Szerző Téma: Szerencse Vadászat  (Megtekintve 963 alkalommal)

Description:

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Fran Lechuza

Arrancar

*

64. Arrancar

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
30 000 / 45 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 14 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Eliana del Barros fracciónja

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
SlateGray

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Szerencse Vadászat
« Dátum: 2016. Jan. 26, 21:32:54 »
Úgy éreztem, hogy a mai nap megfelelő lesz, hogy viszonozzam Eliana-sama meghívását és most én vigyem el valahova, ahova én szeretnél menni. Nem kellett sokat gondolkoznom, hova is akarom elvinni, mert mindig is érdeklődött a horoszkópos dolgok után, ezért hát megmutatom, hogy is szoktam ezt csinálni.
- Eliana-sama, eljön velem Karakurába a legutóbbi csillagnézés meghálálásaképpen? - első dolgom volt megkeresni Eliana-samát a toronyban és elé állni, hogy megtudjam, velem tart-e. Ha beleegyezik, akkor már nyitom is a Gargantát és készülök az indulásra.
- Megmutatom, hogyan is csinálom a Lucky Item beszerzését. - szólaltam meg az alagútban, hogy elmondjam, miért is megyünk Karakurába. Amikor közeledtünk a kijárathoz már készítettem is a Cuerpot, hogy kilépéskor aktiváljam és a shinigamik ne tudják, hogy itt vagyunk.
A szokásos házhoz indultam, odaérve szétnéztem, hogy senki sem figyel-e, majd beugortam a kerítésen és a két ház közötti részhez mentem, ahol csak az egyik oldalon volt ablak. Benézve pont rá lehetett látni a tévére, ami a mostani elsődleges célpontunk.

Karakterlap

Eliana del Barros

Magányos Farkas

Espada

*

Segunda Espada (2. Espada)

Szint: 11.

Lélekenergia:

60% Complete
55 200 / 65 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 112 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér
 -------------------------------

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#475485 || #bec1cd

• Profil megtekintése

Re:Szerencse Vadászat
« Válasz #1 Dátum: 2016. Jan. 28, 20:41:38 »
Egy igazán érdekes találkozás és beszélgetést folytattam, ami után elgondolkodtam és utánajártam valaminek. Sikerrel jártam, bár sokkal több idő volt egy ilyen szerkezetet elkészíteni, mint gondoltam. Viszont most már a birtokomban van. Egy aprócska ezüst gyűrű, hópehely mintával, melyet használva képes leszek emberi alakot ölteni. Erre majd igazán kíváncsi leszek. Éppen az asztalomnál ülve piszkáltam és nézegettem ezt az aprócska kis ékszert, mikor hallom, hogy valaki kopogott a szobám ajtaján. Valószínűleg Fran lehetett az, de azért mégsem csapom ki az ajtót. De nincs mi miatt aggódnom, mert tényleg ő volt az.
- Eliana-sama, eljön velem Karakurába a legutóbbi csillagnézés meghálálásaképpen?
Persze, mikor elindultunk visszafele, akkor felvetette, hogy elvinne valahová, de igencsak meglepett a dolog. De jól esik, hogy "meghálásképpen" elvinne valahova, ám első körbe nem részletezi, hogy hova is megyünk, de ettől függetlenül is szívesen vele tartok. A gyűrűt a markomba megszorítom.
- Rendben. Akár indulhatunk is.
Fran meg is nyitotta az átjárót és el is indultunk akkor Karakura felé. Miközben sétáltunk meg is osztotta velem, hogy miért is megyünk a városba.
- Megmutatom, hogyan is csinálom a Lucky Item beszerzését.
Szóval akkor végül is Lucky Item vadászatra fogunk menni. Kíváncsi vagyok, hogy miként is működik. Azonban úgy vélem jó volt, hogy beszereztem a Cuerpo-t. Gondolom annyira nem lesz jó, ha megérkezünk és a Shinigami-k a nyakunkon lesznek. Hiába tudom már szinte teljesen elfojtani az erőmet, de nem tudom, hogy az az érzékelő mennyire érzékeny. Fran-nál van is van egy szóval átlépés előtt aktiválta. Én sem tettem éppen ezért másként. Felhúztam az ujjamra a gyűrűt és aktiváltam. Így már a látszat póttestben léptem az aszfaltra. Természetesen az öltözékünk is megváltozott. Már nem az egyenruhánkban voltunk Az én öltözékem például egy szürke szoknya, alatta fekete harisnya, kék edzőcipő, és egy kék kapucnis pulcsi volt. Az arcomhoz érve pedig nem éreztem a maszkomat. Ebbe az alakban nem fognak Shinigami-k ránk lelni, azonban láthatók vagyunk teljesen. Szóval az emberek látnak minket. Az én esetemben egy kicsit ijesztő, mivel mi van akkor, ha valaki felismer. Olyan régen nem haltam meg, még bőven élnek olyanok, akik ismertek. Azonban most inkább arról van szó, hogy izgatott vagyok, hogy mit is akar Fran mutatni. A közelben egy teremtett lélek sincs, szóval nem kapott senki sem szívrohamot, hogy két alak a semmiből jelent meg. Karakura külvárosában lehetünk inkább, de azért Fran a biztonság kedvérét körbenéz, hogy nem figyel-e mégis valaki bennünket, majd átmászik a kerítésen. Ebben a formában osonnunk kell, ha titokban infókat kell gyűjtenünk, így ha nem teljesen tisztességes dolgot akarunk csinálni, akkor az eredeti formánk sokkal praktikusabb lenne. Legalábbis így gondolom. Azonban ha meg akarjuk venni az Item-et, akkor mégis ez a forma a praktikusabb. Fran-t követve én is átugrottam a kerítésen. Egészpontosan nekifutással lábamat a kerítésre helyezve vettem lendületet, majd a tetején az egyik kezemre támaszkodva lendülök át, majd finoman érkezek meg a másik oldalra. A két ház közötti részhez érkezünk, de csak az egyik oldalon van ablak, melyen Fran be is néz. Nem igazán értem, hogy mit is csinálunk éppen.
- Kifigyeljük a lakókat? Azonban ebbe az alakba meg is láthatnak minket.
Kukkólni és kémkedni az Arrancar formánk jobb lenne. Viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mégis mit nézhet az ablakban. Nem tudom biztosan, hogy odaférünk-e mindketten az ablakhoz, ezért nem akarom kitúrni. Szóval, ha odaenged, akkor én magam is betekintek. Sajnos nincsenek lomok, melyekre felmászva esetleg magasabb helyzetbe én is betekinthetnék. Nincs magasan az ablak, inkább azt mondanám, hogy alacsonyan van, bár lehet azzal is megelégszem, ha elmondja, mit akar kilesni. Mit lát, ha benéz.

.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Jan. 28, 22:18:18 írta Eliana del Barros »

Karakterlap

Fran Lechuza

Arrancar

*

64. Arrancar

Szint: 6.

Lélekenergia:

60% Complete
30 000 / 45 000

Hírnév: 2

Infó

Tárcában: 14 300 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Eliana del Barros fracciónja

Reiatsu szín:
Szürke

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
SlateGray

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2016. Jan. 29, 16:29:43 »
A Cuerpoval létrejött emberi testemen a ruházat egy sötétkék kapucnis pulcsi és egy farmer volt. Különösen nem foglalkoztatott, hogy mi van rajtam, csak az a lényeg, hogy elvegyüljünk, bár ilyenkor nem nagyon vannak az utcán, attól még nem árt óvatosnak lenni.
- Mindjárt itt az idő. - mondtam Eliana-samának, majd arrébb csúsztam, hogy ő is odaférjen az ablakhoz, mert volt elég hely. Lejjebb hajoltam, hogy csak éppen belássak az ablakon, ennyi is elég volt, hogy figyelhessem, ahogy egy idő hölgy lejön a lépcsőn és odaballag a foteljéhez, helyet foglal és bekapcsolja a tévét.
- És most következik a mai Oha Asa Horoszkóp... 4. helyen Ikrek, szerencse színük a rózsaszín, szerencse tárgyuk a paprika... És legutolsó helyen a Rák, szerencse színük a piros, szerencse tárgyuk egy jegy. További szép napot. - hallgattam végig, ahogy elmondták a mai horoszkópot, mivel elég hangos volt a tévé, hogy itt kint is lehetett hallani, ha jól füleltünk.
- Így kezdődik minden, információ szerzéssel. Mehetünk is tovább. - vártam meg, amíg Eliana-sama elindul, majd én is mentem utána, hogy elhagyjuk a ház udvarát és ismét az utcán legyünk.

Karakterlap

Eliana del Barros

Magányos Farkas

Espada

*

Segunda Espada (2. Espada)

Szint: 11.

Lélekenergia:

60% Complete
55 200 / 65 000

Hírnév: 3

Infó

Tárcában: 112 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Las Noches

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fehér

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#475485 || #bec1cd

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2016. Jan. 29, 22:25:39 »
Fran öltözéke sem a megszokott. Sötétkék kapucnis pulcsi van rajta és farmer. Átlagosnak mondanám. Leellenőrizhette a benti helyzetet, majd arrébb húzódott, hogy én is be tudjak lesni az ablakon. Egy idős hölgy jön le a lépcsőn, majd elcsoszog valószínűleg kedvenc foteljéhez. Kényelmesen elhelyezkedik, majd bekapcsolja a TV-t. Nem ultramodern, de nem is olyan régi. Mivel az öreglány nagyot hallhat, ezért olyan hangosan szól, hogy innen kívülről is tisztán kihallgatható. Ha nem akar valaki a csatornákért fizetni, akkor eljön ide és nézi innen. Viszont ennek a hátulütője csak annyi, hogy azt kell nézni, amit az öregasszony.  Jelenleg valami ezoterápiás műsor mehet, melyben most az Oha Asa Horoszkópot mondja a műsorvezető. Ez az, ami alapján Fran tudja, hogy mi az adott szerencse tárgya, és ha jól értem, akkor szerencse színe.
- És most következik a mai Oha Asa Horoszkóp... 4. helyen Ikrek, szerencse színük a rózsaszín, szerencse tárgyuk a paprika... És legutolsó helyen a Rák, szerencse színük a piros, szerencse tárgyuk egy jegy. További szép napot.
Akkor Fran ma egészen szerencsésnek mondhatja magát, mivel az Ikrek a negyedikek a sorban. Bár gondolom csak is akkor, ha beszerez egy … paprikát? A szerencse színe pedig a rózsaszín. Gondolom akkor lesz igazán jó, igazán szerencsehozó egy Lucky Item, ha nem csak a tárgy, hanem annak színe is stimmel az előrejelzéssel. Így Fran-nak egy rózsaszín paprikát kellene akkor beszerezni? Láttam már pirosat, zöldet, narancssárgát, sőt elméletileg van ilyen sötétbarna színű is, de rózsaszínt még nem. Így feltételezem, ha van is, akkor sem minden kertben találnánk ilyet. Szóval, ha nem igazi, akkor ilyen mű paprikát kellene keresnünk. Műanyagból, mely bármilyen színre festhető. De ki az művész, aki egy rózsaszín paprikát csinálna? Lehet, de ez nem lesz könnyű menet. Mondjuk magunk is elkészíthetjük, de akkor szükségünk lesz a paprika mellé festékre is.
Ami pedig engem illet, akkor ha jól hallottam, akkor a Rák a sor utolsó helyén van, ami azt is jelentheti, hogy piszkos szerencsétlen leszek. Gondolom javíthatom az esélyeimet, ha beszerzek egy piros jegyet. Amit valahogy sokkal reálisabb dolognak képzelek, mint egy rózsaszín paprikát. Bár nekem egy Amerikai vidámpark jegy jut hirtelen eszembe.   
- Így kezdődik minden, információszerzéssel. Mehetünk is tovább.
Szóval akkor az idős hölgy is hihet ebben, mivel minden alkalommal megnézi, így Fran is kifigyelheti. Igen csak kíváncsi lettem, hogy mégis mikor talált rá erre az eshetőségre. De nem tudom, hogyan is kérdezhetnék rá. Lehet, csak egyszerűen fel kellene tennem? Valamint el is indultunk valamerre. Gondolom beszerezni. Elég határozott elképzelése lehet, mert eléggé megindult.
- Szóval akkor mindig innen tudod meg, hogy mi lesz a Lucky Item-ed? Miként leltél rá erre a forrásra? … Most merre megyünk?
Tettem fel végül a kérdéseimet. Visszatérést az utcára én "vezettem", de utána Fran-ra bíztam, hogy merre is van azaz arra… Mivel gondolom határozott elképzelése van. Viszont nekem ötletem sincs, honnan szerezhetne be egy rózsaszín paprikát.