Szerző Téma: Kapitányi iroda  (Megtekintve 4201 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Szint: 15.

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 24 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kapitányi iroda
« Dátum: 2014. Júl. 03, 21:08:08 »
Átépítés után a kapitányi iroda teljesen megváltozott eddigi kinézetétől. Belépve az ajtón elénktárul egy hatalmas ablak, ami teljesen beborítja a szemközti falat, ha leszámítjuk a vékony szegélyt mindkét oldalon. A következő dolog, amit észreveszünk az ablak előtti nagy, vörös bőrfotel, amibe a kapitány boldogan ül bele, mivel nagyon kényelmes. A fotel előtt van az elmaradhatatlan íróasztal, amiben viszont nincs semmi különös, csak egy egyszerű íróasztal. Az asztal előtt pedig található az iroda másik különlegessége, amivel eltér a többitől. Egy külön kialakított hely az újoncok fogadására vagy akár egy beszélgetésre. Ez a rész egy kétszemélye kanapéból, két fotelből és egy dohányzóasztalből áll. Kétoldalt polcok és szekrények vannak, amiben a hivatalos papírok találhatóak, köztük az osztag tisztjeinek adatai. Az íróasztaltól balra található egy rész, ami tea készítésre alkalmas, emellett pedig egy kisebb hűtő, amiben a romlandó süteményeit tartja a kapitány.

« Utoljára szerkesztve: 2019. Máj. 01, 15:25:36 írta Nara Shiratori »

Karakterlap

Meiou Setsuna

Tsukimisou shineitai tagja

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 4 500 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Egy ügyes kardvágás minden pajzsnál jobb védelem.

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

Re:Kapitányi iroda
« Válasz #1 Dátum: 2014. Aug. 06, 14:15:14 »
Nagytestvér! *.*

Izgatottan toporogtam az iroda ajtaja előtt, ahova hosszas körültekintés után jutottam el, vagyis igazából sok-sok nagyon kedves tiszt igazított engem útba idáig ^^” És eskü, mintha egyszer Harukit >.> is láttam volna elsétálni az egyik folyosón, de biztos csak képzelődtem az idegességtől >.<
Alig vártam már ezt a napot, szinte már tűkön ültem, de most meg teljesen ki vagyok száradva, és, és hevesen dobog a szívem, mint az Akadémiai vizsgák alatt. Hát mondjuk… nem minden nap találkozik a lélek egy olyan testvérrel, akiről évekig nem is tudott, és ő se tud róla, hogy létezik, szóval ez olyan izgalmasan bonyolult, mint a sorozatokban! Úh, ezt egyszer meg kellene írnom, lehetne a címe a családdal kapcsolatos, valami szép szinonima, esetleg remek körbeírós utalás rá! *_*
Jajj, de még most is alig hiszem el, hogy tényleg itt vagyok. >_< Olyan sokat gondolkodtam ezen a napon, miután kézbe kaptam a levelemet, amiben a sikeres felvételemről tájékoztattak. Vajon Tori-nii örülni fog nekem? Fel fog ismerni? Ehh, ez butaság, hiszen sosem látott! >o<” Oh, és annyi minden mesélni valóm van neki! *-* Meg olyanokon is sokat merengtem, hogy Tori-niivel vajon mennyire hasonlítunk. Lehet, hogy neki is van madárra hasonlító anyajegy a bokáján, az olyan izgalmas lenne!! *.*
Awww, de mennyivel könnyebb lenne, ha Chiharu-nee is itt lenne velem T-T Csak őt nem ide vették fel, sajnos. Pedig őt is biztosan érdekelné a bátyusunk! Sőt, tudom, hogy érdekelné! *_* Ezért is fogom meghívni hozzánk ebédelni, a mama megengedte, szóval nem lenne baj, és akkor megkóstolhatná a finom Akasijakimat, amit készíteni tudok. *-*
Óriási szemeket meresztve néztem az ajtóra, mintha csak azt várnám, hogy magától nyíljon ki, de persze ez nem történt meg. Egyszerűen csak annyira elmerültem a gondolataimban, hogy a kezem nem mozdult se azért, hogy kopogjak, sem pedig a kilincs irányába, hogy esetleg benyissak. Ami persze illetlen lett volna! >-<”
~ Mire vársz? Kopogj :o
Nem merek Tenten~ T_T Ne siettess, nekem ehhez fel kell készülnöm! >_<
Lassan nyúltam az ajtó felé, lehorgasztott fejjel, fogaimat összeszorítva és bekopogtam… be-ko-pog-tam!! :O.O: Szent Lelkek Királya megtettem! *_*
Visszafojtott lélegzettel álltam és vártam, hogy megkapjam az engedélyt, hogy beléphessek, és amikor megkaptam… Tori-nii hangja hasonlít Tentenéra O.o… Gyerünk Tsubame, nyisd már ki! >.<
- TORI-NII!!! *o*
- gondolkodás nélkül téptem fel az ajtót és léptem be rajta. Tekintetemmel mohón keresve bátyámat, hogy mielőbb láthassam, hogy néz ki. Teljesen elámultam, amikor megláttam, hogy olyan, amilyennek képzeltem, egy igazi herceg! *///*
- Wááá, szia, Tori-nii a húgod vagyok! Most végeztem az Akadémián és ide soholtak be a te osztagodba. Azéht jöttem, hogy megismehjelek *_*
- hadartam el lelkesen, odasietve hozzá, hogy közelebbről is szemügyre vehessem. - Csinálhatok hólad egy képet? Esetleg benne lennél egy közös fotóban? *_* - tartom fel a fényképezőgépemet, picit ügyetlenül, mert közben az aktákat is tartanom kell a kezemben, amit a mama csomagolt be nekem szépen, melyet mindenképpen át kell adnom Tori-niinek. - Annyiha boldog vagyok, högtön szehetném megöhökíteni ezt a pillanatot! *-* Szehinted valaki bejönne, hogy lefotózzon minket, az annyiha nagyszehű lenne! *_*

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2014. Aug. 06, 14:18:04 »
Kistestvér? O_O

A mai nap az irodába érkezve, úgy vettem észre, hogy már eléggé dohos a levegő itt, lehet, hogy már elég régen volt szellőztetve, nem is emlékszem, mikor is volt ilyen. Lehet, hogy sokan járkálnak be ide ügyes-bajos dolgaikkal, attól még nem lesz kevésbé áporodott a levegő idebent. Miután kinyitottam az asztalom mögötti ablakot rájöttem, hogy miért is nincs szellőztetve sűrűbben. Az ablak szárnyai folyton nekem csapódnak. Akcióba is lendültem, hogy keressek valamit, ami megtámasztja az ablakot, mert ha már elkezdtem, rendesen kéne csinálni ezt a szellőztetést.
Néhány könyvet vettem le az egyik polcról, hogy majd azok jók lesznek erre a célra, de amikor visszafordultam az asztalom felé, megtorpantam. A szemem előtt játszódott le, hogy a nyitott ablakon keresztül bejön egy fuvallat és szétfújja az asztalomon lévő papírkupacot. Tátott szájjal néztem, ahogy szétrepülnek az iratok az irodában mindenfelé, majdnem a könyveket is kiejtettem a kezemből. Végül egy sóhajtás kíséretében odamentem az ablakhoz és kitámasztottam a könyvekkel, ha már elkezdtem, akkor véghez is viszem a szellőztetést, már úgy sem tud mit lefújni az asztalról, amit le lehetett, már úgyis lefújta.
Az ajtót is kitártam, hiszen így huzat keletkezik, amivel gyorsabban kiszellőzik az iroda és mire összeszedem a papírokat, már csukhatom is be az ablakot. Az iratokat természetesen a kezembe gyűjtögetem az iroda minden szegletéből, mert ha leraknám, megint csak elfújná valahova a szél. Szép lassan szedegettem össze az elszóródott papírokat, nem akartam őket összegyűrni, meg amúgy sem volt sietős a dolgom.
Miután megvoltam az iratok begyűjtésével, visszamentem az asztalomhoz, becsuktam az ablakot, visszavittem a könyveket oda, ahonnan elvettem, majd becsuktam az ajtót. Ezután pedig nekikezdhettem a papírmunkának, mert nem fogja más megcsinálni helyettem. El is kezdtem átnézni az összeszedett papírokat a szokásos módon. Ki tudja meddig foglalkoztam a papírokkal, amikor egy kopogás zavart meg.
- Szabad. - szóltam ki a kopogásra, de meglepődtem a hirtelen kivágódó ajtó miatt, amin egy kislány szaladt be. Az viszont még sokkolóbb volt, amit mondott. Húgom? o_O
- Várjunk csak, álljunk meg egy pillanatra! - kicsit sok volt nekem, amit mondott, ezért próbáltam megállítani, mielőtt még több mindent a nyakamba zúdítana, vagy mielőtt lefényképezne. - Kezdjük a legelején. Úgy tűnik, te ismersz engem, de én, nem ismerlek téged. Honnan veszed, hogy a húgom vagy? - próbáltam mindent az elejéről megtudni, nehogy elveszítsem a fonalat. Tudtommal nekem csak egy bátyám volt, húgom nem, hiszen amikor még kicsi voltam halt meg anyám, így neki nem lehetett még egy gyereke, vele voltam a haláláig. Biztos csak egy félreértésről lesz itt szó, a szülei biztos ezzel a kis hazugsággal akarták rávenni, hogy jobban tanuljon vagy valami hasonló.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 06, 14:18:22 írta Ayasegawa Yumichika »

Karakterlap

Meiou Setsuna

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2014. Aug. 20, 17:18:51 »
Nagytestvér! *-*

Szent Lelkek-lelkek-lelkek-lelkek királya!!! Itt vagyok, közvetlenül előtte, szemtől-szembe, a világ legszuperebb nagy testvére előtt!
Alsó ajkamat harapdáltam, alig vártam, hogy ismét szóhoz juthassak, hiszen annyi és még amennyi mondanivalóm és kérdeznivalóm volt tőle. Például el szerettem volna árulni neki, hogy a Milky Way tavalyi számában volt egy testvérhoroszkóp, amely kimondta, hogy a mi testvéri kapcsolatunk csak virágzó lehet, és a szerencsekabalánk egy Maximusnak keresztelt csatamén, ami tud sakkozni és balladákat énekel. Szerintem szuper menő! *.*
Kérdése szíven ütött, szám lefelé görbült kétségbeesésemben. Hát szerinte nem hasonlítunk? T_T Mert szerintem nagyon is igen! Mondjuk Tori-nii nem is tud, ízé… tudott rólam… De én ismerem, meg tudom, hogy ki ő, és erre a találkozásra készültem mióta Akadémiára járok, szóval persze, hogy nem ismert fel, de azért kicsit, oké… naaagyon szomorú vagyok, hogy na… T.T Én nem voltam erre így felkészülve!
~ Hát mutasd meg neki a papírokat, amiket hoztál :o – hívta fel Tenten a figyelmemet a paksamétákra. A hirtelen jött ötletére eltátott szájjal csodálkoztam pár másodpercig. Megráztam a kobakomat, hogy ne vágjak ilyen bugyuta fejet Tori-nii előtt, majd újra mosolyt öltve arcomra, amire anyu azt szokta mondani, hogy nagyon széppé tesz *.*, átadtam a papírokat.
- Biztosíthatlak Tori-nii, hogy nem hazudok, íhásos bizonyítékom van ahhól, hogy a bátyám vagy. Kéhlek, nézd meg, ebben minden le van jegyezve – adtam a kezébe a dokumentumokat. Izgatottan dülöngéltem előre-hátra, kezemben görcsösen szorongatva a fényképezőgépemet. Izzadt a tenyerem, fúj :/ De nem tehetek róla, annyira izgulok! >.< Mi lesz akkor, ha nem tetszik neki ez az egész testvéres dolog és azt mondja, hogy menjek el? T_T Azt biztosan nem élném túl!
A szívem úgy kalimpált, majd kiugrott a helyéről, amikor Tori-nii szép lassan előhalászta a gondosan lefűzött papírokat és elkezdte azokat olvasni. Így közelebbről nézve Tori-nii olyan komoly volt! *-* Sokkal menőbb, mint képzeltem, meg amiket meséltek róla az Akadémián!
- Látod? Igazat mondtam! – jelentettem ki, büszkén kihúzva magamat, miután végigért az íratokon. - A Lélektovábbképző Akadémián pedig szinte jeles ehedménnyel végeztem, mit szólsz? *w* Nézd, van is képem az óhákról! – Nyitottam meg a fényképezőmön a régi képek mappából az első fotót, ami életem első zanjutsu gyakorlat órájába való belépés volt. Majd a második hakuda óráról a fotót, és amikor zanpakuto meditációt gyakoroltunk.
- Imádok vívni, egész jól ment, az volt az egyik kedvencem. Te jó fegyvehforgató vagy Tori-nii? Tudsz tanítani nekem majd izgi thükköket? *///* - nézek rá lelkesen. - És Tori-niinek milyen zanpakutoja van? Nehéz elsajátítani a bankait? Mi a kedvenc ételed? Nekem az epehtuhmix a kedvencem! Tudtad, hogy a szamóca a hetedik legegészségesebb gyümölcs a világon? – hadarom izgatottan. A Milky Way öt évvel ezelőtti 22. számában hoztak le erről egy cikket, azóta rászoktam a turmixokra. Vigyáznom kell az alakomra, nem hízhatom ki a kedvenc őszi faleveles kimonómat, még csak az hiányozna! O.o
- Ha szehetnéd, legközelebb csinálok neked is epehtuhmixot! Báh piskótával a legfinomabb, azt viszont még egyedül nem tudok sütni… :/ De Chiharu-nee biztos segít! Jajj, Tori-nii, Chiharu-neet is meg kell ismehned!! *w*
« Utoljára szerkesztve: 2014. Aug. 20, 19:45:56 írta Ayasegawa Yumichika »

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2014. Aug. 21, 16:04:14 »
Kistestvér? O_O

Egy kicsit megsajnáltam a kislányt, hogy összetörtem az álmait azzal, hogy elmondtam, én nem is ismerem őt és valószínűleg nem is vagyok a bátyja, ezért rosszul is éreztem magam. Viszont neki biztos sokkal jobb lesz, ha időben megtudja az igazságot, mintha később derülne ki minden. Sajnáltam is, ahogy a szomorú arckifejezését figyeltem, de aztán hirtelen valamiért elcsodálkozott. Ez sem tartott sokáig pár pillanat után már vissza is került a mosoly az arcára és néhány papírt nyújtott át nekem. Kijöttem az íróasztalom mögül, hogy ne afölött kelljen hajolgatni, így mindenkinek kényelmesebb lesz.
Átvettem a papírokat, majd kiszedtem a tartóból, amiben voltak és átnéztem, hogy mik is ezek. Főként akadémiai papírok voltak, de volt valami levélféleség is a kupacban. Az viszont már az akadémiai adatlapon is feltűnt, hogy valóban ugyanaz a vezetéknevünk és ugyanúgy is írja, ahogy én. Az nem is olyan ritka, ha két embernek ugyanúgy kell kiolvasni a nevét, attól még nem lesznek rokonok, de ha ugyanúgy is írják, akkor már más a helyzet.
A levelet kibontva és belenézve, tényleg le volt írva az anyukája által, hogy mi is a helyzet Tsubaméval. Az a fickó volt a felelős, akit már szinte teljesen el is felejtettem és nem is nagyon vagyok rá kíváncsi. Tsubame viszont nem tehet arról, hogy ki az apja, ahogy én sem, ezért rá nem is haragszom, hogy lett egy féltestvérem.
- Látom. - egy kisebb mosoly kúszott az arcomra, majd megborzoltam Tsubame haját, ahogy Hajimének is szoktam, mert ezt biztos mindenki szereti. - Ügyes vagy. ^-^ - dicsértem meg az Akadémián elért eredményeiért, majd nézegettem meg a fényképezőjén lévő képeket az órákról. Nagyon nosztalgikus volt újra látni az Akadémia belsejét, már nagyon régen jártam ott.
- Na, de ne álldogálj itt, inkább foglalj helyet és ott folytassuk a beszélgetést. - álltam egy kicsit arrébb, hogy elférjen mellettem és le tudjon ülni az újoncoknak vagy beszélgető partnereknek fenntartott helyre. Ekkor vettem észre egy a kanapé alatt éktelenkedő papírt, ezért gyorsan fel is vettem. Tehát ide tűnt el az az irat, ami jelzi, hogy ma új tiszt érkezik az osztaghoz, jól elbújt előlem. Leraktam az asztalomra, majd én is helyet foglaltam, hogy folytathassuk a beszélgetést.
- Kapitány vagyok, persze, hogy jó vagyok zanjutsuból és tudlak is tanítani. - néztem elégedetten Tsubaméra, hiszen a kardforgatás az egyik erősségem a kidou mellett, így nem tudtam nem dicsekedni vele. Tsubame kérdései ezután viszont csak szaporodtak, alig győztem neki válaszolgatni.
- Jég típusú. Igen. Epertorta és nem. :o - adtam meg sorban a válaszokat a kérdésekre és szinte időm sem maradt meglepődni, hogy Tsubaménak is valami epres a kedvence. Meg talán részletesebben is ki tudtam volna fejteni a válaszaimat, ha nem ilyen gyorsan tesz fel ennyi kérdést, de majd biztos vissza fog kérdezni, ha valamit kifejtettebben akar hallani, de remélem nem mindegyiket egyszerre. @.@
- Szívesen megkóstolom, ha csinálsz. Készíthetek neked piskótát, tudok sütni. - a fiatalok lelkesedését nem lehet lelohasztani, ezért hagytam, hogy hagy csinálja, amit akar és még a segítségemet is felajánlottam, hiszen a sütésben is jó vagyok. 8)
- Ki az a Chiharu-nee? Csak nem ő is testvér? - egy kicsit félve kérdeztem meg, hiszen most gazdagodtam egy testvérrel és most meg kiderül, hogy lehet nem is csak egyről van szó, hanem máris kettőről. Egy kicsit gyorsan haladnak előre az események nekem. o.ő

Karakterlap

Meiou Setsuna

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2014. Aug. 24, 12:14:23 »
Nagytestvér! *-*

Annyira dobogott a szívem a mellkasomban. Teljesen izgatott voltam, hogy Tori-nii mit fog szólni az anyu által írt levélhez, mert én tudtam, hogy ott van, az íratok között. Kértem is, hogy hívjuk meg Tori-niit ebédre, mert meg kell! *_* Meg most már biztos, hogy elhiszi, hogy testvérek vagyunk, legalábbis remélem, nem szeretném, hogy azt higgye, be akarom csapni, mert szó sincs róla. Mióta akadémiára járok, már erre a napra készülök, és nagyon szeretném, hogy jó vége legyen, ahogy a mesékben.
- Szóval akkor elhiszed, hogy a húgod vagyok Tori-nii? *.* - kérdezem lelkesen. Mikor megborzolja a hajamat, teljesen ledöbbenek, majdhogynem elolvadok… soha többet nem mosok hajat! *q*
- Oké *-*
– ülök le a kanapéra, amelyikre Tori-nii rámutatott. Alig tudok ülve maradni, fészkelődök, valahogy sehogy se kényelmes, annyira boldog vagyok, hogy legszívesebben körbe-körbe ugrálnék a szobában! Ennek a kanapénak Tori-nii illata van! *>*
- Ténylegténylegténylegténylegtényleg? *-*
– alig hiszek a fülemnek, Tori-nii tanítana nekem trükköket vívásból! *o* Egy csomó mindent tanulhatok, egy igazi kapitánytól, az én bátyámtól! - Szehetnék olyan jó kahdfohgató lenni, mint te! Sokkal ehősebb vagy vívásban, mint a Kenpachi ugye Tori-nii? *w* – kérdezem lelkesen.
Picit elcsüggedek, amikor hallom, hogy jég típusú zanpakutouja van Torii-niinek. Én őszintén reméltem, hogy neki is szél, mint nekem, mert testvérek vagyunk, és én nagyon szeretem Tori-niit és ez egy jel lett volna. De legalább az ő osztagában vagyok, ami sokkal, de sokkal jobb! *.* Azonnal vissza is tért a mosoly az arcomra.
- Nekem szél típusú zanpakutoum van… de Tenten~ nagyon ahanyos, igazán segítőkész, mindig kedves velem! – mesélem el neki. - Azt hallottam, hogy vannak olyan halálistenek, akik nincsenek jóban a lélekölőkahdjukkal, szehintem ez fuhcsa, hogy lehetséges ez? És te máh tisztítottál meg igazi lidéhcet? Láttál igazi ahhancaht? Úh, és milyen kapitánynak lenni? Találkoztál máh a főkapitánnyal személyesen? Nem nehéz egy osztagot elvezetni? Mi a kedvenc színed? És mi a kedvenc évszakod? Én az őszt szehetem. Van az osztagnak kehtje? Hány fa van benne? Imádok fáha mászni, na és te? Tudod mit Tori-nii, szeretnék nagyon sokat segíteni neked mostantól, ugye szabad? *_* Ígéhem, nem fogsz csalódni bennem! *^* – Annyi kérdésem volt még ezeken kívül, hogy alig tudtam választani, mit tegyek fel elsőre. A legjobb választás annak tűnt, hogy amiket egy szuszra el tudok mondani, azt igenis megkérdezem. 
Majd leesett az állam, amikor Tori-nii elmondta, hogy tud sütni… nekem is hamar meg kell tanulnom! Mondjuk a Nőegyletben, ahol anyu is tag, úgy tudom, hogy tanítanak ilyesmit, akár oda is elmehetnék, hogy gyakoroljak, biztos nem lenne belőle gond. *o*
- Oké! Anyu vett múltkoh az Embehek Világában egy tök jó tohtadíszítő szettet, ki is phóbálhatnánk akáh, azzal szép habos-ephes dekohációt csinálhatnánk há, mit szólsz? *_*
– gondolatban már a konyhában álltam és készítettem Tori-niivel és Chiharu-neevel a sütit, a cuki faleveles kötényecskémben.
- De, a nővéhem *_* – felelem lelkesen. - Nézd, tudok mutatni hóla képet! – keresem is elő a fotót Chiharu-neeről és mutatom meg Tori-niinek, hogy lássa őt. *.*

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2014. Aug. 28, 18:25:30 »
Kistestvér? O_O

Abban a levélben, amit kaptam, tényleg minden le volt írva, így már nem kérdőjelezhettem meg, hogy Tsubame valójában a testvérem, még ha csak az apánk ugyanaz. Még egy vacsorameghívás is szerepelt az irományban, amit szándékosan nem említettem meg, mert nem akarok azzal a fickóval jópofizni, eddig is megvoltam nélküle és ezután is megleszek. Nem tudom, hogy tudnám udvariasan visszautasítani ezt a meghívást, ezért próbálok nem venni róla tudomást.
- Persze, hogy elhiszem. - válaszoltam és talán ezzel jóvá tudom tenni a korábbi kijelentésemet, hogy nem hiszem, hogy a testvérem lenne, amikor is annyira elszomorodott Tsubame. Most már meg kell emésztenem, hogy kibővült a családom egy újabb taggal.
- Igen. - ha már úgyis az osztagom tagja lesz, akkor egyébként is tanítanám az osztagedzéseken, de akár azokon kívül is, hiszen többen szoktak hozzám fordulni ilyesfajta kérésekkel, amiket persze nem utasítok vissza. - Nem tudom, nem mértem még vele össze az erőmet. :) - még hozzá tehettem volna, hogy nem is tervezek Miyoko ellen harcba szállni, tudom, hogy kapitány, de amellett gyerek is és nem szoktam gyerekekkel komolyan harcolni.
- Vannak olyan zanpakutouk, amik nem olyan könnyen osztják meg erejüket a használójukkal. Valószínű ilyesmi dolgok vannak a háttérben, de változó minden shinigami esetében. Igen. Igen. Jó, mondjuk. Miért ne találkoztam volna, ő tartja a kapitányi gyűléseket. Hát, annyira nem. Kék. Tél. Van, nem számoltam. Nem nagyon van időm ilyenekre. Nekem az is elég, ha elvégzed a rád kiszabott feladatokat. - adtam sorban válaszokat a kérdés áradatra, pedig már majdnem megnyugodtam, hogy csak egyet kérdez, de utána jött a többi is. @.@ Amelyikre tudtam, vagy volt időm, arra részletesebben válaszoltam, de valahol nem is volt szükség rá, valahol meg nem volt idő a részletes válaszra.
- Anyukád is shinigami? :o - kérdeztem rá a kíváncsiságomat felkeltő dologra és nem is nagyon figyeltem arra, mit is kérdezett Tsubame. Ott leragadtam, hogy az anyukája átment az Emberek Világába, amit egyszerű lelkek nem tudnak megtenni. Nem tudom, hogy annak a fickónak is van-e valami köze a shinigamikhoz, mondjuk, hogy ő is közénk állt-e, már szinte arra sem emlékszem, hogy nézett ki, olyan régen volt, hogy elhagyott minket. Vagy pont azért ment el, hogy shinigaminak álljon, ilyen részletekre már nem emlékszem nagyon.
- Annyira nem is hasonlítotok egymásra. :o - jegyeztem meg, ahogy megnéztem ennek a Chiharunak a képét, de lehet, hogy csak én nem látom a hasonlóságokat, de ha tévedek Tsubame úgyis kijavít, biztos nem szalaszt el egy alkalmat se, hogy hallassa a hangját.

Karakterlap

Meiou Setsuna

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2014. Dec. 26, 20:39:42 »
Nagytestvér *-*

Előhalásztam jegyzetfüzetemet és a cuki falevélmintás tollamat is, hogy feljegyezzek minden apró adatot, amit megtudok most Tori-niiről és Chiharu-neenek pontosan számolhassak be ezekről. *_* Majd csini virágmintás noteszban fogom őket rendszerezni és tárolni, hogy minden egy helyen legyen, biztonságban és könnyedén elérhető legyen meg minden, mert az nagyon fontos! Különben ha nem így tennék, elvesznék a sok-sok információban, amit megtudok, és sokszor kellene leülnöm keresgélni, de így majd csak felcsapom a tartalomjegyzéket, kiválasztom, amit nekem kell és tádám, meg is van, ami kell. *_* Tehát, ez a legjobb megoldás erre!
- Akkor ezt igennek veszem, lehetetlen, hogy Tori-nii ne legyen ehősebb a Kenpachinál! *o* – írom is le az alábbi lényeges információt. Olyan ez az egész, mintha egy riportot készítenék a bátyusommal! *-* Minden válaszát sorban írogatom fel a jegyzetfüzetembe, van, ahol csak pipálnom kell, mert előre megadtam a lehetséges feleleteket, főleg az eldöntendő kérdéseknél. 
- D-de azéht segíthetek, én nagyon szehetnék neked segíteni, szóval nem lenne baj, ugye? *.* – hadarom kérdésemet lelkesen. Én tényleg nagyon-nagyon~ szeretnék Tori-nii legmegbízhatóbb embere lenni, és a legjobb testvére, azt szeretném, ha tudná, rám mindig számíthat! *w*
- Igen a Mama is az, ő az 5. osztag tisztje
– mesélem lelkesen. - Sokszoh van kiküldetésen Karakurában, ezéht mindig hoz nekünk szuveníht onnan. Nézd, ezt a füzetet is tőle kaptam! – csukom be a lakattal lezárható spirálfüzetet, hogy közelebbről is megnézhesse Tori-nii. Telis-tele van őszi szimbólumú karakterekkel, mert nekem az a kedvenc évszakom, ráadásul narancssárga alapon, mert az pedig a kedvenc színem, és ezt mindenki nagyon jól tudja a családban.
Meghökkenve nézek Tori-niire, amiért szerinte én és Chiharu-nee nem hasonlítunk. Döbbenten pislogok a fényképre és nézem meg jobban.
- Oké, külsőleg talán tényleg nem hasonlítunk annyiha, de a személyiségünk tényleg majdnem egyfohma! *_* Meg nézd, itt, itt és itt az ahcunk nagyon hasonló, látod? – mutatok négy-öt pontra a fotón, majd a saját arcomra, hogy össze tudja hasonlítani. - De mi ketten jobban hasonlítunk, ugye-ugye? *w* Annyiha boldog vagyok, teljesen ugyanolyan színű a hajunk is, igaz vannak aphóságok, amik nem ugyanolyanok, de sokban hasonlítunk, igaz? Meg nézd, a tini hohoszkópunk szehint is sokban kell hasonlítanunk – keresek elő a magammal hozott papírkötegből egy magazint, amiben alá is tudom támasztani állításomat. A Mama kiderítette nekem, hogy mikor született Tori-nii, szóval tudom a születésnapját és ezért tudok mihez összehasonlítani.
- Lehet még egy kéhdésem Torii-nii? Ugye lehet? Szeheted a zenét? Ki a kedvenc előadód? Nézel filmet? Én imádom a dohamákat, olyan meghatóak! Szoktál olvasni? Ha igen, mit? Tudsz vehset szavalni? Magadnak csinálod a hajadat, hogy ilyen legyen vagy fodhásznál? Hova szoktál menni vásáholni? Van kedvenc éttehmed, ha igen, hol? Vannak heggeli hutin szokásaid? Mit csinálsz szabadidődben, meg úgy általában, amikoh nem kapitányoskodsz? – Igaz, sajnos nem egy kérdés lett belőle, hanem több, de nem tehetek róla, nagyon kíváncsi vagyok. :oops: Hiszen most találkoztunk először legalább 13 évet be kell pótolnunk! *_*

// Bocsi a kései postért >.<" //

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Febr. 24, 13:24:49 »
Kistestvér? O_O

Lassan úgy éreztem magam, mint egy vallatáson, aminek sosincs végen és csak jönnek meg jönnek a további kérdések. Bár nem bánom, ha kérdeznek tőlem, de azért ez kezd már egy kicsit sok lenni. Ha látok rá lehetőséget, akkor biztosan leállítom, vagy visszakérdezek, hogy inkább ő beszéljen és ne csak a kérdéseit sorolja.
Nem akartam ellenkezni Tsubaméval, azért ráhagytam, hagy gondolja azt, amit akar, ha már nem akarja elhinni, amit mondok. Miyokoval nem tervezek harcolni, mert még gyerek, és ha erősebb is lenne, tapasztalatnak még híján van, abban még biztos én vezetek.
- Nem baj… - válaszoltam, de nem mertem volna nemet mondani, pedig már nincs szükségem segítségre, hiszen már Haruki segít nekem és ő sincs túlterhelve. De valahogy majdcsak megoldom, hogy senki ne érezze senki rosszul magát. Biztos találok majd Tsubamének is valami feladatot, amivel elvan.
- Nagyon szép. :) - Egy kicsit váratlanul ért, hogy Tsubame anyukája is shinigami, ezért elgondolkoztam rajta, hogy az a fickó is talán shinigami lett, abban az időben, amíg nem láttam. Megkérdezni viszont nem akartam, inkább nem akartam tudni, de ha később meggondolnám magam, könnyedén utána tudok nézni magam is akár.
- Igen, tényleg. – lehet, hogy hasonlítottak egy-két ponton, de ez megeshet két teljesen idegennel is, de nem akartam veszekedni. – Igaz, mi jobban hasonlítunk. – ebben nem tudtam ellenkezni, tényleg volt hasonlóság közöttünk, ahogy egyre jobban néztem. Bár nem is csoda, ha az a fickó az apja neki is, a neve is olyan, mint az enyém, egy madár megnevezése.
- Persze… :) – egy kicsit félve válaszoltam a kérdésre, és ahogy vártam, az egy kérdésből, jó sok lett, de azért megpróbáltam rájuk válaszolni a legjobb tudásom szerint, de többre nem nagyon tudtam mit mondani. - Hát… az Emberek Világás tevékenységekkel nem foglalkozok különösebben, vagyis nem hallgatok zenét, filmet se nézek és olvasni is csak a jelentéseket szoktam főleg. Ami a többit illeti, igen a hajamat én csinálom, étterembe meg csak ritkán szoktunk járni, inkább az otthoni ételeket szeretem. És az miért is fontos, hogy hol szoktam vásárolni? Abban nincs semmi különleges... - mondatomat nem tudtam befejezni, mert az irodám ajtaja kinyílt és Haruki volt a másik oldalon.
- Shiratori-sama, Haruki visszatért. - mondta, de mintha valami miatt megdermedt volna és visszacsukta az ajtót, mintha eltévesztette volna a szobát. Viszont pár pillanat után ismét kitárult az ajtó és végre be is jött rajta. Nem próbáltam most azon agyalni, hogy a korábbit miért is csinálta, inkább hagytam, had haladjanak tovább az események.
- Tsubame meg mit keres itt? - szegezte nekem kérdését, miközben a lányra mutatott. Hirtelen nem tudtam hova tenni a kérdést, de ebből rájöttem, hogy miért is állt meg először az ajtóban és nem jött beljebb egyből. Ezek szerint nem most találkoznak először, legalábbis nagyon erre utal ez a kérdés.
- Ti már ismeritek egymást? - tettem fel kérdésemet, miközben egyszer az egyik lányra másszor a másikra figyeltem, hogy melyik is fogja előbb elmondani nekem, honnan is ismerik egymást. Addig vártam ameddig csak kellett, ha nem akartak megszólalni, akkor én sem mondtam semmit. Bár reménykedtem benne, hogy Tsubame beszédessége itt kapóra jön, és majd ő elmondja, ha Haruki nem is akarja.

Karakterlap

Meiou Setsuna

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Ápr. 06, 23:24:52 »
Nagytestvér! *-*

Ez olyan volt nekem, mint a boldog nem születésnap, ahogy azt az Aliz Csodaországban a Bolond Kalapos és a Kerge Nyúl mondaná. Meg hát, mi más is lehetne? Hiszen bátyámat meginterjúvolhatom – még ha csak ártatlan kérdéseknek is tűnik az egész –, ami megkezdett karrieremmel számomra már így is a leges-legfontosabb munka! *w* Mert majd Tori-niiről fogom összeállítani a portfóliómat, ami a későbbiekben nagy erőt ad nekem! :3 Legalábbis én tudom, hogy tutira magabiztossággal fog elölteni, ha összeállítom és ránézek. Meg nincs az a lélek, aki nálam többet tudhatna a saját bátyámról, ki már évek óta érdeklődéssel tölt el engem. Jaj, istenkém, mi lesz akkor, ha én leszek Tori-nii hadnagya, mikor főkapitány lesz? *.* Mert ez csak természetes, hogy Tori-nii főkapitánnyá váljon az idő során! ˇ_ˇ Én pedig természetesen sokat fogok edzeni és gyakorolni, hogy majd a hadnagyaként megálljam a helyemet mellette.   
Nagyon megörülök, amikor megengedi, hogy kérdezzek tőle, alig tudok választani mindazok közül, amiket fel szeretnék tenni neki még ma, hogy mielőbb megtudjam rájuk a választ, hiszen már évek óta erre várok! *.* Tudom, a türelmetlenség nem jó erény, és hiába tudom, hogy ezen túl bármikor lesz alkalmam felkeresni a bátyámat, egyszerűen képtelen vagyok várni! >.< Szóval, ami éppen eszembe jutott azt fel is tettem neki! Hiszen, amit megtehetsz ma, azt ne halaszd holnapra, nem így van? *-*
Válaszait írásra készen vártam, de sorra ért a megdöbbenés. Bátyám nincs képben az EV béli kultúrával! :o Nem baj, majd én bevezetem!! *w*
- Nem baj, Tori-nii, majd én mutatok neked zenéket, meg filmeket és könyveket is! Főleg, filmeket és zenéket. Képzeld, van jegyem az új Fatal Ehhoh koncehthe, keheken háhom! Chiharu-neevel készülünk elmenni há, de anya nem akah minket elkíséhni, mi lenne, ha te jönnél el velünk? Lécci~ *W* Hidd el, tök jó lesz! Lehet majd dedikáltatni és fényképezkedni a végén!
– szólalok fel lelkesen, majd hagyom, hogy válaszadásait folytassa.
A haját illetően elmosolyodok, nagyon szépen meg tudja csinálni a frizuráját! Lehet, hogy megkérem a jövőben, hogy ezen túl ő csinálja meg a hajamat a Mama helyett! *-* De a hétköznapokon és nem csak egy különleges alkalomra, mint mondjuk egy étteremhez, hiszen a bátyám alig jár ilyen helyekre állítása szerint. Még ha én szeretek is étterembe menni, mert hát én ismerek egy-két nagyon jó helyet! Hmm… szerintem majd megkérem, hogy menjünk el egyszer együtt étterembe! Biztos, hogy nagyon szórakoztató lenne! *-*
- Szehintem jó móka vásáholni! Sok izgalmas és cuki dolgokat is lehet látni, Mamától hallottam, hogy az Embehek Világában például hndezvények is vannak, meg kiállítások! Egyszeh elmehetnénk megnézni egyet, mit szólsz hozzá? Lécci, menjünk el!! *-* – hadarom, ruhaujját meghúzogatva, könyörgő szemekkel lesve fel rá.
A hátam mögött felcsendülő hangra összerezzenek. Nem láttam, hogy bejött valaki, mert háttal álltam az ajtónak, szóval természetes, hogy váratlanul ér. De nagyobb volt a meglepetés a hang, amit hallani véltem, mintsem annak váratlansága. Ugyanis nagyon emlékezetett valakiére, amit már hallottam valahol, többször is… talán… Shiranui? Hehe, az nem fordulhat elő, különben is, ő, itt? Ugyan kérem, az elképzelhetetlen! ^^”
Mindenesetre jó nevelt vagyok, így persze megfordultam, hogy üdvözölhessem az idegent. Azonban, ahogy sarkon perdültem az ajtó csukva volt, nem állt ott senki. Hehe, tudtam én, hogy csak képzelődöm! ^^” Micsoda butaság… még, hogy Shiranui, itt, lehetetlen! :)
- EEEEH?!?!?! – eltátott szájjal fogadom a cseppet sem ismeretlen halálistent. Udvariatlanság ide, vagy oda, de még rá is böktem meglepetésemben. A föld megfordult körülöttem, meglepettségemben a talaj majdnem úgy szaladt ki a talpam alól, hogy szinte észre se vettem. Kétségbeesetten kapaszkodtam meg Tori-nii karjában.
Mit keres itt, Shiranui Haruki?! T-T Mit jelentsen ez, ugye nem, ugye nem AZT? :S Lelkek királya, kérlek, mondd azt, hogy nem! :sad:
- Tehmészetesen jöttem szolgálatha jelentkezni a bátyámhoz! ˇ_ˇ – húzom fel az orromat bántó szavait hallván. Hogy merészel ily’ egyszerűen a keresztnevemen hívni? Nem is vagyunk barátok, ez aztán a pimaszság! - De amilyen buta voltál mindig is, nem is meglepő, hogy nem tudod, Shiranui! >p> – öltöm ki rá a nyelvemet. Tori-nii karját most már teljesen magamhoz ölelem, hogy Shiranui lássa, igenis éppen egy fontos testvérbeszélgetést szakított félbe! >.> - Különben is, mit akahsz? Ha nem látnád, Tori-nii éppen a kötelezettségeit látja el, nem szabadna zavahnod! Háadásul nem is kopogtál, ugye tudod, hogy ez illetlenség! És vállogasd meg a szavaidat, Shiranui! Egy kapitány előtt állsz! ˇ3ˇ – teszem hozzá, mielőtt nagyon elkényelmesedne. Mégis, mit jelentsen az, hogy az én Tori-niimet csak ilyen egyszerűen Shiratori-samának szólítja? Ez nem így megy! >.>
- Igen, ismehjük egymást, az Akadémiáhól! :3 – válaszolom meg Tori-niinek azonnal. - Csak ő használta a nemesi kapcsolatait és így előbb „végezte el” az iskolát. Pedig szehintem volt még mit javítani a képességein! Szomohú, hogy a nemesek máh ilyen nagy behatással vannak az Akadémiáha – mondom el véleményemet.
- Ammm… Tori-nii, Shiranui ugye nem a 9. osztag tagja… ugye… nem? ^^” – kérdezem tétován. Enyhe reménykedéssel lesve fel bátyámra, titokzatos arcát fürkésztem.
Nem is tudom, hogy mit tennék, ha így lenne. Shiranuit nem lehet pusztán csak ignorálni, mindig, mindenbe beleüti az orrát! >3> Fhú, ha ezt elmondom Chiharu-neenek, nem is fog hinni a fülének! Tényleg oktalanul végezte el előbb Shiranui az Akadémiát! Azt se tudja, hogy mi a jó modor. ˇ^ˇ

Karakterlap

Shiranui Haruki

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag 4. tisztje

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
26 000 / 30 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
Világos zöld

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#438B33

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Ápr. 21, 21:54:25 »
Tsubame :x

Ma Shiratori-sama több feladatot is rám bízott, ebből is látszik, hogy mennyire megbízik bennem, bár igaz, hogy mindegyik feladat viszonylag gyorsan és könnyen megoldható, ezért is van belőle több. Nem is akartam sokáig tétlenkedni, minél előbb neki akartam kezdeni, hogy gyorsan végezni tudjak mindennel. Persze tudom, hogy nem versenyre megy ez az, de attól még minél előbb be akarom fejezni, amit elkezdek.
Első állomásom a szerkesztőség volt, ahol kicsit be kellett segítenem, elvégre közeledett a hónap vége és meg kellett szaporázni a havi szám befejezését. Viszont még szinte el se kezdtem, amit kiosztottak rám, amikor Ueda-san megkért, hogy keressek meg néhány tisztet, akiknek itt kéne lenniük, de nincsenek. El is indultam és végigsiettem az osztag épületén őket keresve, de arra nem számítottam, hogy egyszer mintha Tsubamét is megpillantottam volna. >.> De biztos csak tévedtem, ő nem lehet itt, hiszen még biztos az Akadémián tengeti szerencsétlen életét.
Viszonylag gyorsan megtaláltam a lazsálókat és visszatérve a szerkesztőségbe, egy-kettőre befejeztem a feladatomat és mehettem is tovább. Következő dolgom, hogy beszerezzek egy adag papírt, mert fogyóban van az osztagban és a következő adag szállítmány még nem érkezik egy darabig. Ez sem tartott sokáig, shunpommal gyorsan megjártam az utat és vissza is tértem az osztaghoz. Így már nem lesz gondja az osztagnak a következő szállítmányig.
Utolsó feladatom pedig a faliújság megtisztítása, vagyis a régi, nem aktuális üzenetek eltávolítása. Ahogy a többi sem, ez sem vett igénybe valami sok időt, így ahogy vártam hamar befejeztem mindent és mehettem is Shiratori-samához jelenteni, hogy mindent elvégeztem, amit kiszabott nekem feladatot.
- Shiratori-sama, Haruki visszatért. - nyitottam ki Shiratori-sama irodájának ajtaját vidáman, de ami ott fogadott, azt nem akartam elhinni. Ledermedtem, amikor megint megpillantottam Tsubamét, ezúttal Shiratori-samával. Most sem akartam a szememnek hinni, ezért visszacsuktam, hogy amikor ismételten kinyitom, rájöjjek, hogy újfent csak képzelődtem. De sajnos nem így lett.
- Tsubame meg, mit keres itt? - most, hogy sajnos el kellett fogadnom, hogy Tsubame ténylegesen is itt van és érdekelt, hogy miért is van itt. A legrosszabbra nem is akartam gondolni, de sajnos nagyon úgy nézett ki, hogy az fog bekövetkezni. :/
- Akkor menj szolgálatra jelentkezni és hagyd békén Shiratori-samát. ˇ-ˇ - mentem közelebb az irodában tartózkodókhoz, hogy megragadjam Shiratori-sama másik karját és elhúzzam Tsubamétól. - Haruki sosem volt buta, összekeversz magaddal. :p - én is kiöltöttem rá a nyelvemet, rám ilyeneket nem mondhat senki anélkül, hogy vissza ne kapná. Amúgy sem tudom, hogy honnan kéne tudnom, hogy minek van itt, előbb gondolok arra, hogy elszökött az Akadémiáról, hogy terrorizálja a Gotei 13-mat, mint hogy befejezte a tanulmányait.
- Haruki nem köteles neked elmondani és nem szokta zavarni Shiratori-samát. Inkább nézesd meg a szemed a 4. osztagnál, mert nem előtte állok, hanem mellette. És ha már ott vagy, a fejedet sem ártana. :roll: - nem tudom, hogy miért van ennyire eltelve magával ez a Tsubame, de tőlem aztán visszakapja, nem oktathat ki engem csak úgy. Shiratori-sama meg nem is beszélt róla, hogy ismerné, ennek ellenére Tori-niinek szólítja, mintha már ezer éve ismerné. Ezt nem hagyhatom annyiban. <.<
Szívesen megmondtam volna Shiratori-samának, hogy nem ismerem, de nem akartam neki hazudni. Tsubame meg is válaszolta helyettem a kérdést, de amit utána mondott... legszívesebben rávetettem volna magamat, hogy meghúzzam jó erősen a haját, amiért ilyet mert mondani rólam, ráadásul Shiratori-sama előtt. Bár nem aggódtam, hiszen Shiratori-sama ismeri a képességeimet és ezért biztos nem fog másképpen kezelni, de akkor sem tetszett, hogy ilyet mondott rólam valaki.
- Hahaha. Nagyon vicces dolgokat tudsz mondani Tsubame, de Haruki nem veszi magára az ilyesfajta hazugságokat. - válaszoltam egy kisebb nevetés imitálása után, hiszen a tanárokat is meg lehet kérdezni, hogy én azért fejezhettem be az Akadémiát öt év alatt a hat helyett, mert zseni vagyok. 8) Bár tény, hogy voltak már előttem mások, akiknek még kevesebb idő alatt sikerült elvégezniük az Akadémiát.
- Haruki nem csak, hogy a 9. osztag tagja, de annak 4. tisztje is. 8) - vágtam Shiratori-sama szavába, hogy én mondhassam meg Tsubamének, milyen magas pozíciót töltök be, amiről ő csak álmodozhat. Ki is húztam magam, amennyire csak tudtam, hogy minél jobban megegye a sárga irigység.
- Na, de most már mehetsz szolgálatra jelentkezni, rabolod Shiratori-sama idejét. ˇ-ˇ - próbáltam megszabadulni Tsubamétől, mert biztos csak eltévesztette az osztagot és most nem akar innen elmenni, biztos azért jött ide, hogy kitúrjon innen, de nem fog sikerülni ördögi terve, mert rég átláttam rajta.

Karakterlap

Meiou Setsuna

Eltávozott karakterek

11. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 700 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
ezüstszürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

Post szín:
#50C7CD // #256593

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Máj. 01, 14:26:22 »
Nagytestvér! *-*
és buta Haruki :x

Roppant pipa voltam Shiranuira, már csak azért is, mert nem elég, hogy minden ok nélkül kapott előnyöket az Akadémia elvégzésénél, de azért is, mert ezt az időt nem arra fordította, hogy tanuljon egy kis illemet, ami nagyon is rászorulna! Ráadásul, hogy merészel ítélkezni?! Felháborító, én mondom! >.>
Morcosan fújom fel egyre nagyobbra az arcomat, mint egy lufit. Még egy ér is kitüremkedik halántékomon, miközben haragosan vizslatok felé. SHI-RA-NU-I! :x
- Nincs semmi közöd ahhoz, hogy mit csinálok! A szabályzat amúgy is kimondja, hogy a kapitányomnál kell lejelentkeznem előszöh, az pedig véletlen egybeesés, hogy pont a bátyám a kapitányom! *.*Szóval ez egy különleges beszélgetés, és most tudtuk meg egymáshól, hogy testvéhek vagyunk, de te elhontottad! Mindig mindent elhontasz! >.> – igen, ez a szent pillanat olyan volt, mint egy görög dráma jelenete, ahol lehullott a lepel, és kiderült a sok éve őrzött igazság, és sírva borulunk egymás vállaira, és ezentúl együtt élnénk vidámságban és boldogságban és… Shiranui benne a tragédia! :x Ennek nem így kellett volna történnie! Vissza akarom kapni a perceket, ahol én és csak is én, egyes egyedül vagyok Tori-niivel! *.* És nem csúfítja csúnya Shiranui a kellemetlen jelenlétével ezt a nagyszerű pillanatot! >3>
- Ha picit is okosabb lennél annál, mint aminek mutatod magadat, akkor tudhatnád, hogy a „Valaki előtt állni” – az egy kifejezés, amit még az ihodalomban is sokat használnak! >_> – orrolok meg rá, amiért azt hiszi, hogy szemproblémáim vannak, inkább neki kellene megnézetnie a fejét! Buta Shiranui! >.> Egy ilyen hétköznapi kifejezést sem ismer, nem is értem, hogy végezhette el hamarabb így az Akadémiát, főleg az írásbelin, ahol olvasni kellett! Ha ezt nem érti, akkor az értő olvasásával is gondjai lehetnek. De ami még rosszabb, hogyha Tori-nii közelében van, a butasága átszállhat bátyusomra, azt pedig nem hagyhatom! Vissza is húztam magamhoz bátyuskámat, mielőtt ez meg is történne, ráadásul felügyeletem alatt. Na, azt már nem Shiranui, míg engem látsz, nem tehetsz kárt Tori-niiben!
- Vedd le hóla a piszkos kezedet Shiranui! Tori-nii az én bátyusom, nem adom! >_>  Neked mindig az kellett az Akadémián is, ami a másé, de jobb lesz, ha ehhől leszoksz, meht ez nagyon gyehekes és a nagylányok nem így viselkednek! >p> – fújok rá mérges macska módjára, hogy lássa én már nem is öltöm ki a nyelvemet, tehát én már igazi, dicséretre méltó, szép és okos nagylány vagyok! ˇ ^ ˇ
- Pehsze, hogy nem veszed magadha azt, ami igaz! :roll:
– jelzem, hogy másokat megpróbálhat félrevezetni, de én látom ám’ az igazságot. Én leszek Seireitei legnagyobb oknyomozó riportere, mert nekem különleges látásom van a titkot felfedezéséhez. Még azt is észreveszem, amit mások nem! De majd mindent lehozok az újságban, hogy azok, akiknek nincs ilyen különleges képessége, azok ne legyenek megvezethetőek. Első dolgom lesz Shiranui pimaszságát lehozni, amint lehet, mielőtt tovább szedi az áldozatait. Ki lesz a következő? Chiharu-nee papája?! Ráadásul úgy nézem, hogy Tori-nii is bedőlni látszik az ártatlan nyuszit játszó szerepének, pedig ez hazugság! Tori-nii néz a színfalak mögé, hát nem látod, hogy átver téged?! Higgy nekem! T-T
- HA?! 4. tiszt? Máhpedig az ugyan nem lehetsz, meht azt a hangot én kaptam meg most Tori-niitől, igaz, Tori-nii?
– fúrom bele arcomat haorijába. Nem mertem most a szemébe nézni, a füllentés okozta szégyenemben paradicsom módjára vöröslött az arcom. Hiszen ilyesmi szóba se került! :S De nem engedhetem, hogy lüke Shiranui leelőzzön! Szóval Tori-nii kérlek, bocsáss meg nekem ezért és nézd el, most az egyszer és mond igent rá, mondj igent rá! T-T
- Ne pahancsolgass nekem! Nem megyek sehova, amíg Tori-nii nem ad há engedélyt, és ő azt szehetné, hogy mahadjak még ugye? Egy csomó megbeszélni valónk van, így van, Tori-nii? – nézek fel rá, hiszen nem történhet meg az, hogy az én bátyám megadja magát ennek az ostoba Shiranuinak. Már pedig Tori-nii a kapitány és az ő parancsa nélkül egy tapodtat sem fogok mozdulni innét! - Különben is, nekem van lefixált engedélyem ahha, hogy itt legyek, te biztosan be se jelentkeztél és hívatlanul zavahod Tori-niit! Míg én hozzá jöttem szolgálatha jelentkezni! ˇ^ˇ – ne hidd azt Shiranui, hogy átadom neked a bátyusomat! Semmi jogod hozzá, hogy elvedd tőlem, ő az én bátyám, az enyém egyedül! >.>

Karakterlap

Nara Shiratori

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag kapitánya

Lélekenergia:

60% Complete
79 500 / 90 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Halványkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Házas

Kivel áll kapcsolatban?:
Hayakawa Tasumi

Post szín:
#2256F2

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Jún. 18, 11:54:08 »
Kistestvér és Haruki :o

Nem akartam lelombozni Tsubamét, hogy még ha be is vezetne az Emberek Világának kultúrájába, akkor se nagyon szeretnék megismerkedni vele. ^^” Elég nekem annyi, amit eddig tudok, többre nem nagyon van szükségem. Ha pedig mégis, olyan szituációba kerülnék, például kirendelnek egy hosszabb küldetésre az Emberek Világába, majd akkor megbirkózok a feladattal, hogy ne valljak kudarcot.
- Majd megbeszéljük, nem tudom, hogy rá fogok-e érni. ^^ - válaszoltam és reménykedtem benne, hogy később meg fog feledkezni róla. Vagy ha még sem felejti el Tsubame, akár elküldhetek egy Lélekklónt is magam helyett, biztos nem tűnne fel nekik, hogy nem én vagyok az.
- Hát, én nem a móka miatt szoktam vásárolni menni, hanem szükségből... - csak úgy nem szoktam gondolni egyet, hogy én akkor most elmegyek vásárolni, csak akkor veszem rá magamat, ha tényleg szükségünk van valamire. Egyébként fárasztó dolog a vásárlás inkább, mint hogy mókás.
Miután Haruki megérkezett az irodámba kisebb-nagyobb veszekedés, rivalizálás indult el a két lány között, ezért én főként megfigyelő szerepet töltöttem be, csak egyszer-kétszer szólaltam meg. Nem akartam szétválasztani őket, az csak jó mindkettőjüknek, hogy riválisok, hiszen így ösztönzik egymást a fejlődésre. Tsubame állítását, hogy Haruki a nemesi kapcsolatait használta, hogy elvégezze az Akadémiát, nem hittem el, hiszen azóta ismerem a képességeit, amióta shinigamivá vált. De ez igazából nem hazugság volt Tsubame részéről csak légből kapott feltételezés.
Tsubame következő megszólalása viszont már valóban hazugság volt és tisztán látszott is rajta, amint eltakarja az arcát a haorimba. Az viszont nem volt rossz ötlet, hogy mindketten ugyanazt a tisztséget töltik be, így tovább ösztönözhetik egymást. Abban viszont biztos voltam, hogy Haruki nem nagyon fog ennek örülni, de az ő érdeke is. Talán majd jól ki fogják egészíteni egymást és kitűnő 4. tisztek lesznek együtt. Bár ez csak találgatás, nem tudom, mit fog hozni a jövő.
- Igen, mostantól mindketten az osztag 4. tisztjei vagytok. - hajoltam le hozzájuk és tettem a kezeimet a fejükre, de azért Tsubame nem szabadul olyan könnyen a hazugság miatt, később majd elbeszélgetek vele. Most viszont mára elég volt a kivallatásomból, inkább visszatérnék a munkámhoz.
- Nekem még sok munkám van, inkább majd máskor folytatjuk a beszélgetést. Rendben? - reménykedtem benne, hogy Tsubame megérti és beleegyezik, hiszen még bőven lesz időnk máskor is beszélgetni. Ezután viszont nem akartam egyedül elküldeni, ezért egy jó ötletem támadt. - Haruki majd körbevezet az osztagban, hogy tudd, mi hol van. Ugye? - az utolsó kérdést Harukinak szántam és bizonyára nem fog nemet mondani nekem. Remélhetőleg mindketten belemennek, ha én mondom nekik, hogy ezt csinálják, én meg visszatérhetek a munkámhoz.

Karakterlap

Shiranui Haruki

Shinigami

9. Osztag

*

9. osztag 4. tisztje

Szint: 5.

Lélekenergia:

60% Complete
26 000 / 30 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
Világos zöld

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#438B33

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Jún. 19, 13:49:46 »
Shiratori-sama *w* és Tsubame :x

Egyáltalán nem örültem annak, hogy Tsubame ide pofátlankodott, hogy tovább bosszanthasson az idegesítő személyiségével. Maradhatott volna még az Akadémián, fogadok, hogy nem lett jobb, amióta eljöttem onnan és még ő beszél kivételezésről. Biztos ő is kikönyörögte, hogy átengedjék, amúgy se ért sosem a nyomomba és továbbra sem fog.
- De Harukinak van köze hozzá, mert Haruki Shiratori-samához jött és az útban vagy. - válaszoltam és szándékosan figyelmen kívül hagytam Tsubame képzelgéseit, hogy Shiratori-sama lenne a bátyja. Abban viszont biztos vagyok, hogy Shiratori-samával is elhitette a kitalációit. Azt is el tudom képzelni róla, hogy direkt megváltoztatta a nevét, hogy hihetőbb legyen. :S Ennyire mélyre süllyedni. De ettől függetlenül nem hagyom, hogy Tsubame kisajátítsa magának Shiratori-samát, mert én láttam meg előbb. :x Nem is emlékszem amúgy, hogy mi volt eredetileg Tsubame neve, de ez nem is fontos, nem szoktam megjegyezni felesleges dolgokat. :/
- Haruki csak előtted fogja vissza magát, hogy ne érezd magad túl butának. - egy ilyen egyszerű dolgot nem lehet megérteni? Szándékosan értettem félre a mondandóját, csak hogy visszaszóljak neki. Ilyen lassú felfogó képességgel hogy tudta elvégezni az Akadémiát? :/
- Haruki előbb találkozott Shiratori-samával és Haruki kapitánya, van joga hozzáérni. - én voltam itt előbb, nekem sokkal több jogom van Shiratori-sam mellett állnom, mint Tsubaménak, aki csak most jelent meg. Amúgy is össze-vissza hazudozik, majd Shiratori-sama is rájön előbb utóbb és ki fogja rakni az osztagból, hazudozókra nincs szükségünk ebben az osztagban.
Még rendesen sem tudja megszólítani Shiratori-samát, valami Tori2-nek nevezi, ami inkább hasonlít valami képzeletbeli házi madár nevére, mint egy kapitányéra. De ha a képzeletbeli madár szálon indulok el, akkor annak valóban találó lehet, el tudom képzelni, hogy Tsubame már halálra éheztette, vagy kínozta Tori-ichit. :roll: Ez őrá vallana.
- Abbahagyhatnád már a hazugságaidat, mert Shiratori-sama úgy sem adná neked Haruki rangját. - teljesen biztos voltam magamban, hogy ez nem történhet meg, ezért egyből Shiratori-samára is néztem, hogy a helyeslését halljam. Ez viszont nem történt meg. Vagyis pontosabban megtörtént, csak nem nekem helyeselt, hanem Tsubamének. Meg sem tudtam hirtelen szólalni a döbbenettől, az viszont részben vigasztalt, hogy még megvan a rangom, csak Tsubamével kell rajta osztoznom. :S Még ő mondja, hogy nekem kell mások dolga, amikor ő idejön és egyből az én rangom kell neki, álnok kígyó. :x
- Harukinak nem kell bejelentkeznie, mert mindig szokott segíteni Shiratori-samának a papírmunkában. ˇ-ˇ Haruki Shiratori-sama jobb keze. 8) - ilyen gyenge érveléssel engem nem tud olyan könnyen elüldözni innen, én bármikor itt lehetek, ha akarok. Tsubame pedig csak most jött, szóval ne okoskodjon annyira, mert jól ellátom a baját. :x
Legszívesebben kinevettem volna Tsubamét, hogy Shiratori-sama meg akart szabadulni tőle, amikor még maradni szeretett volna, de visszafogtam magam. De magamban jót nevettem rajta, mert ezzel Tsubame jól megjárta.
- Hai, Shiratori-sama. - bár nem szívesen kísérgettem Tsubamét sehová, de ha Shiratori-sama ezt adta parancsba, akkor meg kell tennem. Azért próbáltam színlelni, hogy el vagyok teljesen elkeseredve a megtörténtektől. El is indultam az ajtó felé, nem is figyelve Tsubamére, majd neki is feltűnik, hogy Shiratori-sama nem akar tovább vele beszélgetni és akkor biztos követni fog.
- Haruki reméli, hogy nem vagy eltelve magaddal, hogy te is 4. tiszt lettél. - amint kiértünk az ajtón és az becsukódott magunk mögött, Tsubame felé fordultam és rámutattam az ujjammal. - Attól, hogy ugyanaz a rangunk, még Haruki sokkal jobb és ő az elsőszámú 4. tiszt, te csak a helyettes, pótlék vagy. - csak ennyit akartam mondani, majd hirtelen meg is fordultam és elindultam a körbevezetésre. Remélem követ, mert nem fogok neki könyörögni, ha nem elég gyors, hogy lépést tartson velem, akkor az az ő baja, nem az enyém. Az edzések alatt, majd jól ellátom a baját és Shiratori-sama is be fogja látni, hogy alkalmatlan feladatra.

Karakterlap

Shinozaki Amine

Hadnagy

Shinigami

13. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
16 600 / 30 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 20 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Türkizkék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2015. Aug. 27, 20:43:26 »
Újonc a kapuknál!

Na, ez a nap is eljött. Az első napom az új osztagomban. Amíg meg nem tudtam, hogy hova osztottak be, eszembe se jutott, vagyis inkább nem mertem azon agyalni, hogy mi is lesz, miután befejezem az Akadémiát. Nem akartam még emiatt is idegeskedni, hisz volt éppen elég gondom, de nagyon örülök, hogy végül bekerültem a 13 osztag egyikébe.
Mindenesetre nagyon nem volt kedvem kavarogni az épületek labirintusában, így első dolgaim közt volt valakitől megkérdezni, hogy a 9. osztag épületét merre találom. Így már viszonylag könnyen, és gyorsan idejutottam, különben van egy olyan sanda gyanúm, hogy talán órákig is el tudtam volna tekeregni itt a városban.
Ahogy haladtam a folyosón, egyre inkább kezdett elfogni az új hely, új dolgok miatti izgatottság. Az egyik folyosó végén éppen hogy sikerült beérnem az egyik tisztet, újabb útbaigazítás reményében. Jobb lesz elsőre megjegyeznem az utakat, hogy az osztag területén mi hol található, mert nem szeretnék állandóan zaklatni ezzel valakit. Szerencsémre a tiszt kedvesen, és érthetően elmagyarázta, hogy hol találom a kapitányi irodát.
Amilyen tempósan, és biztosan lépkedtem odáig, az ajtó elé érve olyan gyorsan váltott át ez hirtelen bizonytalansággá. Egy pillanatra megtorpant a kezem néhány centivel az ajtó előtt, de aztán már kopogtattam is. Nem topoghatok itt percekig gyakorlatilag ok nélkül! Arról nem is beszélve, ha valaki meglát.
Néhány pillanatig vártam a bentről jövő engedélyre, csak azután nyitottam be az ajtón.
- Nara Kapitány? Jó napot, én Shinozaki Amine vagyok. Az Ön osztagába lettem beosztva. Örülök, hogy megismerhetem! – az utolsó mondatomnál illedelmesen meghajoltam. Próbáltam rögtön belépés után azonnal a kapitányra koncentrálni, de valahogy nem éppen ilyen irodára számítottam. Úgy hittem, hogy hagyományos stílusú lesz, de erre egyszerűen nem számítottam. Szerencsére sikerült csírájában elfojtanom magamban a bámészkodási kényszerem. Talán lesz időm rá később is.
Több mindent, viszont nem igazán tudtam, hogy most mit is kellene még mondanom, így csak felegyenesedve vártam a kapitány reakciójára.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Aug. 29, 00:18:55 írta Shinozaki Amine »