Szerző Téma: Update értesítő  (Megtekintve 720 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 14

Infó

Tárcában: 4 534 550 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Update értesítő
« Dátum: 2016. Szept. 12, 10:50:49 »
Szépjónapot! :mami:

Mint ahogy az már (szerintem) mindenkinek feltűnt, a Tudásbázis kissé helyet változtatott. A  modul tartalma átkerült egy boardba a Technikák és eszközök boardon belülre. Erre azért volt szükség, mert a közel jövőben (várhatóan a hét végéig) megszűnik a Tudásbázis, így már nem lesz elérhető a menüsorból, a Technikák pedig újfent elérhetőek lesznek a korábbi helyükön a megfelelő boardban. Amint sikerült letudnom a nagyobb fejlesztéseket (fórum template, összesítés), készítek a shopba egy szűrőt, amivel könnyebben lehet majd keresni árakra, és egyéb infókra. Addig is, amíg nem sikerül ezt elkészíteni a megfelelő topicokon belül tudtok rákeresni a szokásos ctrl + f kombóval dolgokra.

Hamarosan elkészül az "új" fórum template, ami átveszi a jelenlegi két templatünk helyét, vagyis immár globálisan beállításra kerül a kék-fekete-szürke téma egy kicsit csinosabb változata. Hamarosan (amint meg vagyok a fórum érdemi részével) megosztom veletek a tesztfórum linkjét, amit nyugodtan végig kattintgathattok, trollkodhattok (mértékkel ^w^), ellenőrizhettek, valamint kaptok egy gugli doksit is, amibe szabadon beírhatjátok észrevételeiteket, valamint a felmerült bugokat. A shop és profil részek egyelőre még nincsenek újradesignolva, de hamarosan azok is meglesznek, viszont ezek majd csak akkor, ha már kész vagyok magával a fórummal. :3

További szép napot és kellemes játékot!

Yorcsi