Szerző Téma: Boldog szülinapot!  (Megtekintve 885 alkalommal)

Description: Egész pontosan a 8.!!!

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Karakterlap

Shihouin Yoruichi

Főadmin

Developer :x

Adminisztrátor

*

Hírnév: 14

Infó

Tárcában: 4 534 650 ryou

Technikatár
Ajándék küldése

Hovatartozás:
Független

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Egyéb hovatartozás:
Nincs

Kapcsolat cimke:
Egyedülálló

• Profil megtekintése
  • Bleach szerepjáték

Nem elérhető Nem elérhető

Boldog szülinapot!
« Dátum: 2016. Júl. 28, 08:16:07 »
Yo! :pirate:

Először is, boldog szülinapot magunknak, és virtuális pacsi minden egyes játékosnak és Moderátornak, amiért ilyen hosszú ideig (egész pontosan 8 évig!!!) képesek voltak - és remélhetőleg képesek is lesznek - minket elviselni! (Ahhoz képest, hogy két évvel ezelőtt valaki, a távozásakor kijelentette, hogy nélküle hamarosan úgyis biztos “meghalunk”... POSTapokaliptikus fórum rulez!!!)

Egyre boldogabb vagyok, ahogy szépen lassan haladunk a szép kerek 10-es felé, hiszen nem sok szerepjátékos fórum képes megélni ilyen hosszú időt. Főleg ha az egy animén is alapszik. Na, akkor az élettartam nagyjából fél évre tud redukálódni, vagy talán még annyira se. De itt vagyunk mi, mint az egyik vezető animés fórum! Természetesen ez csak és kizárólag NEKTEK köszönhető, hiszen nélkületek nem lenne játékos táborunk, így mi sem lennénénk. Elvégre egy fórum akkor él igazán, ha folyik rajta az élet. Márpedig itt kérem szépen igencsak folyik… :D
Én is és a Staff többi tagja is hálásak vagyunk mindannyiótoknak a rengeteg segítségért, mókáért, sőt, én néha még a bosszankodások miatt is, mert ilyenkor rájövök, hogy mennyire is fontosak vagytok nekem. :) (érzelgősség powa :x)

Node, mielőtt még elcsöppennénk a könny fakasztóan nyálas bevezetőtől, térjünk is rá egy kicsit a táborra, ami egész pontosan egy hét múlvára várható. A “régiek” már valószínűleg tudják, hogy pont a születésnap miatt tartjuk nagyjából ilyenkor. Hol picit korábban, hol picit később, de a közelben mindig ott figyel a Július 28-a. … elvégre valahogy meg kell ünnepelni ezt a szenzációs eseményt, vagy nem? :)
Mivel a fent említett esemény igencsak a nyakunkon van, hamarosan ezzel kapcsolatban is megtudhatjátok pontosan hol, mikor, mennyien gyülekezünk majd az indulási helyen, és vélhetőleg majd az én nagy és hülye fejemet kell keresnetek. Vagy majd én keresek mindenki mást, ugye Mincsa…? :| xD

Egy-két terv a jövőre nézve:

• Bevezetjük az új pontrendszert
  • Új kaszt leírások érkeznek
  • Szabályzat frissítés (mert olykor nem árt)
  • Hamarosan érkezik a felturbózott, még szuperebb fórum skin (amit már mindenki használni fog)
  • Hiperszuper dizájnos és multifunkciós Összesítés modul
  • Elköszönünk a Tudásbázistól, és pár teljesen tök felesleges modultól
  • Új arc bevezetése

Ígérem, a tőlünk telhető legnagyobb sebességgel igyekszünk  a fentieket teljesíteni. Nem mondom, hogy mindet egy hónapon belül (mert amúgy az valószínűleg lehetetlen), de a következő egy évben reményeink szerint minden rendeződni fog. :3

De legyen is ennyi elég… Nem szeretném még a végén elbőgni magam a laposom előtt a nagy örömködésben… :D :D

Végszóként még annyit, hogy még egyszer nagyon köszönjük, hogy vagytok nekünk, és őszintén reméljük lesztek is továbbra is! <3

Písz :hippy: