Szerző Téma: Kellene már egy Espada.  (Megtekintve 1407 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 1 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kellene már egy Espada.
« Dátum: 2015. Aug. 26, 22:12:12 »
Már egy ideje csak lézengtem Las Noches falain belül. Nem volt semmi dolgom, vagy kötöttségem Aizen halála óta, így csak kísérleteztem a sivatagban talált szívós növényekkel, hogy vajon melyikkel mit tudok kezdeni, amíg nem tudok tisztességes forrást szerezni, amiből dolgozhatok. Ennek igazából nem volt olyan sok esélye, mert az Espada, akihez a legközelebb állt az én érdeklődési köröm, csatát vesztett egy másik arrancar ellen, aki felfalta őt, és átvette a helyét. Éppen a szobámban olvasgattam egy könyvet, amikor kopogást hallottam.
- Chi é quello?*
Kérdeztem, miközben becsuktam a könyvemet.

* Ki az?

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Szint: 2.

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Tárcában: 8 000 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Re:Kellene már egy Espada.
« Válasz #1 Dátum: 2015. Aug. 27, 01:09:33 »
Eltévedtem. Méghozzá alaposan, és ez még csak a kezdet. Nem emlékszem, hogy miért indultam el, de még csak arra sem, hogy merre. Ami a legrosszabb az egészben, hogy a magam mögött húzott Jack Daniels már félig üres, még csak nem is félig teli. Valamint annyira elkapott a lustaság, hogy már repülni sincs kedvem, pedig nem sokkal igényel több erőt, mint a sétálás. Elfogyott az utolsó csepp türelmem is. Ahogy körbenézek meglátok egy ajtót. Feltételezve, hogy több haszna nem lesz, az üres üveggel elkezdem betörni azt. Sikertelenségemet egy hang árnyékolta be még jobban, aki valószínűleg engedélynek értette volna a dolgot. Nekem engedély, hogy bemenjek valahová egy ilyen koszfészekben? Ugyan nem! Nem vacakoltam többet, egy egyszerű cero-val nyitottam be, majd behajítottam az üveget. Természetesen az üres whiskey-s üveggel ellentétes irányba indultam meg, s kinéztem magamnak az ágyat. Tökéletesen megfelel, hogy megpihenjek, és kitaláljam, hogyan is jutok ki innen. Ahogy bevetültem rögtön intézkedtem, hogy ne zavarjanak meg, így egy tüskés növényfedőt hoztam létre, természetesen szép virágokkal, hogy kábítsanak, meg mert szépnek kell lennie. Ugyan nem volt a legjobb a fekvőhely, de legalább elég helyem volt elterpeszkedni.

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Aug. 27, 20:13:09 »
Úgy tűnt, hogy a váratlan látogató nem igazán zavartatta magát, hogy ez az én szobám, berobbantotta az ajtót, és előfutárnak beküldött egy Whiskey-s üveget, ami hangos csörömpöléssel összetört a velem szemben lévő falon, beterítve tartalmával az ott tartózkodó dolgaimat, szerencsére nem volt belőlük sok. Viszont alig emésztettem meg ezt a tényt, rögtön azzal kellett szembesülnöm, hogy mellém telepedett a betörő - vagyis berobbantó -, és kényelmesen elhelyezte magát mellettem az ágyon. Nem tudtam hirtelen eldönteni, hogy valami sün törtetett be hozzám, vagy valami speciális dolog, de miután megláttam a virágokat, az utóbbira kezdtem el inkább tippelni. Mivel tüskés volt az egész, óvatosan megböködtem a markolatgombommal a burkot.
- Helló! Ki van ott?

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Aug. 27, 20:35:58 »
Kicsit a tervezettnél erősebbre sikerült a dobás, mivel nem szándékoztam összetörni, de ennyi baj legyen. Szerencsére hamar megtaláltam és befúrtam magam a kényelmet jelentő pihenőhelybe, ám a sivatagban az oázist is sokan ostromolják, s ez itt sincs másképp. Nem sokkal később, hogy bevédtem az újonnan talált nyughelyem már csesztették a burkot, ráadás még hangoskodik is. Biztos vagyok benne, hogy valami elsőbbségi joggal meg, ilyesmivel fog jönni, holott ez nem érdekel. Tehát nem volt más hátra, mint előre. Megdörzsöltem a szemeim, majd egy ártatlan arckifejezést vettem fel a csillogó szemeimhez. Kicsit nyitottam az indák között, hogy láthasson az ágyon térdelni, ahogy felnézek rá. Természetesen nem szándékoztam nyerni csupán a cuki kinézettel. Rögtön akcióba is léptem, s megszólaltam a fejében. Reméltem, hogy nem keményfejű.
-Halandó, nagy lehetőség adódott értéktelen életedben. Vendégül láthatod az erdők szent tündérét. Ha finom étellel kínálod, akkor a szerencse pártolni fog. Hosszú útja során viszont elfáradt, így pihenésre van szüksége.
Ezzel fogtam újra sűrűbbre vettem az indákat, majd ledőltem szunyálni.

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Aug. 27, 20:48:55 »
Nem igazán értettem a helyzetet, hogy mit keres egy apró kislány az ágyamon magát elbarikádozva, de mindjárt magyarázatot is kaptam, hogy ez igazából miért is van.
- Na de várjál... mit keres Hueco Mundoban egy erdőtündér? Igazából egy erdő van csak itt, de az nem épp tündéri hely. Szóval mit is csinálsz itt? Továbbra is kérdezem.
Nógattam még egy kicsit a markolatgombbal, mikor visszazárta magát a burkába.
- Egyébként miért van alkoholszagod?

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2015. Aug. 27, 21:19:53 »
Hogy a pokol vinné el ezt a fapofát. Ez nem keményfejű, hígagyú. Már forog a fejem a sok kérdéstől, és még csak meg sem mozdult. Elkezdek vergődni az ágyon, majd úgy döntök, hogy nem hallgatom én ezt tovább. Újra rést nyitok a burkon, majd felfújt pocok arccal nézek vele farkasszemet.
-Elment a józan eszed, ha volt? Nyisd ki néha a szemed, ha már Las Noches-ben járkálsz. Minek laknék én abban az iq-ban IS kihalt gilian erdőben? Ha még nem esett volna le akkor pihennék, lehetnél egy kicsit jobb házigazda is. Éhes is vagyok, és fáradt is, és még zargatsz is, és mióta beszélhetsz így a lányok sza.. Illatáról? Egyedi egy picit a parfümöm. Tanulj egy kis modort.
Ezt nyomatékosítom is egy visszafogott barával, de azért érezze már a törődést.
-Éhes vagyok… és fáradt.
Ezzel fogtam magam és újra visszabújtam, abban a tudatban, hogy most már érti a dolgot, s hoz nekem kaját amíg én kipihenem magam.

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2015. Aug. 27, 21:51:45 »
A böködésemre végül megint kibújt a kis barlangjából, de ami rám nézett, az inkább aranyos volt, semmint ijesztő. Valami azt súgta viszont, hogy valószínűleg jobb lenne békén hagyni most, vagy egy belső ösztön volt, vagy a fejem mellett elsuhanó Bara menetszelének süvítése, nem tudtam eldönteni. Végül feladtam, és azt mondtam:
- Rendben, jó pihenést. Ha annyira akarod, kerítek valamit.
Ezzel el is indultam szerezni valami ehetőt. Nem olyan volt ez a kis valaki, mint akivel lehet babrálni.

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2015. Aug. 27, 22:15:27 »
Nem reménytelen eset. Bár nem tudom miért hibáztam el a barát… Totál rendbe akartam vágni a frizuráját. A lényegre visszatérve megértette a dolgot, és végre pihenhettek. Nem tudom mennyi idő telt el, vagy mit csináltam közben, de egy fokkal már jobban voltam. Leeresztettem a növényeket, s egy nagy nyújtózás közepette körül néztem, hogy hol is van a lakomám. Természetesen először a kaja aztán az arrancar. Amint megvan a kaja nézek hozzá innivalót is.
-Öhm, úgy tűnt ismered az alkoholt, nincs véletlenül valami a kajához?
Aztán ha van ha nincs, belekezdek, természetesen az odakészített nagyobb adagnak, ha van több. Majd amikor a felénél járok kis szünetet tartok, mert inni is kellene, aközben meg jó a beszélgetés.
-Amm… Te meg ki vagy amúgy?

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2015. Aug. 27, 22:31:44 »
Mivel teljességgel tanácstalan voltam, hogy egy ilyen apró kis tündér mennyit enne, elmentem a menzára, és ott kértem tanácsot. Pontosan így írtam le, erre fel kicsit rémült tekintettel egy tisztességesen megpakolt tányért nyomtak a kezembe, egy "vigyázz... nagyon vigyázz" tanáccsal együtt. Ha már ott voltam, magamnak is kértem egy adaggal, az már szerényebb volt, de nem vitatkoztam. Miután visszamentem, a tündér szó nélkül elkezdte enni a nekem kiosztott adagot, de a kapott tanácsot megfogadva nem kezdtem bele az övébe revansul.
- Nálam nincs, nem is szokott lenni.
Válaszolok neki meglepetten. Nem ittam olyan sokszor, hogy rászokjak, de nem vágnám falhoz, ha lenne, ezt mondjuk nem akartam szóvá is tenni.
- Pietro Mattiace vagyok, Espada nélküli arrancar 87-es számmal.

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2015. Aug. 27, 22:45:01 »
Minden kezdett helyrerázódni, és a fickó is elkezdte érteni a dolgát. Már-már jó hangulatomba kerültem volna, amikor jött a válasz. Nincs pia… Elejtettem az evőeszközt, és lefagyott arccal néztem rá, mint a kisgyerek, akinek a karácsonyi ajándékot veszik ki a kezéből. A második válasszal viszont egyértelmű lett a megoldás. Körberepültem, leültem a vállára, majd felmásztam a fejére. Egész faja kis ülőhely.
-Dicséretes, általában a váll szokott jó lenni, de neked jól párnázott kobakod van. Most pedig irány ki a tornyokhoz.
Kicsit még fészkelődtem, de egész hamar sikerült kényelembe helyeznem magam. Amennyiben nem indult volna még el, akkor nyomatékosítottam egy erőteljesebb felszólítással.
-Most.

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2015. Aug. 27, 22:58:49 »
Egy kicsit megdöbbentett, hogy mennyire lesokkolta a tény, miszerint nincs alkohol a háznál. Éppen próbáltam magamban megfogalmazni, hogy mit is mondanék rá, amikor hirtelen felröppent, és a fejem tetején landolt, utána pedig ellentmondást nem tűrő hangon kijelentette, hogy most a tornyokhoz megyünk. A hangnem valahogy nem hagyott bennem kételyt, hogy jobban teszem, ha engedelmes paripa leszek, és elviszem odáig. Mialatt összeszedtem a kardomat, meg pár könyvemet, ami nem lett az alkohol áldozata, azért megszólaltam.
- Uno momento, perfavore*.... egyébként miért is megyünk a tornyokhoz?

*Egy pillanatot kérek

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2015. Aug. 27, 23:06:21 »
Ugyan nem tetszett, hogy nem indul el, de legalább már készülődik. Végül is nem lehet minden tökéletes, tehát ennyit el tudok nézni azzal együtt, hogy érthetetlenül kezdett beszélni. Meghibásodott volna? Remélem nem, olyan nem kell nekem, ami defektes. Mindenesetre sikeres volt az akció, miszerint nem adjuk a tudtára, hogy nem tudom hol vagyok, és még oda is jutok, ahová szeretnék.
-Uhm, nem említettem? Tanarotte de Silfo vagyok, a 9. espada, és mostantól a tiéd is.
Ha hajlandó elmenni magától a tornyomba, akkor fent az ajtónál kell csak megállnia, míg bemegyek rendet rakni.

Karakterlap

Pietro Mattiace

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
5 000 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #12 Dátum: 2015. Aug. 27, 23:25:51 »
- Ché? Lo ripeto, perfavore! Come ho potuto essere così stupido? Merda!*
Kezdtem el hadarni anyanyelvemen, nem is törődve azzal, hogy nem érti. Jobb is ez így talán. Sietősen elindultam a tornyok felé, és megálltam a kilences számú torony előtt. megszeppenve álltam ott, mert még mindig nehezemre esett felfogni, hogy tulajdonképpen két tál kaja elég legyen ahhoz, hogy tulajdonképpen fracción legyek, vagy hogy is hívják az ilyet. Végül is a nógatásra beléptem a kapun is, azonban egy lépcsősor tetején meg kellett várnom, amíg ő bement, és elintézett valamit, mielőtt behívott.

*Mi? Ismételd meg, kérlek! Hogy lehettem ilyen hülye? A francba!
« Utoljára szerkesztve: 2015. Aug. 27, 23:29:04 írta Pietro Mattiace »

Karakterlap

Tanarotte de Silfo

Eltávozott karakterek

Troll

Lélekenergia:

60% Complete
10 200 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #13 Dátum: 2015. Aug. 27, 23:37:25 »
Egész jól haladtunk, s bár várható volt az elakadás, nem késlekedtünk túl sokat. Természetesen jó benyomást akartam kelteni, szóval rendet kellett raknom. Először is, biztosra akartam menni, hogy nem fog furcsa …
ÁÁÁRRGGHHHÁÁÁ~ÍÍÍÁÁ
A fa… Ugyanis ami a torony közepén volt nagyobb fa, annak a szobámba a gyökerek alá be szoktam hajigálni shinigami, hollow-t, pofátlan arrancart… Ez tartja fent az én erőm helyett a felsőbb szinteket összekötő és borító mini erdőmet, ami tele van mindenféle növénnyel, amit ismerek, és növeszteni tudok. Valamint ez is látja el a védelmi feladatot a toronyban. Ugyan nem szeretem ezt csinálni, mert pazarlás, de muszáj lesz. A fával kényszerítetten emésztetem el az épp csontvázdiétás egyéneket. Így egy része kárba vész, de ennyit megér egy új fracci. Kicsit még suhintok jobbra-balra, hogy rendezettebb legyen a hely, és az illat is egyértelműen erdőszerű legyen, és ne kevert mással. Amint végeztem beengedtem.
-Üdv itt, akkor amíg nem kerítek neked szobát a toronyban itt lakhatsz, aztán majd egyeztetünk, hogy milyet is szeretnél. Mellesleg itt van kaja, meg innivaló, pia is, meg víz is, ha kell. a vízzel óvatosan kicsit erős…
Naná, hogy erős, mert lélekerőben dúsítva van, köszönhetően, hogy a fát veszi körül.