Szerző Téma: Fórum Tábor! *o*  (Megtekintve 2849 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Kaminari Rosui Taka

Villám Vili

Eltávozott karakterek

3. Osztag

*

Szint: 10.

Lélekenergia:

60% Complete
52 900 / 65 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 6 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Reiatsu szín:
Azúr

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Gyerekegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#6511a6 // #0512cb

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Re:Fórum Tábor! *o*
« Válasz #15 Dátum: 2015. Aug. 05, 23:52:20 »
Shinire Takit vinném, a kasztfüggetlent meg a csapat válogatja, meg a küldi, hogy melyik.

Karakterlap

Raimaru Minashaku

Eltávozott karakterek

Shinigami

8. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
36 100 / 45 000

Infó

Tárcában: 10 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
Vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4343E0

• Profil megtekintése

« Válasz #16 Dátum: 2015. Aug. 06, 08:05:58 »
Asztalit illetően akkora választékom nincs, úgyhogy mily' meglepő, ezt a szőkeséget vinném.

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

« Válasz #17 Dátum: 2015. Aug. 06, 09:30:23 »
Sziasztok! ^^

Köszi Hime a kalkulációt!

Arra a komolytalan kasztfüggetlen küldire Inazuma Ryuuzaki álnéven futó mesélői karakteremet viszem, így mindenki más is így készüljön a küldire. ^-^
Kicsi handicap: Az előző posztomban említett kalandmudult... ültetem át. :twisted:

A shini küldire biztos, hogy egy Urufu sarjt viszek, de azt még nem tudom, hogy Yashu vagy Airisu lesz az, de Sakura NJK-mat, aki Yashu jegyese, - és nemsokára esküvőjük is lesz, - fel tudom ajánlani egy olyan személynek, akinek nincs shinigamija.
16
4
24
16
15

Karakterlap

Ayasegawa Yumichika

Wiki King

Eltávozott karakterek

Globális Moderátor

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 0 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #18 Dátum: 2015. Aug. 06, 21:52:09 »
Shini küldire Narát viszem (a technika arzenálommal), míg a kasztfüggetlenbe Leot.

Karakterlap

Konoe Karen

Lélekboszorkány :D

Fullbringer

*

Főállású Anya

Lélekenergia:

60% Complete
31 900 / 35 000

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 1 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
tkékes és fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Özvegy

Post szín:
Cadetblue

• Profil megtekintése
  • Accel World frpg

« Válasz #19 Dátum: 2015. Aug. 07, 00:52:29 »
Kicsit későn, de én is itt vagyok! A shinisre egyértelműen Kanayo megy a kasztfüggetlenre meg egyenlőre Karen és Aisa-chan :3

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 12

Infó

Tárcában: 4 556 200 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

« Válasz #20 Dátum: 2015. Aug. 09, 21:29:22 »
Uffcsi!

Először is, örülök, hogy láthattalak titeket, már nagyon hiányzott egy többnapos tali. *w* Most pedig következzen egy rövidke beszámoló:

Ki korán, ki későn érkezett a Népligeti autóbuszállomás jegypénztárához. Igazából én kicsit nehezen találtam meg, mert még sose jártam ott, de elgondolkodtam, hogy valószínűleg van annyira balfék a Volán, hogy lerakják az aluljáróba a pénztárat. Igazan volt... :| Miután sikerült lekeverednem, köszöntem a már jelenlévőknek, aztán a többiek is el kezdtek szállingózni. Minára kicsit várni kellett, és őszintén szólva kicsit be is pánikoltam, mert se telefonszámot nem tudtunk, se semmit, hogy megkérdezzük, hogy mégis merre kering. :| De csak előkerült. :3
Miután összekapartam mindenkit, megvettük a jegyet, aztán felszálltunk az ultramodernhiperszuper buszra, amin természetesen nem lehetett igénybe venni a csomagtartót, így az ölünkben/lábunk között tanyáztak a csomagaink. :o Persze útközben kicsit bepánikoltam, mert halván lila fingom se volt, hogy hol kéne leszállnni azon kívül, hogy amúgy Dabas-Gyón-ig kellett mennünk. :| Végül azért csak sikerült odakeveredni, és letelepedni a szálláson. *w*
Mondanom se kell, hogy érkezés után szinte azonnal csobbantunk egyet a medencében, és nekiálltunk labdázni. :3 Persze néhány fiút kicsit noszogatni kellett... :roll: ...de azért őket is rá lehetett venni a pancsolásra. :3
A küldiket nagyon élveztem, habár mindkettőn sikerült bealudnom, amiért bocsánatot is kérek a mesélőktől. >.< A mesék szuperek voltak, csak én nem vagyok hozzászokva az éjszakázáshoz. xD
Szerintem nagyon jól sikerült az idei tábor, az idő is szép volt ahhoz képest, hogy állítólag esőt, meg vihart mondott a tévé, meg minden egyéb hasonló.

Legyetek jók, és remélem,  hogy a további táborok is legalább ilyen jól fognak sikerülni, és legalább ennyien leszünk. :3 De jó lenne, ha minél többen lennénk. :o

Yoru voltam~ :o :mami:

Jutalom mindenki számára: 3500 LP és 3500 ryou
« Utoljára szerkesztve: 2015. Aug. 09, 23:07:32 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Chiruochiba Airisu

Vanília Térítő

Eltávozott karakterek

Shinigami

4. Osztag

*

Yonbantaichou

Lélekenergia:

60% Complete
32 100 / 45 000

Hírnév: 9

Infó

Tárcában: 18 400 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Vanília Fan Egylet

Reiatsu szín:
Ezüstöskék (c6c6f6)

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
alap, #c6c6f6

• Profil megtekintése

« Válasz #21 Dátum: 2015. Aug. 09, 23:51:34 »
Sziasztok! ^^

Én is örülök, hogy többnapos talin találkozhattam veletek (újra). Jó volt az ismerős arcokat újra látni, és jó volt új arcokat is megismerni (Nikkát és Minát).

Dióhéjas beszámoló:
Sikeresen felszálltunk a megfelelő buszra, és sikerült jó helyen leszállnunk - némi segítséggel. Nap közben, hogyha nem tombolt az UV vihar, akkor a medencében szórakoztunk. Az első éjszaka én meséltem, amin a karakterek úgy teljesítettek, ahogy kellett, bár kicsit hamarabb adták fel, de a végén legalább lett egy Mina-himénk, s ki-ki hogyan, de haza jutott.

Ok, a küldit kicsit részletezem: mindenki miközben valahova sietett, haladt, az ajtón keresztül nem odajutottak, hanem egy dimenzióközi kocsmába, ahol egy szerzetes várt rájuk, aki vesztegetések által rávette őket (Masaki-t, Shunsui-t, Minashaku-t, Cortez-t, Hrafni-t, Leon-t, Tomomi-t, Karen-t és Tancsit, akit Shunsui lenyelt, mert rumnak nézte), hogy mentsenek meg egy elrabolt hercegnőt. A Kincses bolygó űrkikötőjébe kerültek a kocsma ajtaján, de eddigre Mina három bordája repedt volt. A hajó úton Tomomi Shunsui kettő-kettő bordáját (a két oldalán) megrepesztette, aztán egy űrkráken megtámadta őket. Shusui a Mitsu-t lávoló pólóiból készített hámot rá akarta tenni, Tomomi és Masaki fel akarta húzni, Karen ellökte a képességével a krákent. Aztán végre leszálltak a célbolygón, ahol egy barlangban összefutott a díszes társaság. A barlangban a feladványt kettő ceroval - Hrafni és Masaki - próbálta megoldani, minek következtében először csak pár kavics, aztán az egész barlang beomlott. Tomomi, Leon, Cortez, Hrafni és Mina (bár jobb oldalán a repedt bordái eltörtek) gyorsan kijutott a beomló barlangból, Karen bal keze és lába nagyon bibis lett, Shunsui-t Masaki és Tomomi a pólóival összekötözte, és szerencséjére a beomlásban pont egy buborékban ragadt, Masaki teljesen nagyon bibis lett, így miután nagy nehezen kiszabadultak a KK-jával tudott csak talpra állni. Masaki tökön rúgta Minát, aztán beöltöztették Shunsui pólóinak darabkáival hercegnőnek, és visszamentek a hajóhoz, ahol Minát akarták adni a szerzetesnek, aztán Shunsui a szerzetestől kapott pénzzel lefizette, hogy hazaengedje őket. A kocsmából - hála Masaki rugdosásának, minek célpontja Az ajtó volt - nem mindenki oda került, ahonnan jött, hiába lett elmondva Corteznek, hogy hogyan kell használni azt. Leon volt az egyetlen, aki a bejárati ajtaján lépett ki, amin eredetileg is ki akart lépni. Hrafni Karakurában egy shinigami őrjáratba botlott. Cortez Karakura egy másik pontjára. Minasaku Hueco Mundo sivatagjában bolyongott egy napon keresztül, aztán egy részeg arrancar nyomán átjutott Karakurába. Karen egy idegen dimenzióba került, ami olyan volt, mint az általa leggyűlöltebb Light novel, de 5 nap múlva hazajutott a hálószobájába. Tomomi és Masaki a 8. osztag kapitányi irodájába került Mitsu-hoz. Shusui a 6. espada ideiglenesen üres tornyában kötött ki, amiből kijőve kiöklendezte Tancsit, aki egy granrey-jel a tornyon keresztül kiröptette Shunsui-t a sivatagba, ahol ráesett egy holló hollow-ra, ami visszavitte Karakurába.

Dióhéjas beszámoló folytatása:
Második este jött a komoly küldi, amit Hime túltervezett, de mi bebizonyítottuk, hogy az 1. osztag még mindig profi csapatokat tud összeállítani... :| Végül is csak sikerült sikerrel véghez vinnünk... :roll: Éjjel tábortüzeztünk, sütögettünk. Végül vasárnap eljött a búcsú ideje.
Oh, meg majd elfelejtettem, szombaton Nikka, Kira, Hime, Mina, Cortez és én röplabdázást mímeltünk a magunk ügyességével.

Még egyszer örültem a találkozásnak, és már várom a következő alkalmat.

'Risu voltam, vagyok és leszek. 8)
16
4
24
16
15

Karakterlap

Sachiaru Masaki

Eltávozott karakterek

Ügyeletes tajparaszt

Szint: 17.

Lélekenergia:

60% Complete
85 500 / 100 000

Hírnév: 10

Infó

Tárcában: 54 150 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
mandarin sárga

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
madafaka I'M awesome!

Post szín:
#ffcc00

• Profil megtekintése

« Válasz #22 Dátum: 2015. Aug. 10, 18:05:18 »
>> Fíling kedvéért, mert ANÁL nincs jobbXD <<

Áhoj! :3

Hun is kezdjem az egészet....talán ottan, hogy örvendtem a klóros víz jótékony hatásának! (NEM!  :x ) Ezért még leszámolás lesz Dabason! :x

Nagyon jó volt a tábor, hála a mobil internet tökéletes lefedettségének! XD Még mindig a legjobb volt, amikor meghaladta az egy négyzetméterre jutó fórumozók száma a tízet! <3 Mondjuk nem tudom Kira-Risu-Cortez trió miért állt mindig kint az ajtóban....bár Kira chan-on kívül a másik kettőt becsalogattuk!*>*""

Tényleg metál volt a tali, bár indulás előtt, amikor láttam Kira kiírását, majd Yoru közölte nincs meg Mina, kicsikét betrottyantottunk, de aztán meg lett mindenki. Nara-t is időben felszedtük...hmmm, béjbe! ;) Szóval, ott tartottam, hogy leértünk, begyűjtöttük a srácokat és elfoglaltuk a szállást, ami persze, hogy nem ment egyszerűen, mert rejtélyes körülmények között eltűnt Kunovics Attila nevű tagunk, aki a számlát fizette. :S Szegényt ha látjátok, mondjátok meg neki, hogy sajnáljuk Laci bácsi leszarom hozzáállását!X"D

A cuccolást követően mentünk pancsolni. Labdáztunk, orrba-szájba fürdettük egymást, meg nyomattuk a papper medence szélére könyökölős menőzést. A brigád fele leégett, de ez nem akadályozhatott bennünket abban, hogy elmenjünk tüzet rakni, ami a szén hibája miatt, mert más nem lehetett a gond!!!!'/+Q++!!! nem ment egyszerűen, de mindenki kajához jutott és jöhetett Risu mesélése...Szegénykém a kelleténél is többször vágott vágóhídra ítélt kicsike bárány képet....nem is értem miért! :S

A mesélés valszeg a nélkül is "failed" kategóriába tartozott, hogy Risu előre közölte volna! Ettől függetlenül asszem tökéletesen hoztuk a szintet!*>*" Masaki szíve kicsit vérzik a 200 évre elegendő tisztítószere miatt, de azt hiszem a Mitsu-tól kapott maflás egy időre amnéziás zoknivá tette :S Azért hála Tomomi-nak, aki hazacipelte a seggét...megérte neki ótógramot adni!*>*"" Hrafni meg egy tökös fószer! Jó a cero-ja! :o x"D
Mucis pólók hasznosnak bizonyultak! Shunsui-t megszabadítottam három fogától...teljesen okés! :o Kiderült törp nyelven a dinnyét mellon-nak hívják...első kézből döbbentünk rá a szörnyű valóságra, sose barátkozz törpével, mert nem segít a bajban, illetve az is megerősítésre került, hogy Mina nem lett okosabb! *buksisimi*

Második napon se apróztuk el a pancsolást. Ott folytattuk, ahol abbahagytuk! Estére még röpizni is elment az aranycsapat, amit azt hiszem Cortez bánt meg a legjobban!XD Nem elég szenesre égett a napon, dugig ment a talpa tüskével! Máskor is találunk még ki ilyen remek dolgokat!*>*"

Újabb kör pancsolás után mindenki kilihegte magát és a dium-disum/traktoros goblin dj mulatósok aláfestése mellett újabb főzőcskézést tartottunk. Telerakott pocokkal, ezután elvonultunk Hime küldijére, ami megint pompásan sikerült! Megalapítottuk az SCS-t (Speciális Csapat) különítményt, ahova a főkepton a legjobb embereit válogatta össze! Vakvezetővel (Yuuken) és hűséges kísérőjével (Mina) felvértezett hord...mármint fenomenális együttes teljesen értette mi lesz a dolga! Leégetni az egész épületet!*>*"
Kacchan-nak nem kellett kétszer mondani a Yuuken által okozott tüzet tovább rakja. Vérbeli tizedik osztagosként kötelessége volt rendesen intézni a mumus űzést, amit Risu galád módon akadályozott, így attól a naptól fogva hivatalosan is ELLENSÉGE A HETEDIK OSZTAGNAK! Az egyetlen sérülést szerintem Taki szenvedte el, akinek lepörköltem a baba hajait!XD (Minek állt elém, amikor haien-t idézek :S xD)
A küldit végül teljesítettük és a főkeptönnek üzenjük: kapja be! :S Elég lett volna átjönnie a cuccért, mi meg szenvedhettünk vele órákon keresztül>->""

Vasárnap megint korán kelt a sátras brigád. Nem is értem miért, csak nem a meleg miatt? :o Aztán zuhizás, reggeli és irány pancsolni! Megint gyilkolászás, aztán kajeszolás, cuccolás és sajnos mindenki indult a buszhoz!TmT Viszont hivatalosan is eldőlt, hogy YUU a VEZETŐ, de NARA a GPS! Aka senki se hallgasson rá, mert nem igazán tudja, melyik a bal és jobb keze, aztán eltévedtek :S xD

Tali legközelebb is! Cuppantás mindenkiNET*-*! Örülök, hogy ismerhettem meg új embörkéket és többiek...ti sem ússzák meg!  :twisted:

(click to show/hide)
× Somnus ×

(click to show/hide)

Karakterlap

Raimaru Minashaku

Eltávozott karakterek

Shinigami

8. Osztag

*

Szint: 7.

Lélekenergia:

60% Complete
36 100 / 45 000

Infó

Tárcában: 10 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Shinigami Férfiegylet

Reiatsu szín:
Vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#4343E0

• Profil megtekintése

« Válasz #23 Dátum: 2015. Aug. 10, 23:10:58 »
No, mint tűzkeresztelt újonc, én is leírnám, hogy hogy éltem meg ezt a két és fél napot.

Reggel fél kilenckor indultam, mert ismertem magamat, hogy kell nekem az a plusz fél óra, hogy odataláljak a pénztárhoz. Fél tízre odaértem, és az aluljárón felmenve elindultam a Népliget másik vége felé, és mikor már nagyon nem akart meglenni a Volán végállomás, 9:50-kor eligazítást kértem, és visszairányítottak oda, ahonnan jöttem. Fain! Mivel tudtam, hogy nincs sok időm, kicsit megszaporáztam lépteimet, pöccre tízre odaértem a Volán jegypénztár épületéhez. Ott kerestem a leírásban feltüntetett nagy, tanácstalan csoportot, tíz perc múlva pedig még egyet kellett kérdeznem, mire felvilágosítottak, hogy a pénztárt lent találom. Mert fent nem lett volna egyszerűbb a tucattermékeket áruló kis kínai üzletek helyére, köszönöm Volán. De tényleg. Ráléptem tehát a mozgólépcsőre, ott viszont már le se értem, ez az arc már messziről jelezte nekem, hogy nem tévedtem el. Fajintos. Köszöntem mindenkinek, Yoru is betoppant, és kiderült, hogy ugyanúgy járt, mint én. Szóval igazából ketten köszönjük, kedves Volán! Kiváltottuk a jegyeket, és elindultunk a platformra, és tizenötször elmondtuk, hogy nem várható csomagtartó, ezzel szemben, mikor a busz befutott, azt is megállapítottuk, hogy van csomagtartó. Az egy dolog, az meg egy másik, hogy harminc centibe te nem gyömöszölsz be semmit, csak ha le tudod zsugorítani. Márpedig te nem tudod lezsugorítani. Egy óra tíz perc után be is futott a busz, habár ránk akarták csukni az ajtót, de végül le tudtunk szállni.

A szálló felé való úton Hime végig beszélt, amitől kicsit megijedtem, de Nikka megnyugtatott, hogy csak az első tíz percet kell túlélni, utána sima ügy. Ez így is lett, végül elfoglaltuk a jól megérdemelt, és – mint később kiderült, téves kalkulációval kifizetett – helyünket. Ezután a csapat nagyja elment fürdeni, én csak később csatlakoztam be, de ugyanolyan jót szórakoztam, mint a többiek, az is kiderült, hogy hónaljfétisem van. De legalább fejlődtem a fejelésekben! Megtanultam angolul azt is Yuu jóvoltából, hogy „Ne, ne, kérlek ne, maradj ott, maradj ott!”. Ezek után kis készülődést követően sütögettünk, a magam részében egyformán készítettem el a hozott virsliket parázson és lángba lógatva, habár nem hagytam neki időt, hogy rendesen elkészüljön, mert harapásonként el-eltünedezett a hús a nyárs végéről. Közben ment a beszélgetés, a hülyeségeim, meg a röhögés, hogy nem bírok várni, amíg elkészül normálisan. Hát jelentem, nem :| Azért a szalonnámat volt türelmem rendesen sütni, már amennyit meg tudtam enni.
Evés és pakolás után következett Risu meséje, ami teljesítette a nevével támasztott elvárásokat, a rengeteg nevetésbe a játékosokon kívül a küldetés is belefulladt. És hogy nem lettem okosabb? Kikérem magamnak! >.> *simiződ*.

A második nap úgy indult, ahogy az elsőnek az a része, amikor beértünk a szállóra. Evés, punnyadás, fürdés, megint evés, újból punnyadás, amit fürdés követett zárásig, amikor is kimásztunk a medencéből, és újból tüzet raktunk. Megint sztorizgattunk, a beszólásaim nem maradtak el, amiket már mindenki unt, néha megkaptam ezt a fejet is. Összepakoltuk a maradékokat, majd ment Hime küldije, ahol a speciális különítményben mindenki végezte a dolgát, miután bemutattak minden karaktert, azt ki nem felejtve, hogy mennyire szeretik és tisztelik Yuukent. Sajnos hiába ez akart lenni a komoly küldi, mert ez is meg lett trollkodva, ahogy azt kell, Yuukent megszabadítottuk egy értékes kalligrafikus versrészlettől, amit el akart hozni, de hát megérdemelte. Dolgunk végeztével a lakás is hasonló sorsra jutott, a Főkapitánynak pedig ment a jelentés, hogy semmi nyomot nem hagytunk. Hajnali háromkor még ment a zene, egyik hangszóróból a díumdisön, másikból a mulatós, és igazán kellemes volt ezt egyszerre az arcodba kapni. Így is aludtunk el, volt, aki arra ébredt, hogy elhallgatott a zene.

Utána pedig ellátogattunk reggelizni, ahol egy kólásüveg elárulta nekünk, hogy Hime nem is Attila, hanem Gábor. Mindezek után még fürödtünk egy utolsót, majd az utolsó fél órában, ebéd után be lett pótolva az egész tábornyi képlövészet Nikka jóvoltából. Mikor elérkezett az idő, elköszönések után (Nikkának külön köszi az „őrült gyerek” címért :| xD) könnyekkel küszködve indultunk el a buszállomásra.  Végül megérkezett a busz, és felszálltunk, én pedig boldog mosollyal ültem be a helyemre, tudva, hogy ilyen jó társaságban még egyszer nem leszek.

Köszönöm az élményeket, és azt, hogy elviseltétek (ki-ki úgy-ahogy) a beszólásaimat, a viselkedésemet és a szar poénjaimat, amiktől csak én gondoltam, hogy jók. Úgy vigyázzatok, hogy ki nem hagynék egy talit sem! :twisted: