Szerző Téma: Kapitányi iroda  (Megtekintve 2542 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Mizushima Tenkai

Shinigami

13. Osztag

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
14 000 / 15 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 8 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Kapitányi iroda
« Válasz #30 Dátum: 2018. Júl. 27, 17:48:19 »
Családegyesítés

- Nem sértett meg vele. S hajlamos vagyok elfelejteni, hogy kapitányi rang jár ilyesfajta kellemetlenségekkel is, mint az, hogy ok nélkül tisztelnek. Hiszen csak a ruhám más, mint a többi shinigaminak, de attól még ugyanúgy eszek, iszok, hibázok, mint mindenki más.- talán egy éve már, hogy kapitány, vagy több, fogalma sincs, és még mindig nem sikerült teljesen megszoknia az egészet, de talán ha jubilál egy tízest, akkor már nem fog ez se gondot jelenteni.
Kortyolná a teáját, szép lassan, nem akarja megégetni magát, de Azumi meglepett felkiáltása miatt sikerült Tenkainak is meglepődnie, ugrania egy kisebbet, aminek hála a tea is kissé kilöttyent, és ami a szájában volt az is visszakerült a csészébe.
- Mi történt!?- rakta le a csészét az asztalra, és megtörölgette a száját, jobb híján egy üres pappírral.- Akkor jó volt a tippem.- össze gyűrte az alkalmi zsebkendőjét, és a kukába dobta.- Nyugalom, majd összeszedem, előbb legyünk túl a sokkon.- bár fogalma sincs, hogy milyen lehet az, hogy megtalálja a lányát, bár talán olyasmi, mint amikor elsőnek megpillantja, de Tenkai ezt nem tudhatja, mert nem volt része eddig egyikben se. Na de majd egyszer.
- Persze. Miért is ne találkozhatna?- elővett egy újabb papírlapot, és írni kezdett rajta, majd összetekerte.- Killer.- tudta a kis borz, hogy mi következik, kelletlenül ugyan, de odasétált Tenkaihoz, aki a nyakörvébe rakta a levelet.- Indulhatsz is, és ha gyors leszel, akkor kapsz valami édeset.- már csak a macskaajtó hangját lehetett hallani, a varázsszavak elhangzottak, és Killer már oda is volt.
- Nah, Killer el is ment, hogy megkeresse a lánykát, és idehívja. Addig is esetleg egy kis édességet, még várakozunk?- valamivel el kell ütni az időt, és jó az, ha van valami, amit lehet rágcsálni, vagy szopogatni, és nem a rossz értelemben.
- Azt hiszem, hogy Shiratori-san megérti az okot, amiért nem jelent meg az eligazításon. Legalábbis remélem, hogy nem olyan szívtelen, vagy fagyos a szíve, hogy ne így tegyen. De ha megenged egy kérdést, hogy keveredett el Michie-san?- azért érdekes, és felvett pár kérdést, hogy mégis mi történhetett?

Karakterlap

Kitagawa Azumi

Shinigami

9. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 7 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
LightSeaGreen

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Kivel áll kapcsolatban?:
-

Post szín:
#F08080

• Profil megtekintése

« Válasz #31 Dátum: 2018. Júl. 27, 19:31:07 »
Családegyesítés

A fejemet ráztam. Barna hajfonatom úgy követte fejem mozgását, mintha csak egy kígyó feküdne a hátamon. – Iie, Mizushima-dono. Az a tisztelet nem ok nélküli, hisz keményen dolgozott érte, hogy odakerüljön. Az a haori nemcsak egy kabát. Én... én tudom, hogy nem ok nélkül tisztelik magát.
És vallottam is, hogy bizony a munkájáért, ha külön jól végzi az illető, jár a dicséret és a tisztelet. Igen is el kell ismerni azt, ha valaki jó valamiben, nem kell szabadkozni. Oké-oké, az aláírás hamisító készségemet azért nem szívesen reklámozgatom.
Az a helyzet, hogy egyszer-kétszer fordult csak elő, azt is sunyiban csináltam, de a régi taichoumnak simán feltűnt, és jól le is tolt érte, hogy ilyet ne csináljak, még sok munka esetén se, mert a fejünkre koppintanak érte.
Eh... tényleg, vajon Nara kapitánynak le tudnám másolni a szignóját? Hm, meglátjuk. Na, jó, nem valódi hivatalos papíron fogom megcsinálni, de ennek a kísértésnek nem bírok ellenállni.
– Á, elérem, semmi gond! A kicsikém papírjait ne szórjam már szét – mosolyogtam, miután megnyugodtam valamelyest, hogy nem képzelődés volt csupán, amit láttam.
Gyors mozdulatokkal sorrendbe raktam a lapokat, s visszatettem azokat akkurátusan, szó szerint centire pontosan az asztalra, ahogy volt. Munkamánia, na.
Az, hogy Killer a kis postás, jót derültem. Rég voltam már ilyen boldog. Nagyon nagyon-nagyon-nagyon rég.
– Látom, édesszájú a kicsike. Mit jelent a Killer név? Nem ismerem ezt a szót. Nem japán, ugye? – érdekes a név, és nem tűnt túl passzolónak egy ilyen aranyos szőrgombóc borzhoz.
– Köszönöm szépen, kapitány úr – Fogalmam sem volt, mit kéne kezdenem ezzel a határtalan boldogsággal. Vajon melyikünkre hasonlít jobban? A fényképét ugyan láttam, ám egy fénykép közel sem adja olyan jól vissza a valóságot.
– Mentolos cukrot elfogadnék, köszönöm – Azt hiszem, valami kis ajándékkal illő lesz majd viszonozni Mizushima-san kedvességét. Hisz az idejét áldozta ám, és még meg is kínált teával és édességgel is.
Lesütöttem a szemem. – Sajnos nem ismerem olyan jól a taichout, hogy erről nyilatkozzak, de... talán bízhatunk benne.
Eh. Kényes téma, még mindig, pedig erősen próbáltam tartani magam, de voltak helyzetek, amikor ez nem volt könnyű.
– Rendben, elmesélem Önnek. Amikor megszületett az Emberek Világában, én akkor haltam meg. Huszonöt éves lehettem akkor. Már nem számolom olyan pontosan az éveket. Elküldtek mellőle szinte azonnal. A kilencedik osztag akkori kapitánya tette, Muguruma Kensei. Az ő osztagában szolgáltam később, és kötöttek engem Seireitei szabályai. Nem fedhettem fel magam. Nagy vonalakban ennyi. Én próbáltam azóta keresni, mindez idáig nem jártam sikerrel. Remélem, az adoptált fiam is örülni fog a nővérének. – Tényleg csak Kazuma hiányzott a teljes boldogságomhoz.
– Mióta szolgál Michie-chan magánál?

Karakterlap

Mizushima Tenkai

Shinigami

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
14 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #32 Dátum: 2018. Júl. 27, 20:57:42 »
- Hogy keményen dolgoztam volna érte? Nos, annyira nem, elértem a bankait, és utána levizsgáztattak, nagyjából ennyi a története a kapitánnyá válásomnak. Kedves, hogy ezt gondolja, talán igaza is van.- talán nem kell ennyire görcsösen ragaszkodnia ahhoz, hogy nem érdemelte ki a tiszteletet, a megbecsülést, talán túlságosan is megszokta, hogy a lelkek közt magától ért el mindent, a két kezével húzta fel a falakat, és nem pedig a vagyonával bérelt fel rá munkásokat.
- Ha gondolja kaphat majd belőlük egy másolatot.- semmibe se kerül lemásolni, bár természetesen egyes részeket ki kell hagyni, legalábbis azokat, amik csak az osztagra tartoznak, és senki másra, de a többi maradhat.
- Hajaj, de még mennyire, hogy az, de nem fog örülni neki, hogy édesgyökeret fog kapni, nem pedig cukrot. Nem, nem az, angol és azt jelenti, hogy gyilkos. Gondoltam illik rá ez a név, kis irónia, mondhatni. Mert mást nem tud megölni, csak a maradékokat, és az idegeimet.- halványan elmosolyodott, és nem igazán vallja be, legalábbis hangosan, de el lenne veszve nélküle. Jelenleg az egyetlen ténylegesen biztos pont volt az életében.
- Igazán nincs mit.- emelte a kezét, jelezve, hogy tényleg nem szükséges ez a hálálkodás. Csak azt tette, amit más is megtenne a helyében, segített összehozni a dolgokat. Nem volt ez olyan nagy dolog.
- Mentolos cukorka rendelt.- kinyitotta az egyik fiókot, majd becsukta és az alatta lévőt nyitotta ki, abban volt az, ami kellett. Egy doboz mentolos, igaz, akadt ott még sok másfajta is, de most ez kellett. Kirakta az asztalra, Azumi elé, szolgálja ki magát nyugodtan.
- Igazság szerint én se igazán ismerem. A nevét igen, de személyes kapocslatom nem volt még vele.- igazából sokakkal nem volt, és igazából nem is kifejezetten vágyik arra, hogy legyen, a fontosabbakkal már volt, és ennyi elég is Tenkainak.
Hátradőlt a székében, miközben hallgatta a történetet, az ujjait összefűzte, a homlokát enyhén ráncolta, és aprókat bólogatott.
- Értem, nem a legvidámabb történet, annyi szent, de szerencsére megoldódott, már ha lehet ezt mondani. És biztosra veszem, hogy így fog tenni, melyik testvér ne örülne annak, ha előkerülne a nővére, vagy bátyja?- barátságosan Azumira mosolygott, miközben tudta, hogy amit mondott, az nem teljesen igaz, hiszen Tenkai se repesett a boldogságtól, amikor a bátyja előkerült, sőt, még nem is találkozott vele, valamiért nem akar, nem viszi rá a lélek.
- Hogy mikor is? Huh… ez jó kérdés, azt hiszem, már előttem is az osztag tagja volt, de ott van az aktájában, nyugodtan nézze meg ismét.- mint kapitány, talán nem ártana, ha megtanulná már a tagok adatait.

Karakterlap

Kitagawa Azumi

Shinigami

9. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
LightSeaGreen

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Kivel áll kapcsolatban?:
-

Post szín:
#F08080

• Profil megtekintése

« Válasz #33 Dátum: 2018. Júl. 28, 13:31:44 »
Inkább ráhagyom. Az ő döntése, hogy miként tekint saját teljesítményére, és az enyém meg az, hogy megadom-e neki a tiszteletet, amit megérdemel mindenképpen. Még mindig ő állt rangban fölöttem, nem fogok egy kapitánnyal vitatkozni.
– Köszönöm – halványan elmosolyodtam. Az a másolat tényleg jól jön.
– Milyen jó, hogy nekem csak gyerekeim vannak. Satoshira nincs sok gondom, azon kívül, hogy a fésűt néha úgy kell az orra alá dugni, hogy vegye észre. Meg néha úgy kell kicibálni a tizedik osztag osztagtól. – Hát igen. Ha valamit vagy valakit nagyon szeretünk, nehéz tőle megválni. Örültem, hogy biztos pontnak mondhattam a mostanra nagy fiam az életemben. Hálás vagyok, hogy nem maradtam magamra még a legnehezebb időkben sem.
– Iie... elnézést. Nem olyan rossz ő, csak... még én vagyok bizalmatlan. Hosszú történet. – És más lapra tartozik, és nem szívesen beszélnék róla. Minél kevesebbet emlegetem, vagy emlegetik körülöttem, annál könnyebb lesz elfeledkeznem róla. Teljesen sosem fogom elfelejteni, de nem is az a lényeg.
Pláne nem most, amikor megtaláltam a kislányomat végre.
– Hát... nem mindenki szokott elsőre repesni az örömtől. Már tényleg csak a földi férjem hiányzik a családi képletből. – Ha mi, Kitagawák egyesülnénk újra, akkor azt hiszem, nem lennék ennyire szerencsétlenkedő. Hisz a férjem mellett sosem kellett titkolóznom, mellette nem kellett megjátszanom magam, és érzelmeket erőltetni. Igaz, mosta boldogságom nem színjáték. Nagyon is valódi.
Rápillantottam az aktára ismét, a kapitányúr javaslatára. Hűha, Michie rég óta álla Gotei szolgálatában, ez szép. Hogy a ménkőbe sikerült így elkerülnünk egymást?
Alig vártam, hogy megpillantsam őt. Vajon melyikünkre hasonlít jobban? Kazumára vagy rám?
Milyen lehet ő? Boldog? Elérte, amit szeretett volna? Van most már saját családja?

Megannyi kérdés keringett a fejemben, ahogy megpróbáltam elképzelni, milyen lehet most. Utoljára csecsemőként láttam, ugyanazzal a zöld szemmel, mint az enyém.

Karakterlap

Mizushima Tenkai

Shinigami

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
14 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #34 Dátum: 2018. Júl. 28, 19:51:43 »
- Ismételten nincs mit.- magától értetődik, hogy ad egy másolatot belőle, nem idegen kézbe lesz, hanem az édesanyja ujjai fogják érinteni azokat a papírokat. Biztos abban, hogy semmi olyan nem lesz benne, ami rossz fényt vetne az osztagra, vagy a Goteire. S egyébként sincs tiltva az sehol, hogy lemásolja valaki aktáját, és átadja valakinek.
- Fiatalság és bolondság, szokták mondani. De eljön majd az ideje, amikor már magától fogja dugni a fejét, csak hogy kapjon egy kis anyai törődést.- halványan, nosztalgikusan elmosolyodott, ebben magára ismer, hiszen a mai napig képes arra, hogy megkeresse az anyját, hogy kikérje a véleményét a ruhájával kapcsolatban, vagy egyéb dolgok miatt.- Megértem, jómagam is volt tizedik osztagos vagyok. Anao egyszerűen remek kapitány, mind erőben és személyiségben az, és maga az osztag is remek hely, nem csoda, hogy ha Satoshi ragaszkodik hozzá.- ismét egy kis nosztalgia, Anao, a maga gyermeteg bájával és ártatlanságával, ha nem lenne a haorija, akkor senki se mondaná meg róla, hogy kapitány, és igaz, hogy akadhatnak gondok a lágyszívűségével, de idővel majd ki fogja azt is nőni.
- Semmi gond, kettönk közt marad minden. Ami az én irodámban történik az csak is a négy fal közzé tartozik.- nem mondja, hogy szívesen meghallgatja, hiszen ha hosszú a történet, és még bizalmatlan is, akkor hogy várhatná el Tenkai, hogy neki elmondja?
- A földi férje? Még életben van?- ez kicsit meglepte, bár igaz, máshogy telik a két világ közt az idő, pontosan nem tudja megmondani, de ha jól tudja, akkor az embereknél egy nap az itt többnek felel meg. Vagy fordítva lenne? Talán nem ártott volna figyelni néhány órán.

Karakterlap

Kitagawa Azumi

Shinigami

9. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
LightSeaGreen

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Kivel áll kapcsolatban?:
-

Post szín:
#F08080

• Profil megtekintése

« Válasz #35 Dátum: 2018. Júl. 28, 20:46:24 »
Ez a Mizushima taichou rendes alaknak látszott. Egy mentolos cukorka elpusztítása után bólintottam. Igaza van. Az idő sokat segít, hogy valaki feloldódjon a számára szokatlan, új környezetben.
– Én boldog vagyok, ha a fiam jól érzi ott magát. Megpróbálták áthelyezni, magasabb pozícióba, jobb fizetésért, de esély nem volt rá, hogy elcsábítsák. – Kifejezetten büszke voltam erre, hogy a fiam ennyire határozott. Őt nem lehetne lefizetni, ha ragaszkodik valamihez, az úgyis magától jön.
– Akkor jó. Nem szívesen reklámozom ezt, szeretném, ha minél kevesebben tudnának róla, eléggé kényes téma. Muguruma Kensei volt az első kapitányom, még Nara-san előtt. Nem nagyon van összehasonlítási alapom, és nem isszeretnék ilyet. Majd idővel alakulok én is, most már jobban vagyok – Nem igazán tudtam, hogy kéne elmondani, de azt hiszem, ez a legegyszerűbb, legdiplomatikusabb.
Csak ne akarjon pszichomókust játszani, aki engem meg akar ismerni, és rendben leszek.
– Nem, már biztos nincs. Sumimasen, úgy értettem, hogy itt, Rukongaiban szeretném, ha újra egyesülne a családom. Tudom, kevés erre az esély, de az a kevéske is több a semminél – És most már növekedett ez a kevéske is most, hogy előkerült Michie-chan. Beszélgetésünket hamarosan egy kissé halk kopogás szakította félbe.
– Bocsánat, kapitány, hívatott. Bejöhetek? – És akkor meghallottam az én hangomhoz oly hasonlatost. Hát ez volna ő? Kellemes hallgatni a hangját.
Végre láthatom. Hát ez is megtörténik. Kíváncsi vagyok, vajon lelkes társaságom a negyedik osztagról, hogy boldogult azóta? Régen nem találkoztam már vele sem. Ő vajon találkozott a feleségével és a lányával? Remélem, igen. Majd írok neki üzenetet.
Jó látni, hogy újra kezdesz élni, gazdám.
Igen, Shinjum. Most már minden jobb lesz.

Karakterlap

Mizushima Tenkai

Shinigami

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
14 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #36 Dátum: 2018. Júl. 29, 17:10:15 »
- Tökéletesen érthető, hogy így döntött. Néha én is azon rágódok, hogy lehet jobban jártam volna, ha maradok a 10. osztagban, egy egyszerű tiszt, semmi más, de ez már nem lehetséges, valakinek vinnie kell a hátán az osztagot.- akármennyire is vágyna vissza a régi életébe, a múltat megváltoztatni már nem lehet, és nem is igazán akarja, annyira nem kellemetlen a kapitányság se, és legalább az egyéni, talán kissé önző céljait is megtudja valósítani.
- Lakat az ajkaimon, és a kulcsot messze dobom.- nem szól bele más osztagok dolgaiba, és abba, hogy a kapitányuk hogyan bánik az osztag tagjaival, de azt se mondja el, ha a fülébe jutnak esetleges panaszok, vagy egyéb vélemények. Abban a helyzetben van, hogy rangban csak egy valaki állt felette, a főkapitány, és a nemesi körökben pedig csak Shuu, mint családfő, senki más. Nem igazán lehet kötelezni semmire se már.
- Nos, minden bizonnyal utána lehet járni. Ha szeretné, körbe tudok kérdezni a lelkek közt sokukkal jó a viszonyom, és ha valakik, hát ők képesek arra, hogy megtalálják a férjét.- miért is ne használhatná valami ilyesmire a befolyását? Biztosra veszi, hogy a kinti barátai megtennék ezt a kis szívességet, és körbe kérdeznének az illető után.
- Persze-persze, gyere csak.- csendbe maradt, még Azumi kigyönyörködi magát, és csak akkor szólal meg, amikor látja Michie arcán, hogy nem igazán érti a helyzetet.
- Michie, ez a hölgy a vérszerinti édesanyád, Kitagawa Azumi.- feleslegesnek gondolja a körülírást, a téma kerülgetését, a legjobb az, mint a ragtapasznál, gyorsan, fájdalommentesen letépni azt, és hagyni, hogy a többi menjen magától.
Killer a lábszárát kezdte piszkálni, várja a beigért jutalmat, és meg is kapja Tenkaitól, aki tényleg cukrot ad neki, mégis megérdemli.

Karakterlap

Kitagawa Azumi

Shinigami

9. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
LightSeaGreen

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Kivel áll kapcsolatban?:
-

Post szín:
#F08080

• Profil megtekintése

« Válasz #37 Dátum: 2018. Júl. 30, 20:01:29 »
Ez igen. Ki gondolná, hogy vannak kapitányok, akiknek nem igazán tetszik a változás. Na, ez az a pont, amiről tudom, hogy nekem sosem fog eljönni. Én aztán nem leszek vezet, sose voltam az a típus, egy hadnagyi pozíciót is nehezen tudnék elképzelni magamnak. Ennek egyszerű oka van: utálok dirigálni, és utálnám, ha utálnának ezért.
Túlérzékeny lennék? Meglehet, ez van. Én tudom, mik a képességeim, és mikre elegendő, ami a tudáspakkomban rejlik, így nem kell megbánnom rossz döntéseket. Pardon, pontosítanék: nem kell annyi rossz döntést megbánnom. Hellyel-közzel reálisan be tudom lőni magam, hogy milyen szinten állok, az biztos, hogy még nem tudnék egy magasabb rangot betölteni jelenlegi helyzetemben.
– Nos, én hasonlóan vagyok a saját osztagommal. Eddigi tapasztaltaim alapján a kötődés elkerülhetetlen, ha hosszú ideig tartózkodunk egy helyen. – helyeseltem. Hisz még mindig ragaszkodom a régi helyemhez, ami nem annyira baj végül is, ha jobban belegondolok.
– Köszönöm a megértését. Félve szoktam megemlíteni a nevet, nem tudván, ki hogy reagál rá. Azt hiszem, ezért nem lennék soha kapitány, még ha el is érném valaha a bankai szintet. A felettes alapján megítélik a beosztottat is és visszafelé is igaz ez – húztam el a számat. A bíráskodástól, főleg az önbíráskodástól falnak tudtam menni. Mutasson nekem bárki egy tökéletes, hibátlanul és makulátlanul viselkedő halálistent a történelem folyamán, aki nem követett el semmilyen vétket. Na, ugye, hogy nincs ilyen. Pláne, hogy sokunk emberi gyökereket hordoz magában, elvből esendőek vagyunk. Ezért is szeretek magamra sokkal inkább a túlvilág küldöttjeként, révészként gondolni, semmint valami istenféleségre, noha nevünkbe foglaltatott a szó: halálisten.
– K... komolyan megtenné? – pislogtam sután a főnemesre. Álmom válna valóra, ha a férjemmel megint együtt lehetnénk, hacsak azóta nincs más a képben, mert hát...sok idő telt el.
Michie érkezése apró, cseppet sem kínos csendet telepített az irodára. A szeme színét biztosan tőlem örökölte. Külsőre úgy láttam, nagyjából mindkettőnkből volt benne. Az orra Kazumáé. A mosolya is az apjáé. Én ritkán mosolyogtam, Kazuma annál többet Ő az én mosolygós vidám napom.
– A... az anyukám? – Michie láthatóan nem volt erre felkészülve. – Tényleg?
– Igen. Sajnálom, hogy nem lehettem mindig melletted.
– Apa nem tud jól rajzolni. Eh... a valóság sokkal érdekesebb.
– Tényleg a vérem vagy. Kazuma tényleg nem tud rajzolni. Veled van? –
Uramisten. Fogalmam sincs, hogy ezt a váratlan ajándékot mivel viszonozzam majd Mizushima-kapitánynak.
– Anyu. Ugye tudsz róla, hogy a házunk leégett? Egy vihar idején villám csapott bele. Akkor haltam meg – hajtotta le fejét. Ó, kicsikém! Felálltam, s villámléptekkel termettem mellette, hogy átkaroljam. Nem tolt el magától. Jó jel.
– Úgy sajnálom, kicsikém. Megvagy, ez a lényeg. Soha, soha többé nem hagylak el. Most sajnos vissza kell mennem az osztagomhoz, de amilyen sűrűn csak tudlak, meglátogatlak.
– Okaa-san, várj!
– Hm?
– Ugye te még apához kötődsz?
– Ha azt érted, hogy nem találtam mást ideát, akkor nem kell félned. Legyél jó, Michi-chan. Köszönöm, kapitány úr. – ennél szebb reggel nem is kell.