Szavazás

Választható napok

Július 28 - Július 31
4 (36.4%)
Augusztus 4 - Augusztus 7
7 (63.6%)

Összes szavazó: 8

Szerző Téma: Fórumtábor  (Megtekintve 1553 alkalommal)

Description: 2016

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 570 450 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Fórumtábor
« Dátum: 2016. Máj. 27, 11:13:49 »
Szépjóreggelt/estét/napot/éjszakát/akármit!

Végre eljött az ideje, hogy kihirdessem a tábort, hiszen még rengeteg tenni valónk van addig. Nektek azért, mert a családdal meg kell tárgyalni, hogy márpedig ti akkor is jöttök, nekünk pedig azért, hogy tudjuk mennyi helyet szükséges lefoglalni, mikorra, és egyebek. :3

Elképzelhető, hogy néhányan már hallottatok róla, hogy a célpontunk ismételten Dabas lesz, mely alig pár kilométerre fekszik Budapesttől, és (sajnos) csak busszal - vagy aki meg tudja oldani -, autóval közelíthető meg. Maga a hely a Dabasi Strandfürdő és Szálláshely lenne, mely mint neve is mutatja egyszerre tartalmaz medencét, illetve ágyikókat. :3 Természetesen az ágyak a vízen lebegnek. *>* (Amúgy nem. :roll: xD)
Aki szeretne, hozhat sátrat, hiszen a sátorozás is megengedett. Lehet vásárolni sátorhelyet is (lásd lentebb), de erről lehetőleg előre értesítsen minket, aki szeretné ezt a lehetőséget igénybe venni. Mindemellett jó lenne, ha azok, akik szeretnének faházban aludni szintén jeleznék egy kommenttel a post után, hogy tudjunk készülni, kalkulálni és egyebek. Legyen szíves mindenki előre jelezze, ha faházban aludna, mert ezeket előre kell foglalni (500 ft/fő (volt tavaly :3)).
Mivel a tavalyi tábort kicsit rövidnek éreztük, ezért arra az elhatározásra jutottunk, hogy az ideit 4, azaz NÉGY naposra tervezzük, mégpedig csütörtöktől vasárnapig. Éljen! :3

Várható költségek (megközelítőleg):

Szállásárak (tavalyi árak, eltérhetnek az ideitől):
  • Szállás faházban felnőtt: 1.500 Ft + ÁFA fő/éj
  • Szállás faházban gyermek, diák, nyugdíjas: 1.000 Ft + ÁFA fő/éj
  • Sátorhely: 1000 Ft/sátor

A tavalyi esetből tanulva mindenki a felnőtt jegy árával számoljon, biztos ami biztos. :| Legfeljebb közösen ráborítjuk Laci bácsira a bódét. :x

Mivel a szálláshelyen nem áll rendelkezésre főtt étel, ezért szeretnénk ezt pótolni sütögetéssel és kaja rendeléssel, amit tavaly is egy közeli étteremből hozattunk. A menük nagyjából 7-800 forintosak, amit előzőleg meg kell beszélni az étteremmel. Természetesen ezzel kapcsolatban majd veletek is egyeztetünk, hogy mindenki azt kapja, amit szeretne. ^w^

Egyelőre most ennyi jutott eszembe. Ha többet tudunk, természetesen jelezzük, illetve az árakkal kapcsolatban is pontosítunk amint lehet.

További jó játékot!
Yoru
« Utoljára szerkesztve: 2016. Máj. 27, 12:05:31 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Mizushima Rena

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
28 500 / 30 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 10 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Bordó ezüst peremmel

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#f7565b

• Profil megtekintése

Re:Fórumtábor
« Válasz #1 Dátum: 2016. Máj. 28, 12:35:19 »
JÖVÖK o/

Tehát jövök :D előreláthatólag mind a két időpont jó lenne, úgyhogy azt a többségre bízom, annyi kérésem lenne, hogy legkésőbb júli 14-re azért meglegyen XD munka miatt, hogy el tudjak kéredzkedni vita nélkül :D

Ötletem sincs merre menjek, hogy Dabason lyukadjak ki, remélem lesz valaki, aki nagylelkűen felvállalja, hogy a nyakába vesz és elvisz :3 (egyéb esetben kullogok bárki után!)
A faházikót pártolom, ha nagyon szeretnénk viszünk plédet és kigurulunk a ház elé, mellé :D
Ha az augusztusi időpont lesz, remélem már beleesik a perseidákba és akkor egyet virrasztunk *-*

Olyan kérdésecském akad, hogy lesz-e hűtő, fagyó?:D Fagyó, mert akkor vehetünk bödönös fagyit, csinálhatunk jeget *-* Limonádé, jegestea *-* A hűtő meg, hogy ne minden napot boltolással kezdjünk XD

Karakterlap

Konoe Karen

Lélekboszorkány :D

Fullbringer

*

Főállású Anya

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 1 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #2 Dátum: 2016. Máj. 29, 13:22:24 »
Jövök! És aktívabb is leszek mint az uccsó talin :D
Idén is maradok a sátornál :D
Kérdés: Ugye egyik időpont sem esik bele a tuctuc zenés strandfesztiválba?

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2016. Jún. 02, 22:58:36 »
Üdv!

Jelenleg mégúgy néz a dolog, hogy megyek, jövök, meg jövök-megyek. Szóval érdemben: idén is inkább a sátras pici rezidenciámban aludnék, valamint idén is szívesen mesélnék valami "teljesen, véresen, ridegen komoly" játékot, akár free-style módban, és nem feltétlenül este, - ahol bealvás gyanús lehet bárki, - hanem napközbeni programként.

U.i.: hogyha szépen néztek, a kockáimat is viszem.
16
4
24
16
15

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #4 Dátum: 2016. Jún. 09, 13:12:47 »
Gyors válaszok a felmerülő kérdésekre:

Kyoko:
Budapestről indul mindenki kollektívem majd, ha sikerül leszervezni a szállást, akkor majd többet is elmondok. :o
Sajnos nincs hűtő, fagyó pedig pláne nincs. :/ A házikókban csak ágyak vannak, meg egy asztal. De ha valaki hoz hűtőládát, akkor a fagyasztott dolgok talán elállnak egy-két napig (bár ezt se garantálnám).

Kira:
Az egyik időpont elvileg sajnos pont beleesik, mert ha jók az értesüléseim a strandbált két hetente szervezik. :/ Bár azt még nem tudjuk, hogy melyikre esik.

Karakterlap

Konoe Karen

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #5 Dátum: 2016. Jún. 09, 21:36:19 »
Fránya tuctuc bál >< Na mindegy, bízzunk a szerencsében, ha meg az nem jön be majd csak túléljük mint legutóbb :D

Közben viszont úgy esett, hogy nekem az Augusztusi időpontra sikerült lefikszálnom szabadságot meg szabnapot, úgyhogy valószínű, hogy csak ebben az esetben tudok ott lenni. (Bár ha lehet hinni a szavazásnak akkor nagy eséllyel az augusztus nyer).

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #6 Dátum: 2016. Jún. 18, 18:29:15 »
Uffantás!

Szerintem már mindenkinek feltűnt, hogy végül is az augusztusi dátum nyert.
A szállás foglalása folyamatban van. Kérnék még egyszer mindenkit, hogy ez alá a post alá jelezze, ha faházban szeretne aludni, mert tudni szeretnénk, hogy mennyit kell foglalni és egyebek. Ha nem jelzi időben, sátorban fog aludni, vagy ha ott sincs hely, majd bedobjuk éjszakára a medencébe, esetleg beborítjuk az árokba, és ott hagyjuk reggelig. :x
(Eddig faházasok akik jelezték: 5 fő)

Ezen kívül szeretném mindenkitől megkérdezni (természetesen azoktól, akik jönnek táborra), hogy van-e valami olyasmi étel, vagy hozzávaló, amire esetleg allergiás/érzékeny. Szeretnénk úgy összeállítani a menüt, hogy mindenkinek megfeleljen, és aztán ne legyen belőle semmi probléma. >.< Ha esetleg van valami, amit egyáltalán nem eszik meg valaki, vagy allergiás/érzékeny rá, akkor legyen szíves lejelenteni ebben a topicban egy hozzászólással. :o

Kieg.:

2016-os árak a Dabasi strandon (szállás):

• Sátorhely: 1000 Ft + Áfa és 500 Ft/fő
  • Szállás faházban: 1500 Ft/éj
« Utoljára szerkesztve: 2016. Jún. 24, 07:50:42 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Mizushima Rena

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
28 500 / 30 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 10 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Bordó ezüst peremmel

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#f7565b

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2016. Jún. 18, 22:35:40 »
UFF! Tehát én faházas vagyok :3

Nincs allergiám vagy érzékenységen viszont iszonyat válogatok :/ éppen ezért én megpróbálom megoldani magamnak :D  kifli kenyér (lángos amennyiben a strandon van langosos:3) és hasonlokon elélek , egyebken a csirke husit preferálom ha megis muszaj lesz kajcsit rendelni :0

Fogunk egyik este szalonnát sütni?*-* (mert a zsíroskenyeret szeretem moh xD) illetve dinnyét enni*-*?

Karakterlap

Raimaru Minashaku

Eltávozott karakterek

Shinigami

8. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
36 100 / 45 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 10 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
Vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4343E0

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2016. Jún. 20, 20:01:45 »
Nyalihó!

Én is szeretnék jelentkezni, mégpedig faházas lenne a történet. Laci bácsira meg ártól függetlenül borítsuk rá a bódét :| Allergiám nincs, viszont a zöld színű zöldségeket általában kerülöm (uborka egyenesen az ősellenségem :| ), de nem mindet, így elsőre ami megy ezekből az hagyma, saláta, ritkán káposzta, borsó (sárgaborsó out of question), ezen felül még a hallal nem sikerült sehogy semmilyen formában megbarátkoznom. Dinnyézni lehet dinnyézni majd felőlem, de csak nélkülem :roll: . Elsőre ennyi, féljetek mert jövök :twisted:

Karakterlap

Konoe Karen

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #9 Dátum: 2016. Jún. 20, 21:37:35 »
Hohó! Mincsa eszembe juttatta, hogy allergiám nekem sincs, viszont a halat én sem eszem meg :D

Karakterlap

Nara Shiratori

Kapitány

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Szint: 15.

Lélekenergia:

60% Complete
77 500 / 90 000

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 22 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2016. Jún. 20, 22:18:04 »
Kavics~

o/ Én is jelentkezem egy faházas helyre (legbelső ágy az enyém :x). Nem vagyok allergiás semmire, annyira válogatós se.

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 1 721 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:
"Omlik az ég, egy mesére zuhan... Na és akkor most mi van?"

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2016. Jún. 26, 12:33:04 »
Sziasztok!

Infók pluszban a telefonos egyeztetés után. :3
Ugyan azok a tulajdonosai a strandnak és az étteremnek, így a kiszállítás elvileg zökkenőmentesebb lesz, mint tavaly. ^-^ Viszont idén is pont beleesünk az strandbuliba, szombaton tehát nagy hangzavar lesz.

Mint legutóbb, idén is úgy lenne, hogy első nap tábortűznél szalonna/virsli/emberhús sütögetés (ki mit szeret :3), nyársat viszek, tehát mindenki csak az általa fogyasztani kívánt alapanyagot hozza! Hűtő nincs, de tavaly hűtőtáskában, és a szobában elállt a szalonna 1-2 napig.
Bolt van a strandtól 10-15 perc sétára (dohányosoknak mellette a dohánybolt ^-^), a buszmegálló mellett van, tehát lehet érdemes lesz ott kezdeni érkezés után, ha valaki még szeretne beszerezni valamit. A strandon van büfé, nagyjából pesti árakkal kell számolni, de érdemesebb a közértben vásárolni, ha ennivalóról van szó. ^w^

Ebéd: Az alapján számítják ki a menük árát, hogy hányan rendelünk, és mit. Tavaly is nagyjából mindenki megette, és idén sem szeretném túlbonyolítani a bevált ételeket.
Én a következőt gondoltam: Pénteken húsleves/csontleves, másodiknak pedig rántott csirkemell rizzsel; szombaton gyümölcsleves, főételnek brassói aprópecsenye; vasárnap utazás előtt pedig gyross pitában (ez szerepelt az étterem menüsorában, pakolás/strandolás közben könnyen fogyasztható és laktató is.) Csütörtök azért nincs benne, mert akkor a hozott szendvicsen élt legutóbb is mindenki, este pedig sütögetés lesz, így felesleges akkorra is rendelni.

Kérném, hogy erre is jelezzen vissza mindenki, hogy megfelel-e így a 3 napi ebéd, ha pedig lennének más ötletek a Rézangyal étterem oldalán vannak heti menüsorok, azokból lehet válogatni. Annyi lenne a kérésem, ez szerdáig történjen meg, mert csütörtökön már árajánlatot fogok kérni.

Amint tudom, hogy mennyi lesz az ebéd ára, egy előzetes kalkulációt is kiírok arról, hogy nagyjából mennyibe kerül majd a tábor. :3

Kérdés, óhaj~sóhaj esetén elérhető vagyok itt, vagy fészen is, keressetek nyugodtan! :mami:

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #12 Dátum: 2016. Aug. 07, 22:27:40 »
Uffantás!

Szerintem eddig minden egyes zárós postom alkalmával leírtam már, de egyszerűen nem tudom elhagyni, hogy iszonyatosan örültem annak, hogy láthattalak titeket, és veletek tölthettem ezt a csodálatos négy napot. Volt minden. Asztalizás, sok-sok nevetés, trollkodás, egymás agyának húzása, pancsolás, pletykálkodás, meg ilyesmi. Iszonyatosan élveztem mindegyik küldit, még azt is, amin sikerült bealudnom. *>* Bocsi Risu, nem direkt volt, csak tényleg nagyon fáradt voltam. xD *benyomiz*
Végre én is kipróbáltam, hogy milyen az asztalit mesélők élete, bár nem készültem rá, szerintem így is egész jól sikerült, főleg mivel a játék előtt nem olyan nagyon sokkal irkáltam össze nagyjából a dolgokat legalább érintőlegesen. A nagy részét viszont leginkább improvizáltam, mert hát akadtak trollok, akik szívesen húzogatták lefelé egy repülő sziget uralkodójának a nadrágját és irkálgattak a falra, arról nem is beszélve, hogy majdnem darabjaira hullott az egész Karakura felett :| (Csak jelezném Risunak, hogy Yashu akciója után legalább 1500-an vesztek oda a két emeletes épületben és annak környékén :x)
Szóval, összességében nagyon élveztem mind a mesélő, mind pedig a játékos szerepét, most már tudom, hogy milyen a másik oldalon. Mókás, de azért elég rossz ennyi játékosra odafigyelni. Ha meg még többen lettünk volna, lehet inkább a vízbe ugrottam volna... :| xD *nem tud úszni... :roll: xD*
Mivel most mindenki igyekezett saját magához mérten jól teljesíteni és aktívkodni, ráadásul négy asztalis mese is volt, ezért minden egyes résztvevő játékos jutalma 3500 LP, valamint 2500 ryou. Természetesen ezt - ugyan úgy, mint eddig - csak a résztvevő karakterek között oszthatjátok szét, amit legyetek szívesek nekem, vagy bármely más Staff tagnak lejelenteni, hogy bevezethesse :3

:hippy:
« Utoljára szerkesztve: 2016. Aug. 07, 22:32:03 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Urufu Yashuhiro

Shinigami

11. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
35 750 / 45 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 26 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Vérvörös

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Kapcsolat cimke:
Eljegyezve

Kivel áll kapcsolatban?:
Zenko Sakura

Mottó:
私 の 家族 の ために! (Watashi no kazoku no tameni! | A családomért!)

Post szín:
alap, #c1c2bd, #4f6fb0

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2016. Aug. 07, 23:14:06 »
Jarr! :pirate: (Shuu így köszönt rá, most még poén.)

Én is nagyon örültem, hogy újra találkozhattam veletek, és találkozhattam Kyoko-val. Mesélőként és játékosként is élveztem a meséket, főleg, mert angyali egy mesélő voltam. :3

...Csak jelezném Risunak, hogy Yashu akciója után legalább 1500-an vesztek oda a két emeletes épületben és annak környékén :x ...
Én meg jelezném, hogy Shuu egy teljes bolygót irtott ki, egy új generációs ha'tak csúcskategóriás lövegeivel, mikor ki-ki miért áthaladt egy ajtón, s A kocsmába került, és segítettek a Jedi-knek a köztársaság megvédésében egy, a galaxist megszállni készülő idegenek ellen a nagy Sith háború alatt.
A másik mesémben Nara, Kyoko, Yoshi és Shuu, meg Mina ki lett küldve Karakurába, hogy kivizsgáljanak egy raktárépületet, ahol már több lélek és néhány ember is nyomtalanul eltűnt, viszont hollow aktivitásnak semmi jele nem volt. Las Noches is kiküldte a legtökösebb arrancarját, Hrafni-kunt, hogy bizony tegyen ott rendet, mert lopják a kajájukat, és az nem járja. A csapatot Kata-chan színesítette. Sajnos nem tudtak rájönni, hogy mi okozta az anomáliát, de még seggbe se tudták rúgni, csupán elkergetni, vagy legalábbis egyelőre inaktívvá tették. A kudarcuk oka, hogy egy erős, vagy legalábbis elég ravasz Baku(álomjáró youkai) elaltatta őket, s egy csudás közös álomba tette őket, ahol nem tudták, hogy ők álmodnak. Nagyjából a felvonások felénél Nara-taichou, aki újra nem tudta, hogy álmodik, így a szerepét játszotta épp le akarta döfni Rómeót Paris-ként, mikor ráeszmélt, hogy hoppá, ez álom, s felvette eredeti alakját, s ennek köszönhető a Mina-Rómeót ledöfte a zanpujával, s mivel Mina volt akkor az álmodó, így mind felébredtek. Pedig épp random rohamosztagosok masíroztak éppenséggel a jelenetbe. :/
Yoru meséjében nem akaratlagosan romboltam Karakurát, csupán parancsnak engedelmeskedtem, Shuu-fukutaichou aszondta, hogy ásni kell, hát én egy Chigirivel rásegítettem. :roll: xD Aztán meg a Vayu-macska túl alacsonyan volt, így a kulcsokkal való bíbelődés helyett erővel törtem ki a cellából, hiszen itt lelkek védelméről volt szó! xD A gaijin ellenséges katonákat meg főleg nem rójuk fel kárnak. :3 Viszont Yashu megtudta, hogy a király az egy béna császár szerűség, és karddal könnyen rabigába hajtható. #^

Egy szónak is ezer a vége, vagy fordítva, ahogy nektek tetszik, nekem is tetszett a hosszú hétvége.

u.i.: Hime küldije se egyszerű... @.@ ...de jó.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Aug. 08, 08:31:59 írta Urufu Yashuhiro »
(click to show/hide)