Szerző Téma: Nyúl a pácban! - Húsvéti nyereményjáték 2016  (Megtekintve 7619 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Abarai Renji

Eltávozott karakterek

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 2 082 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Nyúl a pácban! - Húsvéti nyereményjáték 2016
« Dátum: 2016. Ápr. 02, 19:10:31 »
(click to show/hide)

Kora délután érkezik pokollepke formájában az utasítás. A 7. osztag területéről elszabadultak a komisz tapsifülesek. Az egész város érdekét szolgálja, minél előbb befogják a rakoncátlan szőrpamacsokat, így Fujimoto soutaichou elrendeli, minden (unatkozó) shinigami segítsen a prémes brigád begyűjtésében!
A parancs szent és sérthetetlen, hát útra kélsz! Ha meg is próbálnád kerülni az utasítást, hamar ráébredsz, akárhová lépsz, nyúlba ütközöl! Mindenhol szőrös tapsifülesek ugrálnak! Szinte elkerülhetetlen a találkozás!
Ha közelebb merészkedsz, könnyen ráfázhatsz! A vörös szemű fenevadak kérdés nélkül ugranak neked – harapnak, karmolnak, különös varázsbogyót* sepernek rád -. Amennyiben elkerülöd a kellemetlen támadást, vagy éppen áldozatává válsz, látnod kell, hogy a futkorászó nyulak között akadnak olyanok, kiknek hátára színes lapok vannak erősítve.
Akár önszántadból, akár a véletlennek hála, kezedbe keveredik egy színes lap, melyen a következő szavak szerepelnek:

„Kedves barátom!
Arra kérlek, ezen sötét órában, hogy tedd félre kétkedésed, s kövesd beszédem! Közöttünk jár a gonosz! Megmérgezte ártatlan fülesek lelkét, s arra készül, hatalmas káoszt szabadít világunkra!
Segíts megakadályozni ördögi tervét! Juss előbb a minden tudás Tojglijához!
Keresd a városban gondosan elrejtett hímes tojásokat! További utasítást tőlük várj!
Az első nyomot keresd ott, hol minden kezdődött! Utad bizonyosan Nyúllakba vezet!
A remény legyen veled!
Gandalf”

Ki bizonytalanul, ki a rejtély kulcsával fejében indul tovább, hogy kezébe kaparinthassa az első tojást.

*varázsbogyó: apró, színes, zselé állagú bogyó. Nincs szaga, de íze annál finomabb! Gyümölcsös cukorkára emlékeztet. Kis mennyiségben nincs különösebb hatása, mindössze kívánni kezded a répát. Nagyobb dózisban hosszú metszőfogaid nőnek és tapsi füleid.

Következő mesélés: 21:00!

(click to show/hide)

Karakterlap

Meiou Tokiya

Eltávozott karakterek

Shinigami

10. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
38 500 / 40 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 24 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
gálickék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudatalatti :|

Post szín:
#F08080 // #DC143C

• Profil megtekintése

Re:Nyúl a pácban! - Húsvéti nyereményjáték 2016
« Válasz #1 Dátum: 2016. Ápr. 02, 19:36:04 »
A maihoz hasonló időben csak jó igazán használni a bambusz erdőben lévő pihenőt. Nem is tudom, hány üveg sakénak néztünk már a fenekére Otoutoval, de úgy tűnik, kezd megártani. A harmadik felbukkanó tapsifülesnél gyorsan felhajtom az italt és ikeröcsémre pillantok.
– Gondolod, hogy Kalózkislány klónozta Isami-sant, vagy mi a szösz? – hangosan kimondott gondolatom után a többedik errefelé szökdécselő tapsifülesre nézek, és felülök a hintaágyban, hogy a grabancánál elkapjam a szőrös állatot. Na mintha annak csak az kellene, karmolni és harapni próbál. – Na ez már tényleg túlzás... :/ Otouto, leszednéd róla azt a színes vackot? – láttam én, hogy van valami a vörös szemű dög hátán, a többi, színes bogyót kaparós pillanatnyilag nem tud foglalkoztatni. Mikor megvan a papiros, ikeröcsémmel együtt olvasom el a sorokat.
– Azt hiszem, valaki aljas módon a babérjainkra tör, Otouto – csóválom a fejem az üzenet láttán. Ezt nem engedhetjük! El kell kapnunk a tettest! Na szóval... hol is kezdődhetett minden? – Irány a 7. osztag! Katsuo-channak van pár ugrifülese, talán ők tudják, miféle sületlen áll emögött – vázolom fel a stratégiát, és már fel is pattanok, hogy arrafelé vegyem az irányt.
A szembeszomszédok területére érve a tervem csak odáig működik, hogy nagy lendülettel becsörtetek a főépületükbe. Egy sötét hajú kölyök épp próbálja szelidíteni a szőrpamacsokat, úgyhogy neki megpaskolom a vállát és útbaigazítást kérek.
– Héj, Öcsi, ki kezdte nálatok ezt a nyúlmizériát? Hol találjuk? – hebegés-habogását követően ikertestvéremre nézek, majd egy közös bólintás után megindulok a hadnagyi iroda felé.

(click to show/hide)

Karakterlap

Mizushima Hanabi

Shinigami

Shinigami - rangjelző

*

Szint: 17.

Lélekenergia:

60% Complete
85 500 / 90 000

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 38 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötétlila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
"A különbség gyógyszer és méreg között gyakran csak a dózis."

Post szín:
#BB8EAD

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2016. Ápr. 02, 19:43:43 »
Azt hiszem, hogy a Gotei 13 és az átlagos nap nem szinonimái egymásnak. Nagyon nem. Most éppen nyulak lepik el a várost. Ezzel még nem is lenne baj, nem érdeklenek ezek az emlősök, nem akarok rajtuk kísérletezni. Legalábbis addig, míg meg nem látom, hogy pár dög az értékes növényeimet nem rágcsálja… Halál rájuk :x! Normális esetben egy kidout küldenék feléjük, de a növények miatt nem lehet, így átvágok, vagyis vágnék a hömpölygő nyúl tömegen, ám ez nem megy, mert az egyik vöröslő szemekkel ugrik neki a lábamnak és próbálja megharapni… sikeresen. A rohadt, ez fáj ToT! Mik ezek húsevő mutánsnyulak? Ha igen, akkor laborba velük!
Miközben lehajolok meglesni a lábamon okozott sebet észreveszem, hogy egy-két dög hátán papírok találhatóak. Húsevőmutánspostanyulak :|? Mindenesetre az egyik állat hátáról leszedem a papírt, melynek köszönhetően az a példány valami furcsát lő felém. A lövedék mellettem ér földet. Olyan mint valami cukor. Cukorlövőhúsevőmutánspostanyulak :|? Mi van ma, április elseje?
A lapon, melyet sikerül megszereznem azt írják, hogy oda kell menni, ahonnan ez az egész jön. Oké, ez nem nagy megerőltetés és nem is nagy agyfeladat, így nem sokkal később a 7.osztag hadnagy irodájánál kötök ki, ahol két ismerős és egy kapitány található.
- Értem- nézek az ikrekre mérgesen. - Szóval ti vagytok a felelősek. Ugye tudjátok, hogy ezért ültetni fogtok :x?!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Ápr. 02, 19:53:16 írta Mizushima Hanabi »

Karakterlap

Rosui-Genki Natsuki

Eltávozott karakterek

Shinigami

13. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
15 500 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 32 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
fekete és sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#EEF51D#0ca9c0

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2016. Ápr. 02, 19:51:48 »
Irigylésre méltó nyugalommal rágcsáltam a sütimet, amit még Anyu csomagolt, mert Anyu aranyos, és mindig csomagol nekünk elemózsiát. Épp az osztag papírjai fölé görnyedtem rágcsálás közben, amikor megkaptam az üzenetet. Az aranyos lepkécske egyből a vállamra szállt, és úgy sutyorgott a fülecskémbe, hogy még csak az evést sem kellett abba hagynom miatta. Igazán hálás voltam a figyelmességéért. Nem is tétováztam, a sok papírt félre raktam, hogy megmentsem a nyuszikat, a minden bizonnyal mumustól! 
Nyakamba pakoltam Cicát, mert Cica nélkül nem lehet nyuszi mumus vadászatra menni. Tényleg mumus invázió készülhetett, mert még az általam használt cica utak is tele voltak. Kénytelenek voltunk, sűrű bocsánat kérések közepette ellökdösni őket az útból, mi is elférjünk. Nem tetszett nekik, próbáltak támadni, meg is haraptak, azt hiszem, hogy már hatott rájuk a mumus, de Cica mégis csak ragadozó, és  vigyázott rám hai! Így is hozzánk került egy üzenet. Úgy tűnik, Nyanko~Sensei segíteni akar nekünk láthatatlanul is! Elárulta, hova kell mennünk. Egyenesen a hetedik osztag fele vettünk az irányt. Elvégre Gandalfot ismertük, fogócskáztunk már vele!  Szinte beestünk az osztag kapun, annyira siettünk, ahol aztán egyből Kacchan keresésére indultunk. Egészen biztos, hogy ő is Gandalf nyuszit keresi, és segítenünk kell neki HAI!

Karakterlap

Meiou Toshizou

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
25 400 / 30 000

Infó

Tárcában: 9 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
gálickék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
#F08080 // #DC143C // #487153

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2016. Ápr. 02, 19:56:26 »
  Némiképpen aggódva szemezek a sokadik nyúllal, melyek hatására eltöprengek azon, hogy valóban szükséges az utolsó pohár szakét eltüntetnem a föld színéről. Úgy döntök igen. Így nem kérhetik számon rajtunk az ital hiányát.
  – Ha így van, több kapitány haragját vívja most ki – szemlélem miképpen rágja szét az egyik tapsifülest a közelben lévő virágágyás növényeit.
  Nem merek belegondolni, hogy mi újság lehet Taichou-chan féltve őrzött kertjében. Annyi bizonyos, hogy nem akarok haragjának útjába kerülni.
  Aniki kérésére mielőbb leszuperálom a fecnit a szőrmókról. Amilyen fenevad módon reagált rá a kapafogú jobbnak ítéltem minél gyorsabban cselekedni. Ez után úgy állok, hogy mindketten kényelmesen átfuthassuk a papíroson lévő sorokat.
  – Micsoda kezdő ez a fickó – vakarom meg a tarkómat. Bólintással fejezem ki egyetértésemet, hogy a címünket bitorlót el kell kapnunk! Aniki megérzésében nem kételkedem, a 7. osztag nyulairól már jómagam is hallottam, ésszerű volt arra kezdeni a nyomozást.
  Hát, a fiúnak még gyakorolnia kell az activityt, de szerencsére szakértelműnknek egyből felvillan bennünk merre is kell mennünk. Anikivel az oldalamon indulok meg az irodába, ahol már hátunkban hallom a gaz rágalmazást egy nem is oly idegen személytől. A vádlónk felé fordulok szívem szorongatva.
  – Na de Hanabi-chan! – szólok rá szíve töröttet alakítva, majd bátyámra tekintek. – Mi az, hogy nem avattál be? Mármint, ő a tettes – bökök rá egyszerűen Anikire. Jobb mielőbb elhagyni a süllyedő hajót! A gyors mentést hallva gyorsan alkalmazkodom. Megpillantva a vérző lábat egyetértően helyeslek. De nem várhatjuk el tőle, hogy egymaga, sérülten menjen el. Leszakítom a közelemben álló ruhaujját, hogy rögtönzött kötéssel elláthassam húgom sebét.

« Utoljára szerkesztve: 2016. Ápr. 02, 19:58:00 írta Meiou Toshizou »

(click to show/hide)

Karakterlap

Nara Shiratori

Kapitány

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Szint: 15.

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Tárcában: 23 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2016. Ápr. 02, 20:47:30 »
Nekem is feltűnt, hogy Seireitei utcáit ellepték a nyulak és amint megérkezett a parancs a begyűjtésükre, egyből mozgósítottam az osztag területén tartózkodó tiszteket a feladatra. Magam sem tétlenkedtem, mert ha nem sietünk, az osztag kertjét elrondítják a nyulak. Ahogy haladtam a kertben minden nyulak egy kis kekkaiba próbáltam zárni, hogy ne tudjanak kárt okozni. Amint a kerttel megvoltam, az egész köré egy nagy kekkait húztam, hogy újabbak ne tudjanak behatolni, de a tisztek szabadon járhassanak át rajta. Ezután pedig még egy kekkait hoztam létre az osztag főépülete mellé, ahova az elfogott nyuszikat lehet pakolni.
Egyszer csak egy tiszt valami papírt hozott oda nekem, amit egy nyúlról szedett le. Valami felhívás volt rajta hímes tojás keresésről. Nem nagyon értettem ezt az egészet, de azt tudtam, hogy hova kell menni, hiszen a 7. osztagnak vannak nyulai. Vagyis ők a felelősek, ezért az egész felhívásért. Remélem, utána megkapják méltó büntetésüket a Főkapitánytól.
~ Csak tudnám, mi lehet az a hímes... valami állat lehet, mert az állatoknak vannak tojásaik. ~ agyaltam, miközben a 7. osztag felé vettem az irányt, miután a tisztjeimnek megparancsoltam, hogy folytassák a nyulak begyűjtését.

Karakterlap

Mizushima Shuuichi

Hadnagy

Shinigami

11. Osztag

*

A Mizushima-ház XII. feje

Szint: 18.

Lélekenergia:

60% Complete
91 000 / 100 000

Infó

Tárcában: 57 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Bíbor

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#34C0C7

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2016. Ápr. 02, 20:48:20 »
Elégedett nyújtózással vetettem véget a jól megérdemelt délutáni sziesztának, elvégre az estéim nagy részét még mindig nem tudtam alvással tölteni. Juunichi fogai éjszakai is egyre inkább ki akartak bújni, nem is értem, miért nem képesek a gyerekkel együtt aludni. :/ Szemem dörzsölgetve léptem ki a hadnagyi iroda ajtaján, majd felpillantva azonnal vissza, és becsuktam az ajtót. Vártam pár másodpercet, hogy magamhoz térjek, nagy levegőt vettem, és kinyitottam megint. Az engem fogadó kép semmit sem változott. Szőrpamacsok mindenhol, és azokkal viaskodó Juuichibantai tisztek. owO Érdekes egyveleget alkottak, meg kell hagyni. :roll:
Az egyik tiszt próbálna jelentést tenni a helyzetről, de még mindig azon voltam, hogy kiderítsem, nem lehet, hogy még mindig álmodom? :S Erre akár igen is lehetett volna a válasz, hiszen a felém nyújtott cetlit egy általam jól ismert személy szignózta. Gyűrűk urát álmodnék húsvéti kiadásban? O_O Bár, ha így is van, nincs mit tenni, legalább néhány szőrös lényt el kellene juttatnom Micchannak, ő különösen jól ismerte a nyulakat! Korábban találkoztunk már hadnagyi gyűlésen, a kis Sierashi fiúnak volt a hadnagya, és rajongott ezekért az kis lényekért, bár remélem nem pont ezekért. :o Elvettem egy hatástalanított állatot az egyik tiszttől, és egyenesen a hetedik osztagba vittem, ahol valószínűleg családi találkozónk volt, csak engem nem hívtak meg rá. ToT
- Nálatok is járt a nyuszittojó, hogy itt gyülekeztek? – Pislogtam értetlenül a nagyobb csoportban ácsorgó ikrekre, és a húgaimra. – Hannacchan, veled meg mi történt?! – Néztem le a sebtében ellátott lábára. – Melyik volt, mutass rá! :x – Nyúlpörkölt lesz a vacsora!

Karakterlap

Kasumiouji Mujika

Kasumiouji-ház feje

Hadnagy

Shinigami

6. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Tárcában: 1 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Ilyen kékes árnyalatú

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#003D66#88001B

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2016. Ápr. 02, 20:52:06 »
Ma is mint mindig a napom azzal telik - vagyis gondolom, hogy így telik - hogy a fejemben lévõ nõi hanggal diskurálok. Most éppen azt próbâlja elnagyarázni, hogy miként vihetek el egy-két iratot az egyik osztagnak. Utunk majdhigynem zökkenõ mentesen telik, ha kijelenthetem ezt az után, hogy egyszer eltévedtünk már.
- Nézd egy nyuszi! Meg még egy.... és még egy... jaj istenem, de sokan lettetek. - a nyuszmuszok csak egyre gyülnek körülöttem, és mire észbe kapok, már körbe is vettek.
- Kya! - hirtelen felsikoltok, mikor az egyik orvul rám támad, mikor közelebb lépek hozzá. Szerencsére a támadást egy hópehely kivédi, de kezdek egyre jobban megijedni.
- Neeee! Dareka tasukete! Kyaaaa! - a nyulambulák vérmes fenevadként rontanak rám annak ellenére, hogy a fejemben lévõ lány ereje védelmez. Eszeveszett futásba kezdek és végül egy nagyarabb férfi teste állít csak meg.
- Go.... gomen nasai! Demo azok a nyuszik hirtelen.... és aztán megijedtem... Nagyon sajná... - kérnék bocsánatot ismét a hajlongásaim és légszomjam közepette, ám mikor felnézek hirtelen kettõt látok a férfiból.

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2016. Ápr. 02, 21:03:14 »
Épp szokásos edzés utána K.O. Sziesztámat töltöttem, amikor végre kezdtem felébredni, pontosabban inkább kezdett felébreszteni a sok csikis valami. Mikor végre kinyitom a szememet, kicsit nagyobbra kerekedik, mint kellene neki. Óvatosan felülök, miközben lesöpröm magamról a nyulakat, majd körülnéznék, mármint ha lenne rá érkezésem, ugyanis a nyulak minden -féle figyelmeztetés nélkül nekem esnek. Kaparnak, harapnak, karmonak. Próbálnék reflexből visszaharapni, de sikeresen valami lapot sikerült elkapnom. Mikor már kezdett nagyon bosszantó lenni a dolog, megráztam őket, igazi pikachu módjára. A közelben láttam egy szerencsétlent, akivel végeztek a nyulak, mikor már azt gondoltam, hogy halott, hang is jött felőle. „Ez egész finom”... Lenézek  az ölembe söpört bogyókra, megszagolom, majd mikor nem tűnik rossznak, vagyishát semmilyennek, akkor megkóstolom én is... A következő pillanatban meg be is zsebelek belőle. Ahogy viszont olvasom a lapot, amit a nagy csatában szereztem, rájövök, hogy egy kukkot nem értek belőle. Különben is hogy jön ide Gandalf? Fussatok bolondok?
Még szerencse, hogy emlékszem a srácra, vagyishát kapitányra, aki a gyerekegyletben sokat hadovált nyulakról. Szóval el is indulok oda... Egy kis kitérővel, mivel be kell szereznem egy zseb répát ehhez a cukorhoz, valahogy nagyon kívántatja magát.
Mire megérkezem a 7. osztagba, már szép kis tapsifüles vagyok, csak nem tudok róla, viszont annak örülök, hogy a répát egyre könnyebben harapom. Ahogy a célpontomat keresem, meglátok pár embert egy bizonyos irányba haladni, mivel meglehetősen célirányosan mennek, betársulok hozzájuk, és szökellő léptekkel megpróbálom beérni őket.

Karakterlap

Abarai Renji

Eltávozott karakterek

Infó

Tárcában: 2 082 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2016. Ápr. 02, 21:13:59 »
Mindannyian sikeresen megérkeztek a hadnagyi irodába, ahol az ikrek lovagiasan ellátják Hanabi sérült lábát. Ugyan felmerülhet bennetek a kérdés nem kapta el a veszettség kínos korságát, ám megnyugvásotokra elhintem: nem terjesztenek betegséget a tapsifülesek! Hanabi nem érez egyéb tünetet, hacsak hipochondria nem környékezi meg!
Az igencsak sok varázsbogyót elnassoló Taka bolyhos farkincájával, véletlen lesodor egy papírhalmot, melyek közül számtalan színes tojás gurul a padlóra. Ezután, ha körbe tekintetek észrevehetitek, több színes húsvéti gömböc fedezhető fel szerte az egész irodában. Úgy fest, akár egy kicicomázott Karácsonyfa.
Akármelyiket veszitek kézbe, ha megrázzátok, úgy kotyognak, akár a kinder tojások. Bátran feltörhetitek, vajon mit rejthet magában.
Mindegyikben újabb utasítás szerepel. Egy kicsike papír és összerakós játék fogadja a kíváncsi halálistent.
A játékból könnyű szerrel illesztitek össze egy daliás nyúl alakját, aki hófehér, katonai egyenruhában készül ellőni kéken derengő nyilát. Ha pedig a mellé biggyesztett papírra tekintetek a következő segítséget találjátok:

„Kicsi kalózok cirogatják bundánkat! Következő nyomot bárka mélyén találod!”

(click to show/hide)

Következő mesélés: 23:00!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Ápr. 02, 21:46:55 írta Abarai Renji »

Karakterlap

Rosui-Genki Natsuki

Eltávozott karakterek

Shinigami

13. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
15 500 / 30 000

Infó

Tárcában: 32 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
fekete és sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#EEF51D#0ca9c0

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2016. Ápr. 02, 21:31:22 »
A hadnagyi irodába, már többen is voltak. A legtöbben, ismeretlen nénik és bácsik! Még jó, hogy ott volt Nii~san… mármint Nii~san? Hatalmasra nyílt szemekkel merészkedek a közelébe, és közben igen csak figyelem Cicát, de Cica nem fúj rá, még csak nem is fénylik, szóval Nii~san! Óvatosan mellé lépkedek, majd megbökdösöm a fölös nyuszi alkatrészeit. Mármint tényleg igaziak? De annak tűnnek!
   - Taki Onii~san… - szólítom meg halkan, miután meghajolok előtte köszönésképp.  Kicsit zavarba hoz, hogy Nii~san, mégse Nii~sanos ténylegesen. - Furán nézel ki! - közlöm vele a tényeket, hátha nem vette még észre! - Mit műveltél? - kíváncsiskodok tovább. Bár a kíváncsiságom más is lekötötte. A sok tojás, amivel tele volt a szoba. Óvatosan vettem el egyet, de nem volt benne csoki. Csalódottságomban, na meg mert csörgött, feltörtem, hátha bele rejtették a cukorkát!  De nem… hatalmas sóhajjal vettem magamhoz a papírt, meg raktam ki a kirakóst. Abból se lett édesség… pedig megpróbáltam ráharapni! Újabbal próbálkoztam, ugyan ez lett az eredmény. Végül végre eszembe jutott, hogy elolvassam az írást is a papíron. Nem volt szép, ami rajta volt.
   - A nyuszi mumusok már kalózoknak is álltak? - néztem a sok piros hajú néni meg bácsi fele, igen csak lefele görbülő kedvvel. - Pedig mi vagyunk a kalózkák hai! - dünnyögtem. Nincs csoki, és most még ez is…

Karakterlap

Meiou Tokiya

Eltávozott karakterek

Shinigami

10. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
38 500 / 40 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 24 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
gálickék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudatalatti :|

Post szín:
#F08080 // #DC143C

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2016. Ápr. 02, 21:37:16 »
Már épp felháborodnék az aljas vádra, mikor tulajdon öcsém is társul a hanghoz. Árulók!
- Miről beszélsz, Otouto? Ebben kivételesen tök ártatlanok vagyunk. A kérdés inkább az, te ilyen állapotban miért nem vagy még a Yonbantainál, Hanabi-chan? ^-^ - Adom kedvenc középső húgunk tudomására a helyzetet, miközben öcsém ellátja a sérülését. - Ha nagyon fáj, szólj, és majd viszlek – biztosítom kishúgunk, majd tovább keresgélek az irodában, ahol többen is csatlakoznak hozzánk, köztük maga a démon. :| - Eszednél vagy, Oni-chan? Kismillió nyúl rohangászik itt, nem nyúzhatod meg mindet – elég a szemét nézni, hogy a shinigami lássa, mit akar az ugrifülesekkel.
Az előkerülő tojások közül felkapok egyet és megrázom, majd a hangját hallva feltöröm, és miután a felesleges irodaszereket lesöpörtem az íróasztalról, kirakom azon. Ezt az elszállt képet!
- Valakinek elmentek hazulról – állapítom meg hangosan, majd az üzenetet elolvasva Oni-chanhoz fordulok. - Hana-chan birtokán van egy kalózhajó, nem?Yuko-chan húgocskája emlegetett ilyet valamelyik nap.
– Gyerekegylet, ugye? ^-^ – kérdezem a szőke hajú kislányt, aki úgy tűnik, szintén arra a kalózhajóra gyanakszik. Gondolom, több nincs Seireiteiben.
– Oi... - tolom el picit magamtól az ideges leányzót, aki sikeresen nekem jött. - Nyugi van, nem parák a nyuszik. Ha nem bírod, maradj itt. Mi menjünk, Otouto, meg kell látogatnunk Hana-chant! – ezzel elindulok az ajtó felé, elvégre a Kuchiki birtok lesz a következő cél. Remélem, Hana-chan nem haragszik meg, ha idegenek jelennek meg a birtokán nyulakat vadászni! Csak arra kell odafigyelni, nehogy a vérnyulak nekünk essenek út közben.

(click to show/hide)

(click to show/hide)

Karakterlap

Mizushima Hanabi

Shinigami

Shinigami - rangjelző

*

Szint: 17.

Lélekenergia:

60% Complete
85 500 / 90 000

Infó

Tárcában: 38 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötétlila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
"A különbség gyógyszer és méreg között gyakran csak a dózis."

Post szín:
#BB8EAD

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2016. Ápr. 02, 21:58:42 »
Nos… nem tudok meg semmi újat a Cukorlövőhúsevőmutánspostanyulakról. Toshi reakciója után pedig az ikrek bűnösségében sem hiszek. Mindegy, ettől még befoghatom őket ültetni :roll:
- Éppen Cukorlövőhúsevőmutánspostanyulak csócsálják a kísérleteim egy részét :x! Nem megyek addig a negyedik osztaghoz! - mondom, miközben hagyom, hogy Toshi-nii-san ellássa a sebemet. - Köszönöm ^-^ - ölelem meg az ikrek egyikét. - Nem hiszem, hogy szükséges lenne, de szólok, ha fájna :o - ölelem meg a másik ikret is. Ekkor jelenik meg Shuu, aki Sherlock módjára kiszúrja a lábamon a sebet. A kérdésére pedig válaszolni sem tudok, mert már jön a következő is.
- Egy a sok közül :|. - Komolyan azt várja, hogy megjegyzek sok ugyanolyan dög közül egyet? Az irodai kutatómunka akkor lesz igazán érdekes, mikor a valahonnan nagyon ismerős, félig nyúl-félig lélek halálisten lelök egy csomó papírt és tojást. A többiekhez hasonlóan én is felveszek egyet, majd összerakom a kirakóst. Azt hiszem, hogy ez a kalózhajó dolog valami metafora, ám kiderül, hogy nem. Ha jól hallom Tokiya-nii-san és a szőke kislány eszmecseréjét.
- A nyulak biztosan nem kalózkodnak. Nem elég magas hozzá az intelligenciájuk - mondom, mint egy mellékesen a korábbi kérdésre. Oké, tehát ha jól hallom Tokiya-nii-sant, akkor megyünk a Kuchiki-birtokra, cukorlövőhúsevőmutánspostanyulakat vadászni, vagyis kideríteni, hogy ki a felelős a káoszért.
- Várjatok! - kiáltok az ikrek után, majd megragadom a nem messze lévő Shuu karját. - Gyere! Ne maradjunk le! - húzom magam után. Ha már egy család vagyunk, tartsunk össze.

Karakterlap

Meiou Toshizou

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
25 400 / 30 000

Infó

Tárcában: 9 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
gálickék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
#F08080 // #DC143C // #487153

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2016. Ápr. 02, 22:03:40 »
  Igazán megilletődök azon, hogy a fél család tiszteletét teszi itt. Oni-chant meglátva különösen felélénkülök.
  – Hagyd rá, Aniki – legyintek. – Oni-chan sosem járatja le magát, ha nem hagyjuk kibontakozni – takarom el pimasz mosolyomat Amatsukazével.
  Hanabi-chan, ha nem él a háton cipeléssel arrébb terelgetem Oni-chantól. Nem túl feltűnően, éppen csak annyira, hogy démon bátyánkkal érzékeltessem, ne menjen imádott második legidősebb húgocskánk közelébe.
  A fehérhajú fiatalurat meglátva aggodalom ráncai futnak át homlokomon.
 – Reméljük, a nyúlállapot nem terjed harapás útján… – hangos gondolkodás keretein belül csengetem meg a vészharangot. Vádlón tekintek Oni-chanra. Hah! És még bátyjának meri nevezni magát. Hogy vigyázz szeretett Hanabi-chanunkra? Egyértelműen az ő hibája, hiszen mindig annyira nagyra van magával!
  – Ez a humoristák magasfokú megalázása – szusszanok fel a tojásokban rejlő kirakós eredményét látva.
– Magunkkal vihetnénk a fiatalságot Aniki! Ők mégis jobban ismerik a terepet, illetve… Hana-channál se leszünk túlságosan illetlenek a látogatással! – vetem fel, persze nem kényszer semmi sem. Azonban Hime-chan kislányával már volt alkalmam találkozni 10. osztagban való lődörgésem alatt, persze a leányzó Tokiyaként ismer. Szóval jobb fenntartani az álcát és nem lebukni.
  Hanabi-chan ha velünk tart (sérülése miatt megérteném visszavonulóját), készségesen engedem magam elé, elvágva Oni-chan lehetőségét attól, hogy két méteres közelébe merészkedjen. Bízok abban, hogy másik oldalról Aniki közrefogja kishúgunkat, hogy a démon meg se tudja környékezni. Arra nem számítok, hogy az óvatlan lépést végül Húgom teszi meg. Döbbenten lépek be közéjük, finoman átkulcsolva Hanabi-chan csinos kezecskéjét, mielőtt a démonhoz érhetne.
  – Nem fogunk lemaradni, nem hajt minket semmi se! ^-^ – utoljára legyezőm takarásából kiöltöm Oni-chan felé nyelvemet.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Ápr. 02, 22:07:34 írta Meiou Toshizou »

(click to show/hide)

Karakterlap

Nara Shiratori

Kapitány

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Szint: 15.

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Tárcában: 23 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2016. Ápr. 02, 22:28:56 »
Amikor odaértem a 7. osztaghoz, feltűnt, hogy sokan csoportosulnak a hadnagyi iroda előtt, ezért hát én is arra vettem az utamat. Észrevettem, hogy az egyik lánynak megsérült a lába, ezért hát felé indultam, hogy felajánljam neki a gyógyítást.
- Bár nem vagyok 4. osztagos, de meg tudom gyógyítani a sebét. - hajoltam is le a lány lábához, és ha nem ellenkezik, akkor neki is kezdek a gyógyításnak. Amint pedig megjelent egy fehérhajú fiú nyúl fülekkel, még gyorsabb tempóra kapcsoltam, ki tudja, hogy nem őt is megharapta egy nyúl.
- Tudja valaki, mi folyik itt a nyulakkal? - kérdeztem a jelen lévőket, hátha valaki informáltabb nálam és be tud minket is avatni. Később bementünk a hadnagyi irodába, bár nekem nem sok kedvem volt keresgélni, inkább csak az érdekel, aki az egész mögött áll.
Meglettek végül a hímes tojások, amik a színesek voltak. o_O Milyen állatnak vannak ilyen tojásai? A nyúlfülű fiú elég gyanúsnak tűnik, ha már ilyen alakban van, lehet hogy tud valamit, szemmel kell tartanom. De csak távolról, nem akarok én is füleket növeszteni. Következő út valami bárkához vezetett, csak követtem az elől haladókat.