Szerző Téma: Kert  (Megtekintve 1613 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Szint: 14.

Lélekenergia:

60% Complete
72 400 / 100 000

Hírnév: 8

Infó

Tárcában: 30 450 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Shinigami: Ezüst-kék szegéllyel ; Kitsune: Fekete-vörös szegéllyel

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Mindnyájunknak meg van a saját kis biztonságot adó kabalánk. Csak egyeseké élesebb, mint másoké.

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kert
« Dátum: 2014. Júl. 05, 10:39:38 »
Az osztag kertjének nagy részére ugyanaz jellemző, mint a többi helyiségre, főként gyakorlásra használják a tisztek kertészkedés, vagy ejtőzés helyett. Épp ezért több gyakorló bábú is megtalálható a nem túl érzékeny növények között, amik képesek életben maradni a folytonos gyakorlatok után is.

Azonban, egy viszonylag kisebb területen, főleg a kapitányi iroda környékén, gondosan ápolt, hagyományos japán kert díszeleg. Ha a tisztek Hold nézésre vágynak, netalán közös szakézásra támad kedvük, a kert ezen része ideális helyet nyújt ezekhez a tevékenységekhez!

(click to show/hide)

« Utoljára szerkesztve: 2016. Nov. 12, 16:39:13 írta Aikawa Chiyo »

(click to show/hide)

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Lélekenergia:

60% Complete
72 400 / 100 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Mindnyájunknak meg van a saját kis biztonságot adó kabalánk. Csak egyeseké élesebb, mint másoké.

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

Re:Kert
« Válasz #1 Dátum: 2014. Nov. 09, 22:57:33 »
Újoncolás 11. osztag módra

Pörgött a mai napom, mint a motolla. Már pár napja galád mód, titokba szervezkedtünk, és ma lett a megvalosítás ideje. Persze komoly munkák voltak eladdig, míg sikerült mindent összehoznunk. Kezdve rögtön a kerttel. Szégyen, nem szégyen, szerény kis kertecskénkhez különös mód érzelmi szálak fűznek, így ki hirdettem a többiek között, hogy aki belerondít, annak viselnie is kell a következményeket. Valamiért az osztagtársaim nem hatódtak meg a buzgalmaman, ahogy fenyegetőztem, egyszerűen kinevettek. Kénytelen voltam egy fülrángatással egybekötött bemutatót tartanom, hogy miként is képzeltem el a dolgokat. Erre aztán be is indult a munka, ahogy illett. Mit mondhatnék? Fülrángatásból már emberként is profi voltam. Ha egyszer valaki él kurtizánok között, akkor ott saját kárán kitanulja a csínyját-bínyját.
Így történt, hogy a kellő időre kész lettünk. Asztalokat vittek ki a fiúk a kertbe, vigyázva, hogy egy virágom se törjön le. Mo~chan, már korábbi egyeztetés után Hime~santól hozott házi sütit, meg én is sütögettem hozzá. Amit aztán sok lakat alatt kellett őriznem, hogy ne egyék fel a kicsiny családom torkosabb tagjai ideje előtt. De most itt volt az ideje. Italt is kerítettünk hozzá (nem állítom, hogy nem lejmoltuk-dézsmáltuk meg hozzá Nishi~chan italtárát is) és minden elő is volt készítve. Előbb Nishi~chant raboltuk oda, hogy igyon velünk, majd elindultunk Mo~channal becserkészni az újoncot. Rin~chan kiscica formájába a buksimon pihent, miközben szép módszeresen derítettük fel a terepet.
Végül csak megleltük az egyik edzőteremben, ahogy lelkesen gyakorolt. Egyböl büszkeséggel osontam be a terembe, és érintettem meg a nyakán az egyik akkupunktúrás pontot, amitől aztán nem tudott megmozdulni. A haja színét elfigyelve a büszkeségem csak nőttön nőtt.
   - Mo~chan, innentől tied a terep, én nem bírnám el! - kértem meg kedvesem, hogy segítsen. Ki gondolta volna, hogy ilyen langaléta lesz a srác. Az udvarra mentem velük, ahol aztán két másik pontot megnyomva, vissza is adtam neki a szabadságát.
Az a verzió, hogy esetleg meg is kérhettük volna, hogy jöjjön velünk, valamiért csak utólag jutott az eszembe, de akkor meg már késő volt.
   - Ebisawa~san, remélem tudsz pókerezni! - vigyorogtam galádul - Ha nem, az se baj, majd megtanítunk. Vigyázz, Motochika~sannal mind a ketten csalunk! - nehezítettem, meg magunknak a játékot, miközben az asztal felé invitáltam őket. Nishi~chan se bújhatott ki a móka alól. - A vesztes fizet majd egy kör italt mindenkinek! -közben a tálcák is elindultak kézről kézre, és az itallal se fukarkodtak az emberek, főleg, ha magukba kellett dönteni... Csak ekkor jutott eszembe, hogy voltaképp még nem is mondtuk neki, amiért most ide raboltuk, így gyorsan pótoltam a hiányosságot - Igaz is, Ebisawa Kyousuke~san, üdv az osztagnál! - emeltem meg kicsit a szakés csészém.  - Nem tudom kiket ismersz, ők itt Motochika~san és Nishi~chan - mutattam be az asztalnál ülőket. - Én pedig Chiyo volnék. Igazán örülök!
Mo~channál volt a pakli, neki kellett kevernie, és osztania.

(click to show/hide)

Karakterlap

Rosui Motochika

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 8 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2014. Nov. 10, 17:50:10 »
Újoncolás 11. osztag módra.

Beismeri töredelmesen, hogy annyira nem sok kedve volt az egészhez. Tök jól ellene Vörikével otthon is, ruha nélkül, és élnék egymást, de hát most kedvére tesz az asszonynak. Meg így, hogy a kapitány jelenleg c-vágányon van, muszáj besegíteni az osztag újoncaival, meg ilyenek. Még arra is sikerült rávenni, hogy elmenjen Himéhez, és valami sütit is elhozzon. Na oké, ez annyira nem is esett a nehezére, de azért morog érte. Na meg ezt berakja majd a házasság/párkapcsolat bankba, és ha majd akar valamit, ezzel fog előhozakodni. Adott is valamit, ezért kapni is akar valamit. Mindenki nyer. De hogy ekkora banzájt csinálni… igaz, nők, szeretik a felhajtást, na majd jól lefárassza este Vörikét, hogy ki se tudjon mászni a futonból, bár ez azzal jár, hogy lehet Motochikának is gondjai lesznek akkor. Mint annak a csórinak is, akit Vörike sikeresen elkábított. Nézte a tagot, nézte Vörikét, majd megint a tagot és megint Vörit.
- Oké, elviszem, de dupla adag sütit kérek, és süti alatt a sütit, és téged értelek.- vigyorogva rákacsintott Vörikére, majd az elterült fiú hona alá nyúlt, és felnyalábolt, utána meg dobta a vállára.
- Elég egy szél bél ez a kölyök. Hé!- rázta a vállán pihenő 11-est.- Rendesen kajálj be, így még a piás üveget is alig fogod elbírni.- mondta vigyorogva, miközben elindultak visszafelé a kertbe. Ahol a hadnagyot hagyták, ami lehet azért nem a legjobb ötlet volt, elvégre ott a pia, meg minden. Reméli, hogy hagy egy nagyobb adagot, mert ha nem… tuti, hogy bezárja a budiba, de persze előtt rendesen telirakja, de úgy, hogy a szagra még könyökölni is lehet.
- Na, akkor tegyük le.- lerakja az újoncot egy székre, és megvárja még Vörike megint bekapcsolja, csak utána engedi el, most már tuti nem fog eldőlni.
- Héééé!!!- oldalba bökte Vörikét.- A csalásnak az a lényege, hogy a másik ne tudjon róla. Veled se megyek játszani, ha nagy a tét, még a végén lebuktatsz.- az kéne még, kiraknák mindenhonnan, ráadásul nem tud plusz pénzt szerezni. Márpedig most kell, hiszen sokszoros nagybácsi, meg hát Vörikét is el kell venni.- Jah, a vesztes fizet… és még csalni se csalhatok…- még mindig ezen morgott, miközben leült, és előszedte a zsebéből a paklit, és keverni kezdte. Aztán lerakta az asztalra, rágyújtott, és kézbe kapta a csészéjét, amiben ott volt a szaké.- Hali. Motochika vagyok, Chiyo pedig a csajom, mielőtt valami nem helyén valóra gondolnál.- bökte oda hanyagul, majd a cigije mellett itta ki a csésze tartalmát, és visszatért a keveréshez.- Hány lapos legyen? 5 vagy 7?- azért ezt nem árt tisztázni az elején.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Nov. 10, 17:51:43 írta Rosui Motochika »

Karakterlap

Ebisawa Kyousuke

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Ichibantai ex-fukutaichou

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
15 000 / 30 000

Infó

Tárcában: 5 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Az emberi létezés egyetlen állandóból áll, és ez az, hogy mind harcolunk a félelmeinkkel.

Post szín:
#8D6F5A

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2014. Nov. 17, 14:30:22 »

Kedvelte osztaga mentalitását: egyfajta meghitt, otthon-érzés lett rajta úrrá, mióta elvégezte az Akadémiát és beilleszkedett a 11. osztagba. Nem ismerkedett még össze senkivel sem: úgy tervezte, elsőnek kapitányát ismeri majd meg. Bár ahogy hallotta, az utóbbi időben nem lehetett sokat látni a taichout… így esett választása hadnagyára, akihez még szintén nem látogatott még meg, mert szabadidejét inkább az osztag edzőtermében töltötte.
Kiváltképp azóta, hogy találkozott a vaizard lánnyal. Apró kis változás indult meg benne: valamiért nem találta a helyét sehol sem, még Gure társasága sem oldotta fel feszültségét teljesen. Pedig a szürke kismacska most is ott játszott az edzőteremben, miközben ő egymás után hajtotta végre a gyakorlatokat, s nem foglalkozott azzal sem, izmai mennyire tiltakoznak sikoltva az erőfeszítés ellen.
Sajgó nyakát ropogtatta meg éppen, mikor a kis jószág odaszaladt hozzá némi figyelmet kikövetelni. Mosolyogva simogatta a macskát, mikor valaki hozzáért a nyakához. Meglepve próbált megfordulni, de valamiért nem ment. Feszülten pillantott a bögyös vörösre, meg a langaléta, morc alakra mellette.
Rövid beszélgetésük után megállapította, valószínű szüksége van a 12. osztagnak egy új kísérleti alanyra, s a választás rá esett ezúttal… Mert különben ugyan miért így ragadnák el? Szíve szerint minimum kétfelé vágta volna az alakot, aki az osztag udvarára cipelte. Bár mozdulni nem tudott addig, míg a lány vissza nem adta szabadságát, tekintetével nagyon is ki tudta fejezni mondanivalóját. 
- Kissé modortalannak tartom ezt a fajta invitálást… még akkor is, ha a hadnagyom s a tisztelt osztagtársaim éltek vele.- Pillantott nem túl lelkesen a lányra, majd tekintete a masszív alkoholistának tűnő alakra pillantott. - Mellesleg, nincs problémám az erőnlétemmel, de minden tőlem telhetőt megteszek, hogy minél gyorsabban fejlődjek.- Hajolt le az őt nyávogva követő jószágért, majd rendeltetési helyére, azaz a vállára helyezte a kis jószágot.
- Ebisawa Kyousuke, bár ezt valószínű tudják.- Foglalt helyet az asztalnál, majd a szakéspoharat megemelte, s megitta az első adagot. Torkát égette, marta a szesz: ezzel is mutatva, mennyire nem szokása a vedelés. Néha-néha belefért a lazítás, de az az igazság, ez elég régen történt meg vele… - Nem tudok pókerezni, eddig sosem hozta úgy a sors, hogy foglalkozzak vele.- Vonta meg vállait, majd rápillantott a területét épp kijelölő alakra. Ezután a vörös hajú lányra pillantott, majd vissza a szőrös szívű alakra.
- Örvendek neki, további sok boldogságot. Nem járna semmi olyasmin a fejem, ugyanis nem az eseteim a vörösek.- Személy szerint a kifinomultabb, hűvös viselkedésű, intelligenciát sugárzó hölgyek nyerik el tetszését, s a Chiyo nevű lány túlságosan közvetlen volt számára. - Esetleg valaki elmagyarázná a szabályokat?- Mosolyodott el, majd szemébe lógó haját hátratúrta. - Egyébként, szólítsatok csak Kyounak. Örülök, hogy megismertelek titeket.- Idekerülésének körülményei miatti feszültségét máris oldani kezdte az első szaké.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Nov. 17, 21:40:00 írta Ebisawa Kyousuke »

Karakterlap

Hidetada Nishigami

Shinigami

5. Osztag

*

Nishi, Yuupap, Az Oldal Drogja

Lélekenergia:

60% Complete
16 800 / 30 000

Infó

Tárcában: 1 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
fekete

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
sör

Post szín:
#179a7f

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2014. Nov. 19, 17:50:45 »

Szomorú tény, hogy két beosztottam nélkülem kezdett el szervezkedni egy ígéretes új jövevény fogadási ceremóniájának ügyében. ami azonban még elkeseredettebbé teszi az egészet, hogy engem raboltak ki az italok beszerzése során. Az egészben a legszomorúbb, hogy ha kérnek, szíves örömest nyújtom át nekik, amire szükségük van, de így kicsit szíven ütött az akció. Persze egyértelmű bizonyítékom nem volt, hiszen mélyen aludtam az éjszakák folyamán, ám amikor leültettek a saját italaim elé, egyértelművé vált a tettes kiléte.
A többiek az ünnepeltért siettek, engem pedig a megterített asztalnál hagytak. Nagyobb hibát nem is véthettek volna, „kettesben” hagytak a piával. Most viszont kissé zaklatott és értetlen voltam, így úriember módjára visszafogtam szükségleteimet. De persze nem teljesen, két sört és egy üveg skót whiskeyt azonnal magam elé húztam, ahogy a zavaró tényezők távoztak.
Elmémben az okok után kutattam, amelyek az említett bűntetthez vezettek. Az első és legegyszerűbb, hogy nekem volt piám nekik nem. Azonban ez édeskevés, hogy kiraboljunk valakit, hacsak nem kleptomán az illető. Egyelőre azonban hasonló betegséggel kapcsolatban még nem kaptam panaszt, ám az is megeshet, hogy én vagyok az első áldozata az újonnan kialakult elmezavaruknak.
Vagy esetleg az egész tolvajlásnak kifejezetten egyénem a célpontja. S igazából nem is azért szervezik az egészet, hogy Kyousukét illőn fogadtassák, hanem hogy velem kibabrálhassanak. Mindkét delikvens mutatott már olyan magatartást, amellyel szerény véleményem szerint a hozzá nem értésemet próbálták kihangoztatni.  Persze, ha azt hiszik, egy ilyen aprócska csínnyel feldühíthetnek hatalmas tévedésben élnek, a polcaimon még mindig rengeteg ital nyugszik.
Valamint az említettekből nem nézném ki egy ennyire komplikált terv eltervezését és kivitelezését, így valami más állhat az egésznek a hátterébe. Mielőtt azonban tovább vesézhettem volna ki az eseményt, megérkeztek.
Különös módszerét használták az ünnepelt meglepésének, de hát ezért vagyunk mi az egyik legspeciálisabb osztag. Mert ilyen sajátos gondolkodású urak, s hölgyek alkotnak bennünket.
A póker nem túlzottan foglalkoztatott, annál inkább a nyeremény, s bár ellenfeleim „profiknak” vallják magukat, biztos vagyok benne, hogy jó eséllyel indulok afelé, hogy visszanyerjem az eltulajdonított italokat. A „koccintáshoz” én is Ebisawa felé emeltem a poharamat, majd a söröm nagyját lehúztam tiszteletére.
Amikor a Motochika végzett a keveréssel, feltette a kérdést, amelynek a nyomán forgatni kezdtem a szememet. Bár nem voltam profi a játékban a hozzá nem értés, profizmusnak álcázva mindig is dühített. Márpedig, ahogy a „hétlapos” kifejezést használja, minden bizonnyal a texas holdem megnevezésű játékformára, az volt.
Egy utolsót kortyoltam a sörömből, s a belső zsebemben kezdtem kutakodni. Három hosszú barna szivart húztam ki a varázsruházatból, s miután levágtam a kalapokat róluk, egyet Motochikának, a másikat pedig az újfiú elé löktem.
- Eredeti kubai srácok, úgyhogy óvatosan! – Figyelmeztettem őket, majd vártam a további fejleményeket.
"Aki harcra született, gyalogos lesz belőle.
Aki vezetésre teremtett, vezér lesz belőle.
Akiknek pedig semmi dolga az életben … azokból lesznek a világ urai."

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Lélekenergia:

60% Complete
72 400 / 100 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2014. Nov. 30, 22:48:53 »
Újoncolás 11. osztagos módra   
-Modortalan? – kérdeztem nem apró vigyorral – ez  a tizenegyedik osztag. Itt a modor elé helyezzük az edzést. Vagyis az első szabály, hogy légy mindig résen! Bármikor valaki rád támadhat. Azt hiszem, ezt már nem is fogod elfelejteni. – vigyorogva bólintottam elégedett buksival.
   - Mo~chan, ha nagy a tét, közlöm veled, lehet még rád is rád verek! –  incselkedtem vele kicsit. Még nem meséltem neki, hogy a gyerekkorom miként is telt, ha játékról volt szó. Arról sem, hogy milyen körülmények között tanultam meg őket. Pár láthatatlan segítőről meg végképp nem szólt a fáma, én legalábbis semmiképp.
   - Kyou~chan… emiatt nem kell aggódnod… -veregettem hátba, érezze a törődést, ha már ilyen ügyesen lefegyverezte Mo~chant pár szóval... – legfeljebb a nővérednek nézhetnék a hajunk színe miatt, másnak semmiképp! – mosolyogtam. – A szabályokat majd Mo~chan elmagyarázza, még én se tudom őket rendesen… - pislogtam a kedvesemre. Naná, hogy a gonoszkás vigyort le se lehetett volna törölni a képemről.
Nishikének mégis sikerült. Kivételezett a fiúkkal, ráadásul dohánnyal művelve mindezt. Pár pillanatig vártam, biztos komolyan gondolta~é a dolgot, de komolyan, szóval egy nyelvöltés mellett előhalásztam a hosszú szárú pipámat, és magam is füstöt eregetni kezdtem. Úgy sejtettem, hogy az alkoholeltulajdonítás miatt volt most ez a visszavágó. De arról fogalmam sem volt, hogy honnan jött rá, hogy az én mancsom van a dologban. Gyanúsan méregettem a környezetemet, ki is árulhatott el, ám mindenki extra ártatlan buksival meredezett maga elé, ami már önmagában is gyanús volt!
-   Szóval fiúk, benne vagytok a hét laposba? – izegtem mozogtam a székemen, kissé izgatottan.

« Utoljára szerkesztve: 2014. Dec. 02, 19:27:52 írta Aikawa Chiyo »

(click to show/hide)

Karakterlap

Rosui Motochika

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2014. Dec. 05, 17:48:32 »
Modortalan? Mifasz van ezzel a taggal? Ez a Daráló banda, itt annyira nem szokás az illemet betartani, meg ilyen marhaságok. Itt inkább a természetes, durvább, és nyersebb stílus a nyerő.
- Dicsérendő ez a felfogás Ebi. Majd ha gondolod, néha öklözhetünk néhányat. Vörke, ami meg azt illeti, majd én verek rád… valamit ;) .- nem vívásra gondolt az öklözés alatt, hanem inkább a férfias verekedésre. Ahol ököllel csapják szét a másik fejét. A végén meg akadhat néhány hiányzó fog, vérző orr, zúzódások, repedt csontok, és egy barátság.
~ Mi az hogy ököllel? Velem mi lesz, Cabron? Manapság nagyon hanyagolsz, csak a bőrős kardodat mártogatod másba. Az én pengém pedig lassan beleszárad a tokba. Ideje lenne keresned valakit, akit darabolhatsz, mert nem leszünk így haverok. Te fasz!- naná, hogy Bagabondonak ez nem tetszik. Manapság kezd egyre makrancosabb lenni. Pedig egy keveset már elmondott arról, hogy miket csinált Vörikével. De neeeeem! Nem volt elég, többet, és még többet akar tudni a faszkalapja. Megeteti a kutyát, aki tovább zabálna. Most meg még ez is. Le kéne törni már azt a bizonyos szarvat.
- Semmi gond Ebi, majd elmagyarázom a szabályokat, meg néhány kör tét nélkül megy akkor. Hogy megértsd.- vidáman vigyorgott, és kevergette a lapokat, de hamar megállt a kezében. Meglepetten szaladtak fel a szemöldökei, ilyet még nem pipált.
- Hogy nem az eseted!? Mi van, buzi vagy? Nem az eseted az én Vörikém? Eszem eldobom, pedig csak rá kell nézni. Szép arc, lángvörös haj, tutajos test, formás fenék, na és a mellei… hajaj… egy könyvet tudnék írni róluk. Haj… na mindegy, el kell fogadnom, lehet nem vagy buza, csak tényleg nem eseted Vörikém.- folytatta a kevergetést, miközben a hadnagy úgy döntött, hogy szivarral kedveskedik. Ez tényleg fasza dolog volt.
- Köszi. De még ne gyújtsátok meg.- elvette a felkínált cuccost, majd elővet egy doboz gyufát, és rágyújtott.- Szivart így illik. Gyufával. Na, de akkor a szabályok*.- belekezdett a magyarázatba, és remélte, hogy elég jól áttudta adni a lényeget, és végre kezdhetnek.- Nah, mehet akkor?- kérdezte vigyorogva, ajkai közt a szivarral, és vidáman eregette a füstöt. Kurva fasza íze volt, az már biztos. Bár lehet inkább meg kellett volna tartania, és akkor elővennie, ha befejezték a birkózást Vörikével.

« Utoljára szerkesztve: 2014. Dec. 06, 10:15:42 írta Rosui Motochika »

Karakterlap

Ebisawa Kyousuke

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
15 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Az emberi létezés egyetlen állandóból áll, és ez az, hogy mind harcolunk a félelmeinkkel.

Post szín:
#8D6F5A

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2014. Dec. 05, 21:16:18 »

Némán figyelte a jól összeszokott társaságot, majd belátta, annyiban igazuk van, hogy a 11. osztag sosem az udvariasságáról volt híres. Még egy hagyomány, szokás, amin ideje lenne változtatni. Csalódottan tekintett hadnagyára: ez az ő feladata lenne. Minél jobb színben feltüntetni az osztagot, s valóban jobbá is tenni.
- Eddig sem felejtettem el, csupán nem számítottam rá, hogy pont az osztagtársaim támadnak meg. Ezen túl még kevésbé fog lankadni a figyelmem.- Mosolyodott el Chiyoko szavaira, majd beleivott a második szakéba is. Szerencsés alkattal rendelkezett, s nem esett nehezére az italozás, pláne, hogy elég jól bírta. Talán annak volt köszönhető, hogy nem sokszor élt az alkoholfogyasztás lehetőségével.
- Öklözhetünk, semmi kifogásom ellene. Jelen pillanatban is edzenék, de be kell valljam, jól esik a lazítás. Egészség!- Nem minden társaságban volt szokás a koccintás, de ő még nem emelte sosem koccintásra a poharát indítványozóként, így ha koccintanak koccintanak, ha nem, akkor meg nem.
- Az fasza lesz. Majd igyekszem, hogy ne verjetek túlságosan szarrá. Mellesleg, Chiccan, akkor szerencsés leszek, hogy egy ilyen kedves őt hisznek a testvéremnek.- Nyújtózott nagyot, majd figyelni kezdte, ahogy a vörös hajú lány párja keverni kezdi a lapokat. Akármennyire is volt idegen számára a játék, ez talán még neki is ment volna. Bár annak idején, mikor még ember volt s katonaként szolgált, szabad estéin inkább a hölgyek társaságát élvezte- addig legalábbis igen, amíg nem lett bekötve a feje. Utána maradt a szaké, meg a mahjong.
- Nem vagyok buzi, s nem tettem rá utalást, hogy bármi baj lenne Chiyoko kinézetével. Egyszerűen más az esetem, s jelenleg nem vagyok képes nőként nézi senkire sem a kedvesemen kívül.- Na, még ha ki is vágta volna magát, ezután már biztos buzinak hiszik. Kivéve, ha a lapokat osztó alak valóban szereti vöröskét.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Dec. 06, 12:34:42 írta Ebisawa Kyousuke »

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Lélekenergia:

60% Complete
72 400 / 100 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Jan. 04, 13:33:17 »

- Mo~chan! Baka! - vörösödtem el fülig, és azon túl is, mikor meghallottam, hogy már megint miről beszél. És ha már zavarba jöttem, nem tudva mihez kezdeni, egy szeretetteljes sallerral simogattam meg a kobakját. - Ha így folytatod, szavadon foglak, és könyvet kell majd írnod, igaz más témába! - motyogtam kissé félre. - Amúgy is, azt hittem, hogy egy ilyen válasznak elsősorban örülsz! Mellesleg inkább dicséretes, mint leszólandó, ha a kedvese mellett nem kacsingat félre más nő után! Még téged se láttalak más nő után loholni mióta együtt vagyunk... - pillogtam rá kissé pirulva, de azért a szemeibe. Majd mint egy dicséretképp, az újoncunk hajába kócoltam, majd vállon veregettem, hogy érezze, teljességgel jól teszi, amit mondott.  Majd újfent Mo~chanra pillantottam.
Zavarom leküzdendő - bosszantó mód, hogy Mo~chan még mindig képes nem csak simán zavarba hozni, de el is pirítani - italokat osztogattam a jelen lévőknek, nehogy bárki véletlenül is hiányt szenvedjen. Ilyesmi, mármint hogy valakinek ne jusson az ital, és szomjaznia kelljen, az osztagunkban szó sem lehetett. Legfeljebb, amikor bosszúból Nishi~chant elzártuk az italtól. De az különleges esetnek számított. De jelen esetben még vele is kedves voltam, elvégre tudtán kívül is az ő italából éltünk mi is jól. Szóval az arcához egy jó hideg sört nyomtam,  persze csak finoman, hogy a fogai a helyükön maradjanak, a többieknek viszont pálinkát töltöttem. Nishikével is csak azért kivételeztem, mert az ösztöneim, és a láthatatlan őrszemeim szerint már korábban megdézsmálta a készletet.
Ezek után begyűjtöttem a lapocskáim, majd megszemléltem őket. Suza~chan közben aktívan alkoholizált, és majdnem lefordult az asztalkáról, ahova tipegett egy kis szaké reményébe. Úgy tűnt, a pálinka, mint olyan már túl erős volt neki, ellentétben Rin~chanal... fél pillantást vetettem csak a papírjaimra, majd lefordítva az asztalra helyeztem. Egy fekete nyolcasom volt, és ugyanő feketéből hatosom. Elkapott a régi idők, nosztalgikus érzése. Egy pillanatra behunytam a szemeimet, mert éreztem, hogy ragadozó pillantássá keményedtek-vörösödtek, majd mikor már semmi ilyesmi nem látszódott rajtuk, nyitottam ki őket újra. Mindeközben az egyik kacsóm végig a lapokon pihentettem. Egy mosolygós pillantással mértem végig a többieket. Egyelőre még nem csaltam, de a lehetőséget már megalkottam magamnak.
   - És Kyou~san, nem leszek olyan modortalan, hogy faggatni kezdjelek, de kíváncsiak vagyunk rád, hogy ki is vagy, és honnan! Legegyszerűbb mindezek megtudására az lenne, ha párbajra hívnánk, de mire valamennyien végig játszanánk ezt, az sok idő lenne, mi meg türelmetlenek vagyunk...  - mutogattam a marcona küllemű alakokra vigyorogva. A másoknak ijesztő külsejük ellenére tudtam, hogy amikor nem egy katana markolatát szorítják, vajból van a szívük. Mo~chan volt erre a legjobb példa. Senki meg nem mondta volna első pillantásra, hogy mennyire jól bánik vegyük azt, a gyerekekkel. - De félre ne érts, csak amit tudhatunk, az érdekel! -Kíváncsian lestem hát az új jövevényre, látszólag teljesen elfelejtkezve a kártyáról, picit Mo~chan kezéhez dőlve, gonoszkásan akadályozva ezzel a szabad mozgásba.

(click to show/hide)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Jan. 04, 13:37:02 írta Aikawa Chiyo »

(click to show/hide)

Karakterlap

Rosui Motochika

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Jan. 13, 13:58:11 »
- Baka hát, de így szeretsz.- vigyorgott mint a fakutya. Élvezte, hogy zavarba hozhatja Vörikét, de azért arra szokása figyelni, hogy túlzásokba ne essen. Na jó, annyira nagy túlzásokba ne essen. De egyébként meg tökre elvan ezekkel. A kobakját meg vigyorogva dörzsölte.
- Könyvet? Nekem?O.o Az kéne még, amilyen ocsmány az írásom, nem lenne senki, aki el tudná olvasni. Inkább lerajzolom.- bele is borzongott, még hogy könyvet. Baa~channak is sokáig tartott, még olvasható szintre tudta pofozni Motochika kézírását. Nem hogy még könyvek szintjére. - Naná, hogy örülök, Vörike, naná hogy örülök. Bezony, dicséretes, és persze, hogy nem rohangálok másik után. Minek tenném? Enyém a legjobb csaj az összes shinigami közül. Annak meg örülök Ebi, hogy nem vagy ratyi, legalább nem kell fosnom, ha leejtem előtted a szappant.- hogy a francba ne örülne ennek. Annak meg főleg, hogy Vörike a barátnője. Nincs is nála jobb csaj. Megvan mindene ami csak kell. Vörös haj, remek test, feszes fenék, és csodás mellek. Minden férfi irigyelheti Motochikát. Ezért is lepődik meg azon, ha valakinek nem az esete Vörike.
- Ez a jó felfogás Ebi. Nem kell túlzásba vinni az edzést. Kell a testnek egy kis pihenés, főleg, ha pia is van hozzá. Na akkor küldjük le.- megissza a piáját. Mert a végén még elpárolog, és akkor oda a csoda. Bár már egy ideje csak az íze miatt issza, rég volt, amikor már durván be tudott nyomni. Túl sok kell az alkoholból, ami pedig túl drága lenne. Inkább kevesebbet, és csak az íze miatt.
- Nyugi, nem lesz itt gond. Pár kör, és belerázódsz majd.- kártyázni nem nehéz, inkább blöff, az az ami kurvára nehéz. Jah, és olvasni a másik arcáról, reakcióból. Ezek kellenek a kártyához, ha ezeket érti valaki, akkor kibaszott kevés az esélye, hogy bukna. Nah, de ideje osztani, kidobálni a lapokat.
Gyorsan megleste a sajátját, elég gyenge volt. Egy pikk hármas, és treff négyes. Majd csak lesz belőle valami. De elég volt így rálesni, tette is le az asztalra, nehogy valaki még meglesse. Elég egyszer látnia a lapjait, megjegyezte, és kész. A többi meg ráér, bár annyira nem kéne fosnia, hiszen most tétje sincsen, még nincsen.
- Meg ha mind leállnák vele párbajozni, a szerencsétlen a végén a 4. osztagnál kötne ki.- nem keltene túl jó benyomást, ha az új tagot odaküldenék. Bár a 11. osztagnál ez még annyira nem is durva. De megteszi a kártya is, sőt, néha keményebbek az ilyen csaták.
- Jaja, amit lehet azt tudni akarjuk. De azt is megértjük, ha valamit nem akarsz elmondani. Nem harapunk, vagy ilyenek.- most inkább nem mondja, hogy azért Vörikét néha harapdálja, vagy éppen Vörike szokott harapdálni, de persze azt csak akkor, amikor kettesben vannak.

Karakterlap

Ebisawa Kyousuke

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
15 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#8D6F5A

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Márc. 03, 22:25:33 »

Csendben hallgatta a szerelmesek évődését, s igyekezte bent tartani gyomrának tartalmát. Előbbi természetesen csupán egy kifogás volt, semmiféle nő nem szerepelt az életében tartósan s szándékában sem állt szerepeltetni egyetlen egyet sem.  Még csak az kellene, hogy valamelyik idegesítő csitri megbolonduljon és azt higgye, neki megváltásra van szüksége. :| Kurvára elvolt a saját kis kibaszott világával, a kósza numerákon, edzésen és a kismacskán kívül semmi sem érdekelte jelenleg.
- Nem terveztem közös fürdést.- Nem vette túl komolyan a férfit, sok ilyen jellemű alakot osztottak be az osztaghoz. Meg sem lepődött, amikor a meghallotta a halk nyávogást, s mire oldalra fordította fejét, az apró, még éppen, hogy botladozni képes állatka már sietett is a felállított asztal felé. Halvány mosollyal vette ölébe, s vakarta meg fülét, majd várakozva nézett a másik három shinigamira. Érték már érdekesebb megjegyzések az állat birtoklása miatt, de nem foglalkozott velük. Jelenlétüket megszokta olyannyira, hogy ha valamely esetben nem hallotta valamelyik epésebb, kevéske intelligenciát jelző megszólalást, erős túlzással élve már hiányzott is neki. Ja, nem.
- Lehet kérdezni. - Nézte meg lapjait s helyezte őket érdekesebb oldalukkal lefelé fordítva az asztalra. - Emberként születtem, százhuszonhét évvel ezelőtt, százhárom évet töltöttem lélekként, huszonnégyet emberként. Emberi éveim alatt a családomat tartottam el, majd miután szüleim meghaltak, katonának szegődtem s így is haltam meg.- Eléggé lerövidített verziója ez a történetnek, de ha kíváncsiak lennének, még valamire megtehetik, hogy megkérdezik. Nem sértődős típus, s mivel titkolnivalója sincs, nyíltan elmond mindent. - Ami az edzést illeti, szívesen benne vagyok a következő alkalmat illetően.- Ittasan belemenni nem lenn sem vicces, sem tisztességes. Maradt már alul küzdelemben, pontosan azért érezte azt az őrjítő késztetést, ami hajtotta egyre előre és előre. Meg akar szerezni mindent, amit lehetséges, ez az igazság. Elég mohó ahhoz, hogy ne elégedjen meg egy bizonyos szinttel, hiszen erősebb mindig van. Ő pedig nem azért megy tovább a saját maga előtt kijelölt úton, hogy a legerősebb címre tegyen szert. Egyszerűen mindig újabb és újabb küzdelmekre vágyott.
- Esküvőt mikorra tervezitek?- Vette kezébe az irányítást és töltötte újra mindenki poharát.

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Lélekenergia:

60% Complete
72 400 / 100 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Ápr. 08, 13:09:41 »

Meg sem próbáltam elrejteni a vigyorom, ahogy az újonckánkat figyeltem. Aranyosnak találtam, ahogy kissé félszegen bemutatkozott. Főleg, mert extra aranyos volt egy apró cicával. Márpedig, aki a cicákat szereti, … hogy is tartja a közmondás… rossz ember nem lehet. Vagy esetünkben rossz shinigami. Szóval csendes elégtétellel nyugtáztam a látottakat. Mármint, hogy ha kissé morcosan is társalog velünk, ami hát érthető, kicsit elraboltuk, de azért a szíve mélyén tüneményes egy alak! Rin~chan sem bírta ki, hogy egy cicát simogatnak, őt meg nem, szóval a vállamra ugrott és lelkesen hozzá dörgölőzött az arcomhoz. Halkan kinevettem.
   ~ Úgy viselkedsz, mint valami házi macska… ~ simogattam meg a buksiját, amit extra lelkes dorombolással fogadott.  Mondjuk a sima cicáktól elég távol állt. Még így, apró macska alakjában is. Kezdve rögtön azzal, hogy kissé árulkodó mód két farkincája volt egy helyett. De ezt mindig és mindenki előtt rezzenéstelen arccal letagadtam.
   - Mo~chan, zavarba ejtően leragadtál a szappan témánál! - pislogtam inkább a férfire, majd új barátunk felé fordultam - százhuszonhét év… akkor milyen volt az élőknél a katonaság? - kíváncsi lettem. Nagyon is. - Fegyverek, ilyesmik. Mármint, valamikor én is harcoltam ilyesmi helyeken, felkeléseknél, bár nekem ez volt a kenyérkeresetem. Csak picivel korábban. Szóval érdekel, miben változtak azóta a dolgok! - mosolyogtam. 
Esküvőt feszegető kérdésére szolidan félre nyeltem, amit lévén szakét iszogattam épp, nem volt kellemes. Marta a torkom, meg úgy éreztem a tüdőm is, mintha parazsat akartam volna leszippantani. Nem túl feltűnően köhögni kezdtem, miközben próbáltam nem megfulladni. Ezzel a témával még nem igazán tudtam mit kezdeni, és mint olyan, mindig meglepett, zavarba hozott.  A shikigamik hangtalan vihogása közepette igyekeztem normalizálni a légzésembe felmerülő nehézségeket.
   - Khm… ano… - próbáltam rák vörösen megszólalni nem túl sok sikerrel. Úgy tűnik, ez valami elvárás volt a női nemmel kapcsolatban, hogy minden áron, ha valakit megszeressenek, mindenképp elvetessék magukat. De mit tehetek róla, nem normális női egyének neveltek. Mindössze egy fogadósné, és különféle piroslámpás negyedek kurtizánjai, meg gésák voltak olyan nők az életemben, akik próbáltak valamire is oktatni. Közülük meg egyik sem volt a boldog házasságban élők mintapéldánya. Így ez a téma, mint olyan nekem sem volt evidens, vagyis nem ez volt az életcélom. Mármint, hogy feleség legyek.  Ráadásul látta bárki is azokat a RUHÁKAT, amikben a nők férjhez mennek??? :O.O:
Szerettem Mo~chant, tiszta szívből, a lánykérésre igent is mondtam… miután kicsit talán fejbe vertem zavaromba, de a mennyegzőt nem igazán siettettem…  Így még egy jó darabig keresgélhettem a szavakat. Vagyis inkább rá is hagytam a férfira, magyarázzon ő helyettem.

(click to show/hide)

(click to show/hide)

Karakterlap

Rosui Motochika

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
7 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Ápr. 10, 15:38:42 »
- Ezt jó hallani, de remélem közös piálás még azért belefér.- valaki azt mondta, hogy kellenek a barátok az osztagon is belül, csak éppen nem tudja, hogy ki is volt az a farok, aki ezt mondta. Lehet még igaza is volt, bár nem nagyon vágyik új barátokra, elvan a mostaniakkal is, bőven elegek. Vörike is ott van, szal még csajra se lehet panasza, kurva jó kis élete lett mostanában, csak nehogy beüssön a szar.
- Ugyan, Vörike, csak azért mondogatom, mert szerintem ideje lenne majd egy alapos zuhanynak. Majd megmosod a hátam?- vigyorogva nézett Vörikére, és azért kacsintott is egyet, hogy biztos legyen a célzás. Néha még nem vágja pontosan, hogy mire is céloz Motochika, kell a segítség. De pár hét, és bizony magától is tudni fogja Vörike, vagy éppen utalgatni is fog. Kíváncsian várja már azokat a napokat.
A kérdésekbe nem nagyon szól bele, mert úgy annyira nem érdekli semmi. Jobban kedveli, ha valakiről váratlanul, vagy beszélgetés közben derülnek ki a dolgok. Inkább iszik egyet, forgatja a lapjait, és nézi a macskát. Nincsen éppen gondja velük, olyanok, mint a nők, ha olyanjuk van bújnak, ha pedig nincs, akkor fújnak. Fura egy lények, az már biztos.
- Na, akkor ez megbeszélve, majd öklözünk egyet.- ez is lebeszélve, lesz valaki, akivel kb a saját szintjén edzhet. Nincs gondja az erősebbekkel való edzésben, csak éppen nem sok értelmét látja. Ha egy túl erőssel kezd el edzeni, értelmetlen, egyikük se nagyon fejlődik.
Széles vigyorral nézte Vörikét, ahogy az arca olyan lesz, mint a haja. Jól bekérdezett újoncka, nagyon is jól. De jobb lesz, ha átveszi a kezdeményezést, vagy valami ilyesmi.
- Tudja a franc, még csak a kezét kértem meg. Ráérünk azon gondolkozni, mikor is legyen az egész cécó. Találni kell valami ruhát is, amit hajlandó is lesz felvenni, aztán helyet, meg ilyenek. Pasiból vagyok, nem értek ezekhez, majd megkérem a húgomat és Baa~chant, hogy találjanak ki valami okosat. De addig is a nászt elháljuk gyakran. Igaz, Vörike?- sejtelmesen mosollyal az ajkán, csillogó szemekkel nézte mennyasszonykáját.

Karakterlap

Ebisawa Kyousuke

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
15 000 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#8D6F5A

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Ápr. 12, 20:51:25 »

Sosem szeretett felesleges kerék lenni, most pedig újra annak érezte magát. Elvan ő akkor is, ha egy párral van egy szobában és azok nem nyalják egymást minden másodpercben. A jelenlévők sem nyalták ennyire egymást, azonban az őket körülölelő részegítő légkör talán jobban képen vágta, mint a szaké, amit lelkesen nyakaltak. Nem tehet róla, sosem bírta bevenni a gyomra a bájolgást, képmutatásnak tartotta. Nem is szólt általában semmit sem ilyen társaságban s távozott azonnal, amint tehette. Nem szerette játszani magát, világéletében őszinte ember volt: ami a szívén, az a száján. Persze kisebb-nagyobb erőfeszítések árán sikerült többnyire visszafognia magát, de ezt nem erőltette túlzottan. Most is látva a két szerelmes fölött-körül gyülekező rózsaszín, édeskés ködöt, erős késztetése támadt a menekülésre. A fene sem kíváncsi arra, mikor hogyan hol és mennyi basznak. :|
- Sok olyan dolog volt akkoriban, ami a történelemkönyvekben nem szerepel. Általánosan elfogadott volt az erőszak minden formája, s többnyire nem büntették meg azokat, akik egy-egy hadjárat során megöltek valakit. A fizetés busás volt, azonban kevésnek bizonyult amellett, amit meg kellett érte tenni.- Senki sem kérdezte még erről, így kissé idegenül hatott ár az, hogy erről kellet beszélnie- természetesen ez nem jelentette azt, hogy nem szívesen tette. - Léteztek már gépfegyverek, de én sosem használtam. Egyedül a kardommal foglalkoztam, annak külleme pedig nem sokban tér el a zanpakutok általános alapformájától.- Vona meg vállait.
- Értem.- Hagyta rájuk a dolgot, ha még ők maguk nem tudják, hogy mégis mit akarnak, felesleges erőltetni a témát. Az ő idejében nem így működtek a dolgok. Nem volt olyan, hogy a vakvilágba eljegyez az ember fia valakit, aztán majd lesz, ahogyan lesz. Égett volna érte a pofája. Amikor eljegyezte Aimit, pontos időpontot mondott az esküvőre, már csak azért is, mert elég hamar várandós lett a lány. Nem akarta, hogy szégyen érje kedvesét.

Karakterlap

Shiroichi Anao

Kavicskapitány

Kapitány

Shinigami

10. Osztag

*

Szint: 11.

Lélekenergia:

60% Complete
58 500 / 65 000

Infó

Tárcában: 22 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
ametisztlila fekete csíkozással

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Eljegyezve

Kivel áll kapcsolatban?:
PonPon *O*

Post szín:
#8A5FB1 // #BC55C8

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2015. Jún. 03, 22:06:09 »
Egy kis cseresznyefavirág (Chiyonak)

Gondosan kidolgozott tervem megvalósításán ügyködtem. Senki se tudta, hogy hova megyek, csak azok, akik megkérdezték, hogy miért bukfencezek vagy osonok át egyik bokorból a másikba, vagy éppen egy fa törzse mögé esetleg egy nagyobbacska szikla hátába, mintha bújócskáznék. Ha nem volt más, akkor a tisztek egy-egy csoportját használtam fel arra, hogy elvegyüljek, és ne gyanakodjon rám senki. De, hogy miért voltam ilyen óvatos? Meg volt rá az okom! Nem, nem rosszban sántikáltam, isten ments, szó sincs arról, hogy Kagura-sama elől bujdosom, nehogy megtaláljon a papírügyek miatt! Bár ez előbb is eszembe juthatott volna, mondjuk tegnap… *<*” De most nem ez volt a lényeg, mert a mai dolog, nos, az nem volt hivatalos – éppen ez volt a fő baj! –, mert hát sajnos nem volt engedélyem más osztag területére lépni. :/ Igazából lustaság miatt, mert nem akartam pepecselni ezzel, különben is… Myo-chan osztaga szinte biztos, hogy visszaküldte volna ide.
Ezért nem a főbejáraton akartam betérni a 11. osztag területére, mert nem voltak hivatalos maszlagjaim, így hát a hátsókertet használtam fel, mert onnan bizonyára senki se számít látogatóra. (Azért biztonság kedvéért ügyeltem arra, hogy ne vegyenek észre, ezért ninjázok úgy, mint a 2. osztagosok!) Ugyanis… roppantul aranyosak a 11. osztagosok, de csak akkor, amikor nincs a kezükben fegyver! :S Legalábbis ezzel hitegettem magamat… merthogy Himmecchan is onnan jött és ő kedves volt és sose fenyegetett meg azzal, hogy kihív kard-kard elleni párbajra. De Himmecchanból csak egy van, ezért őrá nem alapozhatok! :o Mondjuk Chicchan se támadt rám sosem (szerencsére). Uh, Chicchan nagyon menő volt a kardvívásban múltkor, amikor az Emberek Világában voltunk! Hát, nem szívesen állnék ki ellene, tudásom naaagyon eltörpül az övé mellett, azaz igazság szívesen megtanulnék olyan jól kard vívni, ahogy ő tud. T^T
Mikor ninja módjára átmásztam a nagy falat, ami lezárta a két osztagot, sajnos a túloldalon beleestem egy szúrós bokorba. :sad: Tehát, amint kikászálódtam belőle, áúzva és jajgatva – eléggé fájt, szóval igazából eléggé gyorsan ment a kijutás –, kénytelen voltam halottnak tettetni magamat két tiszt előtt! O_O” Bár álljon meg az a ninjás menet! Azok nem Tokkik voltak? :o De kettő, mármint összesen kettő? O.o” Lehet, hogy képzelődöm! Vagy az egyik MUMUS volt! :O.O: No, de most mindegy küldetésem volt, különben is Tokki biztosan ura a helyzetnek, tud vigyázni magára! Remélem… :oops: Szóval a küldetésem, vagy legalábbis affélém, amit elült az izzasztó helyzet gyorsan elgurultam egy másik bokorig, majd onnan egy fa törzse mögé vetődtem és szép lassan, halkan eltávolodtam az aktívan gyakorló tisztek közeléből. Nem akarom én őket megzavarni, még kevésbé belekeveredni és élő-mozgó gyakorlóbábuként végezni! O_O” 
Amikor beleütköztem valamibe, vagyis inkább valakibe, ösztönösen előrevetődtem, de a bokrot elmértem az ugrás közben és csak a haorimra számíthattam. A vetődés során belecsomagoltam magamat, ahogy tudtam, hogyha esetleg megint szúrós bokor lenne az, akkor ne böködjön szét úgy, mint az előbbi. 
- Nyugalom 10. osztagos vagyok! – hadarom a riadalom után, megadóan felemelve kezeimet, miközben talpra kászálódom, mielőtt tovább szagolnám alulról az ibolyát. Huh, szerencse, hogy nem a virágra estem rá!
~ Szerinted ezért kedvelni fognak téged? Nagyon naiv vagy Kiscsillag… – hallom Gyémántsárkány negatív hozzászólását gondolatmenetemhez, mintha nem lenne így is elég gondom! De igaza van, részben, talán, sőt inkább nem! Hát így jártam… mivel sajnos elbaltáztam a vetődést, így nem volt más hátra, mint szembenézni a véggel! Oké, bízok a legjobbakban. >.<”
- Mármint csak átfutóban erre jártam, eltévedtem! :S
– teszem hozzá bizonytalanul, miután rádöbbennek, hogy az előbbi kijelentésem nem biztos, hogy nagy sikert fog aratni.
- Oh, Chicchan! :o – lepődök meg, miután szembenézek azzal, akinek nekimentem. Eléggé meglepődök, hogy ennyi 11. osztagos között pont vele hozott össze a sors. Milyen szerencse!! *-* - Chicchan!! *O* De jó, hogy látlak! Mond csak, ráérsz? El tudsz vinni a kapitányodhoz? :3 – kérem meg az aprócska szívességre. Remélem, hogy a dolgai felől ráér erre a kis kitérőre. Én nagyon örülnék neki, szinte érzem, hogy a többiek rajtam legeltetik a szemüket és szeretnének gyakorlóbábunak használni. :S Értem én, hogy jó a gyakorlás meg minden, de ha választani lehetne, akkor villámtánc és ne pedig vívás legyen, amit fejlesztünk edzés keretein belül! :O.O: