Szavazás

Ha jönnél, melyik nap lenne számodra a legmegfelelőbb? :3

Október 23-24
5 (50%)
Október 25-26
3 (30%)
Október 31 - November 1
1 (10%)
November 1-2
1 (10%)

Összes szavazó: 6

Szavazás lezárva: 2014. Okt. 18, 11:18:27

Szerző Téma: Fórum mít  (Megtekintve 1814 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 570 450 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Fórum mít
« Dátum: 2014. Okt. 13, 11:18:27 »
Uffcsi!

Az a helyzet állt elő, hogy lehetőség nyílt Hime-channál összegyűlni egy egynapos fórumtalira. Mivel vannak, akik mennek haza a hosszú hétvége alatt, ezért arra gondoltunk, hogy esetleg következő hónap elejét is meghirdetjük, hátha akkor többen tudnánk eljönni. :3
A tali során részt lehetne venni blícses asztalizáson, ahol mindenki az általa kiválasztott karakterét játszhatná ki, és jutalmat is kapna a végére, mint egy rendes küldetésen. Fontos, hogy a küldetéseket az előre kiválasztott taliidőpont előtt kihirdetjük, hogy mindenki ki tudja választani a megfelelő karaktert. :3
Ha már tudjuk, hogy melyik nap lesz mindenkinek jó, akkor pedig megbeszéljük a többi részletet. *3*

Szavazás határideje: október 17.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Okt. 13, 11:29:15 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 1 721 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:
"Omlik az ég, egy mesére zuhan... Na és akkor most mi van?"

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

Re:Fórum mít
« Válasz #1 Dátum: 2014. Okt. 19, 21:57:54 »
Üdvölet! :3

Igen~igen, gyertek~gyertek! :twisted:
Nos, a többség az október 23~24.-es időpontot jelölte meg, tehát a meglepetés erejével élve, akkor lesz a találkozó. 8)
Yorcsi vállalta, hogy a 3-as metró Határ út megállójában összeszed mindenkit, aki szeretne jönni, így arra kérnélek titeket, hogy 23.-án 10:45re érjetek oda, hogy a 10:59-kor induló, 84E jelzésű buszt el tudjátok érni. ^w^ Az aluljáró feljáratánál fog várni titeket (a számát kérjétek el, ha kóborló hajlamotok van... xD), ami a jobb oldali feljárat, ha a metró felöl érkeztek. (Tehát senki se az 50-es villamos felé induljon el, ha azzal találjátok szembe magatokat, a másik feljárat lesz az igazi. :| xD) A gyáli buszok BKV járatok, érvényesek rájuk a pesti bérletek/jegyek, viszont, ha valakinek pesti bérlete van, kell környéki jegyet váltania. (A diákjegy 125 Ft, olyat kérjen, aki diák, mert a sima drágább! Akinek BKV jegye van, az az egész vonalra érvényes.) Ez azért szükséges egyébként, mert első ajtós felszállás van, kifelé nem szólnak, ha nincs, visszafelé viszont gond lehet belőle.

A korábbi években mindig nagy főzőcske volt, viszont ez idén elmarad, túl sok időt venne igénybe, a kinti bográcsozáshoz pedig már hideg van. Én toast szendvicseket csinálok, meg vegyes franciasalátát, viszont sokan leszünk, meg ugye egész nap, így mindenki csapjon nyugodtan valamit a hóna alá, el fog fogyni. ^w^ Üdítő, rágcsa, süti, amit gondoltok, aki válogatós, majd legel az udvaron a bokrokról. :| xD

Idén két külön mese is lesz, és a rendszer is kicsit változik, mert rendes karakter lapok készülnek, amiket holnap elküldök majd azoknak privát üzenetben, akik itt jelzik, hogy jönnek, és hogy melyik karakterüket hozzák. Így arra kérnék mindenkit, hogy rittyentsen ide egy két soros hozzászólást, hogy jön, és hogy melyik karit/karijait hozza. (Jutalmat majd csak az egyik küldetésre kaphat, de persze mindkettőben részt lehet venni.)

Október 19-én egy töklámpást találtok háló részetek ajtajánál. Szájában egy gyertya pislákol, fogai között egy levelet tart. A levélben egy nevetekre szóló meghívó:

„Kedves barátom, [név]!
Ezúton meghívlak téged és partnered/társad/barátod egy esti, jelmezes összejövetelre, ami október 31-én a Karakura Town-i Geloof-kastélyban lesz megrendezve.
Szívélyes üdvözlettem.
Inuzuri Ryuuzaki, a Trükkös Zrt. igazgatóhelyettese
U.i.: Kapunyitás este fél tízkor.”

A másik küldetés szintén Halloween témájú lesz, de arról nem adok meg több infót. ;)

Mind a két küldetés LP és kaszt független! Tehát, aki jön, lent írja le, hogy kit hoz a küldetésre. 

Várunk mindenkit szeretettel! ^-^

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #2 Dátum: 2014. Okt. 19, 22:08:16 »
Én megyek 8) Már csak azért is, mert én szedek össze mindenkit. 8)
Ha esetleg szüksége van valakinek a számomra, az püben igényelheti, elküldöm szívesen, legalább tudok majd mindenkit zaklatni éjszaka *3* *viccel :| xD*

A két játékra két külön karit vinnék, csak hogy örüljetek. :3
Az itt meghirdetettre Ninomiya Mitsukot a másikra, ami egyelőre titkos, meg Hrafn Zuniga-t. :3

Karakterlap

Hoshi Kazumi

Eltávozott karakterek

Retired Idol

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
47 500 / 60 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 54 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Raion

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
lilás szürkéskék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Ninurta-Ra'im-Zerim

Mottó:
Jöhet rosszabb is, de te csak mosolyogj a Világra!

Post szín:
#6080a0

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2014. Okt. 19, 22:57:14 »
Sajna-bajna nem tudok menni, mert Szerbiában leszek, de érezzétek jól magatokat és csináljatok beszámolót meg összefoglalót, meg sok-sok képet, hogy rosszul érezzem magam, amiért nem mentem!*-* ~mazochistaxD~
lOVE yOU mORE ~♫

(click to show/hide)

Karakterlap

Damario Fuentes

Eltávozott karakterek

Números 29

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
6 500 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 6 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2014. Okt. 19, 23:28:45 »
Nagy baj, hogy 23án dolgozom, ráadásul nappal, szóval ez kiesik nekem is. Beállok Hoshi mazochista sorába :D

U.i.: Kezdők (bal)szerencséje

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2014. Okt. 19, 23:35:27 »
Én is mindenképp ott leszek, hiszen Hime mellett én leszek a másik, gonosz mesélő! :twisted:

Hime titkosított küldijére Chiruochiba Airisuval, a Vanília térítővel jelentkezek. 8)
16
4
24
16
15

Karakterlap

Nayara Tarin

Eltávozott karakterek

Octava Espada

Szint: 9.

Lélekenergia:

60% Complete
46 900 / 60 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 15 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#CCACF2

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2014. Okt. 20, 12:29:17 »
Én is, én is! Én is jövök! :bounce:

Risu által vezényelt huncutságra Shinomiya Rumi-t vinném, ha már úgy is EVben leszünk, legyen, aki vágja a hazai terepet. 8)
Hime meséjére pedig Nayara Tarin-t, hogy Hrafni ne unatkozzon. :roll: ^-^ 

Karakterlap

Karasu Vex

Espada

*

4. Espada

Szint: 16.

Lélekenergia:

60% Complete
80 000 / 90 000

Hírnév: 8

Infó

Tárcában: 24 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Reiatsu szín:
Kék.

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2014. Okt. 20, 14:29:08 »
jó szokásomhoz híven, nem megyek ^^ :/

(click to show/hide)

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2014. Okt. 20, 17:39:13 »
Takcsit
Hozom :)

Karakterlap

Hera Celia velli Taarm

Quinto Espada

Eltávozott karakterek

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
12 500 / 15 000

Infó

Tárcában: 2 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Rózsaszínnel szélű fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Karasu Vex

Mottó:
A gyengeség és a romlottság nem a világban van. Az emberekben van. És mindig bennük lesz.

Post szín:
#BA89D4

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2014. Okt. 20, 17:44:45 »
Én nem megyek, de nektek jó szórakozást ^^
(click to show/hide)

Karakterlap

Ayasegawa Yumichika

Wiki King

Eltávozott karakterek

Globális Moderátor

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2014. Okt. 22, 12:41:12 »
Risu küldijére Nara Shiratorit viszem, ha már egyszer megállítottuk a Trükkös Zrt tevékenységeit, most sem hagyhatom ki. 8)
Hime küldire pedig Nekomata Hachirōt, hogy a Chiruochiba taichounak segíthessek. *w*

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2014. Okt. 22, 16:46:20 »
Nos, mivel úgy tűnik én is tiszteletemet teszem, ezért a trükkös küldetésre minden idők legtehetségesebb oknyomozó újságíróját, azaz Nishimura Ichirout viszem, míg a másik, ismeretlen küldetésre pedig Wakahisa Shunsui karakteremet.

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #12 Dátum: 2014. Okt. 24, 21:00:06 »
Mivel véget ért a mít, és a meghirdetett játékok is megvoltak, ezért ki is osztom a jutalmakat. Habár két küldetést játszottunk le, azonban - mint ahogy az mindig is lenni szokott - csak egyre kaphatnak a játékosok jutalmat. Azt, hogy melyik karakterüknek adják a találkozón kijátszottak közül, csak rajtuk áll. :3
Véleményem szerint egész ügyesek voltunk, attól függetlenül, hogy amúgy végig trollkodtuk mindkét küldit, hiszen végül is teljesítettük őket. 8) Emellett szerintem a karakterek kijátszásával se volt probléma, hiszen senki se hozott olyan karit, akit élőben, asztalizás keretében ne tudott volna szépen alakítani. Ráadásul a mesélők is cukik voltak, hogy nem voltak annyira szemetek, mint amennyire lehettek volna. :3 (Jó, itt most a Helloween tökös esetet nem vettem számításba. :o xD) Szóval köszönjük szépen Himének és Risunak a mesélést, mind a kettőt élveztük! :3 (És remélem nem csak a saját nevemben beszélhetek xD)

És hogy a lényeget is említsem... A résztvevők jutalma fejenként 3500 LP és 2500 ryou. Amit mint említettem, csak egy karakter kaphat. Azt, hogy melyik karinak szeretnétek utalni (csak az asztalira hozott karik közül!) a pénzt és az LP-t, kérlek, küldjétek el püben, valamint jegyezzétek fel a megjelölt karakter adatlapján jutalomként.

Zárásként pedig örülök, hogy láthattalak titeket, hiányzott már nagyon egy ilyen összeülősdi. Remélem legközelebb sikerül több embert is elcsábítani a talira, hogy még többen megismerhessük egymást, még közelebbről. :3 (Muhahaha! Mondtam, hogy hiába menekülsz előlem, Yulcsi... :roll: xD)

További kellemes játékot mindenkinek! :3 :heart:

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2014. Okt. 24, 21:08:38 »
Üdv mindenki!

Mielőtt ide rittyentem a röpke beszámolómat a mítingről, először megköszönném Himének, hogy összegyűlhettünk nála, no meg a "Sötét nagyúr"ért is külön köszönet... >.> xDD Másodszor rövid szavakban kifejezném az örömömet, hogy a résztvevőkkel találkozhattam, és külön öröm volt számomra, hogy új arcokat is láthattam - nem minthogyha akkora mít járó lennék... :roll: - szóval örülök, hogy Shunccal, Akirával személyesen is megismerkedhettem, ja meg így megkésve a felsoroláshoz Yuu-t is ide írnám, akivel, szintén öröm volt találkozni! ^^

A találka helyre a volánnak köszönhetően én értem ki a leghamarabb, ahol aztán Shunc jelent meg, őt követve Nara és Taki, végül Yoru és Dávid. Yoru Himén keresztül megtudta, hogy Yuu még csak kolijában volt akkor, ezért mi hatan időben megérkeztünk Himéhez.
Az a négy óra, amíg vártunk Yuu-ra elkészítettük a magunk karilapjait, valamint, hogy valamivel elüssük az időt kissebb válogatást követve "Sötét nagyúr" nevű játékot játszottunk valami gyermek Aktiviti kártyákkal - játékszabályokért Himénél érdeklődjetek - ahol a sötét nagyúr szerencsétlen Dávid volt, aki nem halálos - ugye, Yoru, nem halálos! :O.O: - agyf@25t kapott. Végül Yuu is meg érkezett. Az étel készítés utolsó stádiuma alatt Yuunak és Himének megírtam a karilapját, hogy annyival is közelebb kerüljünk a játék kezdéséhez.
Én meséltem először, s bár én nem egy komoly, hanem inkább egy ilyen félkomoly küldetést pakoltam össze. Őszintén bevallva elkövettem egy hibát, ami miatt Mitsu vezetésével a "Gotei-es különítmény" (Mistu T-Rex, Nara-daimaou, Naomi, a Csillámpír és Daiki gigabanán) a legunalmasabb úton baktattak IC nagyjából 10 km-ert. Közben Taki Zeuszt lesokkolta és elrabolta és aztán újra lesokkolta Rumi shinigami, ez a páros egy petróleummal áztatott barlangba ért, amiből sikeresen kimentettek egy tököt mielőtt még rájuk lobbant volna a barlang. A küldetés humorforrása egyértelműen a lónak öltözött Yuuta-san és Nishimura-san volt - utóbbitól elnézést kérek a tökös ügyért, de hát kellett Yuu-nak 1-est dobnia szerencsére.. :roll: Ez a páros volt a legsikeresebb tökvadász. Yuuta-sannak külön memória cseppet javasolnék, hogy legközelebb hamarabb jusson eszébe a növénymanipuláló képessége, főleg, hogyha egy erdővel szemben áll, bár Nishimura-sannak jól bemutatta, hogy milyen jó kert rendező lenne. :3 Végül mindenki kijutott, és a szakadt lovunk, akik ravasz csellel győzték le Luke egyik gyakorló robotját, bár Sachi sütije megtrollkodta őket, de egy jó negyedórás kutatás után talált WC-vel és Nishimura könyvével sikeresen túljutottak a süti vészen. Nos, a végén Yuuta-san és Nishimura-san, ahogy az elején betámadták a svédasztalt, Mitsu meg a sütis pultot rabolta el. A látottak alapján Nara és Naomi ügyesen elfogták a Soul Eater-ből Shinigami-sama-nak öltözött házigazdát egy-egy bakudou 99-el lefogták, és a 2. osztagot kihívták, de mikor azok megérkeztek a házigazda eltűnt. :3
Hime és az én küldetésem között Shunc-tól érzékeny búcsút vettünk, azután Hime komoly -  :sarcastic: - kalandját trollkodtuk, ön és közveszélyeskedtük végig. :3
Remélem Hime is írni fog, mert ezt már nem részletezném tovább, csupán néhány elemet kiemelnék. Taki táncolt Hrafnival, akit a főNJK, Risu, Shunsui is srácnak nézet eleinte. Risu 4. osztagosért kiáltozott. Hrafni kergette az óriás macska kinézetű Nekomata-fukutaichout, Risu Hrafnival kiabált, hogy hagyja békén a hadnagyát, az NJK csak nagy nehezen tudta magára vonni a JK-k figyelmét. Nagyban szórakoztunk, vagy ilyesmi. Fát ültettünk Hrafni módra, Taki szerelmet vallott dadogva Hrafninak Risu régi versekből szedett szöveggel segített. Végén Risu elaltatott mindenkit, hátha Láng-sant is elaltathatja, de ehelyett csak beszélgettek egy sort. Aztán az átnyálazott papírjain ébredt.
Majdnem sárkányoztunk egyet, de túl sok meló lett volna vele, ezért inkább alvó állapotba tettük magunkat. A reggeli háromnegyed 12-es busznál érzékeny búcsút vettünk Himétől és Akirtól. (Hime! Köszönet apukádnak, hogy ki lettünk víve a buszmegállóba.)

Én jól éreztem magam, remélem Dávid nem szenvedett maradandó károsodást, és a jövőben is elkíséri Yorut.

U.i.: Röpke mesélői értékelés: én megvoltam elégedve a karakterekkel és a júzerek-kel, bár én is vagy 3x agyf@52t kaptam, de összeségében élveztem, remélem ők is, és a karakterek szerintem egészen jól vették az akadályokat, bár azért sérelmezem, hogy Nara-taichou és Shiramui-kidouchou nem akarták kifaggatni a házigazdámat, aki így utólag elmondom, hogy Inuzuri Ryuuzaki névre hallgatott.

U.u.i.: Én már várom a következő fórum Mítet/tábort, amin majd részt is tudok venni.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Okt. 24, 21:24:51 írta Chiruochiba Airisu »
16
4
24
16
15