Szavazás

Mikor tartsuk a találkozót?

Január 23-ai hétvége
6 (60%)
Január 30-ai hétvége
4 (40%)

Összes szavazó: 7

Szavazás lezárva: 2015. Jan. 20, 16:32:24

Szerző Téma: Újévi mít  (Megtekintve 1914 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 556 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Újévi mít
« Dátum: 2015. Jan. 01, 16:32:24 »
Sziasztok! :3

Mivel a legutóbbi asztalizáson olyan jól éreztük magunkat, így most örömmel jelentem be, hogy január hónapban ismét lehetőségünk akad összeülni egy kis mókázásra. Persze ez szolid mókázás lesz, nem bontjuk le a házat, meg ilyesmi. (Legalábbis igyekszünk. :3 xD) A helyszín sajnos még nincs meg, de dátumlehetőségeket még így is tudok mondani, amikre szavazhattok.

Ezen kívül, kérném azokat, hogy akik mesélni szeretnének, azok szóljanak, meg okoskodjanak ki valamilyen küldit. >.<

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 1 721 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:
"Omlik az ég, egy mesére zuhan... Na és akkor most mi van?"

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

Re:Újévi mít
« Válasz #1 Dátum: 2015. Jan. 11, 17:42:17 »
Kedves Mindenki! ^-^

Előzetes egyeztetés után úgy néz ki, hogy nálam lesz a "mít". A korábbiakhoz hasonlóan időben kiírom, hogy pontosan mikor és hol is lesz a találkozó, hiszen remélhetőúleg újak is jönnek! *o* Belépőjegy nincs, és mindenki azt hoz magával, amit szívesen megenne/meginna, mert a legutóbbihoz hasonlóan nem főzőcskézünk, hanem ismét franciasalátát csinálunk. (Gyors, egyszerű, laktató, vagyis több időnk lesz játszani!)
Ezúttal is két kaland kerül meghirdetésre, miután itt lezárul a szavazás. Azt kérném, hogy akiknek jó a megszavazott időpont, azok a meghirdetett küldetések alá posztolják majd be a jelentkezésüket, hogy mely karakterüket/karaktereiket hoznák magukkal. Kérésre küldök karakterlapot, de itt is meg lehet majd írni őket, hiszen a pontokhoz, és minden egyébhez lehet, hogy egyeseknek magyarázat is szükséges. Az se rettentsen el senkit, ha még nem játszott asztali szerepjátékot, szívesen segítünk mindenkinek, ha kell! ^-^

Egyelőre ennyi volnék, ha kérdés van, elérhető vagyok PM-ben, skype, fészen, chaten, postagalambbal... spammért és levélbombáért lehet azért kicsit neheztelnék. :3

:mami:

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Jan. 21, 20:56:14 »
Üdvölet! :3

Nos, a többség a január 23..-ai időpontot jelölte meg, szóval bármennyire váratlan, akkor lesz a találkozó :3

"Yorcsi vállalta, hogy a 3-as metró Határ út megállójában összeszed mindenkit, aki szeretne jönni, így arra kérnélek titeket, hogy 23.-án 10:45re érjetek oda, hogy a 10:59-kor induló, 84E jelzésű buszt el tudjátok érni. ^w^ Az aluljáró feljáratánál fog várni titeket (a számát kérjétek el, ha kóborló hajlamotok van... xD), ami a jobb oldali feljárat, ha a metró felöl érkeztek. (Tehát senki se az 50-es villamos felé induljon el, ha azzal találjátok szembe magatokat, a másik feljárat lesz az igazi. :| xD) A gyáli buszok BKV járatok, érvényesek rájuk a pesti bérletek/jegyek, viszont, ha valakinek pesti bérlete van, kell környéki jegyet váltania. (A diákjegy 125 Ft, olyat kérjen, aki diák, mert a sima drágább! Akinek BKV jegye van, az az egész vonalra érvényes.) Ez azért szükséges egyébként, mert első ajtós felszállás van, kifelé nem szólnak, ha nincs, visszafelé viszont gond lehet belőle."

Mint legutóbb, lesz toast szendvics és vegyes franciasaláta, viszont sokan leszünk, meg ugye egész nap, így mindenki csapjon nyugodtan valamit a hóna alá, el fog fogyni. ^w^ Üdítő, rágcsa, süti, amit gondoltok, aki válogatós, majd legel az udvaron a bokrokról, belekóstolhat a kutyába, úgyis visszaharap. :| xD
Egy kis forralt borra is össze lehet beszélni, fazék és fűszerek vannak hozzá. ;)

Két mese lesz ismét, arra kérnék mindenkit, hogy rittyentsen ide egy két soros hozzászólást, hogy jön, és hogy melyik karit/karijait hozza. (Jutalmat majd csak az egyik küldetésre kaphat, de persze mindkettőben részt lehet venni.)

Mind a két küldetés LP és kaszt független! Az egyik film/sorozat/könyv és TV műsorok témájú lesz, a másik pedig a Cluedo társasjáték alapjaira épül.
Tehát, aki jön, lent írja le, hogy kit hoz a küldetésre!

Várunk mindenkit szeretettel! ^-^

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Jan. 21, 21:12:43 »
Jövök :3
Szerintem csak Takcsi lesz.

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Jan. 21, 21:59:11 »
Jövök.
A küldetések komolyságától függően az egyikre Yuukennel, a másikra Ichirouval mennék. :dance:

Karakterlap

Abarai Renji

Eltávozott karakterek

Infó

Tárcában: 2 082 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Jan. 22, 13:01:44 »
MUHAHA! A sátán is érkezik szerény és irdatlanul kedves személyiségem képében! *rászakad az univerzum, mert rajta már a szeretet ereje sem segíthet :S *

A két karakter, akiket vinnék Masachika Ryuutarou és Nuri Wong.

Karakterlap

Masachika Ryouji

Eltávozott karakterek

Daitenshi

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
18 250 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Jan. 22, 13:16:01 »
Tudom, hogy nem tudtok élni nélkülem B| Csak Ryoujit viszem, ha már ő az, akit nagy ritkán még használok xD

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #7 Dátum: 2015. Jan. 22, 15:19:04 »
Uff! :o

Én őket szeretném vinni: Kawaguchi Yasu és Ninomiya Mitsuko :3

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Adminisztrátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #8 Dátum: 2015. Jan. 24, 19:58:26 »
Uff!

Úgy érzem, ez a találkozó ismét emlékezetesre sikerült. Az asztalizás szuper volt, na meg a Munchkin-ozás is (amit egyszer nekem is sikerült megnyernem *3*), meg a Solo-zás is. :3 Jó volt titeket látni, remélem most azért nem kell 3 hónapot várni, hogy megint össze tudjunk ülni, és reméljük, hogy következő alkalommal azok is tudnak majd jönni, akik erről sajnos valami miatt lemaradtak. Ja, és Mei-chan: remélem legközelebb te is végig tudsz maradni. :3

Igaz, Hime küldijét már megint sikerült el... öhm... szóval kicsikét elvicceltül... :| vagyis... inkább csak a jelen lévő DT tagok... :roll: xD De persze mindenkinek voltak szép pillanatai. :3 Reméljük nem voltunk túl borzalmas játékosok, és Hime következő alkalommal, és még utána is mesél nekünk (mert mi szeretjük széttrolkodni a küldiket <3 xD). *3* *bociszemekkel, ártatlanul pislog xD* Nekem személy szerint Mei-chan Cluedo-s meséje is tetszett, bár véleményem szerint lehetett volna picit gonoszabb is, tekintve hogy mennyire rosszak voltunk Hime-chan küldijében. :o Legalább a DT-sek megérdemeltek volna valami kis hátrányt az előző küldiben produkáltak miatt. :| xD

No, de hogy ne csak rizsázzak: Az asztalizáson jelenlévők fejenként 3500 LP és 2500 ryou jutalmat kapnak, melyet az asztalizáson kijátszott karakterek közül bármelyiknek adományozhatnak. Azt, hogy mely karakternek adnák szívesen, legyen szíves mindenki ebben a topikban jelezni, hogy be tudjuk vezetni a pontokat, valamint mindenki jelentse le az ebből adódó plusz pontjait is.

Röviden tömören ennyi.

Mindenkinek további kellemes játékot kívánok!

Yoru

U.i.: Aki szeretne, azt pötyöghet ide élménybeszámolót is. :3

Karakterlap

Ukitake Juushirou

Eltávozott karakterek

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 1 899 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Jan. 24, 20:08:28 »
Üdv!  :hippy:
Nyo, remélem, legközelebb sikerül majd tovább húzni a küldit, és nem találjátok ki a gyilkost mindjárt a második tippre, hogy aztán végig próbálkozhassak valahogy nyújtani az egészet! xD Nyah, én a magam részéről nagyon élveztem a talit, hülyére röhögtem magam a karaktereken, meg az aranyköpéseken - tök jól szórakoztam~! *w* Bár amennyit szerencsétlenkedtünk Hime küldijében... vagyis: a DT szerencsétlenkedett. :| xD (Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy minden más karakter jutalomemelést érdemelne az elviselésükért - remélem, kárpótolt titeket, hogy Cluedoban Yuut választhattátok áldozatnak ^v^)

Remélem, legközelebb is össze tudunk futni, és ilyen jól szórakozunk majd~ *-*

Jutit természetesen Yorikonak kérném, mivelhogy mesélőnek ostobácskaság lennigélne~ :3

Karakterlap

Masachika Ryouji

Eltávozott karakterek

Daitenshi

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
18 250 / 30 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Jan. 24, 20:33:40 »
Nyahó!

Nagyon élveztem a talit (főleg, hogy mint okosan segített Hime rájönni, a legutóbbi, amin voltam nála, már három éve volt XD), jó volt veletek megint/először végre találkozni, azért igyekszem nem újabb három év múlva eljutni a következőre @.@ A jutalmat Ryoujinak kérném (mily meglepő, tekintve hogy egyelőre nincs is más), pedig aztán meg se érdemlem, amennyi építő dolgot én beletettem abba a küldibe... de nah, vicces nézni, hogy a főnököm és a fiam gyilkolja egymást :| xD
A sok balfaszkodással együtt nagyon jó volt mind a két küldi, köszönöm a mesélést Mei-channak és Himének is, ha hajlandóak vagytok még mesélni, örömmel fárasztlak titeket újra Ryoujival, ennyit előre ígérhetek, szeretek vele asztalizni xD

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Jan. 24, 21:22:10 »
Üdve!

Mondanom se kell, a küldetéseket sikeresen végrehajtottuk, mindannyian képességeink legjavát mutattuk fel... de azért a többiek se voltak rosszak. :P A Daitenshi pedig végig azt csinálta, amiben a legjobb: elhárította a létező, illetve majd csak létrejövő esetleges veszélyforrásokat! :roll: Ezt azért tudom, mert előző életemben ninja voltam! ;) Részemről nagyon élveztem megint mindkét küldit, amihez ismét hozzátett a fergeteges hangulat, amit a jelenlévők generáltak. A személyemet ért támadásokat megbocsátom, amint lejárt a bannotok, várlak vissza titeket! ^^

A jutalmat pedig Ichirounak kérem ismét.

Karakterlap

Masachika Ryūtarō

NETléta

Eltávozott karakterek

12. Osztag

*

Szint: 4.

Lélekenergia:

60% Complete
22 100 / 30 000

Infó

Tárcában: 11 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Sötét türkiz

Egyéb hovatartozás:
Karakura High School

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Szerencsejáték! Legjobb módja valamiből semmit csinálni!

Post szín:
darkturquoise

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Jan. 24, 22:06:47 »

A Plejádon eltöltött testen kívüli élményemet követően, mely többszöri sokkolás eredményeként állt be....szép estét kívánnék a kicsiny csoportosulásnak! XD

Csatlakozom a többiekhez (mert Hime chan tudja hol lakom és a végén ide küldi a rossz indulatát :S )! Nekem is nagyon bejövős volt ez a szitu meg a mít! Rögtön leamortizáltuk a házi gazdát, ki hősiesen kergette a megszökő ebet, aztán a házat is megrendeztük....folyton be akartunk szarcsizni a legfelső lépcsőfokon, szadizott egy pszicho medve plüss és pukiztathattam a cocit! *-*

Maguk a küldik nagyon tutik voltak! Remekül elszórakoztam a  karilapok trollkodásával! XD Szerintem Hime küldijében rekordot döntöttünk az "első szint" teljesítésével, mely laza két óra alatt sikerült, de hát a DT-nek el kellett hárítani minden veszélyt...(ami véletlen sem magukban volt keresendő) Lőjön le valaki olyan kúlosan egy rendőrt, ahogy mi tettük!  8)

Mei chan nyomozása is nagyon tuti volt! Azt kevésbé élveztem, hogy folyton engem szedtek elő gyanúsítottnak!TwT Akkor is gonci vagy Mr. Zöld és Mr. Kék....főleg Mr. Kék!>->"""" De legalább Ichi könyve kellően promótálva lett! :S

A solo-zás minden Yuyu drámain elpottyantott könnycseppjével együtt fantörpikus volt és a Munchichi-ban sikeredett rálelnem a fórum hamistítlan Hulkinájára!*-* Csak neked Panaló!>->" ~teleportál spóra - spárga - léghajókat az irodájába~xD Szegény Taki chan-t szanaszét szekáltuk, de így jár, aki túl jól játszik! :S Azért szeretünk! ♥

Jutifalatokat ennek az előző életében ninja-ként ténykedő, sárkányok erejével megáldott gyépésnek kérném! XDXD (Masachika Ryuutarou)

Köszi mindenkinek, aki jött! Gyertek még többen - muhahaxD -! Remélem hamarosan megint talizunk! ;)

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Jan. 24, 23:48:03 »
\\o// Jó volt szép volt, mikor is lesz a következő? :roll: :D Szóval nah, remélem a következőre is eljutok, meg leszünk is, mint "mostanság". Aki szeretne megátkozni egy kártyapaklit jó most akcióban kérheti 8) ...
A Jutalmat Takcsinak kérném, még is csak neki kellett a több DT-sel lenni, és lemaradt a "Hulla"-jó Yuu hasonmásról is.

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2015. Jan. 25, 13:26:47 »
Én nagyon örültem nektek, bármennyire is próbáltam titkolni, szeretem, amikor itt vagytok, meg titeket is. <3

Élveztem Mei~chan küldetését, bár a mesélés után kicsit elfáradtam, valószínűleg azért, mert sírva nevettem a legtöbb történésen. Annak ellenére, hogy megint nagyon nehezen jöttetek rá (hála annak, hogy a DT minden második informátor NJK-t leütött, lesokkolt, vagy megölt :| xD), mit is kellene csinálni, és az elhúzódott első kör miatt le kellett rövidíteni a játékot, azért mindenki nagyon ügyes volt. Bár azért a DT ellen fut egy körözés, hatósági személyek elleni erőszak vádjával. :| xDD A többieknek jár a lembas a türelemért, és mert sokakkal ellentétben sikerült elkerülniük a sokkolódást.
Az én kedvem nem lehet elvenni a meséléstől, amíg Porondmester :twisted: életben van, mindig lesz olyan küldetés, amit a két Dávidunk mély sóhajjal kezd. :3

Örülök, hogy voltak olyanok is, akik még nem jártak nálam, vagy csak naaaaaagyon régen, és Yuucchannak is, aki ismét magára vállalta a nap céltáblája címet. <3 Természetesen csakis azért, mert más ilyesmit nem viselt volna el, és a talit le kellett volna fújni nagy sértődések közepette. Dávidnak is külön, mert annak ellenére, hogy tudta, én fogok mesélni, csak az NJK megjelenése után esett kétségbe. (Szercsi~láwcsi van, de tényleg! xD) Shuncnak, akinek végre nem kellett elszaladni! ^-^ Yorcsinak, akit régen láttam a vizsgák miatt. TwT Nikkának, akivel azonos hangerőszinten vagyunk, ezért nem olyan, mintha én ordítanék egyedül a házban. *o* Tasunak, aki ezentúl is jöhetne rendszeresen... az oldira is. :P Takcsinak, akit minden oda~vissza átok ellenére imádok. :3 Mei~channak is, persze nem utolsó sorban, hanem jól előre véve, hogy mesélt velem, és küldi alatt csak kicsit látszott kétségbeesettnek, hogy kikkel került össze. Legközelebb többet maradsz! >w> *Előkészítette már a szigszalagot.*
Szóval mindenkit jó volt látni, játszani is, nevetni, főzni, szívni egymás vérét, mert mi másban lenne jó a fórum user gárdája, ha nem ebben?! Gyertek minél előbb, vagy menjünk el valamerre, mert elvonási tüneteim lesznek... x"D (Tegyük hozzá, hogy utánatok 1 napot aludnom is kell, de így is tolhatunk 2 naponta valamit <3)

A jutalmat kizárásos alapon Mominak kérném, hiszen ő végig tudta, hogy csakis Mr. Kék lehetett a gyilkos! ˘o˘

:mami: