Szerző Téma: Gyakorlóterem  (Megtekintve 2243 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Amatsuji Shinri

Minamotonagawara Shinrikiyoru Waotaka

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai 7. tiszt

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
16 000 / 30 000

Hírnév: 14

Infó

Tárcában: 12 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
halvány szürkéslila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Gyakorlóterem
« Válasz #15 Dátum: 2015. Aug. 30, 20:51:18 »
A professzionális környezetben hamar sikerült feloldódnom. Kaminari-san jól fogadta a távolságtartásomat, és rögtön a lényegre tért, nem fecsérelte az időt személyes kérdésekre. Szerencsére. Az ismerekedéshez nem értettem, az edzéshez és a kemény munkához annál inkább – kényelmesebbnek tartottam őket.
Osztagtársam fiatal külseje ellenére ismét meglepő bölcsességről tett tanúbizonyságot. Különösen megfontoltam tanácsát, miszerint érdemesebb közeli célokra összpontosítanom. Gyakran olyan elvetemülten küzdöttem a kiegyensúlyozottságért, annyira törekedtem mindenben jobb lenni, hogy elfelejtettem: talán nem ártana egy fontossági sorrend. Ettől függetlenül bőszen bólogattam, nem számított, miben nyújthat segítséget, a fejlődés bármilyen esélye után két marokkal kaptam. Elvégre a fontossági sorrend ráért később is.
Kaminari-san gondolkodását hasonlónak éreztem a sajátomhoz, legalábbis, ami a mozgékonyságról való elképzeléseit illette. Egy pusztakezes mérkőzésnél az én fizikumommal kizárólag a fürgeségemre építhettem. Határozottan tetszett a felvázolt intenzív edzésprogram. Bár nem fogtam föl teljesen, miért figyelmeztetett rá Kaminari-san, hogy éjszakára szabaduljak meg a súlyoktól. Fekvés közben mi értelmük lenne? Vagy ő talán állva aludt…? Illetlenségnek tűnt erről faggatózni, szóval félresöpörtem a kérdést, helyette a fontosabb, gyakorlati részletekre koncentráltam.
– Tudna esetleg konkrét mozdulatsorokat mutatni, melyek ismétlése segíthet? – érdeklődtem, mialatt a nyújtásban segédkezett nekem. A végtagjaim hajlottak, amennyire lehet, a derekam viszont nehezen engedett a kényszernek. Hosszas, fájdalmas próbálkozásokba került a legalapvetőbb pozíciók felvétele is, mint például a nyújtott lábaimra való előrehajolás. Remek támpont ahhoz, legközelebb mit fejlesszek.
Edzőpartnerem könnyedén dacolt a fizika törvényeivel. Eltűnődtem rajta, vajon eljutok-e valaha az ő szintjére, és ha igen, milyen hosszú az út, amit addig meg kell tennem.
Nagyon hosszú – állapítottam meg végül, miközben megroppant gerincemet igazgattam helyre.
A kezdeti gyakorlatok elvégzése után kínosan meredtem a padlóra.
– Ami a későbbieket illeti… mekkora súlyokat javasol? – böktem ki végül, noha valójában másra lettem volna kíváncsi.
Újabb kínos parketta mustrára volt szükségem, hogy összeszedjem magam, és rátérjek arra, amire eredetileg terveztem.
– Esetleg hajlandó lenne az edzésterv alatt felügyelni a haladásomat? – Ha ez nem lett volna elég béna, magyarázkodni kezdtem. Pedig nem szokásom. – Tudja, sokszor túlhajszolom magam, hasznát venném a tanácsainak, és annak, ha megfigyelhetném az Ön technikáját.
Bíztam benne, hogy Kaminari-san értékeli az elhivatottságomat – mást ugyanis egyelőre nem állt módomban felmutatni.

(click to show/hide)

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #16 Dátum: 2015. Szept. 02, 02:57:42 »
Mina-san lelkesedése valóban remek, azonban távol tartanám attól a rossztól, amit a túlerőltetett edzés jelent. Saját tapasztalat, hogy megviseli mind a testet és elmét. Sajnos nekem más lehetőségem nem maradt lelkem állapota miatt.
-A mozdulatsorok miatt ne aggódj szerintem. Az osztag közös edzései bizonyára hasznosak lesznek ennél a pontnál.
Természetesen amikor látom, hogy gondja akad az egyik gyakorlatnál szó nélkül megyek, és gyengén segítek neki tartani a nyújtópózt. Nem nagyon erőltettem a dolgot, nem mehet minden elsőre. A kérdéseit csendben meghallatom, s majd utána válaszolok rájuk egyben.
-A súlyokat te tudod meghatározni magadnak. Tartsd szem előtt, hogy a túl sok inkább kárt okoz, mint hasznot hoz. Azonban egy tanácsot már tudok adni. Egyelőre csak lábra és kézre rakj súlyt, illetve a használati eszközök egy részét cseréld le nehezebbekre. Aztán, ha a mindenhol egyformán rugalmas leszel haladhatsz tovább, de inkább apró lépésekkel, semmint ugrásokkal. A felügyelettel pedig megtisztelsz, természetesen szívesen segítek felmérni, hogy mi az, ami pontosítást igényel. Ami pedig a közeli célokat illeti… Szóval Shunpó. Az alapoktól áttekintve könnyen fejleszthető, és nagyon sok helyzetben hasznosítható. Mint mindenhez ehhez is jól jöhet egy egyedi nézet, amit kötni tudsz hozzá. Példának okául az enyém, hogy magát a földet ragadom meg képzeletben a lábammal, s ettől rugaszkodom el, de a lélekerő lábba koncentrálása és felhasználása egyénenként különböző érzéseket hagyhat bennünk. Első feladatként próbálkozz meg azzal, hogy a folyamatot lassan lépésről lépésre magadnak kielemzed. Tehát hajts végre villámlépést addig, amíg az egyes részeihez nem tudsz valamit kötni, legyen az csak egy érzés, vagy egy gondolatmenet. Nem kell, hogy összefüggjenek, az első amit helyesnek érzel, bár elég valószínű, hogy lesz közöttük kapcsolat. Persze nem kell félreérteni a dolgot, ha nem megy egyelőre, akkor nem megy. Vannak akik másképp tanulnak. Ha elfáradtál szólj, és tartunk pihenőt.
(click to show/hide)

Karakterlap

Amatsuji Shinri

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai 7. tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
16 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
halvány szürkéslila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:

• Profil megtekintése

« Válasz #17 Dátum: 2015. Szept. 02, 21:16:00 »
Figyelmesen hallgattam Kaminari-sant, bővítve mentális jegyzeteim sorát. Elhatároztam, amint lehetőségem adódik rá, beszerzem azokat a felcsatolható súlyzókat, aztán jöhetnek a használati tárgyak. Cseréljem ólomra az étkészletet? Varrjak vaslemezeket a haiku-köteteim borítója alá? Úgy festett, egész sok variáció akad. Csak nehogy megfeledkezzek a mértékletességről.
– Ha mindenhol egyformán rugalmas leszek… – mormoltam az orrom alatt, és megmozgattam a derekamat. Elérhetetlenebbnek látszott ez a cél, mint égen a csillagok.
Apró lépések – ismételtem el magamban mentorom szavait. Mikor a shunpóhoz érkezett mondandójában, az eddiginél is átszellemültebben hegyeztem a fülemet.
Bólintással jeleztem, hogy megértettem a feladatot, majd kicsit távolabb húzódtam, és terpeszállásba helyezkedtem. Lehunyt szemmel igyekeztem vizualizálni a lábamba lövellő lélekenergiát, a lendületet, amellyel a föld ellök magától kezdéskor. Nekirugaszkodtam.
A fejem búbja fájdalmasan koppant a plafonnak, apró porfelhőt kavart a teremben. Hát, a szuper ugrást kipipálhattam. Meg a szuper seggre esést is.
– Jól vagyok – nyugtattam meg Kaminari-sant, és sebesen talpra pattantam, mielőtt megpróbált volna felsegíteni. – Minden rendben. – Ezt már inkább magamnak mondtam.
Lesöpörtem fejemről a törmeléket, közben felsandítottam a mennyezeten keletkezett foltra. Talán be kellene vennem a fejelést a közelharci repertoáromba – tűnődtem el.
– Azt hiszem, megint túlzásba estem – mosolyogtam edzőpartneremre zavartan. – Megpróbálom még egyszer.
A második kísérletet ugyanúgy indítottam, ezúttal azonban ütemesen csobogó patakként képzeltem el reiatsumat, mely lassan áramlik lefelé, és egy hullám sodrásával emel el a talajtól. Az eredmény tűrhetőbb lett, mint elsőre, de túlzottan elnyújtottam a lépést. Ebben a kicsi helyiségben veszélyes elszámolni a távolságokat.
Összepréselt ajkakkal visszameneteltem a starthoz. Esélyt sem adtam Kaminari-sannak, hogy közbe avatkozzon.
– Rossz a megközelítésem – jelentettem ki. – Újrakezdem.
Csobogó patak. Egyenletesen fodrozódó víz. Csónak az áramlaton. Sebesen halad, megszabott ritmusban, de nem ragadja magával a sodrás. A csónak irányít.
Elmerültem a képekben, hozzájuk illesztettem a mozdulataimat, a lélekenergia keringését. Kaminari-san módszere remekül működött. Mondhatni túl jól.
Annyira elmerültem a villámlépés mozzanataiban, hogy megfeledkeztem a környezetemről, még a szememet is elfelejtettem kinyitni. Végül egy kőoszlop vetett véget brillírozásomnak. Újabb vakolat hullás, újabb folt.
Két dolgot biztosan leszűrhettem. Egy: muszáj beépítenem az öklelést a technikáim közé. Kettő: ezt a termet tényleg nem erre találták ki.
Sérült homlokomat tapogatva leereszkedtem a pillér mentén, tekintetemet Kaminari-sanra emeltem. Megártott a sok karambol. Mással nem tudtam magyarázni mélyről előtörő nevetésemet.
– Pár perc – nyögtem ki a hahotázástól szaggatottan –, és folytathatjuk.

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #18 Dátum: 2015. Szept. 07, 03:35:17 »
Csak mosolyogni tudtam megjegyzésén, mellyel a teljes rugalmasságának távolságára utalt. Valóban annak tűnhet, de közelebb van, mint az ember hinné. Ezt viszont inkább tapasztalja meg, úgy a hatásosabb. Az első próbálkozása egész jól alakul, míg nem elrugaszkodva beleépítette magát a plafonba.
HÚ Basszus!
Fordult meg a fejemben, hogy mit tettem. Abban a hitben voltam, hogy egy átlagos shunpót mindenki végre tud hajtani, egy rövidebbet, lassabbat. Nyugtatása nem nagyon bizonyult meggyőzőnek, ám valahogy elvette a kedvemet attól, hogy beleszóljak. Értékelni kell, ha szeretne saját maga tenni a problémái ellen, és a saját erejéből akarja leküzdeni a korlátait. Azonban úgy tűnik a probléma máshol leledzik, hiába van meg az elrugaszkodás, ha az ember fejjel megy a falnak… Szó szerint értve a második próbálkozása sajnos totális kudarc volt. Nem hagyhattam, hogy sokáig ezt művelje, hisz ezzel nem halad előre, csak magának ártana. Nagy levegő, majd nyugodtan felé sétálok, amikor az időt kéri. Bal mutatóujjamat figyelmeztetően felemelem, hogy ne mozduljon, ezzel egy időben pedig jobb kezemet homlokához emelem.
-Shikuuka
Idézem meg a gyógyító kidout, mellyel helyreállítom az állapotát. Nem tart tovább pár másodpercnél, hisz egyáltalán nem súlyos a sérülés. Kicsit elgondolkodom, és jobban felmérem a terem adta lehetőségeket.
-Azt hiszem rossz a megközelítés. Jónak tűnik a lépésed, de a használata nem megfelelő. Fontos, hogy jó indulást tudj adni magadnak, ám a legfontosabb része, hogy ezt megfelelő kontroll alatt is tartsad. Ahogy elnéztem a próbálkozások között sikerült picit ráérezned arra, amire utaltam, de nem tudod kordában tartani. Így ugyan fejlődhetnél, de hátulütője lenne a villámlépésednek. Amíg gyorsabb vagy magadnál, addig csak helyt változtatsz, és ha az ellenfeled képes szemmel követni téged védtelenül kaphat el egy shunpó után. Bemutatom a következő feladatodat. Ez pedig nem lesz más, mint rövid jól irányzott villámlépés.
Ki is Jelöltem egy ugróiskolára hasonlító területet. Egymástól három méterre fekvő négyzetekből álltak egy középen, egy jobbra egy balra, s megint egy középen.
-Tehát az első feladat az lesz, hogy kilenc méter hosszú shunpót hajts végre az első kockából indulva az utolsóba. Ezek alig egy méter oldalúak, így nem épp pontatlan használatra valóak, ám valamennyi teret is ad. Ha ezzel megvagy, akkor rövidebbre vesszük, s az utolsó előttibe, azaz hat méterre kell majd végrehajtanod a villámlépést, s ezt követi majd egy három méteres. Szépen lassan, s tartsd meg közötte a szüneteket! Nem fogom jó szemmel nézni, ha túl gyorsan próbálod egymás után végrehajtani a feladataidat… Nos, akkor következzen a bemutató.
Ezzel hozzá is láttam. Nem túl gyors, de nem is lassú shunpót használva ugortam. Két tökéletes végrehajtás után rövidebbre vettem a lépést, majd amikor azt is véghezvittem újra rövidebbre vettem. Minden egyes próbálkozás után visszagyalogoltam a kezdőpontba.
-Mielőtt tovább haladnál egyik lépésről a másikba kétszer jól kell elvégezned azt. Minden egyes próbálkozásnál sétálj vissza a kiindulópontra, ne erőltesd magad feleslegesen. Amint végeztél mindegyik teljesítésével szünetet tartunk, mert nem szabad elfelejtened a pihenés is legalább olyan fontos része az edzésnek, mint bármely másik.

Karakterlap

Amatsuji Shinri

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai 7. tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
16 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
halvány szürkéslila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:

• Profil megtekintése

« Válasz #19 Dátum: 2015. Szept. 09, 21:46:59 »
Kaminari-san feltartott mutatóujja és a gyógyító kidou belém fojtotta a nevetést. Az enyhe fájdalom nyomban elillant. Hasznos technika – könyveltem el. Az eddigi teljesítményemet elnézve, nem ártott volna elsajátítani.
– Köszönöm – dörzsöltem meg sérülésem egykori helyét. Osztagtársam eközben felmérte a környezeti viszonyokat. Az eddigiek alapján világossá vált: tévúton járok, és ha így folytatom, annak nem csak én, de a terem is kárát látja.
Szóval, mosolyogva helyeseltem Kaminari-san kijelentésére. Valóban rossz volt a megközelítés. Ennél rosszabb nem is lehetett volna. A monológ többi részével szintén egyetértettem; kívülről fújtam az elméletet, a jó indulástól kezdve a kontrollig. Hogy hogyan küszöböljem ki a gyakorlatban fellépő gondokat? Hát, azt magamtól jó eséllyel soha nem derítettem volna ki. Hála az égnek, Kaminari-san megoldotta helyettem a problémát. Felrajzolt három négyzetet egymás mellé, majd elmagyarázta a feladatot. Igazán nem hangzott bonyolultnak, harmadik tisztem szemléltetése pedig még inkább azt a látszatot keltette, mintha az egész gyerekjáték lenne. Ám nem bízhattam el magam. Az, aki fél órán belül kettőször vágta be a fejét csak ne bizakodjon.
Követtem az utasítást és elfoglaltam helyem a startnál. A kilenc méteres távnak elméletileg nem szabadott nehézséget okoznia, a hosszú léptekhez remekül étertettem.
Tessék, mégis előre örültem. Meg is ittam a levét: centiméterekkel a kereten kívül landoltam.
– Pontosság – hangsúlyoztam ki magamnak a lényeget. Következő kísérletemnél visszavettem a tempóból, és erre összpontosítottam. A módszer bevált, pontosan a cella közepén fékeztem le. Még egyszer megismételtem, ezúttal félretéve a szemmértéket, érzésből, emlékezetből lőttem be a távolságot, ennek köszönhetően gyorsabban hajthattam végre a shunpót. Hogy biztosra menjek, harmadszorra is nekifutottam. Lévén ugyanazt az eredményt produkáltam, úgy ítéltem, ideje továbblépni a következő szintre. Mielőtt belevágtam volna, felrémlett bennem Kaminari-san intése a rendszeres szünetekről. Nem kívántam kivívni a haragját, ezért félre húzódtam, és hogy ne csak egyhelyben üljek, nyújtózkodtam kicsit, megmozgattam a tagjaimat, körbejártam a felvázolt formákat. Ezután felvettem a kezdő pozíciót.
– Oké – mértem be a hat méterre lévő négyzetet.  A kisebb távot tartani bonyolultabbnak bizonyult. Újra és újra átpásztáztam az üres teret érkezési és kiindulási pontom között, feleslegesen. Folyamatosan a vonalakon kívül vagy épp rajtuk fékeztem le.
Már megint túlbonyolítod – okítottam ki magam.
Lehunytam a szemem, és vetettem egy pillantást – szigorúan csak egyet – a célomra. Majd elrugaszkodtam. Csodával határos módon a kereten belül maradtam. A második és harmadik alkalommal ugyanezt az elvet követtem: nem töprengtem rajta túl sokat, nem kalkulálgattam, helyette átengedtem a vezetést a reflexeimnek, és a lábam végezte a dolgát.
Elégedetten vonultam vissza egy lélegzetvételnyi szünetre. Végre éreztem valami változást. A kontrollt, amit Kaminari-san emlegetett, és amiről korábban azt feltételeztem, kizárólag gondolati úton érvényesíthető. Holott a testem automatikusan tudta, mi a dolga.
Az utolsó kört se perc alatt letudtam, aztán végigvittem a pályát még néhányszor, bizonyítva magamnak, hogy nem a véletlen műve a siker.
Igaz, elég egyértelműnek tűntek a követelmények, azért odafordultam Kaminari-sanhoz megerősítésért.
– Nem rontottam el sehol? Van még valami, amit fejleszthetek? Mi a következő? – bombáztam kérdéseimmel.

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #20 Dátum: 2015. Szept. 10, 01:43:27 »
A köszönetre csak bólintottam, hisz alapból nem láttam szükségességét, bár jól esett. Ahogy azt is örömmel fogadtam, hogy lelkesedése mit sem lankadt. Kemény gyakorlást, és acél idegeket igényel ennek a gyors elsajátítása. Nehéz megállni, hogy ne szóljak bele, ám csak-csak sikerül. Ugyan szeretnék neki segíteni, de nem akarom elvenni az önálló fejlődés húzó erejét, ahogy a tudatalatti kontrollra sem szeretnék negatív hatással lenni egy nem biztos, hogy jól eltalált megjegyzéssel, az ugyanis képes megmérgezni valakinek a bizalmát saját magában, vagy a technika felé, ami pedig végzetes hiba lehet.
Idő közben kicsit talán sok szünetet tart, de nem jegyzem meg. Legalább később, ha keményebbre veszi az edzést, a szünetekkel spórolósabb lesz is marad azért elégséges. Figyelemmel követtem, ahogy az instrukciók alapján önállóan halad sorra a gyakorlatokon, s fokozatosan fejlődik már két próbálkozás között is, legyen az sikeres lépés, vagy korrigálásra váró. Nem telik bele túl sok időbe, s végigér a gyakorlatsoron. Egy gyors leellenőrzés után pedig már érdeklődne a további feladatok iránt. Ezt viszont sajnos, nem sajnos el kell, hogy utasítsam.
-Nem rontottad el, tökéletesen végigvitted a feladatot, és mindent önállóan kijavítottál. Ami pedig a továbbiakat illeti. Nos, próbáld meg minél többet használni a villámlépést, de ne vidd túlzásba. Egyelőre a legjobb, amit tehetsz, hogy ezt az új élményt erősíted, míg nem olyan szokványos lesz, mint egy lélegzetvétel. Utána könnyedén fogsz megbirkózni a keményebb és/vagy bonyolultabb feladatokkal is. Azt hiszem, hogy most lezártnak tekintem a mai edzésedet, méghozzá sikerrel. Ahogy ígértem szívesen fogadlak, amikor csak tanácsra lenne szükséged, és ne feledd! A remény hal meg utoljára, még akkor is, ha az a gyilkos. Hehe… Viccet félretéve, a kitartás a lényeg, amíg nem adod fel, akkor csak előre juthatsz. Ha rendszeresen látogatod majd Shizuka-san edzéseit, akkor már a puszta kibírás is hasznodra fog válni. Ha esetleg akadna még más kérdésed szívesen válaszolok, most viszont elbúcsúznék. Minden jót Minamoto..nagawara-san.
Természetesen, ha kérdezett még távozás előtt válaszoltam neki, majd amennyiben nem maradt akadálya elsőként távoztam az edzőteremből.
Köszönöm a játékot! Még nyugodtan írj egy zárót, vagy ha így teljesnek érzed, akkor írj egy PÜ-t és berakom a lezárásokba ;) .

Karakterlap

Amatsuji Shinri

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai 7. tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
16 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
halvány szürkéslila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:

• Profil megtekintése

« Válasz #21 Dátum: 2015. Szept. 10, 22:39:24 »
Zavartan elvigyorodtam. Kicsit hosszúra nyújtottam az edzést a szerencsétlenkedésemmel, nem hibáztattam Kaminari-sant, amiért távozni akart. Noha örültem, hogy felajánlotta a támogatását a jövőben, nem terveztem visszaélni a jóindulatával. Ideje volt önállósítanom magam, elvonatkoztatni néha az utasításoktól és a saját fejem után menni. Lehetőleg nem egyenesen a falnak…
– Hálásan köszönöm, hogy időt szánt rám, Kaminrai sanseki – hajoltam meg mélyen. Mosollyal az arcomon vettem búcsút osztagtársamtól. Yamasaki fukutaichou edzésein kívül soha nem éreztem még magam ennyire felszabadultnak. Hirtelen táncolni támadt kedvem, de visszafogtam magam. Helyette megvártam, míg egyedül maradok, és elvégeztem még párszor a shunpo gyakorlatot, pusztán a móka kedvéért. A szálláshelyre ugyancsak villámlépésben tértem vissza.
A tönkre vágott mennyezet és oszlop kérdése nem hagyott nyugodni. Egyetlen shinigami jutott eszembe, aki megoldást nyújthat: Wang Shui Long-san. A férfi korábban egy tea mellett megosztotta velem megpróbáltatásait, melyek kísértetiesen hasonlítottak saját esetemre. A történet központi elemét egy tönkre vágott fal, némi vér, és a későbbi javítások képezték. Tehát, hozzá fordultam segítségért. Készségesen ellátott a kért felszerelésekkel, sőt, ragaszkodott hozzá, hogy segítő kezet nyújtson.
– Nem, tényleg nem szükséges! – igyekeztem eltéríteni a szándékától. Hosszas győzködés és egy újabb teadélutánra tett ígéret hatására végül visszavonulót fújt.
– Nem, nem fogok megfeledkezni a teázásról – biztosítottam ezredszerre, aztán elsiettem, nehogy ismét erőt vegyen rajta a buzgalom.
A Yamasaki-san rosszallása ellenére kikuncsorgott súlyzókkal felszerelve, jobbomban egy vödörrel, balomban spatulával rohamoztam meg a gyakorló termet. Nem szerettem volna, ha később balesetet okoz a málló vakolat, a renoválási költségeket pedig nehéz üres tárcából előteremteni.
Legjobb tudásom szerint meszeltem be a helyiség különböző pontjaira öklelt foltokat, közben ismét elcsodálkoztam koponyám keménységén.
Csípőre tett kézzel, kritikusan mértem végig munkám eredményét. Hát, azt már tudtam, ha a shinigamiság nem válik be, biztosan nem a kőművesség lesz a B tervem…

//Köszönöm szépen a játékot. :3//

Karakterlap

Ukitake Juushirou

Eltávozott karakterek

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 1 899 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #22 Dátum: 2015. Nov. 04, 13:02:53 »
Üdvölet! :hippy:
Jöttem lezárni az edzéseteket.

"Azt hiszem, hogy most lezártnak tekintem a mai edzésedet, méghozzá sikerrel."
- Valóban sikerrel zárul gyakorlatotok. ^.^

Shinri: Egészen jól vetted a feladatokat, amit mentorod eléd állított, és szerintem a rendbe hozott fal szebb lett, mint amilyen újkorában volt. Jutalmad 500 LP, amit Shunpo képzettségre kell tenned.
Taki: A gyakorlati szempontok helyett inkább az elmélet átadásra összpontosítottál, lehet, hogy legközelebb bátran hangoztathatnád tanácsaidat, hátha építő jellegűek lennének tanítványaidnak. De majd legközelebb bepótolod, edzésedet sikeresnek nyilvánítom. Mivel ez a második edzésed, te sem távozol üres kézzel. Jutalmad 1000 LP, melyből egy pontot Hakuda és a egy pontot Shunpo képzettségre kell tenned.