Szavazás

Mikor legyen a fórum találkozó?

május 2.-3.
május 9.-10.
május 16.-17.
május 23.-24.

Szerző Téma: Fórum találkozó  (Megtekintve 2207 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Hírnév: 7

Infó

Tárcában: 1 721 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:
"Omlik az ég, egy mesére zuhan... Na és akkor most mi van?"

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Fórum találkozó
« Dátum: 2015. Ápr. 22, 11:03:50 »
Sziasztok!

Már-már hagyományossá váló találkozó időpontjáról kérdeznénk meg titeket is. Egy korábbi hírben megjelöltük a május elsejei hosszú hétvégét, így amennyiben a többség ezt szeretné, ekkor tartjuk meg, de emellett másik időpontok is felmerültek, így rátok bíznánk a döntést.
A program egy piknikkel egybekötött asztalizás lesz, Pesten. Azt kérném, hogy aki szavaz, az egy hozzászólásban jelezze, hogy melyik két karakterét hozná küldetésre a játékhoz! Illetve keresem a párom, aki mesélne velem. ^-^

Szavazni holnap éjfélig lehet, azaz 04.23. 24:00

Előre is köszönöm a visszajelzéseket, szórakozzunk ismét egy jót együtt! :3

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

Re:Fórum találkozó
« Válasz #1 Dátum: 2015. Ápr. 22, 12:43:28 »
Sziasztok! ^^

Az asztalizásra Yato Chifuyu és Urufu Yashuhiro karaktereimet viszem, utóbbit a majdan megpályázásra kerülő új jellemével vinném, hogy kipróbáljam, hogy mennyire megy, mennyire menne a karakterhez, valamint, hogy kell-e majd rajt módosítani/finomítani - már, amennyire ezt meg fogom tudni állapítani. xD
16
4
24
16
15

Karakterlap

Abarai Renji

Eltávozott karakterek

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 2 082 800 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Ápr. 22, 21:51:15 »
Ahoj!

Igazából az én álláspontom totál képlékeny, mert még azt se tudom holnap hune lészek! Annyi trutyibiztos, hogy a május elseji hétvégét otthon töltöm! Többi verzióhoz, ha tudok, akkor igazodom! :3

(Lesz valami fix alapom, akkor betoldom a kari listámat is :3 )

Karakterlap

Konoe Karen

Lélekboszorkány :D

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 1 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #3 Dátum: 2015. Ápr. 23, 15:52:18 »
A május elsejei hétvége nekem sem jó, szóval ha csak nem az lesz akkor most már én is tiszteletemet teszem eme eseményen^^ Mivel túl sok karim nincs, így Karen (lehetõleg az elfogazott új NJK-val) és Kanayo lesznek a választotjaim. (,,•﹏•,,)

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Ápr. 25, 10:42:23 »
Üdv!

Egy befutott utolsó szavazattal a május 23.-24.-ei időpont lenne a többségnek jó, így erre az időpontra csúsztatjuk a találkozót! ^-^

Jelezzen, akinek szállásra van szüksége ez időre, illetve, mint fentebb írtam, piknikezünk, mindenki készüljön egy kis harapnivalóval, üdítővel, pokróccal! :3 Emellett továbbra is várjuk, hogy ki melyik karijával érkezik majd. ;)

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 556 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #5 Dátum: 2015. Ápr. 28, 11:38:37 »
Mitsu és Hrafnit választanám :o De ha esetleg valakinek van különleges kívánsága karit illetően, szólhat nyugodtan xD

Karakterlap

Cortez de Muerte

Eltávozott karakterek

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
8 500 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Kék

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#0055ff

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Máj. 11, 23:08:54 »
Üdvözletem!

Ahogy a naptáramat nézem ráérek azokon a napokon, így úgy gondoltam, hogy tiszteletemet teszem eme eseményen.
Nem is tudom, hogy melyik karakterem vigyem...  :)
Lehet, Cortez-t kéne vinnem... , de lehet, hogy inkább Cortez-t viszem...  :D
Nos... A végső döntésem az, hogy Cortez de Muerte lesz az, akit viszek.

Karakterlap

Konoe Karen

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #7 Dátum: 2015. Máj. 12, 15:43:26 »
Én azt hiszem jelezném a szállás iránti érdeklõdésem.^^

Karakterlap

Hidetada Nishigami

Eltávozott karakterek

5. Osztag

*

Nishi, Yuupap, Az Oldal Drogja

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
16 800 / 30 000

Infó

Tárcában: 1 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
fekete

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
sör

Post szín:
#179a7f

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Máj. 14, 22:03:13 »
Visszatérésem alkalmából üdvök mindenkinek!

Az első játékra Nishit viszem, a másodikra  pedig minden bizonyal Nishit!
Szállást illetően várom a kedves jelentzkezőt, aki vevő lenne arra, hogy egy közeli kocsmá(k)ban  iszogatva töltsük el az estét :)
Nishi
"Aki harcra született, gyalogos lesz belőle.
Aki vezetésre teremtett, vezér lesz belőle.
Akiknek pedig semmi dolga az életben … azokból lesznek a világ urai."

Karakterlap

Neliel Tu Oderschvank

Moderátor

*

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Plátói

Kivel áll kapcsolatban?:
Staff *3*

Mottó:

Post szín:
2BCCFC

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Máj. 20, 22:13:52 »
Kedves minna~san :3

Május 23.-án (szombaton), 10:00-kor várunk mindenkit a Bikás park metró megálló feljáratánál jobbra, a kis facsemeték mellett! ^-^ Továbbra is piknikre tervezünk, ahhoz hozzon mindenki kelléket, de egyébként egy nagy bolt, és pékség is van közvetlen a megállónál, tehát enni és innivaló szempontjából megoldott minden gond.
Annyival egészül ki a történet, hogy rosszidő esetén fent leszünk nálunk. Mivel albérletről van szó, fokozottan kérek mindenkit, hogy figyeljünk a hangerőre, és a berendezésre, mert a szomszédok, a főbérlő, és nem utolsó sorban mi is érzékenyek vagyunk rájuk. ^-^ A lakásban nem lehet dohányozni, és részegeket sem fogok felengedni, mert tekintettel kell lennünk a lakótársainkra is. Remélem mindenki számára érthető, és betartható kérések ezek. :3

Kérdéssel, és óhaj~sóhaj~panasszal fel lehet keresni PÜben. A facebook csoportba fel fogom tölteni a karakterlapokat, onnan lehet letölteni, vagy kézzel kiírni. (Akinek van kész, az is írjon újat, mert sajnos nem tudok értük lemenni Gyálra! >w<) Ha valaki nem tudja, hogyan jut el a Bikás parkig, az is nyugodtan keressen meg, segítek útvonalat tervezni.

Várunk mindenkit sok~sok lelkesedéssel, és érdekes kalandokkal! :mami:

ui: Aki még nem jelzett, minél előbb tegye meg!!!

Karakterlap

Konoe Karen

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #10 Dátum: 2015. Máj. 22, 01:15:17 »
Yahharo!

Huh, na hol is kezdjem... Ezen korakésői órán még szeretnék megosztani valami fontosat az itt egybegyűltekkel.^^ És mielőtt még megkérdeznétek azért ide írom, mert részben a talihoz is köze van meg ahhoz is miért halogattam eddig a dolgot, mivel elhihetitek már akkor szívesen elkezdtem volna járni rájuk, mikor idekerülésemkkor először meghirdettetek egyet.  Másrészt mert erre a topikra valószínüleg hamarabb felfigyeltek mint a többire, mármint így elalvás előtt erre a következtetésre jutottam.^^

Huh... *nagy levegő* a lényegre térek, vagyis belinkelem. Mindjárt.... Izé, szóval (ez még így írásban sem könnyű, de muszály >w<)... Ezt a két évvel ezelőtt(jesszus... jó rég nem jártam arra) írt blogos bemutatkozásom szeretném megosztani veletek. Mondhatjuk hoogy ez egy rövidke kis útmutó hozzám, na de tényleg nem szaporítom a karaktereket tovább >>Íme<<

És egy másik kissé, hülye kérdés. Teszem azt ha sokan vannak, mivel még csak előszőr találkozom veletek honnan ismerlek fel titeket. RL-ben ahhoz egy kicsit nyuszitojás vagyok, hogy minden kissebb csapathoz oda lépjek és egy "Yahharo!"-val rájuk köszönjek.^^

Na, de ennyi lettem volna (a többivel majd Himét zaklatom pü-ben XD)
Ui.: Helyes írást nem nézni!! >w< Esetleges offok elkerülése végett bármi nemű kérdéssel pü-ben vagy a belinkelt blogon(legalább kicsit aktívabb leszXD) tessék zargatni.

Karakterlap

Hidetada Nishigami

Eltávozott karakterek

5. Osztag

*

Nishi, Yuupap, Az Oldal Drogja

Szint: 3.

Lélekenergia:

60% Complete
16 800 / 30 000

Infó

Tárcában: 1 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
fekete

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Bonyolult

Kivel áll kapcsolatban?:
sör

Post szín:
#179a7f

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Máj. 22, 14:44:58 »
Hát ha ott leszek időben (nem biztos) akkor egyszerü a képlet keresd a legalkoholistábbat és ha megvan képzeld el még részegebben és az arra leginkább hasonlító leszek én :D
"Aki harcra született, gyalogos lesz belőle.
Aki vezetésre teremtett, vezér lesz belőle.
Akiknek pedig semmi dolga az életben … azokból lesznek a világ urai."

Karakterlap

Konoe Karen

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #12 Dátum: 2015. Máj. 22, 21:37:07 »
Hmmm... igen így már menni fog :D

Karakterlap

Urufu Yashuhiro

Shinigami

11. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
35 550 / 45 000

Hírnév: 1

Infó

Tárcában: 26 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Vérvörös

Egyéb hovatartozás:
Egyéb

Kapcsolat cimke:
Eljegyezve

Kivel áll kapcsolatban?:
Zenko Sakura

Mottó:
私 の 家族 の ために! (Watashi no kazoku no tameni! | A családomért!)

Post szín:
alap, #c1c2bd, #4f6fb0

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Máj. 24, 11:35:51 »
Üdvözletem!

Hol is kezdjem? Oh, igen, gondoltam megragadom a lehetőséget, és elsőként írok egy beszámoló szerűséget, és egy köszönetet, meg örömködést a találkozóval kapcsolatban.
Akkor  köszönettel kezdem: köszönöm a lehetőséget, hogy találkozhattam veletek, - kivel újra, kivel először, - és az érdekes küldiket is köszönöm a mesélőknek, és külön köszönetet szeretnék mondani a mi kedves Mitsu kapitányunknak és Sanju-channak amiért a még rehabrajáró Yashuhiro karimat a játékban még tovább amortizálták. :| Egy ajtó ráborítással, aztán egy felkapással és elejtéssel, harapással és kirin-é változtatás után démoni harapással. Mei-chan küldijében meg külön köszönet mindenkinek, aki aktívan játszott Chifuyu-chanommal, mikor aktiválta a különleges képességét, meg Hrafni-kunnak még külön köszönet a lépcső rombolásért. ^^
A köszönetek után röviden, szópazarlás nélkül kijelentem, hogy nagyon-nagyon örültem, hogy újra találkozhattam Nao-channal, Mei-channal, Yoruval, Hime-channal, Nara-kunnal, és szintén nagyon örültem, hogy megismerhettem Kira-chant, Shio-chant és öm... *ramaty memória közbeszól* Flacchant? Szóval örülök, hogy találkozhattam mindenkivel! ^^
No, akkor a beszámoló, hmm.. hol is kezdjem? Az elején, öcsémmel, Cortezzel fél 10-kor értünk ki a Bikásparkhoz, és miközben vártunk, láttuk, hogy még valaki nagyon várakozóba érkezett, tanakodtunk, hogy meg merjük-e szólítani, hogy ő is a talira jött-e, vagy sem, végül, mikor Hime-chanék megérkeztek, kiderült, hogy igen, Kira-chan volt az, aki szintén várakozott. Be lettünk mutatva, mindenkinek háromszor, először, mikor Hime-chanék megérkeztek, aztán, mikor Nara megérkezet, és harmadjára, mikor Yoru is megérkezett. Egy darabig vártunk Nishi-kunra, s mikor úgy tűnt, hogy hiába ördögidézzük, nem fog megérkezni, mentünk fagyizni. *>*
A lakásban, miután mindenki helyet foglalt, mindenki - aki még nem csinálta meg - megcsinálta a karakterlapját, és kiválasztottuk, hogy Mei-chan meséjébe melyik karakterünket visszük, aztán bemutattuk. Corteznek volt a legnehezebb döntése, de aztán segítettünk neki, és Cortezt hozta. Rombolások, játék után végre sikerült elérnünk a végére, ahol majdnem mély depibe esett a party, de végül mindenki vidámabb lett, aztán Hrafni a hősünk megoldotta a feladatot, igazi arrancar férfiként lányként.
Pihenésképpen Solo-ztunk, ahol volt, hogy Yoru kezében volt a fél pakli, de olyan is volt, hogy négyszer cseréltünk lapot. Összességében jól szórakoztunk itt is.
Hime-chan küldijében... nos... nem éppen a legjobb shinigami team lett összeállítva, de sikerült egy egész Shio-t magunkkal rángatni Mitsu által, aki végül fára telepített térfigyelő egységgé avanzsálódott, miközben arrancar-okkal és fura alakokkal fogócskáztunk, egymást amortizáltuk, és Sanju-chan látszólag átpártolt az ellenséghez, de kiderült, hogy nem azért csinálta, mert túl sokszor verte be a fejét - vagy 3-4 szer ment fejjel a falnak? - hanem, ravasz tervvel az ellenséget agyvérzésben akarta megölni, de sajnos nem sikerült a terve, de az igen, hogy felgyújtsuk a régi, elhagyatott fából épült iskolát, és bár a nő ellenség elmenekült, a 12. osztag gyarapodott egy érdekes, de úgymond tiszavirág életű kísérleti alannyal.
Szumma szummárum, mind a két küldin jól szórakoztunk, és a mesélőknek nem volt megint szüksége a party-t szivatni, mivel azt megtettük mi! 8) A küldi között is jól el voltunk, meg a végén Hime gitározott nekünk, mi meg változó aktívsággal énekeltünk-dúdoltunk neki.

Remélem, majd a legközelebbi találkozón is ott lehetek.
(click to show/hide)

Karakterlap

Ukitake Juushirou

Eltávozott karakterek

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 1 899 700 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #14 Dátum: 2015. Máj. 25, 19:32:43 »
Üdvölet! :hippy:
Nohát akkor folytatnám az élménybeszámolásos köröcskét, ha már ennyire ráérek *természetesen tanulás helyett, mert mikor máskor :roll: *. Öröm volt mindenkivel újra/végre először találkozni! *.* A taliszüzeket remélem, nem ijesztettük el véglegesen - nem kell aggódni, legközelebb már nem fog fennállni annak a veszélye, hogy őket áldozzuk fel Nishi-idézéskor, elvégre az első alkalmukon már túl vannak :twisted: *közben normálisabb karijai által kupán vágódik*
Mivelhogy én már péntektől a bázison voltam, elsők közt találkozhattam Ficchannal és Shio-channal, akikre nem is számítottam, de nagyon örülök, hogy őket is megismertem. *w* Mire végre mindenkinek sikerült elkészülnie, hogy a találkozási pontra menjünk, az volt egy menet, de csodák csodájára nem késtünk el (ennek lehet némi köze ahhoz, hogy taliponttól 5 percre sem voltunk?) xD Meglepően gyorsan sikerült összegyűlni, bár Nishikére azért hősiesen vártunk még egy picit (fél órát), körben állva, mint a jógyerekek, közben időnként felmerült, milyen sámánmódszerrel idézzük meg köröcskénkbe - ezt amúgy szakadó esőben, a metró megálló fedele alatt is sikerült folytatnunk még egy kicsit. A beígért fagyizás sem lopott el tőlünk túlzottan sok időt, délre már mind ott ücsörögtünk a Hime-Nikka-Tasu-Ficchan rezidencián *>*
Még a taliponton  felmértük, ki csinált karakterlapot, mert én (ki más? xD) elgondolkodtam, legyen-e használható a reiatsu a küldiben. Mivel voltak eminensek, úgy döntöttem, nem velük fogok kitolni, így mindenki nekiállhatott a pótlásnak. :twisted: A gyors bemutatkozások (és persze Cortez elengedhetetlen szóbeli szivatgatása :roll:) után végülis elkezdtem a mesélést, ahol Porondmester vendégszerepelt egy picikét, bár a többség úgysem ismerte még (és valahogy össze kellett szedni a díszes bagázst a kísértetházba ugyebár xD). Időnként dobattam kockát, ki alatt reped/szakad be a szúette parketta - természetesen az esetek 90%-ában pont Hrafni volt az áldozat. A bejárati ajtó hamar meglett, a mágikus zár miatt viszont először a Cero pattant vissza Hrafnira, majd Aoi törte bele a rózsa szárát a kulcslyukba. (xD) Aztán mindenki nekiállt lépcsőt keresni - itt elgondolkodtam, jelezzem-é hogy nem csak emelet és padlás, hanem pince is van, de mivel eldöntöttem, hogy a pinyóban lesz a boss, a saját szórakozásom zártam volna rövidre, hát hagytam mindenkit emeletre rohangálni, ajtókat nyitogatni, horrorra akadni (nem is volt olyan horror, csak pár vérnyom, és akasztókötél :| ), padlás padlóját lerobbantani (Karentől bocsánat, amiért ő nem tudott elugrani, a kocka hatalma xD). Miután Hrafni újradefiniálta a lift fogalmát és találkozott a gonosszal, majd lépcsőfokot tört a pincében és felcsörtetett, gondoltam szórakozzátok ki magatokat (bár ha Hrafni itt jelzett volna, 1 óra alatt végigértek az egészen xD). Fogócska alatt a kedvenc megoldásom Tomomi és a karnis volt - ezen a ponton megkérném Yuutát (aki ott se volt), hogy Aoit dumálja le a fogyókúráról, mert a puff nem a súlya miatt szakadt be alatta, amikor Momit próbálta elkapni! xD Mikor végre valahára eljutott mindenki a pincébe (Hrafni ugye nem szólt, hogy alulról a 3. lépcsőfok hiányzik) természetesen a legkisebb beesett a hiányzó fok helyére - külön gratu, hogy két karinak is sikerült átesni rajta. xD Itt ugyebár dobáltattam párat, hogy melyik ember mond búcsút átmenetileg a testének a nagy depizések közben. Mire végre Aoi és Karen visszakapta a testét, gondoltam, dobatok még egyet Shoukoval (2! volt a célszám, mert nem akartam nagyon szivatni, erre nem 1-est dobott?), aki így helyet cserélt a már visszatértekkel, miközben az NJK kiscsaj vihorászott és keltette a depit. Gondoltam kegyes leszek, és ha nem 1-est sikerül dobni, akkor visszaengedem szegény Shoukot a testébe. Nem tudom, hogyan sikerült zsinórban a 3. 1-est is megdobnia Narának, de sikerült, pedig már a másodiknál fogtam a fejem, hogy én ezt nem hiszem el. xD No, miután ezen sikerült túllendülni, Hrafni arrancarhoz méltó módszerrel (aka vágjuk az NJK fejét a kőfalba, mert miért ne? *>*) sarokba szorította az enemyt, majd kisebb közjáték után meg is ölte azt - itt most ez volt a megoldás, külön tapsot érdemel érte, az emberek és a "shinigamink" meg azért, hogy nem állították meg! Mivel ez volt a megoldás, végre valahára sikerült hazajutnia mindenkinek. :3
Solo-party külön élvezet volt pihinek, meg hogy némelyeknek megint új volt a játék, de természetesen gyorsan belelendültek ők is - és jó szokásunkhoz híven osztottuk egymásnak a +10-12-16 kombókat. Imádtam xD
Második mese: Khm, Mae lányom, a névjegyzékedről majd még elbeszélgetünk :| *Kagura* A játék során azért nekem sikerült skizóznom párat, főleg a vége felé, ezért elnézést kérek, NJK-ként más karikat bekeverni elég érdekes volt, ha csak egy-egy mozzanat (mint Mitsu pecsétoldása) erejéig is. >.< Kagura karim próbálta nevelni a népet, meg pátyolgatni szegény Shio karit, amikor épp kellett. xD Kedvencem az volt, mikor Mitsu és Kagu együtt kapták el Sanju grabancát, mielőtt belenyúlt volna valami évezredes vegyi cuccba - Kiyo imádta volna! *>* Khm, skizózás megint... :| Nohát az arrancarok picit passzívra sikerültek, de választásokon én tök jókat nevetgéltem: előbb shinik kergették őket + enemyt, majd egyikük shinik mögé került és folytatódott a fogócska xD - miközben Shio és Kagu egy másik enemyt követtek, egy idő után már csak Kagu. Khm, szemtelen ifjonc :| *Kagu megjegyzése az NJK-ra* A maradék 4 shinigami egymásra irányuló fraggeléséből én ugyan kimaradtam (már karakterileg, mert ott se voltam), azért nagyokat nevettem rajtuk xD Az ajtót itt most tényleg likvidálni kellett, de még tudott sérülést okozni a csapat 3/4-edének így is - ez zseniális volt, tényleg. xD És ugyan kedves Urufu-fiam felpanaszolta, hogy meglelt rokonom mit művelt vele, szeretném kiemelni, hogy Sanju lányom tökéletesen tisztában volt az "elder" használatával. :| Az elder továbbképzésére álljon itt egy videó (sajnos nem az a jelenet, amelyik eszembe jutott az asztaliról, de azt nem találtam T.T). *Túl sok Gintamát néztek Naoval előző nap, igen.* Miközben én csendesen igyekeztem szabotálni az NJK-kat, Sanju is megérkezett idegelni. Ezzel nem is lett volna gond, de amikor NJK bántani akarta, onnantól vesznie kellett, mert senkni nem nyúl büntetlenül a rokonaimhoz :x *Kagura, igen* Ebből jött az, hogy a romos épület véletlenül kigyulladt. :| Sajnos az enemy elfogása nem sikerült, de Yoriko drágám osztaga kapott egy átmeneti kísérleti alanyt! *>* Majd ez alapján Raionos együttműködésre lehet számítani a jövőben, hogy terjesszük a 12. osztag hatalmát :twisted: Khm, nem ám, ennyire nem ambíciózus kari :| xD
Hátömm, remélem, többé-kevésbé sikerült összefüggően leírni az élményeimet a küldikről xD Én élveztem a találkozót, éneklés végére én is beszálltam picit - mikor beléptem koliszobába, nem volt hangom, pedig esküszöm, nem kornyikáltam túl hangosan! xD All in all, ismét jól sikerült tali volt, kivételesen emberi időben sikerült befejezni mindent, még kifejezetten korán is - legközelebb is így kéne csinálni *.* Vendéglátást a rezidencia bérlőinek még egyszer köszönöm, nagyon jó volt viszontlátni mindenkit! *>* Fiúk mondjuk picit meg voltak szeppenve megfigyeléseim szerint, pedig még csak kisebbségben se voltak, és mi sem voltunk félelmetesek, csak folytattuk a humorizálást péntek estéről, amiben Yoru is partner volt :roll: Nagyon örültem nektek, remélem, jöttök máskor is! *>* Hosszú irományért meg bocsánat, természetesen ehhez több kedvem volt, mint a tanuláshoz *nem holnap vizsgázik délelőtt, áhhhh, dehogy* xD