Szerző Téma: Kuse Takamasa vs Yochike Hiraoka  (Megtekintve 1522 alkalommal)

Description: Edzés part#2

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Szint: 1.

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Hírnév: 5

Infó

Tárcában: 6 100 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
Fekete és vörös korvonal váltakozással, sötétebb zöld a kitöltés.

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

Nem elérhető Nem elérhető

Kuse Takamasa vs Yochike Hiraoka
« Dátum: 2016. Febr. 18, 14:25:45 »
Edzeni kellene… Mondom magamban egy olyan délután két óra környékén. Ezzel megfogom magamat, két kendo kardot a  kezembe fogva elmegyek arra  a helyre, ahol még az akadémistával edzettem.
~Vajon kit fogok ma ki edzőpartmernek?  ~ Majd kiderül. Miután megérkeztem, lerakom a két kardot a földre, és elkezdek bemelegíteni. Elsőnek a fejemet, majd arányosan lefelé. Hiszen az úgy szabályos. Szóval… Egy kis fejkörzés… Aztán váll, majd kar körzés...Utána játszunk egyenes háttal kösd be a cipőfűződet is. Persze ezek utána  lábam se maradhat ki.
~ Egy-kettő, egy-kettő, egy-kettő… ~ Számoltam magamban a lépéseket. Miután végeztem, megfogom az egyik kardot, feldobom a levegőbe, ami pörög is, majd elkapom a kezembe. Az ujjaim között még megpörgetem, majd egy stabil támadó pózt felveszek. Vágok néhányat a levegőbe, és a fentről lefelé való vágást is gyakorlom. Minél masszívabban, és egyenesebben próbálom csinálni az a  vágást. Igazából már elég jól megy, szóval… Ebből elég. Gyakoroljuk a  következőt! Egyenes szűrás előre.
~ Egy-kettő-három! ~ Számolom a szúrásokat.  Ez unalamas… Hmm… Mi lenne, hogyha megpróbálnám felgyorsítani? Elkezdek bökködni a levegőben , egyre gyorsabban, és gyorsabban, és gyorsabban… Még mindig nem az igazi, de már sikerül elég gyorsan szúrnom.  Leülök a földre, és néhány izzatság csöppet letörlök a homlokomról. Eldőlök a hátamra, ami nem is izzadt… érdekes. Úgy dőlök el, mintha a kimerültségtől lenne, de ez nem így van. Csak azért csináltam, mert olyan kedvem volt. Egy kis idő után felállok, és nyújtózkodok egy óriásit. Bemelegítés megvolt! No, nézzünk körbe… Kit tudok most gyorsban  elkapni, hogy edzen velem? Most gyorsan akarok fejlődni. Nem sokat szeretnék, csak egy kicsit… Egy képességet szeretnék tökéletesíteni.

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Hírnév: 0

Infó

Tárcában: 13 600 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Azok, akik azt mondják, nem nyugtat meg, amikor törni-zúzni kezdesz dühödben, még sosem törtek-zúztak dühösen.

• Profil megtekintése

Re:Kuse Takamasa vs Yochike Hiraoka
« Válasz #1 Dátum: 2016. Febr. 22, 00:34:49 »
Kuse mint általában felkelt egy bokorban. Nem épp a legtiszteletreméltóbb dolog egy akadémistától, de neki ne mondják meg mit csináljon. Nem azért jött ide. Ez amúgy elég érdekes mert a legtöbben azért jönnek ide, hogy megmondják nekik, hogy mit csináljanak és úgy ugráljanak ahogy a kapitányaik vagy feletteseik fütyülnek. Na mindegy, Kuse nem olyan mint az itt lévők legtöbbje. Sőt eléggé különbözik tőlük. Most is csak leporolja magát úgy tessék lássék és bemegy az akadémiára. A fejfájása nem nagyon akar elmúlni, de azért pár előadás után valamennyit enyhül. Eszik is és iszik is és az is javít valamennyit. Az órák végeztével már egész jól érzi magát. Sokan azt mondanák rá, hogy alkoholista, de ő ezt tagadja magának. Az az alkoholista aki nem tudja letenni az italt, de ő csak azért iszik szinte minden nap mert szüksége van rá, hogy kibírja a tudatot, hogy minden nap le kell magát innia. Ha valaki hallaná ezt a magyarázatot akkor valószínűleg alkoholistának nevezné Kuse-t aki ezért megütné az illetőt. De mindegy is. Szóval Kuse épp végzett az óráival. A hollowismeretekből megfeleltették. A tanár minden bizonnyal rühelli őt és direkt csinálja. Természetesen nem tudott semmit és még egy fejmosást is kapott. El lett mondva, hogy ő egy senki ember és soha nem lesz belőle tisztességes shinigami. Ő meg állt ott és hallgatta és arra gondolt, hogy akar a fene tisztességes shinigami lenni. Zanpaktou használat órán bemelegítésként megküzdött az egyik osztálytársával és megszenvedtek egymással, de az is régen volt már. Most meg itt ül, unatkozik és az jár a fejében, hogy csinálni kéne valamit. Meglátja Hirát aki épp edz.
~Ennek sincs jobb dolga mint folyton visszajönni ide. Én egyszer befejezném ezt tuti, hogy vissza sem néznék.~
Ha a tekintetők találkozik akkor Kuse a fejével Hira felé bök üdvözlésképp és halad tovább.

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

« Válasz #2 Dátum: 2016. Márc. 18, 20:11:16 »
Az edzésembe kissé belefáradtam és valljuk be… Elégé unalmas egyedül edzeni, vagy nincs igazam? Dehogy nincs. A fekvésemből felkelve látom, hogy Kuse is jön. Jó lenne meglepni, de már túl közel volt és észrevette.  Tekintetük találkozott, Kuse egy minimális fej elmozdítással üdvözölt, amit hasonlóképpen viszonoztam. Ahogy elnéztem, nem tervez csatlakozni. Ennye, bennye! Nagy hiba! Kusé továbbállt… Vagyis csak állt volna.  Elég közel voltunk egymáshoz ahhoz, hogy ne keljen  hangosan kiabálnom.
-Te miért nem edzel sosem? - Kérdezem tőle.
-Vagy legalábbis… Nem igazán szoktalak látni. - Most jöhetne az a fake infó, hogy otthon szokta egyedül, de ezt elhiszi az, aki akarja. Kuse valószínűleg megáll,  majd válaszol. Az ő érdekében remélem is, hogy így lesz, mert elég szadista kedvemben vagyok. A választól függően fogok cselekedni. Ha a válasz az lesz, hogy “mert nekem erre nincs szükségem”, vagy hogy “felesleges idő pocsékolás”, a válaszom az lesz, hogy oda shunpozok mellé, majd megpróbálom kirúgni a lábát, és rádobom az egyik  kendoo kardot.
-Háát… Igazad van, neked nem kell edzeni. Végül is  valakinek kell a rangsor alján is állnia. -  Szavaim durvák lehetnek, de a hangzásuk mégis kellemességet sugalnak. Nem a szavak, hanem ahogy mondom a szavakat.   A benne lévő rejtett motivációról sem feletkezzünk meg. Ahogy ismerem Kusét, ezek után egyből rám fog támadni, forró fejjel.  Szóval, hogy ez ne történjen meg, a kis monológom után hátra shunpozok biztonságos körülmények közé.
Ám ha a válasz más jellegű lesz,  akkor másként fogok eljárni.  Remélhetőleg ráveszem egy kis edzésre.  Az edzés jellegét lehet, hogy rá fogom bízni, de biztos vagyok abban, hogy ráveszem egy kis edzésre. És ha ellenkezik, akkor meg fogom szadizni… :x

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:
Azok, akik azt mondják, nem nyugtat meg, amikor törni-zúzni kezdesz dühödben, még sosem törtek-zúztak dühösen.

• Profil megtekintése

« Válasz #3 Dátum: 2016. Márc. 20, 22:43:00 »
Kuse szeret harcolni, de az embereket akikkel lehet nem szereti. Ezért azok akikkel harcolhatna amúgy nem is akarnak vele edzeni. Ezért Kuse csak órákon szokott edzeni. Amúgy is bőven elég számára az, hogy ott elver néhány embert vagy ha más nem lefejeli őket. Valamiért a tanárok nem szeretik az ő stílusát. Pedig azt nem lehet tagadni, hogy hatásos. Múltkor is nehéz helyzetből győzte az le edzőpartnerét a tanár meg mint valami vadállatra úgy nézett Kuse-ra. Lehet, hogy úgy győzött, hogy tökön rúgta a fickót, de a cél a lényeg és nem az eszköz. Szóval Kuse biccent Hira felé és le is lépne mikor az megszólítja.
-Edzek az akadémián. Az órán.
Ezzel le is lépne mikori Hira már megint a szokásos gyorsaságát kihasználva gyorsan odakerül a közelébe és kirúgja alóla a lábat. Kuse meglepődik, de az esést hárítja és a felé dobott kardot is éppen, hogy elkapja. A megjegyzésre tényleg a szokásos lendületével felpattan és megindul Hira felé. Mikor az hátra shunpozik akkor Kuse előre. Még az sem zavarja, hogy mivel a másik kétszer olyan gyors mint ő ezért ha egész nap kergetné akkor sem tudná elkapni. A hirtelen harag és az elszántság munkálkodik benne.
-Na, te most olyat kapsz!
A múltkori miatt jár valamennyivel Hirának. Vagy két napig érezte a vállát. Érdekelné amúgy, hogy a másiknak hagyott-e másnapra meglepetést az-az edzésük. Végül is Kuse jól a földbe verte a fejét Hirának. Most is azt tervezi, hogy a távolságot minél közelebb vegye és aztán ha egyszer megragadná akkor megsorozni úgy, hogy azt megemlegesse.

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

« Válasz #4 Dátum: 2016. Márc. 23, 10:19:07 »
A válasz nem pont olyan volt, mint amire számítottam, de hasonló. Megtettem a lépéseket, kirúgtam a lábát, majd rádobtam a kardot amit elkapott. Nem esett el, csak majdnem.  Mintha Kuse arca arról árulkodna, hogy meglepődött volna.  Végül is nem csodálom. Valószínűleg én is meglepődtem volna,hogyha valaki csak így elrúgja a lábamat. Az, hogy előreshunpoztam, nem volt rossz döntés, mivel már jött is a “buzdító” szavaimra. Támadt, shunpozott utánam. 
-Ja, olyat kapok! Csak nem tőled! - Mondom neki gúnyosan, miközben a nyelvemet is kinyújtom rá. Most nagyon fel fogom húzni az agyát.  Miután shunpozott, úgy fordulok, hogy neki oldalra legyek, majd Shunpozok én is egyet oldalra. A shunpom jó felét használom, hogy utol is érjen. Úgy ahogy.
-Úgy sem kapsz el! - Szerintem már eléggé felhúztam. Majd most leszek egy kicsit szemét, aztán már nem tervezem idegesíteni. Amikor úgy érzem, hogy belépett abba  a távolságba, hogy kényelmesen mögé tudjak shunpozni megteszem. Szóval amikor ő shunpozik előre, én a shunpom teljes gyorsaságával mögé shunpozok. Ettől valószinűleg meglepődik. Miután mögé shunpoztam.  A talpammal belerúgok a láb hajlatába. Az a rúgás inkább tolás volt. Remélhetőleg elborul, vagy nem.  Talán most meg tudna lepni, mert nem igazán védekezek. Viszont… Kétlem, hogy így lenne, mert neki is nagyon meg kellene lepődnie. De ki tudja? Kuse érdekes, sokszor kiszámíthatatlan.  Vagy talán mégsem? Ha sikeres volt a támadásom és földre kerűl, akkor elshunpozok, ha nem sikerült, akkor is. Vagyis nem is shunpozok. Inkább hátraugrok. Ha sikerül, akkor csak annyit mondok, hogy. “ Jobbat nem is vártam volna tőled…” Ha nem sikerül, akkor csak bólintok egyet, majd innentől nem tervezem tovább húzni az agyát. A kard mellé ugrottam, szóval azt így is úgy is felveszem, majd  támadó pózba helyezkedem és várom a támadását.

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

• Profil megtekintése

« Válasz #5 Dátum: 2016. Márc. 23, 20:12:49 »
Kuse a földre került, majd mint ahogy történni szokott általában mikor Hirával találkozik felhúzza magát és nekiront mint valami vadállat. A másik pedig kihasználva a gyorsaságát nemcsak menekült előle, de még külön heccelte is.
-Na, várjál csak meg te rohadt szemét! Kitépem a nyelved és olyan helyre dugom ahova nem süt be a fény.
Belegondolva elég kellemetlen, hogy ilyen könnyen fel lehet őt húzni. Ha már több mint száz éves akkor legalább a türelmet és az önfegyelmet megtanulhatta volna annyira, hogy némi nyelvöltögetésre és heccelgetésre ne úgy viselkedjen mint valami kisgyerek. Mármint, hogy ordibálva megkergeti a másikat. Ezzel viszont most nem is törődik Kuse ugyanis a szeme előtt csak egy cél lebeg vagyis shunpozik, mégpedig Hira aki kiérdemelt egy alapos verést. Viszont az a probléma következik be, hogy ezt a célt szem elől téveszti Kuse. Így sem volt valami könnyű követni és elő-elő fordult, hogy pillanatokra elvesztette a szeme elől, de most nem találja meg elég gyorsan. Ezt jelzi leginkább az is, hogy a lába összebicsaklik és letérdel. Reflexből vízszintesen hátracsap, de Hira már hátra ugorhatott. A beképzelt shinigami szöveg megtette a hatását és Kuse most már jobban fel van húzva mint múltkor. Kuse előbb gyorsan féltérdre támaszkodik majd onnan elrugaszkodva Hirának ront. Teljes erejéből és lendületből tervez egy gyomorra célzott alacsony vágást bevinni. Múltkor harc közben nem sok esélye volt karddal egyáltalán megérintenie a másikat. Most ezt máshogy tervezi. Ha sikerül karddal ha nem akkor a nélkül, de inkább azzal szeretné megmutatni annak a beképzelt shinigami szemétládának, hogy nem kell olyan magasan hordania az orrát. Ha a vágás sikerült vagy nem akkor megpróbál egy hasonlóan erős vágást Hira nyakára is csapni csak másik oldalról és ebből már hiányzik a lendület ereje.
« Utoljára szerkesztve: 2016. Márc. 23, 21:54:15 írta Kuse Takamasa »

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

« Válasz #6 Dátum: 2016. Márc. 29, 20:53:53 »
A cselem sikeres volt, Kuse a földre került. Az arca már-már vörös is lehetne a haragtól. Elbírnám azt is képzelni, ahogyan gőzösnek képzeli magát a füle(i).
-Sok sikert, Kuse Takamasa! - Nyújtom ki rá a nyelvem, miközben gúnyosan kívántam neki szerencsét.  Ekkor már hátra ugrottam, és védekező/támadó felállásba helyezkedtem.  Kuse feláll, majd  viszonylag gyorsan támadásba lendül felém. A kardot átveszem csak a balkezembe, majd várom a támadást. Gyomor támad, amit a szabad kezemmel egyszerűen leütök. Szóval egy fentről lefelé  “nyomó” mozdulatot teszek megy, nyitott tenyérrel. Hogyha nem is csattan a kard a földön, a támadás célját nem hiszem, hogy eltalálja. Ha ez sikerül, elmosolyodom. Elbízom magam. Igazából nem figyeltem, én magam sem tudom, hogy miért, de akkor kaptam észbe, hogy “ héj! Védekezni kellene!”, amikor már nehézkes lenne kivédeni. A támadás jobboldalról jött, a bal kezemben volt a kard. A támadás torok magasságba jöhetett. A bal kezemet egyszerűen felemelem, így a csuklómat-alkaromat találja el. Ez is eléggé fáj, de még mindig jobb, minthogyha torkon vágna. Mikor a kard találkozik a kezemmel, az arcom egy pillanatra “összerándul”. Talán nem is a fájdalomtól.. Talán attól, hogy “majd mennyire fog fájni”. Bár ez szerintem emberi reakció. A kard helye a csuklómon  vörös maradt. Valószínűleg el fog lilulni, de ennyi még belefér. A bal kezemben a kard, a jobbhoz még hozzáér Kuse kardja. Egy forgás szerű mozdulattal elcsapom Kuse kardját a jobb kezemről ( kifelé, tehát nekem jobbra ), ezzel együtt a bal kezemben lévő kard is mozdul. Ez a mozgás csípőből indult, és kissé lefelé húz. Ha Kusenak sikerül elkapnia a kardot, vagy hasonló módon elütnie, akkor lendületesen fordulok 180 fokot nekem ballra, ( tehát most háttal lennék Kusenak ), majd erősen, talpal próbálom hason rúgni.

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

• Profil megtekintése

« Válasz #7 Dátum: 2016. Ápr. 04, 12:31:03 »
Hira tökéletesen elérte a célját. Sikerült Kuse-t teljesen felhergelnie. Viszont közben el is bízta magát.Két olyan hiba ami egy éles harcban végzetes lenne. Úgy látszik nemcsak az akadémistának kell tanulnia a saját hibáiból. A múltkori harcból Kuse ugyanis nem nagyon vont le semmilyen következtetést csak annyit, hogy ha az ellenfeled gyorsabb mint te akkor jó erősen kapaszkodj bele és verd a fejét a földbe. Az nagyon nem fordult meg a fejében, hogy ha az nem gyakorlás lett volna akkor már az első csapással elég csúnyán vállon vágják és az akadályozta volna a harcban is és a veresége szinte biztos lett volna. Viszont most a múltkorival ellentétben Kuse az aki éles harcban győzne hisz bár Hira az első csapását könnyedén kivédte, de a harci kutyaként dühöngő Kuse második csapására már nem volt felkészülve. Éles fegyverekkel most vesztette volna el Hira az egyik karját. Viszont ez csak egy gyakorlás úgyhogy a kezdő csapás kevésbé fontos. Hira karja még a helyén és el is löki Kuse kardját. Ő maga már ismét támadna mikor a saját hibájából a dühből józanítja ki kicsit az a csapás amit Hirától kapott. Talán ha kicsit megfontoltabban küzdött volna akkor számított volna az ellentámadásra és igyekszik azt kivédeni. Így viszont most ő kapott egy csép csapást a medencéjére. Most az ő arca rándul kicsit meg. Tudja, hogy fog ennél fájóbbakat is kapni még. Viszont a lendületét igyekszik nem elveszíteni. Megpróbálja megragadni Hira karját és egy hozzá illően durva mozdulattal maga felé rántani a másikat és lefejelni. Ehhez el is engedi az egyik kezével a kardját. Ha ez sikerül és van rá elég ideje akkor egy szép kaszáló rúgással igyekszik Hira alól kirúgni a lábat.

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

« Válasz #8 Dátum: 2016. Ápr. 05, 19:22:50 »
Kuse miután elkapta  támadott, és én “kivédtem”, sikeresen ellöktem a kardját, illetve a támadás is sikeres volt. Érdekes… Nem számított rá? Oké, ennyire kiismerhető lennék vagy… Igen, ez egy vagy lesz… Hira kissé megtorpan, de nem sokáig tétovázik, támad. Sikeren elkapja a jobb kezemet, majd elrántott maga felé. Már a fej állásából is látszik, hogy mit akar… Egye fene, belemegyek… Hagyom, hogy elrántson, de egy kicsit még bele is dőlök, és mielőtt megfejelne, elfordítom a fejemet nekem balra ( neked jobbra), majd a jobb lábammal megpróbálom gyomron térdelni. Ha ez sikerül, akkor kicsit bentem is nyomom a lábamat, hogy “ívben” legyen Kuse.. Azért, hogy könyökkel kényelmesen  tüdőnvághassam.  Miután ez sikerül, csinálhatnék további támadásokat, de inkább nem. Hátraugrok és várom, hogy támadjon.  A várakozásom sikerrel is járt, támad. Egy egyszerű rúgás… Vagy mégsem? Reflexszerűen felhúztam a bal térdemmel, a jobb irányból érkező rúgás miatt. Kicsit meglepődtem.   Nem is tudom, hogy mi van velem. Kicsit tompa vagyok ma.  Mivel egy lábon álltam, az könnyedén kirúghatta a kaszáló rúgásával. Elkaszált, elég nagy lendülettel estem el nekem bal irányba, de gyorsan kirakom a bal kazemet, amivel tompítom az ütést, majd szintén balra gurulok egyet, hogy Kuse véletlenül se tudjon rám ugrani,vagy valami hasonló.  Miután sikeresen elgurultam, hihetetlen gyorsasággal  pattanok fel a földről, majd egy shunpoval  megzavarom Kuset. Itt igazából annyi volt a shunpo, hogy elshunpoztam Kusenak jobbra, majd vissza.  A kard már nincs a kezembe, és most egy olyat tervezek, amire Kuse biztosan nem számítana tőlem. Elvileg szemben állok vele. Shunpoval frontálisan nekimegyek, majd még shunpo közben emelem meg a kezemet és ütök kuse feje felé. Ám amikor ott tartanék ((ha eljutok odáig)), hogy fejen vágnám, megállítom a kezemet, és homlokon pöckölöm. Ezután visszashunpozok egyet.  Valószínűleg sikerülni fog, mivel nem sok ideje lesz reagálni, illetve hirtelen sokkot is kaphat. Nem azért, mert olyan ijesztő,vagy ijesztően erős vagyok, hanem a mozzanat miatt… Mert nem számíthatott rá. Ha mindez sikerül, és vissza is shunpozok, akkor a távolból egy elégedetlen grimaszt küldök neki...

Karakterlap

Kuse Takamasa

Akadémista

*

Lélekenergia:

60% Complete
8 600 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:
vörös

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Mottó:

• Profil megtekintése

« Válasz #9 Dátum: 2016. Ápr. 11, 22:39:23 »
Kuse nem tudta kivédeni a medencéjére mért csapást. Viszont egyből ez után sikerült megragadnia Hira csuklóját és maga felé rántania. Meg akarja fejelni és meg is érdemelné a mocsok amiért úgy felhúzta őt, de Hira elhajol és térddel Kuse gyomrába ugrik. Kuse rögvest ez után egy könyököt is érez a hátán. Mikor Hira elugrana akkor az viszont már nem hagyja ilyen könnyen neki. Egyből ki is rúgja a lábát majd a földön belerúgna egyet. Nem épp a legerkölcsösebb támadás, de Kuse nem is foglalkozik az olyasmikkel. Viszont nem sikerül. Hira már megint a gyorsaságával szórakozik.
~Te szemét mocsok csak egyszer kapjalak el, felmosom veled ezt az egész udvart.~
Kuse ideges. Ez pedig csak nő mikor Hira hirtelen elé kerül és megindul a keze Kuse felé.
~Francba! Na, azt próbáld meg!~
Kuse egyetlen előnye, hogy neki még az egyik kezében van fegyver. Megmarkolja a másik kezével is a fakardot majd gyorsan szúr a gyorsan közeledő Hira felé. A múltkor a másik nézegette a hibákat rajta. Most Kuse vett észre egy nagy hibát Hirán. Mégpedig, hogy le merte tenni az egyik fegyverét. Ez még egy ilyen gyakorlóharcban is nagy hiba egy akadémista ellen. Kellett Kuse-nak az a térdelés és a könyöklés, hogy észrevegye. Az kicsit a dühöngésből is kizökkentette őt. Így pedig van lehetősége észrevenni dolgokat és következtetéseket levonni. Már amíg Hira megint nem idegesíti őt fel. Akkor megint nekikezd gondolkozás nélkül csapkodni a másik felé mint valami vadállat. Kuse e miatt a viselkedése miatt nem jön be a legtöbb oktatójának és mert nem úgy viselkedik mint egy katona. Pedig ha shinigami lesz akkor úgy is kell viselkednie. Kuse-t pedig az egyáltalán nem érdekli, hogy kell viselkedni. Megcsinálja ami a dolga elégedjenek meg azzal. Egyedül a harcokat szokta szeretni, de ha így belelovalja magát mint most is akkor szoktak a gondok lenni.

Karakterlap

Yochike Hiraoka

Shinigami

3. Osztag

*

6.Tiszt

Lélekenergia:

60% Complete
8 400 / 15 000

Infó

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Gotei 13

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Reiatsu szín:

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

Post szín:
#C0C0C0 || #33D6FF

• Profil megtekintése

« Válasz #10 Dátum: 2016. Máj. 12, 19:38:34 »
Miután a sikeresnek vélhető ellentámadásom után megpróbáltam elugrani, Kuse megrúgta a lábamat. Igazából, amikor megrúgok már nagy lendülettel a levegőben voltam, de akkor is talált, és mivel nagy lendületbe voltam, könyebben lehetett kibiccenteni az egyensúlyomból. Kuse megrúgott, és én még a levegőbe “elfordultam” nekem balra, majd arcal a földre. Még éppen időben tudtam magamat kitámasztani a kezeimmel. Éppen hogy nem a fejem érkezett előbb le, mint akármi másom. Igazából a meglepetéstől úgy “megdermedtem”, hogy nem is várt támadásnak lettem áldozata. Ráléptek a hátamra… Vagy inkább megtapostak? Belém rúgtak? Mindegy. A lényeg, hogy bekaptam egy támadást. Míg a földön vagyok, a kezem alátámasztását használva, egy kaszáló mozdulat szerű rúgást próbálok vinni Kuse lábaira. A támadás után ( ha a támadás sikeres volt, ha nem ) kezdem érezni, hogy a bokám érzékenyebb lett… Kuse ott rúgott meg, de akkor nem is éreztem, hogy fája. A támadás sikerességétől függetlenül próbálok felállni, majd hátra shunpozni. Fegyverem ugyan nincs… Mármint a kezemben nincs, de én ezzel nem is foglalkozok. Megindítom az eredetileg pöckölésnek szánt támadásomat Kuse felé, de még időben ésszre vettem, hogy kapcsolt és ellentámadásba lendült. A szúrás majdnem gyomron találta, és annak biza csúnya vége lett volna… De nem talált, mivel még időben fordultam ki a szúrás elől úgy, hogy a kard, amivel Kuse bökött, szúrt, mögöttem legyen. Nem sikerült kivédeni teljesen a támadást, mivel nem csak, hogy elég csúnyán meghorzsolta a hátamat a támadást, ami mellesleg ég is, még a ruhámat is kiszakította…. Ha sikeres volt ez a kivédés, és még lendületbe vagyok, akkor kicsivel Kuse előtt megállok, elkapom a jobb kezemmel a csúklóját, amibe a kard van, majd a bal kezemet ökölbeszórítom és az ő kardjára felső részét próbálom megütni.  Mivel fogom a csuklóját, kisebb erővel tud ellenállni, így nagyobb valószínűséggel esik ki a kezéből a fegyver.  Ha ez sikeres volt, ha nem…  Az ütés lendületét tovább használva “megpördülök úgy, hogy Kusenak háttal legyek, és a még mindig bennem lévő lendületett felhasználva könyöklöm gerincen. Ha ezek sikerültek, vagy még van lendület, akkor ismét fordulok úgy, hogy Kuse másik oldalán legyek, és a még bennem lévő lendülettel “gugolokle”, majd egy kaszáló rúgással próbálom Kuset levinni a földre. Ha sikerült, akkor felállok és a másik lábammal háton/gyomron sarkalom. Ezek után hátra shunpozok, és várom a  támadását. Vagy legalábbis ez volt a terv, ám közbe jött valami. Eszembe jutott, hogy lassan dolgom van, így el kell mennem. Szóval, elkösznök Kusetól:
-Na, én most megyek, Hali! - Intek, majd lelépek...
« Utoljára szerkesztve: 2016. Aug. 06, 12:45:42 írta Yochike Hiraoka »

Karakterlap

Hirako Shinji

A Yuuniverzum ura

Eltávozott karakterek

Hírnév: 4

Infó

Tárcában: 3 459 950 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

• Profil megtekintése

« Válasz #11 Dátum: 2016. Aug. 06, 12:57:12 »
A küzdőteret LEZÁROM! Jutalmatok 100 LP és 1000 ryou. További jó játékot!