Szerző Téma: Kane Shinzou NJK-i  (Megtekintve 511 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár

Quincy

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 10 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 27 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kane Shinzou NJK-i
« Dátum: 2016. Júl. 23, 01:42:30 »
Név: Rebecca Manore (Mouse)
Nem: Nő
Kor: 22
Faj: Ember
Színválasztás:
#FF00CC

Jellem

Az olasz vénáinak köszönhetően, egy nagyon laza és precíz lányról van szó, e mellet nagyszájú is. Nagyon szereti Shinzout, szinte testvérének kezeli. Rebecca jelleméhez hozzá tartozik a határozottság, bátorság, viszont könnyen felkapja a vizet, ha beszólnak neki. Legjobban Takeda Yunomari van hatással ugyan is, ha nem is ismeri be, valójában azért veszekedik ennyit társával, mert valójában rajong érte, csak mivel makacs, mint egy öszvér, nem fogja beismerni. A szíve vajból van, bárkinek segít, ahol csak tud, nem tűri, ha másokat megaláznak, és főképp nem szereti azt, ha ártatlanok szenvednek körülötte. Mellesleg, hisz istenben.

Kinézet

Története

Sziasztok! A nevem Rebecca Manore, jelenleg 22 éves vagyok. Hát sok mesélni valóm lesz így készüljetek fel, hogy hosszú lesz! Kezdjük már is az elején… a születési dolgot, remélem, nem kell bemutatnom, mert agyvérzést kapok, ha azt részletesen be kéne mutatnom! Nos… én Karakurában születtem Január 25-én. Anyám és Apám is szintén olasz. Részletesen nem mennék bele, hogy pontosan milyenek is az én szüleim, mert ez eléggé személyes, de elmondhatom hogyan is kerültem én, a futárok közé. Tudni kell rólam hogy én kijártam az általános iskolát és a középiskolát is. A középiskola után az egyetem felé vettem volna az irányt, az informatikai szakra, de ez az álom sajnos, csak álom maradt. Miért is? Hát leginkább azért, mert apám sittre került, mert rá kentek egy gyilkosságot, Anyám mély depresszióba zuhant, és sajnos odáig fajult az állapota, hogy végül sajnos meghalt. Isten nyugosztalja, a mai napig. Apám nem tudott törődni velem, mivel az ítélet szerint életfogytiglanra varrták be a sittre, így konkrétan árva lettem. De csak 1 évig voltam árva, hiszen egy nap mikor „hazafelé” tartottam három bandita akart engem jól péppé verni, és megerőszakolni a sarkon. Ez félig sikerült is nekik, jól agyon vertek, betuszkoltak a közeli sikátorba, és húzták lefele a gatyámat, és a bugyimat. Majdnem sikerült is megerőszakolniuk, míg csak valaki, jól agyon verte őket, akrobatikus mozdulatokkal. Attól a naptól kezdve, megváltozott az életem. A megmentőm ugyan is nem más volt, mint maga a futárok vezetője, Noah. Miután jól megismert, és elmagyaráztam mi a szitu velem, pár nap után megszöktetett az árvaházból, és felajánlotta, hogy munkát kapok, és visszakapom az életemet. Ráadásul szabad leszek! Megütöttem, a főnyereményt! Naná hogy bele is mentem, még is ki a franc akar ott rohadni, a kibaszot árvaházban?! Én biztos nem baszki, az hot ziher. 18 éves voltam mikor, történt az eset. Két év alatt Noah kiképezett engem futárnak, és azóta szabad az életem! Dióhéjban és röviden ez lenne, a történetem. Hát elég rövidre sikeredett! Mondanom kéne esetleg, még valamit? Hmmm… hát fontos tudni rólam, hogy a csapatban én vagyok a hacker. A Mouse nevet emiatt is kaptam, mert az akciók során olyan vagyok, mint egy kisegér, aki bárhova bejut, betör, ahova csak tud. Mutass nekem bármilyen biztonsági berendezést, rendszert sec perc alatt, feltöröm neked! Észre se veszed, de már is küldtem egy aranyos víruskát, a gépedre. Bevetted mi?! Minden esetre, ez vagyok én. Egy olasz lány, aki egy jó hacker, és a futárok tagja! Ha megfogatsz egy jó tanácsot tőlem, azt ajánlom, hogy jó erős jelszót találj ki, ha nem szeretnéd, hogy a bankkártyádon lévő egyenleged, a nullára csökkenjen! Chao!

Név: Takeda Yunomari (Icarus)
Nem: Férfi
Kor: 20
Színválasztás:
#FF7755

Jellem

Takeda Yunomari a csapat egoista tagja, mindig szereti fényezni a képességeit, és imádja a balhékat, e miatt sokszor társai életét veszélybe is, sodorhatja. De pozitívumként egy őszinte barát, aki nem hagyja cserben a társait, ráadásul akár csak Mousnál, ő is nagyon kedveli Shinzout és legfőképpen Mouset, de szintén a makacssága miatt nem vallja be. Annyira nem makacs mondjuk, mint Mouse, viszont sose vallja be a hibáját, ráadásul megpróbálja azokat „eltüntetni” és esetleg másra kenni, vagy inkább kicsinyíteni rajta. Az egója miatt annyira merész tud lenni, hogy sokszor ő maga kerül bajba. Mellesleg imádja a történeteit kiszínezni.

Kinézet

Története

Szevasztok! A nevem, Takeda Yunomari, de a barátaim, Icarusnak neveznek. Fasza nevem van, mi?! Hát igen, ilyen képességekkel megáldott személynek minimum, hogy cool neve van! Nos, én Március 25-én születtem, Karakurában, jelenleg 20 éves vagyok. Az apám és az anyám, kurvára nem törődtek velem, így mondhatni az utcára kerültem, és hát bünöző voltam. Nem öltem embereket, vagy ilyesmi, csak… tolvaj voltam. Anyám és apám elhagyott mikor, 12 éves lettem, így hát igen szar helyzetbe kerültem, bakker. Egy helyi bandába kerültem be, azért mert nagyon jól bánok, a zárakkal. A képességeimnek hála, jó helyem volt. Bármit képes vagyok ellopni, bármilyen zárat feltörök, úgy, hogy jó kis karrierem, volt. A zsaruk viszont sokszor kaptak el, de ez nem nagyon ijesztet meg, engem. Élveztem, amit csináltam, nem parancsolt nekem senki, az ég adta világon! A bandának jól dolgoztam, sok pénzt kaszáltam, de végül nem tartott sokáig, az idilli álom. Egy akció miatt, amit jól elbasztunk, sajnos arra vezetett, hogy a banda szétfoszlót. Én meg menekültem napokig, a zsaruk, elől mert, már volt priuszom is. 16 éves voltam már ekkor, jesszus azok a régi idők! Hát eléggé szar volt, ha visszagondolok! Hol is tartottam? Ja, igen a zsaruk! Szóval egy balul sült akció miatt, menekültem a zsaruktól, jó sokáig bujdostam, előlük. Napokig nem ettem, nem ittam, így végül arra az elhatározásra jutottam, hogy nem érdekel bazmeg, de én szerzek kaját! Először úgy gondoltam kirabolok egy boltot majd éjszaka, csak aztán rá jöttem, hogy az nem lenne valami jó ötlet, ha már a zsaruk keresnek, így az tűnt a legjobb ötletnek, ha betörök egy lakásba, és kirabolom a frizsidert, vagy valamit! Kiválasztottam magamnak tetszetős emeletes lakást, bejutottam, feltörtem a zárat szokás szerint, és halkan besurrantam, az éjszaka közepén. El is értem, a frizsidert! Nyert ügyem volt! Csak aztán, lebuktam baszki. És tudjátok, mi a vicc ebben? Hogy nem a zsaruk kaptak el, csak egyetlen egy ember! És ezt az embert, Noah-nak hívják! Szó szerint, az ő lakásába törtem be! El tudjátok, ezt hinni?! Először azt hittem be fog varrni, a zsaruknak, de végül hosszas beszélgetés után, alkut ajánlott nekem. Konkrétan ultimátumot, basszameg! Két lehetőségem volt, vagy elfogadom az ajánlatát, és jobb életem lesz, vagy mehetek a sittre, örökre! Elfogadtam, az ajánlatát. Hogy őszinte legyek, nem bántam! Jó célra használom a képességeimet, senkit nem ölök meg, ráadásul másoknak is segítek, ahol tudok, és egy csapatban vagyok másokkal, akik a családom, már szinte. Bár néha Mouse fölkurja az agyamat! Baszki az a nő, ne tudjátok meg, milyen! Borzalmas tud lenni, bakker! Minden esetre, így kerültem be, a futárok közé. Három évig, képzett ki engem Noah. Életem legjobb döntését hoztam, hogy ide kerültem! Az életem, fasza! O majd elfelejtettem, miért is kaptam, az Icarus nevet? Ez egy kiváló kérdés. Noah nevezett el, azért mert ahogyan jellemezet is, egy egoista vagyok, aki legtöbbször annyira merész tudok lenni, hogy a napba is belerepülnék! Minden esetre, én imádom a nevem! Viszont most mennem kell, vár a meló!

Név: Ryu Rakuseki (Noah)
Nem: Férfi
Kor: 28
Színválasztás:
#FFCF88

Jellem

Ryu Rakuseki egy valódi pacifista, és abszolút istenhívő, ember. Konkrétan a biblia számára egy olyan könyv, ami szent, és sérthetetlen. Vezetői képességének hála, jó szervező, empatikus, ráadásul ember szerető, és végtelenül türelmes. Nem kedveli a korrupciót, sem pedig a bűnt, pedig ő is konkrétan, illegális dolgot művel, a „vállalkozása” miatt. A családja hosszú idők alatt, a futárokhoz tartoztak, így számára ez a „vállalkozás”, családi örökségnek számít. A tagjaitól elvárja, hogy a rejtekhelyen senkinél ne legyen fegyver, mivel ahogyan azt ő is hangoztatja, „Ez itt isten háza”. Nagyon szereti Shinzouékat, számukra ő az apa minta, a csapatban.

Kinézet

Története

Üdvözlöm önöket, a nevem Ryu Rakuseki, a futárok vezetője. Karakurában születtem, Július 18-án. A Noah nevet, még a bátyámtól kaptam mivel, annyira hittem és jelenleg is hiszek istenbe, hogy ez a név mondhatni, jellemez engem. Ráadásul, tudta jól hogy egy nap elfogom, foglalni a vezetőségi pozíciót a csapatban, ami később meg is történt, de ne siessünk ennyire előre! Sajnos apám és anyám korán meghalt, így a bátyámra, és rám hárult a feladat arra, hogy a vállalkozást, fenn tartsuk. Eleinte míg kicsi voltam, a bátyám vezette a bandát. Mikor 18 lettem, már besegítettem neki, ahol csak tudtam. A bátyám ekkor már, 28 éves volt. Volt köztünk, jó tíz év! A bátyám halálát, egy akció okozta ahol is egy csomagot, kellet volna A-pontból, B-pontba vinni, de sajnos a rendőrök, csapdát állítottak neki. A csomag sikeresen eljutott a megadott célhoz, de a bátyám nem élte túl. Mikor a rendőröktől akart megszabadulni, megcsúszott, és… lezuhant a tetőről. Mindig is mondta nekem: „Ryu, ez a munka, nagyon veszélyes, de én inkább szabadon akarok meghalni, mint rabszolgaként!” Mi futárok szabadok vagyunk! Nem vagyunk bent a rendszerben, és akik csatlakoznak hozzánk, szintén kitöröljük őket, a rendszerből. Hogy lehetséges ez? Vannak, kapcsolataim! De nem is, ez a lényeg! Mi futárok, információk szerzéséből élünk! Átadunk, veszünk, vagy éppen lopunk, attól függ, mi a feladat. Tudják… én hiszek istenben, és hiszem, hogy amit teszünk, azt az emberiségért tesszük. Lehet, hogy, illegális dolgokat teszünk, azzal, ha a másik céget kicsináljuk avval, hogy ellopunk olyan információkat, amik kényesek, de ezt mind az emberekért, tesszük. Gondoljanak bele, hány korrupt cég létezik a világban, akik másokon élősködnek? A bátyám halála óta, én vezetem a Karakurai futárokat. A feladatom a csapatban, mint vezér, hogy lefixáljam a melókat, kiadjam a feladatokat, és segítsem a csapatomat, ahol csak tudom. Szóval, ha bármi információt szeretne átadni, ami kényes és, legyen az hadititok vagy, egy céget akar kicsinálni, mert úgy érzi, élősködnek magán, vagy csak szimplán gyűlöli őket, jó pénzért vállaljuk a melót! Válasszon minket! A nevem Ryu Rakuseki, örültem a szerencsének!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Júl. 23, 12:50:29 írta Kane Shinzou »