Off > Csevegő

Játszanék

(1/38) > >>

Neliel Tu Oderschvank:
Szeretnél játszani, edzeni, küldizni, de nincs kivel? Esetleg edzést tartasz, de szívesen vennéd, ha többen csatlakoznának? Egy pillanatig sincs miért aggódnod, csak egy rövidke felhívást helyezz ki ebbe a topikba, és várd a lelkes jelentkezőket! ^_^

Anton:
Vállalkozó kedvű játékost keresek Hueco Mundoban. Ezt a sivatagos tájat nem fogom elhagyni. Lehet, küldetés, harc, edzés. A téma bármi lehet én Adjuchasra szeretnék vadászni ám bármiről szólhat Hueco Mundo területén.
Nem aktuális.

Anton:
Magánküldetésre keresnék vállalkozó kedvű mesélőt. A lényeg a Hollowok aprítása és Adjucha(-ok) levadászása illetve felfalása. Ha lehet egyedül mennék, de nem zárkózom el senki elől.

Shiroichi Anao:
Kavics :mami:

A mai nap post özönt tartok ha megvagyok a profilokkal, és több játékom is lezárásra kerül. Ebből kifolyólag vállalkozó szellemű személyeket keresek az alábbiakra:
- Küzdőteres játék (lehetőleg ezzel a karimmal, egy helyben toporog, csak boldogság veszi körül a szentemet, szeretném kicsit felélénkíteni életét, tőlem akár esküdt ellenség pózicióba is jelentkezhet valaki vagy csak egy alapjaiban megmagyarázott adok-kapokra [aka legyen története a dolognak, ne csak az összetalálkozzanak és "fúú, most nagyon össze de verlek" - szituáció legyen] x"D)
- IC játék (Yoshida Yuko és Shiranui Kikyo karaktereimez)
Hátrány: egyik IC-hez sincs alapötletem! x"D (Kérlek, ne fuss el ezért! TT.TT") Szinte bármire vevő vagyok, mindegyikhez egy játékot szeretnék, a jelentkezők közül a válogatás jogát fenntartom! >o<

Ennyi lenne, köszöntem~ ^-^

Hytari Takeda Kaelina:
Bármire vevő vagyok, sőt ha van mesélő  ha van kedve vállalkozó szelleme szeretném hogy meséljen egyet rá bízom mit talál ki igazodom. Ja Shiroichi Anao semmi akadálya benne vagyok szívesen játszok veled is csak hozd össze a találkát ezt rád bizom:D

Elöre is köszönöm.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése