Szerző Téma: Bújócska  (Megtekintve 4330 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 10 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Bújócska
« Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:41:02 »
Suzumécska ma nagy napocska elé nézett, mert Iijima bácsi vigyázz rá! A mama ma dolgozgat és a tesócskáim is nagyocskák és halálistenecskék és az sok-sok feladatocskával jár, ezért ma más felnőttecskék vigyáznak Suzuméra. Pedig én elég nagyocska vagyok, hogy egyedül legyigéljek otthon! De a mama nem szerette volna, ha egyedül lennék ottohonocska. Pedig tudom, hogy nem szabad beengedni senkit sem a házacskába, aki nem úgy kopogtat, mint a mama a mesécskében! *.*
Iijima bácsi mondjuk viccecske volt, nagyon sok mindenecskét tudigált, megmutatta Suzuménak, hogyan kell fogni a kardocskákat, bár nekem a zanpakutocskám nem kardocska, de az iskolácskában ezt tudni kell.
Iijima bácsi máma viszont megígérgette Suzuménak, hogy bújócskázik vele! *_* Régen játszogattam ilyet, szóval már nagyon vártam, ezért amikor Iijima-bácsi váratlanul számolgatni kezdett, akkor azt hittem, hogy kezdődik a játszi, szóval siettem is, hogy elbújócskáljak előle.
Sajnos olyan nehezecskék itt az ajtócskákat elhúzni, ezért alig tudigáltam bemenni az egyik szobácskába. A szobácska olyan szép volt! Még sosem láttam ilyet! Olyan volt, mint a mi szobácskánk, csak sokkal-mokkal szebbecske. Volt benne ágyikó, tükröcske, szekrényecske... én is szeretnék ilyen szép szobácskát!
Mivel nagyon szép volt a tükröcske, kíváncsian másztam fel elé, hogy megnézegessem benne magacskámat, és a tükröcske előtt tele volt sok-sok érdekes dolgocskával az asztalocska. Csodálkozva nyúltam bele a nagy pamacsba és emeltem fel és nézegettem. Aztán voltak szép ékszerecskék, amilyen a mamának is van, de ezek szebbecskék voltak.
- De szép, most már Suzume is nagylányocska! – tartottgattam magacskámhoz az egyik nyakláncocskát vidáman.

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 16 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

Re:Bújócska
« Válasz #1 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:43:10 »
Még délután sincs, s máris úgy érzem, teljesen kimerültem. Az éjszakát szolgálatban töltöttem, ám hazatérve sem volt alkalmam a pihenésre, hisz szinte azonnal üzentek, hogy beszéljek egyetlen kisöcsém fejével. Néha úgy érzem, fölösleges, hisz végül úgyis a saját feje után megy. Ilyenkor azon kapom magam, hogy visszasírom a rég elveszett időket, amikor még hallgatott rám, és minden tekintetben nővéreként kezel. S közben tudom: én rontottam el, hisz a kellő időben önző módon csak magammal törődtem. A múlt hibáinak árát pedig jelenemben kell megfizetnem. Sóhajtva tolom félre szobám ajtaját, hogy végre megpihenhessek, és végiggondolhassam a szükségeseket. A nem várt vendég láttán azonban azon nyomban felébredek, s elhamarkodott cselekvés előtt igyekszem átpörgetni elmém folyamán a helyzetet. Nem hiszem, hogy rossz szándékú behatoló lenne. Sőt, a kis teremtést egész kedvesnek találom, ahogy a holmijaimmal játszik, bár mi tagadás, legelső gondolatom az volt, eltévedtem tulajdon otthonomban. Közelebb lépek, és rámosolygok a pöttöm tüneményre.
- Szia! Eltévedtél? - megvárom, míg rám figyel, csak azután hajolok le mellé a tükörhöz. - Hm, ez egy picit nagy lesz rád... Keressünk valamit, ami jobban mutat? ^^ - Nem akarom én megijeszteni a pici lányt, és ahogy így jobban belegondolok, valami ilyesmi helyzetben találhatta magát nővérem is, mikor én megszülettem. Azt hiszem, jó tapasztalatszerzés lesz. Meg aztán, megvan még pár kisebb holmim régről.

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:43:47 »
Lelkesecskén nézelődtem a többi holmicska között. Voltak ecsetek is, meg festékecskék. Lehet, hogy festőcske, akié az asztalocska? Kíváncsian mártottam az ecsetecskét a fekete festékecskébe. Láttam sok-sok magas bácsit a folyosócskán álldogálni, akik sosem köszöngetnek visszácska, nagyon gonoszacskák, az nem szép dolgocska, és a gonoszacskáknak mind-mind van bajszocskájuk! Lehet rajzolgatni kéne rájuk bajszocskát, és akkor úgy fognak kínézecskélni, ahogy a gonoszacskáknak kell! Megijedezve kapom magam mögé a dolgocskákat, amiket a kezecskémben tartottam és kezdtem jobbra-balra dőlöcskélni.
- Szia – köszöntem zavartocskán a szép néninek. A mama mindig mondigálta nekem, hogy nem szabad szóba álldogálni idegenecskékkel. Én mondjuk tudigálom, hogy mit kell csinálni, hogyha bántigálni akarocskálnak. De a szép néni nem nézett ki rosszacskának, olyan volt, mint egy hercegnőcske, de az olyan igazicska, ami a mesécskékben is van!
- Szabadocska? *.* Suzume nagyon szeretne! Netán ez itt mindenecske a nénié? – böktem izgatottan az asztalkára, közbenecske az ecsetet is előhalászocskálva magamocska mögülecske és visszatettem a helyecskéjére. - Mire jó a festékecske? *.* Lehet velük a gonoszacska bácsicskákra rajzolni bajuszocskát? – kérdezecskélem vidáman. - Jajj, Suzume nagyon butusocska! Suzumécskét, Rosui Suzuménak hívják, és az Akadémiácskára jár iskolácskába. Suzume halálistenecske lesz és a második osztagocska tagja lesz! – mutogattam a kettes számocskát a kezecskémmel. Bár én akár ezrecskéig is el tudok számolgatni, sőt tovább is, főleg, ha esticske bárányocskákról van szó! *.* Nagy kislány módjára bemutatkoztam, szóval most a nénikén volt a sorocska.
- A néni hercegnő teszik lenni? – hajoltam arcocskájához, hogy megnézzem közelebbecskéről, de a szeme is hercegnőcskés, szóval biztosan azocska!

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:48:45 »
Szórakozottan figyelem a pici leányzót, egészen a második kérdéséig. A néni megszólításon egy picit megütközöm, bár kiképzésemnek hála ebből semmi nem ül ki az arcomra. Majd rá kell kérdeznem életem valamelyik értelménél, tényleg annyira öregnek látszom-e. T-T Mindenesetre mosolyogva bólintok a kislány kérdéseire.
- Szabad. Ebben a szobában minden az enyém, és én most megengedem ^^ - bár hozzátenném, azt azért biztosra veszem, hogy én sosem néniztem Onee-sant. Az furcsa lett volna. A csöppség festékre vonatkozó kérdésére halkan kuncogok egy keveset. - Nos, éppenséggel arra is lehet használni, ugyan én erre még nem gondoltam. Bár ez inkább női holmi. A nagylányok arra használják, hogy szépen kiemeljék vele a szemecskéjüket. Ha szeretnéd, majd megmutatom - magyarázok tovább, a Ryouichi mellett elsajátított angyali türelemmel. Mire nem jó, ha a shinigaminak van egy kistestvére, akit nem csak nyúzni lehet. *.* A kislány bemutatkozására előveszem igazi nagytestvéres attitűdömet, és ambíciójára sugárzó arccal csodálkozom rá, jó látványosan. - Nahát! Valóban? Ha elvégzed az Akadémiát és a második osztaghoz kerülsz, megígéred, hogy megkeresel majd? A nevem Shihouin Nadeshiko, de ha azt mondod, Nadeshikot keresed, biztosan segítenek majd, Suzume-chan - szinte gyermekien túljátszott lelkesedéssel teszem fel kérdésem. Mit lehetne tenni, hisz valahogy ösztönözni kell a fiatal generációt. Emlékszem, kislányként én is mindig arról álmodoztam, hogy Onee-san osztagában szolgálhatok. Sajnos mire én odakerültem, nővérem már nem lehetett jelen, ami számomra csalódást jelentett, noha ez nem olyasmi, amivel egy fiatal, ábrándos lelket traktálnék. Neki is meglesz a maga útja, a maga hibáival. Nem szeretném, hogy az enyémekből tanuljon, épp elég lesz neki a sajátja.
- Nos... igen, végülis fogalmazhatunk így is... - nem vagyok biztos benne, hogy értené, ha elkezdenék mindenféle nemesi házakról beszélni neki. Talán nem is érdekelné. Engem is csak azért foglalkoztattak ezek a dolgok annak idején, mert beleszülettem. Úgymond nem kerülhettem ki, muszáj volt belelátnom a dolgokba. Suzume-channak még nem kell látnia az árnyékokat. - Hm, mondd csak, szeretnél hercegnő lenni? *.* -teszem fel következő kérdésem, vidáman csillogó szemekkel. Ha már valami különös véletlen folytán ebbe a gyermekbe botlottam, úgy fogok cselekedni, hogy mindenképpen jó napja legyen.

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:50:00 »
A hercegnőcske nénicske nagyon kedvesecske, egészen biztosocska voltam benne, hogy nem szeretne engemecske bántigálni, szóval nyugodtan szóbállhatcskálhatok vele.
- De jócska *.* - mondigáltam. Lelkesecskén nézegettem a sok-sok holmicskát, volt olyanocska is közöttük, ami a mamicskának is van, de a legtöbbet még egyszer sem látigáltam. - Suzume el se hiszigéli, a hercegnőcske egy igazi nagy hercegnőcske! – pukedlizecskélek, ami nem olyanocska, mint a puszedlicske, mert a pukedlicske nem ehetőcske, de a hercegnőcskéket így kell köszöntgélni, a mesécskékben is mindigecske, így csinálgatnak. - Suzume biztoscska-biztosocska, hogy meg fogja keresgélni Nadeshiko-nee-samát!! *o* – tettem szívecskére kezecskémet. - Suzume megígérgeti! – Nagyon boldogságocskás voltam, hogy egy valóban hercegnőcskét ismerhecskéltem meg, ahogy azt sejtigéltem, hogy hercegnőcske. De, hogy a legnagyobbacska példaképecském Shihouinocska kapitányocska rokonocskáját ismerecskéltem most meg, annyira nagyon örömteljesecskés voltam. Ha ezt elmesélecskélem tesócskámnak és a mámácskának, nem fogják elhiszigélni! *.*
- Suzuménak szabadocska? *o* Suzume nagyon szeretne hercegnőcske lenni! Suzume, ha majd olyan szép és nagy lesz, mint Nadeshiko-nee-sama és Hahaue, akkor megkéri a kezecskéjét egy szőke hercegecske! Ahogy a mamának is volt egyszerecske, tudod az én papácskám is hercegecske volt, csak a papa nagyon fontosacska feladatocskát kapigált, ezért most oda föntöcske vigyázgat ránk – mesélecskélem lelkesen. - És Suzume fogja megmenteni az átkocska alól a hercegecskét. Nadeshiko-nee-samának van hercegecskéje? *.* – kíváncsiskodom.
- Mit fogunk csinálgatni hercegnőcskeként? Rajzolgathatunk bajuszocskát a morcocska bácsikra odakint, hogy nevetgélőcskék legyenek? *.* – tartom a kezecskémbe az ecsetecskét, amivel lehet festegetni majd bajszocskákat.

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:52:17 »
Boldogsággal tölt el, hogy a kislány arcára ennyire sugárzó öröm ül ki. Nem találok szavakat, hogy kifejezzem. Vajon Nee-sannak is ilyen volt velünk annak idején? Köztem és Ryouichi között sosem volt ennyire feltűnő a korkülönbség, hisz az a 10 év talán már a kezdetekkor sem látszott meg igazán, az én testem fejlődését figyelembe véve. Elégedett mosollyal simogatom meg a leányzó kobakját, amint ígéretet tesz egy későbbi találkozásra. Biztos vagyok benne, hogy meg fogja tartani, ha tényleg eljut odáig. Kíváncsian várom, mikor jön majd el az a nap.
- Szabad. *-* Majd keresünk neked egy szép kimonot a kislánykori holmijaim között, és a hajacskádat is megcsinálhatjuk, igazi hercegnőcskésre *-* - válaszolok lelkesen, s már tudom is, melyik hajdíszemet fogom neki ajándékozni. Lelkes meséjére a hercegekről csak mosolygok, bár mélyen belül azért elszomorít, hogy édesapját máris elvesztette. Ugyan a mi szüleink sincsenek már itt, hogy vigyázzanak ránk, de egy ilyen fiatal léleknek ez nagyobb tragédia. Legalábbis az kellene, hogy legyen. A dalia megmentésére halkan kuncogok, azonban következő kérdése meglep, noha mosolyomat sikerül megőriznem. Az utóbbi időben miért jön mindenki azzal, van-e "hercegem"? T-T - Hát... nincs. Az én szőke daliám a fehér lóval elmaradt eddig ^^" - ebbe a témába azt hiszem, jobban nem szeretnék belemenni. Ráadásul még a kifejezések is ellenem vannak. Miért kell az ábrándképek hercegeinek éppen szőkének lenniük? :| Ez nem igazságos. T-T 
- Hm, lássuk... Mit is csinálhatunk? Ja igen, először is, hercegnős külsőt varázsolunk magunkra. Aztán, ha már úgyis igazi tekintélyek vagyunk, rajzolhatunk bajszocskákat a fekete ruhásokra, elvégre ők azért vannak, hogy vigyázzanak ránk, úgyhogy egy szavuk se lehet. Végezetül pedig olvashatunk valamit. Mit szólsz, Suzume-chan, jó lenne így? *.*

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:55:06 »
- Jajj, de jócska! Suzume hercegnőcske lehet, egy igazi-migazi hercegnőcske kisasszonyocskával! *.* – emelgélem magasocskába kezecskéimet boldogságosan.
- Elmardgált? – lepődgélek meg. - Egy ilyen szép hercegnőcskének nem volt még hercegecskéje, az nem lehetecske! Nadeshiko-nee-sama nagyon szépecske tetszigél lenni! Biztosan pusziszkozott már és kapott ölelgetősdit is! – mondigálom, mert nem lehet, hogy nemecske.
- Suzume nagyon szereti a ruhácskákat! Suzume egyszer kapott Hahauétól egy hattyúcskásat, mert Suzuménak azaz egyik kedvenc állatocskája! – meséligélem el a hercegnőcskének. - De Suzume szeretgéli a bárányocskákat és a nyuszicskákat is. Húsvétocskakor kaptunk nyuszikát, vagyis Hahaue, de mi is játszhatunk vele a tesócskáimmal *_* – mondigálom. - Te is szeretgéled az állatocskákat, Nadeshiko-nee-sama? – kíváncsiskodom.
A tervecskék, amiket hercegnőcskeként csinálhatunk azok nagyon izgalmacskák, sokkal-mokkal jobbacska, mint a bújócska, nagyon tetszigélnek! *.*
- Varázsolgatunk? Mint a tündérecskék a mesécskékben? *w*
– nézek lelkesecskén a hercegnőcskére. - Suzume nagyon szeretgél olvasgatni! Suzuménak tetszik az ötletecske, Suzume választgathat Nadeshiko-nee-samának szép ruhácskát? – kérdezgélem. - Suzume szokott otthon is segítgélni Aneuénak és Hahauénak a ruhácska választgatásocskában! – száligálok le a székecskéről és fogom meg hercegnőcske kezecskéjét és nézecskélek fel rá, hogy vajon szabadocska lesz majdocska ez vagy nemecske.

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:56:40 »
- Azt nem mondtam, hogy pusziszkodás és ölelgetősdi nem volt, csak hogy az a bizonyos szőke herceg egyelőre várat magára, de mindez hétpecsétes titok, rendben, Suzume-chan? ^^" - magyarázom el gyorsan a kislánynak, legalábbis az ő szintjén. Zavart mosolyom elárulja, hogy nem véletlen akarom mindezt titokban tartani, elvégre, amiről itthon nem tudnak, az senkinek sem fáj. Jobb ezt a témát nem firtatni. És ki kellene iktatnom legalább a saját nyelvezetemből a "szőke herceg" kifejezést. Nincs szőke. Ezentúl fekete Adonisz lesz. :|
- Igen, szeretem, de nekünk itthon csak tigriseink vannak. *-* Pontosabban az öcsikém tigrisei, de rám azt hiszem, jobban hallgatnak ^^ - ennek oka talán abban a határozott fellépésben gyökerezik, amit kedvenc kistestvérem nevelése során kellett elsajátítanom. Mindenesetre szeretem a cicusokat, és úgy néz ki, ők is szeretnek engem, tehát kisállatok terén minden rendben idehaza. *-*
- Majdnem, Suzume-chan. *.* Először is, átöltözünk szép ruhácskába, aztán megcsináljuk a hajunkat, mint a hercegkisasszonyoknak - válaszolok a varázsolós kérdésre, mert mégiscsak fura lenne démonmágiával próbálkozni. :/ Azt hiszem, nem a megfelelő kifejezést használtam korábban. Ezzel együtt mosolyom megmarad, és megfogom a pici lány kezecskéjét, hogy a szekrényhez vezessem. - Hát persze. De akkor neked én választok, áll az alku? *-*

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:57:13 »
- Óh, Suzume persze, hogy értegetcskéli – azt hiszemecske... Igazából nem értemecske, hogy lehet nem szőke hercegecske és, hogy lehet mindenecske másocska, majd megkérdezecskélem erről a mamát. - Titkocska? Rendicsek – mosolyogva tartigálom felé a kisujjacskámat, mert a mamával mindig így kötünk titkocskákat, amiket csak mi tudocskálunk *.*
- Tigrisecskék?
– nézek a hercegnőcskére csodálkozva. - Suzume úgy tudigálta, hogy a tigrisecskék veszélyesecskék, de nagyon szépecskék, még sosem látigáltam tigrisecskék közelecskéről, csak mesécskékben – mondigálom. - De Suzume már volt simogatni bárányocskákat, a Kepapi vitte el egyszerecse – mesélgélem. - A tigrisecskéket meg szabad simogatni, amicske nektecskék vannnak, vagyis a tesócskádnak, Nadeshiko-nee-sama? – kérdezgélem. - Jajj, amúgyacska Suzuménak is van tesócskája, négyecske is! *w* Suzume a legkisebbecske – mutattgatom a számocskát a kezecskémen, hogy négyecske. - Nadeshiko-nee-samának is sok tesócskája van?
Nagyonacska boldogságos voltam, hogy választgathatok hercegnőcskének ruhácskát. Ez olyan izgalmasocska! Ha ezt elmesélecskélem a mamának és a tesóknak, el se fogják hiszigélni! *.*
- Okéska! *_*
– mentem hercegnőcskével a szekrényecskéhez, amit kinyitottgattam előtte, mert a szekrényecskéket könnyebb kinyitogatni, mint az ajtócskákat. Az ajtócskák sokszor záracskázva vannak, mert nem szeretgélik, ha bemennigélnek rajtacska, ami furcsika, mert azért vannak az ajtócskák, hogy bemmenigéljenek rajtácska. - Nézd, nézd, Nadesiko-nee-sama, sikerült Suzuménak kinyitogatni az ajtócskát! – mutattgatom nekicskéje. Bár picicskét nehéz volt félrehúzni az ajtócskát, de sikerülgetett *-* - Suzume hamarosacska olyan erősecske lesz, mint a második osztagocskás tisztecskék – mondigálom, és elképzelgetem, hogy én is második osztagos tisztecske vagyok, annyira várocskálom, hogy az legyek! Miután nyitva volt a szekrényecske elkezdtem nézelődni a sok-sok szép ruhácska között. Olyan elképesztőcske volt, igazi hercegnőcske ruhácskák, nagyon-nagyon szépecskék voltak. Illegettem-billegetem a fejecskémet, ahogy próbálgattam eldöntigélni melyik is legyenecske, majd egy nagyonacska jó ötletecske jutott eszecskémbe.
- Nadeshiko-nee-sama – csimpaszkodtam a kezére. - Öltözzgélünk összecske! Suzume nagyonacska szeretne hasonlítani Nadeshiko-nee-samára! *.*

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Ápr. 19, 20:59:37 »
- Majd a bajszocska rajzolgatás után meglátogathatjuk a cicusokat. Biztosan nagyon örülnének nekünk, és persze a simizésnek is. *-* - válaszolok lelkesen Suzume-channak, miután kisujjam övébe kulcsolásával megpecsételtem az alkunkat. Így nem kell féltenem senkit, akinek esetleg köze lehet hozzám. - Két testvérem van, Ryouichinek vannak tigrisei. Sajnos Yoruichi-nee nem él velünk, bizonyos okokból ^^" - a történet ugyebár szinte közismert, nem is igazán akarok belemenni. Szeretem a nővérem és nagyon hiányzik. De Ryouichi legtöbbször teljesen leköti azt az időmet, amit nővérünk hiányolásával tölthetnék.
- Nagyon ügyes vagy, Suzume-chan! *.* Na akkor keresgéljünk! - adom ki a vezényszót. Ritkán túrom fel a szekrényem, és általában nem is szeretem, ha rendetlenség honol benne, de mindez most mellékes a szórakozás mellett. Majd ha kialudtam magam, rendet rakok. Az szerintem holnap lesz. - Rendben van. Akkor viszont kikeresem az összeillőket és majd te választasz *-* - lépek oda a szekrény elé. Sajnos az eltérő minták miatt ez igen-igen nehéz feladatnak ígérkezik, de végül sikerül találnom három olyan párosítást is, amik összeillenek, és szerintem igazán csinosak. Mindegyiket kirakom egymás mellé, majd ránézek a kislányra és szélesen elmosolyodom. - Akkor hát, melyik legyen?

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Ápr. 19, 21:00:40 »
Tigrisecskéket is fogunk simogatgatni! *.* Jajj, de várogálom már! Nagyon boldogságos voltam, bár nagyon szomorúcska, hogy a hercegnőcske nem lehet mindegyik tesócskájával. Nem tudigálom, hogy az milyenecske lehet, de biztosocska rosszacska, én se örülnék nekicskéje, ha valamelyik tesócskám nem lehetgélne mellettecském, mert én mindannyiójukat szertgélem.
- Nadeshiko-nee-sama ne legyen szomorúcska – ölelgetem át, mert attól mindenkinek sokkal jobbacska kedvecskélye szokott lennigélni. - Shihouin Yoruichi moto-taichou-sama nagyon bátracska volt szerintecském, a könyvecskéinkben sokat dicsérgetik – mesélecskélem. - Miattácska szeretne Suzume második osztagocskás lenni *.* – árulom el Nadeshiko-nee-samának. - De ez titkocska – mosolygok rá, miután nagyonacska halkanocska elmondtam nekicske.-- Rendbenecske! *.* – izgatottan pattogok párat, majd kíváncsian nézegettem a ruhácskákat, amiket a hercegnőcske előhoz a szekrényecskéből. Nem sokacska, amikből választgatni lehetséges, de mindegyik annyira szépecske. Viszont nem elég, hogy szépecskék, mert amikor ruhácskát választgatunk akkor sok mindenecskére oda kell figyelgetni, és én tudigálom őket, mert megtanítgattak reácskája.
A feladatocska nem egyszerűcske, mert a hercegnőcskének sötétecske a hajacskája, nekemecske meg világosocska, de a feketecske színecske halálistenecskés, de nem hercegnőcskés, a fehérecske pedig mennyasszonyocskás, szóvalacska ez lesz a legjobbacska választgatás szerintemecske. De azért előtte oda tartigáltam a ruhácska ujjacskáját a hercegnőcskéhez, hogy ráképzelegjem, de úgy is jónak tűnigélt. *.*
- Ez legyenecske. Suzume szerint ez a leghercegnőcskésebb és a legszebbecske!
– mutatok a ruhácskára, és ha Nadeshiko-nee-samának is tetszigél, akkor felé fordugálok. - Akkorocska mostocska felhuzigáljuk őket? *w* – már annyira várigáltam, teljesecskén izgatottacska voltam, mint amikor hattyúcskákat mentünk simogatni a mamácskával. - Először a hercegnőcske huzigálja fel!! *.* – kezdtem betologatni az öltözködős falacska mögécskéje Nadesihiko-nee-samát, és utána vittem a ruhácskát is, hogy ne legyen belőle problémácska. Annyira kíváncsicska voltam már, hogyan fog kinézegetni a hercegnőcskén a szép ruhácska! *_*

(A kimonó)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Ápr. 19, 21:02:27 »
Suzume-chan ölelése meglep, akárcsak szavai, de azonnal viszonzom kedves gesztusát. Aranyos gyermek, s bár én már kinőttem ama korból, hogy emiatt szomorkodjak, mi több, már egy évszázada együtt élek a tényekkel, azért jól esik eme csöppség kedveskedése.*
- Megértelek, hisz annak idején jómagam is miatta szerettem volna a nibantai tagja lenni. Sajnos sosem volt lehetőségem az ő kapitánysága alatt szolgálni, mivel még akadémista voltam, mikor az a bizonyos incidens történt, de így is rengeteget tanultam tőle ^^ - mosolygok a kislányra, és kedvesen megsimogatom a buksiját is. Ezek számomra olyan dolgok, amiket nem feltétlenül akarok titokban tartani, ám úgy vettem észre, ez a gyermek igencsak kötelességtudó, és komolyan veszi az adott szó jelentőségét. A magam részéről látok rá lehetőséget, hogy a nem túl távoli jövőben osztagom tagjai között találkozzam vele.
- Igen, úgy terveztem, hogy most felvesszük. *.* De biztosan én kezdjem? Nem akarod inkább te, Suzume-chan? - villantom rá kérdő pillantásom, mikor engem küldene a paraván mögé, kezében a nekem kiválasztott kimonoval. Szeretem azt a darabot, bár elég ritkán öltöm magamra. - Köszönöm a segítséget, akkor hát igyekszem ^^ - lépek az öltözködésre elkerített részére szobámnak, és a paraván takarásában lecserélem szolgálati öltözetem a Suzume-chan által választott kimonora. Aztán kilépek a takarásból és túljátszott, kérdő tekintettel nézek a kislányra. - Szerinted? Jól áll? - miután körbe fordulok, hogy megszemlélhesse választása eredményét, odalépek az ennek párjául választott darabhoz. - Most te jössz, Suzume-chan. Szeretnéd, hogy segítsek? ^^

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Ápr. 19, 21:03:33 »
Nagyonacska meglepődök, hogy a hercegnőcske is Shihouin Yoruichi moto-taichou miattacska szeretett volna második osztagocskás lenni. Eltátom a szácskámat, még ha illetlenecske is.*
- Suzume hasonlít a hercegnőcskére!! *.* – mondigálom boldogságosan. Ez hihetetlenecske, a hercegnőcskét ugyan azt ösztönözgélte, ami engemecske mostocska, és sajnicska-bajnicska, egyikünknek sem kapitányocskája Shihuoin Yoruichi moto-taichoucska.
- Suzume picit irigyecske rád, Nadeshiko-nee-sama. Suzume is szívecseskén tanulgatott volna tőlecske – mondigálom felfújt pocok arcocskával. De nem gondigálom komolyacskán, annyirácska. Szóvalacska nyomban el is mosolyodok, mert a mama is mindig mosolyog, ha bánkódik valamin, és ha valaki mosolyog, akkor más is mosolyog, a mosolygás a legjobb gyógyszerecske és fegyverecske mindenecskére!
- Igen, biztosocska! A hercegnőcskék az elsőcskék, a mesécskékben is így vagyonocska – mondigálom okosságosan. - Suzume tud várigálni :3 – vigyorgok a hercegnőcskére.
Mikor Nadeshiko-nee-sama végzett az öltözködésecskével és magára öltögette a szép ruhácskát és megmutatgatta nekemecske, teljesen lenyűgöződtem.
- Wooaw, gyönyörűcske vagy, Nadeshiko-nee-sama! – mondigálom elámulgatva, közbenecske körbejárom, hogy még egyszer láthassam minden oldalacskáról.
- Suzume eldöntigélte – állocskálok meg előttecske. - Suzume olyan szépecske lesz, mint Nadeshiko-nee-sama! – *nézek fel a hercegnőcskére.
- Suzume nagylányocska, egyedül is fel tud öltözgélni – pirulgatok el, majd átveszem a ruhácskát és bemegyek a falacska mögé öltözgélni. A ruhácskám levevése még sikerülgetett, de a másik felhúzása nem volt könnyűcske. >///< Olyan bonyolultacska volt, megpróbáltam dalolászni hozzá a mama öltözködős énekecskéjét, de úgy se megyegélt.
- Nadeshiko-nee-sama T///T – szóligálok ki kétségbeesettecskén. - Suzuménak mégse megyigél… – nagyonacska nem. Suzume biztosan rossz irányocskába húzta az ujjacskát és ezért álldigál ferdikécskén, és lehet, hogy ennek kéne felül lennigélnie. Mikor a hercegnőcske bejött a falacska mögé, szomorúcskán néztem fel rá, mégse vagyok elég nagyocska még ehhezecske.

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Karakterlap

Shihouin Nadeshiko

Eltávozott karakterek

2. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
19 200 / 30 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Onmitsukidou

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Kapcsolatban

Kivel áll kapcsolatban?:
Fon Seiran

Post szín:
#0087BD

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Ápr. 19, 21:04:57 »
- Hát, majd valamikor megtaníthatlak arra, amit ő mutatott nekem, ha én is megfelelek ^^ - mosolygom a kislányra, mikor féltékenységét említi. Nem ő tehet arról, hogy nővérem most nem lehet jelen a kiskorúak pályáját egyengetni. Az átöltözés utáni bókra igazán meghatódom. Rég nem hallottam már ennyire kedves és szívből jövő bókot. - Biztos vagyok benne, hogy legalább ennyire szép leszel, Suzume-chan - a meghatottság hangomra is kisugárzik, majd megértő mosollyal hagyom, hogy egyedül próbálkozzon. Én egy kicsit idősebb voltam, mikor azt a darabot hordtam, nem lepne meg, ha nehezen boldogulna csak vele. Amint meghallom a hangját, odalépek, és letérdelek elé, hogy megfelelően eligazgathassan öltözetének minden pontját. Jól sejtettem, a hosszán egy kicsit igazítanom kell.
- Semmi baj, Suzume-chan, nagyon szépen megoldottad ^^ - dicsérem meg kedvesen, majd amikor elkészülünk, kézen fogom, és kivezetem, hogy láthassa magát a tükörben. - Pontosan olyan vagy, mint egy igazi hercegnő *-* - dicsérem meg pöttöm vendégemet, majd odasétálok a kisasztalomhoz, hogy lebontsam a munkába viselt kontyom, miközben ő kigyönyörködi magát. Mire végzek, hosszú éjkék hajzuhatagom lágyan omlik kimonom hátára, s az összes ezüst díszítőelem a kisasztalon hever. Így pillantok pöttömnyi felvigyázottam felé. - Szeretnél nekem segíteni frizurát választani? *-*

Karakterlap

Rosui-Genki Suzume

Eltávozott karakterek

7. Osztag

*

Lélekenergia:

60% Complete
10 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Világossárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#E53A5A // #EFD59C

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2015. Ápr. 19, 21:07:08 »
- *___* Suzume naaagyon szeretné!! Suzume ígéri, hogy nem okozz csalódást! – nézek a hercegnőcskére vidámocskásan. El se hiszigélem! Nadeshiko-nee-sama megtanítgat arra, amire őt Shihuoin Yoruichi moto-taichoucska!! *.*
Elpiripirulgatgálok a hercegnőcske szavain, hogy én is lehetek olyan szépecske, mint amilyen ő. Remélemecske, így lesz *.* Suzume nagyon szeretné! *_*
- Biztos-misztosocska? TT.TT
– kérdezem a hercegnőcskétől kétségbeesettecskén, hiszenecske egyik darabot se tudtam szépecskén felhúzigálni.
Kitartottam mindkét kezecskémet két irányba, mintha csak az akadémicskán szeretnék beálldigálni gyakorlati órácskán a sorocskába, egymás mellé a bemelgítgetésnél, mert így könnyebecske ruhácskát felhúzni, ha más csinálgatja nekemecske. A mama mindig mondogatta kezdetecskében, hogy kezeimet hattyúcska módjára tárjacskáljam szétecske.
Mikor készecske volt a ruhácska, a hercegnőcske mellett megyigélek ki a tükörkéhez, ahol láthattam magacskámat a szép ruhácskában. Teljesecskén elámulok, hiszen ez gyönyörűcske!
- Nadeshiko-nee-sama nézd! Úgy nézecskélek ki, mint Nadeshiko-nee-sama! *.* – fordulok körbe-körbe, hogy látni lehessen a ruhácska minden részletecskéjét. - Olyan szépecske *_* – mondigálom, majd felfigyelkélek a hercegnőcske szavaira.
- Igenecske!! *.* – sietek melléjecske. - Suzume megfésülgesse a hajacskádat? – kérdezgetem tőle segítőskészségesecskén. Otthon a maminak és Aneuenak is ki szoktam fésülgetni a hajacskáját. *.* Ha hercegnőcske megengedni nagy óvatosacska leszek, perszecske.
- Hmmm, legyen ezecske! – mutatok egy szép göndöröcskés, félig felkotyongolatott hajacskára, majd meglátok egy fonottacskát, majd egy nagyon szép kontyocskásat. - Ilyen legyenecske inkábbocska! –bökök a másikocskára. - Ez hercegnőcskésebb!! *-* Suzume mit segítsen Nadeshiko-nee-samának? Fogicskáljam a fésűcskét addig?

(A kimonó)

(click to show/hide)
(click to show/hide)