Szerző Téma: Téli levélhullás: Kanayo vs Keiki  (Megtekintve 908 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Kasumiouji Nisa

Eltávozott karakterek

8. Osztag

*

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
11 550 / 15 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 5 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4E85BF

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Téli levélhullás: Kanayo vs Keiki
« Dátum: 2014. Dec. 14, 21:41:30 »
- Haa… – fújom ki a hűvös levegőbe a testem melegétől oly langyos leheletem. Kicsit olyan mintha cigaretta füst távozna belőlem. Ez is csak azt jelzi, hogy itt a tél, még ha nincs is még hó és az utcák csak az előző esti záportól vizesek. Ez kissé lehangoló látni, ilyenkor az ember már inkább havat szeretne, mint esőt. Szerencsére SS-re nincs kihatással az Élők Világában bekövetkezett globális felmelegedés így ott már lassan biztos megjelennek az első hófelhők, míg itt erre még biztos hónapokat kell várni.
- Biztos nem fázol? Jobban fel kéne öltöznöd. Így csak meg fogsz fázni. – Shi-chan kissé sietve próbál megelőzni és elém vágni. Persze mint mindig az emberek most is megbámulják a díszes kimonója miatt, amit ők mostanság csak hébe-hóba hordanak. Jómagam ezzel ellentétben, iskolai egyenruhába bújtam, hisz ha a shinigami egyenruhámban jelennék, meg még feltűnőbb lennék. A wakizashim pedig az iskolai táskámba tettem, amit a vállamra akasztva hordok magammal.
- Nem fázom… Az iskolás lányok is kibírják így én is… Mellesleg még itt van ez a csésze tea, ami kellemesen felmelegít. – jegyzem meg az aggódó lélekölőnek. - Most inkább a munkára figyelj ne rám, hisz most dolgozunk. – hívom fel a figyelmét a munka fontosságára, ami eléggé meglepi a lélekölőt, hisz általában ő szokott engem ostorozni. Még azt is eljátssza, hogy félrenyeli a teát és hangos köhögésbe kezd.
- Jól van, na… Befejezheted… – ahogy a lány felé fordulok, hirtelen bele ütközöm valakibe. A kezemben tartott csésze ekkor megillem ezzel eláztatva a szoknyám.
- A fene essen belé… nem tudsz figyelni! – förmedek rá a csupa szőr férfira, aki kissé egy farkasember látszatát kelti. Ám nem érek rá vele foglalkozni a távolban ugyan is egy hollowot vélek felfedezni, amint egy megrémült lélek nyomában lohol. - Tch… Shi-chan, mozgás! – elkapom a lány kezét és utat törve magunknak a járókelők között eredek a lény nyomába.

Karakterlap

Keiki Eaglehearth

A kandalló gyermeke

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
3 000 / 12 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 5 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Re:Téli levélhullás: Kanayo vs Keiki
« Válasz #1 Dátum: 2014. Dec. 15, 10:58:06 »
~Majd megesz az isten hidege.~ Panaszkodtam  magamban. Számításba véve azt hogy délebbről származom, és hogy voltam olyan idióta hogy nem vásároltam elégséges vastagságú téli öltözetet, csak is az én számlámra írható. Egyedül talán én voltam olyan idióta egész Japánban aki rendes téli öltözék nélkül jött el hazulról. Jelenlegi öltözetem egy melegítő szett és egy termo dzseki volt, amit otthon esősebb időkben viselek.
-Otthon ilyenkor már biztos eshet.- Kesergett sajnálkozva a sporttáskámból kikandikáló taiaha, szinte meghazudtolva önmagát. Egyáltalán mikor lett ilyen érzelgős.
-Mi van veled? Nem szoktál te ilyen lenni.- Kérdeztem kicsit meglepődve, hiszen belőle néztem ki a legkevésbé hogy honvágya lenne. Belegondolva viszont teljesen igaza volt, és kicsit együtt éreztem is vele. Kicsit. Nekem is hiányzott a szél által rázott hatalmas fák lombjainak suhogása és az otthoni hagyományos koszt is. A szám akaratlanul is mosolyra húzódott amikor rájöttem mégis mennyi közös van köztünk.
-Hülye... Szerinted én nem fázom?- Szól közbe nyersen az idilli gondolatmenetembe, ezzel sárba tiporva a kettőnk közti minimális érzelmi kapcsolat vékonyka kötelékét is. Néha kicsit fáj amikor ilyen.
-Néha azt hiszem hogy ennél nagyobb tuskó nem lehetsz.-[/b] Felelek neki, ráirányítva a tekintetemet, de hirtelen egy apróbb koccanás ér. Ekkor ismét magam elé tekintek, ahol két lány is áll velem szemben. A hátulsó meglepően lenge, hagyományos japán öltözetben volt, ami lássuk be, nem épp a jelenlegi van kitalálva, de ennek ellenére egész szépen viseli a jelenlegi időjárást.
A velem szemben álló viszont egész más tészta. Barna haja volt, és barátnőjéhez viszonyítva alulöltözött volt az iskolai egyenruhájában. Szemrehányó tekintete pedig frufruja alól egyenesen rám meredt.
-Ezt benézted.- Szólt közbe kárörvendőn a farkas, amire én csak rántottam egyet a táskán.
-Elnézést, nem volt szándékos.- Mentegetőzöm előtte, de a szabadkozás után csak még inkább elszégyenlem magam, pláne hogy a kezében lévő teáscsésze után észreveszem a szoknyáján lévő foltot. Ez is csak annak a hülyének a hibája a táskában. Amikor már azt hittem hogy kapok egy alapos oltást a lánytól, az a barátnőjével együtt elviharzott. Azonban eltűnésének oka akkor vált világossá, amikor megéreztem egy hollow jelenlétét, ami bizony harcot jósolt számomra, így hát magam is utána eredtem, de hogy a lány azt sem hagyja szó nélkül, az biztos.
« Utoljára szerkesztve: 2014. Dec. 15, 16:42:03 írta Keiki Eaglehearth »

Karakterlap

Kasumiouji Nisa

Eltávozott karakterek

8. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
11 550 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4E85BF

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2014. Dec. 23, 13:29:04 »
Kézen fogva Shi-channal futunk a hollow után. Ez egy kicsit fura még mindig. Tudom, hogy az itteniek ehhez vannak szokva, míg én egy olyan jövőből származom ahol ők és mi békésen egymást segítve éltűnk. Nem hiszem, hogy még meg tudnám támadni, őket. Ha mondjuk, egy démon lenne, talán, bár ki tudja, ha rám támad nem lesz más választásom.
Befordultunk az utcasarkon ahol az előbb eltűnt a szemem elől a két fogócskázó alak.
- Gyerünk, mindjárt utolérjük őket. – ráncigálom magam után a lányt.
- Várj, Kana… Ebben a ruhában nem lehet futni… – fájó, de a kimonót tényleg nem erre tervezték. Nem is értem akkor miért ezt hordja.
Magam felé rántottam a lányt majd főképp mechanikus karommal megtartva az ölembe kaptam a lányt, hogy felgyorsít hassal. Végül egy üresen álló játszótéren érjük utol a lidércet és a lelket. A lyukas mellkasú épp lecsapni készül, ám még idejében leteszem Shi-chant majd az üldözöttek közé shunpozva a jobb karommal állítom meg a méretes fekete kart.
- Shi-chan! – kiáltottam oda a lánynak, aki hamar odasiet a rémült nő lelkéhez.
- Semmi baj, már semmi baj. – teszi lassan a nő arcára a kezét, miközben szavaival nyugtatja a lányt. - Most elküldelek egy olyan helyre ahol, békében élhetsz tovább. – azzal a lány teste felizzik, majd lélekrészecskékké válva átkerült a Lelkek Világába.
- És most? Az ebédednek annyi, de mielőtt még arra gondolnál, hogy inkább minket eszel meg, akkor inkább felejtsd el. – erősebb és nagyobb lélekenergiám volt, mint ennek a fenevadnak és ezt közvetítettem is felé a tekintetemen keresztül. Úgy néz ki ezt maga a lény is észrevette. Megfeszült karja lassan eltávolodott az enyémtől, majd hátrálni kezd és végül hátat fordítva nekünk elhagyja a parkot.
- Kana! Ne csináld már, nem szabadott volna elengedned. És ha valaki látta ezt, még a végén azt hiszik majd, hogy az ő szövetségeseik vagyunk.
- Ne aggódj. Ma a két tiszt nincs itt, hogy zavarjon. Pont ezért kell ezt a csinosnak épp nem említhető nyomkövető karperecet viselnem. – mutatom a lány felé a jobb karomon lévő eszközt. - Oh… csinálnál még egy kis teát? Az a csupaszőr fickó nemrég kiöntötte a maradékot.

Karakterlap

Keiki Eaglehearth

A kandalló gyermeke

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
3 000 / 12 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2014. Dec. 24, 18:34:33 »
Szorgos léptekkel haladtam a leányzókat követve, ami a mostani esetben megkívánta a sietségek. Hogy nem képesek a hollowok nyugton maradni legalább egy napig, azt senki sem tudhatja. Még mentegetőzni sem hagyják az embert anélkül hogy ne rontanák a levegőt. De zavaró egy gyülekezet.
-Hé! Várjatok! EGY FELÉ ROHANUNK!- Kiáltom utánuk, bár nem valami valószínű hogy hallották volna, pláne, hogy az egyikük majdhogynem a hóna alá kapta a másikat és úgy szelelt tovább vele, mintha alig nyomna pár dekát.
-E
~Ez most komoly?!~ kérdeztem magamtól, teljesen elcsodálkozva, elvégre effélét még nem igen láttam. Talán épp ez ostorozta fel bennem az érdeklődést a dolog iránt, és emiatt kezdtem el őket gyorsabb ütemben haladva követni. Úgy érzetem hogy a furcsa jelenet szemtanújaként az a legkevesebb ha kifejti mégis minek köszönheti ezt az adottságát. Lehet hogy önzőnek tűnök, de én is örülnék valami hasonló adottságnak.
Nagy szerencsémre sikerült végig követnem őket, egészen egy játszótérig, ahol gy ideig csupán szemlélőként követtem az események folyását, remélve hogy kiderülnek a dolgok.
A fennállt szituáció valami afféle volt, hogy ugyebár volt a Hollow, aki lecsapni készült a szerencsétlen lélekre, aki nyárfalevél módjára reszketett, közéjük pedig a két lány ékelődött. Amíg a barna kis morcos kezelésbe vette a rosszindulatú teremtést, addig a kimonós megnyugtatta a lelket és szépséges fényjelenés kíséretében továbbküldte, majd egy rövid szóváltást követően a bestia üres hassal és mellkassal állt tovább. Érdekes volt hogy vannak olyanok akik efféle, kiéheztetős módszerekkel élnek.
-Úgy érzem lesz mit velük megbeszélned. Ezek még meg sem izzadtak. Ez így szánalmas.- Jegyezte meg a farkas, és bár van valami abban amit mond, én mégsem értek vele egyet, hisz én mindig is a humánusabb módszerek híve voltam.
-Mi van! Csupa szőr!? Nekem legalább jól áll!- Förmedtem rá rejtekemből, amit valószínűleg talán nem kellett volna. Kicsit kezdett ellenszenvesé válni a csaj.

Karakterlap

Kasumiouji Nisa

Eltávozott karakterek

8. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
11 550 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4E85BF

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Jan. 15, 18:01:41 »

Miután a hollow mint egy jól nevelt kutya, visszavonulót fúj végre én is megnyugszom és leengedem a karom. Nem hittem volna, hogy tényleg megteszi, de úgy tűik a mostani hollowok sem olyan ostobák, mint az én időmben lévők. Shi-chant azonban úgy tűnik zavarja a dolog. Persze megértem. Hisz mint shinigami az lenne a dolgom, hogy levadásszam ezeket a lényeket, de hogy őszinte legyek egy ilyen gyenge lényt se perc alatt elintéztem volna…
- Meg aztán, ha majd ma még összeakadunk vele, mert megint egy lelket üldöz, majd végzünk vele. Tudod jól, hogy úgy nevelkedtem, hogy a hollowok a társaink a harcban. Még nem vagyok itt olyan rég, így nem szoktam meg az új-régi rendszert. – feleltem miközben átvettem a teát a lánytól. - Arigatou… – kényelmesen nekidőltem a hinta állvány melletti korlátnak és beleszürcsöltem a meleg teába.
- K-kana… – lépett hirtelen közelebb hozzám a lány és a ruhámat ráncigálta.
- Huh? – felpillantottam ás láttam amint egy adott irányba mutogat. Követve a kezét végül a csupaszőr fickót pillantom meg, aki egy fa mögül mászik elő.
~ Hát ez pech…~ jegyeztem meg magamban majd abban a pillanatban a bögrét visszaadtam Shi-channak majd a táskába nyúlva előrántom a wakizashit tokostul. Egy gyors shunpó és máris a férfi előtt termek alig pár centire. Míg jobb kezemmel a tokjában tartott pengével közelítem meg a torkát megfélemlítés gyanánt, addig a bal kezemmel a pulcsim alatt a szoknyába tűzött sokkoló pisztolyt rántom elő és egyenese a férfi lágyéka felé irányítom azt.
- Először rám borítod a teát most meg ez… anyád nem tanított meg arra, hogy nem szabad lányok után leskelődnöd perverz!! – Shi-chan miután hamar elpakolta a teázó készlet darabjait hamar odasiet hozzánk és mögöttem meghúzva magát állapodik meg.
- Kana-chan…
- Nagyon szerethetsz shinigamik után kémkedni mi? – meresztem a fenyegető pillantásom a férfi szempárjának irányába, hátha ő is odébb áll, mint ahogy azt a lidérc is tette nemrégiben.

Karakterlap

Keiki Eaglehearth

A kandalló gyermeke

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
3 000 / 12 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Jan. 19, 19:58:30 »
Egy kicsit rosszul esett hogy olyasmikkel vádolt amiknek fele sem igaz rám. Még hogy én perverz, na persze. Úgy beszélt velem mintha baj lenne a fejemben, ami meglehetősen felháborított, mivel inkább vele voltak problémák.
-Ne mondj ilyet oké? Én nem vagyok az a kukkolástól gerjedő típus. Shinigamival meg nem kezdek.- Fejtettem ki számára a tényt, hogy tisztában legyen azzal hogy engem nem izgatnak a shinigami nőcskék. Legalábbis engem a még élők izgatnak. A tudat hogy nem is igazán mondható el eviláginak kicsit furcsa hatást keltett bennem irántuk.
-És ha már itt tartunk, nem ti szajkóztátok a népemnek hogy bízzuk rátok a hollowokat? Én csak tettem amit általában kértek tőlünk. Sokkal inkább ez az elkergetős trükköd keltette fel a figyelmemet.- Folytattam a magyarázkodást, de ez valójában csak mondvacsinált indokok tömkelege volt.
-Hülye.- Jegyezte meg kritikusan a Farkas, a sporttáskában megbújva. Igaza volt, de mégis mi a fenének kekeckedik velem folyton. Ez már fájdalmas volt. Nekem kéne őt irányítanom és reguláznom, nem pedig fordítva. Annyira felbosszantott, hogy nagyot rántottam a táskán hogy kicsit megrendszabályozzam, bár ez ebben a helyzetben nem ért semmit sem.
-Fogd be!- Korholtam le kíséretképp, de hát csak kacagott rajtam. Ez az egész szituáció ráadásul a két hölgy kíséretében játszódott le, ami csak tovább növelhette azt az érzetüket hogy valami baj van velem. Mikor végre elhallgatott az a gúnyos nevetés, végre folytathattam a társalgást a kisasszonnyal aki annyifélét vágott a fejemhez.
-Te meg szeretsz mindenféle fegyverekkel fenyegetni olyanokat akik nem is ártottak neked, nem beszélve arról, hogy ahelyett hogy a hollowot kalapáltad volna el, valaki olyanra emelsz fegyvert aki hasonlatos dolgokkal foglalkozik mint te.- Tört ki belőlem egy pillanat alatt egy őszinteségi roham, holott ezt nem épp ezzel a körítéssel akartam a fejéhez vágni. Ha ezek után nem esik nekem, akkor soha. Ennek ellenére mégis megpróbáltam megszabadulni a torkomnak szegezett pengétől, amit hüvelyk és mutatóujjam közé fogva toltam el magamtól.
-Ha megtennéd hogy elveszed ezeket, roppant hálás lennék.- Villantottam felé egy bájos mosolyt, remélve hogy talán kicsit megbékül.

Karakterlap

Kasumiouji Nisa

Eltávozott karakterek

8. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
11 550 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4E85BF

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Ápr. 17, 15:54:41 »
Egy hűvös szellő szeli át a parkot, melyben a férfira meresztem tekintetem és fegyvereim. A hirtelen jött hideg levegő hatására egy pillanatra megrezzenek, amint az beférkőzik a szoknyám alá. Talán mégsem volt olyan jó ötlet ilyen szerelésben jönnöm az emberek világába.
- Hmm…? Előbb talán bocsánatot kellene kérned nem, gondolod? – feleltem a torzon borz illetőt figyelve, akinek szemmel láthatóan nem tetszik, hogy fegyvert szegezek rá, de azért van bátorsága megvillantani a fogsorát. Komolyan kezd feldühíteni az ilyes fajta hozzá álllásával ám ugyan ekkor egy gondolat kezd el bennem motoszkálni.
- Hm… – jelenik meg az arcomon egy ijesztő mosoly, miután az említett gondolatot átültetem a valóságba.
- K-Kana ugye nem kezded? – a lány mögöttem hamar rájön, a szándékomra miközben a kezét a vállamra helyezi, és szavaival próbál leállítani.
- Csak, hogy lásd, milyen kedves vagyok, most az egyszer megbocsájtom a faragatlanságod, ember. – hangzik el tőlem a kissé lekezelő mondat, miközben hátrébb sétálok végig a férfit nézve. Biribiri-chant visszatűzöm a szoknyámba majd a szabaddá vált bal kezemmel eltávolítom a wakizashi tokját és immár az éles fegyvert szegezem rá.
- Na persze nem ingyen. Gondolom már rájöttél mi az ára. – kivillantom fehér fogaim egy vigyor közben, melyet a már oly rég érzett harci vágy kelt bennem. Bevallom az a hollow melyet nem is olyan rég elkergettem nem lett volna számomra kihívás, de talán ez az ember, aki gondolkodik is harc közben talán jobb szórakozás lesz.
Azzal nem kímélve támadásba is lendülök. Az üres saya-t egyenest a férfi gyomra felé hajítom majd rögtön az után egy shunpóval fél méterrel mögötte és négy méter magasan jelenek meg fejjel lefelé, hogy a lélekrészecskékről elrugaszkodva egyenest a férfi irányába ˝lőjem˝ ki magam.

Karakterlap

Ayasegawa Yumichika

Wiki King

Eltávozott karakterek

Globális Moderátor

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Máj. 29, 18:40:44 »
Üdv!

Kérésre a küzdőteret lezárom, Kanayo jutalma 100 LP és 1000 ryou, Keiki viszont nem kap jutalmat.