Szerző Téma: Tsubakidai Vidámpark  (Megtekintve 7513 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Anselm Eberhard Lindhorst

Hakase...

Eltávozott karakterek

Daitenshi

*

Tenshi

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
11 000 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 26 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Daitenshi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Asszem ez egy ilyen türkiz szín :D

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
"Nincs annál rosszabb, mint amikor egy bohóc kenguru terrorizál."

Post szín:
#22b822/#0b7938

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Tsubakidai Vidámpark
« Válasz #15 Dátum: 2016. Máj. 26, 01:06:23 »
Szóval kisegített Vinzent, akiről most már tudom, hogy tényleg nem japán. Elképesztő. Összefutok valakivel a vidámparkban, aki legalább annyira fura, mint én, és még csak nem is japán. Hova valósi lehet? Hmmm... Ha nem mutatkozik be teljesen, akkor biztos, hogy nem fogja elmondani. Titkolózik? Mindegy, úgysem ismerem. Shinobijutsushiként* meg is értem. Én sem szívesen adok ki szívesen minden információt magamról egy vadidegennek, úgyhogy hasonlóképp tettem, ahogy ő.
"Én Anselm vagyok, és ténylge hálásan köszönöm." Ha nem kérdez rá, hogy minek kellett a plüsi akkor nem fogom elmondani... Eddig szerencsére nem érdekelte. Aztán közben bemutatta, hogy ő mit is nyert: egy csomag rágó. Ezzel a képességel komolyan csak egy rágó kellett? Elkaptam a lövés pillanatát, igaz, hogy nem figyeltem rá, de láttam a szemem sarkából. Mindig figyelek a részletekre. Aztán, persze nekem is segített, és csak egy vacak rágó kellett neki? Mindegy... ő tudja. Azért elfogadom szívesen.
"Köszönöm, elfogadom."
Elvettem a rágót, és valóban almás volt, kellemes ízű. Olykor-olykor jól esik valami ilyesmi is. Nem vagyok rágó párti, de tényleg finom volt. Aztán jött a halálom. Megkérdezte. Csak megkérdezte. Nem fogok hazudni, sem mentegetőzni... Kimondom kereken az igazat. Fuh. Mély levegő, és mondd ki. Csak tisztán, nem égő. Nincs vele semmi baj.

"Nem... Nincs barátnőm... Ez... őhm... Magamnak van. Szeretem a bolyhos dolgokat." Nincs vele baj, igaz? Nincs... Áááh... Nincs baj. Nem zavaró.
"Amúgy meg nincs senki. Egyedül jöttem... Vagyis, eredetileg nem, csak a többiek nem jöttek el. Fix, hogy valahol errefele bujkálnak, és azt lesik, hogy mit csinálok... A japánok kegyetlenek, nem? Maga sem idevalósi, igaz? A Vinzent ném nem gyakori errefele."
Egy próbát megér. Ugyan gyanítom, hogy nem fogja elmondani, de szinte biztos vagyok benne, hogy valami német nyelvterületről érkezett, akárcsak én. Amennyire titkolózik, nem fogja elmondani, az biztos.

(click to show/hide)

Karakterlap

Vinzent Feuerstein

Quincy

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 6 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüst

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#363F43

• Profil megtekintése

« Válasz #16 Dátum: 2016. Júl. 02, 20:53:34 »
Mint kiderült a plüss jószág újdonsült, boldog tulajdonosát Anselmnek hívták. Nosztalgikus, rég nem hallott már Vinzent ilyen nevet, mely otthonára emlékeztette. Az otthonra, melyet rég otthagyott, hogy megtaláljon valakit, akit talán sosem fog. Mivel beszélgetőpartnere elfogadta a felajánlott rágót, így ő maga sem zavartatta magát.
- Értem. – Ennyi volt a válasza, miután figyelmesen végighallgatta az ifjú nagy nehezen kinyögött szavait.
- Nincs ezzel semmi gond, ha arra gondolnál. Nekem is van egy-két, nos, hobbim.
Az eddigiek alapján a rágót már valószínűleg kitalálta. Vinzent számára ez elengedhetetlen a gondolkozáshoz, az időnkénti állkapocsmozgás és az aroma ébren tartja az agyat. A másik pedig a fegyverek. Ám nem akármilyen, kifejezetten válogatós a témában, csakis a legkiválóbb lőfegyverek keltik fel leginkább a figyelmét. Ha egy nap letelepszik, szeretne egy gyűjteményt, de persze ez szintén nem olyasvalami, amivel az ember elkezd dicsekedni idegenek előtt. A plüssök esetében még ugyan csak gyerekesnek hívnák az embert a kevésbé intelligens egyének, de a fegyverek hallatán már inkább a rendőrt hívnák.
- Kegyetlenség van mindenütt, mindegy hol jár az ember a világban, Japán sem kivétel.
Közben körbenézett napszemüvege rejtekéből, hogy vajon tényleg a közelben kémkednek-e az állítólagos többiek, de egy ilyen helyet a legkevésbé gyanús dolog azok pont az Anselm korabeliek.
- Valóban nem innen származom. Bár nem közvetlenül, de Svájcból kerültem ide. Ha már így rákérdeztél, gondolom nem bánod, ha én is hasonlóan kíváncsi lennék, elvégre az Anselm sem mindennapi a világnak ezen szegletében.
Vinzent gyanítása szerint mindenképpen európai, de ennél részletesebb spekulációkba felesleges bocsátkoznia, ám könnyen meglehet olyan emberre akadt, aki remek beszélgetőpartner lehet ebben az idegen országban, így kijelentésében burkoltan rá is kérdezett.

Karakterlap

Anselm Eberhard Lindhorst

Hakase...

Eltávozott karakterek

Daitenshi

*

Tenshi

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
11 000 / 15 000

Infó

Tárcában: 26 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Daitenshi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Asszem ez egy ilyen türkiz szín :D

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
"Nincs annál rosszabb, mint amikor egy bohóc kenguru terrorizál."

Post szín:
#22b822/#0b7938

• Profil megtekintése

« Válasz #17 Dátum: 2016. Júl. 03, 22:31:40 »
Úgy tűnik Vinzentnek is van néhány hobbija, és nem ellenzi az enyémet... Hál'isten. Mondjuk nem mintha fontos lenne, végülis csak egy rndom járókelő errefele. Úgy tűnik, ő a rágókkal van nagy szerelemben. Megértem, finomak. Én a bolyhokat szeretem. Elképesztőek. ^^ Mondjuk kíváncsi agyok most, hogy milyen hobbijai vannak, de ha eddig nem említette, akkor valószínüleg nem is fogja, meg hát nem is egy beszédes ember, már ahogy én látom. Épp hogy mond két tő mondatot, aztán hagy engem beszélni. Akkor beszélek én, ő hallgathat.
"Örülök neki akkor... Azt hittem valami gond van velem. Mármint, remélem nem csak úgy mondja."Ennyit erről. Úgy tűnik, mégsincs komoly baj a fejemmel.  Egyébként meg, nekem is van még hobbim, bár nem tudom, hogy a halottak szellemének aberrációnak kergetését nevezhetem hobbinak. Ráadásul világító nyilakkal, és fénykardokkal próbálok ezek a fehérmaszkos Darth Vaderek ellen harcolni. Így belegondolva, ez a Jedié-Quincy hasonlat tetszik. Mondhatom, hogy Jedi vagyok. Király. Nem fogom valószínüleg.

A világ kegyetlenségének létezését viszont nem akarom elfogadni. Vannak kegyetlen részei, de nem minden pontja az. Japánról is csak amolyan "poénosan" mondtam. Nem komolyan kegyetlenek, csak így mutatják ki azt a csepp szemétségüket, ami viszint mindenkiben benne van. Még bennem is.

"Nem gondolom, hogy a világminden pontja a kegyetlenségről szólna. Lehet félreértem, amit mond, de nem értek egyet ezzel. Mindenkiben megvan a kegyetlenség, de csak néhányan engedik ezt szabadjára. Mindenki más pedig küzd ellene." Mesterem is hasonlóan gondolkodott erről. Nem születik senki gyilkosnak, vagy rablónak, azt az utat ő választja mindig. Azonban megeshet, hogy félreértettem Vincent mondandóját. Ha megint hülyeséget mondtam, majd kijavít.

Mivel Ő elárulta nekem, én is kénytelen leszek vallani. Nem szoktam ugyan hangoztatni, de most kivételt teszek, elvégre ő is európainak tűnik. Főleg, ha Svájcból került ide. Ez viszont azt jelentené, hogy nem Svájci, hanem máshonnan jött... Ha Svájc, akkor Belga? Német? Osztrák? Ezek jöhetnek szóba, ha a nevére gondolok. Már, ha az igazi nevét mondta. Közepesen gyanús a fickó mondjuk. Nem probléma, meg tudom magam védeni, ha baj lenne.
"Bécs vagyok. Osztrák. Úgy egy éve költöztem ide, adott... öhm... családi okok miatt. Mondhatjuk." Látod Anselm? Megy ez, nem kell sok infót mondani. Nem kell mindenkinek tudnia, hogy ki vagy. Főleg nem hajszálpontosan.

"Amúgy, nem megyünk valamerre? Gondolom Ön sem csak állni jött ide... Valakit vár, egyébként?" Elég elütő kérdés volt, de ne hogy csak álljunk, ha már mindketten kifizettük azt a jegyet. Inkább csináljunk valamit, vagy váljanak ketté az utaink. Amúgy is, lassan le is lépek majd... Nincs semmi okom maradni.

Karakterlap

Vinzent Feuerstein

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 6 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüst

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#363F43

• Profil megtekintése

« Válasz #18 Dátum: 2016. Aug. 29, 12:24:08 »
Úgy tűnt ő még azok közé tartozik, akik komolyan hisznek az emberi jóságban. Nincs ebben semmi rossz, mindenki azt hisz, amit akar.
- Küzdeni? Egy darabig, talán, de eljön a nap, mikor már nem látni a határvonalat a jó és a rossz ember között.
Mondandója közben fújt egy buborékot, mely amint elérte a megfelelő méretet, kipukkadt, megszüntetve a falat a külső és belső levegő között, mintegy mondandójának szemléltetése az ő sajátos módján.
- Mondd csak, Anselm, te hogyan harcolsz akkor a benned lévő kegyetlenséggel?
Bár a kérdést a mellette állónak címezte, nem rá nézett a kérdés feltétele közben. Tekintetével az eget fürkészte, mintha gondolataiban elmélyedve, ott keresné a választ.
- Kicsi a világ, mégis mily nagy.
Válaszolta egy alig észrevehető mosoly keretében beszélgetőpartnere származására.
- Ami azt illeti, én is egy családi ok miatt vagyok most itt.
Ennél pontosabban nem is fogalmazhatott volna, tekintve saját bátyját kutatva jutott el a világnak ezen szegletébe is. Kétséges azonban meddig marad még Karakurában, hiszen egyelőre keresése itt sem járt szerencsével. Mai programja egy újabb lehetséges információforrás „meggyőzése” volt arról, hogy, nos, adjon információt, sajnos nyomozása újabb zsákutcába jutott, célpontja nem tudott semmit. Nem mintha annyira sajnálta a vidámparki belépőre elköltött pár jent, de így bizonyos szempontból mégis csak pocsékolás volt.
- Mondhatni inkább valaki várt énrám. – Csak épp ő nem tudott róla
- Bár teljesen hiábavaló volt, de már végeztem azzal a dologgal, ami miatt idejöttem. Ráadásul a rágóm is elfogyott, ezért minél hamarabb hazafelé igyekeztem, amikor megláttam ezt a standot. – biccent a céllövölde felé, ahonnan új rágóját lőtte – Legalább ezt a gondot letudtam. Mivel a mai napra úgy sem terveztem mást, így csak figyeltem mások hogyan próbálnak szerencsét. Az azután történteket már ismered.
Gondolt itt a plüssfigura lelövésében való segédkezésre.
- És veled mi a helyzet? Említettél valamit közelben bújkálókról.
Eközben azon felvetés szerint cselekedve, hogy ne csak egy helyben álljanak, elindult egy véletlenszerű irányba, bármiféle tervezett cél nélkül. Majd csak eléjük botlik valami lehetőség, feltéve, hogy Anselm is követte őt, így tovább beszélgetett vele, ellenkező esetben a kijárat felé vette az irányt.

(click to show/hide)

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár (Speedy)

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 10 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 30 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

« Válasz #19 Dátum: 2016. Dec. 26, 23:32:00 »
Szerelem Hullámvasútján

- Ugye… ezt… te se gondolod komolyan…
Nézek értetlen arccal a tükör előtt, miközben magamat vizsgálom meg. Komolyan miért kell nekem így öltözködnöm?!! Ez egyáltalán nem az én stílusom! És komolyan egy vidámparkban így fessek?! Mouse meghülyült vagy mi?!
- Szerintem meg Amarillának nagyon fog tetszeni! Az olasz lányok erre buknak!
Jelenti, ki Mouse életvidáman miközben kezeivel mutatja be nekem a ruhát, amit hordok. Te jó ég… inkább hülyén nézek ki ebben… nem lenne egyszerűbb a futár egyenruhában megjelennem?! Bár mondjuk az logikus, hogy jobb, ha nem a szokásos öltözékembe jelenek, meg hisz a zsaruk ugyan nem tudják az arcomat, de a jelet felismerik és eléggé gáz, ha a randi közben futnom kéne Amarilla kezét fogva. Még szerencse hogy a karperecet magammal vihetem…
- Kibaszottul jól áll rajtad Speedy, olyan vagy benne, mint egy igazi Gigolo!
- Az férfi prostituáltat jelent te idioti!
- Jól van, na! Nem tudok olaszul te hülye!
- Pofa be! És szerelkezz fel inkább hogy Speedy segítségére legyünk!
- Jól van asszony! Értettem ne sürgess…
Azzal Icarus fel is állt a kényelmes fotelből és már indult is a felszereléseiért. Hiába próbáltam győzködni őket, hogy egyedül is menni fog, de ők hajthatatlanok voltak és semmiképp sem akarnak egyedül hagyni. Még szerencse hogy nem közvetlenül mellettem lesznek csak a távolból fognak megfigyelni. Mouse a kezembe nyomja a mini fülest, aminek segítségével fogom tudni hallani őket miközben ők a távolból egy mobil segítségével fognak tudni beszélni hozzám, majd elővett egy fekete táskát, benne az ajándékkal amit Amarillának vettem.
- Hé… mond, csak a táska meg tudja védeni az ajándékot?
- Na ná Speedy! Biztonság esetére, megkértem Plasticot és erős anyaggal készítette el ezt a zsákot. Rugalmas, és védi a benne lévő csomagot minden ütéstől… kivéve a golyóktól, de a miatt meg amúgy sem kell aggódnod…
- Értem…
Azzal fel is vettem a zsákot, majd Aela Angelit beraktam a zsebembe. Amikor indulni készültem Mouse még megölelt utoljára és sok szerencsét kívánt. Szerencsére Amarillának előre tudtam szólni egy nappal, hogy pontosan hol és mikor találkozzunk így nem volt mást tennem, mint a helyszínre mennem. Az oda utat természetesen futárhoz méltóan tettem meg, és igyekeztem a ruhámat kímélni. Hála a jó égnek, a rutinom meg volt ahhoz, hogy a csomagnak ne essen baja, és a ruhám is épségben maradjon az oda út alatt. Amint elértem a vidámparkot, gyorsan körülnéztem hátha meglátom valahol Amarillát.
- Hé Speedy! Hallasz?! Bréko 1,2 vége!
- Hallak Mouse tisztán és érthetően!
- Oks… a csajt még sehol nem látom egyelőre szóval valószínűleg még nem érkezett meg, ne izgulj mind végig figyelni fogunk, és ha baj lenne, kihúzunk titeket a csávából!
- Ez csak egy randi Mouse! Nem futár meló!
- Jobb, ha felkészültek vagyunk biztos, ami biztos, meg nem akarom, hogy a randi rosszul süljön el… szóval el ne merd baszni hallod?!
- Vettem….
- GYERÜNK SPEEDY ADJ BELE MINDENT!
- Kösz Icarus…
Ezután újra körülnéztem, hátha az óta megjelent Amarilla. Majd ezután gyorsan lecsúsztam a ház egyik vízvezeték cső segítségével egészen az utca szintig. Amint földet értem rögtön a vidámpark kapuja felé vettem az irányt.
Ok Speedy… csigavér… ne feledd, ne csinálj marhaságot, légy higgadt… az a lényeg hogy érezzétek jól magatokat! Van nálad pénz, a kereszted is megvan, ráadásul az ajándék is sértetlen szóval nincs gáz!
Amint a kapuhoz megérkeztem már csak Amarillára kell várnom. Remélem az ajándék tetszeni fog neki, amit neki hoztam. Ayumi szerint romantikusan kell csinálnom szóval, amíg az ajándékot át nem adtam valamit ki kell találnom miért is van nálam ez a táska…
« Utoljára szerkesztve: 2016. Dec. 27, 00:46:25 írta Kane Shinzou »

Karakterlap

Amarilla Bianchi

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 500 / 15 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 22 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sárga

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#ad7170 || #fcf7bd

• Profil megtekintése

« Válasz #20 Dátum: 2016. Dec. 27, 22:09:35 »
Szerelem Hullámvasútján

A Cassy-től kapott ruha tényleg olyan, mintha rám forrasztották volna. Kényelmes benne. Jó tanácsként még egy magas sarkú cipő is dukál a szetthez, ami ugyan annyira kényelmetlen, mint amennyire az ilyen fajta cipők szoktak lenni. Sminket is ajánlottak, de én nem szoktam, mindössze szempillaspirál és szájfénnyel letudom. Nem fonom be az egész hajamat és az elől kihagyott pár tincset begöndörítem, hogy mégsem legyen olyan teljesen átlagos. Úgy érzem, hogy annyira kicsípem magam, mintha csak egy esküvőre mennék koszorúslánynak. Ami tőlem azért szokatlan. Indulás előtt még alaposan megnézem magam, hogy minden a helyén van-e. Rendben vagyok. Busszal fogok menni, szóval, miközben a megálló felé sétálok, a biztonság kedvéért megnézem, hogy mit írt Kane nekem. Amikor Cassy-vel beszéltük a dolgokat, akkor még 18:00 volt az iskola előtt, de azóta ez megváltozott. Egészpontosan a Vidámpark bejáratánál fogunk találkozni. Akkor ez mégsem lesz olyan találka, amire Cassy próbált magyarázkodni. Ez olyan randi lesz, amit a barátnőimmel szoktam összehozni. Vidámpark tele van mókával. Az itteniek, ha jól tudom másabbak is, de majd amint beszabadultunk úgy is kiderül. Nem is tudom, hogy mit is próbáljunk ki elsőnek. Legyen a céllövészet, vagy a hullámvasút? Nem a kísértetház! Nálunk az ilyen vasutas, de itt, ha jól tudom, magad bolyongsz benne. Tükörlabirintus van? Ugyan az nem az én szórakozásom, mert mindig túl hamar kijutok belőle, aztán a többieket várva már megettem négy vattacukrot is. Tényleg mi legyen? Tiszta izgatott vagyok. Oly annyira, hogy a busz utolsó fokáról le is ugarok és tovább szökelve indulok is a megfelelő irányába. Azért kell sétálni odáig egy darabig. Estefelé még úgy sem voltam Vidámparkban, szóval ez mindenféleképpen egy új élmény a számomra.
Kane már a bejáratnál állt és nem az a ruha volt rajta, amiben leesett a tetőről. Fekete farmer, szörke garbó sállal és egy fekete kabát, aminek a gallérja fel volt hajtva. Már messziről integettem neki és mosolyogtam, majd mikor odaértem, akkor köszöntem egy "Szia!"-val, majd körbesétáltam, de sehol nem láttam a Futárok jelét, csak a hátán egy túlméretezett hasitasit.
- Ezen az öltözéken nincs jel. Vagy csak el van dugva?
Állapítom meg összegzésszerűen hangosan is. Ha el van dugva, akkor akár a belsőzsebére is rá lehet varrva… De biztos szabad neki ilyen ruhát is hordania?
- Vidámparkozni megyünk? Vagy ez csak a találkozási pont?
Vetettem fel a kérdés, mert könnyen lehet, hogy eddigi képzelgéseim mind hibásak, mert itt csak találkozunk, de valahova teljesen máshova megyünk. Az lenne ám meglepetés, és nagy lelombozás a számomra, mert már annyira beleéltem magam a hullámvasútba, hogy szívprés lesz, ha mégsem lesz. Hacsak nem mennék egy még ettől is szuperebb helyre. Bár jelenleg ettől szuperebb dolog nem jut az eszembe… A vállamra akasztott táskából előkapom a fekete, átlagos pénztárcámat. Mert ha mégis csak bemegyünk, akkor csak ki kell fizetni a jegyet.

Karakterlap

Cassandra Keen

Night Eagle (Törvényenkívüli igazságosztó)

Ember

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 24 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötét zöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #21 Dátum: 2016. Dec. 27, 22:44:11 »
Szerelem Hullámvasútján
(Vendégszereplő: Cassandra Keen)
- Miss Keen…. még mindig nem tudom felfogni, hogy ezt csinálja… tényleg szükséges ez?
Mondta nekem Kadera a fülesemen keresztül miközben az egyik tetőn, keresztülmentem arra amerre Amarilla ment. Szerencsére a poloska, amit a ruhájába varratattam észrevétlen, és egyáltalán nem lehet érezni, mikor felveszi valaki, plusz a jel is elég erős így bárhova tudom követni a leányzót. Miközben követem Amarillát, Kaderának gyorsan válaszolok.
- Nem nagyon bízom a fiúban, így igen. Kitudja, lehet veszélyes bűnöző a fickó!
- Csak nem anyai ösztönt vélek felfedezni a hangjából Miss Keen?
- Ne nevetessem engem Kadera… Amarilla számomra egy katona és bajtárs, nem a lányom!
- Néha a lányának kezeli…
- Ezt inkább meg sem hallottam…
Jegyeztem meg Kaderának, majd folytattam az utamat, amerre Amarilla megy. Mikor a buszra felszállt, a tempómat kissé meg kellet gyorsítanom, de szerencsére, ha le is maradok egy kicsit a gps jel segítségével gyorsan meg tudom találni, meg aztán gyorsan tudok mozogni a tetőkön keresztül hála a szigonypisztolyom segítségével. Remélhetőleg Amarilla érzékei nem annyira élesek hogy megérezze a jelenlétemet, mert eléggé ciki lenne, ha lebuknék. De ha jól tudom, az a bizonyos érzéke egy körülbelüli hatótávolságon belül aktiválódik, szóval, amíg betartom azt a távolságot addig nem lesz baj. Szerencsére lassíthatok, mikor leszáll a buszról és sétálni kezd. Most hogy így jobban megfigyelem egy kicsit eléggé kicsípte magát. Az a ruha tényleg jól áll neki! Csak ne hogy a fiú valami rosszat tegyen vele. Mert akkor esküszöm, hogy egy nyíllal fogom üdvözölni, egyenesen a két szeme közé, na meg a két tenyerét is át fogom lőni, hogy a taperolási képességét örökre elveszítse! Mikor előre nézek, észreveszem, hogy Amarilla pontosan merre is tart. Egy vidámpark felé… ezek szerint itt fognak találkozni? Nem az iskola előtt kellet volna? Hm… lehet, hogy a futárok már tudomást szerezhettek rólam? Vagy csak véletlen egybeesés… cseles… megállok, a tető szélén, majd bekapcsolom a szemüvegemet és a távollátás segítségével próbálom beazonosítani a fiút. Amint Amarilla odaért, integetni kezdet, majd odasétált az egyik fiúhoz. Tehát ő lenne az a bizonyos Speedy… gyorsan lefuttatok egy szkennert, de sajnos errort ír ki a szemüvegem. Ezek szerint tényleg nincs róla semmi adat… a francba!
- Kadera megtaláltam a fiút!
- És veszélyes bűnözőnek néz ki?
- Inkább átlagos középiskolás fiúnak… de a látszat néha csalhat…
- Miss Keen, szerintem hagyja őket turbékolni… fiatalok amúgy is…
- Pont ez a baj… Amarilla még túl fiatal hogy reálisan gondolkodjon…
- Miért van az az érzésem Miss Keen hogy Amarillát tényleg a lányának kezeli…
- Maradj csendben és segíts a megfigyelésben!
- Igen is Miss Keen…
Lássuk hát a fiú valóban olyan rendes e, mint aminek azt Amarilla beállította. Egy rossz húzásod van öregem, és az viszont az utolsó lesz, azt megígérhetem… úgy hogy ajánlom, hogy ne tégy olyat, amit később megbánnál!

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár (Speedy)

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 10 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

« Válasz #22 Dátum: 2016. Dec. 27, 23:26:02 »
Szerelem Hullámvasútján

Körülpásztázva az embereket, egyszer csak észreveszem, hogy valaki integet felém. Azután menten el is pirultam. Amarilla… atya ég… milyen jól néz ki! Ezt az oldalát eddig nem is láttam… mondjuk csak kétszer találkoztam eddig vele, de…uuuh…nagyon jól áll rajta ez a ruha! A szívem is egyre hevesebben kezd verni, mikor közeledik felém, te jó ég mindjárt szív infarktust fogok kapni!
- Szedd össze magad Speedy! Idáig látom, hogy menten elolvadsz! Légy higgadt, bazdmeg!
- Igyekszem…
Mondom ezt minimális hanggal és szájmozgással, ne hogy Amarilla azt higgye, magamban beszélek.
- BASZKI! A CSAJ TOTÁL SZEXI!!! HÉ SPEEDY! AKASZD BE!
- KUSS ICARUS HOGY LEHETSZ ENNYIRE PERVERZ?!!!!
- Ne ordibáljál, már Mouse még a végén meghallja valaki!
- Fogd be a pofád és figyelj inkább!
Aajh ezek megint elkezdtek veszekedni… miért is kellet megengednem nekik, hogy megfigyelés alatt tartsanak… na, mindegy már úgysem tudom elküldeni őket, mert Amarilla már olyan közel jött hozzám, hogy jobb, ha rá fokuszálok és nem a két lükére, akik egymást marcangolják éppen. Én is köszönök mosolygós arccal Amarilla felé, majd észreveszem, hogy valamit keres rajtam. Ajaj… ugye nem az ajándékot ugye nem! Remélem, nem akarja már azonnal a hátitáskámat kinyitni és kivenni az ajándékát, mert akkor a romantikának lőttek! Mit csináljak?! Szerencsére a félelmem gyorsan elapad, amikor Amarilla megjegyzi, hogy nincs rajtam a jel. Hála a jó égnek… ez azért közel volt…
- Hát tudod, nem lenne okos dolog, ha az egyenruhában jönnék, mert akkor a zsaruk észrevennék…plusz….nos….öhm….mmmmmm….hát….meg akartam adni a módját a mai napnak és gondoltam más ruhában leszek! De te egészen csinos vagy… úgy értem! Nagyon szép vagy izé… gyönyörű vagy akarom mondani!
- Jesszusom… ez a legbénább bók szöveg, amit valaha hallottam…
Na, ezzel aztán sokat segített Mouse. Most megfigyelni jöttek ide esetleg, vagy segíteni vagy végig kommentálni a mai estét? Aaaah... mindegy inkább nem is figyelek rájuk, csak is Amarillára koncentrálok! Vegye kezdetét hát az első randi! Mindent bele Speedy! Menni fog!
- Természetesen vidámparkozni fogunk! Gondoltam mivel energikus, és élettel teli vagy így szerintem a vidámpark nagyszerű hely lehet, hogy… jól érezzük magunkat nem de?
Mondom neki mosolyogva, és közben próbálom a pirulásomat mimnél lehetőleg hatékonyabban és gyorsan eltüntetni és rejtve tartani. Majd amint elővette Amarilla a pénztárcáját, gyorsan észbe kapok, megköszörülöm a torkomat és kedves arccal szólok felé.
- Nem szükséges kifizetned a jegyed, hiszen meghívlak! Kérlek szépen, engedd, meg hogy kifizessem a jegyed rendben?
Megvárom, míg Amarilla válaszol, majd előhúzom a pénztárcámat, csak balszerencsémre nem hogy csak a pénztárcámat húzom elő, hanem vele együtt Alea Angelit is, ami gyorsan a földre esik.
- A fenébe!
- Béna…
Nem figyelve Mouse reakciójára, gyorsan felveszem a földről a keresztemet és visszateszem a helyére, majd kiveszek némi pénzt, amennyire szükség lesz a jegy megvásárlásához kettőnk részére, majd visszarakom a helyére a tárcámat. Gyorsan ellenőrzöm, hogy a keresztem a helyén van e.
- Akkor irány a vidámpark!
Mondom lelkesen Amarillának és odasétálok a pulthoz megvenni a jegyeket. Ezután illedelmesen, mint egy „daliás Férfi” előre engedem Amarillát, hogy elsőként lépje át a vidámpark kapuit, utána én is bemegyek. Eléggé sok a választék, így tuti hogy a szórakozásra egyáltalán nem lesz panasz. De miért van az a furcsa érzésem… hogy nem vagyunk viszont egyedül… valamiért egy ideje, de egy kicsit borsódzik a hátam… valaki más is figyelne minket? A szememmel körbe pásztázom a helyet, de egyetlen gyanús alakot se látok… lehet csak Mousekat érzem, vagy esetleg a sok futár munka miatt paranoiás vagyok kissé. Mindegy! Most Amarillával vagyok így az a lényeg érezzük jól magunkat!
- Akkor mit is próbáljunk ki elsőnek?!
Kérdezem Amarillától, lelkesen, és mosolyogva. Amint a szemébe nézek, azért rögtön elpirulok, de igyekszem visszafogni magamat. Bár a szívemnek nem tudok parancsolni és elég erősen pumpál, meg egy kissé feszült is vagyok, a randi miatt, de mindent elkövetek, hogy ez egyáltalán ne látszódjon rajtam. Remélhetőleg a randi sikeres lesz…

Karakterlap

Amarilla Bianchi

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sárga

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#ad7170 || #fcf7bd

• Profil megtekintése

« Válasz #23 Dátum: 2016. Dec. 28, 22:13:20 »
Szerelem Hullámvasútján

Először teljesen normálisan kezdte a mondatot, de megint elkezdett dadogni és vörösödni. De ugye nem megint lázasodik? Ugye nem esett le megint valahonnan? Lehet, délelőtt volt egy küldetése?
De tényleg más ruha, ahogy az enyém is. Tényleg egészen jó. Meg is perdülök mosolyogva. Nem lenne bölcs elárulnom, hogy Cassy vette nekem kifejezetten erre az alkalomra.
- Nem csak csini, hanem kényelmes is.
Fűzöm hozzá végül. Mert az sem akartam mondani, hogy ugyanez a cipőről már nem mondható el.
Megnyugtató, hogy Vidámparkozni megyünk. Jól gondolta, hogy energikus vagyok, és egyébként is már eléggé beleéltem magam a dologba. Nem tudom, hogy most azt írói kérdésnek szánta, vagy ez olyan, amire kell válaszolni? Meghív, ugyan nem kávéra vagy szendvicsre, hanem Vidámpark jegyre. Meghívást gonoszság lenne elutasítani, szóval inkább elrakom egyelőre, a pénztárcámat. Majd veszek magunknak vattacukrot.
Mikor Kane kiveszi a pénztárcáját, akkor kirántja vele a keresztjét is. Jó reflexeimnek hála még a földre esés előtt elkapom. Majd lazán visszaadom neki. Igencsak szétszórtnak tűnik. Nálam is vannak kapszulák és a keresztem. Az ember nem tudhatja, mikor kerül olyan helyzetbe, hogy használnia kelljen. Eszembe is jut, hogy legutóbb használta az erejét és mindenkinek elárulta a nevét, holott nekem alig akarta, és a "megvan az oka" dolog is eltűnt. Most valójában mérgesnek kellene lennem rá, és nem rendesen odaadni, hanem egyenesen a homlokába vágni. Azonban semennyire nem vagyok haragtartó. Akkor morcos voltam de mostanra abból már nincsen semmi sem. 
- IRÁNY!
Ökölbe szorítom a kezem és magasba emelem. Alig várom, hogy a ténylegesen a Vidámpark területére érhessünk. Megkérdezi, hogy mit is próbáljunk ki elsőnek. Egész utón, ezen gondolkodtam. A hullámvasútra mennék, de ekkor eszembe jutott, hogy mit is akarok legelőször kipróbálni. Éppen ezért csillogó szemmel pillantok fel rá és mondom.
- Kísértetházon akarok végigsétálni! Nálunk Kísértetvasút van, itt viszont magad kószálsz. Azt szeretném kipróbálni!
Ezzel meg is fogtam a kezét és már indultunk is egyenesen arra. Még jó, hogy vannak itt bőven jelzőtáblák, hogy merre is van pontosan az arra. Hamar a bejárattal szemben állunk. Elhatározott tekintetem emelem rá és mutatok a bejáratra, hogy ott kell kezdeni.
- Ígérem, visszafogom magam és nem pusztítok el semmit sem. … Az egyik barátnőm egyszer annyira megijedt, hogy az előugró csontvázat a helyére kellett tolnom, de sajnos a mechanikáját így el is rontottam.
Persze mindezt úgy, hogy közben a nyakamon lógott és embertelenül sikított a fülembe. De megnyugodott, mikor a csontváz a helyére került. Valamint nem derült ki, hogy mi okoztuk a műszaki gubancot. Most viszont vissza fogom magam…
- Valami furcsa van rajtam?
Ezzel nézek egy fiúcsapatra, akik bennünket bámulnak. Valami furcsa van rajtam? Nem lenne szokatlan, de Kane nem mondta és azóta nem ettünk vagy ittunk semmit sem, amivel adott esetben összekenhettem volna magam. Bár a vattacukrot már kiszemeltem.

(click to show/hide)

Karakterlap

Cassandra Keen

Ember

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötét zöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #24 Dátum: 2016. Dec. 28, 22:53:50 »
Szerelem Hullámvasútján

Ahogy látom el is kezdtek beszélni egymással, szóval bingó. Akkor szépen kapcsoljuk is be a jeladó hangfelvevő rendszerét. Felhúzom, a kabátom inge ujját majd a kesztyűmnél lévő gombokat megnyomogatva beállítom a felvevőrendszer erősségét hogy tisztán és érthetően halljak minden beszélgetést. Amint élesen hallottam Amarilla hangját, visszahúztam a kabátom ujját, majd a szemüvegem segítségével közelítettem rájuk és figyeltem. A srác eléggé dadogni kezdett mikor Amarillához szolt.
- Te jó ég… a srác ilyen béna vagy ennyire jól tud színészkedni?
- Hát a hangja alapján nem hiszem, hogy színészkedne… lehet, tényleg kedveli a leányzót…
- Én ezt azért nem jelenteném ki annyira…
- Mindenhol csak a rosszat látja Miss Keen. Innen is látszik, szüksége lenne önnek is… hogy is mondjam… talán egy megfelelő partnerre…
- Mondtam, már hogy a szerelem számomra tabu téma…
- Álom álom édes álom….
Tovább hallgatva Amarilláékat, igyekszem rájuk koncentrálni a tekintetemet. Felkészültem arra, hogy sokáig fogok kint lenni, így ha netán elálmosodnék, majd feltankolom magamat kávéval, amit magammal hoztam. Szerencsére az övemhez tudtam csatolni a bepalackozott kávémat így biztos vagyok benne, hogy nem fogok elaludni hallgatás közben. Bár már hozzászoktam az esti munkámhoz, de a mai napra különösen felkészültem. Nincs az-az isten, hogy a szememet levegyem róluk! Hirtelen a srác mikor kiveszi, a pénztárcáját kiejt egy becses tárgyat is, amit Amarilla gyorsan felvet. Jobban megnézve, bizony egy quincy kereszt lehet csak annyiban más hogy két szárny motívum is látható rajta.
- Ezek szerint tényleg quincy….
- Úgy tűnik igen…
Azért elismerem, hogy eddig rendes a lánnyal, mert ő fizeti ki Amarilla jegyét. A kérdés az, ez is a színjáték része vagy tényleg kedveli? Áááh miket is gondolok, jobb, ha szemmel tartom ezt a vakarcsot! Nagy lelkesedéssel a két fiatal belép a vidámpark kapuján. A lánnyal ott is rendesen bánik, hisz előre engedi. De engem nem fog átverni! Tuti valamiben mesterkedik! Gyorsan én is helyet változtatok, hogy látni tudjam őket. Megállapodok a vidámparkon belüli legmagasabb pontján a szigonypisztolyom segítségével, majd körbe fürkészve a terepet veszem észre a két fiatalt újra. A fiúnál észreveszem, hogy mintha körbe pásztázná a helyet, mintha érzékelne valakit… lehet, engem érzékel? Ez fura… lehet jobbak az érzékei, mint Amarillának? Azért remélem nem olyan élesek, hogy pontosan behatároljon… mindegy, eddig nem mozdul felém szóval nincs baj, lehet csak szimplán paranoiás a fiú. Legalábbis amilyen a munkája nem csodálom, hogy folyton készen áll arra, hogy veszély leselkedik rá. Érzem, hogy kezdek kicsit elbóbiskolni, így gyorsan kicsatolom az övemből a kávémat, majd elkezdem kortyolgatni, majd hirtelen kiköpöm egy részét mikor meghallottam Amarilla reakcióját a fiú kérdésére, és az a jelenet, ami lejátszódott előttem, menten gyorsan visszacsatoltam a palackomat, és már vettem is elő a nyílvesszőmet és az íjamat majd célra tartva a fiú felé irányítom.
- Miss Keen… ugye ezt nem gondolja komolyan… le akarja lőni?!
- Csak ha szükséges… Amarilla te buta! Ne legyél ennyire bátor a szentségit!
- Energikus a leányzó nézze el neki….
- Ajánlom, a fiúnak ne merje taperolni mert akkor kap egy lövést az fix!
- Remélem nem lesz szükség rá….
A következő mondata Amarillának újfent aggodalomra adott okot. Azt tudtam, hogy ha a képességét használja, akkor egy önpusztító szörnyeteggé válik, de azért remélem, nem fogja használni az íját, mert akkor tuti akciózhatok és menthetek ki mindenkit az épületből… könyörgöm, Amarilla ne csináld ezt velem… miért fogod te annak a fiúnak a kezét egyáltalán? Idióta! Mikor megálltak, egyenesen a fiú fejére célzok, és várom a pillanatot, hogy kilőjem az áldást az íjamból. De szerencsére nem kell, hiszen a fiú eddig nem csinál semmi ostobaságot. Visszarakom hát a nyílvesszőmet a helyére, majd az íjamat a hátamra akasztom, és csak figyelek tovább… jó estének ígérkezik a mai… majdnem szív infarktust kaptam… idióta…

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár (Speedy)

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 10 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

« Válasz #25 Dátum: 2016. Dec. 28, 23:40:36 »
Szerelem Hullámvasútján

Amarilla lelkessége aztán lenyűgöző, csak csodálni tudom ezért! Bár azért furcsállom, hogy nem mérges rám… ezek szerint lehet nem is haragszik? Minden esetre az ajándékot át fogom adni, hiszen eleve azért hoztam neki, hogy boldoggá tegyem… meg, hát hogy bocsánatot is tudjak kérni, valahogy. Bár lehet azt a bocsánatot nem kéne kimondanom, mert azzal csak elrontanám a romantikát, de lehet, az lenne az egyenes, hogy a randi alatt bocsánatot kérek tőle a semaforos eset miatt… minden esetre most az a fontos hogy jól érezzük magunkat! Kérdésemre csillogó szemeivel rám nézett, amitől menten nagyot nyeltem. Ez a nő… anyám… de szép szemei vannak! Te jó ég! Hallgatom végig, hogy hova is akarna menni, majd a lelkesedésétől vezérelve, hirtelen megfogja a kezemet, és húz magával.
- MIIIIVAAAAAN?!!! JÓL LÁTOM EZT BAZDMEG?!!!!
- Ez… a…. nő….szimplán….megfogta….Speedy….kezét…..
- De aranyosak így együtt!
- Csak ne hogy elolvadj itt Mouse….
- Pofa be! Ritka ilyen pillanatot látni, úgy hogy örüljél te is, és szurkolj Speedynek! Eddig kiváló Speedy jól haladsz!!!!!!!
A társaim hangja némi, bátorságot ad arra, hogy határozottan kövessem Amarillát. Az arcomon egyszerre a zavarodottság és az öröm volt jelen, mert valóban így érzek. Azt hiszem, boldog vagyok! Nagyon is boldog! Életemben először úgy érzem, nem vagyok teljesen egyedül! Lehet, tényleg jól haladok?! Lehet, kedvel? De ez csak az első randi mondjuk… mindegy a lényeg jól haladok és kész! Csak az a lényeg ne szúrjak el semmit! Amint megérkeztünk, Amarilla mutatott pontosan hova is akar menni. Szóval ez lenne, az a kísértetház ahol szabadon lehet járkálni… nem vagyok, mondjuk az az ijedős típus, de azért remélem, reflexszerűen nem fogok elkezdeni akrobatikázni, mint egy idióta… bár a fegyelmemmel nincsen probléma, szóval csak nem lesz baj! Amarilla mondandójától viszont hamar lefagyott az arcom.
- J….jól hallottam?.....
- Ez…a…..nő….mit…pusztított…el….mi?.....
Remegő hangjuk arra enged következtetni, hogy enyhén meglepődtek és zavarba jöttek. Én is próbálom gyorsan feldolgozni a hallottakat majd próbálok valamit kikövetkeztetni a mondandójából, de szerencsére elmagyarázza, hogy a pusztítás alatt, valami mechanikai dolgot rontott csak el az épületen belül. Ez azért megnyugtató… már kezdtem megijedni, hogy egy egész épületet robbantott e fel…
- Mond… gyakran szoktál pusztítani dolgokat?
Teszem fel a kérdést, amit legszívesebben már visszaszívnék Ekkora hülye kérdést én sem tehettem volna fel!
- SPEEDY TE HUGYAGYÚ IDIOTA!!!!
- BAROM ÁLLAT HOGY KÉRDEZHETSZ ILYET?!!!
Igen ezt most megérdemlem. Egyszer csak Amarilla, felteszi nekem egy kérdést, hogy van e rajta valami, majd, alaposan megvizsgálva a szememmel, az arcán nem látok semmi kivetni valót. Ezután rá nézek az előttünk lévő fiúkra, akik enyhén megbámulnak a kelleténél. Marha jó… szóval vagy ismerősök negatív értelemben és péppé akarnak verni, mert megjegyezték az arcomat, mint futárt, vagy szimplán furcsa nekik hogy egy…várjunk csak… lehet azért kérdezte Amarilla, mert megbámulnak azért minket, mert…azt hiszik itt a fiúk hogy már járunk? Visszanézek Amarillára majd, összeszedve minden bátorságomat válaszolok a kérdésére.
- Nincs rajtad semmi, sőt lehet, azért bámulnak téged, mert, te vagy a legszebb!
Te jó ég… ennél jobban nem tudom leégetni magamat?!
- Idióta… komolyan… randi tanácsokat kellet volna adnom… nem inkább kiképzést kellet volna adnom neki!
- Baszki ennél még én is jobban randizok Speedy… szedd össze magad!
Igyekszem, srácok higgyétek el, de nem olyan egyszerű, mint aminek látszik! Hirtelen megint elfog az a fura érzés, mint az előbb, miközben haladok a sorral. Most tényleg ennyire paranoiás vagyok, vagy tényleg úgy érzem, mintha figyelne minket valaki Mousékon kívül?! Aaah… biztos csak a futár ösztöneim zavarnak össze… minden esetre megint éreztem Amarilla kezét, aminek hatásától megint az egekbe szökött a szívem. Most mit csináljak? Fogjam meg a kezét? Vagy mi?! Hirtelen aztán nem tudom talán nem is gondolkodva, de megfogom a kezét. IDIOTA! MI A FRANCOT CSINÁLSZ?!!! Remélem nem fog ezért péppé verni! Te jó ég…
- Öhm… ha már ilyen hosszú a sor… izé…… öhm….hogy telt a mai napod eddig?!
Egy szó jellemez engem az eddigi teljesítményemből… béna...
- Esetleg még kínosabbra nem tudod vinni a figurát Speedy?!
Hát ez egy kiváló kérdés… mikor végre elértem a pultot a pénzt kiveszem a pénztárcámból, majd kifizetem a két belépő jegyet, és az egyiket átadom Amarillának, majd újra összeszedve magamat, daliás úriemberként előre engedem, és csak azután lépek be én is a terembe.
- Akkor vegye kezdetét a móka!
Mondom lelkesen, ezzel levezetve egy kis feszültséget, ami bennem keringet. Az tény hogy tényleg eléggé horrorisztikusra sikeredet a hely már így kezdésnek, így kíváncsian várom milyen lesz a folytatás!

Karakterlap

Amarilla Bianchi

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sárga

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#ad7170 || #fcf7bd

• Profil megtekintése

« Válasz #26 Dátum: 2016. Dec. 31, 12:11:01 »
Szerelem Hullámvasútján

Felteszi a kérdést, hogy gyakran szoktam-e megsemmisíteni dolgokat… Ekkor eszembe jutott háztartástanon a hazavágott serpenyő… Nem én tehetek róla, hogy rossz anyagból készült. Kicsit felgyújtottam az elektromos főző lapot. A rossz próbálkozások leginkább a kukában végzik, de volt, amit elvittek első számú bűnjelnek. Vagyis testi sérelmet okozó veszélyes tárgyként bezacskózták. Szerintem meg a NAZA tart rá igényt… Tányért is poharat is törtem már. Habverő is füstölt már el a kezemben… De a kezem alatt volt már anyag elérés, alvás… elfáradás… lyukadás… Egy rozoga székláb sem bírta a kiképzést, ahogy a támlája sem… Mi volt még?
- Az átlagostól nem vagyok pusztítóbb.
Állfogós gondolkodás után lényegében ezt szűrhetem le. Ami igaz is. Akkor is a csontváz csak azért szívta meg, mert a frászt hozta a barátnőmre. De akkor sem gondoltam, hogy ennyitől meghal majd a mechanikája… Csak simán visszatettem. De legalább délután már több embert nem riogatott. Most pedig igyekszem visszafogni magam, hogy tényleg ne pusztítsak el semmit hasonló módon… Nem hiszem, hogy nagyon ijedeznék, ahogy Kane-ből sem nézem ki… Én a lélekkajálóktól sem félek.
Megnyugodtam, hogy nincs rajtam semmi furcsa, de akkor miért néznek. Szúrós szűk szeműen néztem rájuk, akkor elkapták egy pillanatra a tekintetüket. De nem értem… A Vidámparkon belül sem mondanám magam a legszebbnek… Nincs Vidámpark jelenlegi szépe verseny, így nem is tudni, hogy milyen gyönyörű lányok vannak még itt. A másik, hogy a park területe sem mondható kicsinek…
- Azért nem is olyan vészesen hosszú… Csak 1…2…3… olyan 7-8-an vannak előttünk… Milyen volt? Hmmm… Beszélgettem az egyik Olasz barátnőmmel. Most kapott új gépet, és Skype-on tudtunk videó chat-elni. Kipróbáltuk, hogy milyen és nagyon jól működik. Jó volt beszélgetni, bár tényleg hiányoznak. Meg nem mondhatok el nekik mindent. … Ők nem tudnak a lélekkajálókról.
Mondtam az utolsó mondatot a fülébe súgva. Igen, sajnos velük beszélve meg kell válogatnom, hogy mi az, amit elmesélhetek és mi az, amit nem. Szerencsére azokat a dolgokat is megbeszélhetem valakivel, mert itt szereztem olyan barátokat, akik előtt nem kell titkolnom, mert ők is ugyan úgy benne vannak. Például azt sem mondhatom el, hogy lett egy őrangyal barátnőm is.
- Segédkeztem az otthoni feladatokban, majd pedig készülődtem… És most itt vagyok!
Mosolyogva ugrok egyet. Ennyi lett volna? Hmm… Szerintem nem igazán kíváncsi rá, hogy milyen házimunkákat csinálok. Uncsi beszélgetés lenne.
Szerencsére nem állnak olyan nagyon sokan, meg gyorsan is haladgatunk, szóval ránk is került a sor. A bejárati ajtó egy függönyös volt, amit nagy vehemenciával széttártam és úgy ugrottam be. Hátranézve pedig figyeltem, ahogy Kane is beljebb kerül. Nagyon izgatott vagyok. Vajon mi fog elsőnek előugrani? A horror házak egyesek számára azért is ijesztőbbek, mert eleve fel vannak készülve, hogy valami elő fog ugrani valahonnan, csak nem tudják, hogy mikor és hol fog mindez megtörténni. Hiába vannak felkészülve, mégis megijednek. Első körben egy lebegő fej úszott el előttünk. Dróttal a plafonhoz volt erősítve és egy sínen keresztül ment lassabban, attól, ahogy átszáguldozott volna a lendítő módszerrel… Akkor nem lehetne ilyen jól megfigyelni a csúnya arcát. … Azt hiszem itt valami onyi neve van… Falon egy róka maszk. Vajon el lehet venni és felvenni? Úgy tudom itt az szokás… Nem? … Bambuszajtót el lehet tolni? Nem igazán… Fény világít át rajta és sikolyok és kés árnyéka vetül át rajta. De ennyi és le is oltódik. Elfordítom a fejem, hogy ennek mégis mi a lényeg… Mert ha utána még, a korábban zárt papírajtó kinyílik és valami csúnya banya előugrik a késsel, az érdekesebb lett volna… Végre egy nyitottabb, de itt is sokkal inkább olyan, mintha csak egy ablakon néznénk be… Egy öreg néni, aki teát tart maga előtt és ránk néz… Az arca ráncos, de nem veszedelmes banya arca van, ráadásul semmi vén banyakacaj.
- Szerinted van benne tea?
Szívesen áthajolnék megnézni. Egy kicsit lábujjhegyre emelkedem és bentebb lesek, de sötétben nem igazán látom… Végre egy lépcső, ahol valami ittas állapotban lévő fiatal kalimpálódzik a tetejéről. Így fel sem lehet rá menni… Mike volt ilyen egy osztálykiránduláson. Túrán a fák ágai kiszakították a ruháit, mert ő úgy gondolta, hogy tud egy rövidebb utat az erdőn keresztül. Éppen ebédelni indultunk, és ő csak belebújt a cipőjébe a lábát, és a nagy sietségbe a lépcső tetején elhasalt a cipőfűzőjébe és elesett. Mi meg már rég a lépcsőn voltunk és úgy néztünk fel a nagy puffanásra. Na, ő nézett ki úgy, mint most ez a bábu… 
- Tiszta Mike… Ha gondolod, elmesélem azt az osztálykirándulást.
Meg is mosolyogtam ezt a hasonlóság felfedezést. Még szerencse, hogy nyilak vezérelnek, hogy nagyjából merre kellene menni, de szívem szerint amerre lehetne menni, és arra mennék, de olyan nagyon sok variáció nincsen… Egy nő ül a tükör előtt… Csak ül és nézi… Közelebb is hajolok, de még mindig nem látok semmit… Vállára tenném a kezem, és megkérdezném, hogy ugyan most mit csinál? Ekkor viszont a tükör mögött felkapcsolódik a villany, és megjelenik egy koponya…
- Ez akkor pont olyan tükör, ami a rendőrségi kihallgatóban is van! Ez tiszta Bloody Merry! … De nincs is éjfél és a bábu meg sem mukkant… Tudod, éjdélkor el kell mondani háromszor a nevét és akkor vagy megjelenik, vagy meglátod a halálodat a tükörben… Japánba ezt, mint hívják? …
Mondtam ki hangosan a megállapítást… Kíváncsi vagyok… Ezt legalább felismerem… Megvárom a választ, majd mutató ujjamat vízszintesbe előre, menetirányba emelem és haladok tova. Kíváncsi vagyok, mi van még itt…

Karakterlap

Cassandra Keen

Ember

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
sötét zöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #27 Dátum: 2017. Jan. 01, 12:14:24 »
Szerelem Hullámvasútján
Eddig minden rendben, ahogy elnézem kettejüket. De azért nem árt óvatosnak lennem. Hiába tűnik a srác kedvesnek, udvariasnak, de engem aztán nem fog átverni. Minden zsivány legyen az bárki, mindig van valami hátsó szándéka. Ez alól szerintem a futárok sem kivételek. Persze Kadera ki hangsúlyozta sokszor, hogy szerinte nem bűnözők, csupán olyan csoportosulás, akik segíteni akarnak, mint a Robin Hood féle banda a mesekönyvekben. Én nem hiszek a meséknek! A valóság mindig másmilyen, mint azt, ahogyan azt az ember elképzeli. Miután Amarilláék betették a lábukat a kísértetházba, úgy gondoltam jobb, ha én is bemegyek csak egy másik úton, elvégre jobb, ha nem veszítem szem elől őket. Bár igaz a szemüvegem segítségével átlátnék a falakon, de sajnos akkor nem tudom behatárolni Amarilliáékat. Mert akkor mindent röntgen módon látok és az embereket nem ismeri fel a szemüvegem. Ez a mód csak arra jó, hogy veszélyes környezetben kéne behatárolnom a fegyveres bűnözők helyét, hogy aztán lecsaphassak rájuk a sötétben. Előveszem a szigonypisztolyomat, majd kilőve annak tartalmát, lassan és finomat ereszkedek le észrevétlenül, az épület tetejére. Szerencsére a rávetülő árnyék segít nekem abban, hogy az ittlévő vendégek ne tudjanak észrevenni. Amint leértem, már is a szemem előtt megakad egy szellőző bejárat, ami megfelelő lesz annak a célnak, hogy be tudjak sunnyogni, az épületbe. Azonnal oda is sétálok, majd kinyitom a rácsot, és már is beugrom. Lassú léptekkel, guggolva haladok, miközben hallgatom Amarilláék beszélgetését.
- Ahhoz képest, hogy egy kísértetházban van, egészen vidáman eltrécsel, mintha misem történik körülötte semmi.
- Hát Miss Keen, innen látszik, hogy igaz a mondás miszerint a látszat néha csal.
- Minden esetre azért remélem, ismeri a félelem fogalmát, mert az nagy hátrányt jelent egy csatában.
- Mint mindig… most is bölcs…
- Ez bóknak szánta?
- Ööööööhmmmm…jah…
- Értem…
Miközben haladok tovább, Amarilla megemlít egy újabb fiú nevet, akiről még nem is mesélt nekem! Fel is húzom a szemöldökömet, a név hallatán majd elkezdek gondolkodni egy kicsit. Ez a Mike, vajon meg ki lehet? Egy másik udvarló talán? Aaah… fiatalság bolondság, inkább nem akarom tudni a részleteket, mert akkor biztos menten hő gutát kapnék! Haladva előre a szellőző járaton belül, végül hallani kezdem közvetlen közelről Amarilla hangját. Észreveszek, magam előtt egy nyílást ahonnan látom is őket. Alattam vannak, hála a jó égnek így engem biztos nem vesznek észre, főleg azért mert a rács jól eltakar engem, viszont simán látom őket. A bloody marry megjegyzésén, csak fogtam a fejemet… jesszusom azért tényleg látszik, hogy Amarilla valahol még egy kisgyerek… még ha a helyén is van a szíve, de attól még gyerek… jó igaz lehet, hogy csak a filmet említi de… na, hagyjuk… lehet, hogy csak fáradt vagyok aztán, csak azért vagyok kicsit ilyen ingerült. Viszont hirtelen megakad a szemem, váratlan látogatókon, akik hirtelen elfutottak Amarilláék hátul mögött. Bekapcsolom a röntgen szemüvegemet és észreveszem, hogy a két delikvens, akik elfutottak megállapodtak egy olyan helyen ahol a vendégek nem tartózkodhatnak. Mintha figyelnének valamit… vagy esetleg valakiket… nem én vagyok talán az egyedüli?

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár (Speedy)

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 10 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

« Válasz #28 Dátum: 2017. Jan. 01, 14:05:25 »
Szerelem Hullámvasútján

Nehéz lehet neki valahol, hogy távol van a volt barátaitól. De szerencsére a technológiának hála a távolságok nem annyira nagy akadályok hogy ne tudjon kommunikálni velük. De hát azért még is csak jobb, ha az ember a barátaival személyesen is tud találkozni! Ez viszont nagyon nagy hátrány. Bele se merek gondolni milyen szörnyű lehetett neki mikor japánba került. Milyen egyedül érezhette akkor magát! De azért a sors kegyes volt hozzá, hiszen ahogyan megfigyeltem a semaforos esetnél nem volt egyedül. Vannak barátai, legalábbis az a szőke leányzó tuti valami ismerőse… meg talán az a szemüveges fickó…Anselm talán? Mindegy a lényeg hogy nincs egyedül! Tényleg, jó lenne majd tisztázni azt az esetet, hogy majd később ne legyen belőle konfliktusom… örülök, hogy eljött, még ha volt ám dolga otthon. Ezek szerint lehet tényleg Mousenak van igaza és, tényleg kedvel valahol a lány. A kérdés az, hogy ezt ő is tudja, vagy csupán ez a természetes viselkedése? Az elénk gördülő „rémisztő” alakok, és jelenségektől csak bámultam. Nem nagyon rémisztet meg a dolog, sőt voltaképpen olyan… megszokott érzést keltet bennem. Ismerem ezt az érzést… emlékeztet engem arra, hogy milyen volt az állandó félelem, mikor a kiképzésem zajlott. Kontrolálni kellet az efféle érzelmeket. Apám szerint a félelem, a gyengeség jele. És ezt egy quincy sem engedheti meg magának. Az biztos, hogy megtanították hogyan küzdjem le a félelmeimet. Bár nem tagadom, hogy a semafor esetnél igen is féltem, hiszen nem mertem használni az erőmet. De még is megtettem, Amarilláért… rá nézek miközben haladunk előre. Jó látni rajta ezt a sugárzó, tekintetet, azt az életteli arcot! Megmosolyogtat engem, és jó érzéssel is tölt el. Szeretem ezt a lányt az egyszer biztos! Örülök, hogy vele lehetek ezen a napon!
- Bazdmeg Mouse… hülye vagy?!
- Kussolj Icarus! És maradj csöndben! Azt akarod, hogy észrevegyenek idioti?!
- Ok jól van!
- Segíts bakot tartani!
- Okés… na, mehetsz!
- El ne engedj!
- Nyugi tartalak!
- Ok megvan az ablak... gyere, Icarus fogd meg a kezem ááááááááááááááááááá!!!!
- Baaaaaszkiiiiiii!!!!!!!
Hirtelen nagy csattanást lehetett hallani a távolból miközben, egy öreg nénit néztünk, aki épp szintén ránk nézett miközben teadélutánt tartott. Az arcomhoz csaptam, mivel tudtam, jól hogy ez a csattanás a két ütődöttnek volt köszönhető… te jó ég… Amarilla kérdésére tekintetemet rá vetem, majd rá nézve az előttünk lévő nénire gondolkodni kezdtem, egy darabig.
- Hááát… meglehet… de szerintem lehet, hogy még sem… azt el kell ismerni sokat foglalkoztak a kellékekkel…
Azt hogy a csészében tényleg van e tea az egy kiváló kérdés… minden esetre haladtam Amarillával tovább. A lépcsőn haladva megakad a szemem egy részeg emberen. Szerencsére gyorsan rá eszmélek, hogy ez is a kísértetház showjának része, így nincs mitől aggódni. De azért rossz lenne egy ilyen dolgot látni az utcán az egyszer biztos. Mikor Amarilla megemlít egy bizonyos Miket, lefagyott az arcom. Miféle emberekkel találkozhatott az elmúlt évek során?!
- Annak a Mikenak, voltak alkohol problémái, mint ennek a bábunak?
Tettem fel a kérdést, mert lényegében érdekel, hogy Amarilla kikkel találkozott még az életében. Az már eleve egy hatalmas pofont volt, hogy maga az Éjszakai Sast is ismeri személyesen, és egész jó kis kapcsolatban állnak. Az hiányoznak ha ö most itt lenne… az biztos egy életre leállna a szívverésem, és ott halnék meg. Utunkat tovább folytatva, hallgattam, ahogyan Mousék néha egymás szidják közben ők is haladnak felénk. Szerencsére csak a fülesemből hallom őket, úgy hogy nincs gond, de most sem fér a fejembe, hogy lehettek ennyire idióták, hogy csak úgy egy kísértetházba betörnek a vidámpark kellős közepén… szerencse hogy nem buktak le… bár azért jobb lenne ezt lekopogni. Mindegy inkább nem is idegeskedek emiatt. Mousék kiváló futárok biztos megoldják! Hirtelen megállunk Amarillával egy tükör előtt, ahol szemmel láthatóan egy nő ül, és csak néz. Meg sem moccan, semerre csak ül és figyel. Amarilla közelebb megy, majd hirtelen felgyullad a villany és egy koponya jelenik meg. A jelenés számomra hirtelen történt, viszont egyáltalán nem ijedtem meg. De végül észreveszem, hogy viszont a testem reflexszerűen viselkedett, ugyan is harci pózban voltam beállva.
- Basszus…
Gyorsan vissza is állok, normálisan miközben hallgatom végig Amarillát a híres Bloody Marry-ről. Végül is lehet benne hasonlóság! Csak azért remélem, nem fogja kipróbálni, hogy a tükör előtt ismételni, fogja a nevét, mert hát, ahogyan azt már tudjuk, szellemek már pedig léteznek. De azért remélem, nem létezik olyan kaliberű szellem, mint Bloody Marry. Az hiányozna még az életemből!
- Háááát… biztos van japánban is egy ilyen hasonló alak… most mondjuk, nem jut az eszembe semmi hasonló jelenleg…
Hirtelen gyors lépteket hallok a hátam mögött, amik azonnal el is halkulnak. Gyorsan hátranézek, majd alaposan kémlelni próbálom a területet, a szememmel. Ki lehet itt rajtunk kívül még? Mert érzek valakit, de nem tudom, hogy ki az. Lehet, megint képzelődök talán? Lehet, hogy a randi miatt okozta idegességem, lenne az oka, amiért az érzékeim nem megfelelően működnek?
- Majdnem lebuktunk!
- Jah…. majdnem…..
- Kis híja volt csezd meg! Ez is a te hibád!
- Az én hibám, bazdmeg?! Te voltál az az idióta, aki magával húzott miközben zuhant!
- Ne fogd rám te… hagyjuk, és inkább maradjunk kussba! Fontosabb dolgunk van!
Ezek szerint Mousék azok! Még szerencse hogy halkan beszélnek egymással, mert akkor biztos lebuktak volna. Ezen a helyen olyan az akusztika, hogy a hangok annyira jól terjednek, hogy akár be lehetne határolni egy ember helyzetét hogy pontosan merre, van, ha normális hangerőben kezd el beszélgetni. Szerencsére Mouséknak van esze… Megfordulok, majd odasétálok Amarillához.
- Szerintem mennyünk tovább! Amúgy egészen jól tűröd az ijesztgetés… te aztán tényleg bátor vagy!
Mondom ezt neki mosolyogva. Lenyűgöző ez a lány, ahogyan viselkedik, és amilyen élettel teli! Örülök, hogy leeshettem arról a tetőről, és megismerhettem Amarillát! Bár csak az apja ne lenne velem ennyire ellenséges… tényleg az apja vajon még mindig haragszik rám?
- Am… apukád még mindig neheztel rám? Bocsi hogy így felhozom csak, amikor utoljára találkoztam apukáddal nagyon… hogy is mondjam, nem éppen látszott valami barátságosnak. Legalábbis velem szemben… bár megvan az oka és nem is csodálkozom, csak… azóta még mindig neheztel rám?
Fontos lenne ebben tisztában lenni, hogy még is az apja mit gondol rólam eddig. Elvégre, nem lenne jó, ha a lány apjával rosszban lennék! Bár az első indítás nem éppen volt sikeres, sőt eléggé balfácánul sikeredet, de azért remélem, hogy van esélyem valahogy legalább az apjával egyszer köszönő viszonyba kerülni. Elvégre, ha Amarilla szívét meg akarom hódítani sajnos az apán is át kell verekednem magam. De meg fogom oldani! Kerül, amibe kerül, én Amarilláért akár a csillagokat is lehozom az égről!

Karakterlap

Amarilla Bianchi

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sárga

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#ad7170 || #fcf7bd

• Profil megtekintése

« Válasz #29 Dátum: 2017. Jan. 04, 20:32:22 »
Szerelem Hullámvasútján

Kane megdicséri az alkotókat. De ő sem tudja, hogy van-e benne tea vagy sem… Bár mostanra már biztos százszor kihűlt. Biztos azért tartogatja és nem issza meg…
- Inkább agyi és koordináta… koordinációs problémái voltak… Röviden összefoglalva ügyesen szétszaggatta a ruháit, majd a saját cipőfűzőjében elhasalt a lépcső tetején… Pont ilyen képet is vágott…
Szokatlan, hogy ennyire tömören összefoglalom a dolgokat, de nem mondta, hogy kíváncsi lenne rá, meg egyébként is alig vártam, hogy mehessünk tovább a következő területre.
A felvillanó tükörnél hallottam Kane káromkodását, aminek hatására hátra is néztem. Mondom őt megtámadta volna valami? Érdekes pozítcióban állt, majd vissza egyenesedett. Csak nem megijedt? Heberészve is válaszol, hogy nem biztos benne, hogy Marry az…
- Azt mondják túlságosan is bátor vagyok… Menjünk!
Miközben egy teljesen üres részen mentünk, akkor megkérdi, hogy Apu haragszik-e rá még… Nos, szerintem butaság is kérdezni ezt, mert megmondta… Én is hallottam.
- Persze! De megmondta szürkén és sárgán… Elutasítottad… Megmondta, hogy miként fog akkor viszonyulni… Ebben nincs semmi meglepő… Apa határozott és szavatartó ember. …
Ezek jó tulajdonságok. Amit megmond, ahhoz is tartja magát. Kane nem kért az ajánlatából, hanem elhagyta a házunkat és tovább folytatta a Futárkodást. Ráadásul úgy, hogy még le is veszi a perecet, amit mondott Apa, hogy ne tegye, és ne hozzon a Quincy-kre szégyent a tetteivel. Gondolom azért, mert a képességeit bűncselekményekre használja, ahelyett, hogy tisztességes körülmények között a lelkek védelmére… Hogy megvédjen másokat a lélekkajálóktól. Ahogy mi is tesszük. Azt hiszem ilyesmit mondott…
A nő imádkozott egy feketeszalagos kép előtt, egyszer csak a kép mögül felugrik a képen lévő pasas egy fehér háromszöggel a homlokán. A japánok úgy gondolják, hogy ilyenek a szellemek. Ha jól tudom, és ebből is jól következtetek. Pedig ha tudnák, hogy közel sem ilyenek.
- Mi láttunk már szellemet és semmi ilyen nincs… De az őrangyalok is feketében járnak és nekik sincs…
Közben a háromszöget mutogattam a homlokomhoz. De menjünk is tovább. Emberbábuk lógnak lefelé, majd az egyik úgy gondolta, hogy inkább mégis csak felmegy, mert unja a többiek társaságát. Hátra is fordultam Kane-hoz mosolyogva.
- Megijedt tőlünk.
Ezután egy matyióska baba feje reppent fel a helyéről és közben sűrített levegőt fújtak. Bár igaz engem egyáltalán nem ért csak Kane-t. De nem is tudtam, hogy annak a babának is így lerepül a feje… Tovább menve egy nagyon csúnya banya kukucskált befelé az ablakból. Bambusz rácsai voltak, de ha meg akartam érinteni az orrát, akkor nem tudtam, mert még üveg is volt. Maga a kinézete ijesztő, mert ugyan nem csinál semmit sem. Továbbmenve pedig egy rókamaszkos fehér személy előre hátra billeget.
- A falon is láttam egy ilyen maszkot… Ebbe mi az ijesztő? Az itteniek erőszeretettel is vesznek fel ilyet… Ez olyan, mint a Halloween-i maszk? … Vagy mint van ez? … Amúgy nekem még tetszik is. Nem tudtam, hogy ijezdgetni is lehet vele…
Utána következő figura pedig roppant vicces volt és jól ki is nevettem… De hogy lehet, hogy fáslival három villanykörtét a fejünkhöz illeszteni, majd a Woodoo baba mellé kalapácsolni? Ez roppant vicces…
- Három villanykörte van a fejébe csavarva… Haha… A Woodoo babát meg szurkálni kell nem felé lendíteni a kalapácsot… Haha… Így senkit nem fog meg woodoozni… Haha… Segítsünk neki? … De… Haha… elég furcsa divatot követ…
Alig tudom kimondani, mert nem tudom visszafojtani a nevetést… De annyira vicces… Ha világító nyuszi füleket akart volna, akkor elég bénán csinálta. Ráadásul kit akar így meg woodoozni? Ha mellé üt, akkor az nincs hatással, akárki legyen… Közelebbről megnézve semmi név vagy fénykép nincs rajta… Ötletem sincs kit nem sikerül megkínoznia…
- Volt osztálytársam az illető fényképét a fejéhez ragasztotta és úgy döfött a szívébe rozsdás szöget, meg elégette a lábait. De egyáltalán nem hatott rá… Szerinted nekünk Quincy-knek menne az ilyen jellegű varázslás? Lehet, hogy a bábun keresztül tudunk lélekdarabjában kárt tenni… Szerinted? … Tudsz valakit, akin ki lehet próbálni? Mondjuk, tűt szúrunk a talpába… Az nem halálos, de ha hat, akkor igen kellemetlen… Szerinted?
Most hogy így látom, meg gondolkodom nem is lenne olyan ostobaság kipróbálni… Mert sokan hisznek benne és lehet azért, mert a hozzánk hasonló különlegesek mégis csak képesek ilyesmire… Hmmm… Én viszont nem tudok olyat, akin kipróbálhatnánk… Adott esetben pedig meg is tudnánk, hogy hatott-e… Kane tud egy ilyen személyt?