Szerző Téma: Hölgyeim és Uraim, kezdődjék a műsor!  (Megtekintve 701 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Miwa Kyoko

Eltávozott karakterek

9. Osztag

*

9. tiszt

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
8 500 / 15 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 900 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Zöld és kék keveréke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#0988a9

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Hölgyeim és Uraim, kezdődjék a műsor!
« Dátum: 2015. Okt. 09, 11:27:33 »
Hölgyeim és Uraim, kezdődjék a műsor!
Játszótársam Berry nyuszi
Helyszín: EV Karakura város, folyóparti rét, Artcirq cirkusz
(megjegyzés: Kyokoval próbálom behozni az 5 évet, ami alatt kijárja az Akadémiát, ezért ő a játék idején 4. évfolyamon van)

- Miwa Kyoko, igaz? - Kapok észbe, ahogy az egyik tanár megszólít a folyosón. Rápillantok és úgy tűnik valamin nagyon töri a fejét. Most félnem kéne, vagy futnom? 
- I-igen? - Hebegem a választ rémülten, hogy már megint mit csináltam rosszul. 
- Lenne egy feladat. Annyira nem lehet megerőltető neked. - Nagyot sóhajtok, akkora kő esett le a szívemről, és még egy kisebb mosolyt is megengedek magamnak, mialatt tovább beszél a tanár. - Van egy cirkusz, ahova jó lenne, ha be tudnánk építeni valakit. Nem egy lélek számolt már be furcsaságokról, ott, ahonnan a cirkusz elmegy. De hagyjuk egyelőre a részleteket, érdekel?
- Ühm... persze. - Válaszolok kisebb gondolkodást követően. 
- Remek! - Csapja össze a kezét és úgy tűnik igen vidám lett a válaszomtól. Talán nagyon sokáig kereste rá a megfelelő embert, vagy engem kérdezett meg elsőként és nem várta, hogy belemegyek. De akkor meg honnan tudta a nevemet? - Kövess! - Szorosan a nyomában kezdtem lépdelni, habár a tempó egész gyorssá vált egy idő után. Hosszú lábain úgy szökelt a tanár, mintha legalább bakkecske lenne a felmenői között, nekem meg nehezemre esett a csökött lábacskáimon utolérnem. 
Mikor megérkeztünk az irodájába, nagy lendülettel kivágta az ajtót, és vidáman ugrándozott be rajta. ~ Micsoda fura alak, még jó hogy semmilyen tárgyat sem tanít nekem. ~
- Itt a mappa! - Kiált fel, és tartja az említett tárgyat a magasba, aztán nyújtja át nekem. - Ebben van minden. Kapsz egy kommunikációs készüléket, meg egy gigait. Feltudod venni ugye? Hát persze hogy fel tudod! Hanyadikos is vagy? 
- ...Negyedikes. - Valamiért azt érzem, hogy korán van még ekkora lendülethez, így követni is alig bírom a hölgyet.
- Akkor tuti, hogy tudod! - Egy ruhászsákot nyújtott át, ami elől cipzáros. Ezt gyorsan le is húzza, így látom meg azt a viszonylag semleges külsejű gigait, ami valami friss verzió lehet. - Belebújsz, és olyan külsőt vesz fel, mint a tied! - Visszacipzározza. Átnyújt egy pici karperecet, amin egy csillag van. - Ez a kommunikátor! Telefont nem adhatok, azt elvennék. - Jogos a feltevése. - A mappában van a térkép, azt vidd magaddal! - És úgy tettem, ahogy ezután mondta. 

Most átlépek egy hosszú részt, ami röviden tömören arról szól, hogy több órás bolyongással hogyan jutottam el a Senkai kapuhoz, és végül az emberek világának Karakura nevezetű városában, hogyan is leltem rá a térképen jelölt helyre. Ahol amúgy semmit se lehetett látni. Átverés lenne? Térképet sem tudnék olvasni rendesen? Nem tudom :/ 
Már rajtam volt a gigai, és az a pár ruha, amit vettem, lévén akármikor gigaiba kell majd bújnom, szükségem lesz rá. Piros, hosszanti csíkos felsőt vettem, ami nyakig gombolható, de ujja nincsen. Meg egy fekete, szűk nadrágot. Meg cipőcskét, ami már halálom előtt is divatos volt: tornacipő *w*. 

Állok ott, várok, de semmi. A cirkusznak se híre se hamva. Ellenben egy nyuszika alakjára leszek figyelmes nem annyira messze. 
- Az ott... egy... milyen nyúl? Plüss? Létezik...? - Motyogom magam elé, s csak azután leszek figyelmes arra, hogy a lábaim megindultak maguktól, már alig pár lépésre lehettem tőle, amikor valahogyan észrevett. A lélekenergiám, vagy ahogy ropogott a fű a lábam alatt? Azt csak ő tudhatja ><', mindenesetre cseppet sem próbáltam meg lopakodni, vagy valami.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Okt. 11, 01:01:06 írta Miwa Kyoko »

Karakterlap

Berry

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
6 000 / 12 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 4 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

Re:Hölgyeim és Uraim, kezdődjék a műsor!
« Válasz #1 Dátum: 2015. Okt. 25, 20:20:08 »
Én nem is értem, hogyan lehet végig vészelni a napot szundi nélkül. Persze természetesen sose csukom ám le teljesen a szemem, hiszen bármikor rám törheti bárki az ajtót, ráadásul a szendergés még mindig sokkal cukibb.
Nagyokat ásítva nyújtózok el a tálkám előtt, s úgy teszek, mint aki egész nap igen keményen dolgozott volna. Persze egy nyuszi élete borzalmasan kemény, és nehéz, hiszen bármelyik pillanatban hatalmas lábak jelenhetnek meg, elvehetik talpam alól a talajt, vagy ami a legeslegfontosabb elvehetik tőlem az életet adó ételt is. Most azonban a fincsi széna helyet - bármily furcsa legyen is - de inkább kalandra éhezem, így a kis lakrészemről, kibotorkálva elhagyom a lakást, hogy aztán felfedezhessem a csodaszép várost. *w* Persze hasonló alkalmakkor volt már olyan, hogy elkóboroltak, és nagyon be akartak fogni. Természetesen nem hagytam magam, és rúgkapáltam, haraptam, meg nyüszögtem, hogy engedjenek végre az utamra. Ha valamit, akkor azt nagyon nagyon nem szeretem, ha valaki meg akarja mondani, hogy mit kell tennem. >.>
Szóval épp ugra-bugrálok a városban, próbálok mindenféle buta tapizós gyereket elkerülni, mert semmi kedvem nincs ilyen fiatalon szívrohamban meghalni. A nagy óvatoskodásban valahogy mégsem tűnik fel, hogy valójában már le is buktam, hiszen valaki közeledik felém. Igazából elég furának tűnik a lány, s a belőle áradó energia is ismerősnek tűnik, egyelőre azonban nem tudom beazonosítani, így igyekszem elsomfordálni, hátha csak valami mást szúrt ki magának, és nem pedig engem akar üldözőbe venni.

Karakterlap

Miwa Kyoko

Eltávozott karakterek

9. Osztag

*

9. tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Zöld és kék keveréke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#0988a9

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2015. Okt. 27, 09:56:37 »
A nyuszkó próbál eloldalogni, amit igazán sajnálnék. Nem szeretném befogni ugyan, de megnézni közelebbről mindenképp jó lenne. 
~ Ki hallott már ilyet, hogy plüss nyuszik szaladgálnak a parkokban? Ilyen sokáig voltam halott? ~ Megvakargatom a kobakomat, miközben elhatározom, hogy leszólítom a nyuszót. Semmivel sem megyek közelebb, sőt! Leülök a fűbe, hátha így nem hátrál már tovább. Avagy azáltal, hogy kis túlzással egyszintre kerültem vele, kevésbé leszek rémisztő számára.
- Ühm. Usa-chan. Te tényleg egy élő plüss nyuszi vagy? - Nézek felé még mindig teljesen értetlenül állva ehhez az abszurd szituációhoz. - Nem akarok bántani amúgy... - Ja persze, tuti mindenki ezt mondja, aztán majdnem halálra szeretgeti... pláne mert a plüss nyuszik csontjait nem kell félteni, mert ugye nincs nekik. Vagy mégis? Egyébként meg kitudja érti-e az emberi nyelvet. Csak azért, mert ugrabugráló plüss nyuszkó, lélekenergiával megtömve, azért nem kell már egyből mindenre képesnek lennie... 
Hirtelen képszakadás következik be nálam, mikor is rájövök, hogy lélekenergiát érzek belőle. Ami azt jelentheti, hogy ő is kiszagizta már az enyémet. Persze, nincs túl sok nekem, de attól is bűzlök, mert akárhogy próbálom elrejteni, valamennyi mindig terjeng körülöttem. Ilyen az én formám. 
Megrökönyödve állok a felismerések váratlan sorozatához, annyira elképesztő, hogy mivel és kivel tud összefutni az ember, ha egy kicsit kijön a saját dimenziójából :o
- Tényleg nem szeretnélek bántani, de ha érted amit mondok, akkor igazán örülnék, ha beszélnénk egy picikét :o - Közlöm vele a szándékaimat, mikor is felötlik bennem az emlék, hogy én kaptam cukrocskát attól a tizenkettedik osztagos tiszttől, aki a gigait ideadta. Nem egyet hanem kettőt! Bizony, sokat! És még nem volt alkalmam megenni. Nade most hogy nézne ki, ha megkínálnám? Ha leáll velem beszélgetni, akkor mindenféleképp megkínálom vele, a plüss nyuszkók étrendjét egyáltalán nem ismerem, úgyhogy rajta áll, megeheti-e avagy sem.
- A nevem Miwa Kyoko, és shinigami tanonc vagyok. - Végülis úgy döntöttem, megosztom vele ezt az információt is, mert miért is ne? Annyira nem lehet rossz a közvélemény a fajtámról, hogy emiatt iszkoljon el tőlem. Amúgy is azért közöltem, hátha ezáltal ő is bemutatkozik. 
Az lenne a furi, ha mindezek után kiderülne, hogy amúgy nem érti a nyelvet, és beszélni se tud :/ Akkor itt motyogok magamban, egy plüssnyuszinak... 

Karakterlap

Berry

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
6 000 / 12 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2015. Nov. 22, 14:09:31 »
Az emberi szó hallatán menten összerezzenek. Hiába számítottam rá, hogy valaki majd egyszercsak észre vesz, és megszólít, és megpróbál majd tutujgatni, akkor is sikerül kicsit öszerezzennem a hang hallatán.
- Nem vagyok Usa-chan! Az én nevem Berry, és egy igazi nyuszi vagyok! - válaszolom tiltakozóan.
Méghogy egy koszos kis plüss nyúl… >.> A plüss nyulak nem érnek fel az én nagyszerűségemhez, és puhaságomhoz, na meg persze a cukiságomhoz. Hátsó két lábamon álldogálva szaglászok bele a levegőbe, ismerkedek az előttem lévő lánykával, s meglepő módon igen ismerős illata van. Mami-channak is hasonló illata volt, amikor még Seireiteiben laktam vele. Milyen szép is volt az az időszak… *w*
Kicsit felbátorodva, de azért lassú léptekkel indulok meg az ismeretlen felé. Ha ugyan onnan való, ahonnan a régi Mami-chan is, akkor nem lehet rossz ember. Bár találkoztam ott ám gonosz rossz bácsikkal és nénikkel is, akik tudtak naaagyon csúnyán nézni.
- És te mi járatban vagy errefelé? - teszem fel a kérdést, ha már társalogni akar. Ahhoz nem árt, ha amúgy ismerjük is egymást.
« Utoljára szerkesztve: 2015. Nov. 22, 15:04:40 írta Shihouin Yoruichi »

Karakterlap

Miwa Kyoko

Eltávozott karakterek

9. Osztag

*

9. tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 500 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Zöld és kék keveréke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#0988a9

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2015. Dec. 16, 09:50:55 »
Mit is gondoltam, olyan nincs is hogy élő plüss.. Most jól kioktatott a szőrmók, aki amúgy meg Berry néven mutatkozott be. Azonnal tiltakozásra emelem a kezemet és azonnal magyarázni kezdem a dolgot.
- Tudod, olyan tisztának tűntél, hogy én valódi nyuszit még nem láttam ilyennek! Csak ebből gondoltam, hogy valakinek a szobájából kerültél ki valahogy... - Rá kell jönnöm hamar, hogy a magyarázkodás csak még inkább elsüllyeszt a magyarázni valóban. Fölösleges szinte. - Sajnálom, Berry. - Végül csak ennyire futja, de úgy látszik többet jelent minden magyarázkodásnál. - Többet nem fog előfordulni! - Teszem még hozzá mintegy ígéretként, remélve hogy nem lesz rám ezután morcos.
Édesen kétlábra emelkedik, és szaglászni kezd valamit a levegőben: talán engem? Remélem tettem fel parfümöt, vagy, illetve mégsem, az talán irritálná a nóziját, de büdi se szeretnék ám lenni! AJJ Q-Q
Óvatosan megindul felém, én pedig késztetést érzek rá, hogy előbb a térdemet támasztva előre hajoljak, aztán le is guggoljak hozzá, miközben felé nyújtom a cukorkát. Mielőtt bármit mondhattam volna, rákérdez, hogy mi járatban vagyok. Na vajon mennyit mondhatok el? 
- Egy cirkuszt keresek, aminek itt kellene lennie. Csak sajnos nincsen :( - Biggyesztem le a számat és kérdezek végre a cukorkára - Kérsz? - Nagyon örülnék, ha nem lenne mérges rám, amiért meg mertem kérdezni. Tényleg nem tudom szabad-e neki ilyet rágcsálni. Az ember egyáltalán nem gondolná, hogy egy nyuszkóval fog összefutni. Mégis ki tart magánál mindig répát?
- Mondták nekem az Akadémián, hogy meg kéne keresnem ezt a bizonyos cirkuszt, ami a szórólapok alapján itt kellene, hogy legyen. - Törökülésben leülök a fűbe és bámulom a helyet, ahova elvileg lesátoroznának majd, amint megérkeztek. Én türelmes vagyok, de hamarosan elszakad a cérnám.
- És te? :o Miért bóklászol itt egyedül? - Valamelyest kíváncsiságból és aggodalomból is kérdezem, egy veszett kutya, vagy csak erre sétáló veszett gyerekek felkaphatná egy óvatlan pillanatban.

Karakterlap

Berry

Eltávozott karakterek

Lélekenergia:

60% Complete
6 000 / 12 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2016. Márc. 07, 10:23:56 »
- Minden nyuszi nagyon tiszta, de jól látod, hogy Berry nyuszi még a többi nyuszinál is tisztább. Sok időt szánok arra, hogy szép fényes, és puha legyen a bundám. ˇoˇ - máris kezd számomra naaagyon nagyon szimpatikus lenni ez a lányka, hiszen már most feltűnt, hogy mennyire tiszta jószág vagyok, és ráadásul még igencsak szép is.
Kíváncsian hallgatom, ahogy lány előadja, hogy valamiféle cirkuszt keres, aminek itt kéne lennie, de mégsincs itt. Kicsit megingatom a fejemet, mintha elgondolkodnék rajta, de igazából azt hiszem, hogy nem is igazán tudom, hogy mi is az a cirkusz. Még sose jártam olyan helyen, és Mami-chantól se hallottam még róla.
- Berry nyuszi nem szokott erre járni, így nem is tudja, hogy van-e itt cirkusz, vagy sem. Sajnos nem tud segíteni. - mondom kicsit sajnálkozva, és hogy nyomatékosítsam is, lebiggyesztem pici számat. Azonban mindez nem tart sokáig, hiszen ha valami nincs itt, amit keres, akkor valószínűleg már nem is fog tovább menni, így lesz ideje játszani velem. *w* De igazából ha itt is lenne az a cirkusz, akkor is biztosan lenne rám ideje, hiszen ki ne akarna játszani egy hozzám hasonló cukisággal. :3
Újabb kérdésén kicsit oldalra billentem pici és okos buksimat. Mégis miért kérdez ilyesmiket. Hát nem normális dolog, ha egy nyuszi világot akar látni, és fel akarja fedezni az ismeretlent? Persze tény, hogy nagyon sok furcsa, és ijesztő dolog van a nagy világban, de én bátor és rettenthetetlen nyuszi vagyok, akinek semmi sem állhatja útját. ^w^
- Berry nyuszi felfedezi az ismeretlent, azért bóklászik erre felé. Kyoko-nee-chan segít Berry nyuszinak felfedezni a világot? - kérdezem kíváncsiskodva, miközben pici melső praclijaimmal támaszkodom új barátom lábainak.