Szerző Téma: Őszi fórumtali - 2017  (Megtekintve 430 alkalommal)

Description: 2017.11.25

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 556 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Őszi fórumtali - 2017
« Dátum: 2017. Nov. 27, 22:20:20 »
Uffantás~

Nagyon rég volt már, hogy ennyien jelen voltunk egy fórumtalálkozón (de igazából táborban is), olyan pedig pláne, hogy ennyi új arc volt közöttünk. Örültem, hogy végre új arcokat is láthattam a régiek között, és remélem nem voltunk annyira ijesztőek és a legközelebbi téli talira is jöttök. :3

Yukénak hatalmas köszönet és pacsi, amiért képes volt 10+ embernek lemesélni egy ekkora küldit. Nem volt egy rövid történet, de legalább élvezetes volt. :3 (Bár ha nem szerencsétlenkednénk folyton, talán hamarabb is lezavartuk volna… :|)

Nade, térjünk a lényegre.

Habár csak egy mesét zavartunk le a találka alatt, mégis az asztalin jelenlévő staff tagokkal arra döntésre jutottunk, hogy a szokásos jutalmat osztjuk ki. Ezt ugye kettő darab küldetésre szoktuk megadni, de mivel ennyien voltunk, hosszú volt és összetettebb az eddig játszottaknál, ezért megadjuk rá a 3500 LP-t, illetve a 3500 ryou-t. Sajnos pont a fentebb említett okból kifolyólag csak azon karakternek adható a jutalom, akivel részt vettetek a küldetésen. Kérlek titeket, hogy az adott karakter nevét küldjétek el pü-ben (máskülönben elfelejtődik, így viszont kapok róla mailt, meg nehezebben felejtem el), hogy be tudjam vezetni számára a jutalmat.

Ezen felül - csak hogy Yuke se távozzon üres kézzel, hiszen mégiscsak levezényelte a küldit, ő maga azonban nem vett részt játékosként  -, ő is megkapja a 3500 LP-t és ryout. (Legközelebb legfeljebb kétszeresen is megküzd a jutiért. :x xD)

Részemről ennyi lett volna. :3 Ha szeretnétek megosztani az élményeket, a nyitó post után nyugodtan beküldözgethetitek. <3

Yoru :mami:

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 42 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

Re:Őszi fórumtali - 2017
« Válasz #1 Dátum: 2017. Nov. 27, 23:17:40 »
Üdvölet! :hippy:

Nagyon jó volt találkozni mindenkivel, az újakkal különösen. Remélem, visszatérő vendégek lesztek! *-*

A küldit nagyon élveztem játékosként, szegény karakterem nem annyira. xD De legalább látta mindenki, hogy tényleg ellenem dolgoznak a kocka szellemei... Életemben nem dobtam 10 oldalú kockával ennyi 10-est, de esküszöm, ez csak azért volt, mert célszám ALÁ kellett volna dobni. De azt hiszem, mindent elmond, hogy lyányom (aki még shikait sem hajlandó oldani, ha nem érzi méltónak az ellenfelet) annyira beelegelt, a végén ráküldött egy BAN-KAI-t a bossra. .____. #noregrets #gyengébbkariktólbocsi
Shuu és a poti-mánia viszont jelentve lesz Youkonak, mert nem iszunk meg minden vackot - csak ha már volt előtte valaki kísérleti alany. *>*"

All in all, nagyon élveztem, bár néha asztalt akartam fejelni a dobásaimtól, meg a fárasztó poénoktól. xD Hanabinak és Narának köszi, hogy összefércelték kislányomat, Kaminak ejnye-bejnye, amiért felszeletelt, Sora pedig hozhatja a fagylaltkelyhemet meg egy nagy bögre nutellás forrócsokit, amiért ő is megtette. :arrogant:

Még egyszer köszönöm mindenkinek a játékot!~ <3

HYL küldetéshez kellő infók (pontozás+technikák)
(click to show/hide)

Karakterlap

Akirama Kyou Sora

A Peches Teches

Eltávozott karakterek

12. Osztag

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
12 600 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 9 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Ilyen :D

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2017. Nov. 28, 00:15:03 »
Sziasztok! ^^

Előre bocsi, ha kicsit szétszórt, amit itt összehordok, kicsit nehéz fagyi-, és nutellavadászat közben gépelni, remélem megértitek. :D Én is nagyon de nagyon élveztem a talit, annak ellenére, hogy a konstans oltások középpontja voltam (mint mindig :| ), és nagyon jó volt ennyi új arccal találkozni (habár őtőlük is kaptam rendesen :/ )! Remélem, hogy sokszor ülünk így össze még a közél/távoljövőben, és ilyen fantasztikus küldetést vihetünk végig, annak ellenére, hogy mindenki dobási tehetsége az élvezhetőség ellen játszott... Könyörgöm, hogy van az, hogy egy mechanikus három körön kerszetül dob arra, hogy kiszámolja egy ostromgép felépítését? -,-"

Mint ahogy azt korábban megszoktam, most is tanultam egy-két dolgot, többek között, hogy a 40-es hakuda csodákra képes, a zanpakutoukban rejlik a megoldás, és hogy ne húzzunk fel sehova furcsa gyűrűket :roll:
Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a lehetőséget, és várom a következőt! ^^

//Taichou, milyen fagyi legyen? ^^" //

Karakterlap

Mizushima Hyousuke

Kapitány

Shinigami

12. Osztag

*

Lélektovábbképző Akadémia Kidou Elmélet oktató

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 45 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 1 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Kardok és Rózsák egylete

Reiatsu szín:
Vermilion

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#8C001A

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2017. Nov. 28, 01:45:19 »
Halihó~

Nekem is jó volt a sok újonccal találkozni… legalábbis ezt mondanám, ha a talik szempontjából nem lennék még én is elég újonc. :S Akárhogy is, attól, hogy nem beszéltem sokat és nem mosolyogtam mindig, attól még nagyon is egy élmény volt. Elijeszteni nem sikerült, sőt, igazából jó lenne jobban is megismerni még a társaságot, hogy egyszer talán én is találkozói törzstagnak mondhassam magam. ^-^ Tulajdonképpen így sem éreztem idegenek közt magam, mert szerintem határozottan megvolt az-az élmény, mint amikor chaten fárasztjuk egymást. Mi sem bizonyítja ezt jobban, hogy vérbeli vidéki létemre képes voltam csak ezért felutazni a számomra totál idegen fővárosba, ahol még a lámpaoszlopok sincsenek biztonságban a helyiektől. :roll: xD

A küldit én is nagyon élveztem. Nem mondanám magam kifejezett Gyűrűk Ura fannak, mert akkor az sértés lenne az igazi fanokra nézve, ha egy ilyen laikus, mint én, annak hívná magát, de szerintem Yuke remek munkát végzett, hogy átemelje annak a világnak a menő dolgait a Bleachbe úgy, hogy még egyedi is legyen. Sajnálom, hogy a különféle fennakadások miatt a végére már eléggé rohannunk kellett (és én még így sem tudtam megvárni a végét :sad:), de látszott, hogy alaposan kigondolta és emlékezetes marad. Ezentúl mindig gyanús szemekkel fogok nézni a lépcsőkre, ajtókra és gyűrűkre. :| Felbecsülhetetlen alkalmak egyike, mikor látni a 12. osztagot ilyen szépen együtt dolgozni *^*, de számomra a legemlékezetesebb pillanat az maradt, mikor Risut még épp az utolsó pillanatban sikerült megmentenem a lefejezéstől (kit is égettem el? >.>). Akkor legalább hasznosnak éreztem magam, ha már a kifejlesztett fantom reiatsu érzékelőt nem is sűrűn használtam. :x