Szerző Téma: Shizuk vs Tacchin  (Megtekintve 1178 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Shizuk vs Tacchin
« Dátum: 2015. Márc. 04, 11:08:08 »
Hogy mikor kezdõdött ez a történet? Még a harmadik osztagba kerülésem elején. Shizuka-hadnagy erejérõl elég hamar szereztem tudomást, és azóta jelent számomra egy húzó erõt, szolgál célul, hogy a közelébe érjek. Az utóbbi idõben sikerült hatalmas erõre szert tennem, kifinomítanom képességeimet, és gyarapítanom tudásomat. Azonban ez nem csak vidámságot hozott. Az erõm instabilitása, darabjaira hulló lelkem rendkívül sok gondot okozott, s tartott az utóbbi idõben folyamatos terrorban. Mindent elkövettem, amit saját erõmbõl tudtam, gyakorlatilag testem-lelkem mesterévé lettem, pusztakezes harci képességem magabiztosság lengte körül, míg démonmágiábam mesterekhez illõ tudást halmoztam fel. Saját lelkem teljes uralma érdekében még egy olyan technikát is elsajátítottam, amirõl normál körülmények között maximum pletykákat hallhatnék. Ám ez mind nem volt elég. Lassítani tudtam a folyamatot, de határaimhoz közel érve el kellett fogadnom, hogy ezzel nem fogok elbírni.
A reggeli zuhany után a gõzzel teli kicsi fürdõmben a tükörrel szemben álltam. Az utóbbi idõben többet töltöttem a szolgálati lakásomon, mint "otthon" Himénél. Ennek egyik fõ oka a most is komor ábrázattal szemlélt mellkasom volt. Nagyobb tenyérni folt volt már. Hamuszürkévé vált bõrrészemet sûrû vastagabb-vékonyabb vérvörös repedések hálózták be. A gyógyító mágia hatástalannak tûnt, még a magasabb szintû technika, melyet még Airisutól tanultam meg sem volt képes meggyógyítani egy milimétert sem. A mérgek ellen tanult mágia szintúgy kudarcot vallott, teljesen tiszta volt a szervezetem. Jelen pillanatban egyetlen dologban lehettem biztos, mégpedig abban, hogy ebben az ütemben nem húzom sokáig. Azonban mielõtt az utolsó lehetõséghez, a külsõ segítséghez fordultam volna volt egy dolog, amit meg akartam tenni. Odanyúltam a kis polchoz, majd levettem az egyik köteg fáslit, s elkezdtem vele körbetekerni felsõmet, majd jött a következõ adag, hogy biztosra menjek. Ez után vettem fel alaposan bekötve az egyenruhámat, és a hajamat is a szokottnál egy picivel tovább igazgattam. A hennákat-kiegészítõket ezúttal elhagytam, nem volt szükség ahhoz rájuk, amire készültem.
Magamhoz vettem a félretett pénzem egy részét, majd megindultam vele egyenesen az Okashi-édességboltba. Összeválogattam egy nagyobb ajándékkosárra való édességet a legfinomabbak közül, melyeket Shizuka-san kedvelni szokott. Ugyan ekkora mennyiséget nem nagyon szoktam vinni, de néha-néha azért megajándékoztam egy kevéssel. Ám itt még nem ért véget a dolog.
-Legyen szíves, szeretnék ebbõl a csomagból még hármat rendelni, és elõre kifizetném, ajándékba lenne.
Szerencsére értette mire gondoltam, és hamar fel is írta magának a kosárba készített édességek listáját, majd készített hozzá három ajándék kupont. A boltból az utam nem vezetett máshová, mint a hadnagyi irodába. Kopogtam, s amikor nem jött válasz benyitottam. A szoba teljesen üres volt. Beengedtem magamat, majd a kosarat a kuponokkal az asztal túlvégére helyeztem, ahol Shizuka-san szokott ülni, s jómagam szembe vele foglaltam helyet, hogy megvárjam. Amikro megérkezett a hadnagyom, szerencsémre nem Mei-san azonnal felpattanok a székrõl, és meghajlok az irányába.
-Jó reggelt Shizuka-san! Elnézést, hogy így magára török ezzel, de lenne egy nagy kérésem, viszonylag személyes...
Zavart nevetéssel fogadtam a hadnagyom rohamát, majd megvártam, míg végez az áldozatával.
-Shizuka-san lenne egy kérésem, öhm elõtte, ha nem nézte édességnek, akkor kell még ott lennie három kuponnak, azokat be tudja majd váltani az Okashi édességboltban ilyen kosárkákra... szóval, szeretném kihívni egy komoly küzdelemre, ahol egyáltalán nem fogja vissza megát... sokat számítana nekem.
Csendben várok, amíg nem kezdi el furcsállni, hogy nem válaszoltam, majd, amikor felnéz komoly arccal és határozottan válaszolok neki.
-Nem viccelek, teljesen komolyak a szándékaim, késõbb, ha szeretné örömmel csatlakozom sütizni, de ez most halál komoly, és szeretném a közeljövõben megejteni.
Kicsit aggódva nézek a megjelenõ Mei-san felé, nem lenne túl jó, ha most ezen rajta kapna, a végén még megállítana minket. Szerencsémre Shizuka-san menekülõre fogja a dolgot, ám csak nagyokat pislogok, s ötletem nincs hogyan és mikor és miért kerültem a hóna alá, vagy miért az ablakon keresztül távozunk.
-Ai-santól már kértem engedélyt, hogy mindent beleadjunk, de szerintem a Soukyoku-hegyre kellene mennünk, és nem az Amfiteátrumba.
Majd reménykedem benne, hogy tényleg ott kötünk ki.
(click to show/hide)
« Utoljára szerkesztve: 2015. Márc. 08, 19:06:03 írta Kaminari Rosui Taka »

Karakterlap

Yamasaki Shizuka

Kaijin

Eltávozott karakterek

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai Fukutaichou

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
39 400 / 45 000

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 21 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
Narancssárga

Egyéb hovatartozás:
Karakuraizer

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Yamasaki Shizuo

Post szín:
#FF7F00/#FFA500

• Profil megtekintése

Re:Shizuk vs Tacchin
« Válasz #1 Dátum: 2015. Márc. 04, 11:52:24 »
Unalom, unalom, unalomunalomunalom. Ezt mantrázva indulok el reggel, illetve inkább kora délben. Nihaochan megengedte, hogy egy kicsit tovább pihenhessek, mivel az elmúlt néhány hétben kicsit rosszul aludtam, és sokat foglalkoztam a kardszellememmel… vagyis inkább a hiányával. Sajnos azonban mindennek ára van, a hosszú pihenő miatt dupla annyit kell megcsinálnom a szolgálat alatt. Valahogy meg kéne úsznom, de hogyan? Már mindent bevetettem, betegség, halott rokon, Aoi házi feladatában való segítés… Gyomorrontás? Az még nem volt… de komolyan ki hinné el? Hamarabb adhatnám be, hogy megtértem és pap leszek…
Néhány méterrel a hadnagyi iroda előtt egy ismerős illatot érzékelek. Azonnal ráismerek az édességbolt kellemes zamatára. Biztosan Nihaochan akar meglepni vele. Rástartolok és uccu neki, mintha kilőttek volna. Majdnem átszakítom a tolóajtót, szerencsére még időben nyitom ki. Amint meglátom a csomagot, a dicsfény, mely körbeveszi, elvakít és semmi mást nem látok. Egy tigrisugrással kerülök elé majd, egy kézzel átlendülök az asztalon, hogy helyemre ülhessek, miközben szabad kezemmel már markolok is bele a kosárban lévő édességek közé. Fel sem nézek a kosárból, míg nem végzek. Mikor felpillantok, egy ismerős hang hallatán meglepetten nézek a másik személyre az irodában.
- He? Áh Tacchin, te itt? Mikor lopakodtál be? – Meghajol előttem. – Leejtettél valamit? – Kérdezem, miközben ráhasalok az asztalra és megnézem, hátha én látom mi lehetett az. A kuponok hallatán felcsillan a szemem és ismét beledugom orromat a kosárba. Találok is egy teljes és egy félig elrágott papírt.
- Juhééé, szeretnél velem jönni? Kaphatsz te is egy kicsit belőle? – Ajánlom fel kedvesen a lehetőséget, ha már fáradozott vele, hogy ezt idehozza. Lelkesen kiszedem és zsebre rakom a kuponokat. Boldog, mosolygós arcom egy pillanatra komolyra vált, ahogy felfogom a kérést.
- Ilyennel nem szabad viccelődni. - Majd ismét visszadugom a fejemet a kosárba. Láttam ott még néhány morzsát. Miután a kosár teljesen tiszta, kiemelem a fejemet és Tacchinra nézek, aki még mindig nem válaszolt a kérdésemre. Zavartan bámulunk egymásra pár pillanatig. Felvonom egyik szemöldököm, majd a másikat s kérdőn nézek felé, miért van még mindig itt?
- Tacchin, azt hiszem ez nem jó… - Már éppen készülném megismételni magam, ami nem szokott jól elsülni, mikor Nihaochan belép az ajtón. Rémülten pillantok fel, mintha csak a halálos ítéletemre várnék. A papírok a kezében rémisztően nagy mennyiségben vannak jelen. Minden lépéssel, mikor felém közeledik, egyre hátrébb húzódzkodom, először az asztalról talpra, onnan teszek egy lépést, majd leesek a székbe és még azzal is gurulok hátra egy kicsit. Rémülten rázom meg a fejemet, majd Tacchinre nézek, s egy pillanat alatt ugrok fel és kapom hónom alá. Az ablak felé fordulok és két lépésből a párkányon termek.
- Bocsi Nihaochan, de nekem most mennem kell életre-halálra vívni! – Hadarom el visszafordulva, majd egy szökkenéssel tűnök el a szeme elől, mielőtt még ellenkezhetne. – Huh, ez közel volt. – Mondom, miközben még mindig legjobb tudásom szerint spurizok az irodával ellenkező irányba. Alig sikerül odafigyelnem Tacchin szavaira, annyira rémült vagyok még a korábbi képtől, mely rémálmaimban még kísérteni fog az tuti. Csak annyit szűrök ki szavaiból, hogy a hegyre menjünk. Hát, ha már így a hónom alatt van és segített menekülni, akkor a minimum, hogy elviszem ahova menni akar nem?
Tíz perc kutyagolással érkezünk meg. Ledobom magam mellé, majd leülök a földre.
- Hát ez közel volt. Csoda, hogy még élek. Egyszer elvisz a szívbaj az irodában… érzem, ez lesz a halálom. – Megkönnyebbülök, majd a zsebemből egy nyálas sütit veszek elő és elkezdem megenni. Kell az utánpótlás. Miután elfogyasztom, felnézek. Tacchin még mindig itt van. A korábbihoz hasonlóan felvonom egymás után szemöldökeimet és kérdőn nézek rá.
- Mi az? Eredj a dolgodra nyugodtan ^^ - Kezemmel terelgető mozgást végzek, ahogy tovább kutatok a zsebemben.
(click to show/hide)

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Márc. 06, 01:32:44 »
A süteményt leszámítva észre se vette, hogy ott vagyok. Aztán teljesen komolytalanul vesz. Igyekszem maradni a formalitásoknál, hogy éreztessem igenis komoly vagyok. Hiába győzködöm, amíg meg nem jelenik Mei-san egy köteg papírral. Ekkor kibúvónak felkapott a hóna alá, aztán elhozott, még szerencsére, hogy oda, ahová menni terveztem vele… De mi az, hogy menjek a dolgomra?! Némán állok egy picit, aztán eltörik a mécses, és elég erősen felemelem a hangomat.
-Shizuka-san én komolyan beszélek, azt akarom, hogy teljes erejéből álljon ki ellenem! Mióta bekerültem az osztagba tisztelem, az árnyékába akartam érni. Szerettem volna majdnem olyan erős lenni, mint ön. Lehet nem vagyok olyan rég az osztagnál, de akkor sem szeretném, ha hülyére venne! Értse meg, már nem tudok tovább várni! KIFUTOK AZ IDŐBŐL!
A végén szinte már kiabálok, és erősen hadonászok a kezemmel. Nem bántam meg. Nehezen veszem a levegőt az idegességtől, tényleg pánikolok picit. Most itt áll előttem a lehetőség, hogy megtudjam, mennyit is sikerült elérnem az egyik célomból. Ha engedek ebből, talán sosem derül ki. Az erős tellegetésekről az egyenruhám kicsit meglazult, s egy masszív kötés lett látható a mellkasomon. Azonban már nem érdekel. Jelen pillanatban nem okoz kritikus problémát, ha halogatom a küzdelmet, lehet soha többé nem lesz lehetőségem rá. Amennyiben nem hajlandó komolyan venni, akkor a lélekerőmet is fenyegetően megemelem.
-Nézze Shizuka-san, sajnálom, de azt kell mondjam, hogy így vagy úgy, de itt most harc lesz. Nem engedhetem, hogy elveszítsem ezt a lehetőséget. Ha kell rákényszerítem, de jobb szeretném tisztességes küzdelemmel kezdeni, és nem hátba támadni. Utána annyit viszem sütizni, amennyit csak szeretné.
Felvettem az alap felállásomat, és a bal kezem a kardom markolatára helyeztem. Eszem ágában nem volt kihúzni, de már készültem, hogy a bankai-omat feloldhassam. Ezúttal nem érdekelnek a következmények, mindent bele fogok adni, ha itt maradok is. Amúgy sem biztos, hogy még akad bármi, ami megmenthetne, már minden lehetséges dolgot kipróbáltam, ami az eszembe jutott.

Karakterlap

Yamasaki Shizuka

Kaijin

Eltávozott karakterek

Shinigami

3. Osztag

*

Sanbantai Fukutaichou

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
39 400 / 45 000

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 21 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Nőegylet

Reiatsu szín:
Narancssárga

Egyéb hovatartozás:
Karakuraizer

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Yamasaki Shizuo

Post szín:
#FF7F00/#FFA500

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Márc. 29, 14:43:19 »
Döbbenten pillantok fel a fiúra, aki előttem áll. Tacchin ritkán emeli fel a hangját, hogy őszinte legyek talán most először tesz így jelenlétemben. Elkerekedett szemekkel nézek rá, s heves gesztikulálására. Miféle időről beszél? Ahogy dühödten hadonászik, akarva vagy akaratlan felfedi mellkasát, s egy hatalmas kötést rajta.
Kissé higgadtabban, de még mindig feldúlt arccal folytatja. Arckifejezésem az előbbi döbbentből egy komoly, komor rezzenéstelen állapotot vesz fel. Ilyennek ritkán látnak az osztagtársaim, ez az arckifejezés általában ellenfeleim jussa.
- Ha kell, rákényszerítesz? Türelmesen végigvárom, míg befejezi mondatát, majd kissé cinikusan ismétlem meg ezt a mondatot. – Ha nem ismernélek, azt hinném, hogy most fenyegetsz. – Nézek a kardon pihenő kéz felé. – Ez pedig nem lenne szerencsés. Nem tudom tudod-e, hogy ez előtt a 2. osztagnál szolgáltam, s többek között shinigamik likvidálásával is meg voltam bízva, így nem veszem fél vállról, ha egy shinigami a kardjára teszi a kezét ellenem. – Mélyen beosztottam szemébe nézek fürkésző tekintetemmel és megpróbálom kiismerni szándékait. Komolyan gondolja-e. Ennél a pontnál nem tartom valószínűleg, hogy egy ostoba játékot játszana velem.
- Had emlékeztesselek rá, hogy emellett a hadnagyod vagyok, s az ellenem való bármilyen megmozdulás Seireitei törvényeibe ütközik és a büntetés akár halál is lehet. Továbbá, ha arra kerül a sor, akkor megvédem magam, nem törődve azzal, ki az ellenfelem. – Kissé megigazítom öltözékem, kesztyűmet és mély levegőt veszek.
- Vedd le a kezed a fegyvertől! Ez egy parancs! – Emelem fel a hangomat, hogy nyomatékosítsam parancsomat. A vállamon viselem a hadnagyi jelképet, ez pedig kötelezettségekkel jár, még akkor is, ha ezeket szeretem elfelejteni.
- Ha előrántod a kardod, eltöröm a karod. – Ez nem parancs, nem fenyegetés, sokkal inkább a nyers tények közlése. Nem ismerem pontosan a küzdőstílusát, így nem is akarok neki esélyt adni hozzá, hogy megmutassa.
Ha Taki csak egy centire is kihúzza a kardját vagy hirtelen mozdulatot tesz, azonnal elé termek shunpom segítségével, jobb lábammal belépek az alapállásának terébe, s bal tenyeremmel a markolatra csapok, hogy a kardot visszanyomja a hüvelyébe és megakadályozzam a használatát. A váratlan ellentétes mozdulat legalább néhány pillanatig meg kell, hogy állítsa akármilyen szándékában, ez pedig éppen elég nekem. Ugyanis bal kezemmel egy időben jobb kezem sem tétlen, míg balom egy lefele irányzó mozdulatot tesz, addig jobb kezem éppen ellentétesen fölfele mozdul, kézfejemet lefele fordítom, s csuklóm felső részével nagy erejű ütés mérek Taki állára. Ahogy hátracsuklik a feje, a levegőben levő kezemet megállítom és ellentétesen, most lefelé indítom, hogy Taki orrnyergét találjam el. Ha eltalálom ezzel a lendülettel, az orra akár szilánkosra is törhet.
Míg mielőtt összeszedhetné magát meglepetéséből, bal kezemet ökölbe szorítva, egyenesen szegycsontjára mérek egy erőteljes ütést, ezzel levéve kezemet a kardról. Úgy számolom, ettől a földre kell zuhannia, de ha néhány lépés megtételével vissza tudja nyerni egyensúlyát, akkor mellkasára egy teljes talpas rúgást is intézek. Ha elveszti az egyensúlyát és a földre kerül, elhátrálok néhány lépést.
- Ne kellj fel. Mondom érzelemmentes hangon. Ha felkel kénytelen leszek folytatni, s fáj belegondolnom, hogy ha nem hátrál meg, akkor valamelyikünknek komoly baja lesz.
(click to show/hide)

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Márc. 31, 20:43:22 »
Amikor a kötés feltûnt kicsit elhúztam gondolatban a számat, de már nem számít. Nem szólt közbe, és úgy tûnt végre tényleg komolyan veszi a dolgot. Nem tudom, hogy valaha láttam-e ilyennek, de õszintén szólva magamon is meglepõdtem. A visszakérdezés kicsit ütött, nem épp ezt akartam mondani, vagy nem így. Valóban fenyegetésnek minõsül, még ha nem is annak szántam.A kérdésére nem válaszoltam. Most nem volt fontos, hogy tudom-e vagy nem, amúgy is csak közlés lehetett inkább. A tekintetét álltam, nem mozdultam. Nem ellenséget akartam csinálni a hadnagyomból, de egy szemernyi kétségem sem volt afelõl, hogy most meg akarok, meg kell küzdenem vele. A következmények még kellemetlenebbül érintenek, de azt hiszem ez várható lett volna, ha belengondolok, hogy mit is mûvelek, valamint nagyon is úgy tûnik, hogy õ is komolyan veszi a harc lehetõségét, és már fel is készül rá. Még mindig nem mozdulok, nem támadna meg figyelmeztetés nélkül, még nem. Komoly arcból mérgesre váltok, amikor kiadja a parancsot.
-Nem, mintha sokkal másabbak lennének az esélyeim, ha most meghátrálok, csak a maradék akaratomat emésztené fel.
Nem volt szükség a további fenyítésre, ugyanis elemelem a kezem a kardom markolatáról, de állásomon nem változtatok, és az arcom is türelmetlenséget, dühöt tükröz. Támadni nincs értelme, most még nincs. Nem ellenségként, élet halál harcot akarok vívni, hanem egy komoly küzdelemben összemérni az erõmet vele. Tudni akarom, muszáj tudnom, hogy mennyit értem el eddigi életem során. Amíg átfutottam az élni akarásom néhány részletét, amíg megacéloztam az akaratomat, hogy igen is talpon maradok, ellenállok ennek, akármi is legyen a Shizuka-san testét fürkésztem mozdulatok után. Minden apró jel kelleni fog, ha megindul ellenem. Shunpómban bizonytalan vagyok, összecsapott munkát végeztem az utóbbi idõben fejlesztésével. Õszintén szólva kevesek ellen nem érezném magam hátrányban vele. Ami azonban a közvetlen közelharcot illeti, az utóbbi idõben nem találkoztam olyannal, aki reakcióidõben le tudott volna nyomni. Az apró gyors mozdulatok, akrobatikus elemek az én területem. Egy átlagos ütésemet egy erõsebb akadémiai tanuló is eléri, azonban, ha technikákhoz és lendületbõl származó húzásokat nézzük, azzal kiegyenlítem a számlát. Egy ártalmatlan kidout idézek meg, mely külvilág felé úgy érzõdhet, mintha elsimítanám a lélekerõhullámaimat. Reisei. A technika, amivel akaratom alá vonva a tomboló erõmet egyetlen mederbe terelem, és stabilizálom. Ugyan ez a szó számomra kezdi értelmét veszteni, hisz sejtelmem sincs, meddig vagyok ura a lelkemnek. Ezúttal én kezdeményezem a farkasszem nézést.
-Nézze Shizuka-san. Én nem ellenségnek akarom magát, de össze kell mérnem az erõmet a magáéval, méghozzá úgy, hogy nem fogja vissza magát. Nincs hátsó szándékom, de azt hiszem ez az egyetlen érv amellett, hogy ne menjek a bármi áron útján. Tisztelem magát, és ez az, amiért maga kell, hogy legyen az, aki most megküzd velem. Most nem mondhatok többet, de... Ha megteszi, ha megküzd velem, akkor utána mindent elmondok.
Szemem nem veszem le róla, de amennyire lehet meghajlok. Úgy tûnik még sem leszek képes rá, hogy tényleg kényszer harcot vívjak ki, azt talán akkor sem bocsájtanám meg magamnak, ha tényleg közel a vég, és már nincs más. Ezt nem akarom hangoztatni, mert akkor biztos talál kibúvót.

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2016. Aug. 02, 11:51:36 »
A küzdőteret LEZÁROM! Kaminari Rosui Taka jutalma 500 ryou, Yamasaki Shizuka ezúttal üres kézzel távozik, lévén az ő körében fagyott be a játék!