Szerző Téma: A Boszorkány Éjjele  (Megtekintve 11409 alkalommal)

Description: Villámküldetés

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Raimaru Minashaku

Eltávozott karakterek

Shinigami

8. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
36 100 / 45 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 10 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
Vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4343E0

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:A Boszorkány Éjjele
« Válasz #105 Dátum: 2016. Nov. 07, 20:53:16 »
- Senki, de így annak tűnsz a sötétben, bocsi.
Folytattam elváltoztatott hangon. A blöki se figyelt ezután rám túlzottan, és engem is túlságosan lekötött a ló, hogy ezzel foglalkozzak, meg is lett az eredménye, paci mozdul, koponya repül. Úgy bepörögtem, ha lett volna gyomrom, biztos elhányom magam... nem is volt sok időm pihenni, mert rögtön érkezett szépbeszédű emberünk, aki a fejemet felkapva előadott egy nagyon... khm egyedi monológot, majd ment velem lecsapni mindenkit, akinek épp és aktuálisan nem tetszett, amit mondott. Még nem tértem teljesen magamhoz, amikor hallottam, hogy valami erőteljes szitokrohamot eresztett ki magából, amivel azt hiszem, hogy felülmúlta önmagát - már amennyit hallottam tőle eddig - , majd arra vonatkozott a kérdése, hogy mindenkinek megvan-e mindene. Én megvontam a vállamat, de ez csak a hozzám közel kúszó alapomon látszott. Elkezdtem még vonogatni, mert viccesen nézett ki. Lehet, hogy még megkérek valakit, hogy tépje le a fejem megint, amikor épp ráérünk, mert tök vicces. Vártam türelmesen a fejleményeket, és azt, hogy a varázslat összerakjon, megint.

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Eltávozott karakterek

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Szint: 16.

Lélekenergia:

60% Complete
82 400 / 100 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 29 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Shinigami: Ezüst-kék szegéllyel ; Kitsune: Fekete-vörös szegéllyel

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Mindnyájunknak meg van a saját kis biztonságot adó kabalánk. Csak egyeseké élesebb, mint másoké.

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

« Válasz #106 Dátum: 2016. Nov. 07, 21:35:46 »
Lelkesen vadásztam le a kétéltűeket. Nagyon rimánkodtam nekik, ne ugráljanak el túlságosan.  Volt, akik kedvesen hallgattak is rám.
   - Nagyon ijesztőek? Vagy félsz tőlük? - pislogtam a feljebb lebegő segítségemre.  - Ne aggódj, nem értetem hozzád,meg vigyázok, ne ugorjanak rád!  Szóval nyugodtan lejjebb lebeghetsz! -mosolyogtam rá biztatóan. Tudom milyen az, ha valaki fél valamitől, és azzal riogatják.  Közbe fél szemmel Momo~chant figyeltem.  Nagyon ügyesen repült a seprűjével Salem~sannal.  Szinte minden idilli volt, a megriadt farkaskával, a tova sikló kígyócskával, a kezembe brekegő brekkenccsel, a szépen tükröződő vízfelülettel. Kíváncsian lestem Mina~chan irányába, hogy ő hogy boldogul a csont paci szelídítésével. Mondhatom, nem volt könnyű dolga. A különleges paripa nem méltatta figyelemre.
   - Skrupu.. - próbáltam szólni neki, ám derült éjszakai égből vámpír esés! Elkerekedett szemekkel lestem, hogy  hirtelen kivehetetlen kesze kuszaságban, ám mindenképp ritka komoly sebességgel történtek az események. Sensei, valamiért igen csak leruhátlanodva úgy döntött, megmutatja Mina~channak, hogy is működik ez a pacira felülés, ami meg a csont lónak nem volt ínyére.  Nem mozdultam a helyemről egyelőre. Egész addig, míg a cowboy duó nem landolt a tavacskába, kellően felkeverve azt.  Nem tűnt úgy, hogy bajuk esett volna, főleg hogy Sensei arról kérdezett, mit találtunk.
   - A tavi rózsa Momo~channál, a béka nálunk Nozomi~val, és a kígyót Farkas~sannak kellett volna megfognia, de az elmenekült. - mondtam gyorsan a számadást - Tököt egyelőre nem találtunk, bár úgy emlékszek, hogy volt bent egy illető, akinek tök volt a feje helyén, meg lehetne próbálni, megcsikizni, hásón billenteni, hátha produkál magokat könnyek helyett. -  majd eszembe jutott, milyen felfedezést tettem - Masaki~san! - ácsingoztam meg előtte csillogó szemekkel - kiderült, hogy nekem is van denevér szárnyam! Igaz nem tudok átalakulni annál jobban, úgy tűnik Kei~chan egyelőre nem elérhető, ahogy Gin~chan sem… meg a többiek sem - nyújtottam ki a szabad kacsómat, és szorítottam magam előtt néhányszor ökölbe. - De vannak szárnyaim. -  a lelkem lakóinak a hiánya még mindig nyomasztott, de az, más alakban voltam, mint amit megszoktam, annyira nem volt szokatlan.

(click to show/hide)

Karakterlap

Sakurai K. Steelheart

Karakura-Raizer Mecha

Ember

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
12 000 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 14 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Karakuraizer

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Hera Celia velli Taarm

Mottó:
Egy hősnek el kell viselnie!

Post szín:
#c6c6c6(beszéd), #cac1b8(alap)

• Profil megtekintése

« Válasz #107 Dátum: 2016. Nov. 07, 23:00:17 »
Szerencsém, hogy a vízsugár nem engem talál el, mert nem tudom, hogy miféle reakcióba lépne ez a test a víz hatására, de az is lehet, hogy a fejem nem úszná meg sokkal jobban, mint a fal. Ebből is arra kell következtetnem, hogy legalább "Servant" harapósabb arrancar.
Szellőhangú nem éppen lágy szavai hallatán, akár csak Servant és is meggörnyedek, s a kezeimet a fülemre szorítom, míg el nem múlik a hang támadása.
 - A mágia tudományához nem értek, így a száradó növényeken túl mást nem tudok azonosítani. - Mondom kissé sajnálkozva Szellőhangúnak, s aztán én is szemrevételezem, hogy miféle állatok is vannak a fém ketrecben.
 - Sajnálom, Szellőhangú úrnőm, de Servantnak nem teljesen van igaza, mivel én pókot sehol se látok, és maga az állat nélkül nehéz a lábát megszerezni. Viszont mielőtt megint meg lennék szólva, hogy csak negatív megjegyzéseim vannak, felajánlanám, hogy az itt fellelhető hozzávalókból annyit magam cipelnék, amennyit egyedül képes vagyok gond nélkül elbírni. Hiszen a Morgana banya még mindig nincs meg, szóval gyorsabb, hogyha a holmikat odavisszük hozzá, gondolom. - Remélem, némi önkéntes munkabevállalással a harapósabb is le fog tenni arról, hogy újabb vízsugárral célozzon be. Valamint azért is ajánlom fel, hogy teszteljem, vajon csak lexikális tudást kaptam, vagy tényleg birtoklom Frankenstein szörnyének erejét.

Karakterlap

Mizushima Hyousuke

Kapitány

Shinigami

12. Osztag

*

Lélektovábbképző Akadémia Kidou Elmélet oktató

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 45 000

Infó

Tárcában: 1 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Kardok és Rózsák egylete

Reiatsu szín:
Vermilion

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#8C001A

• Profil megtekintése

« Válasz #108 Dátum: 2016. Nov. 07, 23:42:26 »
A plafonnál lebegő lidércfényre való koncentrálás érdekes eredményt hozott: a kék derengés átváltott sokkal evilágibb, narancs színben pompázó lángocskává. A hatástól kissé meglepődve Hyousuke gyorsan összezárta a markát, azt imitálva, mintha elfojtaná a keletkezett tüzet, minek eredménye az lett, hogy a láng eltűnt, nem égetve le a környező falakat, csupán kicsit összekormozta a plafont. Érdekes tapasztalatnak könyvelte el a dolgot. Most már ugyan elkezdte valamennyire megérteni képességét, ám abban még mindig egyetértett magával, hogy ovatosan kell bánnia az ilyesmivel, főleg egy ilyen környezetben, hiszen nem támadhat mindig homokvihar, ami segítségére lehetne, ha kicsúszna az irányítása alól. A páncélokat és fegyvereket tartalmazó terembe való belépésükkor Rei egészen fellelkesült. A mai este folyamán most látta csak először ilyen elevennek a tanulót. Bár a "klafa" szóról fogalma sem volt, mit jelenthet, azt egyértelműen érezte, mennyire fontosak Reinek a fegyverek.
- Miután visszaváltoztunk, mindent visszaszolgáltatunk, hiszen megvan a saját kardunk is. Különös figyelmet kell fordítanod arra, hogy megerősítsd kapcsolatodat az Asauchiddal.
Nem dorgálásnak szánta, csupán emlékeztett rá, hogy a zanpakutou a shinigami igazi társa, amit sosem helyettesíthet teljesen egy emberi penge.
- Elnézést, máskor körültekintőbb leszek.
Szólt sziklás bőrű társának, aki várakozáson felül teljesített az ajtó mozgósítását illetően. Bár még mindig nem bízott Reiben eléggé, hogy fontos feladatot bízzon rá, ezzel az előbbivel alapjában véve nem is az volt a célja, sokkal inkább, hogy letesztelje a vízköpő erejét, hiszen a későbbiekben még fontos lehet kiismernie a többiek erősségeit. A bezárt szobában sajnos jelenlegi helyzetükre szólóan semmi használhatót nem találtak. Az szép kalligráfia felkeltette ugyan Hyousuke figyelmét, de az ékes betűk kizárólak művészeti értéket képviseltek, és nem lehetett semmilyen mágikus hatást tulajdonítani hozzájuk. Nem is fecsérelt túl sok időt nézelődésre, amint megállapította, hogy a helyiségben nem lelhető fel Morganára utaló nyom, követte is a többieket a következő emeletre vezető lépcsők felé.

Karakterlap

Nayara Tarin

Eltávozott karakterek

Octava Espada

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
46 900 / 60 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 15 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#CCACF2

• Profil megtekintése

« Válasz #109 Dátum: 2016. Nov. 08, 10:15:03 »
Meglepett ugyan Yruzza eltérített támadásaként feltörő vízsugár, mégsem rökönyödtem meg annyira, ne kívánjam helyükre tenni kettejüket. Noha ezúttal nem szánt szándékkal éltem vissza hangom újdonsült - ám tőlem nem is oly idegen - erejével, jóleső volt tudnom, mire lehet képes. Ha kell, úgy festett, rendet tenni tökéletes. Legalábbis, míg hangomtól szenvedtek, nem egymással voltak elfoglalva. Ugyanakkor egyelőre nem kívántam kárt tenni egyikben sem, így továbbiakban igyekeztem nem kínzó tartományokban tartani hangomat. Jó lesz későbbre, másra, másokra tartogatnom. Észbe vésve, fracciónomat valami módon előzőleg mindenképp figyelmeztessem, ha nem őt büntetve kívánom térdre kényszeríteni.
Keresett helyet meglelve nem tiltakoztam elfogadni Yruzza vezetését. Ennek hála sikerült semminek sem nekimennem a minket odalenn fogadó sötét ellenére sem. A hátul kélt lidércfénynek hála valamelyest látási viszonyaink jobbak lettek, még ha e kicsinyke világosság erősen korlátozott is volt. A semminél mindenképp több, arra is elegendő, kíváncsiságom tárgyait felzavarja. Suttogva igyekeztem csitítani a fénytől felbolydult denevéreket, hozzám fajtájuk okán közel álló apróságokat, míg Yruzzát valamiért a barátságtalannak tetsző mérges kígyó kötötte le. Szörnytársaságunk semmitmondó feleletére elfordultam a ketrecekben vergődőktől.
- Nem is kértem egyebet. Növény mivoltukat magamtól is meg tudtam állapítani. Az érdekel, mifélék - nem sikerült mindennemű gúnyt száműzni hangomból, leplezni türelmetlenségem, úgy kell belőle kihúzni az információt.
- Teszem azt, melyikhez nem érdemes puszta kézzel nyúlni? - tettem próbát valamelyest közelebb terelni a megoldás fele, valójában mi és miért is érdekelne. Nem szándékoztam mágiával kísérletezni, csupáncsak kíváncsiságom kívántam kielégíteni. Feleletére várva sem álltam tétlenül a kiterítve heverésző gazok felett. Az asztalon sorakozó, némely, magát igen feltűnően kellető, érdekes üvegcséhez léptem.
- Salem, egerekre, jól rémlek, nem emlegetett szükséget? – tettem fel leginkább költőinek szánt kérdésem, majdnem biztosan benne, ezek a jószágok nem voltak a felsoroltak közt. Üvegek tartalmára kíváncsian, ám lehető legóvatosabban nyúlva egyikért, másikért vettem kézbe őket, a bennük levő – esetleg külsejükre kenődött – miazmákhoz véletlen se érjek. Ha a fiolák, boszorkány mesterkedése nyomán valóban varázsfőzetet rejtettek, talán egynémelyik hasznunkra is lehet. Sorra próbálva, mindet, mit lehetett, cseppentettem belőlük egyet-egyet az így kísérleti egérré avatott dögökre.

Karakterlap

Leyre la Azucena

Sexta Espada

Espada

*

Szint: 4.

Lélekenergia:

60% Complete
21 000 / 30 000

Infó

Tárcában: 4 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Vörös és Ezüst

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#2E700C

• Profil megtekintése

« Válasz #110 Dátum: 2016. Nov. 11, 15:34:35 »
Az a gusztustalan, és kíméletlen hímegyed fel sem figyelt a dühös nő ütéseire. Pedig az erős ütéseket próbált rá mérni, míg kapucnija alatt a csúf démonokkal hadakozott. Értelmetlen ütlegelésével azonban felhagyott, mikor érdekes látvány nyílt előtte, mikor a padlásra felérve a pólyába tekert nőcske izgatottan próbált meg megválni a testét takaró kötözőanyagtól. Tetszésének egy füttyszóval adott volna hangot, ám sajnálatos módon asztat egy fehér karima takarta el, így csak figyelni tudta az eseményeket.
Majd a gyönyörű nő azon kapta magát hogy az őt hurcoló egyed új irányba indult meg. Nem tetszett neki ez. Az ablaknál megállva már érezte, hogy nem akarja, így megkötözve, teljességgel elutasította, hogy kiugorjanak. De hiába minden ellenkezés az az ocsmány hímegyed mégis megtette. Ráadásként még bő ruháját is játékszerként használta, mint valami dedós ki azt hiszi azzal majd ejtőernyőkét tompíthatja esését. De nem így lett, így hangos ropogó hangok közepette törtek le a kisebb ágak alattuk... Mire feleszmélt a nő mát a fán lógott és a férfi sehol sem volt. Kihasználva újbóli szabadságát nagy nehezen megszabadult béklyóitól és lemászott maga is a fáról.
- Hé, szépségem, segítsek? – szólt oda a mumifikált nőhöz, ha az még szintén a fa karmai közt raboskodott. Mosolya olyan volt mint eddig, hisz segítő keze mellett megfogdoshatta ama fakó, bepólyált testet, ha minden jól ment.
Ráadásként szolgál számára, hogy a hímegyed végre elszakadt tőle, és a hozzávalók is nála maradtak, így ha a többiek szeretnék azt, ő majd biztos alkuként használhatja majd, hisz az eddig történtekbe nem volt hajlandó csak úgy bele nyugodni.

Karakterlap

Hatakeyama Momo

Eltávozott karakterek

Shinigami

9. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
20 000 / 30 000

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 22 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Hideg rózsaszín

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Aoyama Shouta

Post szín:
#e25355

• Profil megtekintése

« Válasz #111 Dátum: 2016. Nov. 12, 17:22:25 »
Sálem válaszára csak nagyban bólogatok, ő az én cicám, semmi biznisze nincs a másik boszorkánnyal. Téma lezárva ˘o˘. Szerencsére a cica tudja, hogy hogyan kell irányítani a seprűt, így kisebb-nagyobb nehézségekkel ugyan, de sikerül magam elnavigálni a tó közepére, ahol begyűjtöm a virágocskát, ami rám van bízva.
- Eh… az mi volt? - kérdezem a furcsa fény után nézve, ami a virágból ugrott ki. Valami állat lett volna? Remélem nem itt lakott, mert nem szeretném elvenni senkinek sem a lakóhelyét T_T. De ezen nincs időm tovább agyalni, mert hirtelen farkas vonyítás szerű hangot hallok. Így megpróbálok oda lebegni és a velünk lévő farkasembert találom ott, amint láthatóan nagyon szenved.
- Minden okés :o? - lebegek felé, biztos távolságra, nehogy véletlen Sálem után tudjon kapni, bár remélem, még emlékszik arra, hogy mit kapott korábban :3.
Mikor visszaérek a többiekhez - de sokan lettünk hirtelen o_O - Chiyo szavaira csak lelkesen bólogatok, majd felmutatom a megszerzett hozzávalót. Kiderül azonban, hogy sajnos nem mindenki járt ilyen jól.
- Akkor most hogyan tovább >w<? - kérdezem, ám nem tudom, hogy pontosan kit is, azt hiszem, hogy minden okost, aki éppen jelen van és van bármi ötlete.

Karakterlap

Ukitake Juushirou

Eltávozott karakterek

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 1 899 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #112 Dátum: 2016. Nov. 12, 23:34:32 »
Házkutatók
A következő emelet egy kicsit másként épül fel, mint az előző: a folyosók körbe mennek a szint feléig, a rizspapír ajtók eddig egyetlen, hatalmas terembe nyílnak. A térválasztók mívesen festettek, gyönyörű legendás mintázatok sokasága lelhető fel rajtuk. Díszes ülőpárnák, teázásra alkalmas kis asztalok találhatók itt, mintha fontosabb vendégek fogadására használták volna. Sőt, azon két fal mentén, ahova nem vezetett folyosó, tágasabb, úri szobákra bukkanhattok, ha elhúzzátok a rizspapír falakat. A futon ágyakon található ágyneműk is sokkal minőségibbek, a felső rétegek gazdagon díszítettek. Több a finom használati tárgy (egy tündérnek mindegyik nehéz), és egy-egy szobában szépítkező szerek is megjelennek. Ha egy kicsit odafigyeltek a környezetetekre, hatalmas csobbanás hangjára lehettek figyelmesek a nagyobb terem kutatása közben. Ha ott egy ablakhoz mentek és kinéztek, pont láthatjátok Masaki szavalatát. De ezen kívül más nem zavar meg a nézelődésben.
(Ha bármi kétségetek merülne fel: pont ennyit találtok az első emeleten, nem többet.)

Pincemenet
Ugyan a mérgeskígyó továbbra sem mutatkozik úgy, mintha kebelbarátaivá akarna fogadni benneteket, Yruzza átváltozásának hála már megtámadni sem szeretne, csak morcosan sziszeg, főként Sakurai irányába. Sakurai a keresett adatok szűkítésének hála már könnyedén válaszol, sőt, a lidércfény derengésében ha nézelődik egy keveset az asztalon, a fölötte lévő polcon meglel néhány mágikusnak tetsző kötetet. Csakcsupán egy a bökkenő: nem oly nyelven íródtak, melyet el tudnál olvasni, így a mágia rejtélyei a boszorkány titkai maradnak. Nayara kísérletezése változatos eredményeket szül: az egyik egész azonnal feldobja a talpát, a következő viszont lebegni kezd. Egyikük egész kicsire, bogár méretűre zsugorodik, mellette lévő társa macska nagyságúra hízik. Akad egy, amelyiknek a színe lilára vált, maga is csapzott szőrű lesz, és habzó szájjal kezdi kergetni a többieket, hogy megfertőzze őket. És ez csupán az első öt fiola, még 11-et tartasz a kezedben, amivel kísérletezhetsz.

Odakinn
– Csak jelzés, hogy mágikus növény, nem kell aggódnod miatta – magyarázza Salem a boszorkányának, miközben segít neki kinavigálni a víz fölül. Ő is igen-igen ódzkodik a beleeséstől.
A hatalmas káosz közepette számot vethettek, de ha ti nem teszitek, fekete bundás társatok avatott szemekkel méri fel a terepet.
– Denevérek pipa, lótusz megvan, a béka is. Pókot sikerült találni? – ha az ízeltlábú is megvan, már csak a kígyófog és a tökmag hiányzik a kívánt listáról. Salem fantáziáját láthatóan a denevérek izgatják, talán neki is kedve lenne elkapni egyet a röpdöső bőregerekből. Az viszont, hogy merre segít tovább benneteket, rajtatok áll és azon, mit szeretnétek megtudni tőle.

Egyéni apróságok
(click to show/hide)
Ha valakit kihagytam a lereagálásból, sikítson!

Határidő: november 13. 22:00
Ezúttal próbáljuk meg tartani a határidőt! Aki addig nem ír, kimarad, ha a csoportból senki nem ír, az a csoport stagnál!

Karakterlap

Mizushima Setsuko

Eltávozott karakterek

10. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 300 / 15 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 12 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Kardok és Rózsák egylete

Reiatsu szín:
Kékes

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Call me princes, and that'll be ur last word

Post szín:
508EA1 // b8860b

• Profil megtekintése

« Válasz #113 Dátum: 2016. Nov. 13, 07:30:03 »
Figyelt… hallgatott. A kígyó panasza egyfajta sajnálatot, mi több, már talán együttérzést váltott ki belőle, és bár nem kimondottan tudott segíteni, Yruzza úgy gondolta, miért is ne alapon… ahogy visszaváltozott, benyújtotta a kezét a kígyóhoz, hogy az fel tudjon rá tekeredni. Szemeivel ugyan mindvégig a másikéba meredtek, szinte bele szuggerálva, amit kígyóként is elmondott neki.
- Gyere velem… megszabadítalak, cserébe velem maradsz. Nem esik bántódásod, nem leszel megfejve, fogaid maximum áldozataidba törhetnek bele.
Szerinte korrekt ajánlat okán remélte a sziszegő hüllő elfogadja gazdájaként. Régóta szeretett volna már birtokolni valamit, avagy valakit. Az okával talán még maga sem volt tisztában, de kimondottan nem is foglalkozott vele. Talán már az, ahogy a kéretlen útitársa felé sziszegett, tette őt szimpatikussá, mindenesetre remélte, karjára siklik a jószág, és ki is sajátítja balját. Hiszen attól karja ugyanúgy mozog, pusztán nem mindegy, mi a cél… ha a kígyó úgy dönt, vele tart, úgy Yruzza vigyázni fog rá.
- A beceneveidet tartsd meg magadnak….- vetette oda Sakurainak. Figyelme ezután a patkányokra terjedt. Felvont szemöldökkel figyelte, ahogy a fiolák tartalma más-más eredményt ér el, főként a lebegő dög tetszett neki, ami maga is kétségbeesetten kapálódzott, hogy ismét talajt foghasson. Talán a kígyónak is elkerekedett a szeme a kegyetlenség láttán… Yruzza megszokta. Ha értette a hüllő, ha nem, halkan odasutyorogta, hogy nem kell aggódnia, belőle nem lesz kísérleti alany. Természetesen csupán, ha azóta karján pihen, ellenkező esetben sajnos nem tehet egyebet, mint hogy végignézi, rajta is csinálnak-e valamit, és vajon túléli-e, ám ha lehetett, azért jobban örült volna, ha a balján tudja a sziszegőt, főleg, ha az még mindig Sakurai irányába mérgelődik.

Karakterlap

Hirase Keisei

Ügyeletes naplopó

Shinigami

8. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
7 750 / 15 000

Infó

Tárcában: 4 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
világoskék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Forever alone

Mottó:
"Amit ma megtehetsz azt halaszd holnapra!"

Post szín:
#42668f

• Profil megtekintése

« Válasz #114 Dátum: 2016. Nov. 13, 11:54:19 »
Csontos barátom mintha nem is hallotta volna, hogy szóltam neki próbálkozott továbbra is a lónál. Azonban most már társasága is akadt ugyanis megjelent az ismeretlen drakula is és ketten próbálták meg betörni a pacit hátha sikerül elérniük valamit. A végeredmény szinte csodálatos volt ahogyan a ló egy egyszerű patalendítéssel elrúgta őket, ők pedig csak repültek és repültek. Ettől széles mosolyra húztam volna a számat azonban nem tudtam, hogy ez meg is látszódik e vagy csak én képzelem azt, hogy elég széles mosoly jelent meg az arcomon.
A műsor után végül én kerültem sorra és a patás mintha rég látott barátját látta volna engedett oda magához és hagyta, hogy simogassam. Ráadásul még úgy is helyezkedett, hogy könnyebb legyen számomra a felpattanás, de nem.. Most nem szabad ilyesmi élvezetekre adni. Kezem a vörös batyura siklik és már tapintásból is érzem, hogy itt valami nem stimmel ugyanis először egy orrot majd egy fület értek ujjaim. Izgatottam húztam szét a zsák száját és pillantottam bele.. Azonban a látvány, ami fogadott nem volt olyan boldogító mint ahogyan elképzeltem a fejem megtalálását.
Benyúltam a zsákba és kivettem, hogy jobban szemügyre vehessem.  A nyaki rész véres volt ott ahol eltávolították a helyéről az arcom pedig rémületet tükrözött, ami mellesleg elég érdekes, hiszen nem szoktam ilyesfajta érzelmeket kimutatni pláne mimikával, de hát azt sem tudom mi történt, biztos volt rá valami nyomós indokom.
Pár perc után a rémület helyét átvette az idegesség. Meg kell találni, aki ezt tette majd miután mindent visszacsinált az eredeti állapotába a szart is ki kell belőle taposni. Ez volt az első gondolatom és ekkor hallottam meg fél füllel, ahogyan a macsek sorolja, hogy mi van meg és mi kell még. Ekkor jutott eszembe, hogy említett tökmagot is. A fejem visszahelyeztem a zsákba, amit leakasztottam a lóról majd a balomba fogtam a jobb kezemmel pedig a tök szájánál benyúltam hátha találok magot. Ha találok, ha nem utána odamegyek a macskához..
- Na akkor hogyan tovább? Kezdem nagyon unni ezt az elfuserált jelmezbált..

Karakterlap

Kuroji Rei

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
20 625 / 30 000

Infó

Tárcában: 22 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sötét

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#003355 #002866

• Profil megtekintése

« Válasz #115 Dátum: 2016. Nov. 13, 13:32:43 »
Miközben izé… a rohadt életbe megint elfelejtettem… jaj, igen Hyousuke tanár urat követem, sokszor úgy éreztem halálra fogom unni magamat. Bár ez eléggé groteszkül hangzik, mivel ha elvégeztem az Akadémiát én is beállok a halálistenek közé… hehe… halálra unni magam ez vicces végül is… na, mindegy. Hyou tanár urat követve vártam viszont arra a pillanatra, hogy végre megtaláljuk azt a szemét banyát, és egy életre-móresre tanítsuk. Az tuti, ha megleljük, én leszek az első, aki neki fog rontani! Olyan verést fog kapni tőlem az a szemétláda, hogy aztán azt is megbánja, hogy a világra jött! Rossz akadémistával kezdett ki! Miközben haladtunk, alaposan kezdtem figyelni a vízköpőt, és társát, azt a repülő törpét. Elgondolkodtam, hogy vajon amúgy mik lehetnek ők valójában? Mert mivel elvégre el vagyunk varázsolva vagy mi a szösz…. kíváncsiságom nem hagy nyugodni így meghúzgálom egy kicsit Hyousuke tanár úr ruháját, hogy figyeljen rám.
- Amúgy ez a kettő, egyáltalán micsoda? Úgy értem kik ők valójában? Mert eléggé ellenszenvesek az fix….
Mondtam ezt kijelentve. Valahogy a porcikámban érzem, hogy ezek ketten lehetséges nem a puszipajtásaink. Bárkik is ők alaposan rajtuk fogom tartani a szememet. Egyszer merjék csak bántani Hyou tanár urat! Na, várjál… tényleg ezt gondolom?! Ez olyan megalázónak hangzik…… Mikor felértünk a következő emeletre, észrevehető volt, hogy egy kicsit eltért attól a látványtól, ami a lenti emelet mutatott nekünk. A rizspapír ajtón át, egy nagyterem fogadott minket, ami hát.. ez most komoly?!
- Melyik barom tervezte ezt a helyiséget?! Rohadtul giccses! Menten elhányom magam!
Komolyan ki az a hülye akinek egy ekkora terem kell? Mik ezek a párnák? Mik ezek a bútorok? És mik ezek a díszített falak? Nem túlzás ez egy kicsit?! Menten kidobom a taccsot ettől a látványtól! A helyett hogy az illető szórná a pénzt ilyen felesleges baromságokra, inkább adhatta volna a szegényebb rétegeknek. Nem csoda hogy Rugonkai lakosának a fele, legalábbis ahol én és Nee-chan éltünk mindenki majdnem lop, csal, hazudik, és esetleg vedelik az alkoholt. Ahogyan az apám is tette…. hirtelen meglátok valamiféle kis hosszúkás kupola hülyeséget. Kinyitom a fedelét, és látom, hogy valami színes dolog van benne. Gondoltam kipróbálom, a tükrön hátha csinál valamit. Csinált is… húztam vele egy vonalat….
- Ez meg mi? Író eszköz vagy mi a szösz? Hyousuke tanár úr maga szerint?
Tettem fel a kérdést a tanár úrnak. Ha már tanulmányi kirándulás csak kérdezhetek nem?

Karakterlap

Eliana del Barros

Magányos Farkas

Espada

*

Segunda Espada (2. Espada)

Szint: 11.

Lélekenergia:

60% Complete
55 200 / 65 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 112 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér
 -------------------------------

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#475485 || #bec1cd
 -------------------------------

• Profil megtekintése

« Válasz #116 Dátum: 2016. Nov. 13, 17:28:49 »
Gond nélkül feltaláltunk az emeletre, ami teljesen más, mint ahol eddig bolyongtunk. A folyosók félkörívesen mennek és az ajtók pedig egy nagyobb kör alakú teremre nyitnak bejárást. A térválasztókon díszes minták, amitől egy szakavatott szem biztos hátast dobna, nekem nem különösebben jelent értéket. Ezen is simán áttörnék Fran-nal. Nem az én ízlésvilágom. A díszes ülőpárnák nem olyanok, mint a török, az indiai, vagy olyan, mint amit a nagyi a kanapéra szokott rakni, de nem különösebben tér el ezektől. Legalább nem valami állatos puff.
Ez a rész tuti vendégváró, méghozzá az elit kategóriából. Biztos itt ültették le őket teázni. De abban egyet kell értenem, hogy tényleg túlzottan csicsás. De gondolom olyan vendégeket is fogadtak itt…
Kintről egy hatalmas csobbanás hallatszott, melyet nem hagyhattam megjegyzés nélkül.
- Valaki sikeresen belefulladt a kerti tóba?
Puccosságra utal továbbá az úri szobák is. Minőségi és patyolat ágyneműk, melyek díszesek, különböző használati tárgyak, melyek sajnos továbbra sem az én súlycsoportom. A szépítkező asztalról a reszelő is nehéznek bizonyul.
Látom, ahogy a Zombi lány kezébe veszi a rúzst, majd összemázgálja a tükröt. Majd a madárijesztő felé fordulva megkérdi, hogy az meg mi… Fran vállán ülve egy hatalmas vízcseppel és az "Ez most komoly?" fejjel néztem rá szótlanul.
- Íródeák! Az egy rúzs! Még ha egy szemceruzát téveszted össze egy sima színes ceruzával az még megbocsájtható bűn lenne, de egy rúzst? … Egyébként ritka rossz ötlet volt a tükröt összekenni vele, mert nehéz letakarítani. … Tudod a rúzs egy olyan kozmetikai eszköz, amit az ajkadra kensz. De ebből látszik, hogy még csak egy taknyos kölyök vagy. Kozmetikai asztalról szépészeti cuccokat és nem íróeszközöket fogsz felvenni. … A Nők azért használják, hogy szebbek legyenek. Bár jelenleg neked az olyan lenne, mint halottnak a csók.
Okítottam ki egy éles vigyorral és lenézően. Tényleg egy oktondi kisiskolás lehet. Biztos az anyja nem engedte a szépészeti kencék közelébe. Mondjuk elég szokatlan, hogy egy kisdiák a tanárjával sétálgat Halloween éjjelén. Ugye nem pedofil?

« Utoljára szerkesztve: 2016. Nov. 13, 17:32:19 írta Eliana del Barros »

Karakterlap

Nayara Tarin

Eltávozott karakterek

Octava Espada

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
46 900 / 60 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 15 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#CCACF2

• Profil megtekintése

« Válasz #117 Dátum: 2016. Nov. 13, 18:03:25 »

Talán nem tűnt úgy, szemernyit is lekötne szörnypofa mondandója, s csupán csendűzésképp faggattam a döglött gazok mivoltáról, hagyva, hogy a levegőbe beszéljen, lopva lesve magyarázatát nagyon is jól figyeltem. Félre sandítva ketreceknél lecövekelt fracciónom tartottam volna szemmel, határtalan kíváncsiságában nehogy balgaságot műveljen, mire vele foglalkoztam volna, helyét egy megtermett óriáskígyó vette át. Nem lepleztem elképedésem, ám nem is tettem szóvá meglepettségem. Mire kicsodálkoztam magam, mit művelésükre értetlenül, további figyelmem inkább újonnan lelt játékaimnak szenteltem. És az azokat elszenvedőknek. Hogy nem kívántam közülük egy lenni, nagy gonddal véve kézbe próbáltam végig szerzeményeimet.
Első választottam döglesztően hatott, mind játékos kedvemre, s egyben a valaha jobb sorsú rágcsálóra is. Csalódottan sóhajtottam a hirtelen halált halt jószágra, még csak nem is szenvedett. Óvatosan tettem félre az azonnal ölő mérget, fioláját véletlen se tévesszem semmivel össze. Azonban ennyiben is hagyva kedvetlenségem, azt félretéve újabb üvegcséért nyúltam, hisz akadt még bőven, mivel játszhattam. Második, majd sokadik próbálkozásom eredményeit látva gyermetegül lelkesen mosolyogva fogtam újabbakat, türelmetlenül lesve, mi következik soron.
Aprócska döccenő, a lilálva őrjöngeni kezdő veszettet első döbbentségemből felocsúdva likvidálni igyekeztem az elsőként félretett keverékkel, ahogy társaira támadt. Esetlegesen azt is, mely ennek áldozatául esve hasonlóvá lett, kárt legalább a többiben ne tehessenek. Tettem helyettük én, nem sajnálva egyiket sem, hogy megtudjam, mi kéreti magát a többi üvegcsében.
Végére érten, boszorkánykonyha legtöbb titkát kifürkészve és azt kifosztva szedelőzködni kezdtem. Alaposabban körülkémlelve valami arra alkalmasat kerestem, ne kelljen üvegcsék egyikét sem hátra hagynom. Zsebet, szütyőt, zsákocskát, bármit, miben biztonságban tudhattam őket.
- Kígyófog is szerepelt a listán, nemde? – keresgélés közben egytől megszabadulva Yruzza felé nyújtottam az őrleménnyel teli poros üvegcsét. - Ahelyett ez is meg kell tegye  – ha a kígyó többi részét is ő hurcolta, úgy sejtettem ennek örülni fog. Vagy annak, ehhez a hozzávalóhoz kis védencét már nem kell megkínozzuk. Tartva tőle, hirtelenségében netán ostobaságra adná fejét, a többi fiolát inkább magamnál tartottam. A másikban csupáncsak nem bíztam annyira, ismeretlenül ilyesmit adjak a kezébe.
- Mit pusmogtatok a kis barátoddal? - szinte súgva, meg ne ijesszem, fel se bőszítsem, Yruzza új kedvencét, tisztes távolból szemezve mosolyogtam rá. Nem gondoltam, valódi választ kapok majd, alaposan megilletődtem, ha mégis így lett. Túltéve magam az első meglepettségen felbátorodtam feleletére. - Van tudomása, akár sejtése róla, merre lehet az előző gazdája? – már egészen komolyan vettem, akár hasznos is lehet, esténk többi furcsasága mellett szinte természetesnek tűnt, útbaigazítást egy mérges hüllőtől kérjek.

Karakterlap

Sachiaru Masaki

Eltávozott karakterek

Ügyeletes tajparaszt

Szint: 17.

Lélekenergia:

60% Complete
85 500 / 100 000

Hírnév: 10

Infó

Tárcában: 54 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
mandarin sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
madafaka I'M awesome!

Post szín:
#ffcc00

• Profil megtekintése

« Válasz #118 Dátum: 2016. Nov. 13, 18:24:16 »
Marhára nulla reakciót toltak arra, hogy Hermione Leszbikosz ottan flangált a dobozba zakóztatott rakománnyal. Hát, ha nekik ilyen rohadtul nem kellett, akkor én se gyűrtem vele magam. Már baromira untam azzal a hímnővel cseszni az időmet.
- Punisherina-nál legyeskednek. – Böffenttem oda, miközben a bakancsra hajazó nyálmájer surranomból csurgattam kifelé a pocsolya áradatot. Rohadtul nem lézengett már ingerenciám a tetves lődörgésre, ezért csak megpaskoltam Sikozoo séróját, mennyire nagy cucc, hogy tud repdesni az éterben. Akartam volna se tom elhessegetni, mert rohadt tempósan vágtam rá a pitiző öleb bólogatást, amikor rá kukkantottam.
- Nálam is, kuss van. Lekapcsoljuk a vasorrút, valszeg megint süketelni fognak. – Forgattam be a szemeimet. - Szented, ami mi lehet ez? Illúzió? Az a gyatra kaparászásom valahol kifektetve lézengünk, vagy Hókuszka baszott hízós bannyi, ennyi képességet lefog és másikat tart rajtunk. Látsz rajtam valami szutykos pecsétet, ami lecsapná a brigádom? – Forgolódtam körbe, hátha csak én nem szúrtam még ki. - Az se poén, hogy azt gondolom infra és csekkolom a vérképed. Mi szar már ez, hogy pöccre mennek totál idegen képességek… –
Ezerrel beráztam a képemet, még se legyek már ekkora gyíkarc, Skizokni nyakára meresztem a gülüimet. Rohadtul bevillant a szitu szürcsölni kéne belőle, de tempósan vergődtem vissza az eredeti felálláshoz, mialatt a dzsindzsást kezdtem el méregetni. Ha már MekLoad rohadt pöpecül kikárogta, mi a francia kenyérpirítót fogunk levágni, akkor elrinyáltam a verziómat. Lefelé zakkanás közepette becsusszant a képcsövembe valamiféle kotricázás a fenyvesben. Azon turbóztattam a koponyámat, lecsekkolom mifene Bambi lófrált arrafelé.
- Arra zörgött a haraszt, szal elszelek meglesni, hátha a banya tetriszezik ott. – Passzoltam le blöki (Maki) képéből kihorgászott Steptokókusz (Mina) koponyáját Skizinek. - Valakinek lézeng szonár hallása? – Kukkantottam végig a díszes bagázson. Erről inkább lepasszoltam a mázli tapaszomat.
- Addig verjétek ki Hermész-ből a pókot! – Károgtam oda, mielőtt ráfeszültem, hogy ezerrel arra zombuljak rá, legyek megint csapkodó becci. Ha bedörögne a művelet, akkor eldzsalnék a fenyvesbe.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Nov. 13, 18:34:13 írta Sachiaru Masaki »
× Somnus ×

(click to show/hide)

Karakterlap

Sakurai K. Steelheart

Karakura-Raizer Mecha

Ember

*

Lélekenergia:

60% Complete
12 000 / 15 000

Infó

Tárcában: 14 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Karakuraizer

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Hera Celia velli Taarm

Mottó:
Egy hősnek el kell viselnie!

Post szín:
#c6c6c6(beszéd), #cac1b8(alap)

• Profil megtekintése

« Válasz #119 Dátum: 2016. Nov. 13, 19:47:22 »
Szellőhangú úrnő kérésére a növényekre rá-rá bökök, s megmondom, mi a neve, s hogy szabad kézzel érdemes-e hozzá érni, vagy sem, s meg is indoklom egy, esetleg kettő mondatban, miért. A bemutatót követően az asztal többi tartalmát, vagyis a könyveket is szemrevételezem.
 - Hm... Ezek érdekes könyveknek tűnnek, de nyelvezetüket nem ismerem. Viszont 99,99%-os valószínűséggel állíthatom, hogy a boszorkány mágikus receptkönyvei, meg ilyenek.
Azt némi örömmel látom, hogy a kígyó a ketrecben már nem harcias, de ettől függetlenül nem kívánok közelebbi kapcsolatba kerülni vele, s mintha azt látnám, hogy az állat is hasonló ingerekkel rendelkezik az én irányomba.
 - A balsorstársaink ennyi idő alatt bizonyára megtalálták a szőrgolyó navigálásával a hozzávalókat, mert bár szerencsétlenek nemigen tűnnek eszesnek, de a nyávogó által felsorolt holmik és hozzá mondott lelőhelyük felkeresése nem igényel 30-asnál nagyobb IQ-t. A helyek felkeresése után a lista tételeinek magukhoz vétele bár már bonyolultabb lehet, de még mindig az IQ 40-es szinten tartanak. Bár nem tűnt mind szobanövénynek, de sajnos zsák a foltját esethez hasonlóak, vagyis alpárian szólva így tömegesen hülyék. Szóval az itt a raktárban fellelhető hozzávalókat talán érdemes lenne magunkkal vinnünk. - Ránézek, már kissé közelebbről a tárolókra, s eltudnék képzelni olyan megoldást, amivel könnyebb szerrel cipekedhetnék, de mi nem ezt a feladatott tűztük ki magunknak, ezért így folytatom, hogy - Morgana boszorkányt keresésére indultunk. Szóval hogyha nem ragaszkodtok, és eléggé bízunk a feltételezhetően csökkent értelmi szinttel rendelkezőkben, akkor az épületen belül kellene tovább keresnünk az életünkbe bele szóló nőszemélyt, akit akár le is hozhatunk ide, hogy elkészítse azt a szert, mitől mind visszakerülnénk a saját testünkbe.
Kicsit várok, hátha Szellőhangú úgy döntene, hogy a többiek nem eléggé megbízhatóak, s mégis vigyük magunkkal a hozzávalókat innen. Viszont hogyha ez nem történik meg, hát a boszorkánykonyha raktárának ajtaja felé veszem az utamat, hiszen egy boszorkányt még meg kell keresnünk...
 - Amúgy az egyik nőnemű sorstársunk, nem boszorkány? - Vetem fel a kérdést mihelyt újra szabad ég alatt vagyunk, arra gondolva, hogy Morgana mégse biztos, hogy kellene nekünk, hiszen van másik boszorkányunk, aki a saját magunkon végbement változásokból kiindulva lehet, hogy ő is el tudná készíteni az ellen anyagot, szóval lehet, hogy inkább őt kellene munkára fognunk.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Nov. 13, 19:50:45 írta Sakurai K. Steelheart »