Szerző Téma: Nina előtörténete  (Megtekintve 226 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Nina

Arrancar

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
piros

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#00CCA3 #FF2222

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Nina előtörténete
« Dátum: 2019. Jan. 26, 23:34:59 »

Név: Nina
Nem: Nő
Kaszt: Arrancar
Születési ideje: 2004.04.20
Kor: Emberként: 14, Hollow: 500  Arrancarként: 0
(click to show/hide)

"Ha gyönge a lelked, tompa a kardod éle."

Hol vagyok? Egyáltalán mégis mikor kerültem én ide? Sok kérdés merül fel a fejemben, de egyikre sem kapok választ. Azt se tudom egyáltalán mégis, hogy miért vagyok itt? A hangok sem mondanak túl sokat. Inkább zagyvaságokat vélek felfedezni, de egy rendes szót vagy egy mondandót nem tudok kibogarászni. Egyáltalán kiknek a hangját hallom a fejemben? Mi ez az egész? Mindenesetre, ha csak itt fekszek, nem jutok előrébb. Valamit csinálni kéne. Na de mit? Arrébb pillantva veszek észre egy épületet. Homályosan ugyan, de lassacskán kiolvasom a betűket, ami az épület falánál van írva: „Iskola”. Valami mintha derengene az iskola szóról. Ez egy afféle intézmény, ahol tanulni szoktak ugye? Lehetséges, hogy közöm lenne valahogy ehhez az épülethez? Kezdésnek talán megtenné. Amúgy is kezdek fázni. Az aszfalt mindig is ilyen hideg volt? Amint sikeresen végre feltudok állni, akkor veszem észre mi a hiba a képen. Nincs semmilyen lábbelim, teljesen mezítláb vagyok, viszont ami még nagyobb probléma, hogy anyaszült meztelenül állok itt késő éjjel. Egyáltalán volt rajtam ruha? Nem emlékszem, hogy lett volna. Lehet ez normális? Lehet, hogy az ittenieknek is ez a szokása? Végül is amíg nem szólnak rám, nincs baj. Mire viszont lépnék egyet előre, véletlenül a lábujjam találkozik egy kemény tárgyal. Szerencsére nem fáj vagy sajog, csak valamit mintha kicsit elrúgtam volna magamtól. Lenézve konstatálom, hogy ez a tárgy valami fegyver. Egy kard, ha minden igaz? Valamilyen különös oknál fogva úgy érzem, hogy ez a kard a részem lenne vagy valami olyasmi dolog, ami hozzám van köze és nem lenne jó, ha elveszíteném. Magamhoz véve a kardot alaposan átvizslatom. Ez valamiféle katana akarna lenni? Könnyen forgatható, a fogása is precíz, ráadásul a markolata védené az ujjaimat. De vajon honnan került elő ez a kard? És miért érzem úgy, hogy ez a kard számomra egy becses érték? Nagyon furcsa ez az egész.  Amíg nálam van a kardom csak nem eshet bajom. Miért mondom azt, hogy ez egyáltalán az enyém? Túl sokat gondolkodom ezen. Inkább az iskola felé veszem az irányt. Amint viszont a kaput kinyitnám, nem akar megmozdulni. Szerencsére viszont ez az akadály nem tart tovább öt percnél sem. Elég egy kicsikét jobban erőlködnöm és máris sikerül kinyitnom. Más kérdés, hogy a kilincset sikeresen kitéptem. Egyre megy, biztos nem olyan fontos. El is dobom a kilincset jó messzire, ami után egy ablaktörés hangja töri meg a csendet és megszólal a riasztó. Lehet valaki éppen szórakozik? Remélhetőleg nem fogja felkelteni az ittenieket, mert szegényt lefogják szidni valószínűleg. Bár ez nem az én bajom, hiszen nekem nem kell magyarázkodnom. Főképp, hogy nem zavarom meg a csendet, szóval rám aztán ujjal nem lehetne mutogatni. Belépve az épület küszöbén, szemügyre veszem a szekrényeket, amik szépen egyenletes sorban fel vannak állítva. Néhánynál bele is kukucskálok hátha találok valami más dolgot amire szükségem lenne, de sajnos annyira sötét van, hogy nem veszek észre semmit. Az utolsónál már fogom magamat és az egyik szekrény ajtaját sikeresen letépem a helyéről.
- Hoppá…
Ezt én nem így terveztem. Bár ez sem az én hibám, hiszen nem én terveztem ezeket. Ha én terveztem volna, biztos nem lenne ennyire törékeny. Na mindegy! Eldobom magam mellől a leszakított ajtót, majd belekukkantok. Nem találok semmi érdemlegeset, maximum valami lábbelit. Hát ez is megteszi! Legalább nem fogok felfázni. A cipőt rögtön fel is veszem, majd tovább indulok és az iskola folyosóját célzom meg. Miközben haladok előre, folytonosan kopogást hallok a közelembe. Lenézve veszem észre, hogy valójában én vagyok a hang okozója. A szemem hirtelen megakad az egyik faliújságnál, aminél egy kép is szerepel. Közelebbről pillantva egy ismerős lány alakját vélek felfedezni. Kicsit furcsa… olyan ismerős az arca! Körülnézek egy kicsit majd végül úgy döntök magamhoz veszem a csoportképet és haladok tovább. Ekkor viszont valami érdekes érzés kezd elfogni. Mintha nem lennék egyedül, ami furcsa hiszen nem vélek felfedezni senkit a környéken. Lehet, hogy szégyenlős? Talán tudok ezen segíteni, ha megszólalok.
- Hahó! Van itt valaki? Ha igen jöjjön elő, mert egy kicsikét össze vagyok zavarodva és fogalmam sincs konkrétan semmiről! Esetleg tudna választ adni? Jöjjön elő nyugodtan, nem fogom bántani! Azt hiszem…
Furcsa, de tényleg nem vagyok biztos abban, hogy megfogom tudni ezt ígérni. Mivel legbelül úgy érzem, hogy aki itt van az nem éppen egy jó barát, hanem egy olyasvalaki, akit miszlikbe kéne aprítanom a kardommal. Várok pár percet hátha kidugja a fejét az illető, de semmi. Lehetséges, hogy elijesztettem volna? Még is mi lenne bennem olyan félelmetes? Átlagosnak nézek ki nem? Nem értem! Hirtelen viszont valamilyen oknál fogva felemelkedek a földről és mint egy rakéta, kicsapódok egészen az épület tetejéig. A furcsa az egészben, hogy semmi bajom nem esik, szinte meg sem érzem, hogy összeütköznék a mennyezettel. Maximum egy kicsit cseng a fülem, de szerencsémre gyorsan alábbhagy. A kardomat rögtön magamhoz veszem a földről majd tekintetemmel rögtön a képet keresem, amit időközben elhagytam. Sajnos viszont a kereséssel várnom kell, mert hirtelen egy furcsa, eltorzult, groteszk lény jelenik meg előttem, aki nyálát csorgatva alaposan átvizslat. Rezzenéstelen arccal figyelem ahogyan a lény engem figyelget. Kicsit kezd számomra eléggé kínos lenni. Nem kéne valamit kezdeni?
- Őőőő… akkor most, hogy legyen? Kezded te vagy én? Egyáltalán, hogy legyen?
A lény válasz helyett rögtön a farkával elkap majd a közelébe kezd húzni. Van egy érzésem ilyenkor csinálnom kéne valamit nem? De mit? Gondolkodok egy kicsit majd végül eszembe jut mit is kéne tennem. Kicsit megerőltetem magamat és minden erőmet bevetve lazítok a szorításomon. Olyannyira jól sikerül a művelet, hogy a lény farka ripityára törik. Mondjuk ezt nem így terveztem, de hát ez van. Kellet neki, így válaszolnia. Én csak feltettem neki egy egyszerű kérdést. Most mit csináljak vele? Hagyjam így szenvedni? Ilyenkor mit is kéne tenni? A kardomra pislantva végül arra a megoldásra jutok, hogy kettévágom. Jobb megoldás most nem jut az eszembe hirtelen. Amint sikeresen a lényt átvágom, a testének mindkét fele rögtön leesik a tetőről, egészen az utca szintig. A jó hír, hogy legalább nem fogja a csendet megzavarni az ordításával, a rossz hír viszont, hogy a tetemét elkéne onnan takarítani. Hirtelen az arcomhoz simul valami papír vagy hasonló dolog. Leveszem magamról és látom, hogy ez az a fénykép, amit kerestem. Több gond letudva!

Egy ártatlan 155 centiméter pöttöm kislány kinézettel rendelkezik, akinek furcsa módon heterokrómiához hasonló szempárral rendelkezik. Sokan akár úgy érezhetik, hogy a maszknál lévő szem nem is az övé, hanem valami idegené, aki szegény lány testében lakozik. Eme gondolatmenettel haladva közel járna valaki az igazsághoz. Átlagos rövid hajjal rendelkezik, ami sok fiatal Japán lány szokott viselni a mostani divat szerint, viszont Arrancar egyenruhája már annál másabb és kirívóbb. Az átlagos fekete és fehér színek mellett a vörös kendő, jó nagy kontrasztot állít a teljes iskolai kosztümhöz hasonló ruha szettjéhez, ami utalhat Nina ártatlanságára, esetleg érzelmeire, ami sajnos külsőleg nem látszik. Szegény nem képes érzelmeit kinyilvánítani mivel arcmimikája roppant hiányos.

Külsőleg érzéketlennek és furcsának tűnhet, de valójában gazdag érzelmekkel rendelkezik. Megvan benne a gyermeki kíváncsiság, az új dolgokhoz való affinitása. Eszének köszönhetően egy gyors tanuló. Mivel viszont nem emlékszik semmire múltjáról, már, ha volt is neki, így sok esetben még segítségre szorul, hogy megismerje az arrancar létforma lényegét. Viszont mivel egy intelligens és okos lányról van szó, így sajnos megvan ama rossz szokása, hogy olykor kijavít másokat, esetleg szóvá teszi, ami számára nem logikus. Nem szereti, ha valami nem logikusan történik. Hibáit általában észszerűen magyarázza meg ami sokszor vagy egy tárgy hibáztatására utal vagy esetleg egy másik személyre, mind ezt, teljesen logikusan elmagyarázva. Általában kedves, ártatlan és igyekszik hasznossá válni a társadalomnak. Valamilyen oknál fogva mindig éhes így folyton kényszeresen valamit majszolni szeretne, amivel „jól lakhat”. Ellenben viszont…

A sötétség bugyraiban létezik Ninában egy második személyiség, ami teljesen ellentéte Ninának. Egy valódi ragadozó, morbid humorral rendelkező szörnyeteg. Nem titkolja kannibál ösztöneit és amint átveheti az irányítást, kihasználja a lehetőséget, hogy felfaljon valakit, aki nagyban elősegítené fejlődését. Természetéhez hozzájárul a mohóság, domina és beteg képzelőerő, ami leginkább az elfogyasztható ételhez van köze. A lény mindig többes számban beszél, ami olyan hatást kelthet másokban mintha sok ezer lélekkel beszélne az illető egy testben. Szokatlan módon mindig vidám, ami arckifejezéséből nagyon is látszik. Ninát igyekszik segíteni, szövetségesként kezelni, amikor lehetséges, de nem titkolja, hogy számára a lány egy eszköz tervének megvalósításához. Eme terv viszont még ismeretlen…

Zárt alakban
Kardja egy egyedi markolatú katana. A markolat kialakításának köszönhetően ujjai védve vannak a közelgő támadásoktól. Általában kardját felkötve az oldalán hordja, tokkal együtt. Pengéje különös oknál fogva kétszínű. Ezüst és fekete, ami nagyban kapcsolódik Resurrecciónjának mivoltára.

Resurección
Neve: Bestia

Parancs: Tome mi lugar hambre Bestia!  (Vedd át a helyemet, éhező Bestia!)

Erejét kiengedve teste teljesen átalakul és egy szörny képét veszi fel. Ilyenkor fegyverzete egy középkori démoni stílusú karddá alakul, amit a hátán visel. A kard különös oknál fogva erejének egy részét képezi. Ellenálló a fizikai és a mágia támadásokkal szemben. Resurecciónnál egy teljesen más személy veszi át az irányítást. Konkrétan ilyenkor szerepcsere történik. A vörös színű, vigyorgó démoni lény, mint éhes ragadozó szörnyeteg, készen áll arra, hogy felfalja a méltó jelölteket, akik számára a fejlődés kapuját képviselik.

Képességei

[Hambre](Éhség): A képesség gyógyításra kiváló. Miután az ellenfelet megölte és felfalja lélek esszenciáját, keletkezet sérülései begyógyulnak. Megenni csak azt tudja, akit megölt vagy túl gyenge már ahhoz, hogy ellenálljon. Mikor valakit felfal, kezeivel megragadja a célpontot majd álkapcsait kinyitva, hatalmasat beleharap. Egy harapással akár az illető fél testét megtudná enni. Fogai élesek és nagyon ellenállóak akár a lélekölő kardokkal szemben is.

0-10 --> Leginkább felületi sérüléseket képes gyógyítani magán.
10-20 --> Eltört végtagjait képes pillanatokon belül összeforrasztani.
20-30 --> Regeneráció képessége elérhetővé válik. Így, ha netán harcközben elvesztené egy végtagját, visszatudja majd növeszteni.
30-40 --> Eledelét képes elraktározni, ha netán szükség lenne rá. Viszont csupán két mentődobást tud alkalmazni egy Resurreción bontás alatt.

[Furia de la sangre](Vérdüh): A szörnyeteg teljesen elvadul. Ordítása már jelzés az ellenfelek számára, hogy a fenevad támadni készül. Bőre ellenállóbba kezd válni és páncélként viselkedve, megvédi a közelgő kidou és fizikai támadásoktól. Természetesen csak a nála másfélszeresen erősebb ellenfelek ellen van nagyobb ellenállása. Két kezén és lábain vörös színű karmok jelennek meg, amik csúnya sérülést képesek okozni annak, akibe belemélyeszti. Akár képes vele letépni másnak az arcát, ha arra adódik alkalma vagy kibeleztetni az ellenfelét, ha ügyesen a közelébe férkőzik. A vérdüh állapot sajnos nem állandó és nem is kontrolálható. A képesség aktiválásához szükséges sérülést elszenvednie. Minél fájdalmasabb és erősebb támadásokat szenved el, annál gyorsabban aktiválódik a képesség. Miután a vérdüh állapot lecsillapodik, szükséges minimum három teljes körig pihennie, mielőtt újra aktiválódna. Ilyenkor teljesen elgyengül a lény. Vérdüh állapotban közveszélyessé válik. A szörnyeteg nem gondolkodik és akár csapattársakra is nekironthat, ha arra adódik alkalma. Ilyenkor jobb, ha nincsen senki a közelében.

0 -10 --> 2 körig tart a hatása (+1 Hierro növekedés)
10 – 20 --> 4 körig tart a hatása(+2 Hierro növekedés)
20 – 30 --> 6 körig tart a hatása(+2 Hierro növekedés)
30 – 40 --> 8 körig tart a hatása(+3 Hierro növekedés)

Kard,
Némi elemózsia, ha kap.

+ Logika
+ Siker
+ Új dolgok megismerése
+ Kaja
+ „Onii-chan!”

+ Játszani az étellel
+ Fejlődni
+ Az ellenfelet dominálni
+ Beteges szóviccek
+ Mosolyogni és vicsorogni

- Ami Inlogikus! (Nem logikusan történő cselekmények, feltételezések stb.)
- Nem ért meg bizonyos dolgokat
- Elveszik az ételét
- „Onii-chan”-tól messze lenni
- Második énjének beteges humorát

- Nyavalygó kajákat
- Gyenge, fejletlen lények
- Parancsok
- Ha elveszti valamelyik végtagját
- Nina naiv személyiségét

« Utoljára szerkesztve: 2019. Jan. 27, 20:38:29 írta Nina »

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 1 721 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:
"Omlik az ég, egy mesére zuhan... Na és akkor most mi van?"

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

Elérhető Elérhető

Re:Nina előtörténete
« Válasz #1 Dátum: 2019. Jan. 28, 01:07:50 »
Üdvölet! :3

Bár egész keveset tudunk meg a karakterről, azért ahhoz épp eleget, hogy kifejezetten érdekfeszítő legye a további sorsa. Remélem azért rájön, mi is történt vele, és kap rendes ruhát is. :3

A kért javításokat elvégezted, azonban ügyelj jobban a helyesírásra! Néhol rosszul használsz kifejezéseket, és egy-egy rag sem megfelelő, ezt néhány átolvasással kiküszöbölheted. Viszont önmagadhoz képest rengeteget fejlődtél, tehát ilyen apróságok miatt nem is kekeckedem tovább, a karaktert elfogadom! ^-^

Szint: 1. szint
Lélekenergia: 5000 LP
Kezdőtőke: 4000 ryou

A pontozás: Indulásként kapsz minden képességedre 1-1 pontot, ezen kívül pedig szabadon eloszthatsz 13 pontot (10 pont az LP-d után, 3 pont Las Nocheshez tartozás végett) a képzettségeiden, amik a következők:

• Fegyverforgatás
  • Pusztakezes harc
  • Helyváltoztató képesség
  • Hollow képességek
  • Resurreccion
  • Hierro
Ezen felül szinted után 1 pont jár Reiryoku kezelésre, amit a következő másodlagos diszciplínák között oszthatsz el:

• Erő
  • Ügyesség
  • Gyorsaság
Elosztott pontjaidat itt jelentsd le!
Kellemes játékot! ^-^