Szerző Téma: Wolloh Del Desierto pályázatai  (Megtekintve 591 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Wolloh Del Desierto

Arrancar

*

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
29 800 / 30 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 2 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Flavia nella Sinestesia fracciónja

Reiatsu szín:
Mély, sötétvörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
Wolloh Del Desierto

Post szín:
alap, #cac1b8, #4f6fb0

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Wolloh Del Desierto pályázatai
« Dátum: 2014. Aug. 10, 16:20:59 »
~Papír, papír hátán. Pf.. >.> Melyik nő merte kitalálni ezt a bürokratikus rendszert? >.>~

Pályázat megírásához utólag megadta az engedélyt: senorita Soifon
A képességet rektorálta: senor Kuchiki Byakuya
Pályázatot bírálta: ... ja ezt nem kell leírni ^^""

Resurreccion módosítási pályázat

Indokolja meg, hogy miért akar módosítani a jelenlegi formáján: ~Miért vagy ennyire kíváncsi?~
Egy kellemetlen balesetben elvesztettem az erőm pecsétjét, így segítségért fordultam Primerahoz, akinek a segítségével a pecsétet sikerült újra alkotni, ellenben az új pecséthez új, vagyis inkább az eredeti resurreccionom jelent meg.

Mi az oka annak, hogy megváltozott a resurreccionja? ~Esküszöm, ez a kérdés eddig nem is volt itt! O.O!~
Ahogy Sayyid nevezné, Aizen-chin, az a féreg shinigami (jelző by Wolloh) azzal a hógolyóval, vagy mivel erőt adott nekem, a kapott erőhöz gyengének bizonyultam, valamint önbecsülésemet porig alázta az, hogy egy shinigami, igen egy SHINIGAMI!, adta az  erőt, így a korábban elnyelt, s az átlagnál nagyobb akaraterővel rendelkező hollowk alakjainak részletei mintázódtak meg rajtam, valamint ugyan ezen okoból a képességeim sem az eredeti formájukban jelentek meg. Hogy is jelenhettek volna meg, hiszen nem az igazi elzárt alakomat vettem fel a pecsét feloldásakor.

Az új resurreccion adatai:

Neve: Ángel del Infierno (Pokolangyala)
Parancsa: Muere, Ángel del Infierno! (Szenvedj, Pokolangyala!)

Elzárt alakja: Egy, a behemotra hasonlító karabély, csupán annyi különbséggel, hogy a tölténytárja egy 7 töltényes forgó tár.
Aktiválás nélküli képessége: Wolloh véréből és reiatsujából készített töltényeket lövi ki. Az újra töltéshez fel kell, hogy nyissa a tárat, s az egyik tenyerét oda tegye. A lövedék ereje közelítőleg egy bara erejével ér fel (de nem HK, hanem Resu pontok szerint).

Feloldott alak: Wolloh az adjucans korabeli alakját, negyed részt visszanyeri: bőre homok színű, a maszkja piszkos fehér színű lesz, felső testéről a ruhája eltűnik, a maszkja pikkelyszerűen befedi az egész hátát, valamint a vállait. A bal szeme sarkából is lehúzódik egy vörös csík az arca közepéig, a jobb szeme sarkából húzódó vörös csík megnyúlik az álláig. Valamint egy 4 méter hosszú, lassan vékonyodó farok nő ki a farcsontjából, szintén homok színben. A szemfogai a kétszeresükre nőnek, valamint a többi foga is hegyesebbé válik.

Képességek:

Arrejaque con cadena (Láncos szigony, avagy szigony lánccal ellátva):
(click to show/hide)
(click to show/hide)
Akár az „a”, akár a „b” módon jön létre a kapcsolat, azután elegendő egy rántás a láncon, s az ellenfél egy hatalmas rántást érezve a technika használója felé fog szállni, valamint akár kalapácsvetésre is fel lehet használni a technikát, bár akkor félő, hogy a kívántnál hamarabb szűnik meg a kapcsolat.
(click to show/hide)

Íncubo (Lidércnyomás):
Jobb kezének az öt ujjával történő sikeres találat szükséges a technika sikeres alkalmazásához, valamint csak egy ütés erejéig aktív, resu*30 másodpercenként használható újra.
(click to show/hide)

~Végre végeztem…~

Még nem, mivel történet is kell a pályázathoz csatolni! ~Gondolatolvasó ez a lap! :O.O:~

Melléklet: ”Helyre tudná állítani a Zanpakutoumat?”[/color]
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 11, 11:20:19 írta Ayasegawa Yumichika »
(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Soifon

Eltávozott karakterek

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Wolloh Del Desierto pályázatai
« Válasz #1 Dátum: 2014. Aug. 10, 16:31:44 »
Üdv!

ELFOGADOM a resurrecciónod módosítását, használd egészséggel!

« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 10, 17:41:41 írta Hirako Shinji »