Szerző Téma: Hana Ichi Monme  (Megtekintve 737 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Fran Lechuza

Arrancar

*

64. Arrancar

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
30 000 / 45 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 14 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Eliana del Barros fracciónja

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
SlateGray

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Hana Ichi Monme
« Dátum: 2016. Aug. 02, 21:45:46 »
A reggeli beszerző körutam szokás szerint zajlott le és megszereztem a mai Lucky Itememet, ami virágmag volt. Gyorsan visszaértem Las Nochesben, de nagyon bele voltam merülve a gondolataimba, így egy ideig a folyosón sétáltam. Mivel a csillagjegyek közül csak 9. vagyok, ezért ez a kis mag nem tudom, mennyiben javít a szerencsémen, bár lehet, hogy nem a méret a lényeg, de akkor is...
Ekkor megtorpantam egy pillanatra, amikor belém csapott az ötlet, hogy akár el is ültethetném a magot, amiből kikelne egy világ, ami még több magot eredményezni. Valószínűleg sokkal nagyobb szerencsét hozna, ha megdolgozom érte, mintha csak úgy vennék egy marékkal valahonnan. Tovább indultam, de egyből egy újabb gondba ütköztem. Kevesebb, mint egy nap alatt nem egy virág kihajtani és magokat is termelni.
Csak ekkor néztem jobban körbe, hol is vagyok pontosan és azonnal egy villanykörte gyulladt ki a fejem felett, amint megpillantottam a hatodik tornyot. Biztosra veszem, hogy az előző tulajdonos rendelkezett valami szerrel, amivel gyorsabban megnöveszthetem a virágomat. Először viszont valami tároló kellene a növénynek, mert anélkül nem kezdhetek neki a megnövesztésnek, de remélhetőleg valamit majd találok itt, ami megfelel erre a célra.
Közelebb mentem az ajtóhoz, körülnéztem, hogy nincs-e a közelben senki, majd bekopogtam a biztonság kedvéért, de ha minden igaz, akkor most üres a torony. Vártam egy kicsit, és ha nem válaszolt senki és nem láttam senkit se, aki észre vehet, amikor bemegyek, akkor benyitottam. Először csak az ajtót tártam ki és néztem be, majd ha tiszta volt a levegő, akkor be is léptem rajta.

Karakterlap

Nayara Tarin

Eltávozott karakterek

Octava Espada

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
46 900 / 60 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 15 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#CCACF2

• Profil megtekintése

Re:Hana Ichi Monme
« Válasz #1 Dátum: 2016. Aug. 07, 08:53:35 »
Régi szobám visszhangzóan üres, kopott árnyékában ücsörögve dajkálom a lustán emésztő jószágot. Abban a tudatban, jóllakva nem marja meg a fejét cirógató kezet. Félnivalóm nem volna már tőle, mégis van benne valami, mi még most is óvatosságra intett. Talán csak maga a tény, kígyóval, mérgessel van dolgom. Ember létből valamiképp megmaradt, ösztönös félsz csökevénye, minek semmi értelme. Szelídnek, felém békésnek tűnik, még ha különleges is, állat volna csupán. Nem férkőzhetek a fejébe, nem tudhatom, mi jár benne. Kivéve ilyenkor. Bizonyára minden figyelmét az elfogyasztott kicsiny hollow tetemének megemésztése köti le.
Valahol sajnáltam, nem vihetem át saját tornyomba, ám nem férne meg a másikkal. Még desszertnek nézné az árván hagyott tojást, ezt azonban szerettem volna elkerülni. A kraken bébi védtelen volna vele szemben, fajának vélhetően utolsó példányát pedig vétek volna így veszni hagyni. Hogy egymástól távol kell tartanom őket, legalább jó okom van kimozdulni, mikor eljön az etetés ideje. Mi több, meglepően szórakoztatónak találtam vadászni neki. Bizonyára képes volna magának is élelmet szerezni, nem szerettem volna, ha lába kél a Palotában, a Sivatagban pláne. Tudtam, míg kap enni, itt marad, csupán jól kell lakatni. Ennek eleget tenni járok vissza, ez fontos lehet. Nem tudhatom, ilyesfajta jószágnak meddig ér az emlékezet, pazarlás volna, ha idővel elfelejtene. Még rosszabb, elvadulna tőlem. Megdolgoztam érte, nekem is olyan kezes legyen, amilyen. Előző gazdája nyomába ugyan sosem érhetek fel, talán sejtette, ezentúl velem kell beérnie. 
Valami megtöri a közénk telepedett meghitt csendet. Kopogtak. Sötét van az egész toronyban, Travesía lámpása az egyetlen halvány fényforrás. Mire nyílik az ajtó, már az sem. Odakintről senki nem láthatta meg, ahogy érezni is leginkább a kígyó jelenlétét lehet. Gondoskodtam róla, amennyire lehet, az enyém rejtve legyen. Fal takarásában osonva, mellé lapulva fülelek. Hidegvérű kispajtásom látszólag hidegen hagyja a jövevény kiléte, nem úgy engem. Csak ahogy csukódik az ajtó és lesz újra teljes a sötét lépek ki szobám rejtekéből az előtérbe.
- Eltévedtél, idegen? – szólok sejtésemre a betévedő fele, cseppet sem zavarva tőle, nem látom, ki lehet. Élveteg vigyorom ugyan rejtve marad a sötétben, máris jól szórakozásom talán ennek ellenére is kihallatszik mögüle. 

Karakterlap

Fran Lechuza

Arrancar

*

64. Arrancar

Lélekenergia:

60% Complete
30 000 / 45 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
SlateGray

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2016. Aug. 27, 14:46:39 »
Ahogy beléptem a torony ajtaján, majd becsuktam azt magam után, hogy a kint elhaladók ne fogjanak gyanút, hogy itt van valaki. Az ajtó becsukásával viszont sötétség lett úrrá és az orromig sem láttam, viszont ebben a pillanatban éreztem meg, hogy valaki van itt, de nem egy arrancar az. Egyből egy kapcsoló után kutattam először is, hogy lássak, arra azonban nem számítottam, hogy valaki megszólít.
Megszaporáztam a fal tapogatását, majd végül sikerült megnyomnom egy kapcsolót és egy kicsit világosabb lett, de még így sem úszott minden fényárban, olyan félhomályos lett a torony belseje. Így már viszont ki tudtam venni egy női alakot, ahonnan valószínűleg a korábbi kérdés érkezett. A félhomály viszont megakadályozott benne, hogy felismerjem, kivel állok szemben, bár az is lehet, hogyha látnám, se ismerném.
- Én csak... azt hittem, hogy nincs itt senki és... - egy kicsit nyögvenyelősen ment a válaszadás, nem tudom, hogy el merjem el mondani, hogy miért is vagyok itt. Lehet, hogy időközben kineveztek egy új espádát és most kezdi belakni az új tornyát, ha ez a helyzet, bizonyára nem örülne neki, ha megtudná, hogy a toronyból terveztem elvinni néhány dolgot, ami a hasznora válhat.
- És kegyed? Netalán az új Sexta Espada? - próbáltam egy kis magabiztosságot magamra ölteni, hogy ezzel álcázzam, hogy nem tudom, mit is mondjak neki, miért is vagyok itt. Amíg ezzel időt nyerek, talán támad valami ötletem, ami elég jó lesz hozzá, hogy ő is elhiggye. Bár először magamat kellene meggyőznöm, hogyha egy üres toronyból viszek el valamit, azzal nem ártok senkinek.

Karakterlap

Nayara Tarin

Eltávozott karakterek

Octava Espada

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
46 900 / 60 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 15 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#CCACF2

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2016. Okt. 08, 08:08:53 »
Bosszúsan hunyorítok bele kéretlen támadt fénybe. Még ha oly csekélyke is, kellemetlen lett, hozzászokott szemem a sötéthez. Feleletére settenkedő vigyorom halk kuncogásba fordul. Határozatlanságát máris módfelett szórakoztatónak találom. Titokzatosságára, mit tenne, mi volna, ha valóban nem lel itt senkit, megannyi kérdésem kezd csapongni körülötte, egymáson tiporva követleve, elsőként tegyem fel őket. Elcsendesedve, tovább nem kinevetve végül megtartom magamnak mind.
Kérdez helyettem is. Csábítón környékez meg a gondolat, akár el is játszhatnám - a torony egykori lakójaként, Diegohoz hűségesen akár örökölhettem volna mindent, mi az övé volt. Akár rangját, tornyát is, ha kívánom, arra leginkább méltóként, mégis beértem legkedvesebbjével, régi szobám rejtekén lustálkodó óriáshüllővel. Ám, ha már ily könnyedén lemondtam minden másról, miért is ne lehetnék akár rövid időre az, ki lehetnék, kinek az ide tévedt gondol engem?
Szórakozott mosollyal meredek magam elé, ahogy eljátszom a lehetőséggel. E rövid időre mit sem törődve vendégemmel, ki válaszra várna tőlem, ráérősen emésztgetem, visszaéljek-e abbéli hitével, a torony úrnőjét zavarta meg éppen. Hívatlanul, mellesleg. Lopva körülpillantva, jobban szemügyre véve környezetünket magamat ismerve máris alaptalannak tetszik feltett kérdése. Így festene egy torony, melyben laknak éppen? Kisebb ugyan a káosz, mintha tornádó söpört volna végig a helyen, rendezettnek, tisztának pláne nem mondanám. Holott nem is oly régen még kínosan ügyelve volt, minden makulátlan legyen. Egy pillanatra elbizonytalanodok máris vállalt szerepem hitelességében, ahogy az enyhén lelakott terepet szemlélem, nem kevéssé árulkodón róla, jó ideje nem járhatott itt senki sem, kinek számítana, milyen. Annyi előnyöm mégis volna vele szemben, nem ismerjük egymást, akár hitethetem azt is, esetleg csupán most érkeztem. Vagy épp bármit, mi kedvemre lenne.
Lehetőségek feletti elmélkedésem pusztán számomra tűnhetett hosszabbnak, mint valójában néhány másodperc. Döntést hozva, faltól ellökve magam néhány lépést téve, távolságot így is eleget, nem keveset tartva állok szembe vele. Határozottan biccentek, ki nem mondott igennel felelve kérdésére, majd túlzón játszva, már-már gúnyosan mélyen hajolok meg előtte. Nem állom meg, felettébb szórakoztatónak talált helyzeten jót ne derüljek, terebélyes, sunyi vigyorral várom, mit reagál erre. Vagy épp arra, hogy továbbra sem egyenesedek fel, nem titkoltan kívánva zavarba hozni ezzel.

Karakterlap

Fran Lechuza

Arrancar

*

64. Arrancar

Lélekenergia:

60% Complete
30 000 / 45 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
SlateGray

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2016. Okt. 26, 20:55:49 »
Bizonytalanságom utáni határozott kérdésemre csak egy kis nevetést kaptam, semmi további választ. Ebből csak arra tudtam következtetni, hogy tévedtem és ő nem is az itteni espada. Ha az lenne, akkor nem nevetett volna a feltételezésen, hogy ő az itteni espada, hanem egyből helyeselt volna, hogy valóban ő az. De ha nem az, akkor vajon ki? Csak nem ő is olyan lenne, mint én? Csak azért van itt, mert jelenleg senki tulajdonában sincs és így bármit tehet-vehet ebben a toronyban? Inkább hajlok efelé, mint eredeti elképzelésem felé, már sokkal logikusabbnak tűnik.
Ahogy közelebb jött, továbbra sem szólt semmit, csak bólintott, mintha a kérdésemre válaszolna, majd meghajol előttem. Csak értetlenül néztem oldalra döntöttem a fejemet, nem értettem, hogy mi folyik itt. Talán nem tud beszélni és ezért válaszolt bólintással és nem mondott semmit egyből a kérdésemre. De korábban valaki megszólalt, talán még lenne rajtunk kívül valaki itt? Talán az igazi espada? Valamiért biztos rejtőzik, csak azt nem tudom, hogy miért.
- Jól értettem, hogy a kérdésemre bólintott? - jobbnak láttam inkább rákérdezni, minthogy félreértsem a helyzetet, mert akár a köszönésének része is lehet a biccentés. És ezzel a kérdéssel még egy kis időt is nyertem, hogy kitaláljam, hogy meneküljek meg, ebből a szituációból.
- Ha ez a helyzet, akkor nem is zavarom tovább. - mondtam, mert jobb ötlet nem jutott az eszembe, én is meghajoltam, majd megpróbáltam távozni. Le kell mondanom a tervemről, nincs más választásom. Nem örülhet neki, hogy valaki behatolt a területére, ezért éber maradok távozás közben is, ha rám akarna támadni.