Szerző Téma: Előtörténet  (Megtekintve 732 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Annachan

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Előtörténet
« Dátum: 2016. Máj. 10, 20:59:41 »
Név: Hiroyuki Anna
Nem: Nő
Kaszt: Shinigami
Születési idő: 1856. január 21.
Kor: 144
Előtörténet:
Elég átlagos volt az életem addig ameddig nem kerültem be az Akadémiára,hogy shinigami lehessek én is úgy, mint a legjobb barátom,aki pár évvel ezelőtt kezdett el tanulni. Mivel nem igazán vagyok olyan, aki megnyílik mások előtt, nem szereztem valami sok barátot magamnak míg ott voltam. Az az egy is, aki miatt elkezdtem ezt az egészet meghalt egy gyakorlat közben. Őszintén szólva volt egy pillanat mikor arra gondoltam, hogy befejezem, de aztán elvetettem ezt a gondolatot. Nem futhatok el a problémák elől mindig. Shinigami leszek, ha addig élek is! Sokszor lejárattam magam az órákon mivel mikor kérdeztek tőlem valamit, megnémultam és elvörösödött a fejem.Mindezek ellenére gyakorlatban sokkal jobb voltam, mint az elméleti tudásban. Végülis gyakorlat teszi a mestert. Nagy nehezen, de befejeztem az Akadémiát és kíváncsian várom, hogy melyik osztagba kerülök. Egy-kettőről már hallottam pár dolgot.

Kinézet:
[/size]
Hosszú fekete haja van, amit egy masnival szokott összefogni. A szeme égszínkék, ami miatt sokaknak kitűnik a tömegből. A bőre sápadt és kb. 165 cm magas. Ugyanolyan shinigami öltözéke van, mint mindenki másnak azzal az eltéréssel, hogy neki egy térd föléig érő szoknyája van. Vékony és karcsú.

Jellem:
Ha egy bizonyos társaságban van, akik nem ítélik el, szólják le őt nagyon hangos tud lenni, de alapvetően inkább nem szólal meg, ha nem muszáj. Viszont, ha igen rettentően szarkasztikus tud lenni. Könnyű felidegesíteni, nem valami türelmes. Gyakran forgatja a szemét. Ha kínos helyzetbe kerül mindig valami szörnyen rossz poénnal próbálja kivágni magát belőle.

~ Zanpakuto
Neve: Yoko no Kiyoko (A napfányes óceán szülöttének tisztasága)
Fajtája:Víz típus
Shikai parancsa: Oborejininasai (Fullaszd meg!)
Shikai kinézete: Shikai alakban egy  3 ágú lándzsává válik.
Támadások: Metazashi amatsubu (Szúró esőcseppek) : A lándzsa végeiből jönnek elő és veszik célba az ellenfélt az esőcseppek, amik mindent átszúrnak.
Mizumari (Víz labdák) : Körbeveszik az ellenfelet és megzavarják a látását.

Szeret: Enni, énekelni, egyedül lenni, edzeni, segíteni másoknak
Nem szeret: öntelt emberek, zöldség, középpontban lenni, takarítani, ha leszidják

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Előtörténet
« Válasz #1 Dátum: 2016. Máj. 12, 21:45:05 »
Üdv a fórumon!
Két napja küldtem egy privát üzenetet, kukkants rá. :)