Szerző Téma: Kérdezz-Felelek  (Megtekintve 1625 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Hoshi Kazumi

Eltávozott karakterek

Retired Idol

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
47 500 / 60 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 54 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Raion

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
lilás szürkéskék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Ninurta-Ra'im-Zerim

Mottó:
Jöhet rosszabb is, de te csak mosolyogj a Világra!

Post szín:
#6080a0

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kérdezz-Felelek
« Dátum: 2014. Júl. 05, 12:38:09 »

"Rövid" kérdéssort pakolásztam össze, úgy, mindenki át tudja írni saját karijára. Legalábbis azt hiszem. Alapot hülye, elsősorban tini magazinokban olvasható celeb faggatózásokból merítettem. Azok a tipikus ötven, száz kérdéses szenvedések, ahol szegény híresség áldozatok csodálatos pár szóban reagálnak, ezzel megörvendeztetve rajongóikat. Az oldalon ezt leginkább arra lehetne felhasználni, minél több személyesebb információt oszthass meg a karakteredről.

Akinek van kedve nyugodtan vigye a sort! d(-_^)

1. Kedvenc ételed/ italod: Sárgadinnye!
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: SPENÓT! FÚJ!
3. Amit szívesen főzöl: Bármit, csak a konyha le ne égjen!
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Munka után / Ősz és tél
5. Kedvenc számod: 22, 8, 3, 4. Az első versenyemen viselt sorszámom után. (22834)
6. Kedvenc színed: Kéményseprők előre! FEKETE! Azért a lilát és kéket is szeretem.
7. Kedvenc ruhadarabod: Magamon? Semmi.
8. Amit jelenleg viselsz: Fekete dorko, sötétkék farmer, fekete és meleg pulcsi, szürke mellény. Fázom! ╥﹏╥
9. Amit otthon viselsz: Megdöbbentő válasz lesz! Felkészültetek? RUHÁT! (¬‿¬)
10. Amiben alszol: Bátyusomtól kapott pizsik. Két szekrényre elég van belőlük. Köszi, Riku! Szeretlek!
11. Kedvenc alvópózod: Ultimate párnyanyomorgatós lefegyverző szupa-dupa medve támadás!
12. Amivel alszol: Párnával, iphone-nal, Tsuna széthagyott játékaival, néha a macbook-al, távirányítóval, Tipivel…
13. Rossz alvási szokásod: Kommandósként követem az áldozataim és rájuk csimpaszkodom. Nincs menekvés!
14. Amivel másokat ébresztesz: ÁGYRA VETŐDÉ~S!
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Bármivel. Éberalvó vagyok.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Nyöszörgök, hogy fel kell kelni.
17. Amivel eltöltöd a napod: Tsuna sétáltatás, futás, munka, munka…nagyon sokáig munka.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Motorozok, azokkal vagyok, akiket szeretek, esetleg nekik vásárolok meglepetést.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Spanyolországba, meglátogatni Riku-t.
20. Ahol szívesen élnél: Tengerpart és hegyek közelében.
21. Legnagyobb álmod: Hmm…nem tudom.
22. Három kívánságod az élettől: Boldogság nekem, szeretteimnek, rajongóinknak!
23. Rituáléd, szokásod: Minden fellépés, kihívás előtt felfújom az arcom és ökölbe szorított kezekkel győzködöm magam „Meg tudod csinálni!”
24. Rossz szokásod: Jaj, nagyon sok van!
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Hello kitty?
26. Ami legjobban felbosszant: Bántják, akiket szeretek.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Ki hallgat rám?!
28. Aki leginkább ad szavadra: T-I-P-I!!!
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Felemelem a hangom, hadonászok, idegesen dobbantok, megdobom egy papucsommal…NEM VAGYOK AGRESSZÍV!
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Megsértődöm!
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Elvonulok duzzogni.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Fejemre húzott takaróval zenét hallgatok, vagy dalszövegeket írok.
33. Ami felvidít: Széles mosollyal megölelnek.
34. Ami elszomorít: Veszekednek, akiket szeretek.
35. Testrészed, amit szeretsz: Nincs.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Minden.
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Stylist székében.
38. Kedvenc testrészed: Popó~h!
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Szem, mosoly, egész megjelenés.
40. Nőideálod: Életvidám.
41. Első csókod: Réges régen, egy messzi-messzi galaxisban...
42. Legkínosabb randid: Nem mondom, mert kinevettek!
43. Tökéletes randevú: Kettesben azzal, akit szeretek.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Nem gondolkodom ilyesmin. Lányok tervezik az esküvőt, nem?
45. Álmaid családja: NAGY! Rengeteg rokon, móka, kacagás és hangzavar!
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Állatorvos.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem énekes lennél: Még mindig pincér lennék egy étteremben.
48. Amivé változnál állatként: Fekete macska!
49. Amit tennél állatként: Szétkarmolnám a bútorokat, állandóan hízelegnék, folyton a gazdám körül sündörögnék és a kedvenc helyemen lustálkodnék naphosszat.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: MEOW! (=^・ェ・^=)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Nov. 08, 12:42:34 írta Hoshi Kazumi »
lOVE yOU mORE ~♫

(click to show/hide)

Karakterlap

Amatsuji Youko Miu

Tsukimisou Benkan

Eltávozott karakterek

12. Osztag

*

Mizushima-ház testőrségének vezetője

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
40 000 / 45 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 13 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
holdezüst éjkék elszíneződéssel a peremén

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Mottó:
A kapcsolat a kötél. A szeretet hurok a végén.

Post szín:
#1c97a5 // #5dc3cf

• Profil megtekintése

Re:Kérdezz-Felelek
« Válasz #1 Dátum: 2015. Okt. 12, 11:52:49 »
Kavics~ :mami:
Sikerült a mai nap folyamán kikérdeznem Youkot! Hoztam a válaszokat, habár a legtöbbször harapófogó kellett, hogy kihúzzak belőle egy mukkot is... :S

1. Kedvenc ételed/ italod: Nem vagyok válogatós :| // Akira teája, szaké (Júzer: Bármit megeszik, csak ne eresszétek a konyhába! O_O” De a fekete szedret múltkor nagy élvezettel ette, én láttam! Csak ne mondjátok el neki :S)
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: Nem vagyok válogatós :| // víz (Júzer: Nem vallaná be, de a fehérrépát nem eszi meg.)
3. Amit szívesen főzöl: Mérgek :| (Júzer: Ha kedves az életetek, nem engeditek a konyhába…)
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Csendes éjszakák és kora reggelek // kora tavasz és kora ősz
5. Kedvenc számod: :| (Júzer: Az „azonnalt” le lehet írni számmal? :S *fej vakar* Mert én nem találtam hozzá tutorialt!)
6. Kedvenc színed: Fekete és a kék árnyalatai
7. Kedvenc ruhadarabod: Hiroshitól kapott kimonóhoz kellemes emlékek fűznek
8. Amit jelenleg viselsz: :| (Júzer: Az egyenruhája! Általában mindig abban van, hogy nem unja meg… :S)
9. Amit otthon viselsz: :| (Júzer: Az egyenruhája? Tényleg nem értem, hogy nem unja meg…)
10. Amiben alszol: Nem szokásom a lustálkodás :| (Júzer: Az egyenruhája…? Tudjátok, reggeltől-estig viszi a műszakot, hogy nem unja meg… És hogy nem fárad el?! :S)
11. Kedvenc alvópózod: :| *megrándul a szeme* (Júzer: Az oldalán vagy magzat pózban! És félig nyitott szemmel is láttam aludni! Szerintem ijesztő… :S)
12. Amivel alszol: . . . (Júzer: *Megfogja a karaktert mielőtt lelépne* Párnával, takaróval, futonon!)
13. Rossz alvási szokásod: . . . (Júzer: Akkor maradjunk az időnkénti félig nyitott szemnél?)
14. Amivel másokat ébresztesz: Hideg víz és egy törölköző, sokak elfelejtik, hogy a nap nem délben kezdődik… Főleg Shuu :|
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Minden apró neszre felfigyelek.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Az alvási szokásaimat sem kötöm az orrodra, miből gondolod, hogy erre válaszolnék? :| (Júzer: Majd én, majd én! Senkinek nem vallaná be, de első dolga megnézni, hogy Akira otthon van-e és békésen alszik-e! >p> Ha nem, akkor általában aggódik és feszültebb a napja és még házsártosabb is!)
17. Amivel eltöltöd a napod: A munkámat végzem, testőr vagyok és a Gotei 13 egy shinigamija, hármat találhatsz :|
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Nincsen szabadidőm (Júzer: Én tudom! Kikapcsolódásnak tartja, ha fiatalabb rokonaival vagy Juunichivel foglalkozhat.)
19. Ahova elutaznál nyaralni: Nincs erre időm (Júzer: Hegyek, völgyek, tengerek! Legalábbis a múltkor az utazási prospektusban azokon akadt meg a tekintete…)
20. Ahol szívesen élnél: Mindig is irigyeltem Mitsuyuki szobájának a fekvését…
21. Legnagyobb álmod: Már nem hiszek a megvalósíthatatlanban… (Júzer: Régen voltak neki! Például le akarta nyűgözni az apját, mindig szeretett volna egy kiscicát, szeretett volna olyan szép csinos és kifinomult hölgy lenni, mint az anyukája és kardforgatásba túlszárnyalni Shinri-bácsit *Elhallgat, Youko nagyon fenyegetően néz rá.* Most a családtagjait akarja meg találni és mindenkit megfelelő, biztonságos körülmények között tudni! *>*” Ja, és újra jól kijönni Tsukuyomival… Oké hallgatok, hallgatok *fülét fogja, Youko meghúzta neki T_T (Eh, ez tényleg fáj, most már ezt is átérzem Toshi :S)*
22. Három kívánságod az élettől: Öcsém mielőbb megtalálja az igaz szerelmet; Shuuichi főnemeshez méltóan viselkedjen; Fiatal rokonaim épen és egészségesen nőjenek fel és ne éljenek át olyan borzalmakat, mint nekünk kellett hajdanán
23. Rituáléd, szokásod: A reggelit mindig az öcsémmel fogyasztom el :|
24. Rossz szokásod: Nincs :| (Júzer: Dehogy nincsen! Gyakran ráncolja a homlokát!)
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: . . . (Júzer: Azt mondta, hogy ez titok, szóval elmondom: Jók a pontosság és, hogy gyorsan tanul; a rossz pedig a kegyetlen őszintesége és, hogy nincs tekintettel más érzelmi világára, habár a sajátjával sincs!)
26. Ami legjobban felbosszant: Tudatlanság, felelőtlenség és az igazság rejtegetése
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Shuuichi, gyakran az ikrek
28. Aki leginkább ad szavadra: Akira
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Felemelem a hangomat
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Ilyen még nem fordult elő velem (Júzer: Gyerekként besértődött rajta és a mai napig óriási sérelemként gondol rá, de ezt nem tőlem tudjátok! :S)
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Felemelem a hangomat :| (Júzer: És csapkod, és néha eltör valamit, és időnként tűt hajít a másikba, vagy konyhakést…)
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: . . . (Júzer: Elvonul kétszáz évre a világtól és megpróbálja megszakítani minden kapcsolatát =_= Vagy ráhúzódik amúgy is tetemes méretű depressziójára :/
33. Ami felvidít: Ha az idősebb és fiatal rokonaimat boldognak látom, akkor én is az vagyok (Júzer: Valójában igen kifordult humora van :S)
34. Ami elszomorít: Az, hogy ezen kérdések megválaszolásával pazarolom el az időmet (Júzer: Legfőképpen az, hogy nem olyan talpraesett, mint régen :S És magát emészti a 200 évvel ezelőtt történtekkel még mindig, illetve a gyermeke elvesztéséért is folyton ostorozza magát! TwT *Júzer orrot fúj, és nem tagadja, hogy az egyik karija, akivel a legjobban kiszúrt!*
35. Testrészed, amit szeretsz: A kezeim… nagyot tudok ütni velük 
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: . . .
(Júzer: A haj ide számít? Mindig sajnálta, hogy nem fehér :/)
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: :| (Júzer: Szerintem, ha többet mosolyogna, és kicsivel szeretetteljesebben viselkedne, kifejezetten előnyére válna! :o)
38. Kedvenc testrészed: A kezeim *kiropogtatja őket* (Júzer: Youko, mit művelsz azokkal a tűkkel? :O.O:)
39. Első dolog, amit megnézel másokon: A szemeiket, azok sok mindent elárulnak
40. Nő/férfiideálod: Hosszú fekete haj, legalább egy fejjel legyen magasabb nálam, kidolgozott alkat, mély hangú, intelligens, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok és támaszt lelhetek benne és mindenekelőtt meghallgat. Összességében egy Hiroshit újra elfogadnék, és nem mondanék előtte hét nemet.
41. Első csókod: . . .
(Júzer: *Szedegeti ki magából a tűket T~T* Annyit tudtam kiszedni belőle, hogy kapitánysága alatt történt a dolog…)
42. Legkínosabb randid: . . . (Júzer: T~T Nem beszél róla… Oké Youko, de azt a tűt ugye nem belém akarod hajítani? Mármint azt a tűt is? :S)
43. Tökéletes randevú: Egy randevú akkor válik tökéletessé, ha felek érzelmeik egyaránt kölcsönösek :| (Júzer: Ezt tényleg így diktálta le… O.o”)
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: . . . (Júzer: Üzeni, hogy már volt és körülményes volt a megszervezése! *Húzogatja ki magából a tűket, egyes helyekről nem tudja elképzelni, hogy találhatta el.*)
45. Álmaid családja: Ha az összes távoli és eltűnt rokonomat is megtalálom, meglesz :| 
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Az a tökéletes lány, amivé atyám akarta volna, hogy váljak
(Júzer: Ahha… valójában fiúnak szeretett volna születni és miután erre rájött, hogy lehetetlen, akkor egy egyszerű, hétköznapi lány!)
47. Amivel foglalkoznál, ha nem testőr lennél: Mindenképpen a Mizushima-házat szolgálnám (Júzer: Egy egyszerű shinigami lenne, különösebb családi elvárások nélkül)
48. Amivé változnál állatként:
49. Amit tennél állatként: Szabadon száguldanék a pusztaságon
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: A Júzer a mai naptól kezdve inaktív lesz, mert nem fogja túlélni az éjszakát…
Júzer: Segítség~? O_O T_T :S

(click to show/hide)

Karakterlap

Wang Liu Mei

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
28 500 / 30 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 23 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
vérvörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#66CDAA

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Okt. 14, 22:09:52 »
Üdvölet! :hippy:
Gondoltam én is meginterjúvolom a karijaimat, így Meivel kezdtem a sort. Sajnos legtöbbször nekem kellett helyette válaszolnom, tessék elnézni neki! ^-^

1. Kedvenc ételed / italod: Nem vagyok válogatós :| / / Bármi, amit nem neki kell megfőznie, de az igazi kedvence a csokis süti.
2. Amit soha nem ennél / innál meg: *felvonja a szemöldökét, az előbb már válaszolt egy hasonlóra* / / Nincs különösebben oda a tenger gyümölcseiért, de nem fogja visszautasítani, ha azzal kínálják... És az alkohol! Rosszul bírja, még ha udvariasságból el is fogadja. >.<
3. Amit szívesen főzöl: Inkább sütni szoktam.
4. Kedvenc napszakod / évszakod: Kora őszi reggelek. / / Jahm, a sárga és vörös falevelek a belső világára emlékeztetik... creepy.
5. Kedvenc számod: Nem hiszem, hogy meghatározó lenne. / / 3 *súg*
6. Kedvenc színed: *elgondolkodik* Ez tényleg fontos? / / A zöld árnyalatai, de leginkább a sötétzöld.
7. Kedvenc ruhadarabod: *felvonja a szemöldökét, elég értelmetlennek találja a kérdést* / / Mindeddig a nagymamájától megörökölt csatjai voltak, de ezeket már nem hordja.
8. Amit jelenleg viselsz: Az egyenruhámat.
9. Amit otthon viselsz: Az egyenruhámat. Shinigami vagyok. :|
10. Amiben alszol: Úgy vélem, ez magánügy :| / / Egy fehér yukatában.
11. Kedvenc alvópózod: … / / A hátán fekve szokott aludni, általában mozdulatlanul. Creepy.
12. Amivel alszol: *kérdőn néz a júzerre, komolyan gondolta-e* / / Nincs alvótársa, ha erre gondoltok.
13. Rossz alvási szokásod: Olyan nincs :| / / Hogy kb mozdulatlanul alszik?
14. Amivel másokat ébresztesz: Szerencsére ilyesmivel nem kell élnem. / / Kezdetnek lehúzza az illetőről a takarót. Ha nagyon nem működik, hideg víz.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: A Nap első sugaraival kelek.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Felöltözöm, és beágyazok.
17. Amivel eltöltöd a napod: Shinigami teendőimmel. :|
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Nincs felesleges időm. / / Olyankor szokott sütni, de leginkább Longcsival tölti az utóbbi időben.
19. Ahova elutaznál nyaralni: A hegyvidékek mindig is vonzottak.
20. Ahol szívesen élnél: Ott élek. :| / / Gyerekkorában szeretett volna a kínai fővárosban élni, de azzal is megelégedett volna, ha egyszer-egyszer átlátogathat a bácsikájáékhoz.
21. Legnagyobb álmod: Mindenem megvan. / / Szeretné az unokabátyját jobban megismerni, ha már mindeddig nem volt rá lehetősége.
22. Három kívánságod az élettől: Hosszú, hasznos élet magamnak és a szeretteimnek. És lehetőleg kapitányváltástól mentes. :|
23. Rituáléd, szokásod: Reggeli tea Bátyám társaságában.
24. Rossz szokásod: . . . / / Nem tudja normálisan kifejezni az érzelmeit, de már dolgozik rajta.
25. Jó / Rossz tulajdonságaid: . . . / / + Megbízható, lojális és szorgalmas. + - Munkamániás, túlzottan is távolságtartó, látszatra jégcsap. - :|
26. Ami legjobban felbosszant: Ha valaki képtelen elvégezni a rá bízott feladatot. :|
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Mizushima mototaichou :|
28. Aki leginkább ad szavadra: Bátyám. / / Reménykedsz?
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Általában nem szorulok rá :| / / Türelmesen kivárja általában.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Megvárom, hogy rám figyeljenek. / / Vagy felemeli a hangját.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Igyekszem nem a környezetem tudomására hozni. / / Vagy felemeli a hangját.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Nem szokásom közhírré tenni a hangulataimat. / / Elvonul egy magányos sarokba.
33. Ami felvidít: A barátaim társasága.
34. Ami elszomorít: Ostoba, időrabló feladatok :| / / Most a kérdéssorra célzol, ugye?
35. Testrészed, amit szeretsz: Alapvetően nincs bajom magammal. / / A haját szereti. Könnyen kezelhető.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: *Az előző kérdésre mutat* / / A magasságával nincs megelégedve. Seireiteiben mindenki lombrágó. T.T
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Nem válaszolok. / / Tradicionális kínai ruhákban.
38. Kedvenc testrészed: Erre már válaszoltam, nem? :| / / Sajnos nem tudtam kiszedni belőle. :/
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Arc és kisugárzás.
40. Férfiideálod: Megfontolt, magabiztos egyéniség, aki mellett akár én is biztonságban érezhetem magam. Olyasvalaki, akinek a társaságában nem baj, ha elengedem magam, és nem szükséges állandóan komolynak lennem. Legyen képes kizökkenteni a mindennapi munkáimból, de ne kezeljen alárendeltjeként. Oh, és olyan személy, aki tudja, mit akar az élettől és nem fél a kihívásoktól. / / *buksimizi a karit, hadd éljen az álomvilágában*
41. Első csókod: Még nem volt.
42. Legkínosabb randid: Nincs időm randizni.
43. Tökéletes randevú: Nincs időm randizni. :| / / Valószínűleg egy egyszerű sétát is annak titulálna, ha szereti az illetőt.
44. Tökéletes lánykérés / esküvő: Nincs kilátásban :| / / Ameddig saját döntés, nem fog panaszkodni. Mindenesetre nem verné nagy dobra.
45. Álmaid családja: Megvan.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Közember.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem shinigami lennél: Valószínűleg akkor is a fegyverforgatást tanulmányoznám.
48. Amivé változnál állatként: Hm... talán pillangó.
49. Amit tennél állatként: Kiélvezném, hogy nem zavarnak ostoba kérdésekkel.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Találjatok értelmesebb elfoglaltságot. :|

Karakterlap

Filius Nocturn

Mágus

Eltávozott karakterek

Nocturn Vegyesbolt tulajdonosa

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
33 625 / 45 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 2 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
Fekete

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Kapcsolat cimke:
Forever alone

Mottó:
Mintha az egész világ egy nagy mozi lenne, és mi mindannyian egy beteg elme szülte cselekmény szereplői lennénk.

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Okt. 15, 01:19:35 »
1. Kedvenc ételed/ italod: Minden, amihez bor szükségeltetik. *Megidézi a boros poharát és már is iszogatni kezd* - Na igen, a bor a kedvencem; látod? *Hozzávágja, de a kérdező arca előtt semmivé lesz a kis kegytárgya*
2.Amit soha nem ennél/ innál meg:  Polip :| Tintahal :| Csiga :| Vizet >.>
3. Amit szívesen főzöl:  Szívesen megfőzlek :twisted:
4. Kedvenc napszakod/ évszakod:  Nyáron kívül minden este :roll:
5. Kedvenc számod:  A halálod napja :twisted:
6. Kedvenc színed:  Fekete, Lila, Vörös, Sötétzöld, Sötétkék, Szürke,
7. Kedvenc ruhadarabod:  Nem sorolom fel a táramat, maradjunk annyiban, hogy a drága ruhákat szeretem. 
8. Amit jelenleg viselsz: Fekete köpeny, Fekete öltöny szürke mellénnyel és fekete inggel.
9. Amit otthon viselsz:  Mikor mihez van kedvem.
10. Amiben alszol: Alsónadrágban? :roll:
11. Kedvenc alvópózod: Az meg minek? Kifekszem és alszom! :|
12. Amivel alszol:  Miért nem azt kérdezted, hogy kivel? :roll:
13. Rossz alvási szokásod: Hátha hajnalba felébresztesz (nappal), akkor esetleg beavathatlak. :roll:
14. Amivel másokat ébresztesz:  Megbököm a sétapálcámmal. :o
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni:  Nem lehet könnyen felébreszteni.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Iszok egy kis bort, utána zuhany. 
17. Amivel eltöltöd a napod:  Semmivel, nem szoktam nappal felébredni. :|
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Én mindig szabad vagyok :p Azt csinálom, amit akarok és amihez kedvem van. :o
19. Ahova elutaznál nyaralni:  Atlantiszba mennék, de hát először elő kell kerítenem egy időutazót és jól átvágni egy számomra jövedelmező paktummal. :|
20. Ahol szívesen élnél:  Karthago
21. Legnagyobb álmod:  Höhöhöhöhö :twisted:
22. Három kívánságod az élettől:  Minden hazugságom teljesüljön! Jó sok problémát megoldana, ha bármit működőképessé tehetnék nem? *Már mondja is a kérdezőnek, hogy képes a levitációra*
23. Rituáléd, szokásod:  Borban van az igazság. *Szórakozik csak* Vip jegyet váltottál már? :|
24. Rossz szokásod:  Chh, miket feltételezel te rólam? Tökéletes vagyok! :roll:
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid:  Jó: Jövedelmező üzleteket kötök, megnyerő vagyok, jóképű, sármos, intellektuális, megbízható. Rossz: Szeszélyes, időnként negatív, ha felébresztik megölöm az ébresztőt..stb. Na most ezzel előrébb jutottál? :roll:
26. Ami legjobban felbosszant:  Nappalok?
27. Aki legkevésbé hallgat rád:  Hozzám azért jönnek, hogy hallgassanak rám. 8)
28. Aki leginkább ad szavadra:  Az inasom? :roll:
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Magamat adom? :roll:
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád:  Semmit, kit érdekel?
31. Amit teszel, ha ideges vagy:  Megölöm az inasom, az sokat segít! *.* *Megy is megölni az inasát*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: *Kineveti* - Szomorúság? Én jól szórakozom! :roll: //Egyébként félre vonul egy sötét terembe és a kristálygömbön keresztül szemléli a világot.//
33. Ami felvidít:  Háború, Pénz, Szex, Bor, Üzlet.
34. Ami elszomorít: *Nem hajlandó igazat és semmit sem mondani jelen esetben* //A családja halála, barátai elvesztése//
35. Testrészed, amit szeretsz: Mindent szeretek magamon 8)
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy:  -
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad:  Én mindig vonzó vagyok 8)
38. Kedvenc testrészed:  Ezt had ne részletezzem jó? Túl provokatív lenne :roll:
39. Első dolog, amit megnézel másokon:  Szögezzük le, hogy férfiakra rá sem nézek. >.> De a nőkön egyértelmű, hogy mit lehet nézni nem?
40. Nőideálod: Ajaj, kezdődik! :facepalm: Hát tudod, ezt nehéz helyesen megválaszolni. A topmodell alkatú nők a zsánereim többnyire, bár azért ne legyen annyira vézna. Kedvelem, ha karcsú a hölgyemény, mégis szép vonalakkal rendelkezik. A szőkéket szeretem igazán, szép azúrkék szemekkel. Nem szeretem az ázsiai nőket, bár minap találkoztam valakivel, aki azért hát ehm.. Még jó, hogy már valakinek a felesége, különben biztos bűnbe estem volna! :roll: Na de ott tartottam, hogy: Nem szeretem a fecsegőket, és a hülye libákat. Persze egy éjszakás kalandra nem mindegy, hogy beszédes? Na mindegy, maradjunk annyiban, hogy erről konkrét esszét is írhatnék. :roll:
41. Első csókod: De sok első csókom volt már! :scratch: Amúgy úgy 14 éves suhancként történt, amikor elkaptam a szomszéd lányt. Figyelemre méltó hölgyemény volt ám, aztán meghalt tüdőbajban! :|
42. Legkínosabb randid:  Nos, volt már olyan, hogy megöltem a nőt. :| Tudod, ha felcsesznek, akkor sok mindenre képes vagyok. Kiöntötte a bort! :sad: Meg kellett ölnöm, hát milyen vétek már ez? >.>
43. Tökéletes randevú:  Először is hozzon nékem egy jó régi és drága bort. Másodszor pedig mondjuk én személy szerint az olyan helyeket kedvelem, amik elegánsak, drágák és lehet táncolni is. A táncból hamar leszűrhetem, hogy érdemes-e szobára vinnem. :o
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő:  Honnan a fenéből tudjam?
45. Álmaid családja:  Az álmok a gyengék mentsvára, én nem ebből építkezem.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Mágus 8)
47. Amivel foglalkoznál, ha nem mágus lennél:  Lehetnék esetleg boszorkánymester is :roll: :|
48. Amivé változnál állatként: Medúzává, de nem ám a mostanira, hanem a régi mitológiában található alakra. Ingyen szobortermet csinálhatnék! *-*
49. Amit tennél állatként:  Emléktermet állítanék ellenségeimből! *-* Én lennék korunk Michelangeloja 8)
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak:  A Nocturn Vegyesbolt tárt kapukkal várja az érdeklődőket. Gyertek bátran! :hello:

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Okt. 15, 06:25:15 »
Nah, lássuk csak mit tudok a karimról xD úgy is ráfér egy kis friss infó
1. Kedvenc ételed/ italod: Étel még alakulóban, de valószínűleg a süti, ital meg egyértelműen egy jó tea.
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: Más lelket én aztán nem ennék vagy innék az biztos >_>
3. Amit szívesen főzöl: A Tea számít? Kávéról is lehet szó…
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: A nem hideg, hűvös szélcsendes nyári délután
5. Kedvenc számod: Ez kérdés volt? Persze, hogy a 3.
6. Kedvenc színed: Kék, meg talán a fehér és a piros.
7. Kedvenc ruhadarabod: Az a kettő, amit kaptam, meg… talán akad más jó is, de azok a kedvencek.
8. Amit jelenleg viselsz: Egyenruha, lehet mást is?
9. Amit otthon viselsz: Általában amit nem sajnálok az edzéstől vagy festéktől.
10. Amiben alszol: Alvós köpeny.
11. Kedvenc alvópózod: Nem emlékszem rá… várjunk csak… aludtam :|
12. Amivel alszol: Előfordul, hogy a kardom, esetleg ecset/edzőeszköz, ha menet közben aludnék el.
13. Rossz alvási szokásod: Ami a közelbe kerül, azt fogságba ejtem általában. (Beölel-bújtat)
14. Amivel másokat ébresztesz: Változó, próbálom egyénhez igazítani.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Vödör hideg víz, zavarba ejtő dolgok érzékelése.
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Helyzetfüggő, a még 5 perctől az ütök-ig minden előfordulhat.
17. Amivel eltöltöd a napod: Edzés, tea, festés, edzés, egyéb, edzés, tea.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Edzek, festek, számomra kedves emberekkel töltöm az időt.
19. Ahova elutaznál nyaralni: Jó kérdés, társaság, hangulat válogatja. Tengerpart, hegyek, völgyek, Akibahara.
20. Ahol szívesen élnél: Jól elvagyok ott, ahol vagyok.
21. Legnagyobb álmod: Naná, majd kikotyogom… :|
22. Három kívánságod az élettől: Persze, mondjam csak ki, hogy ne teljesüljön, nem ugrok be ennek sem.
23. Rituáléd, szokásod: Akad egy-kettő. Teaszertartás, Zanputársalgás, Edzés…
24. Rossz szokásod: Wolloh-ot addig ütni, míg nő nem lesz :|
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Egy jó-rossz tulajdonságom, hogy magamat is leamortizálom harc közben. Aztán jó hallgatótársaság vagyok, meg szívesen segítek másoknak, és kedves is vagyok… már ameddig… Néha váratlanul érkezem, van, hogy titkolózom.
26. Ami legjobban felbosszant: Az, ha szeretteimet veszélyeztetik.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Talán Yuu? Mindig rám rúgja az ajtót, hiába kérem, hogy ne :sad:
28. Aki leginkább ad szavadra: Suzu? Mindig olyan ügyes, és okos, és figyel, amikor tanítok valamit.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Változó, lehet, hogy észrevétlen maradok… Fordított pszichológia vagy mi, de ha az illető egy arrancar, akkor kezdésnek megküldöm valami kidou-val.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Szomorú leszek :sad: vagy laposra verem, illetve a kettő között valami.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Edzek, megverek valakit, mikor mi a lehetőség.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Edzek, vagy festek.
33. Ami felvidít: Kedvességek, festés-edzés, olyanok társasága, akiket kedvelek.
34. Ami elszomorít: Ha nem sikerül valami amiért sokat dolgoztam, vagy megbántanak.
35. Testrészed, amit szeretsz: A fejem, nem hinném, hogy meglennék nélküle... De a többit sem szívesen hagynám el.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: A karom, nem elég erős…
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: :oops:
38. Kedvenc testrészed: A karom, mert azért még is csak nagyot ütök vele.
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Az összkép.
40. Nőideálod: :roll: figyelek ám, nem ugrok be ennek sem…
41. Első csókod: Még nem volt, ha újraélesztés közben lélegeztetés nem számít.
42. Legkínosabb randid: Nem hinném, hogy volt ilyen.
43. Tökéletes randevú: Amíg jól sül el, addig tökéletes.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: :| nem tanultok mi? Majd el jő az ideje.
45. Álmaid családja: :oop: először az előfeltételek kellenének.
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem tudom :o
47. Amivel foglalkoznál, ha nem énekes lennél: Egy álnéven futó shinigami festő lennék… oh wait…
48. Amivé változnál állatként: Macska? Meow :3
49. Amit tennél állatként: Kényeztetném magam a kiszemelt egyénemmel.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Kitartás, még javulhat a kari :P
« Utoljára szerkesztve: 2015. Okt. 15, 06:31:05 írta Kaminari Rosui Taka »

Karakterlap

Kurosawa Rin

zsebkocsma

Shinigami

11. Osztag

*

Szint: 4.

Lélekenergia:

60% Complete
24 100 / 30 000

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 35 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Okt. 25, 13:55:44 »
1.   Kedvenc ételed/ italod: Sake!!!!!
2.   Amit soha nem ennél/ innál meg: Máj! 
3.   Amit szívesen főzöl: Ramen!
4.   Kedvenc napszakod/ évszakod: Nyár!
5.   Kedvenc számod: 8 !
6.   Kedvenc színed: Sárga.
7.   Kedvenc ruhadarabod: A shinigami ruhám .
8.   Amit jelenleg viselsz: A shingami ruhám van rajtam jelenleg.
9.   Amit otthon viselsz: Legtöbbször hamake-t, ha a dojoban vagyok.
10.   Amiben alszol: Pizsoma.
11.   Kedvenc alvópózod: A neve: Extreme alvópóz.
12.   Amivel alszol: Psp4-el vagy éppen Csonttörővel. [ Nem szabad rosszra gondolni ] XD
13.   Rossz alvási szokásod: Csimpaszkodás, mint egy rettenetes kommandós!!!!
14.   Amivel másokat ébresztesz: A fülébe súgom azt, hogy : Drágasáááágom, mint Smeagol/Gollam. Egyébként nem ébresztek senkit, ha elkésik, akkor elkésik és MEGSZÍVTA !
15.   Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Változó.
16.   Amit elsőként teszel ébredés után: A WC az első. XD
17.   Amivel eltöltöd a napod: Munka, munka, munka, munka és még sokáig munka, a kocsma, s utána edzés.
18.   Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Edzés.
19.   Ahova elutaznál nyaralni: Nincs olyan hely.
20.   Ahol szívesen élnél: Biztos, hogy nem a Kurosawa családnál.
21.   Legnagyobb álmod: Hogy mellettem legyen a testvérem.
22.   Három kívánságod az élettől: Kettő van az egyik az, hogy éljen a testvérem, s mellettem a másik pedig az, hogy nagyon erős legyen, így is erős, de még jobban.
23.   Rituáléd, szokásod: Minden harc előtt beszélgetek egyet Csonttörővel.
24.   Rossz szokásod: Hangulatingadozás.
25.   Jó/ Rossz tulajdonságaid: Hmmm…. titok marad.
26.   Ami legjobban felbosszant: Az ha kis ,, törpének” neveznek , meg még az ha egy erőtlen kis picsának néznek .
27.   Aki legkevésbé hallgat rád: Hmm…Legtöbbször a Kurosawa család feje.
28.   Aki leginkább ad szavadra: A Kurosawa családban, majdnem mindenki.
29.   Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Megütöm, megütöm, megütöm, megütöm, megütöm, megütöm a kardommal.
30.   Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Megütöm, megütöm, megütöm, megütöm, megütöm, megütöm a kardommal.
31.   Amit teszel, ha ideges vagy: Megütöm, aki felidegesített, vagy levezetem máson.
32.   Amit teszel, ha szomorú vagy: Legtöbbször a dojoban edzek, vagy elmegyek egyet gitározni.
33.   Ami felvidít: Az edzés.
34.   Ami elszomorít: Ha nincs mit felkaszabolnom.
35.   Testrészed, amit szeretsz: Nincs.
36.    Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Minden.
37.    Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Ilyen nincs!!!
38.   Kedvenc testrészed: A jobb karom, mert azzal fogom Csonttörőt, s azzal kaszabolom fel az áldozataimat. XD
39.    Első dolog, amit megnézel másokon: A szemük, meg a viselkedésük.
40.   Férfiideálod: Magas, vicces, erős.
41.   Első csókod: Nem volt.
42.   Legkínosabb randid: Nem volt még randim.
43.   Tökéletes randevú: Azzal együtt, akit szeretek.
44.   Tökéletes esküvő: Nem gondolkodtam rajta.
45.   Álmaid családja: Nekem elég lenne a testvérem is…
46.    Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem is tudom, még a felvételiig sem jutottam el.
47.   Amivel foglalkoznám, ha nem shinigami lennél: Lehetségesen énekes.
48.   Amivé változnál állatként: Oroszlán.
49.   Amit tennél állatként: Szivatnám a Kurosawa családot.
50.   Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Nem kinevetni ! XD

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 13 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Azok, akik azt mondják, nem nyugtat meg, amikor törni-zúzni kezdesz dühödben, még sosem törtek-zúztak dühösen.

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Okt. 26, 18:55:12 »
Jól van volt időm.

1.   Kedvenc ételed/ italod: Bor.
2.   Amit soha nem ennél/ innál meg: Bármilyen édes lé.
3.   Amit szívesen főzöl: Nem főzök.
4.   Kedvenc napszakod/ évszakod: Nyár este.
5.   Kedvenc számod: Drive ito the 9
6.   Kedvenc színed: fekete
7.   Kedvenc ruhadarabod: *Sóhajt.* Bármi csak ne az akadémiai egyenruha.
8.   Amit jelenleg viselsz: *A homlokára csap.* Mégis mi lenne rajtam? Akadémiai egyenruha.
9.   Amit otthon viselsz: Valami póló és nadrág.
10.   Amiben alszol: Egy szál nadrág.
11.   Kedvenc alvópózod: A neve: Csak ledőlök.
12.   Amivel alszol: Ha volt nálam akkor az üveg pia.
13.   Rossz alvási szokásod: Még nem panaszkodtak.
14.   Amivel másokat ébresztesz: Nem ébresztek másokat.
15.   Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Nem szoktak megpróbálni ébreszteni.
16.   Amit elsőként teszel ébredés után: Te mit szoktál ébredés után tenni.
17.   Amivel eltöltöd a napod: Szerinted mivel?
18.   Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Iszok.
19.   Ahova elutaznál nyaralni: Az emberek világába szétnézni.
20.   Ahol szívesen élnél: Bárhol messze tőled.
21.   Legnagyobb álmod: Közöd?
22.   Három kívánságod az élettől: Semmi közöd hozzá.
23.   Rituáléd, szokásod: Nincs.
24.   Rossz szokásod: Nem szeretem a sok kérdést.
25.   Jó/ Rossz tulajdonságaid: Hirtelen haragú vagyok és könnyen erőszakos is.
26.   Ami legjobban felbosszant: Te.
27.   Aki legkevésbé hallgat rád: Te.
28.   Aki leginkább ad szavadra: Nem te.
29.   Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Ütök.
30.   Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Ütök.
31.   Amit teszel, ha ideges vagy: Ütök.
32.   Amit teszel, ha szomorú vagy: Ütök. Ja nem akkor iszok.
33.   Ami felvidít: Az ivás.
34.   Ami elszomorít: Te.
35.   Testrészed, amit szeretsz: Nem szoktam magam nézegetni.
36.    Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Nincs.
37.    Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Mi van?
38.   Kedvenc testrészed: Ez már nem volt?
39.    Első dolog, amit megnézel másokon: Hát...változó.
40.   Férfiideálod: Ki akarsz velem kezdeni?
41.   Első csókod: Közöd?
42.   Legkínosabb randid: Remélem nem ez az?
43.   Tökéletes randevú: Ez tuti nem az.
44.   Tökéletes esküvő: Gyanús vagy hagyd abba!
45.   Álmaid családja: Tőled messze.
46.    Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem shinigami az biztos.
47.   Amivel foglalkoznám, ha nem shinigami lennél: Nem is vagyok shinigami.
48.   Amivé változnál állatként: Valami gyors madár.
49.   Amit tennél állatként: Eltűnnék innen minél messzebbre.
50.   Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Minek olvassák ezt? Menjenek inkább és csináljanak valami hasznosat. Jesszus el sem hiszem, hogy ennyi.....

Karakterlap

Sachiaru Masaki

Eltávozott karakterek

Ügyeletes tajparaszt

Szint: 17.

Lélekenergia:

60% Complete
85 500 / 100 000

Hírnév: 10

Infó

Tárcában: 54 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
mandarin sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
madafaka I'M awesome!

Post szín:
#ffcc00

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Nov. 08, 14:27:58 »
1. Kedvenc ételed/ italod: HÁH?! Mi ez a retar…*belógatnak neki egy Shinri medált, amitől majd nem hátravágódik a bőrfotelből.* Parapicsalötty meg bitangos kávé! 
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Mittom… *vállat vonva feszeng, mert a medal frusztrálja*
3. Amit szívesen főzöl: *gyilkos pillantással mered a riporterre*
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Oh, baszod! Mik ezek a gyépés ké…*közelebb teszik a medált* Napnyugta. *megmozgatják* Szakadna rátok a H&M tömege! Tavasz, csesszed meg!
5. Kedvenc számod: Keh! Galaktikus para nap. *Egyest és hármast mutat, aka tizenhármat*
6. Kedvenc színed: Setít, mint a redvás koponyádban lappangó íccaka! *rángatózik a szemöldöke, miközben a medált tartja szemmel, véletlen se kerüljön közelebb*
7. Kedvenc ruhadarabod: *Rábök a kézfejére varrt koponyára*
8. Amit jelenleg viselsz: Na, vazzeg! *Cümmentéssel elszedi a riporter asztalon felejtett telefonját. Csinál a halálfejes pólójáról, szakadt farmerjáról és acélbetétes csukájáról képet* NEH! *visszadobja neki*
9. Amit otthon viselsz: Meg a kis fészerem szúette fejszéjét… *Diszkrét krákogással közelebb tolják a medált.* Trotyakos gatya, póló.
10. Amiben alszol: Egy kibaszott franciska ágy.
11. Kedvenc alvópózod: *unott pofával piszkálja a fülét*
12. Amivel alszol: A hipózott vérállatom.
13. Rossz alvási szokásod: Beverem a rasnya pofád? *dagad az ér a homlokán*
14. Amivel másokat ébresztesz: Bemosok a gyíkarcnak.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Keh, ha túléled…
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Elcsörtetek sárgát dobni, kibelezem azt az anyaszomorító tetvedéket, aki felvert és bepöccintem a zajládát, had tolja orrba-szájba a reggeli matinét.
17. Amivel eltöltöd a napod: *szemforgat* Kockulok.
18. Amit szívesen csinálsz a szabadidődben: Dettó!
19. Ahova elutaznál nyaralni: *Ceruzával bökdösi arrébb a medált*
20. Ahol szívesen élnél: *Koncentrál a pöckölésre*
21. Legnagyobb álmod: Sinyarinya elpatkoljon…
22. Három kívánságod az élettől: *asztalt tolja arrébb lábbal* Mittom…
23. Rituáléd, szokásod: *bemutat a riporternek*
24. Rossz szokásod: *unottan turházik egyet*
25. Jó/Rossz tulajdonságaid: *megismétli a kettőt egyszerre*
26. Ami legjobban felbosszant: *idétlen vigyorral sandít a riporterre, hátha veszi a célzást* Visszaszámoljak?
27. Aki legkevésbé hallgat rád: *megropogtatja az ujjait*
28. Aki leginkább ad szavadra: Akinek elkentem az ocsmány képét.
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Elkurjantom magma.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Kifingatom!
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Szétkapok pár népművészeti agyagedényt a múzeumban…
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: NEH! Felcseszed az agyvizem!
33. Ami felvidít: Bűzrúd. *előkotor egyet és rágyújt*
34. Ami elszomorít: Ebkísérletek… *szemforgat*
35. Testrészed, amit szeretsz: Firkáim.
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Kibaszott bal fülcimpám hatszázhuszonharmadik elcseszett redője!
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Amikor idétlen apáca picsák végiggyalulnak varázslasztival…
38. Kedvenc testrészed: *felgórja lábait az asztalra*
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Hova postázzam a retkes öklöm.
40. Nőideálod:Cicciolina…*szemforgat*
41. Első csókod: *pirózza a medált*
42. Legkínosabb randid: *kiégeti az asztalt*
43. Tökéletes randevú: *leönti a neki kipakolt pohár vízzel*
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *tépi a haját, hogy a medálnak nem lett baja*
45. Álmaid családja: *sót keres a szobában*
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: *túrkál a polcok között*
47. Amivel foglalkoznál, ha nem tahó paraszt lennél: Keh! Csípem a melóm!
48. Amivé változnál állatként: Mutassam? *átváltoztatja a karját*
49. Amit tennél állatként: *dobál mindent szanaszét*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: *nem ér rá, mert mindent felforgat, miközben a hátsóját vakarássza és morog*

(click to show/hide)
× Somnus ×

(click to show/hide)

Karakterlap

Narazaki Amaya

Tiszteletbeli tag

9. Osztag

*

Shinigami

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 500 / 15 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 7 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tengerkék

Egyéb hovatartozás:
Kardok és Rózsák egylete

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Mottó:
"Amikor a varázslat elszáll, a valóság megmarad"

Post szín:
#CF74ED

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2016. Szept. 30, 00:25:44 »
Sziamia :3 Nyohh, hamár a user annyira szerette volna...legyen, válaszolok pár kérdésre :3 1. Kedvenc ételed/ italod: vaníliás-karamellás shake
2.Amit soha nem ennél/ innál meg: tengergyümölcse, minden csúszó-mászóból készült "étel"
3. Amit szívesen főzöl: Főképp amit fejből is tudok
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: a téli éjjelek, mikor hó szállingózik
5. Kedvenc számod: 8
6. Kedvenc színed: a lila *-* emellett a zöld és a kék
7. Kedvenc ruhadarabod: hmm, szoknya ^-^
8. Amit jelenleg viselsz: Háát...:oopsz: a takarómat...nameg azért alsóneműt, nem hordok pizsamát na ><
9. Amit otthon viselsz: leginkább kopott farmer, valami póló meg egy pulcsi...hideg van ><
10. Amiben alszol: továbbra sem öltöztem túl...de a takaróm vastag :roll: xD
11. Kedvenc alvópózod: nincs ilyen, mivel csak akkor tudok aludni, ha valamit ölelgetek xD
12. Amivel alszol: Párnával, takaróval, Mii-channel *-*
13. Rossz alvási szokásod: lopom a takarót ^^
14. Amivel másokat ébresztesz: attól függ, kicsodát :roll:
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: ha ellopják a takaróm T.T
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Visszafekszek, és minden lehetőséget megragadva bújok a lehetséges fényforrások elől
17. Amivel eltöltöd a napod: rajzolok, cicázok *w*, ábrándozok, sportolok, elvétve edzem...dehogy is xD
18. Amit szívesen csinálsz a szabadidődben: Mii-channel találkozom *-*
19. Ahova elutaznál nyaralni: Hmm...anglia :3
20. Ahol szívesen élnél: mindegy, csak vegyen körül a természet ^^
21. Legnagyobb álmod: hogy életet mentsek
22. Három kívánságod az élettől: még több kívánság? Tudom...csalok xD de nem baj :P
23. Rituáléd, szokásod: az ajkamat szokásom harapdálni
24. Rossz szokásod: Jaj, nagyon sok van! ><
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: leginkább kedvesnek tartom magam...viszont mindent túlkomplikálok
26. Ami legjobban felbosszant: Bántják, akiket szeretek.
27. Aki legkevésbé hallgat rád: akinek segíteni akarok
28. Aki leginkább ad szavadra: Mii-chan :3
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: keresem a szemkontaktust
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Durcizom
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Elvonulok duzzogni.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: telesírom a párnámat, vagy Mii-chant.
33. Ami felvidít: ha megölelnek :3
34. Ami elszomorít: Veszekednek, akiket szeretek.
35. Testrészed, amit szeretsz: a hajam ^-^
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: szerintem büszke lehetek a testemre, nincs benne kivetni valóm :roll:
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: amikor Mii-chan karjaiban tart *-*
38. Kedvenc testrészed: keblek
39. Első dolog, amit megnézel másokon: tekintet
40. Nőideálod: gondoskodó, szerető és irányító személyiség
41. Első csókod: feledhetetlen
42. Legkínosabb randid: a bokaszallagom bánta :|
43. Tökéletes randevú: Mii-channel kettesben...bárhol, bármikor
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: Nem gondolkodom ilyesmin. Korai lenne még :o
45. Álmaid családja: a lényeg, hogy szeressük egymást
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: hercegnő *-*
47. Amivel foglalkoznál, ha nem shinigami lennél: diák lennék, hiszen tanulni kell xD
48. Amivé változnál állatként: cica, mi más *-*
49. Amit tennél állatként: lustulnék és minden simire dorombolnék
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Arigatou! ^-^

Karakterlap

Aikawa Chiyo

Félvér kitsune

Eltávozott karakterek

Shinigami

11. Osztag

*

Togishi

Szint: 16.

Lélekenergia:

60% Complete
82 400 / 100 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 29 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Shinigami: Ezüst-kék szegéllyel ; Kitsune: Fekete-vörös szegéllyel

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Mindnyájunknak meg van a saját kis biztonságot adó kabalánk. Csak egyeseké élesebb, mint másoké.

Post szín:
#FFB71C ; #B3FF87

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2017. Aug. 19, 01:03:44 »
1. Kedvenc ételed/ italod: Nem vagyok válogatós, a nagyon modern ételeket nem ismerem. De a teákat nagyon szeretem.
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Ismeret hiányában passzolok
3. Amit szívesen főzöl:Szeretek főzőcskézni, sütkérezni!
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: Talán az éjszaka, mert olyankor alhatok. A kedvenc évszakom pedig ... a TAVASZ. A sok virág megbabonáz!
5. Kedvenc számod: A mim?
6. Kedvenc színed:A vérvörös és a fekete, illeteve ezek együtt 
7. Kedvenc ruhadarabod:Az, hogy kedvenc, erős túlzás. A yukatát könnyebben megtűröm már magamon.
8. Amit jelenleg viselsz: Az egyenruhám… 
9. Amit otthon viselsz:Yukata..
10. Amiben alszol: ruha nélkül természetesen
11. Kedvenc alvópózod: Nem emlékszek, olyankor aludni szoktam.
12. Amivel alszol: Az ér, hogy Gin~chan ott van kézközelbe?
13. Rossz alvási szokásod:Nem emlékszek újfent. Mondjuk Shion néha panaszkodott, amikor még kisebb voltam, hogy verekedtem álmomban.
14. Amivel másokat ébresztesz: Nem igazán szoktam másokat ébresztgetni… de személyfüggő azt hiszem.
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: kipróbálod?
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Meditálok. Megegyeztem a rókával, hogy a reggeleim az övéi.
17. Amivel eltöltöd a napod:alvás, tanulás, edzés.
18. Amit szívesen csinálsz szabadidődben:edzek
19. Ahova elutaznál nyaralni: nyaralni? Az milyen ízű?
20. Ahol szívesen élnél: tökéletes helyem van. Szívesen élek itt! 
 21. Legnagyobb álmod: Ha álmodok, az Gingitsune műve, és nem szeretnéd tudni, milyen hangulatba kerülök tőle. Egyéb kérdés? 
22. Három kívánságod az élettől:Az titok! Ha elárulom, nem válik valóra!
23. Rituáléd, szokásod: Nos a meditáció reggelente.
24. Rossz szokásod: Ezt nem hiszem, hogy tőlem kellene megkérdezni…
25. Jó/ Rossz tulajdonságaid: Újfent nem vagyok jogosult a válaszadásra.
26. Ami legjobban felbosszant: Gingitsune őstehetség ebben! De egy pimasz oni is igen tehetséges… vagy a zavarba hozás nem ide számol?
27. Aki legkevésbé hallgat rád: *látványosan gondolkodik, de nem válaszol rá*
28. Aki leginkább ad szavadra: Ezt még nem figyeltem ki
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Többnyire, ha akarom, szoktak figyelni rám.
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: Előhúzom Gingitsunét.
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Attól függ, mi vagy ki miatt! De van rá esély, Gin~chan is részese a megoldásnak.
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: meditálok.
33. Ami felvidít: Vannak jó páran, akik képesek rá.
35. Testrészed, amit szeretsz: *Nem igazán érti a kérdés indokát*
36. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Az előbb is ez volt, nem?
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Kivont katanával azt hiszem!
38. Kedvenc testrészed: ez a kérdés is volt már, nem?
39. Első dolog, amit megnézel másokon: Ha van fegyverük, akkor azt! Főleg, ha pengéjük van!
40. Nő akarom mondani férfiideálod: Ez újfent titok!
41. Első csókod: *elvörösödik
 42. Legkínosabb randid: Ez is titok! 
43. Tökéletes randevú: Személytől függ, azt hiszem.
44. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *nem tud a kérdéssel mit kezdeni
45. Álmaid családja: Nagy!
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: szamuráj 
47. Amivel foglalkoznál, ha nem shinigami lennél:szamuráj
48. Amivé változnál állatként: lapít, majd hirtelen megvilágosul Vidra! - ezt a témát inkább nem boncolgatja.
49. Amit tennél állatként: Amit a vidrák szoktak.
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Ha meglátjátok ezt a fazont, vagy támadjatok vagy meneküljetek! 

(click to show/hide)

Karakterlap

Demothy Neyen

Eltávozott karakterek

Futár

Szint: 4.

Lélekenergia:

60% Complete
21 000 / 30 000

Hírnév: 11

Infó

Tárcában: 22 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Égkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Hoshi Ryohei

Mottó:
Kapj el, ha látsz!

Post szín:
#82caff

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2018. Márc. 04, 12:09:18 »
1. Kedvenc italod/ételed: Szőke gorilla főztje! Meg talán Umi-é…Nozomi is finom dolgokat szokott hozni… *mormog az orra alatt* / Sör!
2. Amit soha nem ennél/innál: Más főztjét *határozott pofa* / Motorolaj!
3. Amit szívesen főznél: Nem főzök! *sértődött fej*
4.  Kedvenc napszakod/évszakod: Mindegy, csak meleg legyen! *összébb húzza magát*
5. Kedvenc számod: 20…nem tudom miért *vállat von*
6. Kedvenc színed: Kék! *felcsillanó szemekkel bök Ryo-ra *
7. Kedvenc ruhadarabod: *széttárja a karjait* Ami…megfelel a funkciójának? *nem érti* Ez a színes, mintás izé kéne ide? *néz Ryo-ra*
8. Amit jelenleg viselsz: *felvonja a szemöldökét* Ilyen itteni bő, szőrös nadrág, meg ilyen mintás rövid ujjú bő felső és azon ilyen kapucnis, cipzáros, meleg felső, meg ezek a lábszár középig érő színes zoknik és ez a kötögetős, gumitalpú cipő, amiben könnyű mozogni!
9. Amit otthon viselsz: Szőke gorilla ruháit!
10. Amiben alszol: A ruha zavaró…egy ez a fehérlány...??? *segélykérően néz Ryo-ra*
11. Kedvenc alvópózod: Nem pózolok! *fújtat*
12. Amivel alszol: Párnák, takaró, állatok, szőke gorilla, csavarkulcs a párna alatt, 9mm-es az ágykeretre erősítve, LaRa, két zacskó gumicukor és néha tábla csoki.
13. Rossz alvási szokásod: *néz Ryo-ra tanácstalanul*
14. Amivel másokat ébresztesz: Csavarkulcs! *szusszan*
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: *morcosan néz, mert nem ad ki titkokat, hogy majd felhasználják ellene*
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Arrébb rúgom szőke gorillát!
17. Amivel eltöltöd a napod: eszek, tervezek, eszek, szerelek, eszek, tesztelek, eszek, néha benézek az iskolába, eszek… *unottan sorolja*
18. Amit szívesen csinálsz a szabadidődben: Mechás filmeket nézek! Elmegyek roncstelepekre, szeméttelepekre és fémlerakatokba! Legót veszek! *lelkesen magyaráz*
19. Ahová elutaznál nyaralni: Az minden évben jön! Itt még négy évszak van, nem? *zavarodottan sandít Ryo-ra*
20. Ahol szívesen élnél: AFRIKA! Úgy hallottam ott meleg van! *határozottan biccent*
21. Legnagyobb álmod: Térfogatra, kerületre, átmérőre, időtartamra?
22. Három kívánságod az élettől: Élet? Ez valami helybéli istenségféle, vagy az élet, mint biológiai folyamat? *fonalat vesztetten vakarássza a fejét* Második? Minek kívánnál hármat a bioritmusodtól? *ezek mind idióták arckifejezés*
23. Rituáléd, szokásaid: Meg akarnak téríteni? *széttárja a karjait* Nem áldozok fel semmit és nincs vallásom, vagyis ilyen indián vagy bőrös… *morogva összeborzolja a haját, mert ő ezeket a kérdéseket nem érti*
24. Rossz szokásod: Kupis vagyok! *büszkén kihúzza magát, miután beavatták, mi az a szokás*
25. Jó/rossz tulajdonságod: A csontozatom nincs arányosítva a magasságomhoz, így enyhén túlsúlyos vagyok. A szemeim elváltoznak, ha a borg programomat használom. Lenőtt a hajam és nehezebb hozzáférni a kontakt pontokhoz. Néha belelóg a szemem, ezért nem látok rendesen… *elmélyülten vizsgálgat egy tincset*
26. Ami legjobban felbosszant: Szőke gorilla! *morcosan rábök*
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Szőke gorilla! *nyűgösen szusszan*
28. Aki leginkább ad szavadra:  Szőke gorilla! *dühösen megdobja egy csavarkulccsal*
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: *elővesz egy másik csavarkulcsot és Ryo-nak dobja* vagy…spanyolul üvöltök! *elégedetten fújtat*
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: *beránduló szemöldökkel elővesz egy nagyobb csavarkulcsot és Ryo-hoz vágja*
31. Amit teszel, ha ideges vagy: *dagad az ér a homlokán* MI EZ AZ IDÉTLEN KÉRDÉS?! *dühösen racsít*
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Eszek…*mufurc pofával karba teszi a kezeit és elfordítja a fejét*
33. Ami felvidít: csoki…és szőke gorilla megölel. *dünnyög továbbra is elfordulva*
34. Ami elszomorít: Nincsenek ebben az idősíkban alapanyagok a legújabb projektemhez! Tudod, mennyi időt veszítek vele, míg kitalálom, mivel helyettesítsem? Vagy kikeverem megfelelő összetételben az anyagot?! Meg kell találnom, miket használjak hozzá, hogy ugyanaz legyen a hatás!*ingerülten sóhajt*
35. Testrészed, amit szeretsz: *összevont szemöldökkel sandít oldalra, mert épp a lehetőségeken gondolkozik* Lábak! Fém csontozattal erőset tudok rúgni és a sebességemet hatékonyan tudom csökkenteni, vagy növelni vele!
36.Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Orrom! Nem érzem meg időben a vacsorát! *tapogatja elmélyülten* Magasságom! *idegesen dünnyög*
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: *széttárja a karjait* Mág…neses…térben? *nem érteni a logikát a kérdésben*
38. Kedvenc testrészed: *nem érti, mert már válaszolt és minek kéne valakit részleteiben néznie, vagy magát* Máson? *felvonja a szemöldökét és szőke gorillát bámulja elmélyülten*
39. Első dolog, amit megnézel másokban: Mennyi fegyver van nála! Milyen a testfelépítése!
40. Nőideálod: Mondtam, hogy nem vagyok vallásos…
41. Első csókod: Nyolc évesen. Azért kaptam, hogy ne fájjon, amikor helyre teszik a lábamat! *elmereng* Átvertek… *látványosan duzzog*
42. Legkínosabb randid: Amikor közvetlen a randipont előtt lerobbantották a karomat…
43. Tökéletes randevú: 2915-11-25 24L
44. Tökéletes leánykérés/esküvő: Mire kérni? *széttárja a karjait és activity-vel jelzik neki, hogy az anyacsavaros történet * Építeni egy közös mechát! *enyhén vörös pocok fej*
45. Álmaid családja: Nem álmodom róluk…
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Gyerek.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem diák lennél: Szerelés!
48. Amivé változnál állatként: *paprika vörös fejjel felmorran* HAGYJUK EZT A TÉMÁT! AKKOR SE SZERETEM A NYULAKAT!
49. Amit tennél állatként: *elenged egy rei blokkolót és elsétál dünnyögve*
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: MINEK OLVASSÁK EZT MÁSOK?! EGYÁLTALÁN MINEK VÁLASZOLTAM ERRE?! ARGH! *mérgesen elvonul duzzogni*

(click to show/hide)

Karakterlap

Hoshi Ryohei

Testnevelés tanár

Eltávozott karakterek

ügyeletes konzolzsoké

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
40 500 / 45 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 53 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Világos sárga (fekete csíkokkal xD)

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Demothy Neyen

Post szín:
#FFFB00#F5F5DC

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2018. Márc. 05, 09:45:01 »
1. Kedvenc italod/ételed:Minden ami normális alapanyagokból elkészíthető! A fehérje és tápanyag trutyikért nem rajongok! / Gyümölcslevek
2. Amit soha nem ennél/innál: *gondolkodik erősen* Nincsenek előítéleteim, amíg meg nem kóstoltam, de talán a romlott ételeket italokat!
3. Amit szívesen főznél: Minden amit Hopi szeret! Sok édeset!
4.  Kedvenc napszakod/évszakod: Mindegyik szép! Élvezem, hogy még vannak évszakok!
5. Kedvenc számod: 2
6. Kedvenc színed: Fekete
7. Kedvenc ruhadarabod: YUKATA! … de azt csak ünnepekkor lehet felvenni *mormog magában *  katonai terep ruha? Egyenruha, mert egy bizonyos Pöttöm Sárkány szereti! *sunyi pimasz vigyor*  Ezen felől Ádám kosztűm.
8. Amit jelenleg viselsz: *felvonja a szemöldökét* Szem problémákra tudok javasolni egy jó szakorvost! Bár én is kitalálhatok valami megoldást… /Kék póló, melegítő nadrág/
9. Amit otthon viselsz: Kényelmeset
10. Amiben alszol: Ádámkosztüm, legfeljebb alsógatya
11. Kedvenc alvópózod: *kezdi nem érteni ezt a sok alvós kérdést* Hopi ölelős
12. Amivel alszol: Dobótőrök, párna alatt egy M1911, és egy Beretta. Nyakig betakarózva, nyáron jégakuval a hátamnál,Hopi~channal, és a Kölykökkel.   
13. Rossz alvási szokásod: Hoshi vagyok *vállat von*
14. Amivel másokat ébresztesz: Attól függ, hogy kit…
15. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Hadi titok! Akire tartozik, az tudja!
16. Amit elsőként teszel ébredés után: Varázslatos módon, már a konyhában kávét szürcsölök Hopi~n  *néz fapofával előre, még nem látszik rajta, hogy kezd sok lenni a faggatózás *
17. Amivel eltöltöd a napod: Tanítok, főzök, eszek, edzek, programozok… sokat programozok, gépet szerelek, takarítok…  *Hopi fele sandít, hogy jelezze neki, a többit szándékos hanyagságból nem vette bele a listába *
18. Amit szívesen csinálsz a szabadidődben: Parkour
19. Ahová elutaznál nyaralni: Hopi~val és a család többi részével bárhova, főleg természetbe! Az a Rezervátum nevezetű hely is érdekesen hangzik. De egy roncstelep is izgalmasan hangzik!
20. Ahol szívesen élnél: *gondolkodik a válaszon, de nem szólal meg.*
21. Legnagyobb álmod: Hagyjuk inkább az álmaimat…
22. Három kívánságod az élettől: *Értetlenül felvonja a szemöldökét, nem érti, miért kéne kívánnia, vagy hogy… *
23. Rituáléd, szokásaid: Takarítás
24. Rossz szokásod: Nem viselem jól, ha idegenek a közelembe jönnek! *kihívóan elvigyorodik*
25. Jó/rossz tulajdonságod: *Látványosan unja a témát*  Tuti tőlem kell ezt kérdezni?
26. Ami legjobban felbosszant: Tehetetlenség
27. Aki legkevésbé hallgat rád: Káosz Kapitányka <3
28. Aki leginkább ad szavadra: Pöttöm Sárkány <3
29. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: Mit tippelsz?
30. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: *szadista vigyort villant*
31. Amit teszel, ha ideges vagy: Terápiás mosogatás sok mindent megold!
32. Amit teszel, ha szomorú vagy: Beölelem Hopi~chant
33. Ami felvidít: Hopi~chan
34. Ami elszomorít: Dühösre gondoltál?
35. Testrészed, amit szeretsz: Az implantjaim
36.Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Kellene lennie?
37. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: *Kicsit talán veszélyesebb Teru féle mosolyt villant*
38. Kedvenc testrészed: Mit is szoktak erre mondani… *gondolkodik* Cavinton!
39. Első dolog, amit megnézel másokban: Mennyire viselkedik támadóan, vagy gyanúsan. Van~e fegyverzete, tudja, és akarja~e használni…
40. Nő-férfiideálod: Hopi~chan
41. Első csókod: Kiskorúakra való tekintettel nem alkoholizálok kérdés szinten sem…
42. Legkínosabb randid: Szintúgy
43. Tökéletes randevú: Hopi~channal, egy alkatrész telepen, saját kézzel gyártott napelemes lámpák fénye mellett vacsora.
44. Tökéletes leánykérés/esküvő: Rajta vagyok a témán, de kell hozzá közös mecha, meg anyacsavar!
45. Álmaid családja: Nem kell álmodnom róla, itt vannak…
46. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: Nem volt ilyen gondolatokra engedélyem gyerekként.
47. Amivel foglalkoznál, ha nem tanár lennél: Motocross
48. Amivé változnál állatként: *Egy elnéző mosolyt villant, de nem lövi le a poént* Talán valami macska féle?
49. Amit tennél állatként: Hopi~hoz járnék folyamatosan simiért természetesen!
50. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: *Szó nélkül feláll, hogy kitegye a riporter szűrét. Szó szerint*

(click to show/hide)

Karakterlap

Izakura Rinon

Maestra (Karmester)

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
12 250 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 18 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Rózsaszin és Lila

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2018. Márc. 05, 11:05:25 »
1. Kedvenc ételed/ italod: Whiskey and of course chocolate sticky!
2. Amit soha nem ennél/ innál meg: Wrong question! I am a soldier. I eat every food! Got it?
3. Amit szívesen főzöl: Általában rentelek egy pizzát or ask Papi. Cook is not my subject!
4. Kedvenc napszakod/ évszakod: I’m Honest. I don’t care.
5. Kedvenc számod: 1000. Favorite number for snipering! *Arcából dúl az őszinte mosoly*
6. Kedvenc színed: Red and green. Because Gekota is green! And i like Gekota things!
7. Kedvenc ruhadarabod: Look at me. Next question? *Unott arcot vág közben*
8. Amit jelenleg viselsz: Really? Next question! *Karba teszi a kezeit*
9. Amit otthon viselsz:For f.cks sake! Really? Remélem nem állandóan dump questionokat askeltek!
10. Amiben alszol: *Nagyot sóhajtozik, majd a ruhájára mutat* Next!
11. Kedvenc alvópózod: Firing position of course! Shotta! *Pacsizni próbál Papival*
12. Amivel alszol: You don’t wanna know i hope… this is a deadly question. Next?
13. Amivel másokat ébresztesz: Ice water. Military style!
14. Amivel könnyen fel lehet ébreszteni: Gekota.
15. Amit elsőként teszel ébredés után: Reload my weapon!
16. Amivel eltöltöd a napod: Top secret sorry!
17. Amit szívesen csinálsz szabadidődben: Bütykölni, repairolni, and Papival partyzni. If you know what i mean! *Széles mosollyal tekint Papira*
18. Ahova elutaznál nyaralni: Ask Papi!
19. Ahol szívesen élnél: Ask Papi again!
20. Legnagyobb álmod: The perfect shoot!
21. Három kívánságod az élettől: Gekota, Gekota and Gekota!
22. Rituáléd, szokásod: Weapon cleaning.
23. Rossz szokásod: *vállat von* Ask Papi.
24. Jó/ Rossz tulajdonságaid: *Papira mutat, hogy őt kérdezzék*
25. Ami legjobban felbosszant: Dump questions.
26. Aki legkevésbé hallgat rád: Papi.
27. Aki leginkább ad a szavadra: Papi.
28. Amit teszel, hogy figyeljenek rád: You don’t wanna know. *Ördögi mosoly jelenik meg az arcán*
29. Amit teszel, ha nem figyelnek rád: This is impossible. Trust me!
30. Amit teszel, ha ideges vagy: Drink Whiskey!
31. Amit teszel, ha szomorú vagy: Whiskey!
32. Ami felvidít: Whiskey, Papi, Gekota, Family!
33. Ami elszomorít: Ha Papi Whiskey helyett megdob milkel. *Papira néz éles szemekkel*
34. Testrészed, amit szeretsz: Do you remember the question of 25? Okay. NEXT!
35. Testrészed, amivel elégedetlen vagy: Ooo shit… really? NEXT!
36. Amikor legvonzóbbnak érzed magad: Mikor sniperrel a célpontot likvidálom. Sexy! *Megböki Papi vállát*
37. Kedvenc testrészed: Bicepsz! *Mutatja a szálkás izmát a kérdezőnek*
38. Első dolog, amit megnézel másokon: Hogyan walkingol, merre walkingol, van-e weaponja és ha igen engedélye is van-e rá.
39. Nőideálod: Fuck sake… NEXT!
40. Első csókod: Never. Trust me! Valamelyik guy megpróbálná, Papi kiherélné. If you don’t belive me akkor try if you can! *Ördögi mosoly jelenik meg az arcán*
41. Legkínosabb randid: NEXT!
42. Tökéletes randevú: Join the army!
43. Tökéletes lánykérés/ esküvő: *Nem válaszol semmit, csak mutat Papira. A válasz egyértelmű. Ilyen nem fog megtörténni*
44. Álmaid családja: This is not a dream. *Megint Papira mutat*
45. Ami gyerekkorodban szerettél volna lenni: *Papira mutat már megint*
46. Amivel foglalkoznál: Fire practice in your face.
47. Amivé változnál állatként: Wolf.
48. Amit tennél állatként: Killing you.
49. Amit üzensz a kérdéssor olvasóinak: Shotta baby!