Szerző Téma: Shinigami Gyerekegylet  (Megtekintve 1791 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Ayasegawa Yumichika

Wiki King

Eltávozott karakterek

Globális Moderátor

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Shinigami Gyerekegylet
« Dátum: 2014. Júl. 04, 13:07:59 »
(click to show/hide)

A Shinigami Gyerekegylet a legjobb egylet egész Seireiteiben! Nálunk van minden, ami kellhet: játék, társaság, szórakozás és rendszeres programok! Az egylet székháza a Kuchiki birtokon található kalózhajó-bunker, ahol az egyletgyűlések is folynak, általában rengeteg nasi társaságában. :3 Ezen kívül a Nőegylet játszóházában is felbukkannak tagjaink, mert mi mindenhol ott vagyunk, ahol csak érdemes!
Célok – az egylet eredeti céljai* mellett – rendszeres programokat szervezni a gyerekeknek, eljárni moziba a legújabb filmekre, és segíteni egymást a fejlődésben, hogy egy igazi, összetartó csapat legyünk! *-*
*meghódítani Soul Societyt, eljutni az állatkertbe barikat és tigriseket simogatni meg sok-sok csokit enni

Egylet tisztségviselői:
 - Yoshida Yoriko, az egylet vezetője
 - Rosui Natsuki, az egylet alvezére
 - Masachika Ryuutarou, avagy a médiafelelős (PR menedzser)

Az egylet témája: A Karib-tenger kalózai

Tagjaink és Csoportbeosztás
A Jolly Joker kalózhajó és legénysége

Rosui Natsuki – kalózkapitány
Miyazawa Sanju Ren – elsőtiszt
Masachika Ryuutarou – navigáthor
Hayakawa Yuki Hajime – tüzérségi tiszt
Urufu Airi – hajószakács

Az üldöző brit flotta tagjai, avagy a Villámhercegnő zászlóshajó legénysége
Yoshida Yoriko – flottakapitány
Sierashi Katsuo – elsőtiszt aka jobbkéz
Shiroichi Anao – másodtiszt aka balkéz
Sierashi Kimiko
Shiranui Haruki

Hercegkisasszonyok
Rosui Suzume
Kuchiki Sayuri

Csaliherceg: Yoshida Yukio

Minden mindegy – aka pótlék/ágyútöltet: Kaminari Rosui Taka

Továbbá tiszteletbeli tagjaink:
Rosui Kagehime – aka csopimami, ügyeletes ragtapaszoló
Kuchiki Hana – lakatlan- és kincses-szigetek kormányzója, egylet-szponzor

Tagság:
 - Minden, maximum 18 évesnek látszó shinigami (vagy akadémista) karakter
(IC szinten 16-18 éves karik „Tiszteletbeli tag” címet viselik, de ugyanúgy egylettagnak minősülnek :3)
Jelentkezni Yoshida Yorikonál lehet!
« Utoljára szerkesztve: 2016. Jan. 08, 16:14:36 írta Ukitake Juushirou »

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 10 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

Re:Shinigami Gyerekegylet
« Válasz #1 Dátum: 2014. Aug. 06, 15:50:23 »
A magas polcocska
(Shibata Chiharu)

A mamának fontosacska dolgocskája akadt, ezért idejöhettem játszogatni. Sajnos a papa most nincsen itthon, mert fontosocska küldetésecskéje van és ezért nem lehettem velecskéje és Kepapi is sokatmokat dolgozocskázott mostanában. Majd szeretnék olyan nagyocska lenni, mint az Aniue és Aneue, hogy tudjak én is segítgetni a maminak *.* De azok a kislányocskák, akik még iskolácskákba járnak, nem dolgozgathatnak, sajnocska. De igazából nagyonacska titkocskában a mama megbízott egy fontosocska feladatocskával! Igen, igen, engemecskét, amit egyes egyedül kell megcsinálgatnom. *^*
A nyuszicska hozott nekem mesés színezőcskét, amit a mami felolvas nekünk az estécske, hogyha szépen kiszínezgetem benne a képecskéket! *_* Ez az én mai nagyonacska fontosocska feladatocskám. Színezgetni, hogy az estécske eljövetelekor legyen mesécskénk, amire elaludgathatunk. Igaz, én sosem, de nem tudigáltam elalcsizni a mesécskékre, nekem mindig kell bárányocskákat számolgatnom utána, de nem baj, mert én nagyon szeretem a bárányocskákat, főleg Yuzu bárányt! De most már a nyuszikat is szeretgélem, mert a nyuszi hozott nekünk igazi kis tapsifülesecskéket, sajnocska velük nem lehet alukálni. Bár én kértem a mamától nyuszis plüssöcskét és azt mondta, hogy majd kaphatok cuki nyuszicskát, ami pihe-puha selymes, és amíg Yuzu bárányocska a jobb oldalacskámon alszik, addig a nyuszicska, akinek még nem tudom, hogy mi lesz a nevecskéje, a bal oldalacskámon fog alukálni! *-*
Azonbanacska most színezgetnem kell, hogy a mama tudigáljon nekünk mesécskét mondani, de valaki túl magasságocskára rakta a ceruzácskákat. Próbáltam nyújtózgatni és lábujjhegyecskén álldogálni, nem érecskéltem el. Még a székecskét is odatoltam, hátha ha felállocskálok rá, akkor le tudom vennigélni a polcocskáról, de így sem sikerülgetett. T-T
- Suzume egyedülöcskén kell megoldigálnod!
– mondigálom magamnak biztatócskául.
Ha le tudom venni a ceruzácskát, akkor az egy nagy lépésecske, hogy nagylányocska legyek. Ugye? *w*
De bárhogyocska küzdöcskéltem sehogy se sikerülgetett, sőt egyszer majdnem le is pottyantam a székecskéről. T.T
Szép kékecske szoknyácskám aljácskát gyűrögettem és szipogtam párat, amiért nem sikerült elérnem a ceruzácskákat. Nem lesz esti mesécskénk T_T Az ismeretlen hangocskákra kaptam fel kobakocskámat és néztem az ajtócska felé kérdő szemecskékkel, hogy ki lehet az. Egy lányocska állt az ajtócskában, nem néni volt, mert a nénik magassabbacskák. Mondjuk nem volt magasocska, de talán ha megkérem őt, segít nekem leszedni a ceruzácskákat a polcocskáról! *.*
- Am… ne haragudj
– lépek mellé óvatosan. A papa mindig mesélt a rossz nénikről és bácsikról, bár a lányocska nem tűnik rosszacskának, azért vigyázok, ahogy a papa mindig is mondta! >.< - Ráéregetsz egy picicskét? Suzume nem éri el a ceruzácskákat, segítesz levenni őket a polcocskáról? ^w^ – mutatok a színes ceruzácskák felé. - Suzume szépen megköszöni, ha segítgélsz neki – nézecskélek rá reménykedősen, ahogy a tesócskáimra szoktam, hogyha a segítségücskékre van szükségecském.
- Te is shinigamicska vagy? Suzume is annak tanulgat ^w^ – újságolom el neki lelkesen, ahogy jobban szemügyre veszigélem a csinos ruhácskáját.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 15:54:05 írta Ayasegawa Yumichika »

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shibata Chiharu

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 400 / 15 000

Infó

Tárcában: 4 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2014. Aug. 06, 15:51:22 »
A magas polcocska
(Rosui Suzume :) )

*Mivel nem akadt különösebb feladatom, nagy unalmamban fogtam magam, és kicsit felfedezőúra indultam. Azaz szerettem volna, csakhogy egy idősebb shinigami-anyuka meglátott, és elkezdett kérdezősködni mindenféle zagyvaságot. Még felháborodottan meg is jegyezte, hogy egy ilyen kicsi lányt nem lenne szabad egyedül hagyni! De hát hiába mondtam neki, hogy én már nagylány vagyok, egyfolytában valami gyerekegyletről dumált, és elcipelt ide. Kíváncsian nyitottam be egy ajtón, ami egy szobába nyílt. Tele volt polcokkal, a polcok pedig játékokkal. Mivel láttam ott valakit, és éreztem a reiatsuját is, nem óhajtottam megzavarni, inkább leültem egy székre, ami kicsit kicsinek bizonyult a számomra.* ~Ez a nő gyereknek képzelt? Az még oké is… de hogy ennyire?!~ *fakadtam ki magamban. Cseppet sem volt ínyemre a helyzet, és az kívántam, bárcsak Arata-kun járt volna így. Ja, csakhogy ő már rég valamelyik osztagnál lébecolhatott, de ha a kezeim közé kerül, én tutira új frizurát varázsolok neki a kis buksija tetejére. Csak abban nem hinném, hogy lenne köszönet. Ám, eme nem épp szép gondolatokra kapitány néni szavai jutottak az eszembe: megbízik bennem, és mint nanaseki, nem is gondolhatok ilyesmire. Jó kislánynak KELL lennem. Ahogy jobban megnéztem a másik gyereket, ő is lány volt. Valamit nagyon el szeretett volna érni az egyik polcról, én pedig örömmel vettem, mikor segítséget kért tőlem. Tőlem! Abban a pillanatban igazán fontosnak éreztem magam.*
- Hát persze, hogy segítek! Nem nagy dolog, Suzume-chan - *mosolyogtam rá, majd én is nekiveselkedtem.*~ Tyűha, ez tényleg magasan van~*estem gondolkodóba, de hamar feltaláltam magam. Egy székkel mindent meg lehet oldani! Fogtam hát egy ilyen ülőalkalmatosságot, és aranyosan odatoltam a polc elé. Felmásztam rá, majd a zanpakutóm segítségével kissé arrébb löktem, úgy már le tudtam venni a polcról a ceruzás dobozt. Leugrottam a székről, majd Suzume-chan kezébe adtam az áhított tárgyat.* - Tessék. - *Suzume-chan azt mondta, shinigaminak tanul.* - Igen? És szereted az iskolát? Én nagyon szerettem, de most a harmadik osztagnál vagyok. A kapitány néni a legaranyosabb, bár… még csak ővele beszélgettem egyedül tőlünk. Sok barátod van az iskolában? - *Suzume-chan aranyosnak tűnt, így kicsi bátrabban mertem ismerkedni.*
- Shibata Chiharu vagyok, a harmadik osztag hetedik tisztje, de hívj csak Shibinek. A kapitány néni is így hív. - *mutatkoztam be büszkén.* - És én hívhatlak téged Suzu-channak?
*Kedvesnek tűnt, és örültem, hogy végre találkoztam egy hozzám hasonlóval is, aki alán jobban megért. A felnőttek néha olyan furcsák. Csak azt sajnáltam, hogy nincs papácásm, meg mamácskám, akinek beszámolhatnék, de ezeket a rossz gondolatokat el is hessegettem. Mert ugye, nekem van kapitány nénim, meg két hadnagy nénim is. Arata-kun is volt nekem, de már ő sincs. Nem baj, helyette lesz Suzu-chan a legjobb barátom. Persze, csak ha ő is szeretne velem barátkozni.*~A világon a legjobb dolog, ha van barátunk. A sok barát még jobb~
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 15:54:30 írta Ayasegawa Yumichika »

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2014. Aug. 06, 15:52:16 »
A magas polcocska

Felcsillannak a szemecskéim, amikor a halál istenecske helyeslően válaszolgatott nekecském és segít leszedni a színesecskéket a polcocskáról! Lelkesecskén toporogtam körülötte, ha véletlenül lepottyangatna a székecskéről, akkor el tudjam kapni, mert Suzume erős, mint a tesócskái. :3 De szerencsécskére nem kellett a segítségecském, mert a halál istenecske ügyesecskén megoldogatta a feladatocskát, amit kérigéltem tőle.
- Köszönöm!! ^w^ – mosolyogtam a nagylányocskára. - Igenecske, Suzume iiilyen nagyon szereti az iskolácskát! *.* – mutogattam meg a naaagyocska alatt, hogy mekorikát is értecskélek. Nagyra nyitottam kezecskéimet és magasba emelgettem őket, miután letettem a színes ceruzácskák dobozocskáját a földecskére.
- Shibi – próbálgattam a nevecskéjét. - Shibi-chan! – ismételgettem. - Ki a kapitányocskád, Shibi-chan, ki az aranyoska nénicske? – kíváncsiskodok oldalra döntött buksival. - Taki-nii is harmadik osztagocskás! – rikkantok lelkesen. - Taki-nii Suzume legidősebb bátyuskája, mindkettőnknek fehérecske a hajacskája – mesélem lelkesen. - A hetedik rangocska az jó? Hahaue harmadik tisztecske a tízedik osztagocskában. – Nem igazán értecskélem a rangocskákat, de azt tudigálom, hogy a kapitányocska és a hadnagyocska a legnagyobb és legfontosabb rangocska egy osztagocskában. Ők vezetik az osztagocskát!
- Igen, nyugodtan szólíthatod Suzumét Suzu-channak – mondigálom lelkesen. - Akkor mi most barátocskák vagyunk, ugye? – kérdezem boldogacskán. Hiszen megengedte, hogy becézgessem, szóval ez biztosacska ezt jelenti.
- Az Shibi-chan zanpakutocskája? – kíváncsiskodok, a kardocskára mutatva, amivel leszedegette a magas polcocskáról a ceruzácskákat. - Aneuenak és Aniuenak is van! Mi a nevecskéje, van neki? Suzume azt tanulgatta az iskolácskában, hogy mindegyik kardocskának van – billentem oldalacskára a kobakocskámat.
- Shibi-channak van családja? Mármint Shibi-chan csak picikét magasabb Suzuménál, szóval onnan gondolocskálom, hogy még nagylány létére kislány, mint Aneue. Shibi-chan is tagja a gyerek egyletecskének? Suzume az, és nagyon vicces! Shibi-channak mi a kedvenc állatocskája? Suzuménak a hattyúcska és a bárányocskák, meg a nyuszicskák! – mesélgetem el Shibi-channak, közben a színes ceruzácskákkal lecsüccsentem az asztalkához.
- Suzuménak ki kell színeznie a mesekönyvecskés színezőcskét, mert Hahaue akkor fog mesélni esti mesécskét, ha szép színecske, hoppá – kaptam a szácskámhoz. - Ez titkocska – suttogtam, halkabbra véve a hangocskámat.  - De ha Shibi-chan segít, abból nem lehet bajocska, csak titokban kell tartacskálnunk! – mondom lelkesen, Shibi-chan felé nyújtva egy kék színecske ceruzácskát, mert szerintem az illik hozzácskája nagyonacska.
- Várj! – szóltam közbe, nehogy elkezdjen színezgetni. - Először le kell tenned az eskücskét! - mondigálom. - Tett a kezecskédet a szívedre és nézzél keresztbe – mutogattam, hogyanacska. - És ezt kell mondigálni, hogy: Kígyócska, békácska, gyíkfarokocska – kezdek bele, majd megvártam, míg Shibi-chan is elismételgeti. - Ha árulkodom, halottacska vagyok! – Ha Shibi-chan letette az eskücskét, akkor már semmicske nem akadályozgatta, hogy színezgessük a könyvecskét! *_*
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 15:54:49 írta Ayasegawa Yumichika »

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shibata Chiharu

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
5 400 / 15 000

Infó

Tárcában: 4 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2014. Aug. 06, 15:53:36 »
A magas polcocska

*Suzu-chan csak kérdezett és kérdezett, én meg csak válaszoltam és válaszoltam. *
- Az jó. Én is szerettem, amikor még oda jártam. - *mosolyogtam. Suzu-chan nagyon kíváncsi, és tanulékony lehetett, bár néha a sok –cska és –cske kissé zavart, de hát Suzu-chan az Suzu-chan.* - Te hány éves vagy, Suzu-chan? - *érdeklődtem.*
- Igen, Mizu no Shinju a neve, Vízgyöngy. - *bólintottam, mikor a zanpakutókról kérdezett.* - Mindegyiknek van neve, és van egy típusa is. Az enyém elemi, víz típusú. Akarod, hogy meséljek még róluk? - *lelkesedtem a feldobott témán.  Aztán Suzu-chan megkérdezte, van-e családom… hát, nem nagyon tudtam, mit válaszoljak, valahol biztosan…*
- Tudod, Suzu-chan, én nem itt születtem. Engem egy shinigami néni küldött ide még régen, de itt nőttem fel, Rukongaiban. Valahol biztos itt van már a családom is - *gondolkodtam el. Ez nekem még eszembe se jutott, hogy fontos lehet.* - Viszont van Kapitány nénim, és két hadnagy nénim is! Kagami Ai néni a kapitányom. - *feleltem büszkén.* - Igen, jó. Húsz tiszt van egy osztagban, és én abból a húszból a hetedik vagyok, és minél kisebb a szám, annál nagyobb a shinigami rangja - *próbáltam érthetően magyarázni Suzu-channak, nehogy rosszat tanítsak neki. Elég nagy felelősséggel jár Nanasekinek lenni.*
- Gye… Gyerekegylet? Az milyen? - *fejem felkaptam a kérdésre. Hallottam már különböző egyletekről, de nem igazán tudtam, azok még is mire jók. Talán olyasmi lehet, mint amilyen az emberek világában az iskolai klubbok. Ott mindenki választhatott maga, hogy hova akar csatlakozni.*
- Én régen szerettem a pillangókat. Volt is egy Chou-kunöm, de Chou-kun nem akart a barátom lenni, és elment. Suzu-chan, te ugye szeretnél a barátom lenni? - *kérdeztem mosolyogva. Suzu-chan aztán elmesélte, hogy a ceruzák a képeskönyv kiszínezéséhez kellenek, mert úgy lesz esti meséjük aznapra. A vicces esküjét nevetve tettem le.*
- Kígyócska, békácska, gyíkfarkocska, ha árulkodom, halott vagyok!
*Sosem gondoltam rá, hogy ilyen jó lehet játszani, ha az embernek társasága is van hozzá.* - Melyik oldalt szeretnéd te színezni előbb? És mi a kedvenc meséd eddig? - *kiválasztottam két szép színt, amit szerettem: a kéket és a lilát.* - Én nem sok mesét ismerek.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 15:55:38 írta Ayasegawa Yumichika »

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2014. Aug. 06, 15:55:15 »
A magasocska polcocska

- Suzume már öt évesecske – mutigálom a kezecskémmel is a számocskát. Nyitva van az egész tenyerecském, mert így ötösöcske. Büszkécskén húztam ki magacskámat. - Suzume már egy igazi nagylányocska! – mondigálom mosolyocskával az arcocskámon. Örülgélek, hogy Shibi-chan is szereti az Akadémiácskát, vagyis szeretgette.
- De jócska! És Vízgyöngyöcske mire képes? A kardocskáknak van külön képességücskék is, Suzume tudigálja, mert mesélgették nekicske – kérdezgélem izgatottan. - Mit jelent az, hogy víz típusocska? – billentgetem oldalra kobakocskámat, értetlenkedve. - Vajon Suzumének a zanpakutocskája milyen típusocska lesz? – gondolkodok el hangosocskán. Engem tényleg nagyonacska érdekelget! *.*
Meglepettecskén hallgatgatom végig Shibi-chan történetecskéjét, amicskében azt mondigálja nekecském, hogy nem tudigálja, hogy hol van a családocskája. Ez szomorúcska! Szácskám lefelé is görbülecskézik emiatt. De, hogy két hadnagyocskája és Kagami Ai taichou-samája is vagyonacska nekicske sem pótolgatja szerintecském a családocskát. Nekem nagy családocskám van, vannak tesócskáim és mamácskám, akik szeretgélnek, és a mamától sok-sok okosságot tanulgathatunk. Van szép Kemamim és okosocska Kepapim is.
- Úh, akkor az jócska, hogy te hetedik tisztecske vagy? – kíváncsiskodom, mert jól szeretném tudigálni ezt. Szóval, ha a mama harmadik tisztecske, az nagyonacska jó? *.*
- De hallocskázod, Shibi-chan… az nem jócska, hogy van családocskád, de még sincske, mert a kislányoknak kell mamácska és papácska és tesócskák, akiktől tanulgatnak és szeretik őket és vigyázgatnak rájucskák. Riko-senpainak is van családja, és Tsuki-channak is. Szeretnéd, hogyha Suzume segítene megkeresgélni a családocskádat? Suzume szívecseskén segít, sőt, Hahaue is, ebben egészenecske biztosocska vagyok! Addig lehetsz Suzume nővérecskéje, szeretnél Suzume nővecskéje lenni?
– mondigálom gyorsacskán. A mama emiatt rám szokott szóligálni, mert mostanacskában sokszor csinálgatom. Én nem is veszigélem észrecske, vagy van, hogy későcskén, de akkor már mindegyecske. Bár Shibi-chan biztosocska szól, hogyha nem értigél valamicskét, nem?
- A Gyerekegyletecske az ilyenecske – mutatok körbécske. - Játszogatunk, édességecskéket eszigélünk, nagyon viccecske! – mosolyocskálok, amikor eszecskémbe jut a kalózocska és britecske hajócska csatácska.
- Ez, de szomorúcska! – mondigálom a pillangócska történetecskét halligálva. - Igenecske, Suzume szívesecskén lesz Shibi-chan barátocskája, de inkább a húgocskája szeretne lenni – felelgélem vidámocskán. Szeretem a tesócskáimat, de ha minél többenecskén vagyunk, annál jobbacska, így sokkal viccesebbecskék lesznek majd a társasocska játékocskák!
Nagyon büszkécske voltam Shibi-chanra, hogy nem riadocskázott vissza az eskücskétől és letettetgette azt, hogy velem színezgethesse a könyvecskét. Boldogan nyitottam ki az egyik oldalocskán, ahol egy bárányocska álldigált a rétecskén és erdőcske vette körül, meg kerítésecske, és voltak felhőcskék meg napocska is rajta.
- Suzume ezt szeretgélné először kiszínezgetni – bökök rá a bárányocskára. - Suzume színezgetheti a bárányocskát? Ugye, ugye színezgetheti? – fekete színecskét vettem a kezecskémbe, mert úgy döntögettem, hogy a bárányocska ritkácska és különlegesecske lesz, mert fekete színűcske lesz! *_*
- Az aranyszőrücske bárányocska Suzume kedvencecskéje!
– vágtam reácska gyorsanacska a válaszocskámat. - Meg a hat hattyúcska *_* És a hattyú hercegnőcske! – teszem hozzá lelkesecskén. - Pedig a mesécskék jók, Suzume mamácskája minden este mesélget, ha Shibi-chan Suzume nővérecskéje lesz, akkor Shibi-chan is hallgathat sok szép mesécskét! Vannak dalocskás mesécskék is, amit Hahaue szokott énekelgetni, és a mamácskának nagyon szép hangocskája van! *.*
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 15:55:56 írta Ayasegawa Yumichika »

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 42 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Nov. 29, 14:55:30 »
Halihó~!
Ahogy ígértem, meghoztam a szavazást alvezér, csapatmami és csopitéma ügyében (ez utóbbira elég sok ötlet érkezett még úgy is, hogy kevesen ötleteltünk @.@) Na szóval, nem is húzom tovább, először a jelöltek:

Csopimami
  • Rosui Kagehime (3 jelölés)
  • Kuchiki Hana (1 jelölés)
  • Yamasaki Shizuka (2 jelölés)
  • Shiranui Naomi (1 jelölés)
Alvezér
  • Rosui Natsuki
  • Masachika Ryuutarou
  • Miyazawa Sanju Ren
Téma-javaslatok (szisztéma: film, amit a gyerekek megnéznek, abból eredő csapatfelállás, javaslattevő neve)
  • Karib-tenger kalózai (kalózok vs. brit flotta) – jelenlegi
  • Man in Black (Ügynökök vs. Űrlények) – Anao
  • Harry Potter (Főnix rendje vs. Halálfalók) – Anao
  • Oroszlánkirály (Sima oroszlánok vs. számkívetett oroszlánok) – Anao
  • Star Wars (jedi vs sith) – Yoriko
  • Pán Péter (kalózok vs elveszett fiúk) - Yoriko
  • Robin Hood (Robin Hood vs sheriff) - Yoriko
  • A hercegnő és a kobold (királyság vs koboldok) – Yukio
  • Mackótestvér (medvék vs emberek) – Yukio
  • Transformers (álcák vs autobotok) – Katsu
  • Mátrix (ügynökök vs ellenállók) – Katsu
  • Bosszúállók (szupcsihősök vs marvel rosszak) – Katsu
  • Verdák vs Repcsik – Katsu
  • Digimon vs Pokemon>-> – Katsu
  • Asterix és Obelix (gallok vs rómaiak) – Katsu
  • Így neveld a sárkányodat (Hickup vs Draco) – Katsu
  • Lego-kaland (építők vs Lord Biznisz emberei) – Katsu
  • Az öt legenda (őrzők vs Pitch és a gonoszak) – Katsu
  • Hercules (Hercules vs Hades) – Katsu
  • Mortal Kombat (Földbirodalom harcosai vs Egyesült külső világok harcosai) – Ryuu
  • Jet Lee vs Jackie Chan – Ryuu
  • Chuck Norris vs Bruce Lee – Ryuu
  • Karate vs Kung Fu – Ryuu
  • Kung Fu Panda ( Sárkányharcosok vs Tai lung /hópárducok/) – Ryuu
  • A fehér kígyó legendája (emberek vs démonok) – Ryuu
  • Múmia ( emberek vs egyiptomi papok/ kínai császár serege/ skórpiókirály serege) – Ryuu
  • D, a vámpírvadász (dampírok (félvérek) vs vámpírok) – Ryuu (cenzúra: 15 év alatti nem nézheti)
  • Underworld (vámpírok vs vérfarkasok) – Ryuu (cenzúra: 15 év alatti nem nézheti)

Ha kihagytam valamit vagy valakinek egy fontos javaslatát, tessenek sikítani még ma! Éjfél után nem javítok!

Szavazni PÜ-ben lehet, nálam, december 6. 12:00-ig!
    Szabályok a szavazáshoz:

- Csopimamiból és alvezérből minden KARAKTER 1 jelöltre szavazhat (aka: akinek 2 vagy több karija van, az mindegyik nevében adjon le egy voksot) - lehetőleg mindenki arra szavazzon, akire a karaktere(i) voksol(ná)na(k)!
     - Témaötletből, mivel rengeteg van, minden kari 3-ra szavazhat, a kapcsolódó filmek alapján (aka: karinak melyik film tetszene annyira, hogy arra a témára voksoljon)

Savazgatás után majd megcsináljuk a csopibontásokat is. ^-^ Azért fontos, mert a jövőben szeretnék majd egyletprogikat csinálni, hogy ne csak lógjon a levegőbe az az 1 pont mindenkinek, hanem tényleg legyen interaktolásra és játékra lehetőség mindenkinél - ezért kéne olyan téma, ami a többségnek tetszik és szeretné.
    Köszöntem~!  :mami:

HYL küldetéshez kellő infók (pontozás+technikák)
(click to show/hide)

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 42 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Dec. 12, 11:33:30 »
Halihó~!
A héten sikerült mindenkinek szavaznia, így jöttem is közzétenni az eredményeket:

Csopimamink a szavazatok felével (ami 4 jelöltnél elsöprő győzelem) Rosui Kagehime lett - Himecchan azt mondta, szívesen elvállalja, úgyhogy gratulálunk az egylet új anyukájának! :3

Alvezér-választásunkon szintén a szavazatok felét megszerezve Rosui Natsuki lett a győztes. // Ha nem szeretnéd elvállalni vagy valamilyen kérdésed van, nyugodtan keress PÜ-ben! ;) //

Egylettéma: ez fogós kérdés volt, rengeteg lehetőség értelemszerűen óriási szórást eredményezett. Nagyon sok téma kapott 1-1 szavazatot. Ennek ellenére 2 téma is képes volt 6-6 szavazatot bezsebelni, valamint egy 3. témajavaslat 5 szavazatot - ezek után a legjobbnak mindössze 3 szavazata volt. Ilyen szoros versenynél szerintem úgy igazságos, ha még egy szavazást írok ki (tényleg az utolsót), nem pedig érme-feldobással döntöm el, hogy melyik legyen. Kérek mindenkit, hogy minden érintett karijával szavazzon!
Lehetőségek ezúttal:
  • Karib-tenger kalózai
  • Star Wars
  • Pán Péter
Eredetileg rendes szavazást akartam csinálni, de multisoknak egyszerűbb PÜ-ben jelezni a savjaikat, szóval: Szavazni ezúttal 1 db témára lehet, és lehetőleg oldjuk meg december 15. 24:00-ig. Most nem fogok senki után rohangálni, ha határidőig ketten szavaznak, maradunk az eredeti témánál és akkor nincs vita.

Köszöntem~! ^-^

HYL küldetéshez kellő infók (pontozás+technikák)
(click to show/hide)

Karakterlap

Miyazawa Sanju Ren

Eltávozott karakterek

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 000 / 10 000

Infó

Tárcában: 8 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Lávavörös (elemi tűz)

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#D3471E // #9EE8D9

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2017. Nov. 04, 23:09:07 »
[[ Kalózok a láthatáron! ]]

Belejtettem Rihitóval a bunkerba. Tudtam, hogy korán érkeztünk, de jobb időben kiokoskodni valamit a másik hajócsapat ellen. Menő kalózoknak kell lennünk! Most, hogy már tudom is a filmnek köszönhetően, hogy pontosan mi csodák, sokkal inkább elhívatottabb vagyok!
  – Huh, Senchou1? – meglepetten mentem oda mellé, amikor megpillantottam őt. Próbáltam kilesni mit alkot. Végül úgy döntöttem egyenes leszek, és nem járkálok körülötte. Néhányan nem szeretik, ha ezt csinálgatom. – Mi járatban? Hogyhogy te is ilyen korán itt vagy? Vagy!! Te is haditervet jöttél kifundálni a másik flotta ellen? Segítsek? – széles vigyor kúszott az arcomra. Első tiszti posztomból kifolyólag rögtön fel is ajánlottam magamat. Örömmel segítenék!
  Ahogy megkérdeztem tőle ezt észrevettem, hogy Rihito közben nagyon nyomulni kezdett Natsunál2. Dörgölőzött hozzá, hogy némi figyelmet kapjon, még a motorja is járt mellé. Bármit is csinált éppen Natsu, most Rihito akart lenni a központban. Olyankor pedig jobb megadni neki, amit akar, mert teljesen bekattan!
  – Rihito szeretné, ha megsimogatnád! – vigyorodtam el. – Kedvel téged! – magyaráztam meg neki pöttöm Rihito viselkedését. Nagyon epekedett azért a fülvakarásért. Eszembe jutott, hogy sokan megrémülnek tőle először, ezért letelepedtem a földre, hogy megsimogassam Rihitót, hogy Natsu is lássa, nem harap. – Látod? Nem bánt. Rihito csak a csontarcúakat harapja meg, a lidérceket. Nem kell félned tőle – igyekeztem bátorítani. Ha esetleg nagyon megijedne tőle, akkor megpróbálom Rihitóval megbeszélni ne piszkálja Natsut. Legalábbis remélem hajlandó hús fejében egyességet kötni!
  Most hogy jobban belegondolok egyszer sem csevegtünk Natsuval négyszemközt. Ami kár, mert egyrészt egy csapatban vagyunk itt az egyletben! Másrészt meg úgy tudom, hogy ő is hadnagy ott a 13. osztagban. Merthogy ketten voltak és ikrek. De amikor legutóbb egymás mellett láttam őket, ő sokkal kisebb volt. Kezdtem is összezavarodni emiatt, miképpen is megy akkor ez az iker dolog.
  Megvakartam a fejem búbját. Nem is értem minek töröm ezen a fejemet, amikor meg is kérdezhetem!
  – Ritkán látlak mostanában az osztagban – jegyeztem meg. – Te is hadnagy vagy ott, nem igaz? A tizenharmadik egységnél! Amúgy tényleg ikrek vagytok Aokival3? Mármint Kiyának4 is van ikre és ők totál egyformák. Meg úgy emlékszem, egy időben ti is azok voltatok. Mi történt? Mi változott? Azt hittem, hogy az egyformaság valami jellegzetes iker dolog – érdeklődtem utána kíváncsian. Reméltem, hogy némi fényt vetít nekem erre a dologra. Én nagyon szeretném legalábbis megérteni ezt. – Amúgy mióta vagytok Fuku-taishouk5? Csak azt tudom, hogy amikor az előző Taishou6 elküldött bűntető szolgálatba a tizenkettesekhez, akkor még nem voltatok ott, aztán mikor visszajöttem, akkor már igen. Ugyanakkora meglepetés volt, mint a Taishou csere. Amúgy, hogy lettetek Fuku-taishouk? Nekem az a célom, hogy majd a 13. osztag kapitánya legyek – böktem hüvelykujjammal magamra széles mosollyal. – Szóval jól jönnének a tippek!

1Senchou: hajós kapitány; itt Natsukit érti alatta (azért nem hadnagynak szólítja, mert a Gyerekegyletben Natsuki a kalózos játéknál hajós kapitányi posztot tölt be).
2Natsu: Rosui Natsuki (Sanju kiejtése: Naczu)
3Aoki: Rosui Naoki (Sanju kiejtése: Ajokki)
4Kiya: Meiou Tokiya (Sanju kiejtése: Kidzsa)
5Fuku taishou: hadnagy
6Taishou: kapitány

Karakterlap

Rosui-Genki Natsuki

Eltávozott karakterek

Shinigami

13. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
15 500 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 32 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
fekete és sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#EEF51D#0ca9c0

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2017. Dec. 09, 19:18:41 »
Kalózok a láthatáron

Nagyon szigorúan rendezgettem a csomagocskákat. Anyuval előző nap nagyon ügyeskedtünk a konyhába, hogy sok sok házilag sütögetett finomság készüljön mára. Szerettem, ha az osztag tagocskáknak volt mit rágcsálniuk. És örültem, hogy Anya ebben segített is nekem. Így aztán nagyon lelkesen pakolgattam a csomagocskákat, az asztalocskán, amikor hirtelen zajt hallottam. Meglepődve hallgatózgattam, hisz még korán volt ahhoz, hogy a többiek is megérkezzenek. Ám nem mumus érkezett titokban, hanem Ren első tiszt, és hűséges segédje hai!
   -Ren Első tiszt! -köszöntem neki, ahogy azt olvasgattam a könyvecskékben is, hogy szokás a kalózocskák között. Gyors elő is vettem neki is egy szemkötőcskét is, hogy tegye fel, igazi kalóz külseje legyen hai! A sok sok kérdésére oldalra biccentett buksival néztem rá. Örültem neki, hogy ilyen kedves volt, és még segíteni is szeretett volna.
   -Haditervecskét majd mindenképp kell csinálgatni! De azt nem szabad, és nem is lehet üres pocival hai! Szóval Natsuki hozott pociba valókat, hogy majd ha megtömte mindenki a hasacskáját, utána jobban menjen a tervezgetés, és a gondolkodás is hai! Azért van már most itt Natsuki is! - magyaráztam neki lelkesen.  -És Natsuki mindenképp szeretné, ha majd Sanju is segítene a haditervben! - tettem hozzá, nehogy itt azt higgye, hogy az ő ötletei nem fontosak! Holott kíváncsi voltam rájuk nagyon hai! Arra csillogó szemekkel kukkantottam le, amikor megéreztem a dörgölőzés jól ismert érzését. Azt hittem Cica talált el hozzám, ugyanis még az ebéd utáni pihenőjét töltötte, amikor én indultam, és nem akartam szegényt felébreszteni.  Azt hittem, hogy őt fogom  lent látni, ám egy ismeretlen Cica hízelkedett! Ettől aztán egyből nagyon boldog lettem. Főleg, amikor kiderült, hogy meg is szabad simogatnom!
   -Natsukinak tényleg szabad? - nagyon boldogan tartottam oda a kacsómat, ahogy én is leguggoltam mellé, hogy meg tudja szimizni, mielőtt megsimogatom. Utána viszont nagyon lelkesen kezdtem hozzá, hogy minél alaposabb kényeztetésbe részesítsem. Arra azért kíváncsian pillantottam fel, amit Sanju mondott. -Szokott csontmaszkos mumusokat is harapni ez a Cica? Akkor ő is varázscica? Milyen varázsokat tudogat? -kérdeztem nagyon nagyon kíváncsian. -És ő is szokta Sanju~t tanítgatni? Sok sok cica és tündér okosságra? - lehet, hogy Cica rokona ez a cica? Vagy az is lehet, hogy Nyanko Sensei~nek? Izgalmas lehetőség volt mind a kettő!
Cicás habos gondolataimból a kérdése riasztott fel. Az osztaggal kapcsolatban volt kíváncsi.
   -Natsuki most főleg csak dolgozni szokott ott lenni hai! - bólintottam picit. -Naoki szokta inkább most rendezni az ügyeket hai! Naoki most nagy lett, és erős, meg okos is! -magyaráztam, csak az egyik kacsómmal, mert a cicát nem igazán akaródzott abbahagynom simizni… -De Naoki is nagyon ügyes, meg őt is nyugodtan meg lehet kérdezni sok sok mindenről! Natsuki most tanul sokat, meg igyekszik segíteni ahol csak tud! - tettem hozzá. Azt tudtam, hogy még nagyon nagyon sokat kell tanulnom, hogy ügyesebb hadnagyocska legyek.  -Naoki gyorsabban nőtt, mint Natsuki, szóval ő most a nagyobb, de Natsuki az idősebb két perccel! - mutattam az ujjacskámmal, hogy pontosan kettő perccel. -Ezek szerint Sanju már korábban is volt az osztagnál. Milyen volt? És az egy meg ketteseknél? Miért kerültél át? És milyen volt a régi kapitány? - nagyon nagyon kíváncsi voltam hai. Elvégre én az egy meg nullásoknál voltam korábban, amit tizedik osztagocskának hívunk hai!
   -Sanju ügyes kapitányocska lesz Natsuki szerint! - nem kételkedtem benne, hogy ha eldöntötte, hogy kapitányocska akar lenni, akkor kapitányocska is lesz! -És miért akar majd Sanju Kapitányocska lenni? -erre azért kíváncsi voltam hai!

Karakterlap

Miyazawa Sanju Ren

Eltávozott karakterek

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
9 000 / 10 000

Infó

Tárcában: 8 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Lávavörös (elemi tűz)

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#D3471E // #9EE8D9

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2018. Jan. 20, 20:12:00 »
[[ Kalózok a láthatáron ]]

A hallott megnevezésre büszkén vigyorogtam. „Ren első tiszt” – még a Renen sem akadtam fent, pedig elég kevesen hívhatnak így. A figyelmemet lekötötte az „első tiszt” jelző. Naná, hogy elégedett voltam vele!
  A szavak varázsából a kezembe kapott szemkötő rugdalt kijjebb. Egy pillanatig zavartan nézegettem, majd megvont vállal pakoltam fel Rihitóra. Jól állt neki, igazi tigris-kalóznak nézett ki.
  – Köszönöm Senchou! De én majd olyan kampós kezet szeretnék, mert az menő! Ez is az – böktem a szemkötőre. – De nekem szükség van mindkét szememre! Hogy ne tudjanak semmi garázdaságot elkövetni ellenünk – magyaráztam, miért nem magamra pakoltam fel a szemtakarót.
  – Wáó! Ez nagyon kedves tőled – kaptam fel a kobakomat az étel emlegetésére. –  És te csináltad őket? – kérdeztem, miközben lelkesen szimatoltam körbe, hátha az illatukról meg tudom állapítani miket hozott Senchou, hogy ne maradjunk éhen. Ami azt illeti, már most nagyon éhes voltam! Pedig Anigóval néhány órája voltunk ebédelni.
  – Ez csak természetes, hogy segítek! – húztam ki magamat, miközben hüvelykujjammal magamra böktem. – Rengeteg ötletem van! Tényleg, mit szólnál egy meglepetés támadáshoz? – kérdeztem lelkesen. Annyi tervem akadt, hogy nem bírtam magamba tartani mindaddig, míg megérkeznek a többiek.
  – Persze, hogy szabad! Hisz Rihito jött ide hozzád, hogy szeretgesd – mosolyogtam bátorítóan Natsura. Rihito valóban nem harapott, igazi kezes bárány volt, örömmel tartotta oda a fejét a vakargatásért. Én is megvakargattam közben a hátát, ahol tudtam, hogy szereti.
  – Varázs cic? Huh, így eddig sosem gondoltam bele – vakartam meg a tarkómat kissé zavartan. Natsu remek kérdést tett fel Rihitóról. Valóban varázsmacska lenne? – Hát, tud hihetetlen dolgokat az biztos! – bólintottam rá végül.
  – Csontmaszkos mumus? Az milyen? Rihito inkább lidérceket szokott bántani, ha olyan van. Meg hát beszélni igaz nem tud, meg úgy nem is tanított dolgokra. Viszont nagyon okos! Érti, amit mondasz neki. Igaz Rihito? – néztem rá a tigrisre, mire ő helyeselve megrázta a kobakját a szavaimra, hogy megmutassa, igazat szólok. – De mindenben a bajtársam, bármikor számíthatok rá – fűztem hozzá. – Inkább társak vagyunk, nem a tanárom és én sem a gazdija vagyok – igyekeztem megmagyarázni a különleges kapcsolatunkat. – Szeretnéd, hogy megmutassa a varázslatát? – kérdeztem rá. Ha igennel felelt, akkor Rihito felé lestem mit szól hozzá. Nem úgy tűnt, mint aki ellenezné. Jeleztem neki, hogy még ne alakuljon át, nehogy megrémissze Natsut.
  – Rihito lehet most picit meg fog változni, de attól még ugyanaz marad! Nem fog bántani – kezdtem bele. – Gyere egy kicsit hátrébb, hogy Rihitónak legyen helye, okés? – kinyújtottam felé a kezemet, hogy pár lépést odébb kísérjem. Ekkor mutattam Rihitónak, hogy már szabad a pálya.
  Rihito nagyon könnyedén változott át nagy tigrissé. Olyan volt számára ez, mint a levegővétel. Amikor végzett a varázslatával, lefeküdt a földre, majd eldőlt az oldalára.
  – Tádá! – mutattam Rihitóra. – Gyere csak, nyugodtan megsimogathatod. Csak a farkával vigyázz, mert az néha lángra kap! – figyelmeztettem erről Natsut, miközben odamentem Rihitóhoz, hogy megvakarjam a hasát.
  – Natsu, téged az a Cica, akit az előbb említettél… Ő szokott tanítani? Hogyan és mire? Tud beszélni?  Hogy néz ki? – kíváncsiskodtam közben. Nem felejtettem el, hogy mit mondott. Már korábban is szerettem volna feltenni a kérdést, de csak most jutott idő rá.
  – Huh, miért? Hol szoktál lenni, amikor nem dolgozol? – kérdeztem rá. Fura volt, hogy a hadnagyok nincsenek mindig az osztagnál. –  Hogy lehet az, hogy te vagy az idősebb mégis fiatalabb? Hány évesek vagytok amúgy? – billentettem oldalra a fejemet, miközben azon tűnődtem, ez mégis hogy lehet. Kezdtem elveszteni a fonalat az ikrekről alkotott képemről. – Mi történt Aokival, hogy ennyivel magasabb lett nálad? – Utólag gondoltam bele, hogy ezt lehet nem Natsutól kellene megkérdeznem, hanem egyenest Aokitól, ahogyan azt a Senchou korábban tanácsolta is. Hátha tud tippeket adni a felnövéshez, az jól jönne néha, mert szeretnék egy kicsit magasabb lenni!
  – Hát, ez egy eléggé hosszú történet. Eredetileg a 13. osztag az osztagom, mármint oda soroltak be, amikor elvégeztem az Akadémiát – kezdtem bele ebbe a hosszúnak ható sztoriba. Mondjuk Natsu tuti nem kérdezte volna, ha nem érdekelné. Szóval nem láttam akadályát annak, hogy elmeséljem. – A tizenketteseknél viszont borzalmas volt. Tudod, büntetésből kellett odamennem – sóhajtottam fel. – Nagyon ijesztő szörnyek vannak a tizenkettesek alagsorában. Ha esetleg ott jársz, kétszer is nézz be a hátad mögé! – súgtam nagyon halkan, hogy azért tisztában legyen ezzel, ha valaha Natsu odakeveredne, akkor ne érjék meglepetések. – És a kert! Képzeld, tele vannak húsevő növényekkel! Az egyiket állítólag velociraptorokkal etetik! – fogalmam sem volt nekem se arról, hogy mi volt az. De ijesztő volt, annyi szent! – Viszont igazságtalan volt, amiért odaküldtek – szusszantam fel, immáron rendes hangerővel beszélve. – A kapitány ugyan nagyon szép és rendes volt! De a hadnagy… A hadnagy nem olyan volt, mint ti. Ő mindenbe beleütötte az orrát. Még mások titkába is! Neked is van titkod Natsu? – kérdeztem rá. – Nem kell elmondanod, hogy mi az! A titokban pontosan az a jó, hogy senki nem tud róla. Nos, képzeld csak el, ez a hadnagy ki akarta deríteni az egyik titkomat, ami nem tartozott rá. Aminek én nagyon nem örültem. És képzeld, hiába szóltam neki, hogy fejezze be, nem tette. Natsu, te hogy reagálnál egy ilyen helyzetre? – kérdeztem rá, ezúttal, mielőtt folytattam volna, megvártam a válaszát. – Hát, én nagyon nem voltam boldog. Szóval kicsit megütöttem, ezért a kapitány úgy döntött, hogy elküld egy kis időre az osztagtól. Viszont így nem kellett elmondanom a titkomat! Ezért voltam a tizenketteseknél, sokat kellett segítenem, főleg takarítanom és csak ezután jöhettem vissza – fejeztem be a történetemet arról, miért jártam meg a tizenkettedik osztag barakkját anno.
  – Tényleg így gondolod? – ragyogó szemekkel néztem fel rá. Az első olyan halálisten volt, akinek meséltem arról, hogy kapitány akarok lenni és nem nevetett ki. Őszintén meglepett ezzel! – Hogy miért szeretnék kapitány lenni? Oh, hát ennek is van története! Szeretnéd hallani? – kérdeztem széles mosollyal az arcomon. Mindeközben törökülésben kényelmesedtem el Rihito mellett. Előre-hátra hintáztattam felső testemet, miközben azon gondolkodtam, miket meséljek el Jijiről.
  – Hát, egyszer régen volt egy nagyon bátor és menő kapitánya a 13. osztagnak! Rövid ezüst haja volt és kék szemei, magas volt és egy kardcsapásával száz lidércet is meg tudott tisztítani! – mesém alatt kezemmel imitáltam azt a menő kardcsapást. – Ő volt az én nagypapám! És övé volt ez a sál – emeltem meg a nyakamban lévő sál végét, ahol ott volt a szép virágminta. – Az az álmom, hogy én is olyan jó harcos legyek, mint régen ő! És ha elég erős leszek, én is kapitány leszek, mint ahogyan ő volt, hogy vigyázzak a régi osztagára – húztam ki magamat. – Ezért szeretnék Taishou lenni – néztem elszántan Natsura. – Viszont még nagyon sokat kell tanulnom. Akitől eddig tanultam vívni, ő… Nos, ő most már nem tud tanítani – egy pillanatra elszontyolodtam. Rihito érzékelte csüggedtségemet és azonnal odadugta az arcomba az orrát, hogy felvidítson. Menten mosolyt csalogatott az arcomra. Hálásan simogattam meg a buksiját.
  – De majd keresek valakit, aki elég ügyes ebben és tud segíteni nekem! – mondtam el Natsunak a tervemet. – Bár még nem találtam… És te Natsu? Miért lettél hadnagy? Szeretnél majd kapitány lenni? Azt nem mondtad el, hogy hogyan letettek Fuku-taishouk. Elmeséled? Vagy titok? – kíváncsiskodtam utána. Nem volt mindennapi, hogy ketten hadnagyok egy osztagnál. Biztos nagyon izgalmas történet lehet, örömmel meghallgattam volna!

Karakterlap

Rosui-Genki Natsuki

Eltávozott karakterek

Shinigami

13. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
15 500 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 32 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
fekete és sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#EEF51D#0ca9c0

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2018. Ápr. 23, 00:16:40 »
-Natsuki is segített!  -bólintottam -Még nem engedik mindent egyedül csinálni, de Natsuki is segít, meg igyekszik!  Túl magasacskán van még sok minden a konyhába, és nem ér el Natsuki mindent. De már kevergethet, meg Nee~chan a habverést is megengedte! Bár az elég fárasztócska munka!  Viszont utána finom lesz a tésztácska, amikor kisülöget! -bólintottam egyet. Bizony megérte a sok sok munkácskát! Ugyanis nagyon finom végeredményecske tudott születgetni hai!
Annak nagyon nagyon megörültem, hogy a finom beszélgetés után a nagyon aranyos cicácsára terelődött a szó. Figyelmesen hallgattam, hogy mit mesélt róla Sanju~san.
   -Csontmaszkocskás mumus -bólintottam a kérdésére. -Lidércecskéknek ismerik őket ténylegesen. - erősítettem meg, hogy jóra gondolt korábban. -Ezek szerint Rihito is ügyes cica, ha segít neked, amikor szükséges! -Természetes volt, hogy felcsillantak a szemecskéim, ha nem is látszódott az arcocskámon, hogy nagyon lelkes lettem, amikor felajánlotta, hogy megmutatja Rihito tündércica varázsocskáját. Ahogy kérte, kicsit hátrébb lépdeltem. Azt mondta, hogy helyecske kell neki, szóval nagyon nagyon kíváncsi voltam! Meglepődtem, a látványon, ahogy átváltozott igazi nagy tigriskévé, de nagyon tetszett is! Óvatosan előbb Sanju~ra, majd Rihito~ra pillantottam. Mintegy engedélykérőn, hogy közelebb mehessek. Izgatottan mocorogtam, noha nagyon igyekeztem, ezt nem kimutatni. De nagyon meg szerettem volna simogatni ezt a nagyon nagy, és nagyon puha bundájúnak kinéző cicát! Így aztán egyből kaptam az alkalman, amikor megengedték, hogy, én is oda mehetek! Először épp csak nagyon finoman simítottam végig a cica bundáján. Kíváncsi voltam egyfelől az érintésére, másfelől nem akartam lerohanni, hogy a nyakába vetülök minden előzetes nélkül. Azt már sikerült megtanulnom, hogy attól az emberek és az állatok is meg tudtak ijedni. Finoman simult a tenyerem alá a bundája. Selymes volt, mégis érződött, hogy erős, vastag szálú. Nagyon érdekes volt a tapintása. Sokkal másabb, mint egy kicsi cica bundájáé. Kíváncsian közben, ha már ki lett emelve, a farka fele kukkantottam. Lángocska volt rajta. Egyre biztosabb voltam, hogy Rihito cica is egy igazi tündér lovag cica lehet! Vajon Sanju~nak is volt köze Tündérországocskához? Azt nem tudhattam, de ha egy tündér cica volt a társa, akkor már gyanakodhattam! De ez jó féle gyanakvás volt! Az is lehet, hogy elveszett hercegnőcsek, aki nem emlékszik rá, hogy valójában tündér hercegnő!
   -Cica tanít igen! -bólintottam a kérdésére -A cicák, de az állatok is tudnak beszélni! -néztem rá nagyra nyitott szemekkel -Nem mindig úgy, mint az emberek, de attól még tudnak beszélni! Csak figyelni kell rájuk, és akkor tudnak tanítani is. Bár van, amikor úgy beszélnek, mint most én. De az csak ritkán… -tettem hozzá elgondolkodva, akaratlanul is, a nyakláncocskám simítva végig.  -Cica pici cica. Nem olyan nagy, mint Rihito Cica! -kezdtem el a bemutatását -Több színecskéje van a bundáján, főleg sötétebbecske fehér, de van benne barna is, és a szemecskéje is sokszínű! Az egyik sárga, a másik kék! -mutattam büszkén a sajátocskáimon, hogy melyik melyik. -Cica szokta Natsuki~t tanítani sok sok minden dologra! -büszke voltam nagyon Cicára, amiért ő is ilyen okos tündércica volt hai!
   -Natsuki sok helyen szeret lenni -elgondolkodva döntöttem oldalra a fejecském a következő kérdésére -Onii~channál, meg Onee~channál, de Natsuki az Emberek Világában is van, akiket nagyon szeret! Velük is szívesen van hai! - számolgattam az ujjacskáimon össze őket.
Újabb kérdést kaptam erre. Egy picit elgondolkodtam. Nem volt tikocska, hogy miért vagyunk olyanok, amilyenek, így nem is akartam titkolózgatni miattuk.
   -Naoki és Natsuki, mielőtt megszülettek, találkoztak egy gonosz mumussal, aki megátkozta őket. Ezért aztán mind a ketten nagyon gyorsan nőttek, amikor megszülettek. Így kaptak mind a ketten egy egy kidou pecsétecskét a mumus átok ellen, hogy rendesen nőjjenek utána. Naoki azért nagyobb, mint Natsuki, mert neki ez a pecsétecske nem volt olyan erős, és megint elkezdett nőni - egy pillanatra lehorgasztottam a kókuszomat, de utána újra fel is pillantottam. Elhatároztam, hogy rájövök az átok megtörésének a módjára, vagyis nem lógathattam a nózimat! Inkább sokat és még többet kellett tanulgatnom, és rájönni!
Az ő történetét nagyon figyelmesen hallgattam.
   -Ijesztő szörnyek az alagsorban? Natsuki megkérdezheti, hogy mifélécskék? -kíváncsiskodtam. A sárkányocskáktól féltem, ezen felül viszont sok furcsa lénnyel találkozgattam már ahhoz, hogy ne arról ítélgessem meg őket, hogy netalán csúnyácskák.-És kijöhetnek az alagsorból? -Az nagyon szomorúcska lenne, ha nem engednék őket ki hai! A többit se pontosan értettem. Ragadozó növények? Venus~cha is onnan lehet, legalábbis Chiyo~nee azt mondta. Lehet ott élnek a testvérkéi!  -Natsuki nem tudja, mit csinálna. Natsuki nagyon szereti a saját titkocskáit hai! -gondolkodtam hangosan -Nem szeretné, hogy olyan próbálja meg megtudni, akinek Natsuki nem akarja elmondani! Natsuki is megkérné, hogy ne kérdezgessen olyasmit, amit Natsuki nem mondhat el.  Utána meg lehet elszaladna. Vagy megpróbálná elrejteni magát! Vannak már ilyen kidou~k, csak meg kell őket tanulgatni. És ha a túl kíváncsi bácsi, vagy néni nem látja Natsuki~t, akkor nem is tudja faggatni titkocskákról! -teljesen logikusnak tűnt a fejecskémben.
Figyelmesen figyelgettem tovább a történetet.
   -Natsuki szerint ez nagyon szép cél! -mondtam őszintén. Biztos hiányozhatott neki a papája. Két kókuszrudacskát vettem elő, és az egyiket oda adtam a kezecskéjébe, hátha annak legalább örülni fog, és nem szomorodik el annyira. -Natsuki nem szerette volna Naoki~t egyedül hagyni. Akkor még Naoki is akkora volt, mint Natsuki. És mindig magára robbantotta a kidoucskákat. De mellé erős is, meg bátor is, és már régóta szeretett volna kapitány lenni. Így Natsuki is igyekezett, hogy vele lehessen hadnagyocska. -picit megráztam a kobakomat -Natsuki nem szeretne kapitány lenni. -Azt nem tudtam volna pontosan megmondani, hogy miért nem volt sosem ilyen vágyam, vagy álmom. Egyszerűen nem volt. Valami azonban közben megütötte a fülecském.
   -Sanju~nak most nincs olyan, aki tanítaná? -úgy sejtettem, hogy nee~chan nem fog haragudni, ha megemlítem  -Chiyo~neet ismeri Sanju? Chiyo~nee Natsuki szerint nagyon erős! A 11. osztagnak a kapitánykája. Miért nem megy Sanju el az edzésüke? Esetleg el mehet Natsuki is Sanju~val. Natsuki már ismeri a 11. osztagocskát hai!  -kérdeztem. -És kapitányként Sanju és Rihito mit szeretnének majd csinálni? -elvégre ő maga mondta, hogy partnerek voltak! Vagyis ez egy fontos kérdés volt!