Szerző Téma: Cassandra Keen NJK-i  (Megtekintve 627 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Cassandra Keen

Night Eagle (Törvényenkívüli igazságosztó)

Ember

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 24 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötét zöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Cassandra Keen NJK-i
« Dátum: 2016. Ápr. 05, 15:27:05 »
Név: George Kadera
Kaszt: Ember (Cassandra segítője, és a Keen vállalat, tudósa feltalálója)
Nem: Férfi
Kor: 35

George a Keen vállalat feltalálója, és tudósa, egy valódi zseni. Amerikában született 1981-ben. Tanulmányi eredményei rendkívüliek voltak, szinte egy igazi lexikon. Karakura városának fejlesztését maga George Kadera tervezte meg, amit John Keen a Keen vállalat elnöke finanszírozott. Sokat segített a Keen családnak, ráadásul közeli barátságot ápolt a Keen vállalat vezetőjével. Így nem csoda hogy később mikor megtudta, hogy Cassandra életben van rögtön azonnal megtett minden szükséges intézkedést, hogy Keent támogassa. Később mikor Cassandra felkereste őt, hogy segítse keresztes hadjáratát nagy nehezen, de belement az egyezségbe, amit végül nem bánt meg. Cassandra és George között nagyon erős kötelék alakult ki, leginkább ő az egyetlen ember akit Keen közel enged. És mindenben segíti, hogy az ifjú Keen más néven az Éjszakai Sas sikerrel járjon.

Egy barátság ami örökre megváltoztatott mindent

Hosszú munka volt ma is a Keen vállalatnál. Bár amióta a Keen család meghalt azon a bizonyos hajóutazáson, sajnos a vállalaton belül nagy volt a feszültség. Gondolni se merek bele mi lesz, ha engem tesznek meg a vállalat vezetőévé, ami jó esély volt rá mivel John Keen és én ezt a céget majdnem együtt vittük a csillagok felé. Aaah bárcsak még élne. Na de inkább iszok egy forró kávét és közben elszívom ezt az utolsó cigarettát…. mi a fene? Ilyenkor keresnek a mobilomon? Ajánlom, hogy ne valamelyik idióta szúrt el valamit, most mert nem hiányozna a cégnek egy újabb esés! Na, lássuk. (Felveszi a mobilt)
- Igen? Itt George Kadera miben segíthetek… hogy mi? Ez komoly?! Meg tudja mondani most hol, van? Aha… aha…
(Közben leírja papírra a címet, amit megadnak)
- Rendben köszönöm. És ha kérhetném, ne szóljanak még a sajtónak! Előbb hagy találkozzak vele. Rendben? Köszönöm. Visz hall (Lerakja a mobilt)
Hihetetlen….. ezek szerint Cassandra életben van? És itt van Amerikában? Nincs sok időm ááááh úgy látszik a mai kávé szünetemnek annyi, de mindegy. Legalább a jó hír az, hogy a Keen család egyik leszármazottja életben van! És itt van Amerikában! A cég jövője be van biztosítva! (Siet azonnal vissza az irodájába. felveszi a kabátját, majd az egyik munkatársa belép Kaderához.)
- Mr. Kadera meghoztam a ….
- Sajnálom, most nem tudok ezzel foglalkozni, de lenne egy kérésem viszont.
- Hallgatom uram.
- Szeretném, ha mindent felügyelne itt, míg távol vagyok.
- Na de uram csak most kezdtem!
- Akkor itt az idő gyakorlatot szereznie fiam. Hamarosan visszajövök!
- Na de Mr. Kadera!
(Kadera az utolsó szavakat nem hallotta sietett azonnal ki a Keen vállalat épületéből, hogy taxit fogjon.)
Héééé taxi!! A fenébe! Mostanság a Taxisok ekkora bunkók? Várjunk, jön még egy. Hééé Taxi! Ez is elhajtott. Pont most kell engem szívatniuk?! Na, várjunk, ez talán kaporra jön. Hééé Taxit ide!!!! Na vééégre. Ez legalább megállt.
(Kadera beszáll a taxiba, majd a sofőrnek elmondja az úti célt. A sofőr már is elindult. Kadera eközben gondolkodott)
Vajon hogyan mutatkozzak be neki? Jó napot kívánok, én vagyok George Kadera a Keen vállalatból! Neem nem ez túlságosan sablonos. Khm… Szia Keen én vagyok…… áááá ez túl nyomulós lenne…. Szia ci…. ááááh Kadera ne hülyéskedj, ez már perverz 18 éves lánynak kell elmondanod, hogy övé a vállalat és már egy kellemes estéről fantáziálnál egy olyan nőről, akit nem ismersz és iskoláskorú? Komolyan szerintem az agyamra ment a sok matematikai egyenlet…. na, jó spontán lesz, csak add önmagad a hétszentségit!
- Megérkeztünk!
(Kadera feleszmél a Taxisofőr hangjától. Gyorsan kifizeti, az utat majd kiszáll a taxiból. Még utoljára megnézi a kapott címet és egyenesen elindul, közben a gondolatai megint elárasztják a fejét)
Na, most mi lesz? Sablon szöveg legyen vagy legyek egy kicsit egyedi? Oooo a fenébe Kadera szedd össze magad! Jól van, szippantsuk egy mély levegőt és fújjuk ki… azaz… na, akkor.. ne feledd a cél, hogy meggyőzd, legyen a cég vezetője. Oooo basszus 18 éves…. Kadera ne gondolkozz, csak tedd, amit a szíved diktál a hétszentségit! Huh… na nézzük. 28….28….. áááh 28-as szoba megvan!
(Kadera kopogott volna, de hirtelen elrántotta a kezét)
És mi van, ha rám hívja a rendőröket? Oooo te barom a rendőrség egyik munkatársa adta meg a címet… aaah Kadera túl sokat gondolkozol!
(Újra kopogna, de megint elrántja a kezét)
És ha még is rám hívja a rendőröket? Uuuuuuu akkor valami jó alibit kell kitalálnom, hogy ne egy zaklatóként végezzem a börtönbe. A szentségit… na, jó essünk túl rajta!
(Végül kopogott, de nem jött válasz. Újra kopogott, de még mindig nem jött válasz.)
Úgy látszik nincs itthon. Hát sajnos nincs szerencsém… de legalább nem hívja rám a rend…
- Segíthetek valamiben uram?
- Jézusom!
(Kadera megfordult ijedtében. Egy vékony vállig érő barna hajú lány ált előtte. Szem színe zöld volt, mint a természet adta fák levelei, amik, ragyognak a napfény hatása miatt, hogy azok csillagokat is képezhetnének. Pont ugyanolyan színű és árnyalatú volt ennek a lánynak a szemei, mint Maria Keen-é.)
De hisz….. ő lenne Cassandra Keen? Uuuuuuh na, most légy okos Kadera……
- Uram segíthetek, eltévedt esetleg?
(Kadera összeszedte magát a lány erős határozott kérdésétől. Majd felelt.)
- Jó napot. A nevem George Kadera… és a Keen vállalatot képvisele….
(Hirtelen a lány elkapta Kadera karját és kicsavarta. Majd a földre viszi)
- Jól van Mr. Kadera tisztázzuk. Azért jött, hogy megöljön?!
- Megölni én? Maga meghibbant?!!
- 3 másodpercet adok, hogy válaszoljon a kérdésemre!
- De hisz én ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
(Ekkor a lány hirtelen rántott Kadera karján, ami kis repedést okozott a könyökén.)
- Utolsó esély! Azért jött, hogy megöljön?!!!!
- Dehogy az istenit!
(A lány Kadera nyakához tette két úját hogy ellenőrizzen valamit.)
- Mi a fenét csinál?!  Vegye el a kezét a nyakamról, hé!
- Ne izegj mozogj! Csak a pulzusodat akarom megnézni!
- Persze szerintem épp most akarja kitörni a nyakam!
- Ha tovább mozogsz, esküszöm, megteszem!
(Kadera leállt, a lány oda tette két úját a pulzushoz.)
- Ezek szerint nem hazudik. De nem győzött meg! Hol a pénztárcája?!
- Még ki is akar rabolni?!
(A lány megint csavart Kadera karján)
- ÁÁÁÁÁ JÓLVAN JÓLVAN A KABÁTOMBAN VAN BALOLDALI BELSŐ ZSEB!
(A lány kiveszi Kadera pénztárcáját. Keze helyett a térdét használja Kadera lefogására, hogy el ne mozduljon.  A lány jól megnézi a pénztárcát majd Kadera elé mutat egy képet. A képen John Keen és George Kadera szerepelt, együtt a Keen vállalat épülete előtt)
- Honnan ismeri az apámat?
- Együtt dolgoztunk még régen! Jó barátom!
- Ha át mer verni….
- Nézze meg a pulzusomat, megint ha ennyire nem hisz nekem!
(A lány újra megnézte a pulzust)
- Jézusom….
- Jól van, igazat mond.
(Elengedi Kaderát, majd talpra állítja. Szegény Kadera, úgy fájt a keze, hogy lassan azt hitte el is tört. A lány bekísérte otthonába. Egy zacskó jeget adott neki majd egy gyümölcslevet is kikészített. Majd leült elé.)
-   Szóval miért jött ide?
(Kadera szürcsölt egyet az italból, majd megszólalt)
- Azért jöttem, hogy megkérjem önt… legyen a Keen vállalat vezetője.
- Hogy mi? Tessék?
- Jól hallotta. Megismételjem?
- Nem kell. Jól halottam…. Maga megőrült?
Én is mondhattam volna ugyan ezt erre a lányra. Én őrült?! Nem én voltam az a hülye, aki 3 másodpercen belül, egy ártalmatlan személlyel elkezdet pankrációt játszani. Oooo szegény karom!
- Nem őrültem meg. Hallgasson meg kérem!
(A lány fel ált, majd kifújta magát. Hosszasan gondolkodott végül rá nézet Kaderára és keresztbe tette a karját)
- Folytassa…
- Köszönöm. Először is.. biztos, hogy maga Cassandra Keen? Nem valami imposztor esetleg valami?....
(A lány fenyegetően nézett rá, amitől Kadera nyomban tudta a választ. Ő az Cassandra. Tipikus Keen)
-   Azt hiszem ez egy igen lesz…
Te jó ég tisztára úgy tud nézni, mint az apja. Uuuh emlékszem mikor John Keent először láttam komolyan tárgyalni… uuuh nem lettem volna a férfi helyében. Kirázz a hideg, ha belegondolok, hogy Cassandra is ugyanolyan határozott, mint az apja. Tipikus Keen. A meggyőzések mestere. Azt hiszem jó választás lesz.
- Viszont lenne egy kérdésem magához öööö Kadera..
- Igen miss Keen?
- Miért pont engem akar vezetőnek? 18 éves vagyok még csak. Nincs nekem tapasztalatom ilyesmiben! Ráadásul iskolai végzettségem sincs!
- Amiatt ne fájón a feje, majd bele lendül, elvégre, ahogy elnézem a korához képest igen csak fejlett.
- Tessék?!
- Nem! Nem arra gondoltam…. uuuuh na, jó kérdeznék magától valamit. Tud számolni, írni, olvasni?
- Nem vagyok analfabéta, ha erre céloz! Ha azt akarja tudni hogy vannak e olyan képességeim mint egy egyetemistának köztudottan elmondom, ha maga előtt kéne egy egyetemi vizsgát tennem secc perc alatt megcsinálnám.
- Na akkor meg?!
- Mint már mondtam nincs iskolai végzettségem. Csak képeztem magam!
- Amiatt ne fájjon a feje! Megszerzem magának a szükséges papírokat, ha elvállalja a Keen vállalat vezetését. Sőt segítek is magának a kezdésben!
- Miért kellek annyira magának? Miért nem mást kér fel?
- Mert ez a vállalat az ön családjához tartozik. És ezek a vezető helyettesek, nos….. mondhatni kész csoda, hogy egyáltalán még megvan a vállalat.
(Cassandra sóhajtozni kezd… gondolkodóba esik. De Kadera nem adta fel)
-   Kérem miss Keen. Gondoljon az apjára.. ne hagyja, hogy mások lerombolják azt, amit az apja felépített.
(Cassandra tovább gondolkodott. Majd végül döntésre adta a fejét. Oda fordult Kaderához, újra felvette a komoly arckifejezését)
Na, jó ez a nő engem ki fog nyírni idegileg. Könyörgöm… ne néz így rám ilyen komoly tekintettel! Lehet, most fogja szétrúgni a maradék csontomat…….
- Rendben. Elvállalom.
- Öööööö tessék?
- Hallotta elvállalom!
- Eee…ez biztos?
- Szeretne visszakozni talán?
- Nem nem szó sincs róla miss Keen csak… meglepődtem ennyi. Akkor talán indulhatnánk is a vállalathoz, hogy körbe tudjam vezetni.
(Kadera elkísérte Cassandrát a Keen vállalatra. Ekkor kezdődött meg kettejük kapcsolata igazán. Ekkor még nem is sejtették, hogy kettejük barátsága, nagyobb célt is fog szolgálni.)

Így kezdődött meg George Kadera és Cassandra Keen kapcsolata. Ezek után Kadera segítette Keent hogy méltó vezetővé váljon a Keen vállalatnál. Később viszont egy újabb kaland vette kezdetét. Cassandra egy olyan kéréssel jött Kaderához amit legelőször el akart utasítani, de nagy nehezen beadta a derekát. Segítette Cassandrat a bűnözők elleni keresztes hadjáratában. Elkészítette az öltözékét a szükséges fegyverzetét később főhadiszállást is megtervezett neki ahol ő is tartózkodott az akciók alatt. Míg Cassandra a terepen van barátja George Kadera a monitoron keresztül ad tanácsokat barátjának. Az évek alatt kiváló csapatmunkát képesek elvégezni.

Jellem

- Egy valódi zseni, aki minden problémában megtalálja a megoldást
- Érzelmileg nagyon kötődik Cassandrahoz sőt talán szerelmes is belé.
- Az új felfedezéseknek nagyon tud örülni
- Mindig fel akar találni valami újat
- Pacifista, gyűlöli az erőszakot (Ezért nem megy ki terepre)
- Káros szenvedélye a cigaretta

Képességei

- Magas IQ szint
- A Kémia, Fizika, Biológia, Matematika és az Informatika az erőssége (Polihisztor)
- Kicsit jártas a Teologiában amit később magasabb szintekre fejleszt a történet során

Különleges képessége: nincs

Kinézet

Szemüveget hord, fekete hajjal rendelkezik, és mindig fekete inget, hord fehér nyakkendővel. Előfordult, hogy a fekete kesztyűjét is felveszi, de csak akkor, ha szerelnie kell.

« Utoljára szerkesztve: 2016. Aug. 15, 00:08:42 írta Cassandra Keen »

Karakterlap

Abarai Renji

Eltávozott karakterek

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 2 082 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás: