Szerző Téma: Kerekerdő közepében...  (Megtekintve 1358 alkalommal)

Description: Quincy villámküldetés

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Kikuchi Ayame

Quincy

*

Szint: 1

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 10 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 8 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Narancssárga

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Post szín:
#E5906D

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Kerekerdő közepében...
« Válasz #15 Dátum: 2017. Nov. 18, 15:27:59 »
Sóhajtott és inkább nem is reagált semmit a férfi szavaira. Nyilvánvalóan látta a kettelyük között tátongó szakadékot mindent téren, nem kellett emlékeztetni rá :/. Már éppen nyitotta volna a száját, hogy válaszoljon Vinzent kérdésére, mikor valami furcsa történt. Megtették helyette :|, és az illető még hazudott is. No, nem ezzel az utolsóval volt a baj, nem is különösebben érdekelte, sokkal jobban zavarta a tény, hogy Jurou úgy magasodott felette, mint valami gonosz szellem. Komolyan, a diplomás eset után még azt hiszi, hogy megijed tőle?
- Köszönöm a segítséget Sensei, de magam is tudok válaszolni egy egyszerű kérdése ^w^, ennek nem függvénye a diploma :roll:  - mosolygott a férfira hidegen, bár nem hitte, hogy azt különösebben érdekli a dolgok. – És igen, többé-kevésbé, de épségben elengedett minket – válaszolt ő is Vinzentnek, ha már őt kérdezték. Végső soron nem is hazudott, mert a szőke lányt kivéve épségben voltak, azt pedig Gabriellere bízta, hogy az ő esetéről beszél-e.
Végül a csengés vaklármának bizonyult és meglepve, nézte a jelenetet, ami kibontakozott a szemük előtt.
- Öm… milyen szektához tartoztok ti, pontosan :/? – pillantott hol a három férfira, hol pedig a Hello Kittys biciklis limuzinra. Ő eddig szentül hitte, hogy valami komoly, katonai szervezetről van szó, de most… inkább tűnt valami cirkuszi kisegítésnek. A felhívásra, hogy szálljon be az autóba csak felvonta a szemöldökét. Nem volt túl bizalomgerjesztő a helyzet, de úgy nézett ki, hogy nem igazán van választás. Válaszokat akart Csodaországról, ahhoz pedig sodródni kellett az árral, akár tetszett neki, akár nem.

Karakterlap

Vinzent Feuerstein

Quincy

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 10 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 6 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüst

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#363F43

• Profil megtekintése

« Válasz #16 Dátum: 2017. Nov. 18, 16:04:23 »
- Ennek igazán örülök. - Hangja ugyan a szokásos monoton volt, amiről bárki azt hihetné, hogy csupán illendőségből mondta ezt, de valójában komolyan gondolta. Bár Ayame nem tartozott ahhoz a csapathoz, akikkel Semafor ellen küzdöttek, de ennek ellenére nem is látta volna szívesen holtan. Nem szokott hezitálni egy pillanatra sem, ha a dolgok úgy hozzák, hogy meg kell ölnie valakit, de ettől függetlenül nem kívánja senki halálát sem, és ha csak lehet, ő maga is szereti elkerülni az értelmetlen és felesleges vérontást.
A hirtelen megszólaló éles hangra harcra kész állásba helyezkedett, készen arra, hogy bármikor előkaphassa fegyverét. Végül nem történt semmi veszélyes. A fekete limuzinnal és rózsaszín kerékpárral érkező furcsa látványra csak felvonta szemöldökét, de továbbra is lövésre készen állt. Az ajtó kinyitására csupán akkor reagált már, amikor Jurou is elfogadta a felkínált helyet a járműben.
A kigyúrt alak mellett elhaladva szemével körbemérte, lát-e rajta bármi gyanúsat, majd ő is beszállt. Közben találgatta, hogy számíthat-e még valamire. Mint például, hogy letakarják a szemüket, hogy ne lessék az odavezető utat, vagy a limuzin ablakai csak szimplán átlátszatlanok.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Nov. 18, 16:46:40 írta Vinzent Feuerstein »

Karakterlap

Tachibana Satoru

Osztályfőnök

Quincy

*

Sensei

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 9 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Égszínkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Post szín:
DarkMagenta

• Profil megtekintése

« Válasz #17 Dátum: 2017. Nov. 18, 16:08:51 »
Majdnem kissé ingerültebben válaszoltam a számonkérésre, elvégre ő a diák, én pedig a tanár, nem fordítva. De visszafogtam magam, fő az önuralom, lévén nem ez a fiú tehet róla, hogy feszültebb vagyok az átlagosnál. A felmutatott üzenetre elhúztam a szám, és halkan káromkodtam egy sort.
- Így még inkább azt mondom, hogy nem szabadna itt lenned, addig menj, amíg… – Mondtam volna, hogy amíg tud, de már késő volt.
A megjelenő jármű nem volt éppen hívogató, még, ha egy csinos nő is volt a tetején. Körül néztem, általában ilyen pillanatokban jelent meg Yuuna~chan, de aztán eszembe jutott, hogy ma nem jött be az iskolába, ez egy kicsit megnyugtatott.
- Akkor ön előnyben van velünk szemben, Onee~san, mert mi semmit sem tudunk önről. ^w^ – Mosolyogtam rá kedvesen, Lindhorst~kun sem úgy nézett ki, mint aki folyton vele bandázik. – Kit tisztelhetünk kegyedben? :3 – Azért nem kellett otrombának lennem, csak mert nem füllőtt a fogam a dologhoz.
Bizalmatlanul méregettem a kocsi nyitott ajtaját, nem akaróztam beszállni, az túl végleges lenne, onnantól esélyünk sincs. Nem, mintha most túl sok lenne, de legalább az illúziója meg van a dolognak. Végülis mélyet sóhajtok, és ha Lindhorst~kun beszáll, magam sem tehetek msáképpen, nem fogok magára hagyni egy gyereket a bajban. :/

Karakterlap

Preininger Gabriele

Quincy

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
13 800 / 15 000

Infó

Tárcában: 15 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Világoskék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#b59d61 || #79aced

• Profil megtekintése

« Válasz #18 Dátum: 2017. Nov. 18, 20:52:30 »
Vinzent-nek bólintottam. Köhler csapat egy része itt van. Shinohara-ék befogják a fülüket, de valójában semmi plusz hatása sincsen. Bár efelől kicsit elbizonytalanodok, amikor szembesülök a következő látvánnyal. Egy feketeruhás, izmos testőr, egy kislányoknak készült, a népszerű HelloKitty-s, biciklin ül, ami egy fekete és komoly limuzin tetején van. A férfi leszállva, hozzá illő mély hangon szól, hogy a kocsink elő állt, mely a megfelelő helyre fog bennünket szállítani.
Shinohara hasonlókomolysággal kezeli a dolgot, mint én és ő egyezik bele a legkorábban. Egyáltalán nem tetszett, amit korábban tett, hogy Kikuchi helyett így és ilyen formában válaszolt. Magam már ismerem a történéseket, de nem tetszik az, ahogy bánik vele. Eddig nem érdekelt, mert Köhler-nél is Kikuchi leginkább úgy követte őt, mint egy kiskutya, de most valamiért mégis zavart ezen megmozdulása. De Kikuchi szépen kijött ebből az egyébként megalázó helyzetből, aminek nagyon örülök.
- Nem vagyok egy csoportban a biciklissel.
Válaszoltam halkan Kikuchi-nak. Sajnálom szegényt, mert valóban nem tud semmit erről az egészről. Lehet, hogy tényleg rossz listán szerepel. Mi hárman már Őfelsége szolgálatában állunk, viszont ő nem közénk tartozik. Ez pedig aggodalommal tölt el. Valójában jobban érezném magam, ha ő mégsem tartana velünk. Nem akarom, hogy megint olyat éljen át, mint a villában. De nem szólhatok bele. Nem az én dolgom. Csak mégsem akarom, hogy baja essen.
Mind a négyen beszálltunk végül az autóba, mely ezután elindult a kijelölt cél felé. Nem tudom, hogy meddig tart az utazás, de amellett, hogy kihasználnám az időt, mégsem vetek fel egy témát sem. Inkább hallgatok és gondolkodom, hogy miért mi és miért lettünk meghívva.

Karakterlap

Anselm Eberhard Lindhorst

Hakase...

Quincy

Daitenshi

*

Tenshi

Lélekenergia:

60% Complete
11 000 / 15 000

Infó

Tárcában: 25 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Daitenshi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Asszem ez egy ilyen türkiz szín :D

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
"Nincs annál rosszabb, mint amikor egy bohóc kenguru terrorizál."

Post szín:
#22b822/#0b7938

• Profil megtekintése

« Válasz #19 Dátum: 2017. Nov. 19, 02:21:40 »
Kicsit risqué volt a helyzet egy pillanatra, mintha Sensei kiakadt volna arra, amit mondtam. Meg is értem, de rá is igaz. A tanárnak is legalább annyira kell követnie a szabályokat, mint a diákoknak. Nem mondtam volna, ha nem gondolom komolyan, nem veszem magamra osztályfőnököm  reakcióját. Nem vagyok az a hétköznapi diák, aki ne merne felvállalni álláspontot egy tanár ellen. Nem mintha ez lenne a célom persze, csak nem szeretem a tanári abszolút hatalmat. Sokat szenvedtem anno ilyen helyzetekben. Meg persze rossz tanulónak sem tartom magam, így remélem, hogy el tudja nekem nézni ezt. Mármint nem szeretném, ha probléma lenne ebből.
”Attól tartok, ezt nem tehetem meg, Sensei. Tartozom ennyivel Őfelségének.”
A csodajelenetet valahogy nem tudtam igazán hová tenni. Nagyon remélem, hogy ez csak valami vicc ettől a V.H. alaktól. Evvel lejáratni Őfelségét. Nem mintha annyira értenék hozzá, de amit herr Köhlernél láttam, az nem ilyen viselkedésre vallott. A Fräulein leszállt, majd miután Senseit Sacchannak hívta, egy pillanatra felnevettem, de amint meghallottam a nekem szóló Anchant, kicsit összetört bennem valami talán. Megmaradtam a háttérben, és hagytam, hogy Sacchan-sensei Tachibana-sensei beszéljen. Ő a felnőtt, nemde? Intettem Sensei fele, hogy csak ő utána, majd megindultam én is a kocsi felé. A hölgy irányítására beülök, és várom az indulást.

Karakterlap

Hakase...

Quincy

Daitenshi

*

Tenshi

Lélekenergia:

60% Complete
11 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Daitenshi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#22b822/#0b7938

• Profil megtekintése

« Válasz #20 Dátum: 2017. Nov. 19, 02:22:23 »

Kerekerdő közepében
-Villámküldetés-

Mind találkozhattatok a csodás kísérőitekkel. Nagyon szimpatikusak mind, persze már akinek. Mindannyian beszálltatok a kocsikba, kivétel a tiszteletnek tisztelet a kivételnek. Nyílván megvannak a nézet eltérések, egyikőtök sem igazán tudja, hogy pontosan mi is történt. Még Őfelsége “leghűségesebbjei” sem. A kocsik, miután beszálltatok mind megindulnak a cél helyek felé. Ez egy hosszabb út lesz, a kocsi nem igen siet. Érdekes új útitársaitok is veletek tartanak most már az utas térben. Ha van kedvetek, kérdezhettek, de nem garantált a válasz, vagy annak a tisztasága.

Naraku: Nyuszi barátod nem igen kedveli a stílusod. Nem örül a kávé hiányának, de nincs mit tenni. Megrázza a fejét, és folytatja a semmit tevést. székedben ülve rosszallva nézi, hogy roncsolod a szervezeted. Fenyegető kérdésedre ideg tépő hangján válaszol: “Nincs okod nem megtámadni, de mindenképpen maradok.” Majd pedig kérdésedre egyszerűen válaszol: ”Nem olvastad a levelet? Persze, hogy nem vagyok Őfelsége, de a testvéred igenis. Mind Őfelsége gyermekei vagyunk.”

ShinoKikuPreisFeuer csapat: Szépen sorban beszálltok a kocsiba, de közben szegény biciklista lelke megszakad. Szinte folynak a könnyei. Mindenki olyan kegyetlen vele, mintha valami semmire kellő alak lenne. Ugyanakkor feladatához tartozik, hogy mellétek üljön. Közben elindul a kocsi. Ekkor az alak megszólal. ”Következő megállónk Sakamoto rezidencia.” Ezzel jelzi, hogy a cél egyértelmű. Fel fogtok venni még egy utast legalább.

Tenro és Kane duó: A hölgy szinte halálra rémül, amikor a falhoz vágod, de szerencséd van, mert elengeded. Ki tudja, lehet, hogy reflexből vágott volna le valami fontosat, vagy kiáltott volna segítségért. Az egyik biztos… Kane ma nem esel darabokra. Mindkettőtök menekülő manővere után a hölgy leporolja a ruháját, és mintha kicsit fanyarul mosolyogna arra, amit Kane megjegyeztél az apádról. Mit sugallhat ezzel… Jobb kérdés: észreveszed egyáltalán? Tenro, a kérdésedre egy gyenge mosolyt kapsz, és az alábbi sorokat: ”Hi-hiszen ismerjük e-egymást. Ön Shi-shirei Te-tenro, az úr pe-pedig Ka-ka-kane Shiii-shinzou.” Egy erős lélegzetvétel után pedig folytatta. ”Ha-hamarosan érkezik e-egy kocsi ö-önökért. Ké-kérem szá-szálljanak majd be.” Most kérdezzetek, még kaphattok választ.

Sacchan-sensei és Anchan: A hölgy igen csak furcsa hatást ért el nálatok egyedi viselkedésével. Mindkettőtökön látszik, hogy zavar titeket, de ki hibáztat? Ez csak természetes. Satoru kérdésére elmosolyodott, és amolyan idol szerűen válaszolt. ”Természetesen én volnék a Hostess-chanotok! Én foglak elkísérni titeket Őfelsége szolgájához.” Ahogy beszálltok a kocsiba, azonnal elindultok, és ekkor megint megszólalt Hostess-chan: ”Most pedig felveszünk még két személyt, Kacchant, és Tenchant!” Vajon kiket fogtok felvenni…? ^^”

HATÁRIDŐ: 2017. 11. 19. 23:59

Karakterlap

Sakamoto Fucking Naraku

Badass

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
16 500 / 26 000

Infó

Tárcában: 3 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #21 Dátum: 2017. Nov. 19, 15:07:28 »
Mintha valaki a körmét húzná végig a táblán, vagy foggal akarna macskát herélni, olyasmi hangja volt ennek a tagnak. Ha már herélés, lehet neki se a legjobbak a golyszlik, ezért ez a hang, de ha még sokáig kell hallgatnia, akkor vagy kilyukasztja a dobhártyáit, vagy tényleg kidobja az ablakon. Mert hát azért mindennek van határa, és Naraku sok durva dolgot hallott már, J-popos szarokat, ahol aztán tényleg egércincogás van keresztezve a Királynő sziszegésével. De ez, de ez valami fergetegesen rossz, kínzásra tökéletes.
- Nem azt mondtam, hogy megtámadlak, hanem hogy kidoblak.- már megint ez az Őfelsége cucc, meg a testvérség. Ismeri a testvéreit, és ha csak a faterja totyogósként nem kavart valakivel, és küldött kovászt a cipóba.
- Máskor talán ne úgy küldjétek, mintha felhívás lenne valami elcseszett buzi orgiára.- leverte a hamut, és ha már a hűtő közel volt (nem szeret messzire menni a sörért) akkor szisszentet egyet és egy másikat meg a nyuszika felé dobott.- Kávé nincs, csak ez.- le is húzott egy nagy kortyot.- Ha jól vágtam le, akkor nem vér hanem képletesen vagyunk tesók, és Őfelsége alatt is vágom már, hogy kire gondolsz. Régem magyarázott valamit erről a fater, csak nem nagyon figyeltem, mostanában kimaradtam a családi buliból, de talán a keresztem az megvan még valahol, nem tudom, nem néztem.- sör majd cigi.- Már csak az a kurva nagy kérdés, hogy miért is vagy itt, és mit akarsz? Meg mi ez az egész… oké, ez több volt, mint egy, de ebbe nem kell belekötni.- biztos, hogy nem a szép szemeiért kereste meg Narakut, valami készülhet a színfalak mögött, az se lepné meg, ha a megmaradt tisztavérűek keverni szeretnék egy kicsit a géneket, és házasítás lenne. Bár akkor Narakuval rossz lóra tettek, annyi szent, hiába régi, gazdag és nemes család a Sakamoto, nem Narakun múlik a sorsa.

Karakterlap

Shinohara Jurou

Quincy

*

control freak

Szint: 2

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Tárcában: 2 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Post szín:
#965A4E

• Profil megtekintése

« Válasz #22 Dátum: 2017. Nov. 19, 17:13:54 »
Fáradt sóhajjal ül be a kocsiba, nem is méltatja válaszra Ayamét. Csak azért, mert jelenleg nem tanár-diák viszonyban vannak, azt hiszi, szabadon mondhat, amit akar. Még az ő kezei is meg vannak kötve, kettejük között a különbség az, hogy ő tisztában is van vele. Minél többször megy ellent a lány annak, amerre ő terelgeti, annál értelmetlenebbnek érzi, hogy egyáltalán próbál segíteni rajta. :|
Ő maga nyugodtan ül be az autóba, meglepődik, hogy igazából a többi társa is követi. Nem gondolta volna, hogy az ő nyomán mindenki csak úgy bízni fog ebben az alakban.
- Mi lesz a biciklivel? - kérdezi, amikor meglátja a következő utast. Az előbb még olyan bőszen villogott rajta a gorilla, most meg csak úgy magányosan fog utazni egy limuzin tetején? Nem biztos benne, hogy el tudja dönteni, melyik a nevetségesebb és szánalmasabb. - Remek, most akkor felcsaptunk még taxinak is? Mi lenne, ha nem fuvarozgatással pazarolná a drága időnket, uram? Mert ha az a munkája, hogy effektíven és zökkenőmentesen Eisner úrhoz vigyen minket, nos, elég szarul csinálja - mondja meg az őszinte véleményét. Ha az ő alkalmazottja lenne, már páros lábbal lenne kirúgva, a sofőrrel együtt, ebben biztos. Nem bírja az időhúzást. :/

Karakterlap

Preininger Gabriele

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
13 800 / 15 000

Infó

Tárcában: 15 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Világoskék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#b59d61 || #79aced

• Profil megtekintése

« Válasz #23 Dátum: 2017. Nov. 19, 18:42:31 »
Mi a legbénább? Ha egy böhöm nagy felnőtt férfi ember úgy viselkedik, mint egy kislány. Értünk is pont egy ilyen férfi érkezett. Amikor pedig egy kis negatív megjegyzéssel él irányába az ember, akkor is hasonlóan viselkedik. Arra viszont koránt sem számítottam, hogy beül mellénk az utastérbe. Ez roppant képtelenné teszi a személyes beszélgetést. Letörten pedig közli, hogy még beugrunk egy helyre. Sakamoto név nem mond nekem semmit, azonban a rezidencia elnevezés rangos családra utal. Már csak az a kérdés, hogy milyen rangos családról van itt szó.
Shinihara roppant elégedetlenségét fejezi ki az egész eljárással kapcsolatban. Valóban én sem örülök, hogy valaki nem képes a megjelölt helyre érkezni, és érte még külön el kell mennünk. Az ilyen nemes embereket nem tolerálom. Nemességére tekintettel bármit megtehet. Akár hangot adunk neki, akár nem, ez ellen mit sem tehetünk.
- Sakamoto rezidencián ki fogunk felvenni? … Utána már Volkhart Eisner birtokára megyünk?
Jobb ezekkel a dolgokkal tisztába lenni. Ugyan nem akartam belefolyni, vagy épp vitába szállni. Mindössze szeretnék ezekkel tisztában lenni. Majd kiderül, hogy kapok-e rájuk választ vagy sem.

Karakterlap

Kane Shinzou

Futár

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 10 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 26 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ciánkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6666FF  #99EAFF

• Profil megtekintése

« Válasz #24 Dátum: 2017. Nov. 19, 19:18:15 »
Fortuna te drága szerencse hozó némber. Miért szeretsz velem ennyire kicseszni? Mivel érdemeltem ki azt a sanyarú sorsomat, hogy percenként rám küldöd a nem kívánatos személyeket hozzám? Őfelsége miért nem képes végre leszállni rólam? Ennyire nem lehetek fontos! Esküszöm, ha megélem a napot teszek feljelentést ellene zaklatásért. Oké ez viccnek is rossz, de a lényeg, hogy most körülbelül úgy érzem magamat mikor valakit szexuálisan zaklatnának. Egyáltalán nevezhetem ezt annak? Mindegy üsse kő a lényeg így is lejön amire gondolok. Halálra rémítettem a leányzót produkciómmal. Teljesen abban a hitben voltam, hogy egy profit küldenek ide Tenrohoz, hogy rabolja el. Szerencse a társam veszi a lapot, jelzésképpen bal kezét a jobb vállamhoz teszi. Eleve, hogy Köhlert visszautasította nem csodálkoznék, ha a másik fickó, aki meghívót minket kissé non humánus megoldást alkalmazna. Nos tévedtem, de azért nem fogom leengedni a védelmemet. Nem ment el az eszem. Már az kissé gyanús, hogy a lánynak miután elmagyaráztam, hogy én és az apám közötti hasonlóság körülbelül smafu, kissé fanyar mosolyt ejtett. Valami nagyon nem stimmel…
- Hát hölgyem szerintem marhára összekeverhet minket. Speciel nem tudom a maga nevét, futár munkáim során egyszer se futottam önnel össze. Már megbocsásson a kérésemért de, jó lenne, ha egy kicsit őszinte lenne.
Úgy érzem a lány hazudik. Nagyon is titkol valamit. Komolyan be kéne szállnom egy ismeretlen autójába? Mindenesetre a Seele Schneideremet előkészítem. Ha harcra kerül a sor, mindenképpen a meglepetés erejét kell majd használnom. A kérdés, hogy az ellenfelem mennyire felkészült. Nem lennék meglepve, hogy ahogyan most viselkedik az egy tökéletes álca.
- Szóval hölgyem. Mi is az ön neve?
Teszem fel a kérdést. Vajon a továbbiakban miféle kellemetlen helyzetekbe fogom találni szemben magamat?

Karakterlap

Kikuchi Ayame

Quincy

*

Szint: 1

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 10 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 8 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Narancssárga

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Post szín:
#E5906D

• Profil megtekintése

« Válasz #25 Dátum: 2017. Nov. 19, 19:35:49 »
Csak egy bólintással jelezte Gabrielle felé, hogy megértette. Szívesen rákérdezett volna, hogy ez hogyan lehet, de nem tette, valami azt súgta, hogy ne. Így tehát követve Jurout nemes egyszerűséggel beült az autóba. Ő maga is meglepődött, hogy a korábban a biciklin utazó férfi is velük tartott, ahogy jobban szemügyre vette az arcát, meg kellett állapítania, hogy megbántották, nem is kicsit. Valahol egyszerre szánta és sajnálta a férfit, valóban nem voltak vele kedvesek, de attól még nem kellett volna így magába zuhannia.
Jurou és Gabrielle kérdéseit teljesen jónak és relevánsnak találta, nem is szeretett volna hozzáfűzni semmit, de mégis, ahogy a férfi ott ült olyan szomorúan és anyátlanul, mint valami kidobott kiskutya, megsajnálta.
- Uram, bemutatkozna nekünk ^^? Ön gondolom ismer minket – hiszen látszott, hogy tudja, kiket kell felvenni -, de mi nem tudjuk, hogy ön kicsoda, így megszólítani se tudjuk, tulajdonképpen ^w^ - próbált a lehető legkedvesebben rámosolyogni, hátha ennek hatására nem lesz olyan szomorú. – Illetve, ha esetleg birtokában van az információ tudna nekem válaszolni még kért kérdésre? Az egyik, hogy miért pont minket hívtak meg, illetve Sakamoto-sanon kívül, akit még felveszünk, vannak-e más meghívottak? - nem igazán tudta, hogy ezek mennyire fontos kérdések, egyszerűen csak próbálta oldani a férfit ért támadásokat. Talán nem volt rá szükség, de úgy érezte ennyit, egyedüli nőként a csoportból megtehet :s.

Karakterlap

Shirei Tenro

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
11 500 / 15 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 5 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Gálic kék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Törött porcelánként is lehetséges ragyogni.

Post szín:
Mistyrose

• Profil megtekintése

« Válasz #26 Dátum: 2017. Nov. 19, 22:04:30 »
Bizalmat mutattam a hölgy felé, de az ellentéte volt igaz. Gyanússá tette magát több ponton: először simán idetalált, a nevünkön szólított minket, fanyarul mosolygott Kane apját illetően. A saját adataiból pedig ennyit se tudott elárulni. Félreértés ne essék, fogalmam sincs, mi lehetett a férfi családjával, és nem is akartam őt ezzel piszkálni. Az ismeretlen viszont kevésbé tűnt úgy, mintha homályban élne minket illetően.
- Autóval? Értem, tehát többen is lehetünk – bólintottam elgondolkodva – Mi a helyzet az odaúttal? Bizalmasan fogják kezelni? Tehát aligha láthatjuk, hogy milyen szép táj is övezi a helyszínt? Hova fogunk menni pontosan azon kívül, hogy a meghívónk rezidenciája lesz? Van valami fontos információ, amit tudnunk kéne, de a meghívó nem említi meg? 
Egyelőre ennyivel beértem. Az olyanokra, mint mit tervez velünk az illető, már túlságosan gyanakvó lett volna. Így se adom a teljesen kiszámíthatatlant, ám legalább kulturált keretek közt választ kaphatunk egy-két kérdésre, amit Kane nem tett fel, és fontos lehet később.
Ami meg a programlistát illeti, nagyon kerülgetett az a vészes érzés, hogy ott fog majd kiderülni, ha egyben megérkeztünk. Vajon mennyi az a fő, akikkel együtt utazhatunk? Jézusom, már most cikáznak a gondolataim…!
Számítanunk kellett nagyon sok mindenre. Többek közt aggódtam, hiszen ki tudhatta, mennyire fog a Köhleres szituációra hasonlítani ez az egész? Lehet, borzalmasabb kihívásra adtam a fejem, mint amire fel tudtam volna készülni reggel. Nincs garancia arra, hogy nem kötünk ki újra egy cellában, vagy most nem szeparálnak el minket, hogy annyira se tudjunk segíteni, mikor egymásra dobálva ébredtünk fel az előző szemétláda "vendégszeretetét" élvezve. Talán ez az ipse lesz különb. Minden esetre ha meghiúsíthatom legalább terve egy részét, és közben nem kell egyedül véghez vinnem ezt... akkor már mondhatom: megérte felkelni!

Karakterlap

Vinzent Feuerstein

Quincy

*

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 10 000

Infó

Tárcában: 6 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüst

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#363F43

• Profil megtekintése

« Válasz #27 Dátum: 2017. Nov. 20, 00:10:34 »
- Én is most látom először ezt az alakot. – Válaszolta Ayame szektás kérdésére, ahelyett, hogy szokás szerint csendben maradt volna, nehogy még csak véletlenül is felmerüljön a lányban, hogy ők holmi bohócok gyülekezete lennének. A kislányként sírdogáló melákhoz továbbra sem szólt semmit, ahogy elhaladt mellette és beszállt a kocsiba. Azt viszont nehezményezte, hogy mellettük foglalt helyet, és nem mászott vissza a kerékpárra. Amég ő itt van, addig nem beszélgethetnek tovább szabadon arról, hogy mit tudnak eddig és mi várhat rájuk, mert fennállhat a veszélye, hogy már most megfigyelés alatt állnak általa, amit felhasználhatnak ellenük, amennyiben ez valóban egy újabb próbatétel lesz.
Éppen ezért, ő nem csatlakozott bele a beszélgetésbe, a többiek amúgy is minden fontos kérdést feltettek, így ő csak elővette a doboz rágóját a kabátzsebéből és bevett egy szemet, majd kifejezéstelen arccal rágni kezdte, miközben végig a kísérőjüket méregette, hogy vajon mikor fog valami gyanúsat tenni.

Karakterlap

Tachibana Satoru

Osztályfőnök

Quincy

*

Sensei

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 9 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Égszínkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn!

Post szín:
DarkMagenta

• Profil megtekintése

« Válasz #28 Dátum: 2017. Nov. 20, 00:22:21 »
Nem válaszoltam inkább semmit „Őfelségének”. A családom olyan régóta élt Japánban, számomra ez csak egy mese volt, egészen eddig néha kicsit ijesztő mese. Hogy hívő lettem volna? Erős túlzás. De hamar megértettem, hogy mit kell tennem, és megtettem, amit kell.
Egyetlen szó nélkül ültem be az autóba, és már azon sem lepődtem meg, hogy a hölgy nem volt hajlandó megmondani a nevét. Vállat vontam, nekem aztán mindegy, végülis nem kell beszélgetnünk, úgyis időben megtudunk mindent. Az újabb csatlakozók felvételének tényére csak bólintottam, a becézés miatt, ha ismertem is őket, nem tudtam, kik lehetnek.
- Lindhorst~kun, ne tévessz szem elől. – Mondtam fojtott hangon, hogy a diákomon kívül más ne igazán hallhassa meg, bár az se zavaró, ha ennyire fülelnek.
Sose voltam amolyan bizalmaskodó alkat, azonban az ilyesfajta felesleges körök csak még bizalmatlanabbá tettek. Mért kellett külön kísérő a sofőrön kívül? Mért kellett egyáltalán külön sofőr, mért nem a címet adták meg, hogy hová menjünk? Eleve frusztrált voltam az autókban a szüleim balesete óta, bár közel sem annyira, mint Yuuna~chan.
- Nem gond, ha letekerem az ablakot? – Kérdeztem meg, majd nyúltam is az ajtó felé, muszáj lenne némi friss levegőhöz jutnom.

Karakterlap

Hakase...

Quincy

Daitenshi

*

Tenshi

Lélekenergia:

60% Complete
11 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Daitenshi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#22b822/#0b7938

• Profil megtekintése

« Válasz #29 Dátum: 2017. Nov. 20, 01:16:33 »
Senseinek szemlátomást nem tetszett a helyzet. Persze, megértem. Egy diákját éppen egy természetfölötti szekta környékezi. Én sem örülnék ennek, természetesen. Kocsiban pedig a Hostess-chan igazán haszontalannak bizonyult. Nem igazán vált hasznunkra a titkolózó magatartása. Látszott rajta, még úgy is, hogy ilyen idióta módon viselkedett. Kerülte a kérdéseink pontosabb megválaszolását, ami azért elég egyértelművé tette a szerepét. Annyira ugyan nem, hogy egyértelműen megfigyelő legyen, vagy őr. Biztosan nem kísérő. Bólintottam Senseinek, de nem igazán volt mögötte semmi. Megpróbálok természetesen ismerőssel maradni, de nem volt igazán mitől félnem. Már csatlakoztam az oldalukhoz.
”Bocsánat, pontosan mi lesz a program mára?” Ha minden igaz, ezt a kérdést nem igen tudja kikerülni, bár, ahogy ismerem a fajtáját, ezt sem fogja megválaszolni. Nem nagy dolog, ilyenek ezek a “szolgálók”. A kocsi egyébként meglepően kényelmesnek tűnt. be férhet még jó néhány ember. Apropó… Ki az a Kanchan, és Tenchan? Ha jól emlékszem… Nem. Nem, nem nem. Akárkit, csak őt ne. Tényleg, szívesen teázgatok Köhlerrel, csak ne azt a szerencsétlent megint. Amilyen formám van, egészen biztosan ő lesz az. Vajon jönnek többen is a Semafor/Köhler bandából? Vinzent például? Amarilla? Remélem nem lesz itt. Túl veszélyes, még annak ellenére is, hogy megkértem, hogy inkább velünk legyen, mint ellenünk… Nem biztos, hogy ilyen toborzásokon kellene részt vennie. Ugyanakkor, én miért lettem meghívva? Ismerkedés? Vagy mi lehet herr V. E. terve?