Off > Csevegő

Hiányzások

(1/21) > >>

Neliel Tu Oderschvank:
Ebben a topikban lehet jelezni, ha valaki hosszabb ideig nem lesz ilyen-olyan okok miatt. Multikat is valamilyen módon kéretik jelezni! :3

Shihouin Yoruichi:
Uff!  :pirate:

Én leszek az első *3*

Szóval, szeretném jelezni mindenkinek, hogy szerdától vasárnap estig mindenki hatalmas sajnálatára (vagy nem :o) nem leszek, nyaralás miatt. Fesztiválozni megyek, szóval szinte lehetetlen lesz majd elérni még telefonon is, de meg lehet próbálni, ha valami nagyon sürgős. :o Ha meg is próbáltok majd zaklatni (aminek azért én nagyon tudok örülni *^*) telefonon lehet próbálkozni, vagy fészen. Ha esetleg nem tud valaki elérni, ne csüggedjen, mert úgy is visszahívom, ha esetleg látom, hogy volt egy nem fogadottam, a fészt meg úgy is megnézem majd valamikor. :o Egyszer egy nap még belefér. :o
Addig is lehet zaklatni. :3

Yoru~ :mami:

Chiruochiba Airisu:
Én meg a második vagyok! *>* Az ezüst a legszebb szín! *>*

Viszont nem ezért írok ide, hanem mert jövőhéten családi nyaralás okán nem leszek gépközelben. a gépem bemondta az unalmast - telóról végeztem a poszt módosítását. Ezért bizonytlan ideig nem leszek.
Kedves játékostársaimtól szíves elnézést kérek, hogy az alábbi karaktereimmel nem fogok tudni írni nekik.

Chiruochiba Airisu
Wolloh Del Desierto
Urufu Yashuhiro
Sakurai K. Steelheart
Yato Chifuyu

Hoshi Kazumi:
Ahoj!

Költözés miatt nem lesz ma délutántól netem....valameddig! Bocska mindenkitől! Majdan gyüvök!

Multikat asszem tudjátok! xD
Nikka

Yamauchi Ayumu:
Hahó!

Holnaptól (3.-a) hétfőig (9.-e) nem leszek gép/internet közelben utazgatás és kikapcsolódás okán. Elnézést meg minden mást kívánok! >.<

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése