Szerző Téma: Étkező, büfé  (Megtekintve 1577 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Szint: 8.

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 42 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Étkező, büfé
« Dátum: 2015. Jan. 09, 12:46:36 »

Étkező, büfé

Ez lenne a Juuniibantai étkezdéje, ahogy a nevéből már tudni is lehet. A földszinten fellelhető, ezáltal nap közben természetes fénnyel megvilágított helyiség rengeteg embernek biztosít helyet, így nem fordulhat elő az a probléma, hogy esetleg nem tudott beülni ide a szünetben enni. A büfé éjjel – nappal nyitva áll az osztag számára és nincs olyan étel, amit ne szolgálnának fel, hisz a Gobantaitól a legjobb szakácsnőtől jönnek a friss áruk, no meg Karakura Townból származó étkeket is lehet felelni. Emellett a kis étkezdének unalmas fehér falát és csempéit, pár növény és képek dobják fel. Egyes tartóoszlopokon található hangfal, valamint plazmaképernyős monitor is, amelyekből az újdonsült híreket jelentik (vagy súlyosabb esetben mutatják is) be az éppen a pihenőidőt kihasználó tagoknak. Az étkező mennyezetén található lámpák vészriadó esetén vörösen villognak, miközben a hangszórókból a jellegzetes jelzőhang szól, hogy mindenki időben tudomást szerezhessen az igazán komoly eseményekről.
« Utoljára szerkesztve: 2017. Ápr. 02, 12:09:43 írta Ukitake Juushirou »

HYL küldetéshez kellő infók (pontozás+technikák)
(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 12 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Re:Étkező, büfé
« Válasz #1 Dátum: 2015. Jan. 10, 15:19:47 »
Éhezők viadala

Nehéz egy zseni élete… :o Már az étkezőbe se tudok úgy belépni, hogy ne vegyék észre zsenialitásomat, hiszen éppen most, a konyhában található különleges, instant főzőrendszert igyekszem megjavítani. Ennek hála gyorsabban készülhetnek el a finomságok az osztag tagjai számára, hiszen csak be kell helyezni a hozzávalókat, és 10 perc várakozás után máris kész a sültcsirke. *3* Nem kell velük órákig szöszölni. Nem is igazán értem, hogy hogy van másoknak több órájuk arra, hogy leálljanak főzőcskézni meg sütögetni, mikor más, fontosabb dolgokra is fordíthatnák szabadidejüket. Talán a konyhás hölgy is azért néz rám olyan furcsán, mert ezt a gondolatmenetet neki is kifejtettem. Persze elképzelhető, hogy amíg nekem mindez időpazarlásnak tűnik, addig számukra egy élvezetes elfoglaltság, mint mondjuk számomra az újabbnál újabb dolgok feltalálása és elkészítése. :3
Lehetséges, hogy ha nem érkeztem volna egyedül, vagy jóval korábban, mint társaim, akkor nem én lettem volna a kiválasztott, akire rásózzák ezt az annyira nem is nehéz feladatot. Igazából akár mondhattam volna nemet is, de a konyhás hölgy olyan csúnyán, és mérgesen nézett rám, hogy megijedtem, és nem mertem neki nemet mondani. O_O Vagyis… izé… szóval olyan ideges, és kétségbe esett volt, hogy nem hagyhattam cserben, így inkább úgy gondoltam, hogy segítek neki megoldani ezt az igen kellemetlen problémát, hiszen mégiscsak zavaró lehet, ha annyi ember tolong a kajaosztó előtt, morgolódva, meg minden… *3*
- Már csak ezt a két drótot kell egymáshoz… - a mondatot már be se tudom fejezni, hiszen amikor a két említett drótot összeérintem egy hangosabb pukkanás hallatszik. Az eszköz alól kiborkálva, bambán, és kissé zavarban pislogok a konyhás hölgyre, valamint a tisztekre, akik már valószínűleg azért állhatnak sorban, hogy megkapják a már kész, gőzölgő étket. Vagy csak épp engem akarnak megfigyelni munkám során. Minden esetre ha inkább az előbbi probléma áll fenn, akkor én magam is nagy bajban vagyok, hiszen hiába vagyok én a moderntechnológiai részleg vezetője, simán meg tudnak lincselni azért, mert épp elszúrtam valamit. A kisebb robbanás miatt bekormozódott arcommal nem is foglalkozva inkább visszabújok a csendes kis vackomba, és tovább folytatom a bütykölést azon igyekezve, hogy minél inkább ki tudjam zárni az egyre hangosabb morgolódást. Remélem nem akarnak megölni, vagy valami… Vagy ha mégis, akkor Taichou-chan megvéd tőlük. TAT Izé… Természetesen meg tudom védeni magamat ezzel a csőcselékkel szemben. ˇ^ˇ De persze azért jó lenne, ha Taichou-chan is velem lenne, és megvédene tőlük. :sad:

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Jan. 11, 16:41:59 »
Éhezők viadala * o *

Kész szerencse, hogy a juunibantaiban nincs olyan nipi-napocska, hogy átlagos, mert az bizti-mizti halálosan unalmaska és idegőrlő lennigélne, így viszont mindig van valami miki-móka egy napra, legalább egy, de lehet, hogy többecske is, ami kimondottan izgi-mizgissé teszigéli az egész osztagocska béli életecskét, de akkor-makkor az is lehetgél, hogy minden nipi-napunk átlagos, mert mindig van valami problematikácska, amit meg kell oldigálni, és anélkül nem is lenne életke az életke?  :scratch: Ez most teljességgel mindegyke, elvégre papírmunkácska közben mindig akad valami tennigélni valócska, amihez vagy kelligélek, vagy nem, de megfigyelőzni mindenképpen jó dilgi-dolgocska, mert addig is pihengélek, és azt is tudigálom, kell-e valamiről extrácska jelentésecskét írni, vagy éppen jól jönigél-e adott helyen a pluszocska segítségecske, tehát mindig van valamicske, ami miatt pörgésben van az életke, és én ezt nigyi-nagyon szeretgélem. * w *
A konyhai pribi-problémáról is megküldigélték idejében az adatkákat, de annyira nem foglalkoztatgált a problematikácska, én legalábbis nem nagyon szokigáltam megfelelően táplálkozgálni munka közben, amiért kapigálnám is a szidásocskákat, ha elmesélgélném otthon, de tili-tulajdonképpen a csoki meg a fagyi megfelelő mennyiségű energiácskát ad ahhoz, hogy átvészelgéljem, ameddig vacsicskát kapigálok otthon, nem? :o Meg amúgy sincs időkém ilyesmikkel foglalkozgálni, mikor annyi-mannyi izgi-mizgi kutatásocska várigál rám mindig, és még a papírokat is kitöltigélem azonnal, amint megkapigálom őket, nehogy véletlenül felgyüligéljenek, bár talán-malán az sem lenne olyan rossz kísérletecske, legalább megértigélném, Nao-chanék miért próbálják állandóan felgyújtigálni őket, miközben igazából nem is nehézkék, főleg ha a shinigami azonnal túlesigél rajtuk. ^ ^”
Nyo, minden esetecskére a papírkákat ott hagyigálom az asztalkámon, amint végigérigélek az egyiken és az étkezőcske felé veszigélem az irányt, hogy körülnézigéljek mi, hogy és merre, és egyáltalán ki foglalkozgál már az esettel, és hogyan sikerül megoldigálni, ami persze-mersze pusztán szakmaicska kíváncsiságosság, igazából bízok a tisztecskéimben, tudigálom én, hogy akárkinek a feladatocskája, megoldigálja majd. ^ w ^ Amikor odaérigélek, felcsücsülgélek a pultocskára, vagy arra az izécskére, amin a tácácskákat szokták csúsztatgálni azok, akik idejárigálnak, és érdeklődgélve figyelgetem a helyzetecskét, vagyis hát a javító tisztecske lábikóit, miközben gyülekezgélnek a többiek az ebédidőre készülgetvén, ami így eléggé érdekes-mérdekes leszigél majd, de jelezgélem nekik egy mozdulatocskával, hogy maradgáljanak csendben a jelenlétecskémet illetően, így zavartalanul figyelgélhetem meg iszti-osztagocskám egy tagocskáját munka közben. * w *
– Azt megnézigélted már, hogy az áramkörikével minden rendben van-e? :o – teszigélem fel elgondolkodgálva a kérdésecskét, miután szegény tisztecske csipi-csupa kormoskásan visszamászigált a szerkezetecske javítgatásához, és nigyi-nagyon remélem, nem ijesztgéltem meg ezzel az egész hirtelenke kérdésecskével, miközben épp a dilgi-dolgocskáját végezgéli, mert én igazán nem a munkácskáját szeretném leszóligálni, pedig hát ez most lehet, hogy úgy jönigél ki. :O.O: – Mármint úgy értigélem, hogy elméletileg nem szabadgálna így reagálnia, ha tényleg csak az a két drótocska hiányzott a megoldásocskához, amit emlegettél Ichi-chan, márpedig én bizti-mizti vagyok abban, hogy tudigálod, mit csinálgálsz, szóval-móval talán pici-micit odébb lehet a gondocska ^ w ^ – magyarázgálom ki magam, amilyen gyorsacskán csak lehet, nevén nevezve a tisztecskét, elvégre az osztagocska adatbázisocskáját a tisztek nevecskéjét illetően már réges-rég memorizálgattam, nehogy problematikácska lehetgéljen abból, hogy nem ismerem a főbb vezetőcskéket, ráadásul Ichi-chan az én korábbi helyecskémen van, szóval bizti-mizti nagyon értigéli a dolgocskáját. * w *
Egyelőre viszont-miszont a helyecskémen maradgálok, és figyelgélem, hátha sikerülgél megoldigálnia nélkülem is a gikszerkét és nem kelligél kibújkálnia a kellemeteske kis védelmi fedezékecskéje alól, mert akkor-makkor azért itt vanigál az osztagocskának egy eléggé nagy hányadocskája, bár nem is igazán értigélem, minek, hiszen van arrébb néhány automatácska a megfelelő tápanyagocskák tabláttácskás változatocskájával, az sem annyira vészeskés átmenetileg, szóval-móval nem kelligél ekkora felfordulásocskát csinálgálni. Viszont mivel épp ilyen-milyen a közhangulatocska, kezdigélek aggódgálni a yonsekicském miatt, úgyhogy felteszigélek egy másik, fontoskásnak tűnigélő kérdésecskét, hátha-mátka akkor türelmeskésebbek leszigélnek a környezetecskémben lévőcskék, bár nem nagyon hiszigélem, hogy nekem rosszat-moszat mernének mondigálni. ^ w ^
– Szeretnéd, hogy segítgéljek vele, Ichi-chan? ^ w ^

(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Jan. 22, 22:59:45 »
Éhezők viadala O.ó

Ha épp valami nyalóka lett volna a számban, tuti, hogy félre nyeltem volna ijedtemben, de lehet, hogy még a kezemben lévő csavarkulcs is megakadt volna keresztben a torkomon ijedtemben. Mivel viszont egyiket se nyalogattam éppenséggel, így csak egy picit megugrottam a meglepettségtől, így fejemet sikerült igencsak beleütnöm az egyik csőbe, mely hangosan megkondulva jelezte, hogy nem igazán díjazza az effajta randikat. Én se, hogy ha nagyon őszinte akarok lenni, pláne a fejem nem. ._. Szinte érzem, ahogy a fejemen növekedni kezd egy jókora húsos pukli, amit majd borogatni kell, meg dokit kell látogatni vele, meg minden. Persze lehet, hogy csak túl reagálom, mint ahogy szinte mindent, úgy nagy általánosságban véve. Bevallom, taichou-chan hangja kicsit váratlanul érintett, még akkor is, ha az imént könyörögtem jelenléte miatt. Reméltem, hogy sokkal inkább a tömeggel fog majd foglalkozni, nem pedig az ötödik tiszttel, akin kifog egy rakás cső és elektromos huzal úgy, hogy lényegében ő a modern tudományok részleg vezetője. ._. Kicsit… kellemetlen… ._.
- Öhm… nem, még azt nem tudtam megnézni, Yoshida-taichou-chan - magyarázom még a gépezetben elbújva. Kicsit azért félek a reakciójától, hiszen ki tudja, lehet hogy le vált a vezetői pozíciómból, és választ helyettem mást, vagy kinevet, vagy meg valami kísérletéhez választ ki alanynak. O.o Bármelyik is lenne, mindegyik igazán borzalmasan érintene. T.T
~ Most már lehet azért fogok bénázni, mert a kapitány itt van, és figyel… Nem tudok úgy dolgozni, ha közben néznek :sad: ~ fut át a gondolat a fejemen, majd nyüszítek egyet, remélve, hogy a kapitány nem hallja meg, mert még a végén valami cuki ölebnek néz, vagy nem tudom… ._. Mondjuk van egy egész jópofa kutyás sztorim, amit talán majd egyszer elmesélek taichou-channak, ami talán még tetszhet is neki. *>*
Persze azt nem is kell mondanom, hogy neki volt igaza, az áramkörökkel volt a probléma. Teljesen megáztak valami miatt. Gondolom valamiből kifolyhatott a víz, vagy nem tudom. Mitől tud egy áramkör elázni egy bazi nagy gép belsejében? :| Mondjuk a konyhás hölgyről is el tudnám képzelni, hogy csak úgy bemászik, és lelocsolja egy bögre vízzel, csak hogy tönkre menjen a gép. Tuti bojkottálni akarja a tudományos munkánkat, hiszen mi másért lenne bárki is képes ilyen csúnyaságokra. >.>
- Áramtalanítottam a rendszert, így most már csak ki kell szerelni az ázott részeket, hogy kiszáradhassanak. Persze a konyhától távol, hogy senki se férhessen hozzá. - magyarázom kapitányomnak, miközben a konyhás kisasszonyra pislogok csúnyán. Tudom, hogy nem szép dolog mást figyelni, miközben a kapitánnyal beszélek, de ezt a nőt mindenféleképpen szemmel kell tartanom, hiszen ez egy igen fontos feladat! Meg kell védenem az osztagunk számára fontos eszközöket. Vagyis… az osztagot… meg úgy mindent.
- Esetleg… Most kérném a segítségét, Yoshida-taichou-chan. - vakarom meg kicsit zavartan a tarkómat - Ketten talán gyorsabban haladnánk, és az osztag tagjai korábban juthatnának ételhez. Persze ott vannak az automaták, de hogy őszinte legyek, én jobban szeretem a rendes ételt, mint az automatás izéket.
Ki tudja, lehet hogy most túl rosszat mondtam, és majd a takarítók közt végzem, mint vécé pucoló? O.o El tudnék ilyen büntetést képzelni, de valahogy poénosabb lenne, ha nem én lennék a szenvedő alany. :|

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Márc. 08, 00:18:29 »
Éhezők viadala * o *

Egy pici-micit én is összehuzigálom magam és behunyom szemecskéimet a csövecske kongására, vagyis hát nem is annyira a csövecske kong, mint Ichi-chan kobakja a csövecskén, ami már a hangicája alapján sem épp a legkili-kellemeteskésebb találkozgálás, és én esküszkélek, nem akargáltam őt így megijesztgélni, meg egyáltalán megijesztgélni, és eszecskémbe se jutigált, hogy pont a csövike alatt kezd ugrálgálni, ha megszólalgálok, szóval-móval én ezt most nigyi-nagyon sajnálgálom. TwT Rimi-remélem, tisztecskémnek nem leszigél majd kimi-komolyabb bajocskája, mert nagyon nem örülgélnék neki, ha esetlegeskésen megsérülgélt volna a kopinyácskája, bár Yuko-nee-chan igencsak szeretgéli a koponyácskákat, már ahogy elnézigéltem elég siki-sok mindenkéjét tervezgéli koponyácskásan, szóval-móval ő biztos-miztos tudigálna valamicskét segítgélni, legalábbis anatómiácskásan, abban már nem vagyok bizti-mizti, hogy műtétecskében is, mert azzal-mazzal inkább a yonbantaikát bizikélném meg, nem pedig egy tudós-mudóst, noha-moha lehetgél, hogy nővérkém is kimondottan tehetségeske lennigélne, azért-mazért én inkább azokra hagyigálnám a gyógyítgálást, akik ezzel-mezzel foglalkozgálnak nipi-napi 24 órácskában, hiszen-miszen én is a tudományocskával foglalkozgálok, és még foglalkozgálnék ezzel több idő-midőt is, ha egy nipi-napocska nem csak 24 órácskából álldogálna. * w *
– Értem-mértem, ne zavargáltatgasd ám magad, Ichi-chan, csinálgasd ahogy jónak látigálod, mert én tudigálom, hogy értesz-mértesz hozzá-mozzá, nem kelligél aggódgálnod, mindjárt szóligálok is a többieknek, hogy legyikéljenek még türelmeskésséggel ^ w ^ – magyarázgálom a tisztecskének, így ameddig ő még a gépezetecskében kongigál, addig-maddig én hátra fordulgálok, és megkérigélem a tisztecskéket, hogy tartigáljanak ebédszünetecskét a városkában, elvégre a kísérletecske megvárigálja őket-mőket, estére sem szokásocskánk bezárigálni, szóval-móval nyugiskásan elmehetgélnek rendes-mendes éttermecskébe, ameddig ezt a problematikácskát rendezgéljük, és akkor elég csendességecske leszigél majd itt, hogy ne zavargálja Ichi-chant. :o Pici-micit én is megugrigálok a gépezetecskében visszhangozgáló különös hangocskára, és ijedtkésen fordulgálok oda, miközben rimi-reménykedek abban, hogy Ichi-chan nem sérülgélt le mégjobban, bár úgy látigálom, nem ez leszigél a pribi-probléma, de ki tudigálja egy ilyen helyzetecskében, amikor nem látigálom, pinti-pontoskásan mit csinálgál. > . >”
– Arra azért-mazért kíváncsicska lennigélnék, hogyan-mogyan ázigált meg a gépecske belseje, mármint ha jól látigálom, azért eléggé masszívacska a burkolatocskája, nem lenne szabadgálnia párának lecsapódgálnia ott sem, szóval-móval szeretgélném, ha ennek migyi-magyarázatocskája estére az asztalkámon lennigélne, rimi-remélem, nem pribi-probléma ^ v ^ – villantgálok Yuko-nee-chantól eltanulgált mosolykát a konyhás dolgozócskákra, mivelhogy ezeket az információcskákat tudigálnunk kelligél, mert így majd elkerülgélhető leszigél a jövőben a hasonlócska esetecske.Ichi-chan, a Yoshida megszólításocska tili-túlzottan hivatalos, szólitgálj légyszike Yorikonak TwT – kérigélem, mielőtt leugrigálnék a pultocskáról, hiszen-miszen már kiri-korábban is megütigélte a fülecskémet, hogy Ichi-chan még mindig a vezetéknevecskémen szólítgál, holott pedig én mindig mindenkit kérigélek, hogy szólítgáljanak a keresztnevecskémen, mert az sokkal-mokkal kevésbé hivataloskás, és nem hangozgál úgy, mintha vénlányka lennigélnék, mikor valójában még igen-migen fiatalocska vagyigálok. ˘ ^ ˘ - Nincs bajocska, csak mutatgáld meg, pinti-pontosan honnan kelligélne kiszerelgélni, mert nem mindegyke azért-mazért, hogy felérigélem-e azt a pinti-pontocskát ^ w ^ – bólintgálok azért a kérésecskére, és amennyiben elérigélem az elázigált részecskéket, tirmi-természeteskésen segítgélek a kiszerelgetésecskében, és az egyik téblábolgáló tisztecskét meg is kérigélem, hogy gondoskodgáljon az alkatrészecskék megfili-felelgélő szállítgálásáról olyan-molyan helyecskére, ahol száradgálhatnak és a körülményecskék is elégségeskék ahhoz, hogy ez gyorsikásan mendegéljen, és minél kevesebbet kelligéljen várigálni a megoldásocskára, meg az ételkére a tisztecskéknek. ^ w ^
Ichi-chan, nem kelligélne megnézigélnünk a részlegecskéden, hogy akadgál-e tirti-tartalék a pótolgálásra, legalább átmeneteskés időcskére? :o – teszigélem fel a kérdésecskémet, miután végezgéltünk, mert sajna-majna a teljes leltáracskát még nem sikerülgélt megjegyezgélnem, illetve nem tudigálom, ezekhez a kütyücskékhez van-e megfili-felelgélő pótlékocska, pedig nigyi-nagyon egyszerűcske megoldásocska lennigélne, mondjuk az is igazka, hogy ez inkább a karbantartócskák dilgi-dolga lennigélne, de hát úgyis olyan régen jártam a régi részlegecskémen, ez pedig egy rimi-remek alkalmacska meglátogatgálni az ottaniakat. * o * - Gyere, meglátigáljuk, meg tudigáljuk-e oldigálni a problémácskát a kirbi-karbantartigálók bevonása nélkül, aztán ha végezgélünk, elkísérgetgélhetsz az irodácskámba elmisi-mesélni, hogyan is voltigált ez a gépecskével ^ v ^ – intek egyet Ichi-channak, majd a pultocska mögül kimászigálok, és elindulgálok a tényleges libi-laborkába vezetgélő lépcsősorocskácska felé, hogy be tudigáljunk lépigélni a megfili-felelgélő lépcsőcskére, vagy mehetgélünk liftecskével is, ez már Ichi-chanon múligál, én meg csak remélgélem, találgálunk majd odalenn a részlegecskén valamicskét, de ha nem, az sem bajocska, legalább pici-micit hamarabb végezgélek Ichi-chan jelentésecskéjével. ^ v ^

(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Jún. 20, 21:54:12 »
Éhezők viadala O.ó

Nagyon remélem, hogy azért a taichou majd kellőképpen megtorolja az osztag berendezéseit rongáló konyhás nénit, elvégre az efféle fejlesztések igen drágák tudnak lenni, és az újabbnál újabb ketyerék, és azok karbantartása igencsak sok pént tud felemészteni. ˇoˇ Remélem azért legalább a fizetéséből levonják a javítás költségeit. Persze azért abban is reménykedem, hogy én nem kapok büntetést, amiért elkezdtem a kütyüt szerelgetni, vagy amiért bizonyítékok nélkül a konyhás nénit gyanúsítom az eszköz tönkretételével.
Hogy őszinte legyek az igencsak jól esik, hogy Yoriko-chan-taichou ennyire bízik a tudásomban. *3* Talán egyszer majd valami igen fontos feladatot is rám bíz majd, bár hogy őszinte legyek, nem biztos, hogy elhagynám a részlegemet, hiszen annyira a szívemhez nőttek az ottani srácok, :sad: Ráadásul már kezdenek belenyugodni, hogy én vagyok a főnökük. Persze ki más is lehetne, ha nem én, hiszen egy született zseni vagyok, amellett, hogy igen jóképű, és született akcióhős vagyok. 8) Na jó, talán az utóbbi megállapítás kicsit túlzás volt, de az való igaz, hogy néhány igen fontos, és veszélyes küldetést tudhatok már magam mögött. ˇoˇ
Lelkesen csavargatom a csavarokat, anyákat, és próbálom minél jobban szétszedni a sütő-főző eszközt, hogy minél gyorsabban kiszáradhasson. Talán hozok valami kompakt, meleg levegőt fújó eszközt, amivel meggyorsíthatom a munkát, vagy talán majd a konyhás néni kezébe nyomom, hogy javítsa is meg, ha már tönkre tette. :|
- Elnézést kérek, Yoriko-chan-taichou, mikor belemerülök a munkába, mindig elfelejtkezem dolgokról, lehet ezért szólítottam a keresztnevén. ^.^” - válaszolom kicsit megszeppenve.
Tisztáranagyon megtisztelve érzem magam, hogy kisegít a kis problémában Yoriko-chan-taichou *3* Persze tény, hogy eddig se úgy ismertem, mint aki utálja a kétkezi munkát, elvégre azért már az ő kezei közül is kerültek ki tök szuper dolgok, csak azért így mégiscsak furcsa. De természetesen jó értelemben furcsa, másként nem is lehetne. :o
- Nagyon jó ötlet, Yoriko-chan taichou! :o Valószínűleg lesz is néhány alkatrész, amit ki tudnánk cserélni legalább ideiglenesen, sőt szerintem akár véglegesen is. - válaszolom örvendezve.
Valamiért sose jutnak eszembe az egyszerűbb megoldások… Nem is értem, hogy miért akarok ennyire túlbonyolítani mindent… Pedig egy csomó mindenre lenne egyszerűbb ötlet is, és talán a kütyüjeim háromnegyedét egyszerűbben is meg lehetett volna oldani. Természetesen viszont jelenleg nem ez a legnagyobb probléma, hanem a rejtélyes körülmények között elázott szerkezet.
- A karbantartókra szerintem egyáltalán nem lesz szükség, ketten nyugodtan meg tudjuk oldani a problémát. - mondom vigyorogva.
Örvendezve követem kapitányomat a pulton átvergődve. Persze az átkászálódás közben a lábam azért beleakad valamire, így sikeresen pofára is esek. Kicsit jajjgatva állok ismét talpra, és mosolyogva adom kapitányom tudtára, hogy semmi gond, még élek. *>*

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Szept. 26, 21:43:58 »
Éhezők viadala * o *

– Áh, rendi-bendi, már azt hiszigéltem, nem tartigálsz jó kipi-kapitánynak vagy valami ilyesmicske, esetlegeskésen összekavirgáltál Yuko-nee-channal, ami nigyi-nagyon kellemetlenkés lennigélne, de nigyi-nagyon örülgélek, hogy nem így van * w * – válaszolgálok Ichi-channak, amikor kiderülgél, hogy csak belemerülgetett a feladatocskáiba, végüliskésen az velem is meg szokigált esigélni, hiszen-miszen ebben az iszti-osztagocskában igazán lehetgél, olyan siki-sok rimi-remek és páratlanka feladatocskára van itt lehetőségeske-kecske, hogy időnként én sem tudigálom, merre is vagyigálok, és mit is szeretgéltem volna csinálgálni, pedig bizti-mizti csudijó dolgocskát találgáltam ki, vagy épp egyszerre legalácskább hatféle szuperklassz tili-találmányocska jár a buksicskámban és azért-mazért nem tudigálom, minek is kelligélne éppen nekikezdigélnem, ami nigyi-nagyon rosszi-mosszi, mert legszíves-mívesebben az összeskéset csinálgálnám egyszerre, ezért is irtózatoskásan rosszacska dolgocska, hogy egy nipi-nap csak 24 órácskából álldogál.
– Szuper-muper, tudigáltam én, hogy a te részlegecskédre számítgálhatok bármiben, Ichi-chan, hiszen-miszen a modernecskés technológiácskák részlege az egyik legjobban felkészültgélt a napi ügyecskékben * w * – ezt már csak tudigálom, elvégre kipi-kapitányoskás kinevezgélésem előtt én voltam annak a részlegecskének a vezetőcskéje, és most is nigyi-nagyon különlegeskés emlékecskék fűzigélnek hozzá, amiért mindenképpeskésen megérigélné lemennigélni oda, és különöskésen örülgélek, hogy Ichi-chan is ennyire felkészültkésen tartigálja azt a területecskét, hiszen-miszen nekik kelligélne hozigálniuk a legszupi-mupibb áttörésecskéket, amik napi használatocskába is kerülgélhetnének, így tehát hiper-szuper-extra lelkeskésen vágigálok neki az odavezetgélő utacskának, amikor Ichi-chan megadigálja a szabadocska jelzésecskés és lelkeskésen bólintgálok, amiért szerintecske a karbantartigálók ki is hagyigálhatók ebből az egészecskéből, habár az ő feladatocskájuk lennigélne az osztagocska gépecskéinek rendben tartigálása, így ez pici-micit olyan-molyan, mintha elvennigélnénk a munkácskájukat. TwT Arra-marra azért nem számítgálok, hogy kísérőcském átesigél majd a pultocskán, így pici-micit megszeppenve fordulgálok hátra-mátra, de azért-mazért örülgélek, hogy nem sikerülgélt kimi-komoly károcskát tennigélnie magában, hiszen-miszen az most nagyon rosszulkásan jönnigélne ki, mert hát hogyan-mogyan legyigéljek gyirsi-gyors és hatékonyka az ő részlegecskéjén, ha egyszer nem jönigél velem a vezetőcske, akinek a legtöbbecske mindenecskét tudigálnia kell a részlegecskéjével kapcsolatoskásan. O.o
Ebbe belegondolgálni is kili-kellemetlenecske, ezért is örülgélek nagyon, hogy nincsen bajocskája, és a biztonságicska protokollocskák után le is mehetgélünk a laborkába, azon belül is a régi részlegecském szintecskéjére, ami már önmagában is hiper-szuper, így lelkeskésen dudorászgálok, miközben a liftecskének használgált panelecske leviszigél bennünket a megfili-felelőcske szintecskére. * w *
 - Halihó, mindenkicske, jó újra látigálni titeket! * w * Képzelgessétek, Ichi-channak kelligélne némi segítségecske, hogy mielőbb pótolgálhassunk egy-két alkatrészikét odafenn az étkezőben
– újságolom az idelenn lévőcskéknek, hogy mi szél hozigált errefelé, és közben-mözben azért azt is meghallgatgálom, ha esetleg van valami hiper-szuper új fejlesztésecskéjük, amit szeretgélnének megmutatgálni, és még nem írogáltak róla jelentésecskét, vagy küldözgettek holo-üzicskét, mert biza-miza azt is lehetgél, és az azonnalicskásan megérkezgél, akkor-makkor is, ha éppen nem vagyigálok az irodácskámban, mert a robopillém mindig velem van, hiszen-miszen azon keresztül kommunikálgálok nővérkémmel is.Ichi-chan, megmondigálod nekik pöti-pontoskásan, melyik alkatrészecskék hiányozgálnak, hogy gyirsi-gyorsan meglegyigéljen? Ameddig keresgélik, megmutigálhatnád te micsudicskán dolgozgálsz mostanában, mert nem kapigáltam tőled helyzetjelentésecskét hiába nézigéltem át a papiroskákat, szóval-móval már nagyon kíváncsiska vagyigálok, mit fejlesztgélsz idelenn * w * – lelkendezgélek egy pici-micit, hátha van esélykém arra-marra, hogy körbevezetgéljen, mit alakítgált át, mióta a kipi-kapitányi irodácskába távozgáltam innenke, és megtudigáljam, mennyire elfoglaltocska ebben a tisztségecskében, hátha nem élvezkéli annyira-mannyira, mint szeretgélném, és megbiszi-beszélgethessük, mit szeretgélne csinálgálni, meg egyébként is jobb, ha pici-micit tájékozgálódok a munkásságoskáját illetgélően, nehogy csak a fenti incidenskéről beszélgessünk, amikor felmegyegetünk majd az irodácskámba, hogy szóban adigálhassa le a jelentésecskéjét, mert persze-mersze az is nigyi-nagyon fontoskás, szóval-móval egyelőre Ichi-chan vezetésecskéjére bizogálom magam, legalábbis ameddig megérkezgél a pótika alkatrészecske.
– Köszi-möszi mindenkinek, mindig jó dilgi-dolgocska lejövigélni hozzácskátok, aztán tessékecske lehívogálni gyakrabban, hogy megnézigélhessem, hogyan haladgáltok idelenn! * w * – kérigélem az ittenicskéket, amikor végre megvanigál az alkatrészecske, amivel már csak vissza kell mendegélni és beszerelgélni, vagy átadogálni a karbantartócskáknak, hogy oldigálják meg maguk, én pedig elbeszélgethessek Ichi-channal odafentecske, ezt még nem döntigéltem el, attól függ a dolgocska, Ichi-chan hogyan szeretgélné majd, hiszen-miszen nem akargálom én kihagyigálni minden döntésecskémből, ami őt érintgéli. ^ w ^

(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Okt. 03, 16:26:17 »
Kicsit azért még mindig kellemetlenül érzem magam, hogy a kapitány társaságában kell megbütykölnöm a ketyerét. Sose szerettem, ha munkavégzés közben figyelik minden mozdulatomat. Olyankor teljesen leblokkolok, és még azt is elfelejtem, hogy fiú vagyok-e, vagy lány. Valószínűleg ezért nem a tanári pályát választottam. A hideg kiráz már abban a pillanatban, amikor csak rágondolok, hogy emberek előtt meg kell szólalnom, és magyaráznom kell olyan dolgokról, amiket amúgy tudok. Arról nem is beszélve, hogy ezeket be is kellene mutatnom nekik, csak hogy értsék is, hogy mi is folyik itt. O.o”
Úton a részleg felé picit el is gondolkodom azon, hogy vajon most miért is érdeklődik ennyire Yoriko-chan-taichou. Mármint úgy értem, hogy biztos van fontosabb dolog, mint hogy egy hozzám hasonló tisztnek segítsen. Vagy lehet, hogy ez most egy teszt, és valójában ő rontotta el a szerkezetet, mert tudni akarja, hogy hogyan oldom meg a problémát? És igazából ebből kiindulva lehet, hogy azt is ellenőrzi, hogyan vezetem egykori részlegét, hiszen azért mégiscsak… Lehet, hogy nincs velem megelégedve, és most ki akar rúgni a helyemről, és kijelölni egy másik tisztet a modern technika részleg vezetőjének? O_O Én nem akarom, hogy ez történjen, mert… mert én tényleg szeretem ezt csinálni, és… és tök rossz lenne, ha egy vezetői pozícióból hirtelen egy egyszerű alkalmazott lennék. :sad: Egy pillanatra még az is megfordul a fejemben, hogy mi van, ha a kupi van a részleg területén, és nem tetszik neki, mert hogy amúgy nem szoktunk túl sűrűn takarítani, meg ilyesmi, csak azért mégis, és izé…
Megérkezésünkkor kicsit zavarban álldogálok a kapitány mellett, elvégre nem sűrűn adódott rá eddig alkalom, hogy lejött hozzánk szétnézni, hogy mi a helyzet. Talán kicsit el is engedtük néha magunkat emiatt, és nem minden halad úgy, ahogy azt ő szeretné.
- Öhm… persze, máris, Yoriko-chan-taichou - igyekszem zavaromat és pánik rohamomat leplezni, hiszen az talán még nagyobb rossz pont lenne számára, és lehet, hogy felhasználna valamiféle kísérleti egérnek bosszúból, vagy… vagy nem is tudom… O.o
Odalépve az egyik tisztnek elkezdem magyarázni a helyzetet, illetve hogy miféle alkatrészekre is lenne szükségünk. Ezek beszerzésével valószínűleg nem lesz probléma, hiszen elég általános dolgok, így biztosan lesz is a raktárban. Közben fél szemmel sandítok a kapitány irányába, akit épp egy másik tiszt invitál el bemutatni legújabb kütyüjének tervét, ami ha jól emlékszem valami olyasmi eszköz, mint a lélekmobil, csak sokkal, de sokkal sokoldalúbb, ráadásul méretben is sokkal kisebb. Többet sajnos egyelőre én se tudok róla, hiszen én is csak a vázlatos terveket, ötleteket láttam.
Idő közben megkapom a szükséges alkatrészeket is, így már nyugodtan el is indulhatunk vissza, hogy végre túl legyünk ezen az egészen, és kimondja Yoriko-chan-taichou, hogy mennyire egy rossz, semmire kellő tiszt vagyok, aki meg sem érdemli, hogy egykori részlegének vezetője legyen. :sad:
- Elnézést… - lépek oda kapitányomhoz, és a tiszthez. - Az alkatrészeket összegyűjtötték, szerencsére semmiből se volt hiány. Mehetünk vissza beszerelni őket, ha gondolja. ^^
Ha a kapitány is úgy gondolja, hogy minden rendben, akkor máris indulhatunk vissza, hogy túl legyünk ezen az egész dolgon. Persze az nem megy ki sehogy se a fejemből, hogy vajon miféle benyomása lehetett részlegünkről… Egyszerűen nem hagy nyugodni, így hát nincs más választásom, minthogy rákérdezek:
- Öhm… mindent rendben talált, kapitány? ^.^ - kérdezem megszeppenve.
Valójában tényleg érdekel, hiszen ha mégis maradok, és nem leszek lefokozva, akkor legalább tudni fogom, hogy jól csinálom amit, vagy legalább azt fogom tudni, hogy mit rontottam el, amin esetleg még tudnék javítani. Ha kell, többet takarítok, jobban rendben tartom a részleg területét, sokkal részletesebb leírásokat és terveket küldök a jelentésekkel, ésatöbbi. *w*

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Okt. 03, 21:29:43 »
Éhezők viadala * o *

Annyira klasszocska, hogy végre-mégre lelátogatgálhatok a réges-régi részlegecskémre, mármint ez olyan-molyan, mintha már ezer éve lennigélne, hogy utoljára oda mendegéltem, pedig-medig a többi részlegecskét azért bizonyoskás időközöcskénként felkeresgélem, különöskésen az átjárócskákkal foglalkozgálót, nigyi-nagyon odaszokigáltam hozzájuk az utóbbi időcskében, meg Tsuki-nee-chan reiatsus részlegecskéje is rendszerecskésen szerepelgél a nipi-napi menetrendecskémen, így még egy pici-micit fura-mura is, hogy eddig nem sikerlgélt olyan gyakoricskán lejövigélnem ide-mide Ichi-chanhoz, de most majd pótolgálok, hiszen-miszen rám férigél, és nekicskék is jót teszigélne, ha nem érezgélnék magucskákat elhanyagolva, mert egyáltalánkásan nincsenek, csak bizogálok abban-mabban, hogy ők nélkülecském is megoldigálják, és ezen a területecskén pici-micit kevésbé kelligél utánképezgélnem migi-magam, mert én is ide tartozgáltam pár évecskéje, így igazán nem kelligélne féltékenykésnek lennigélniük, és szerintecském nem is azocskák, de persze-mersze előfordulgálhat, aminek most elejécskét veszigélem ezzel a látogatásocskával. * w *
Röpke köszöntésecském után máris mutigál valami új szupi-mupi dilgi-dolgocskát az egyik tisztecske, miközben Ichi-chan intékedgél az alkatrészecskékről, én meg örömmel hallgatgálom a hosszadalmacskásnak ígérkezgélő előadásocskát, hiszen-miszen ez máris csudiklasszocskának tűnigél, én is agyalgáltam már olyasmicskén, hogy a lélekmobilkákat meg kelligélne csinálni okostelefonkák alapján, mindenféle extrácskás applikációcskákkal, öröm látigálni, hogy máris dolgozgálnak az ehhez hasonlócskás projektecskéken, miközben én intézgélem a papíros munkácskát és hasonlócskákat, hiszen-miszen az adminisztratív ügyecskéinknek is futigálnia kelligél valahogy, cikicske lennigélne ha pont mi lennigélnénk elmaradgálva, pláne az elpusztíthatatlankás papírka feltalálgatása után, mármint hogy nézigélne ki, ha éppen mi nem adigálnánk le időben a jelentésecskéket és a kérvénykéket? O.o”
– Oh, persze-mersze, Ichi-chan, mehetgélünk visszaszerelgélni őket, amúgy is jibi-jobban szeretgélném, ha mielőbb át tudigálnánk mendegélni az irodácskámba és leadogálhatnád a jelentésecskédet az incidenskéről ^w^ – válaszolgálok a megjegyzésecskére, bár ahogy elnézigélem, ezzel pici-mici csalódásocskát váltigálok ki a többiecskékből, de ha egyszer muszájocskás lennigélne mielőbb intézkedgélni, akkor nincs mit tennigélni, legfeljebb megígérgetni, hogy legközelebb többször jövigélek, mert én ténylegeskésen szeretgélnék. T w T – Ne aggódgáljatok, majd jövigélek gyakoricskábban, de ti is hívogatgálhattok nyugiskásan, ha van valamicske, nem szokásocskám kihagyogatni a beígért találkozgálókat ^ w ^ – teszigélem hozzá, miközben búcsit intigélek a jelenlévőcskéknek, pedig máris nigyi-nagyon és borzasztócskásan hiányozgálnak, el is felejtgéltem, mennyire szuper miki-móka volt idelenn töltigélni a napocskáimat, csak az a bajocska, hogy az összes-mösszes részlegecskémet szeretgélem, még a titkoskásat is, amiről a többiecskék keveset tudigálnak, vagy egyáltalában semmicskét, de azért-mazért nekik is kijárogál a szeretet, meg ott dolgozgál anyuci és apuci is, szóval-móval oda is látogatgálni kell időnként, mielőttkésen túlzottan elharapódzgatgálhatnának ott a dilgi-dolgok, így persze-mersze hogy kevesebb időcském jut a régi ismerősöcskékre. T w T
– Hogy mondod, Ichi-chan? :o – kapigálom fel a fejecskémet a goseki kérdésecskéjére, miközben liftezgélünk felfelécske. Rimi-remélem, nem beszélgetett túlzottan sok mindenkét, miközben elkalandozgáltam, mert nigyi-nagyon ciki-miki lenne, ha most meg kéne kérigélnem, ismételgélje el az egész előadásocskáját, mert nem halligáltam belőle egy mukkot sem, az utolsó kérdésecskén kívül-mívül. – Majd megbeszélgéljük az irodámban, ha végezgéltünk, rendi-bendi? ^v^ – kérdezgélek vissza-missza, mert miért is találgáltam volna valamit nem rendben egy részlegecskén, azért-mazért ők általában nem robbanós szerecskékkel dolgozgálnak, mint egyeskések, így velük-melük nincs is tili-túlzottkásan sok problematikácskám, nem értigélem, miért ne lennigélne minden a helyecskéjén odalenn, meg nem is azért-mazért mentünk le, hogy ellenőrizgessem őket, mármint úgy ellenőrizgélni, mint a rossz tanulgálókat.
Visszakísérgélem Ichi-chant az étkezőbe, hogy mielőbb beszerelgélhessük az alkatrészecskéket, meg is álldogálok pici-micit távolabb, hogy ne zavargáljak, mert az előbb én látigáltam, hogy Ichi-chan picikét zavarban leledzgél a jelenlétecském miattkásan, emiatt inkább csak távolabbról nézigélem, hogy sikerülgél-e életre keltigélni a gépecskét, és még meg is tapsikálom, amikor végre üzemkészecske a szerkezetecske. * w *
– Akkor most mehetgélünk az irodácskámba, ugye? ^w^ – teszigélem fel a kérdésecskét és nagy lelkeskésen el is indulgálok előre a kipi-kapitányi iroda felé, még pici-micit ugrándozgatok is hozzá, szeretgélnék mielőbb odaérigélni, hogy beszélgethessünk végre-mégre, és talán-malán mindenki a lehető legjobbacskán jöjjön ki ebből az egész napocskából. A nagy ugrándozásban azért-mazért időnként hátranézigélek, Ichi-chan is jövöget-e velem, de hát jönnigélnie kell, mert megbeszélgettük, hogy majd szóban jelentgélget, hogyan esett az étkezői rémeset, mert hát úgyis kelligélne róla egy jelentésecske, egyszerűbbecske ezt így megoldigálni, és amúgy is szeretgéltem volna már beszélgetni vele egyszer-megyszer rendeskésen, hát akkor jó leszigél ez most azonnalkásan, legalábbis remélgélem, nem szakítgáltam el Ichi-chant vili-valami létfontosságúcska dolgocskától, mert az kellemetlenkés lennigélne. O.o
– Szóval-móval, Ichi-chan, hogy is volt azzal a gépecskével? ^v^ – kérdezgetem a Yuko-nee-chantól eltanulgált mosolykával, amikor már beérigéltünk a kapitányi irodácskába és helyetfoglalgáltam az asztalocskám előtt, hogy kipi-kapitányoskásan kezelgélhessem a helyzetecskét, és ha már itt tartigálunk, rátérigélhessek egy másik, engem nagyon-magyon érdekelgető témácskára. – Mondd, hogy érzed magad a Modern technológiás részlegecskén? ^v^

(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Okt. 04, 18:24:49 »
~ Le leszek fokozva, le leszek fokozva, le leszek fokozva ~ hajtogatom magamban.
Remélhetőleg nem igaz, ettől függetlenül viszont a gyomrom folyamatos görcsben áll, mióta a kapitány lekísért a részlegre, ráadásul lassan már nyelni se tudok, akkora gombóc van a torkomban. Lassan majd minden bizonnyal el kezd zsibbadni a bal karom is, és itt halok meg a helyszínen szívinfarktusban, ha így haladok tovább. Elképzelhető, hogy csak túl reagálom a helyzetet? De nem, nem hiszem, hiszen sosem szokásom semmit se túlreagálni, ezért is lehet, hogy minden zseniális akciómat siker koronázza, hiszen ki más tudna teljes nyugalommal teljesíteni igen fontos küldetéseket? Rajtam kívül minden bizonnyal senki más. Jelenleg viszont cseppet sem vagyok nyugodt, sőt, úgy érzem, hogy szívem szeretné apró darabokra törni a bordáimat, hogy aztán ki ugorhasson a helyéről.
Az iroda említésétől kicsit összerezzenek, sőt talán a víz is kiver, azonban igyekszem magam megnyugtatni, hiszen csak a jelentést szeretné megkapni erről az egész dologról. Ugye? :sad:
- Öhm… Igyekszem minél előbb és minél részletesebben megírni a jelentést, kapitány. ^.^ - mondom kissé erőltetett mosollyal.
Muszáj leszek tényleg tökéletes jelentést készíteni erről az egészről, ha nem akarom, hogy valóban le legyek váltva. Persze ez nem azt jelenti, hogy bármikor is hanyag munkát adtam volna ki a kezeim közül, hiszen ha így lenne, valószínűleg most nem lennék a Modern technika részleg vezetője. Viszont az is igaz, hogy talán már nem is olyan sokáig leszek ebben a pozícióban.
És már megint az iroda, ráadásul megbeszéljük, hogy mindent rendben talált-e. O_O Egyre rosszabb sejtésem van, ráadásul egyre bizonyosabbá válik az eddigi sejtésem. Sose jelent jót, ha a kapitány azt mondja “Majd megbeszéljük az irodámban”, főleg nem egy ilyen esemény és látogatás után. Most már biztosra veszem, hogy nagy a probléma, és próbálom magam nyugtatgatni, és beletörődni a ténybe, hogy többé talán nem is láthatom a részlegem, vagy ha igen, akkor is csak egyszerű, sima, mezei, rangtalan tisztként. Biztos van valaki, aki jobb vezető lenne, mint amilyen én valaha is voltam, s valószínűleg Yoriko-chan-taichou is így gondolja. Remélem, utódom majd szépen, rendben tartja a részleg területét, és pontos, részletes jelentéseket ír a kapitánynak, hogy mindennel képben lehessen.
Visszaérkezve az étkezőbe máris nekilátok beszerelni a beszerzett alkatrészeket. Igazából nem volt vele túl sok probléma, hiszen ez csak egy egyszerű javítás. Miután végeztem, el is indítottam a gépet, hogy megbizonyosodjak arról, hogy valóban működik. Természetesen semmi probléma nem volt vele, így büszkén kihúzva magam fordultam kapitányom felé.
- Kész is. - jelentem ki széles mosollyal, s egy pillanatra még eddigi gondjaimat is sikerül elfelejtenem, ám mikor a kapitány ismét megemlíti az irodát, csodálatos pillanatom máris horrorisztikussá válik. Már is úgy érzem, hogy forog velem a világ, és összezuhanok.
- P-persze…
Szinte egy pillanat alatt arcomra fagyott a mosoly, amit most próbálok magamról levakarni, mielőtt még a kapitány észre veszi, hogy valami nem stimmel velem. Pedig azt hittem, hogy ezzel a csodás tettemmel megmentem a pozíciómat, de úgy tűnik, ez nem hatotta meg drága kapitányomat. Vagy talán meg akar dicsérni, hogy mennyire zseniális vagyok? Bár kétlem, hiszen ezt itt helyben is megtehetné, hogy mindenki más is hallhassa, és én büszkén kihúzhassam magam előttük azt sugallva számukra, hogy én vagyok az igazi minta tiszt, akire mindenki másnak hasonlítania kell.
Pár pillanatig még azon is elgondolkodtam, hogy vajon a kapitány minek örülhet ennyire, hogy így ugra-bugrál össze vissza, s végül arra jutottam, hogy valószínűleg annak, hogy végre jó alaposan megleckéztet. Bár igazából jobban belegondolva, Yoriko-chan-taichou többnyire ilyen viselkedésű, s talán nem is annak örül, hogy végre kirúghat, és mást ültethet a helyembe.
Megérkezve máris szegeződik nekem az első kérdés, és kicsit meg is ijedek. Lehet, hogy emiatt az egész dolog miatt leszek végül lefokozva? Emiatt a nevetséges dolog miatt? T.T
- Öhm… Hát… Szerettem volna a gépből kérni az ebédemet, de a konyhás hölgy azt mondta, nem működik. Öhm… Úgy gondoltam, hogy megnézem, mi lehet a probléma mert… izé… tegnap még tökéletes volt, semmi gond nem volt vele, és furcsa hangokat se lehetett felőle hallani. Ugye nagyjából ekkor érkezett Ön. És… ööö… Ugye megtaláltam a probléma forrását, és együtt elmentünk beszerezni a szükséges alkatrészeket… Amint ezzel megvoltunk, ki is javítottam a hibát és most már probléma mentesen működik tovább a szerkezet. - válaszolok, és adom le a rövid jelentést.
Hangomon talán kicsit lehet hallani, hogy meg-megremeg, hiszen azért mégiscsak tartok attól, hogy tulajdonképpen miért is kellett nekem idejönnöm. Persze nem arról van szó, hogy nem félek a kapitánytól, vagy attól, hogy meglátogassam az irodájában, csak azért mégis… Nem magamtól érkeztem, és nem is csak azért, hogy valamit megbeszéljünk, hanem egy probléma miatt hívott magához, hogy jelentsek, meg minden.
Újabb kérdése pedig tovább tetőzte pánikomat. Már ha egyáltalán ilyen lehetséges. Mi az, hogy hogy érzem magam a részlegen? :sad: Kicsit el is gondolkodom azon, hogy mit kéne erre felelnem. Talán becsapós lenne a kérdés? Vagy lehet, hogy csak én kombinálom túl? O.o Viszont úgy érzem, hogy muszáj mindenképp őszinte választ adnom, és muszáj úgy előadnom, hogy azt érezze a kapitány, hogy muszáj maradnom, mert fontos vagyok a részlegnek.
- Nagyon szeretem a Modern technolódia részleget, és úgy gondolom, az elmúlt időszakban számos olyan eszközt fejlesztettünk, ami igen fontos lehet a shinigamik életében. Igyekeztem arra sarkallni a tiszteket, hogy minél több ötlettel álljanak elő, és hogy azt el is készítsék. Természetesen ha arra szükség van, én is szívesen segítek nekik saját projektjeim mellett - kezdek bele kicsit bátrabban. - A részlegnél sok olyan dolgot találtam már meg, amit már régóta kerestem, ezért is kötődök hozzá, és az ott dolgozó emberekhez. Azt kell mondja, hogy nem biztos, hogy szívesen hagynám ott.
Remélem kapitányomnak kielégítő választ sikerült adnom, és valahogy sikerül megváltoztatnom a döntését. Tényleg nem szívesen hagynám ott a részleget, hiszen rengeteg szuper emlékem fűződik hozzá, ráadásul az emberek is igencsak a szívemhez nőttek. Viszont egyre inkább azt érzem, hogy muszáj erre az egészre választ kapnom. Mármint arra, hogy miért is olyan fontos ez az egész. Oké, értem én, hogy le akar fokozni, de mire fel ez a nagy körítés? Miért kell velem játszadozni, és miért nem elég, ha egyszerűen csak annyit mond: “Holnaptól nem vagy részlegvezető, sőt a rangodat is elveszem. További szép napot.”
- Ne haragudjon, kapitány, de… miért fontos most ez…? - teszem fel végül a kérdést, és már most tartok a választól.
Kicsit el se hiszem, hogy valóban feltettem a kérdést, és kicsit rosszul is érzem magam, hiszen ezzel lényegében kérdőre vonom a kapitányom, ami talán az előbbi lehetséges plusz pont után egy újabb mínusz, ami miatt lehet, hogy tényleg le leszek váltva.

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Nov. 06, 00:52:08 »
Éhezők viadala *o*

Miután a gépecskét sikerülgél megszerelni, már nagyin várigálom, hogy beérkezzünk az irodácskámba, és egy gyors jelentésecske után rátérigélhessek az engem sokka-mokkal jobban érdeklő témára, mert olyan is van, nem véletlenül hívtam most ide, így én is kicsit izgatottkásan foglalok helyecskét a székemben, hogy onnan hallgathassam meg a szóbeli jelentésecskét, mert hát azért mégiscsak gyorsabb ez így és úgyis-múgyis készül felvételecske, amit pár gombnyomással máris elmentek az osztagon belüli jelentésecskék közé a számítógépre. Nem is értigélem, miért nem álltunk még rá erre a módszerecskére az egész Gotei Juusantaiban, sokkal-mokkal takarékoskásabb, mert nem kell tárolgatni a felesleges papírkákat, csak arra-marra kell odafigyelgélni, hogy mindenről legyen egy biztonságossági másolatocska, lehetőleg másik meghajtón, hogy véletlenkésen se veszhessen el egyszerre minden, ha a fő számítógéppel valami történgél.
– Értigélem, Ichi-chan, nem szükséges külön jelentést is írnod róla, ennyi bőven elégségeske lesz ^w^ – bólintgálok a magyarázat hallatán, hiszen a megoldásocskát már én is látigáltam, csak az előzményekről maradtam le, legalábbis a nagy részéről, mert én már csak arra érkezgéltem, hogy forrongós hangulatocskában van a tisztecskék egy része, amit igazán nem értigélek, hiszen-miszen nem csak a mi étkezőnk leledzik a városban, ugyanakkor tökéleteskésen tudigálom magamról is, hogy nem szeretgélném ott hagyni a kísérletecskéimet huzamoskásabb ideig, de mondjuk én olyankor el is felejtem, hogy létezgél olyan dolog, mint az étkezgélés, ami miatt kapigálni is szoktam odahaza a csinos kis buksikámra, és ezt igazán-migazán nem reklámozgálnám. TwT
A fontoskásabb kérdésemre érdeklődve hallgatgálom a választ, bár nem egészen olyanra sikeredik, mint amire számítgálnék, hiszen-miszen nem kérigéltem én arról jelentést, hogy miféle tevékenységet végzett részlegeskés vezetőként, és mi mindent teszigélt hozzá az ottani munkácskához, mert ezzel tisztában vagyigálok, éppen ezért akargáltam beszélgetni vele, de az mindig jó pöti-pontocska, ha a tisztecske tisztában van az értékecskéivel, csak a lezárásocska nem tetszigél, így nem vagyigálok olyan biztos a dolgocskámban én sem, mert nem szeretgélném elhelyezgélni onnan, ahol ennyire szeret lennigélni, én is nagyon-magyon élvezgéltem azt a részleget vezetgélni mielőtt kipi-kapitányocska letem. TwT
– Örülök, hogy szeretgélsz ott lenni, és hogy ennyire jó kezecskékben van a régi részlegecském, pici-micit aggódtam, hogy valami nincs rendben vagy nem olyan, mint régebben, esetleg te nem érezgéled igazán jól magad ott, mert annyira csendeskés voltál, ameddig odalenn voltunk ^v^ – válaszolgálok nővérkémtől eltanulgált mosolykával a gyors jelentésecskére, miközben egyik kezecskémmel azon a fiókon dobolok, melyben a számomra most annyira fontoskás tárgyacska pihengél. Nem vagyok biztos-miztos abban, hogy el kéne vennigélnem Ichi-chantól a részlegecskéjét, csak azért, hogy nekem jobbacska legyen, és ez eléggé kili-kellemetlenkés helyzetecske, mármint hogy nem tudigálom, az elmondottak alapján mennyire venné jutalmacskának az előléptetésecskét, vagy mennyire érezgélné büntetésecskének, ha egyszer ennyire szeretgél ott lenni. TwT
A tisztecském kérdésecskéjére kapigálom fel a fejem, észre se veszigéltem, hogy ennyire elkalandoztam, pedig nem kelligélt volna és nem is jó dolgocska, mert mégiscsak én kértem, hogy jöjjön be ide beszélgetni, szóval-móval ideje lennigélne elhatározásocskára jutigálnom, mert ez így tényleg igazságtalanka vele szemben, de nem szeretgélném, ha rosszul érezgélné magát ezzel kapcsolatocskásan. >_<”
– Azon gondolkodtam, mi lennigélne, ha új munkakört kapigálnál ^w^ – kezdigélem a válaszomat egy mély légvételecske után, majd igyekezgélek zajtalanul előhúzigálni a fiókocskámat és vetigélek egy pillantást a tárgyacskára. Azt hiszem, én már döntigéltem, hogyan is szeretném ezt az egészet megoldigálni, a továbbiak már nem rajtam múligálnak, hiszen-miszen ezt most végső soron nem kipi-kapitányi parancsként szeretgélném megoldigálni, az előző váltásocska muszájos volt, mert ott Nee-chan ragaszkodgált a lemondásához és az utódocskájához is, bár sejtigélem, hogy csak a pozíciócska tetszett neki legjobban a lehetőségecskék közül. – Gondolom, észrevettigélted te is, hogy egy bizonyos pozíciócska elég régóta betöltetlenül álldogál az osztagocskán belül, ami a hatékonyságocskánkat tekintve nem feltétlenül előnyös, és pont az általad felsorolt kvalitásocskák kellenének hozzá, mint például vezetői készségek, misi-mások munkácskájának ösztönzése, a képesség, hogy a többiecskék kisegítéséhez félre tudigáld tenni a saját projektecskéidet, egy szóval egy igen komplex és áldozatokat követelgélő, ugyanakkor nigyi-nagyon kényes és bizalmi feladatkörről van szó ^w^ – magyarázgálom mosolykával arcocskámon, miközben előveszigélem a fiókocskámból a hadnagyi karszalagocskát és leteszigélem magam elé az asztalocskára, lehetőleg az Ichi-chan felé esigélő oldalára, hogy ha szeretgélné, akár könnyedén el is érhesse megszemlélni, milyenecske is.
– Eredetileg szeretgéltem volna, ha a részlegecske vezetése helyett ebben a másik feladatkörben álldogálsz helyet a mai naptól, de arra jutigáltam az elhangzottak alapján, hogy ezt a döntést nem hozigálhatom meg önkényesen, hanem lehetőségecskét kell adigálnom, hogy ha nem szeretnél, ne élj a kinevezés lehetőségecskéjével – folytatgálom gondolatmenetecskémet hangoskásan, mert ez olyasmicske, amit jogában áll tudigálni, hiszen-miszen semmi nem kényszer, ugyanúgy lehetősége van a részlegecskéjén maradgálni, mint bárki másnak, csak akkor egy ideig még biztos-miztos nem lesz senki az oldalamon. A kis szünetecskét követően ismét elmosolyodom és felpillantgálok a tisztecskémre a karszalagocskáról, hogy látigálhassam a reakciócskáit. – Mit szólsz, Ichi-chan, szeretnél a fukutaichoum lenni? Nem szükséges azonnal válaszolgálnod, kérhetsz gondolkodási időt, ha szeretnél. ^w^

(click to show/hide)

Karakterlap

Abukara Ichirouta

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 000 / 20 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
világoszöld

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Nov. 22, 13:48:32 »
Persze, hogy látogatásunk során a részlegünkön csendben voltam, mikor annyira ideges vagyok még most is, hogy mindjárt elájulok. Sose gondoltam volna, hogy a kapitány egy ilyen eset után behív magához az irodába, hiszen ha belegondolunk, akkor egyébként tényleg csak egy kis probléma volt, azonban mégis… Túl sokáig bajlódtam a megoldással, és valószínűleg ez nem tetszik a kapitánynak. Lassan bele kell törődnöm, hogy valószínűleg úgy gondolja, nem vagyok megfelelő egy teljes részleg vezetésére, ha már egy ilyen apró gondot se tudok egymagam megoldnai.
- Öhm… új… új munkakör? - kérdezem vissza kicsit bepánikolva.
Kész, vége… most már képtelen vagyok zavaromat visszafogni, így valószínűleg már arcomon is látszódnak a kétségbe esés nyomai. Tudtam, hogy valami ilyesmiről lesz szól. Yoriko-chan taichou még a WC pucolás feladatkörét is képes ilyen széles, gyermeki mosollyal közölni, és kiszabni rám a végső ítéletet. Remélem azért nem a saját fogkefémmel kell majd végeznem a feladatot… O.o Meg igazából a kezeim nem is ilyen feladatokra termettek, hiszen ezek egy alkotó kezei, akinek mindig valami igazán nagyszerűt kell készítenie… Nem valóak holmi vízkőoldó, és egyéb löttyök használatára!
És igen, amikor szóba hozza a már régóta üresen tátongó pozíciót, máris világossá válik, hogy miért is olyan undorítóan gusztustalan egy-két mellékhelyiség. Valószínűleg nincs elég takarító, akik képesek lennének ennyi ember után kitakarítani mindazt, amit lerendeznek odabent a shinigamik.
Szinte fel se fogom, hogy a kapitány valamit elővesz a fiókból, majd az asztalra helyezi. Ezzel együtt, szinte egy időben pattanok fel ülőhelyemről, két tenyeremmel az asztalra csapva és tiltakozva, szinte már hisztérikusan kiáltom:
- De kapitány! Ezt nem teheti velem! Nekem még sok dolgom van! Még sok mindent kell feltalálnom! TAT
Tekintetem ekkor téved arra a tárgyra, amit az imént kapitányom az asztalra helyezett. Egy karszalag. Mégpedig nem is akármilyen. Egy hadnagyi. Egy pillanatig felváltva pislogok a hadnagyi karszalagra, majd a kapitányra, aki remélhetőleg az iménti kirohanásom miatt nem gondolja meg magát. Zavartan ülök vissza a helyemre, szememet folyamatosan a karszalagon tartva. Ha esetleg elvenné, rávetem magam.
- Öhm… elnézést kérem az előbbi kirohanás miatt, Yoriko-chan taichou. Kicsit… öhm… szóval… azt hittem meg akar fosztani a divízió vezetői pozíciójától, hogy örök életemre a takarítók között sínylődjek, mert esetleg úgy gondolja, hogy rosszul végzem a munkám. De… de erről még álmodni sem mertem soha... - vakargatom zavartan tarkómat.
Valóban hihetetlenül rosszul érzem magam emiatt az egész miatt, hiszen míg a kapitány valami nagyszerű dolgot akart nekem felajánlani, addig én egész végig azt hittem, hogy büntetni akar. Vagy… talán ő akarta azt, hogy ezt higgyem? Hiszen annál nagyobb lesz az öröm, ha végül mégiscsak kiderül, hogy valami jó hírt akar közölni.
- Azt hiszem nincs szükségem gondolkodási időre. Nagyon szívesen elvállalom a 12. osztag hadnagyi pozícióját, és ígérem, hogy nem fogok csalódást okozni, Yoriko-chan taichou. - válaszolom széles mosollyal.
Most már nem a pániktól, hanem sokkal inkább az örömtől áll görcsben a gyomrom, hiszen nem sok mindenkivel történik hasonló dolog. Egy életre megjegyzem, hogy felesleges olyan dolgok miatt pánikolni, amikről nem bizonyosodtunk meg, hogy valóban úgy is van. Ráadásul remélem, hogy a taichou nem haragudott meg túlságosan, hiszen nem lenne jó büntető munkával kezdeni a hadnagyoskodást… ._.

Karakterlap

Yoshida Yoriko

Eltávozott karakterek

Shinigami

12. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
43 000 / 60 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
villám elemi

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Tudomány <3

Post szín:
#7BE3C4

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Nov. 22, 14:42:19 »
Éhezők viadala *o*

– Pontosan, Ichi-chan, új feladatkör, új kihívásokkal, pici-micit talán nehezebbekkel is, mint a mostaniban ^v^ – válaszolgálok a kérdésecskére Yuko-nee-chantól eltanulgált vidám rókamosolykával, mert az az érzésecském, a tisztecske nem éppen arra gondolgál, mint amire én, legalábbis a sápadtságából erre tudok következtetgélni, pedig még el sem mondtam, pöti-pontoskásan miféle feladatkörikét is szeretgélnék ráruházni, az még csak most fog jönni. A kisebb pánikocskás hangulatocska miatt igyekszem úgy felvezetgélni a dolgot, mármint az ötletemet az új pozíciócskáját illetően, hogy a pozitívos tulajdonságokat és igényelt erénykéket emelgetem ki, bár nem éppen pozitív dolgocska, hogy a saját kísérletecskéit pici-micit háttérbe kell szorítgálnia, de nekem is meg kellett tennigélnem, amikor kapitányocska lettem, így ezt az áldozatocskát a leendő hadnagyocskámtól is elvárom, erről pedig nem vagyigálok hajlandócska vitát nyitogálni, mert ez fontoskás, és az osztag másik vezetője is legyen képes rá, ne csak én szenvedjek. :arrogant:
Arra azért-mazért nem számítgálok, hogy még szinte végig sem mondigálom, máris az asztalkámon lesz Ichi-chan mindkét tenyérkéje, azok között félúton pedig a hadnagyi karszalagocska, és nem is vagyigálok benne teljeskésen biztoskás, hogy arra gondol, mint amire én gondolok, de nem is akargálok belegondolni abba, amiről nem tudom, hogy mire gondol, mert abból biztos-miztos rossz gondolatok volnának, de akkor is pici-micit bántó, hogy ilyen hamar tudatgálja az ellenvéleményecskéjét. TwT De ettől még folytatgálom zavartalanul a mondandócskámat, nevezetesen, hogy nem kell kell elfogadnia, ha nem akarja, mert nem kényszer a dolog, csak egy ajánlatocska.
– Mint mondigáltam az előbb, nem kötelező semmi, Ichi-chan ^v^ – villantgálok egy újabb, nővérkémtől tanulgált rókamosolykát, mert kíváncsi vagyok, mi lesz a reakciócska, ha végre felfogigálja, mire is mendegélt ki mindeddig a játékocska, hiszen-miszen a vakocska is láthatja – ez pedig egy hihetetlen butuskás metaforácska, mert a vakocska nem lát, ha nem olyan a zanpakutouja, mint Youko-nee-samanak -, hogy Ichi-chan nem egészen arra asszociálgatott, mint amire kelligélt volna, bár ez részben érthető, mivelhogy eléggé váratlan a kinevezéses ajánlatocskám, noha-moha már régóta gondolkodgálgatok rajta, de senkivel nem közölgettem, hogy ilyesmire készülgetek, és nagyon jól tudigálom, hogy az osztagomban sokacskáknak gondot okozgál a hirtelen változásocska, de én türelmeskés vagyok, és bevárigálom, még a képecskék lassacskán elcsordogálnak Ichi-chan felfogásocskájáig. ^w^
– Tili-tulajdonképpen azt teszem, megfosztanálak a jelenlegi részleged vezetői tisztségétől, hogy egy nagyobb perspektívácskában folytathasd az eddigi munkácskádat... amennyiben persze elfogadgálod ^v^ – a döntéske elvégre rajta áll, de igazán szórakoztatócska, hogy ennyire szélsőségeskék a reakciói, nekem legalábbis vicceske, bár azért-mazért a szívbajt nem szándékozgáltam rá hozni, legalábbiskásan ennyire nem akargattam volna, de ha már egyszer így alakulgatott, akkor igyekezgélek nem teljeskésen nyilvánvalóvá tennigélni, hogy biza-miza szerintem muriskásan viselkedik. >.<
– Ez nagyszerű, Ichi-chan *w* – tapsolok egyet örömömben, amikor igent mondigál a kinevezésére, most már biztoskás vagyok abban, hogy jól döntigéltem, amiért rá gondolgáltam, és már csak abban kell rimi-reménykednem, hogy a további feladatocskáit egy fokocskával jobban fogja fogadgálni, mint ezt a stresszes helyzetecskét, amit melleslegeskésen szerintem meg kéne szokigálnia, elvégre mégiscsak hanagyi pozíciócskába kerülgetett. ^^” – Akkor-makkor nincs is más dolgod, mint összeszedegetni a részlegvezetői irodában lévő holmicskáidat és berendezkedni a hadnagyi irodácskában, ami itt van a földszinten, és úgy rendezgeted be, ahogy jónak tartigálod. Annyi időt kapsz rá, amennyit csak szeretgélnél, nem kell azonnal csapot-papot lent hagyigálnod, nyugodtan fejezgesd be a fontoskás dolgaidat. Az új irodádba a belépőkártyáddal tudsz bemenni, mindjárt beállítom a jogosultságokat – adigálok rövidke tájékoztatásocskát, mert a belépőkártyás rendszerecskével sok minden egyszerűcskébb lett, de ugyanakkor pici-micit tovább tartigál az irodák átadigálása, mint egy egyszerű kulcsocskával, vagyis nem, mert tulajdonképpecskén csak pár gombnyomásocska, ami mindjárt meg is lesz, és akkor Ichi-chan nyugodtkásan körülnézegethet, ahol csak szeretgélne. ^w^ - Oh, és ne felejtsd itt a karszalagod. ^v^

// Köszönöm a játékot! *o* //

(click to show/hide)